سه شنبه ۰۶ مهرساعت ۱۱:۳۷Sep 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه کارگری»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۹:۱۳    
تهران- ایرنا- بدنه نحیف جامعه کارگری چندین دهه است که از قراردادهای حداقلی برخی پیمانکاران، روز به روز شکسته تر شده و اینک وعده و اهتمام آیت الله رییسی برای ایجاد عدالت، بارقه هایی از امید را در دل آنان روشن کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج کارگران و کارنجات کشور : جامعه کارگری در دوران هشت سال دفاع مقدس بیش از 14 هزار شهید تقدیم میهن اسلامی کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
راه یافتگان مرحله کشوری و نفرات برگزیده مرحله استانی پانزدهمین دوره مسابقات قرآن ویژه جامعه کارگری مازندران، اعلام شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۸    
یک فعال کارگری در قزوین می گوید: با افزایش گرانی ها در کشور و عدم مدیریت مناسب متولیان امر، آنچه در این اوضاعِ نابسامان هر روز رو به وخامت می گذرد، وضعیت معیشت جامعه کارگری است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
توفیقی عنوان کرد: حداکثر قدرت خرید جامعه کارگری و دستمزد کنونی کارگران تنها کفاف 13 روز زندگی را می دهد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۴    
ساری-سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلا و اداره کل کار و رفاه اجتماعی مازندران به مناسبت هفته دفاع مقدس بیانیه مشترکی صادر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت نخبگان بومی موثرترین راه توسعه اقتصادی کشور است، گفت: جلب رضایت جامعه کارگری از جمله جدی ترین عامل توسعه اقتصادی کشور است و توجه به معیشت کارگران در رأس برنامه ریزی های مسئولان قرار دارد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۱    
جناب آقای روح اله محمدی ریاست محترم کانون کارگران ساختمانی استان گلستان تشکیل تعاونی صنفی تامین نیاز شهرستان بندر دره گز رو به کارگران شریف ساختمانی استان گلستان وهمچنین شما برادر پرتلاش وخوب جامعه کارگری تبریک وتهنیت عرض مینمایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۱    
دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان های ساوه و زرندیه گفت: تعریض جاده شهر صنعتی و همکاری در اخذ مجوز پایان کار زمین الحاقی برای احداث زمین چندمنظوره به مجموعه تشکیلات خانه کارگر ساوه و زرندیه را از مطالبات جامعه کارگری این شهرستان ها عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز واکسیناسیون جامعه کارگری علیه کرونا در استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق سمنان با اشاره به مخاطرات شیوع کرونا برای تولید و کارگران، از استاندار سمنان خواست اقدام سریع و عاجل، واکسیانسیون جامعه کارگری استان را در اولویت قرار دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت رباط کریم گفت: با افتتاح مراکز واکسیناسیون در شهرک های صنعتی شهرستان رباط کریم با سرعت بیشتری جامعه کارگری را واکسینه می کنیم.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۸    
رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: در سال های اخیر و پس از شیوع کرونا، توجه ویژه ای از سوی بنیاد مستضعفان برای ارتقا تولید و بهره وری در این نهاد انقلابی انجام شده است و آثار این توجه بر جامعه کارگری کاملاً محسوس است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۱    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه با صدور پیامی، درگذشت سعید هزاری زاده کارگر معدنچی حادثه معدن زغال سنگ هجدک را به خانواده های آنان و جامعه کارگری استان تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل کانون عالی مطالبات جامعه کارگری ایران با اشاره به مشکلات کارگران گفت: بیش از 5میلیون کارگر شاغل در مشاغل خدماتی وجود دارند که فاقد تشکل هستند, این مشکل باید حل شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 30 هزار نفر از جامعه کارگری بخش صنعت در شهرک های صنعتی و نواحی آن در خراسان رضوی دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت اصلاح برخی از قوانین فعلی به نفع جامعه کارگری تاکید کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سید ابوالفضل اشرف منصوری در گفت وگو با میزان، در خصوص مسائل و مشکلات انجمن های صنفی برای رفع مشکلات کارگران و خواسته این تشکلات از دولت گفت: خواسته ما مشارکت بیشتر تشکلات کارگری برای حل مسائل و مشکلات کارگران است، زیرا موضوع نظارت در قراردادها و فعالیت های کارگران به واسطه خود دولت محقق نمی شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۴۲    
