دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۴:۳۹Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت کار»

برترین ها / فرارو   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
چندی است بحث اصلاح سن بازنشستگی و سایر اصلاحات پارامتریک قوانین و آیین نامه های مربوط به بازنشستگان توسط مقامات وزارت کار و تامین اجتماعی مطرح شده، بحثی که کارشناسان در رابطه با آن نظرات متفاوتی دارند. حال باید دید که موافقان و مخالفان این موضوع چه دیدگاه هایی دارند.
معاون اول رئیس جمهور گفت: 6 هزار میلیارد تومان تسهیلات در قالب تبصره 18 برای اشتغالزایی در استان ها پرداخت می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
احسان خاندوزی با بیان اینکه مسئله طرح کالابرگ الکترونیکی مشکلی در تامین مالی ندارد، تصریح کرد: با توجه به اینکه این امر، نظام پرداخت یارانه را متاثر می کند ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ستاره صبح - الهام روحانی: مشکل گرانی، ساخت و تولید مسکن و افزایش نرخ اجاره بها همسو با تورم سال هاست که خانوار ایرانی را تحت فشار قرار داده است. به گزارش بانک مرکزی حدد 50 درصد از مردم اجاره نشین هستند. به تازگی معاون تعاون وزارت کار گفته: 95 درصد از اهداف ما در بخش تعاونی مسکن محقق شده است ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور، اخیراً کمیته ای تشکیل داده تا برای شغل هایی که جنبه مستمر دارند، قرارداد دائم تدوین شود.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر پروژه های اشتغال روستایی و فراگیر وزارت کار گفت: تا پایان سال 1400 حدود 105681 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی از سوی موسسات عامل پرداخت شده است.
آنا / ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه مشترک شهرداری تهران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با محوریت تعاونی ها از طریق تشکیل تعاونی ها برای نوسازی بافتهای فرسوده با نقش آفرینی بانک توسعه تعاون منعقد شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۱    
وزارت کار طرح یارانه دستمزد را با هدف کاهش هزینه های اشتغال نیروی کار جدید برای کارفرما و به منظور پایداری و توسعه تولید و اشتغال، افزایش فرصت های شغلی در بازار کار و حمایت از بنگاه های بخش تعاونی و خصوصی دنبال می کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
احسان خاندوزی وزیر اقتصاد در مورد جزییات شیوه اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیک گفت: این موضوع در حوزه وزارت کار است و این وزارتخانه به سبب مسئولیتی که در حوزه اجرا دارد می تواند پاسخگو باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۳:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ساخت پنج هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده و ناکارآمد شهری بر اساس تفاهم نامه بین شهرداری و وزارت کار خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
وزارت کار اجرای آزمایشی کالا برگ در یکی از استان های جنوبی در برنامه دارد و بعد برای اجرا در سراسر کشور اقدام خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت کار آمریکا روز چهارشنبه طی گزارشی اعلام کرد نرخ بیکاری در این کشور نسبت به استانداردها رکوردی بی سابقه ثبت کرده است.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم انعقاد تفاهم نامه بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت تعاون و شهرداری تهران با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شهردار تهران برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۴    
شهردار تهران گفت: هسته ی مرکزی شهر و مناطق 12.15، 16.13، 14.10، 9 و... فرسوده ترین بافت را دارند که البته مناطقی مثل 20 و 4 هم بافت فرسوده دارد اما ما محدودیتی برای این کار نداریم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار تهران در آیین انعقاد تفاهم نامه مشترک بین شهرداری و وزارت کار گفت: اصل موضوع کنار رفتن نگاه بخشی و ایجاد پیوستگی بین اجرای حکومت و حاکمیت و نهادهای فعال است که تجلی آن امروز بین وزارت کار و مدیریت شهری در حال رقم خوردن است.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۱    
در حال حاضر پنج زیرمجموعه از بدنه اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خدمات الکترونیکی خود را از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به نشانی https://my.gov.ir/ ارائه می دهند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده کارگران کشور در شورای عالی کار گفت: مسئولیت اداره وزارت کار به دلیل ادغام سه وزارتخانه در یک وزارتخانه، کار نسبتاً دشواری است.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: طرح کالابرگ الکترونیکی مشکلی در تامین مالی ندارد. با توجه به اینکه این امر، نظام پرداخت یارانه را متاثر می کند، لازم بود دولت از مطمئن بودن زیرساخت فنی اطمینان حاصل کند و تغییرات در وزارت کار قدری تاخیر در بهره برداری پروژه انداخت،
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: طرح کالابرگ الکترونیکی مشکلی در تامین مالی ندارد. با توجه به اینکه این امر، نظام پرداخت یارانه را متاثر می کند، لازم بود دولت از مطمئن بودن زیرساخت فنی اطمینان حاصل کند و تغییرات در وزارت کار قدری تاخیر در بهره برداری پروژه انداخت،
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، احسان خاندوزی امروز (سه شنبه) در نشست خبری هفتگی خود با بیان اینکه مسئله طرح کالابرگ الکترونیکی مشکلی در تامین مالی ندارد، تصریح کرد: با توجه به اینکه این امر، نظام پرداخت یارانه را متاثر می کند ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه های اجتماعی وزارت کار گفت: از هر صد بازنشسته در ایران 50 نفر با بازنشستگی پیش از موعد بازنشسته شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۵    
مدیران عامل شرکت های فولادی زیرمجموعه سازمان و صندوق های بازنشستگی تابعه وزارت کار با دکتر صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار کردند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: عضو شورای عالی وزارت کار در گفت و گو با رکنا گفت: دولت ساماندهی دستفروشان را جزء آمار اشتغال قرار می دهد و متاسفانه تاکنون برنامه های اشتغال در وزارت کار شفاف نبوده است.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
در این نشست گزارشی از امنیت شغلی و ساماندهی قراردادهای موقت مطرح و تقویم زمانی بازنگری آئین نامه های مرتبط با مواد قانون کار ارائه شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۵:۳۵    
مرتصوی در خصوص طرح های اشتغالزا کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: ما از هر طرح اشتغالزایی که سبب شود، مردم صاحب شغل شوند حمایت قاطع می کنیم.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تسهیل روند دریافت مجوزهای کسب وکار خانگی گفت: 350 عنوان شغلی در روزهای اخیر به کسب وکارهای خانگی افزوده شده و هم اکنون از طریق درگاه مجوزهای وزارت اقتصاد مجوز 630 کسب وکار خانگی آنی شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۱    
به نظر می رسد ادعاهای حجت ا... عبدالملکی درباره بازار کار تمامی ندارد؛ چه او را بر صندلی وزارت کار ببینیم چه در قامت دبیر شورای عالی مناطق آزاد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مطابق آمار وزارت کار تا کنون 63735 نفر ازجویندگان کار و تعداد 5788 نفر از کارفرمایان در سامانه جستجوی شغلی ثبت نام کرده اند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۷:۳۱    
داوود اخوان گفت: ما به عنوان کارگر و بازنشسته اگر به گذشته برگردیم یا امکان اصلاح را داشته باشیم، بسیار با اصلاح قانون کار به نفع کارگران موافق هستیم.
