دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۲۸May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازنشستگان تامین اجتماعی»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تعیین تکلیف اجرای مصوبه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی مبنی بر افزایش حقوق بازنشستگان در سال 1401 را زودتر در دستور کار قرار دهد.
مثلث آنلاین   ۴ ساعت پیش    
حقوق اردیبهشت ماه امسال بازنشستگان تامین اجتماعی واریز شد اما خبری از افزایش دریافتی ها نبود
راهبرد معاصر   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با مستمری خرداد واریز می شود.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی خوزستان با تجمع مقابل ساختمان این سازمان در اهواز خواستار پیگیری مطالبات خود از جمله اجرای مصوبه شورای عالی کار شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که مصوبه صندوق بازنشستگان تامین اجتماعی در انتظار تایید هیات وزیران است و بازنشستگان متقاضی اعمال افزایش حقوق 57درصدی هستند، دولت هنوز رقم مورد نظر خود را اعلام نکرده و در این بین برخی به دلیل تبعات چنین تصمیمی با آن مخالفت می کنند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: اردیبهشت ماه به اتمام رسیده است و باید منتظر باشیم در خرداد ماه مصوبه را به ما ابلاغ کنند تا بتوانیم با حقوق خرداد ماه، افزایش ها را اعمال کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: در صورت ابلاغ مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان توسط دولت، این افزایش برای بازنشستگان تامین اجتماعی در خرداد اعمال می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت دولت هرچه سریع تر مصوبه شورای عالی کار برای افزایش حقوق بازنشستگان را بررسی و تأیید کند.
رئیس سازمان تامین اجتماعی وعده داده است که در صورت ابلاغ به این سازمان واریز افزایش حقوق بازنشستگان در پرداختی خرداد اعمال خواهد شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۸    
تجمع اعتراضی بازنشستگان تامین اجتماعی در قزوین درباره افزایش حقوق را مشاهده می کنید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
علیرضا محجوب گفت: انتظار ما از دولت این است که حق بازنشستگانی که در طول سال های اشتغال حق بیمه خود را منظم پرداختند، محترم بداند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تعلل در افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی ، 530 واحد تولیدی در استان غیرفعال است و اقدامات انجام شده ساماندهی پسماند سراوان به مردم گزارش شود از عناوین روزنامه های امروز گیلان است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۷:۲۵    
نصراله دریابیگی رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران هشدار داد؛چنانچه دولت مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان را تایید نکند؛ آنان به کف خیابان خواهند آمد!
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۶:۴۳   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر کار از افزایش مستمری کارگران بازنشسته برای خرداد ماه خبر می دهد. در مقابل اما افزایش حقوق شامل حال کارمندان بازنشسته شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گفته وزیر کار افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با مستمری خرداد پرداخت می شود.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در دستور کار دولت است و در اولین جلسه به تصویب خواهد رسید. افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی همه ساله اعمال می شود. افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با مصوبه شورای عالی کار انجام می شود ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در نامه ای به رئیس جمهور، خواستار توجه به مسائل و مشکلات بازنشستگان و مستمری بگیران شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
حقوق اردیبهشت بازنشستگان تامین اجتماعی به حساب حقوق بگیران و مستمری بگیران این سازمان واریز شد اما خبری از افزایش حقوق نبود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دریابیگی در نامه ای سرگشاده خطاب به ابراهیم رئیسی(رئیس جمهور اسلامی ایران) پیرامون مسئله افزایش حقوق بازنشستگان بنابر مصوبه شورای عالی کار و هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی ارسال کرده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
صادق زاده اظهار داشت: بلاتکلیفی بازنشستگان تامین اجتماعی در حالی ادامه دارد که سازمان حقوق کارکنان خود را براساس افزایش دستمزد جدید و مصوبه شورای عالی کار پرداخت کرده است.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۳   + ۴۱ سایت دیگر  
صادق زاده اظهار داشت: بلاتکلیفی بازنشستگان تامین اجتماعی در حالی ادامه دارد که سازمان حقوق کارکنان خود را براساس افزایش دستمزد جدید و مصوبه شورای عالی کار پرداخت کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز و فردا کردن در مورد افزایش حقوق بازنشستگان خیلی به مصلحت نیست آقایان هرچه زودتر تصمیم بگیرند.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
به گفته عبدالملکی، مقرر است دولت در جلسات آینده موضوع افزایش حقوق بازنشستگان را بررسی کند طبیعتا دولت موضوعات فوری زیاد دارد، اما در حال تلاش هستیم که هر چه زودتر تصویب شود.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
کارگران مشمول قانون کار هستند و کارمندان مشمول قانون خدمات کشوری؛ پس برای تعیین مزد و حقوق هم هر یک از آنها باید براساس قانون کار یا قانون خدمات کشوری اقدام شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
پس از پایان جلسه هیات دولت وزیر اقتصاد در جمع خبرنگاران گفت که مساله افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هنوز در هیات دولت مطرح نشده است. و تا اختلافات در کمیسیون بر طرف نشود به هیات دولت نخواهد آمد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در نامه ای به رئیس جمهور خواستار تصویب افزایش مستمری بازنشستگان به اندازه ی مصوبات شورای عالی کار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اگرچه در آستانه سومین ماه سال جاری هستیم، اما هنوز هیات دولت افزایش حقوق بازنشستگان 1401 را ابلاغ نکرده و به نظر می رسد این ماه هم حقوق بازنشستگان به صورت علی الحساب واریز شود. اما مشکل کجاست و چرا افزایش حقوق بازنشستگان اعمال نمی شود؟ آیا علت اصلی، کسری بودجه صندوق های بازنشستگی است؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر 39 نماینده به رئیس جمهور درباره ضرورت تسریع در تعیین تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال جاری را قرائت کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
با وجود گذشت دو ماه از سال و واریز حقوق فروردین 1401، هنوز تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی روشن نشده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: دبیرکل خانه کارگر عدم تصویب افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در هیئت دولت را کاری غیر قانونی و نوعی گرو کشی نام برد.