عضو هیئت اجرایی خانه کارگر استان قزوین گفت: حذف پیمانکاران نیروی انسانی یکی از خواسته ها و مطالبات به حق جامعه کارگری کشور است.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
وی مسائل جامعه کارگری را از دغدغه های آیت الله رئیسی دانست و گفت: مجلس شورای اسلامی نیز مجلس انقلابی و پای کار است که امیدواریم کارها جلو برود و گره مشکلات حل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با بیان اینکه متأسفانه 96درصد جامعه کارگری امنیت شغلی ندارند گفت: برخی از کارگاه ها قراردادهای سه ماهه و حتی یک ماهه با کارگران منعقد می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران تغییر ساختار سازمان تامین اجتماعی از امنایی به شورایی، پیگیری پرداخت بدهی های دولت به سازمان و نظارت کارگران به عنوان ذینفعان آن را سه خواسته مهم جامعه کارگری از مدیرعامل جدید این سازمان عنوان کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: با استقرارگروهای واکسینسیون در شهرک های صنعتی گلستان واکسینه کرونا جامعه کارگری استان گلستان انجام خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۲    
ایسنا/اردبیل با حضور اکیپ های سیار واکسیناسیون عملیات تزریق واکسن کرونا در بین جامعه کارگری استان اردبیل آغاز شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۰:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی اشتغال گفت: 96 درصد کارگران کشور امنیت شغلی ندارند
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
احمد توصیفیان روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای اجرای سیاست های حمایت از جامعه کارگری و کارفرمایی و با توجه به شیوع ویروس کرونا و تاثیر آن بر کسب و کار، تعداد 14 هزار و 909 نفر از کارگران استان همدان مشمول بهره مندی از مزایای بیمه بیکاری شدند. وی تعداد کل مقرری [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار با بیان اینکه دستمزد موجب افزایش تورم نمی شود، گفت: جامعه کارگری خواهان مهار تورم و تثبیت قیمتها است و تا زمانی که کنترلی روی تورم نداشته باشیم، افزایش دستمزد کمکی به بهبود معیشت و سفره کارگران و بازنشستگان نمی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیته دستمزد شورایعالی کار درباره تقویت بهبود معیشت کارگران گفت: تورم ایجاد شده در ابتدای سالجاری که ارث دولت قبلی می باشد می بایست طی یک برنامه زمان بندی مشخص مهار گردد و توقع جامعه کارگری این است که این موضوع در صدر برنامه های دولت جدید باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع مطالبات کارگران و حمایت از تعاونی ها خط قرمز ماست و این موضوعات را از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیر هستیم.
رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در جلسه هیات اندیشه ورز بسیج کارگری استان کرمانشاه، گفت: جامعه کارگری از وفادارترین افراد به انقلاب هستند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۳    
دبیر اجرائی تشکیلات خانه کارگر قزوین طی نشست مشترک مدیر کل با تشکلات کارگری ضمن خوشامدگویی به مدیریت استان و تقدیر از نشست های مکرر با جامعه کارگری در استان صنعتی قزوین گفت ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در هفته جاری سردار سرتیپ پاسدار حسن حسن زاده، فرمانده سپاه تهران بزرگ از مرکز واکسیناسیون ساپکو بازدید کرد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز : به دنبال انتشار خبری به نقل از مرکز پژوهش های مجلس درباره محرومیت 60 درصد کارگران از بیمه اجتماعی، فعالان و نمایندگان کارگری با ابراز نگرانی بابت سرنوشت شغلی این کارگران، این اتفاق را فاجعه برای جامعه کارگری کشور عنوان کردند. ...
