دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۸:۳۸May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعیین حقوق»

تیتر کوتاه   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نظام پرداخت کارمندان دستگاه های اجرایی براساس امتیازی است که از ارزشیابی عوامل شغلی و شاغلی و سایر ویژگی های مرتبط به دست می آید. این امتیاز در ضریب ریالی ضرب می شود و مبنای تعیین حقوق و مزایای کارمندان قرار می گیرد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۳    
در ادامه جدول اضافه حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در اردیبهشت 1403 را مشاهده می کنید.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۱    
اصغر اخوان، عضو هیئت نمایندگان اتاق ایران می گوید: من مدیر هزار نفر پرسنل هستم. اینکه دولت دستمزد را سرکوب می کند درست نیست. بازار هوشمند است. زمانی بود که دولت 20 درصد به حقوق اضافه می کرد و برخی تخلف می کردند که تنها 16درصد به حقوق پرسنل خود اضافه کنند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۳    
شفقنا- مصطفی برغوتی، سیاستمدار دیرینه فلسطینی، گفت که به رسمیت شناختن کشور فلسطین توسط ایرلند، اسپانیا و نروژ یک “گام سیاسی قدرتمند و نمادین مهم” بود که دستیابی به “آزادی و عدالت” را برای مردم فلسطین نزدیکتر کرد. ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از عوامل مهم در تعیین حقوق بازنشستگان سابقه کاری آن های می باشد در ایران، برای محاسبه حقوق بازنشستگان از یک فرمول استاندارد استفاده می شود که نرخی از حقوق ماهانه و سابقه کار را در نظر می گیرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کمیته ماده 19به منظور تعیین حقوق و دستمزد مسئولین فنی بهداشتی مستقر در مراکز وابسته به دامپزشکی با حضور مدیرکل دامپزشکی استان ، نایب رئیس نظام دامپزشکی استان، نماینده کارفرمایان ، نماینده اداره کل کار ...
اقتصاد آنلاین / تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
حقوق ایده آل پیک موتوری در تهران، امسال به طور متوسط 16 میلیون و 800 هزار تومان است، اما در نهایت حداقل نصف پیک موتوری ها حقوقی کمتر از این رقم دریافت خواهند کرد.
وزیر کار در روزهای پایانی سال گذشته در واکنش به گلایه کارگران از نحوه تصمیم گیری شورای عالی کار برای تعیین حقوق و دستمزد این قشر اعلام کرد که به این نتیجه رسیدیم که با ارسال لایحه ای به مجلس نحوه تعیین حداقل حقوق کارگران را عوض کنیم و بهترین مرجع برای تصمیم گیری حقوق کارگران مجلس است.
اقتصاد آنلاین / اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از عقب نشینی این وزارتخانه برای اصلاح ماده 41 قانون کار خبر داد و گفت: دستور آقای رئیس جمهور روی چشم ما جا دارد و فعلا اراده ای برای اصلاح این ماده قانونی نداریم.
پارس نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۷   + ۵۴ سایت دیگر  
رعیتی فرد معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع خبرنگاران درباره اصلاح ماده 41 قانون کار اظهار کرد: ما پیشنهاد دادیم که ماده 41 اصلاح شود، چون در این مورد اختلاف نظر هایی بود و کشور هم بدون تصمیم نمی توانست باقی بماند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دستمزد کارگران ، چهلم شهدای قدس و تجلیل رئیسی از مدال آوران ورزش از موضوعات مهم خبری هجدهم اردیبهشت ماه 1403 حوزه سیاست بود که می توانید در گزارش زیر مشروح آنها را بخوانید.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در جلسه روز کارگر که با حضور رئیس جمهور برگزار شد برخی از نمایندگان تشکل ها از رئیس جمهور درخواست کردند که تعیین حداقل حقوق و دستمزد کارگران مانند گذشته بر عهده شورای عالی کار باشد و این امر به مجلس شورای اسلامی سپرده نشود ...
