سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۱:۴۱Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاوره شغلی»

ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۱    
فارغ التحصیلان در فرانسه اشتغال 89 درصدی دارند؛ چرا که دانشگاه های این کشور مانند دانشگاه سوربون برای دانش آموزان دبیرستانی هم مشاوره های شغلی برگزار می کنند.
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین و فرماندار این شهرستان راه اندازی و افتتاح شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی TMC دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان با حضور مسئولان گشایش یافت.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۱    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به استناد تبصره (4) ماده واحده قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار – مصوب 1380، آئین نامه اجرایی جدید قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی را تصویب کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان ، با حکم محمود کریمی بیرانوند ، معاون کارآفرینی و توسعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مجتبی معین وزیری مدیرکل تعاون ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۷    
مجتبی معین وزیری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از ابلاغ آیین نامه جدید اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار که پس از 14 سال اصلاح شده است خبر داد.
هیئت وزیران در جلسه مورخ 1401/11/12 به پیشنهاد شماره 264172 مورخ 1400/12/21 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به استناد تبصره (4) ماده واحده قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار –مصوب 1380-، آئین نامه اجرایی جدید قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی را تصویب کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۲    
همزمان با دهه مبارک فجر و با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد موسسه مشاوره شغلی ابرکار در ابرکوه مورد بهره برداری قرار گرفت.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: : این طرح با هدف گسترش فرهنگ کارآفرینی و تعلیم و تربیت کارآفرینان، افزایش تاثیرگذاری بازیگران اکوسیستم کارآفرینی استان، مشاوره شغلی و آموزشی افتتاح شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۸:۲۲    
با حضور، فرماندار محترم شهرستان،امام جمعه محترم شهر گرمه مدیر کل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ، جانشین محترم فرماندهی انتظامی و رئیس کار و رفاه اجتماعی شهرستان، موسسه پویندگان کارآفرینی برتر ایوار در مرکز شهرستان افتتاح شد ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۷:۴۳    
دفتر مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی برتر ایوار شهرستان گرمه با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی و فرماندار این شهرستان افتتاح شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۷:۳۳    
دفتر مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی برتر ایوار شهرستان گرمه با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی و فرماندار این شهرستان افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در دانشکده فنی و حرفه ای پسران شهید رجایی کاشان با مشارکت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید موسویان کاشان افتتاح شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر مرکزگذری کاهش آسیب های اجتماعی و مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در آبادان راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی سیزدهمین مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی( T.M.C ) استان مرکزی در مرکز آموزش عالی محلات افتتاح شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۲۰    
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد با حضور مسئولان گشایش یافت.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۷:۵۷    
در پنجمین روز از دهه مبارک فجر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان موسسه کاریابی و مشاوره شغلی رزومه را افتتاح کرد.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۰:۴۲    
مسئول مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی میانه گفت: مرکز TMC، یکی از سازمان های پیشرو در ارائه آموزش های مهارتی و کاربردی در سطح شهرستان بوده و مسئولان و خانواده ها باید بدانند که نزدیکترین مسیر به اشتغال،کسب مهارت است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
هیات دولت با اصلاح آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون پروانه کار موافقت کرد.
دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای اجرای بند الف ماده 8 آئین نامه اجرایی کاریابی ها مبنی بر توسعه کمی و کیفی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی، در نظر دارد همچون سنوات گذشته ...
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: 18مجوز موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی از ابتدای سال تاکنون در استان یزد صادر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون کاریابی های کشور از وزیر کار خواست تا از تصویب مصوبه اصلاح آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی ها و مشاوره شغلی بدون پروانه، به دلیل آنچه عدم اطلاع کاریابی ها از مفاد مندرج در آن عنوان شده، جلوگیری و تایید و نظرات مشورتی کاریابی های بخش خصوصی را در این خصوص اخذ کند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۷:۳۲    
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان: مجاهدی رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار و نوشزاد مسئول امور کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفا اجتماعی استان بوشهر از موسسه کاریابی و مشاوره شغلی کارگستر تنگستان بازدید کردند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۷:۲۷    
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان؛ موسسه کاریابی و مشاوره شغلی کارگستر در جهت اشتغال زایی ، هم افزایی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ناشی از بیکاری در شهر اهرم افتتاح شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۰:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا : مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به فعالیت 240 مرکز کاریابی در استان تهران، از رشد بیش از 65درصدی صدور مجوز کاریابی ها طی 9 ماه گذشته خبر داد. براساس آمارها بیش از 50 درصد نیروی کار مورد نیاز در کشورهای توسعه یافته توسط کاریابی ها جذب می شوند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: یک ظرفیت قابل قبولی در مرکز مهارت آموزی شهید حیدری ایجاد کردیم و می توانیم در این مرکز سالانه حداقل به 10 هزار نفر آموزش و مشاوره شغلی ارائه دهیم.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۹:۲۸    
