دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۲:۴۶Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناعادلانه»

گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در پی شیوع کرونا در سراسر جهان، بسیاری کشورها خواهان واکسیناسیون برای مقابله با آن شده اند. با این حال، مساله توزیع ناعادلانه واکسن در سراسر جهان به وجود آمده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آذربایجان گفت برخی کشور ها 4-3 برابر نیاز خود واکسن کرونا خریداری کرده اند.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۳۱    
ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل 1085 برابر و ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت 249 بیشتر از میانگین پرداختی کارمندان شرکت خود حقوق و پاداش دریافت می کنند که به باور برخی ناعادلانه است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو مجمع ملی خبرگان کشاورزی گفت: نحوه واگذاری تراکتور بر حسب هکتار انجام می شود و کشاورز باید حداقل 200 هکتار زمین داشته باشد؛ بنابراین به کسانی که مساحت زمین آنها از این میزان کمتر است و یا به صورت اجاره ای کار می کنند تعلق نمی گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۰    
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد از بازداشت ناعادلانه افراد در عربستان سعودی ابراز تاسف کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجمع ملی خبرگان کشاورزی گفت: نحوه واگذاری تراکتور بر حسب هکتار انجام می شود و کشاورز باید حداقل 200 هکتار زمین داشته باشد؛ بنابراین به کسانی که مساحت زمین آنها از این میزان کمتر است و یا به صورت اجاره ای کار می کنند تعلق نمی گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در شورای امنیت با اشاره به سوء استفاده از سازوکار ارائه کمک های انسان دوستانه فرامرزی در سوریه، از توزیع ناعادلانه این محموله ها و عدم دسترسی به آنها در مناطق تحت کنترل دولت سوریه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال آتالانتا شکست خانگی تیمش مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا را نتیجه قضاوت ناعادلانه داور بازی دانست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در ژنو گفت: اینکه از ایران که طرف متعهد به برجام است خواسته می شود که به پایبندی کامل بازگردد، نه تنها ناعادلانه، منحرف کننده و غیرمسوولانه است بلکه نشان از رویکرد متکبرانه و زورمدارنه دارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۷:۵۵    
دبیرکل سازمان ملل برای چندمین بار نسبت به توزیع ناعادلانه واکسن کرونا ابراز تاسف کرده است؛ چرا که 75 درصد از واکسن کرونا در دسترس تنها 10 کشور است و سهم 130 کشور دیگر از دوز های واکسن هیچ است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یادداشتی از حسین دباغ که با عنوان اولویتِ عدالت بر دموکراسی در صدانت منتشر شده را می خوانید: آیا دموکراسی همواره ارزشمند و مطلوب است؟ به باور من چنین نیست. جامعه ای را تصور کنید که در آن دموکراسی وسیله ای است که از طریق آن سیاستی ناعادلانه کراراً به رای گذاشته می شود و اکثریت به آن رای می دهند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۵    
حدود یک هفته از وقوع زلزله سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد می گذرد؛ اما هنوز اقلام و امکانات لازم به صورت کامل در اختیار مردم قرار نگرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول گفت: رشد اقتصادی خاورمیانه را میزان دسترسی به واکسن کرونا تعیین می کند، سازمان بهداشت جهانی هم از توزیع ناعادلانه واکسن در دنیا انتقاد کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
توزیع ناعادلانه حق آبه از سوی وزارت نیرو در 2 تالاب هامون و جازموریان که اولی به ذخیره گاه زیست کره و دومی به بکرترین تالاب ایران شهره است، چالش های زیست محیطی و اقتصادی را به مردمان جنوب شرق کشور تحمیل کرده؛ چالش هایی که به دلیل اهمال متولیان به زودی بحران آفرین می شود.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۲    