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در خصوص اظهارنظر مسئولان وزارت کار درباره واگذاری تعیین حقوق کارگران از سوی مجلس و حذف سه جانبه گرایی واکنش نشان داد و گفت: هیچ لایحه ای در این خصوص نه تصویب شده و نه در این دولت تصویب خواهد شد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی اظهارنظرهای اخیر برخی مسئولان وزارت کار مبنی بر واگذاری تعیین حقوق کارگران به مجلس و حذف سه جانبه گرایی سخنگوی دولت با قاطعیت این موضوع را تکذیب کرد و مخالفت صریح دولت را با این طرح اعلام نمود.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش دولت بهار به نقل از ایسنا، بهادری جهرمی در پاسخ به پرسشی درباره طرح احتمال تصمیم دولت برای واگذاری تعیین دستمزد کارگران به مجلس، تصریح کرد: به اصل سه جانبه گرایی اعتقاد کامل داریم. دولت هیچ لایحه ای در این خصوص نه تصویب کرده، نه در دستور کار برای ارسال به دولت است. ...
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت به موضوع واگذاری تعیین حقوق کارگران توسط مجلس واکنش نشان داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بهادری جهرمی در نشست خبری گفت: در دهه کرامت و سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (ع) و روز دختر دومین سفر استانی رئیس جمهور در سال 1403 به استان قم خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان اینکه تضمین حقوق کارگر و کارفرما در گروی اصل سه جانبه گرایی خواهد بود، گفت: دولت مخالف نقض اصل سه جانبه گرایی و واگذاری آن به مجلس شورای اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-سخنگوی دولت با اشاره به سیاست های کلی دریامحور که از سوی رهبر انقلاب ابلاغ شده است،گفت: قرار شد ظرف 6 ماه دولت برنامه خود را در این باره ارائه دهد که برای اولین بار بعد از انقلاب این اتفاق افتاد و دولت ظرف 6 ماه برنامه خود را ارائه کرد ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان اینکه دولت هیچ تصمیمی برای واگذاری تعیین دستمزد کارگران به مجلس نگرفته است گفت: دولت به اصل سه جانبه گرایی اعتقاد کامل دارد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در خصوص اظهارنظر مسئولان وزارت کار درباره واگذاری تعیین حقوق کارگران از سوی مجلس و حذف سه جانبه گرایی واکنش نشان داد و گفت: هیچ لایحه ای در این خصوص نه تصویب شده و نه در این دولت تصویب خواهد شد.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
بهادری جهرمی درخصوص مصوبه کنترل و ساماندهی اجاره بهای مسکن و برنامه های دولت در این زمینه بیان کرد: این طرح با همکاری دولت به تدوین رسید و لایحه ی دولت با طرح مجلس تلفیق شد و از نمایندگان نیز قدردانی می کنیم که در پیشبرد تصویب این طرح همکاری داشتند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۵    
روزنامه فرهیختگان نوشت: این روند در صورت اجرای آن به نظر می رسد بیش از آنکه مجلس در تعیین رقم حداقل مزد کارگران دخیل باشد، دولت دخیل است و در این بین با حذف نقش نمایندگان کارگری، به نوعی دولت با دست بازتری نقش اول تعیین حقوق و دستمزد کارگران را در زمین بازی جدید ایفا می کند. طبق [...]