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: با این که ایران خودرو وظیفه ذاتی نداشته، اما با تمام امکانات و پرسنل به میدان آمده و با مساعدت ارزشمند مدیرعامل و همکاری خوب بسیج این شرکت، مرکز واکسیناسیون راه اندازی شده است. این اقدام در راستای افزایش دوبرابری واکسیناسیون در تهران بزرگ است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۷:۴۸    
به مناسبت هفته تعاون آیین غبارروبی، گلباران و زیارت عاشورا در تپه نورالشهدای شهرکرد برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: با این که ایران خودرو وظیفه ذاتی نداشته، اما با تمام امکانات و پرسنل به میدان آمده و با مساعدت ارزشمند مدیرعامل و همکاری خوب بسیج این شرکت، مرکز واکسیناسیون راه اندازی شده است. این اقدام در راستای افزایش دوبرابری واکسیناسیون در تهران بزرگ است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی که به دریافت وام 7 میلیون بانک رفاه کارگران تمایل دارند، باید به واسطه عضویت در اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری درخواست خود را پیگیری کنند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
محمود تقی زاده روز چهارشنبه در سی و دومین همایش تقدیر از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه خراسان جنوبی که با حضور استاندار برگزار شد، افزود: با توجه به شرایط اخیر کشور در زمینه کرونا و مشکلات اقتصادی ناشی از آن ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به آنکه بسیاری از کارگران بخش های تولیدی و صنعتی و کارگران مشاغل پرخطر و خدماتی به جهت تامین نیازهای عمومی جامعه ناچار به حضور در محل کار هستند و امکان توقف فعالیت آنها وجود ندارد، ضرورت واکسیناسیون هرچه سریعتر این گروه از کارگران در شرایط حاضر کرونا امری ضروری و حیاتی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی تکمیل سامانه جامع روابط کار از سوی وزیر کار را اقدامی مثبت در جهت شفاف سازی نوع قراردادهای کار و به سود جامعه کارگری و کارفرمایی دانست و گفت: طرح هایی که در راستای حمایت از کارگران پیش بینی شده ادامه یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۳۰ سایت دیگر  
گروه استان ها_ معاون استاندار قم بیان اینکه یکی از راه های جدی و مؤثر برای مقابله با کرونا واکسیناسیون است، گفت: میزان مراکز تجمیعی واکسیناسیون استان از سه مرکز به 28 مرکز افزایش یافته که کار بزرگی در استان انجام شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در یادداشتی نسبت به تبعات حذف بیمه پردازی واحدهای تولیدی به سازمان تأمین اجتماعی به واسطه حاکم شدن تفکر کمیته امدادی بر حوزه رفاه و انعقاد تفاهم نامه میان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت صمت هشدار داد
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در جلسه هماهنگی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر استان بر ضرورت پیشگیری و مقابله با اعتیاد در محیط های کارگری تاکید کرد و گفت: افزایش آموزش مهارت ها نقش موثری در کاهش گرایش به مواد مخدر در جامعه کارگری دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۳۶    
رییس کانون شوراهای اسلامی کار استان آذربایجان شرقی و رییس سابق کانون انجمن های صنفی کارگری در نشست هم اندیشی تشکل های صنفی استان سخنرانی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار با طرح پیشنهاد سرمایه گذاری درآمدهای شستا و تامین اجتماعی در جهت احیای بنگاه های راکد و ایجاد شغل برای جوانان، بر لزوم مانع زدایی از تولید به عنوان مطالبه اصلی جامعه کارگری تاکید کرد و از وزیر کار خواست تا موانع تولید و قوانین زائد و مخل کسب و کار را از میان بردارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
هادی ابوی در گفت وگو با میزان، در خصوص نحوه و مشکل تعیین دستمزد کارگران گفت: علت شکاف ایجادشده در دستمزد کارگران و هزینه های معیشتی آنان که متأسفانه شاهد آن هستیم این است که تعیین دستمزد سالی یک بار اتفاق می افتد ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیراجرایی خانه کارگرتشکیلات شهرستان ری تاکید کرد: وزیرتعاون ، کار ورفاه اجتماعی خواسته های به حق جامعه شریف کارگری وبازنشستگی را مورد نظرقرار دهد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری یادآور شد: متناسب سازی مستمری بازنشستگان تأمین اجتماعی سیاست جبرانی نشأت گرفته از نرخ تورم است و توصیه می شود استمرار اجرای متناسب سازی بر اساس تورم اعلامی در دستورکار قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۹    
گروه استان ها- جامعه کارگری علیرغم اینکه همواره در صف اول مقابله با جنگ اقتصادی است و حتی گسترش کرونا نیز مانع فعالیت این قشر و تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی نشد؛ اما کارگران همچنان در انتظار واکسیناسیون هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر استان سمنان با تاکید بر اینکه در حال حاضر اولویت اصلی و جدی ترین مطالبه کارگران تزریق واکسن کرونا است، از مسئولان استان خواست: با توجه به اهمیت صیانت از نیروی کار در توسعه و شکوفایی اقتصادی، واکسیناسیون تمامی کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی در اولویت قرار گیرد.