سلام نو / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۹   + ۴۱ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار بر لزوم تدوین آیین نامه تبصره دو ماده قانون کار و تعیین تکلیف قراردادهای کار تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و وضع معیشتی بازنشستگان انتظار داریم افزایش حقوق بازنشستگان چهارشنبه این هفته در هیات وزیران مصوب شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۰   + ۴۴ سایت دیگر  
مستمری بگیران کارگری همچنان منتظر افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هستند. در این برخی معتقدند این افزایش می تواند بر تورم تاثیرگذار باشد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۵    
توریسم آنلاین : با وجود گذشت دو ماه از سال و واریز حقوق فروردین 1401، هنوز تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی روشن نشده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
با وجود گذشت دو ماه از سال و واریز حقوق فروردین 1401، هنوز تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی روشن نشده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
فرارو- بر اساس اعلام صندوق تامین اجتماعی، پیشنهاد مصوب این سازمان در مورد میزان و چگونگی افزایش سالانه مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان، هنوز در هیأت دولت، بررسی و تصویب نشده و اخبار اعلام شده در مورد افزایش 10 درصدی مستمری ها، ارتباطی به بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی ندارد. ...
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۲   + ۳۹ سایت دیگر  
موضوع افزایش حقوق بازنشستگان پس از تصویب در هیات امنای سازمان تامین اجتماعی 10 اردیبهشت راه تصویب در هیات وزیران را در پیش گرفت، راهی که هنوز به نقطه پایان نرسیده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۶    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: مابه التفاوت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مربوط به فروردین در خرداد و تیر به حساب بازنشستگان واریز می شود.
سلام نو / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: مابه التفاوت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مربوط به فروردین در خرداد و تیر به حساب بازنشستگان واریز می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: بازنشستگان عزیز ما نگران نباشند ما آمادگی کامل داریم به محض تصویب موضوع در هیأت وزیران، در موعد اعلام شده مطالبات بازنشستگان را پرداخت کنیم.
هراز نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
♦️مابه التفاوت حقوق بازنشستگان خرداد پرداخت می شود موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی: مابه التفاوت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مربوط به فروردین در خرداد و تیر به حساب بازنشستگان واریز می شود. ...
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: همه زیر ساخت ها آماده بوده و دو روز مانده به پایان اردیبهشت این افزایش حقوق واریز خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: مابه التفاوت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مربوط به فروردین در خرداد و تیر به حساب بازنشستگان واریز می شود.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی درباره زمان واریز افزایش حقوق بازنشستگان توضیحاتی ارائه کرد. افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی همه ساله اعمال می شود. افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با مصوبه شورای عالی کار انجام می شود. افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی باید به تصویب هیات دولت برسد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مسئول کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران خطاب به رئیس جمهوری می گوید: وضعیت افزایش مستمری بگیران تامین اجتماعی را مشخص کنید. مبادا این موضوع مورد سوء استفاده بدخواهان نظام وانقلاب قرار گیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: بازنشستگانی که سال 1400 بازنشسته شدند، مشمول متناسب سازی نخواهند شد.
طبق ماده 41 قانون کار؛ حقوق کارگران باید مطابق با نرخ تورم و سبد معیشت افزایش پیدا کند و طبق ماده 96 و 111 قانون تامین اجتماعی حقوق مستمری بگیران باید مطابق با مصوبه ی شورایعالی کار افزایش پیدا کند.
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۳:۱۱   + ۸۰ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی در یک اطلاعیه اعلام کرد پیشنهاد مربوط به افزایش حقوق مستمری بگیران در سال 1401 به محض تصویب و ابلاغ قانونی در ماه جاری نسبت به واریز حقوق و مستمری بر اساس مصوبه اقدام می شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۱:۵۳    
نزدیک به 15 روز پیش افزایش حقوق بازنشستگان در هیات امنای تامین اجتماعی به تصویب رسید.