دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۳:۴۱Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازنشستگان تامین اجتماعی»

رصد خانه تابناک خبر هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیتر هایی مانند: فمتناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی محقق می شود/ پروتکل های بهداشتی ویژه انتخابات تدوین شده است ...
مشهد فوری   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با مصوبه 150 هزار میلیاردی مجلس، بازنشستگان تامین اجتماعی به ادامه همسان سازی امیدوار شدند اما این که از این مبلغ چقدر نصیب شان شود هنوز مشخص نیست. با مصوبه 150 هزار میلیاردی مجلس ...
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر 79 نماینده به رئیس جمهور درباره لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با سایر بازنشستگان را قرائت کرد.
تجارت نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی طی ماه های اخیر نسبت به سیاست های مزدی دولت بارها تجمع کردند اما طبق مصوبه مجلس مبلغی برابر با نصف بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی برای پرداخت بدهی به صندوق های بازنشستگی و لشگری و تامین اجتماعی در نظر گرفته شده است.
ایلنا   ۸ ساعت پیش    
بازنشستگان تامین اجتماعی استان زنجان در تجمع اعتراض آمیز چند باره نسبت به نواقص همسان سازی و مطالبه جبران نواقص طرح همسان سازی شرکت کردند.
خانه ملت   ۹ ساعت پیش    
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تاکید کرد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۹۶ سایت دیگر  
رکنا: سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان و بازنشستگان این سازمان هشدار جدی داده و تاکید کرد که فعلا به دلیل شیوع کرونا کارت جدید یا دفترچه درمان صادر نمی شود.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، سرپرست بیمه تامین اجتماعی البرز گفت: براساس قول مساعدت رئیس سازمان تامین اجتماعی و رایزنی های انجام شده با نمایندگان مجلس شورای اسلامی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 1400 افزایش خواهد یافت. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دهقان کیان، رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت: عدم پرداخت بدهی 360 هزار میلیارد تومانی دولت به سازمان تامین اجتماعی مانع بزرگ اجرای متناسب سازی (همسان سازی) مستمری بگیران این سازمان است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۹    
شبکه خبر در مصاحبه ای با رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی پرسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس به تشریح جزییاتی از افزایش حقوق بازنشستگان در پی مصوبه اخبر مجلس پرداخت.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با مصوبه 150 هزار میلیاردی مجلس، بازنشستگان تامین اجتماعی به ادامه همسان سازی امیدوار شدند اما این که از این مبلغ چقدر نصیب شان شود هنوز مشخص نیست
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۰۶    
محمدرضا پورابراهیمی درباره افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی توضیح داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان سخت و زیان آور تامین اجتماعی در انتظار صدور احکام جدید قبل از نیمه اسفند هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با مصوبه امروز مجلس مبلغ 150 هزار میلیارد تومان جهت کمک به صندوق های بازنشستگی، تامین منابع مالی رتبه بندی معلمان، تامین منابع پاداش ایثارگران بازنشسته و... در نظر گرفته شد.
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۲    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، علی اکبر عیوضی عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان شهر تهران در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: این طرح که مرحله اول آن در مرداد ماه سال جاری اجرا شد میان بازنشستگان تامین اجتماعی و بازنشستگان لشکری و کشوری شکافی را ایجاد کرد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را فقط 18 درصد افزایش داد و مجلس بی عدالتی دولت در صندوق بازنشستگی تامین اجتماعی را به نفع کارگران حل می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رحیمی گفت: طی دولت های یازدهم و دوازدهم پیگیری مطالبات به حق کارگران و بازنشستگان همواره در دستور کار قرار گرفته است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
قالیباف، رئیس مجلس: دولت درحالی که حقوق سایر بازنشستگان را افزایش داد اما حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را فقط 18 درصد افزایش داد، مجلس قطعا این بی عدالتی را به نفع کارگران حل می کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
طرح همسازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بار دیگر در کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس مورد بررسی قرار می گیرد تا مجلس و دولت با همراهی یکدیگر، منابع مالی مورد نیاز اجرای طرح همسان سازی مستمری بگیران تامین اجتماعی را فراهم کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد اخلاقی با اشاره به مطالبه بازنشستگان تامین اجتماعی مبنی بر همسان سازی حقوق گفت: مطالبات و مشکلات بازنشستگان و افراد تحت پوشش تامین اجتماعی پیگیری و در سال 1400 مرتفع خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سماکچی با بیان اینکه در کشورمان نیمی از افراد و بازنشستگان کارگر و تابع صندوق تامین اجتماعی هستند گفت: کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی در وانفسای تورم و مشکلات معیشتی رها شده و کسی به فکرشان نیست.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه قدرت خرید 1000تومان امروز به 150تومان سال92 افول کرده و پول بی جان شده است تاکید کرد که طی این سال ها همه چیز جز یارانه، 10برابر شد.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر ضرورت همسان سازی حقوق بازنشستگان و با بیان اینکه دولت روحانی همه ساله در بودجه های سنواتی اعتباراتی کمی را برای همسان سازی قرار داده، آوردن لایحه از طرف دولت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۵    
در جلسه ای با حضور مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی، مطالبات و معوقات بازنشستگان و کارگران تحت پوشش این سازمان پیگیری شد.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
یوسف داوودی روز چهارشنبه در نشست مشترک نمایندگان آذربایجان شرقی با مدیرکل سازمان تامین اجتماعی از اراده و عزم جدی 18 نماینده این استان برای جهت حل مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد و افزود ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تدوین طرحی، الزاماتی را برای دولت جهت اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مشخص کرده اند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در دیدار با نمایندگان کانون بازنشستگان کارمندان دولت مشمول تامین اجتماعی گفت: امیدواریم به راه حل فوری و فرمولی واحد برای رفع مشکل اختلاف در نحوه پرداخت های طرح همسان سازی حقوق این کانون با سایر بازنشستگان کشوری ولشکری دست یابیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس، از تلاش این کمیسیون برای رفع تبعیض ناشی از همسان سازی حقوقی بازنشستگان در بودجه 1400 خبر داد و تاکیدکرد که از حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به طور جدی دفاع خواهند کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۰    
نصرالله دریابیگی گفت: بازنشستگان تامین اجتماعی کشور نسبت به اختلاف حقوقی بوجود آمده در بحث اجرای طرح همسان سازی برای بازنشستگان کشوری و لشکری با بازنشستگان تامین اجتماعی معترض هستند و این امر تبعیضی آشکار در کشور است.