فارغ از اینکه یکی کردن روند تعیین حقوق کارگران با کارمندان منطقی به نظر می رسد یا خیر، باید گفت به طور حتم رسیدن به رقمی مناسب برای حداقل مزد کارگران نیازمند جلسات گفت وگومحور و رفت و برگشتی میان دولت و نمایندگان جامعه کارگری است ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
یک نماینده کارگری در پاسخ به این سوال که با توجه به این گفته شما، احتمال ابطال مزد 1403 کم است؟ می گوید: من خیلی بعید می دانم، مگر این که دیوان عدالت اداری به ماهیت مصوبه ورود کند؛ نه از لحاظ ساختار و عدم امضای گروه کارگری.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۹:۵۲   + ۳۷ سایت دیگر  
اکبر شوکت در انتقاد از واگذاریِ تعیین دستمزد کارگران به مجلس گفت: صحبتهای مسئولانِ وزارت کار نشان می دهد که آن ها اعتقادی به سه جانبه گرایی و اصلا اعتقادی به شرکای اجتماعی ندارند. آن ها می خواهند برخلافِ روالی که در بسیاری از کشورها جاری است تشکیلاتِ کارگری را کنار بزنند.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سیدکریم حسینی با اعلام اینکه پیشنهاد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر واگذاری تعیین حقوق و دستمزد کارگران به مجلس نیاز به بررسی بیشتر و تخصصی تری دارد ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالت کلی انتظار می رود قانون کار از کارگران حمایت کند. این حمایت در قالب تدوین مقررات سخت گیرانه برای ارائه انواع بسته های حمایتی از کارگران و همچنین در تعیین حقوق و دستمزد کارگران معنی می یابد.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به نحوه تعیین دستمزد کارگران گفت: به نظر من همین شیوه سه جانبه گرایی برای تعیین حقوق و دستمزد کارگران شیوه مناسبی است و ما با این شیوه موافقیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۵    
اصغر جهانگیر از تشکیل سه پرونده در دیوان عدالت اداری برای بررسی درخواست جامعه کارگری برای ابطال مصوبه تعیین حقوق و دستمزد سال 143 خبر داد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۶:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره پیشنهاد دولت برای تغییر سیستم تعیین حقوق کارگران توضیح داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
محول کردن تعیین حداقل حقوق و دستمزد کارگران به مجلس به این معنی است که قدرت چانه زنی را با تصویب یک لایحه به دست مجلس از کارگران بگیرند و بگویند چون مجلس تصویب کرده، قانون و لازم الاجرا است.
میرغفاری گفت: شورایعالی کار تنها جایی است که کارگران می توانند بر سرِ معیشتِ خود چانه زنی کنند، که به نظر می رسد وزیر کار می خواهد همین را هم نقض و مسئولیت تصمیم گیری در رابطه با حقوق و دستمزد را واگذار کند.
سلام نو / عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۰:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سیدصولت مرتضوی از طی شدن مراحل پایانی لایحه تغییر نحوه تعیین حداقل حقوق کارگران از سال آینده و واگذاری تصمیم گیری آن به مجلس در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
حقوق و دستمزد کارگران سال هاست توسط شورای عالی کار تعیین می شود، اما پس از حواشی تقریبا عجیب غریب امسال، دولت مایل است مسئولیت را گردن مجلس بیندازد و خودش را راحت کند.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، تصویب نامه مصوب جلسه مورخ 1403/01/29 هیأت وزیران در خصوص تعیین حقوق گمرکی و مالیات بر ارزش افزوده کالاهای اساسی (گندم، برنج، شکر خام، روغن خام، دانه های روغنی، کنجاله سویا، جو، حبوبات ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس کانون عالی شورا های اسلامی کار کشور می گوید: هر چند رضایت جامعه کارگری در تعیین دستمزد تامین نشد، اما از منظر قانونی مباحث درباره تعیین دستمزد پایان یافته است، مگر اینکه قرار باشد به توافقی برسند، اما از نظر قانونی مزد به تصویب رسیده و آیین نامه اجرای آن هم ابلاغ شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: از پیشنهاد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تعیین میزان حقوق و دستمزد کارگران با همراهی نمایندگان مجلس شورای اسلامی استقبال می کنیم و معتقدیم این تصمیم عادلانه تر و منصفانه تر خواهد بود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا منادی سفیدان گفت: چرا بدون در نظر گرفتن نظرات نمایندگان کارگران، حقوق کارگران در سال 1403 محاسبه و صورت جلسه تعیین حقوق کارگران بدون امضای نمایندگان آنان ابلاغ شده است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی معتقد است؛اینکه درصد افزایش کرایه تاکسی و تعرفه پزشکی، جریمه رانندگی و هزینه اینترنت بیش از رشد حقوق کارگران باشد باعث کاهش انگیزه می شود. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی کارمندان بازنشسته مشمول قانون تأمین اجتماعی گفت: موضوع افزایش حقوق بازنشستگان مشمول قانون تامین اجتماعی ارتباطی با تصمیمات شورای عالی کار ندارد و افزایش مستمریِ مشمولان باید مطابق ماده 96 قانون دایمی تأمین اجتماعی انجام پذیرد.