سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۹:۳۷Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازنشستگان تامین اجتماعی»

بر اساس آخرین اخبار همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی طی 5 ماه اول سال 1400 مبلغ 2 میلیون تومان به سبد معیشت خانوار افزوده شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان تهران گفت: زمانی که دولت و مجلس پوشش بیمه ای لازم را در بخش کشاورزی دیده اند و صندوقی هم برای آن ایجاد کرده اند، چرا تعهدات کارفرمایان را به تامین اجتماعی احاله می دهند؟
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۱    
دبیراجرایی خانه کارگرتشکیلات شهرستان ری می گوید: وضعیت معیشتی بازنشستگان تامین اجتماعی درشان آنان نیست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در نامه ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواسته های خود را به وی اعلام کردند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مشخص نیست که این هزینه کلان از جیب کارگران و بازنشستگان(تاپیکو) که در شرایط حقوقی و معیشتی نامناسبی هستند در دولت مردمی آیت الله رئیسی چه معنایی می دهد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - برنا نوشت: بازنشستگان تامین اجتماعی در سال جاری می توانند مبلغ 7 میلیون تومان وام با سود 4 درصد دریافت کنند که اقساط این وام از مستمری شان کسر می شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
یک فعال کارگری در شهرستان ری می گوید: وضعیت معیشتی بازنشستگان تامین اجتماعی در شان آنان نیست حال آنکه آن ها بهترین سال های عمر خود را صرف سربلندی و سازندگی کشور کرده اند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۱    
از تعداد 175000 مستمری بگیر تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان ، یکصد هزار نفر را بازنشستگان تشکیل می دهند . به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی حسین نژاد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران گفت: سال گذشته به بازنشستگان تامین اجتماعی مبلغ 5 میلیون تومان وام پرداخت شد که امسال این رقم افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر 31تن از نمایندگان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره ضرورت پرداخت مزایای فوق العاده به بازنشستگان تأمین اجتماعی را قرائت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی خواسته های خود را از دولت جدید در قبال کمک به استمرار اجرای متناسب سازی و ترمیم مستمری برشمردند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۴    
رکنا: پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در ماه شهریور از بیستم این ماه آغاز شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از روز گذشته شروع شده و براساس روال ماه های گذشته تا پایان ماه همه ی بازنشستگان حقوق شهریور خود را دریافت می کنند. همچنین سه نوع وام برای بازنشستگان وجود دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۴    
مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی، در مراسم معارفه ی سرپرست جدید این سازمان به وی توصیه کرد که از ظرفیت های نظام ارجاع و پزشک خانواده برای کاهش هزینه های درمان بیمه شدگان و بازنشستگان تامین اجتماعی استفاده کند.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۸    
پرداخت حقوق شهریورماه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی از امروز بیستم آغاز و تا سی و یکم ادامه خواهد داشت . عصر کاسپین/ برنامه زمانبندی پرداخت حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران در شهریورماه اعلام گردید . ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی تحت پوشش بیمه تکمیلی برای مشاهده نتایج فاکتورهای پزشکی خود می توانند به سایت رسا سلامت مراجعه کنند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
جی پلاس؛ زمان پرداخت حقوق شهریورماه بازنشستگان تأمین اجتماعی اعلام شد. سازمان تامین اجتماعی زمان بندی پرداخت مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان در شهریور 1400 را اعلام کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از کمک 87 میلیون ریالی بازنشستگان تامین اجتماعی استان در طرح نذر آب در مناطق محروم خراسان جنوبی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
فتح الله بیات گفت: ما نمی توانیم حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را فریز کنیم و همسان سازی را انجام ندهیم و در مقابل برای بازنشستگان کشوری و لشگری که منابع آن ها از دولت تعیین می شود، شاهد اجرای همسان سازی باشیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۷:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در این گزارش به یکی از سوالات پر تکرار مستمری بگیران تامین اجتماعی پاسخ داده شده است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون سازمان تامین اجتماعی از آغاز مرحله سوم پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بازنشستگان این سازمان، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون کارگران بازنشسته استان قزوین از پرداخت بیش از سه هزار فقره وام به بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۳   + ۶۰ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی از شروع مرحله سوم پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۹    
به دنبال اعلام درخواست بازنشستگان ایثارگر تامین اجتماعی، برای بهره مندی از مزایای فوق العاده ایثارگری، عضو هیات رئیسه مجلس با صدور درخواستی، از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست که آن را اجرا کند.
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تیتر20 - در اردیبهشت ماه بود که با انعقاد تفاهم نامه بین فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و شرکت رایتل بیش از سه و نیم میلیون نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی از امکان خرید اعتباری از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش بهره مند شدند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۳:۱۶    
اقتصاد نیوز : بازنشستگان تامین اجتماعی به همراه متقاضیان وام مسکن همیشه در صد اخبار پر بازدید روز هستند. در این میان حقوق کارکنان دولت برای سال آینده علی الحساب 10 درصد در نظر گرفته شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۷    
رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی جزئیاتی درباره پرداخت وام بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی از پرداخت وام بازنشستگان تامین اجتماعی در مرحله اول به 120 هزار نفر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی مستمری بگیران و بازنشستگان کشوری گفت: امسال در مرحله ی اول 120 هزار فقره وام 7 و 5 میلیون تومانی به بازنشستگان پرداخت شده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرام شهیدی طنزنویس سنگ اول: رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان تهران گفت: حقوق برخی بازنشستگان تنها کفاف 10 روز زندگی را می دهد. صدای ناشناسی پرسید: برای بقیه بازنشستگان کفاف چند روزشان را می دهد؟ صدای ناشناس دیگری جواب داد: کفاف یک هفته شان را ! سنگ دوم: ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
علی دهقان کیا از تلاش برای حل مشکلات قانونی وام بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۶:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه همشهری - سمیه جاهد عطائیان: آمار دقیقی در کشور از اینکه چند درصد از سالمندان در ایران مجبور به کار هستند، وجود ندارد، اما کافی است در شهر سر بچرخانی، آن ها را می بینی که با مو های سفید، دستانی لرزان، چشمانی کم سو و قدم هایی آهسته دستفروشی می کنند ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه همشهری نوشت: علی دهقان کیا با بیان اینکه آمار دقیقی از سالمندان شاغل در بازار کار وجود ندارد، اما این پدیده با شرایط فعلی اقتصادی ایران و حقوق پایین بسیاری از بازنشستگان طبیعی است ...
بانکی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۵۸    
به گزارش بانکی به نقل از چابک آنلاین به نقل از ایسنا، ناهید حیدری اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی به منظور ارتقای سطح معیشت مستمری بگیران و وفق بند ب ماده 12 قانون برنامه ششم توسعه، متناسب سازی حقوق را در دستورکار خودش قرار داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی که به دریافت وام 7 میلیون بانک رفاه کارگران تمایل دارند، باید به واسطه عضویت در اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری درخواست خود را پیگیری کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۵۳   + ۴۱ سایت دیگر  
در راستای توسعه سرویس های غیرحضوری و بهره برداری از ابزارهای الکترونیکی در فرآیندهای ارائه خدمت به مخاطبان سازمان تامین اجتماعی، سرویس غیرحضوری و الکترونیکی احراز مراتب اشتغال به تحصیل فرزندان ذکور و بالای 19 سال سن بیمه شدگان و مستمری بگیران ( بازنشسته و ازکارافتاده کلی) راه اندازی شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی یکی از مسائل مهمی است که برای بسیاری از بازنشستگان و خانواده آنها در هاله ای از ابهام باقی مانده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به تشریح اقدامات جهت ارتقا سایر خدمات به بازنشستگان پرداخت.