رشت پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
متوسط سابقه بیمه پردازی بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان 24/4 سال ، برای ازکارافتادگی 10/5 سال و برای فوت شدگان ( پرونده های بازماندگان ) معادل 14/4 سال است .
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
شرق: تجمع و اعتراض بازنشستگان در دو ماه گذشته و حتی با وجود همه گیری ویروس کرونا و آسیب پذیری بازنشستگان در برابر این ویروس، رخ داده و به سرخط اخبار رسیده است ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۱:۰۸    
رشت_رضا تقی پور:با کمک نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی خبرهای خوشی برای بازنشسته ها در راه است در جلسه دشواری برنامه ریزی وتوسعه استان که با حضور استاندار گیلان و نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی و نیز مدیرکل تامین اجتماعیو مدیرکل تعاون ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۴    
بخش اول همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی پس از کش و قوس های فراوان امسال اجرایی شد؛ اما مرهمی بر دردهای ناشی از تورم و گرانی و مشکلات اقتصادی بازنشستگان نشد و هنوز این قصه غمناک ادامه دارد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۴    
می گویند چرا بازنشستگان تامین اجتماعی این روزها تجمع می کنند؛ یک روز دربرابر ساختمان تامین اجتماعی؛ یک روز مقابل مجلس ویک روز دربرابر دفاتر نمایندگان وادارات تامین اجتماعی! ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۷۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در نشست مجازی با مدیران کل و روسای ادارات شهرستان های سراسر کشور، به ارائه گزارشی از اقدامات این وزارتخانه و سازمان های زیرمجموعه آن پرداخت.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۴    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با اشاره به کاهش 63 درصدی قدرت خرید کارگران و بازنشستگان در سال جاری، گفت: درخواست ما افزایش حقوق متناسب با کاهش قدرت خرید بازنشستگان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مصری، عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: بی توجهی به حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از اشکالات جدی لایحه بودجه سال 1400 بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با اشاره به کاهش 63 درصدی قدرت خرید کارگران و بازنشستگان در سال جاری، گفت: درخواست ما افزایش حقوق متناسب با کاهش قدرت خرید بازنشستگان است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون تلفیق، پیش بینی منابع برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را به 150هزار میلیارد تومان افزایش دادند. ( منبع )
وی گفت: چنانچه اعتبار لازم برای سال آینده اختصاص داده نشود، تعادل میان منابع مصارف سازمان از بین می رود به همین دلیل سازمان دچار مشکلات زیادی می شود و قطعاً مانند سایر صندوق ها ورشکسته خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی برای چندمین بار مقابل سازمان تامین اجتماعی تجمع کردند که جزئیات تجمع بازنشستگان مقابل سازمان تامین اجتماعی را در ادامه میخوانید.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۰۹   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش استناد نیوز به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در راستای گسترش خدمات الکترونیک و به منظور حفظ سلامتی کارکنان و مشتریان، کمک به کادر درمان کشور و کاهش مراجعات حضوری به شعب، پرداخت تسهیلات غیرحضوری در دستور کار این بانک قرار گرفته است که در سومین مرحله از این فرایند ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان با بیان اینکه بیش از 235هزار نفر در منطقه کاشان از خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی استفاده می کنند، گفت: هزینه های صرف جویی شده در حذف دفترچه های درمان؛ رایگان شدن درمان بیماران بالای 65سال را در شهرهایی که سازمان تامین اجتماعی واحدهای درمان ملکی ندارد ...
مجتبی یوسفی گفت: اعضای کمیسیون تلفیق، 90 هزار میلیارد تومان، پیش بینی دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را به 150هزار میلیارد تومان افزایش دادند تا بخشی از تبعیض های ناروایی که در پرداختی بازنشستگان تامین اجتماعی با سایر بازنشستگان کشوری و لشگری وجود دارد، رفع شود.
جنوب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دیری با اشاره به رفع مشکلات سیستمی گذشته و تسهیل در فرایند ارایه خدمات بصورت هماهنگ، برخط و آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان، یادآور شد: این حجم و گستردگی عملیات سیستمی و الکترونیکی برای اولین بار بدون نیاز به مراجعه حضوری گامی کم نظیر و ارزشمند محسوب می شود.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از تصمیم گیری برای اختصاص 150 هزار میلیارد تومان به منظور همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.