چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۴۲Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ بیکاری»

سومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران به ریاست محسنی بند پی استاندار تهران، پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و دبیر کارگروه و حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی و بانک های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۱۴    
دنیای اقتصاد: گروه پالایشی ها در بازار سهام به عنوان یکی از پرچم داران بورس اوراق بهادار همواره یکی از اصلی ترین گزینه های خرید بین سهامداران بوده است ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۲۷    
رکنا:اداره کل تعاون،کار رفاه اجتماعی گیلان موفق شد در حوزه بهبودبازار کار و اجرای سیاست های اشتغال دولت دوازدهم با رسیدن به نرخ بیکاری تک رقمی جزء سه استان کشور برترشود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: با توجه به اینکه بخش مهمی از تولیدات فولادی قابلیت صادرات دارد امیدواریم با رفع موانع موجود و توسعه صنایع فولاد ارزش افزوده بیشتری در کشور و خوزستان ایجاد شود و بتوانیم با بهره گیری از این ظرفیت به توسعه صادرات بپردازیم و در عین حال به ایجاد اشتغال بیشتر در استان و کاهش نرخ ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: در حال حاضر به بیش از 3 هزار نفر در یزد مقرری بیمه بیکاری پرداخت می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نرخ بیکاری دومین اقتصاد بزرگ جهان در اوج سه ماهه قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نرخ بیکاری انگلیس برای چهارمین ماه متوالی کاهش یافت.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۶    
استاندار تهران از کاهش 2.5 درصدی نرخ بیکاری در استان تهران نسبت به زمستان سال گذشته خبر داد. انوشیروان محسنی بندپی در گفتگو با ایسنا، در این باره گفت: بر اساس ارزیابی عملکرد دستگاه های استانداری های کل کشور ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، ارژنگ عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گداری خلخال گفت: در طول دو سال گذشته از محل منابع بانکی ارزان قیمت برای 565 طرح و واحد در بخش های مختلف اقتصادی در بانک ها و موسسات عامل تصویب شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - سرپرست فرمانداری خلخال گفت: میانگین نرخ بیکاری در این شهرستان به علت عملیاتی نشدن مطلوب سرمایه گذاری ها و نیز پرداخت نشدن تسهیلات توسط بانک ها دوبرابر میانگین نرخ بیکاری در کشور است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۱    
استاندار تهران از کاهش 2/5 درصدی نرخ بیکاری در استان تهران نسبت به زمستان سال گذشته خبر داد. انوشیروان محسنی بندپی در گفتگو با ایسنا، در این باره گفت: بر اساس ارزیابی عملکرد دستگاه های استانداری های کل کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
استاندار تهران از کاهش 2.5 درصدی نرخ بیکاری در استان تهران نسبت به زمستان سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
خلیلیان گفت: توسعه اقتصادی خوزستان با توسعه تجارت محقق می شود که یک موضوع شناخته شده در علم اقتصاد است و با هدف حضور موثر در بازارهای صادراتی باید تولید را در استان رونق دهیم تا بتوانیم در کنار آن در استان اشتغال ایجاد شود و نرخ بیکاری کاهش یابد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
خلیلیان گفت: ما با هدف بازارهای صادراتی باید تولید را در استان رونق دهیم تا بتوانیم اشتغالزایی کنیم و نرخ بیکاری را کاهش دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نرخ بیکاری، یعنی درصد افراد بیکار نسبت به کل نیروی کاری که در کشور وجود داره. این افراد، کسانی هستن که توانایی کار کردن دارن، اما بیکار مونده اند. اگه اقتصادی سالم باشه، بازار کار در اون فراوون می شه و نرخ بیکاری کاهش پیدا می کنه.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بهشهر در مجلس خواستار احیای تالاب بین المللی میانکاله شد و گفت: نرخ بیکاری در استان مازندران بالاست و رفع آن نیازمند عزم جدی دولت است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