روز سه شنبه مورخ 1401/10/13 در سالن تلاش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با حضور اکثریت مدیران کاریابی های استان و مسئولین اداره تشکلات در فضای صمیمی و پرشور برگزار گردید.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۲۰:۵۱    
کارگاه مشاوره شغلی خانواده های معزز شهدا و ایثارگران آذرشهر برای متقاضیان خوداشتغالی از بین جامعۀ هدفِ بنیاد برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر کار از ایجاد 272 مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی خبر داد و با اشاره به اجرای طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار تاکید کرد: با اجرای این طرح 80 درصد مهارت آموختگان جذب بازار کار می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۸:۱۹    
تفاهم نامه ای بین کانون کارآفرین و اشتغال و اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی برای مشاوره شغلی مددجویان بهزیستی منعقد شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فاروج گفت:مشاوره شغلی فرصت خوبی برای شناخت استعداد و انتخاب شغل مناسب است و باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
برنامه های میز مشاوره شغلی و توسعه کسب و کار دانشگاه جامع علمی کاربردی در بیست و سومین نمایشگاه دستاورد های پژوهش، فناوری و فن بازار سال 1401 اعلام شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۰    
چهارمین مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی فراز در شهرستان بجنورد با هدف ایجاد یکپارچه سازی و شفاف سازی فرصت های شغلی با حضور مدیر کارآفرینی و توسعه اشتغال استان و سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان افتتاح شد.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران با بیان اینکه تا کنون 23 مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشجویان در دانشگاه های استان ایجاد شده است، گفت: از ابتدای سالجاری 473 دانشجو 52 حرفه آموزشی را در 87 دوره مهارتی طی کرده اند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از ارائه طرح پیشنهادی با عنوان راه اندازی مرکز جامع مشاوره شغلی و کارآفرینی جوانان (با نگاه مشاغل آینده و آینده مشاغل) از سوی جهاددانشگاهی استان سمنان خبر داد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۷    
با صدور مجوز فعالیت برای دو متقاضی تاسیس مرکز مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی در دزفول و اندیمشک موافقت شد.
فوت وفن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۶    
همه افراد در مرحله ای از زندگی خود دغدغه انتخاب یک شفل مناسب را دارند. در این میان بسیاری از آن ها نیز به مسیر اشتباهی قدم می گذارند و تا پایان عمر خود نیز تاوان این اشتباه را می پردازند ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به همین دلیل دریافت مشاوره شغلی ، می تواند در انتخاب یک شغل مناسب به افراد کمک نماید. استفاده از خدمات حوزه روانشناسی صنعتی و سازمانی نه تنها می تواند از بروز تصمیمات شغلی اشتباه جلوگیری نماید، بلکه می تواند به پیشرفت شغلی افراد در هر سطح و جایگاه شغلی کمک نماید ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، جلسه هیئت استانی ماده9آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار،با حضور نصرتی مدیر اشتغال و کارافرینی، نمایندگان دستگاههای اجرایی (صنعت،معدن و تجارت و آموزش فنی و حرفه ای) ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۰    
دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی ره پویان کار با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی و فرماندار شهرستان شیروان افتتاح شد.
همزمان با چهارمین روز از هفته جهانی کارآفرینی و در مراسمی با حضور صمیمی فرماندار شهرستان بافق و نوری شادکام رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رسما فعالیت تنها مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی شهرستان آغاز گردید.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ جلسه هیات فنی مراکز کاریابی جهت بررسی وضعیت مراکز مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی استان بوشهر با حضور مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان دستگاههای اجرایی و متقاضیان کاریابی برگزار شد . ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : تصمیم گیری برای انتخاب بهترین گزینه، همواره موضوعی آسان و بدون چالش نخواهد بود. تصمیم گیری برای انتخاب رشته تحصیلی، تصمیم گیری برای انتخاب یک شغل مناسب و تصمیم گیری برای مهاجرت کاری ...
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: در سطح شهرستان های لرستان 20 مرکز کاریابی ها و مشاوره شغلی غیر دولتی فعالیت می کنند که در هفت ماهه امسال توانستند 456 نفر را در بنگاه های اقتصادی استان مشغول بکار کنند. ...
اعضای انجمن صنفی مراکز کاریابی و مشاوره شغلی استان البرز با مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان دیدار کردند و به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۱۲    
امروزه دیگر بر کسی پوشیده نیست که انتخاب شغل مناسب، به عنوان یکی از نیازهای اساسی فردی، نقش موثری در رسیدن به اهداف و موفقیت هر فرد خواهد داشت. اما کشف استعداد و تصمیم گیری درباره انتخاب شغل، کار آسانی نیست. صحبت با یک مشاور شغلی خوب می تواند در این زمینه کمک کننده باشد. ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
هرمزگان-جام جم انلاین-کارگاه آموزشی و مشاوره شغلی در راستای اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بستک برگزار شد. گفتنی است، این کارگاه با حضور ولی بستان فرماندار بستک، غلامرضا باقرزاده معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مرکز Tmc دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد با حضور مدیرکل، معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی، و کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان و رئیس و جمعی از کارشناسان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد افتتاح شد .