رئیس شورای عالی استان ها با تأکید بر این که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نقاط مشترک کاری زیادی با شورای عالی استان ها و مدیریت شهری دارد، گفت: باید بررسی های لازم در کارگروه های تخصصی صورت گیرد تا موارد مورد نظر به فعلیت برسند.
آنا / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در 8 ماهه سال جاری 750 هزار فرصت شغلی ایجاد شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز نظارت و پایش اشتغال وزارت کار گفت: از میان 700هزار شغل ثبت شده در سامانه رصد حدود 300هزار مورد در مرحله تلفنی صحت سنجی شده و از این مقدار 70درصد تأیید شده است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آموزشگاه های جوار کارگاهی علم را به تجربه پیوند می زنند/ تفاهم نامه آموزش مهارت افزایی میان آموزش و پرورش و وزارت کار منعقد شد
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۷:۱۴    
حسن صادقی اظهار کرد: دستگاه قانونگذار و وزارت کار اولین نهادهایی هستند که باید بر حسن اجرای قانون کار نظارت کنند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در تدوین چشم انداز و راهبردهای وزارت کار توجه به ارتقای بهره وری شرکت های زیرمجموعه از مهم ترین راهبردهای ما خواهد بود.
آنا / دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با مدیران عامل شرکت های فولادی تابعه وزارت تعاون، یکی از مشکلات اساسی صنعت فولاد را عدم سرمایه گذاری برشمرد و بر توجه ویژه به موضوع توسعه و سرمایه گذاری در این بخش تأکید کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح با هدف به کارگیری نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه نخبه وظیفه در زمینه های علمی و پژوهشی، امضا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس مرکز نظارت و پایش اشتغال وزارت کار گفت: تاکنون دستگاه ها 700 هزار شغل را در سامانه رصد ثبت کرده اند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۲    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان ظهر امروز در ادامه سلسله بازدیدهای میدانی از پروژه "سنه سنتر"، بزرگترین پروژه تجاری شهرستان سنندج ، صیانت از حقوق کارگران و تثبیت اشتغال موجود را از مهمترین اهداف و برنامه های دولت و وزارت کار برشمرد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
فقط 15 درصد از مجموع نیاز های شغلی کارفرمایان در سراسر کشور مورد توجه قرار می گیرد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۶۰ سایت دیگر  
در جلسه شب گذشته ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، موضوع راه اندازی شبکه ملی اعتبار خرید از طرف وزارت کار در جلسه مطرح و مقرر شد بهره برداری از این شبکه به صورت تدریجی و آزمایشی آغاز شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سند آمایش سرزمینی این وزارتخانه در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، آموزش فنی و حرفه ای و عدالت هم سو با اسناد بالادستی نظام و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری تدوین می شود.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزارت کار با بیان اینکه در یک سال گذشته چندین بار برای ساماندهی دستفروشان اقدام کرده ایم گفت: امیدواریم تا آخر سال در قالب طرح بین وزارتخانه پدیده دستفروشی را بتوانیم به رسمیت بشناسیم و ساماندهی کنیم. ...
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم تسریع در صدور مجوزهای کسب و کارهای خانگی تأکید کرد و گفت: تولیدات باکیفیت در این حوزه می تواند با تسهیل گری جنبه صادراتی داشته باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزارت کار با بیان اینکه در یک سال گذشته چندین بار برای ساماندهی دستفروشان اقدام کرده ایم گفت: امیدواریم تا آخر سال در قالب طرح بین وزارتخانه پدیده دستفروشی را بتوانیم به رسمیت بشناسیم و ساماندهی کنیم.
آنا / هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۲:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
با تصویب شصت و هفتمین جلسه هیات مقررات زدایی، شروط متراژ، مساحت واحد صنفی و ابزار کار، از شروط صدور پروانه های صنفی حذف شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم تسریع در صدور مجوزهای کسب و کارهای خانگی تاکید کرد و گفت: تولیدات باکیفیت در این حوزه می تواند با تسهیلگری جنبه صادراتی داشته باشد ...