خالص اشتغال استان کرمان در سال گذشته منفی 33 هزار بوده و نرخ بیکاری استان به 10 رسیده که از متوسط کشوری عبور کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان گفت: نرخ بیکاری و پایین بودن بهره وری در قشر تحصیلکرده نشان از پایین بودن دانش بنیانی اقتصاد کشور ماست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۸    
شاید تنها یک پاسخ به ماجرای عدم همخوانی درآمد سرانه و نرخ بیکاری در ایران (برای رسیدن به توسعه) کافی نباشد و نیاز باشد علاوه بر رسیدن به پاسخ ابتدایی در مورد پرسش بعدی نیز تامل صورت گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۱۰    
ایسنا/مرکزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: شهرستان های اراک، شازند و خمین در بحث نرخ بیکاری دچار بحران هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۱۶    
نمایندگان مجلس این روزها سرگرم طرحی هستند تا صدور مجوزهای کسب وکار را تسهیل کنند .آنها برآنند که این طرح می تواند اشتغال زا باشد و نرخ بیکاری را کاهش دهد .انگیزه ی این نمایندگان بی مبنا نیست :ایران یکی از کشورهایی است که صدور مجوز کسب وکار درآن آسان نیست ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۱    
اراک - ایرنا - فرماندار شازند گفت: نرخ بیکاری در این شهرستان اکنون 12 و نیم درصد است که با وجود 200 صنعت کوچک و بزرگ باید تدابیر ویژه ای در راستای افزایش نرخ اشتغال اندیشیده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۶    
گروه استان ها - استاندار آذربایجان شرقی از کاهش نرخ بیکاری آذربایجان شرقی در سایه رونق سرمایه گذاری و صادرات استان خبر داد و گفت: نرخ بیکاری استان از 9.3 درصد به 7.4 درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: اگر خیران به دنبال انجام کمک پایدار در استان هستند بهترین راه .کمک به ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در خوزستان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: در حوزه بانوان اشتغال ما نسبت به میانگین کشوری کمتر است که در قالب مشاغل خانگی باید به آن توجه بیشتری شود.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان با اشاره به اختلاف نظر درباره فضای کسب و کار استان کرمان گفت: مهم ترین مشکل و علت خراب شدن فضای کسب و کار و سقوط رتبه ما در همین تاخیر در پاسخ به استعلامات است. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۳:۳۱    
جدیدترین آمار رسمی نشان می دهد نرخ بیکاری ترکیه در ماه جولای 1.4 درصد نسبت به ماه گذشته جهش کرده و به 12 درصد رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۳:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از غیرت بخش خصوصی که در شرایط سخت تحریم و کرونا، صنعت و تولید را در استان سرپا نگه داشته اند، افزود: کاهش نرخ بیکاری، افزایش صادرات و بهبود فضای کسب وکار استان در سایه تعامل و همراهی بخش خصوصی با دولت تحقق یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۲    
گروه استان ها – نرخ بیکاری در استان کرمان در سال جاری روند افزایشی داشته و تنها 11 هزار فرصت شغلی تعهد اشتغال استان محقق شده که از برنامه عقب است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۳    
جدیدترین آمار رسمی نشان می دهد نرخ بیکاری ترکیه در ماه جولای 1.4 درصد نسبت به ماه گذشته جهش کرده و به 12 درصد رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود تمام تنگناها و مشکلاتی مانند تحریم ها و کرونا، شاخص های اقتصادی و تولیدی استان رو به رشد بوده و روند توسعه صنعتی استان متوقف نشده است که این موفقیت در سایه همراهی بخش خصوصی و تلاش های مسوولان بخش های مرتبط به دست آمده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تعدیل پیش بینی نرخ رشد اقتصادی آمریکا، کاهش نرخ بیکاری در کشورهای عضو OECD و مازاد تراز تجاری اتحادیه اروپا جزو مهم ترین آمارهای اقتصادی-تجاری منتشر شده طی این هفته بوده اند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