دبیرکل سازمان ملل برای چندمین بار نسبت به توزیع ناعادلانه واکسن کرونا ابراز تاسف کرده است؛ چرا که 75 درصد از واکسن کرونا در دسترس تنها 10 کشور است و سهم 130 کشور دیگر از دوز های واکسن هیچ است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۱    
مروری بر جدیدترین گزارش های خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سراسر جهان در 24 ساعت گذشته به رغم ظواهر که نشان می دهد رژیم اشغالگر قدرتی بزرگ و شکست ناپذیر است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۶    
یکی از عجیب ترین ماجراهای مربوط به جریمه ناعادلانه خودروها که در یکی دو سال اخیر از افراد مختلف شنیده بودم در اولین روز هفته جاری برای خودم اتفاق افتاد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۲    
با گذشت چند ماه از کمبود روغن در بازار و با توجه به گفته مسئولان مربوطه مبنی بر رفع این مشکل ولی همچنان معضل نایاب بودن روغن نه تنها برطرف نشده بلکه بحرانی تر نیز شده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۲:۲۷    
بعضی از مردم شهر زلزله زده سی سخت از تبعیض در توزیع تجهیزات و امکانات گلایه دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
اداره کل ارتباطات ترکیه در بیانیه ای به مسائل مطرح شده در گفت و گوی رئیس جمهور ترکیه با رئیس جمهور کشورمان پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
طبق گزارش اداره ارتباطات ترکیه، رئیس جمهور این کشور در تماس تلفنی با حسن روحانی ابراز امیدواری کرد دولت جدید آمریکا تحریم ها و موانع ناعادلانه علیه منافع ملت ایران را کنار بگذارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مسئول گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حضور مسئولان استانی در سی سخت گفت: متاسفانه امکانات به صورت کامل در اختیار مردم قرار نگرفته و این موضوع شاید به خاطر تقسیم ناعادلانه اقلام باشد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۰    
سید علی صائم ابتدا باید گفت که جشنواره تئاتر در همه دنیا از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که نشان می دهد جامعه در پویایی و حرکت و کار و تلاش و... است و به لحاظ جامعه شناختی و ابعاد روانشناسانه از نظر فردی و اجتماعی و اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و هنری و.. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کشف واکسن قطعی کووید-19 و تضمین دستیابی سریع تر به سلاح سرکوب کننده این بیماری هزار چهره اگر چه به عرصه رقابت کشورها در عرصه بین المللی تبدیل شده اما آمارها بیانگر این است که نگرانی های اولیه از توزیع عادلانه و برابر واکسن ها به واقعیت ناخوشایند این روزها بدل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۵۸ سایت دیگر  
وزیر کشور دومین محور اصلی وزارت کشور را تولید و معیشت مردم اعلام کرد و خطاب به مسئولان استانی، گفت: تلاش کنید تا در استان جلوی قیمتهای ناعادلانه را بگیرید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال لیورپول از عملکرد شاگردانش و داوری در دیدار مقابل اورتون راضی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تعیین مناطق کمتر توسعه یافته و محروم در قانون مدیریت خدمات کشوری که از سال 88 بروزرسانی نشده و نیازمند تجدید نظر جدی است و موجب تخصیص ناعادلانه بودجه بین استان ها می شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از اساتید حوزه علمیه زنجان در نامه ای به نمایندگان مجلس با اشاره به ابلاغ بخشنامه سه برابر شدن سقف حقوق مدیران توسط دولت تصریح کردند: این فاصله به پانزده برابر کاهش پیدا کرده، اما امید است مجلس انقلابی در صحن علنی برای کاهش این فاصله اقدامی جدی تر از خود نشان دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اختصاص بودجه متناسب به شهرستانها گام موثری در مسیر توسعه متوازن در کشور است گفت: توزیع بودجه نا عادلانه عامل ایجاد توسعه نا متوازن در کشور بوده و مناطق مرحوم را محروم تر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه برخی به دنبال هجمه سازی علیه دادستان هستند گفت: خوشحالم که این روزها این سریال توانسته با پخش در تلویزیون بار دیگر مخاطب را پای تلویزیون میخکوب کند.