-فرماندار خوانسار گفت: با هم افزایی دستگاه های اجرایی و سرمایه گذاری بخش خصوصی نرخ بیکاری در این شهرستان به 9.2 درصد کاهش یافته است. به گزارش خبرنگار مهر، محمود مسلم زاده ظهر پنجشنبه در بازدید از تعدادی از واحدهای صنعتی خوانسار به مناسبت هفته تعاون ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیستمین روز شهریور ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
نرخ بیکاری در کانادا برای سومین ماه متوالی کاهش پیدا کرد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: استان خوزستان از ظرفیت های بسیار متنوع و گسترده ای برخوردار است باید این ظرفیت ها را به منصه ظهور برسانیم و پشتوانه اقتصاد خوزستان و اقتصاد ملی کنیم و از این رهگذر نیز نرخ بیکاری در استان را کاهش دهیم.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت ویدئوکنفرانس و با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با بیان اینکه نرخ بالای بیکاری با منابع موجود در خوزستان همخوانی نداردگفت: استانی که بیش از 40 درصد منابع بودجه عمومی کشور را تامین می کند نباید نرخ بیکاری آن پنج درصد بیش از میانگین کشوری باشد و دومین استان بیکار کشور به شمار رود.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: جبهه ای که امروز استاندار در آن قرار دارد همان جبهه مردم است، خانواده ما در همان استانی زندگی می کنند که مردم در آن زندگی می کنند هیچگاه نباید میان یک مسئول دولتی و مردم تقابل وجود داشته باشد چراکه این دولت متعلق به مردم است و مردم از طریق انتخابات آن را برگزیدند تا این دولت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شبستر- فرماندار شبستر به نقش ارزنده تعاونی ها در ایجاد اشتغال پایدار این شهرستان اشاره کرد، گفت: کاهش نرخ بیکاری به شش درصد در شهرستان شبستر حاصل تلاش تعاونی ها است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: نیروی کار ماهر در استان اصفهان علیرغم وجود نیروی انسانی کم است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: نرخ بیکاری در استان اصفهان از 11و 9 دهم در فصل بهار 99 به 8 و 9 دهم در بهار 1400 رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با تاکید بر اینکه یکی از مشکلات کشور و استان کمبود و نبود نیروی ماهر است، گفت: تنها سه درصد تعاونی های دنیا در ایران قرار دارد که سهم ایران از کل اشتغال تعاون در دنیا تنها شش دهم درصد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان گفت: بر اساس مستندات مرکز آمار، نرخ بیکاری استان با کاهش 3 درصدی به 8/9 درصد رسید و این نشان از بهبود وضعیت اشتغال استان دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - نماینده مردم اهواز در مجلس با تأکید بر استفاده از همه ظرفیت ها و نیروهای انقلابی و کارآمد گفت: طرح 550 هزار هکتاری در کاهش نرخ بیکاری خوزستان مؤثر است.
برترین ها / نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۱:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: تنها حدود 126 هزار نفر در سوییس بیکار هستند. به نقل از تریدینگ اکونومیکس، تا پایان ماه جولای نرخ بیکاری در سوئیس به 2.7 درصد کاهش پیدا کرده که نسبت به ماه قبل آن 0.3 درصد کمتر شده است و کمترین نرخ بیکاری ثبت شده در این کشور طی 20 ماه اخیر محسوب می شود. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: در اداره کار و تعاون و اشتغال زایی سه فصل متوالی کاهش نرخ بیکاری را داشتیم، همچنین 55 درصد سهم سازمان مالیات مربوط به استان تهران است، علاوه بر آن با هماهنگی اداره محیط زیست 55 درصد بوی نامطبوع جنوب تهران کاهش یافت و در حوزه آموزش و پرورش 3 هزار مدرسه نوسازی شدند.