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ثمره تلاش دولتمردان از ابتدای انقلاب و هفت سال دغدغه دولت تدبیر و امید در دهه مبارک فجر افتتاح طرح های مختلف عمرانی و اقتصادی بود که نشان داد ایران توانایی برداشتن گام های بزرگ توسعه، عبور از سد تحریم ها و جذب سرمایه گذاری خارجی را دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده سپاه فجر فارس با تاکید بر اینکه سپاه به دنبال موازی کاری و ماموریت مستقل در کمک به نیازمندان نیست، گفت: با هم افزایی با کمیته امداد، روند کمک به نیازمندان را تسریع بخشیده و از توزیع ناعادلانه جلوگیری می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت آرژانتین پس از افشای توزیع ناعادلانه واکسن کرونا، مجبور به پذیرش درخواست استعفای خود از این سمت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۰    
دبیر کل سازمان ملل از ناعادلانه بهره بردن تنها 10 کشور جهان به میزان 75 درصد از واکسن کرونا خبر داد.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا: دبیر کل سازمان ملل متحد بار دیگر توزیع ناعادلانه واکسن کرونا در جهان را به باد انتقاد گرفت و تصریح کرد که اولویت سال 2021 باید دسترسی عمومی به واکسن کرونا و اجرای طرح واکسیناسیون در تمام کشور های جهان باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – دبیر کل سازمان ملل متحد بار دیگر توزیع ناعادلانه واکسن کرونا در جهان را به باد انتقاد گرفت و تصریح کرد که اولویت سال 2021 باید دسترسی عمومی به واکسن کرونا و اجرای طرح واکسیناسیون در تمام کشورهای جهان باشد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
انتشار برخی از اقدامات و افعال شان، بلکه می خواهیم از نوع جدیدی از آموزش، خصوصا در طبقات بالای اجتماعی و اقتصادی که خلأ آموزش مطلوب در شرایط کرونایی را برای اقلیت سرمایه دار پر کرده است، سخن بگوییم.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۳    
دبیرکل سازمان ملل متحد به تندی از توزیع نامتناسب و ناعادلانه واکسن کرونا در جهان انتقاد کرده و گفته است ده کشور جهان، بیش از 75 درصد واکسن های کرونا را به خود اختصاص داده اند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: دبیرکل سازمان ملل متحد با اعلام این که ده کشور در جهان، 75 درصد از تمامی واکسن های موجود ضد کرونا را به شهروندان خود تزریق کرده اند، از توزیع ناعادلانه این واکسن ها به شدت انتقاد کرد. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۴۳ سایت دیگر  
تخت روانچی گفت: لازمه پیروزی بر کرونا کمک به کشور های در حال توسعه، تولید کافی و توزیع عادلانه واکسن بین همه ملت ها و نیز برطرف کردن تحریم هاست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی اگر مقررات راهنمایی و رانندگی وجود نداشته باشد، اگر همه به هرکجا که می خواستند، با هر سرعتی و بدون اطاعت از چراغ راهنمایی حرکت می کردند و یا اگر قانونی مانند رانندگی در سمت مشخص شده، نادیده گرفته می شد، چه اتفاقی رخ می داد؟ مقررات برای ترافیک ضروری است و مهم نیست که ازنظر شما ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۱    
شفقنا- آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد گفت: توزیع واکسن های ضد ویروس کرونا در جهان به صورت ناعادلانه در حال انجام است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسپوتنیک ...
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد از نحوه توزیع واکسن کرونا انتقاد کرد و خواستار رفتار عادلانه در این زمینه شد. به گزارش روزانه نیوز آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد، در پیامی نسبت به توزیع ناعادلانه واکسن کرونا واکنش نشان داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- دبیرکل سازمان ملل متحد، همه گیری را تشدید کننده عوامل بی ثباتی در جهان دانست و از اینکه هنوز 130 کشور جهان حتی یک دوز از واکسن کرونا را دریافت نکرده اند، انتقاد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در بیانیه ای بر ضرورت برگزاری انتخاباتی آزاد و عادلانه که مردم در روند اداره کشور عدالت و تغییر را احساس کنند تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۵۵    
95 درصد نانوایی های شهرستان فیروزکوه اجاره ای است و با مقدار پختی که دارند اجاره کردن نانوایی برای آن ها صَرفه اقتصادی ندارد و به همین دلیل از کمبود آرد گلایه می کنند این درحالی است کهبه گفته مسؤولان کمبود آرد و نان در شهرستان وجود ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خروج از شمول قانون کار به کارگران ضربات جبران ناپذیری وارد کرده است. کارفرما هیچ حقی برای کارگر قائل نیست و دولت هم به اصول حمایتی قانون اساسی از جمله اصل 29 تمکین نمی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز مطالعات منطقه ای و بین الملل دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: امروز اساساً صلح در چارچوب تأمین منافع قدرت های بزرگ تعریف شده است و آن ها در پی تحقق صلح مطلوب خودشان از طریق اعمال قوانین و سازوکارهای ناعادلانه هستند.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حجم تسهیلات اعطایی به کل صنعت و بویژه بنگاههای کوچک تناسبی با سهم این بنگاهها از اشتغال و تولید ناخالص ملی ندارد و این نوع سیاستگذاری و مدیریت، بیانگر نوعی توزیع ناعادلانه است و کارایی بخش صنعت در تنظیم بازار بی ارتباط با این موضوع نخواهد بود ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: آزادکار وزن 74 کیلوگرم ایران پس از شکست در انتخابی تیم ملی از بی عدالتی با برگزاری این رقابت در بدترین شرایط ممکن انتقاد کرد.