پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۵:۳۴Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه کارگری»

برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد نمایندگان برای افزایش 25 تا 30 درصدی حقوق کارگران در سال آینده خبر داد. حجت الاسلام سیدسلمان ذاکر با اشاره به وضعیت افزایش حقوق کارگران در سال آینده ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
علی محمدی مسئول بسیج جامعه کارگری خراسان جنوبی در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: هر ساله به مناسبت هفته بسیج برنامه های متعددی در بخش بسیج کارگری پیش بینی می شد، اما متاسفانه امسال به دلیل محدودیت هایی که با شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است، بسیاری از این برنامه ها لغو شده است. ...
رئیس کمیته دستمزد شورای اسلامی کار درباره قراردادهای کاری کارگران در شرایط کرونا گفت:این گونه قراردادهای کار به معنای نابود شدن امنیت شغلی است، که به عنوان یکی از اصلی ترین مشکلات جامعه کارگری محسوب می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلح طلب با اشاره به انتخابات 1400 گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر بیشترین قشری که تحت فشار اقتصادی قرار دارند کارگران هستند، شاید گزینه ای که از دل جامعه کارگری در بیاید، مناسب تر باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد با اشاره به گذشت بیش از سه دهه از تصویب قانون کار، گفت: باید ارزیابی مجددی از اجرای قانون در ابعاد مختلف، بالاخص در حوزه توجه به مطالبات جامعه کارگری در بخش های مختلفی مانند معیشت، امنیت شغلی، حمایت های بیمه ای انجام شود.
به گزارش مس پرس، در بخشی از متن این پیام آمده است قرارگرفتن شرکت ملی صنایع مس ایران در راس شرکت های معدنی کشور به لحاظ سوددهی افتخاری است که رهین همت و تلاش مضاعف کارکنان پرافتخار شرکت مس در سال جهش تولید و در ظل هدایت و مدیریت مدبرانه حضرتعالی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- حمید جبارپور، پیشکسوت جامعه کارگری آذربایجان شرقی دار فانی را وداع گفت.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۸    
او با اشاره به مشکلات مهم کارگران در فرآیند کاری در کشور، وجود قراردادهای موقت را مهمترین مشکل کارگران در سراسر کشور برشمرد و گفت: برای از میان برداشتن این شرایط غیرقانونی نیازمند رای دیوان عدالت اداری بودیم که متاسفانه به نفع کارگران نبود ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: استان قزوین با داشتن بیش از 65 درصد جمعیت کارگری و قرارگیری به عنوان قطب صنعتی کشور، کارخانجات متعددی دارد که با مشکلات بحرانی کار و دستمزد روبرو هستند ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی، امید و اطمینان به آینده در نیروی کار را لازمه توسعه هر کشور و تضمین کننده امنیت و عدالت اجتماعی دانست و ضمن گرامیداشت سالروز تصویب قانون کار ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر آذربابجان شرقی گفت: قانون کار تنها قانون حمایتی از جامعه کارگری است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کیمیا نجفی دخل و خرج شان با هم جور در نمی آید، اجاره خانه های سرسام آور از یک طرف و تامین کالاهای اساسی با قیمت های نجومی از سوی دیگر آه از نهادشان بلند می کند و این درحالی است که هر سال گذراندن زندگی نسبت به سال قبل سخت تر می شود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر استان قم، با بیان این که مجلس شورای اسلامی از طرح های جامعه کارگری استفاده کند، گفت: طرح جایگزینی تعاونی های کارگری بجای پیمانکاران موجود از جمله طرح های ارائه شده از سوی جامعه کارگری است که اگر اجرایی شود، قدمی بزرگ در تحقق اصل 44 قانون اساسی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: اداره کل راه و شهرسازی مازندران آمادگی کامل را در رفع معضلات مسکن جامعه کارگری و بازنشستگی را داشته و برای تامین مسکن کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی نیازمند به اتحاد و بسیج همگانی وحمایت همه بنگاه های اقتصادی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و معاون دبیرکل خانه کارگر، گفت: اقتصاد و اشتغال اعانه ای مبتنی بر منافع ملی نیست و فقر را تشدید می کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۶    
علی خدایی، نماینده جامعه کارگری گفت: باید گفت کارگران حال خوبی ندارند و متأسفانه تصمیمی برای حل مشکل کارگران در هیچ کدام از نهادهای تصمیم گیر درباره کرونا گرفته نشده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده جامعه کارگری در شورای عالی کار اظهار داشت: باید گفت کارگران حال خوبی ندارند و متأسفانه تصمیمی برای حل مشکل کارگران در هیچ کدام از نهادهای تصمیم گیر درباره کرونا گرفته نشده است، اینکه ستاد کرونا و هر ستاد دیگری پروتکلی را در جلسات تعیین کنند راهگشای حل مشکلات کارگران نیست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پیشکوتان جامعه کارگری استان گیلان، در یادداشتی به تشریح مضرات قراردادهای موقت پرداخت.
سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،در دیدار با سید حسین رسولی دبیر اجرایی خانه کارگر استان گفت: اصل سه جانبه گرایی و وحدت و همدلی در جامعه کارگری و کارفرمایی را با جدیت دنبال خواهیم کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در جلسه ماهانه اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری بر لزوم اصلاح همسان سازی، پرداخت بدهی های دولت به سازمان و همچنین ترمیم مزد و مستمری تاکید شد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در دیدار با فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات استان گفت: توسعه اقتصادی و کار در جامعه با حمایت از جامعه کارگری شکل می گیرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه این سازمان، خانه کارگران است، گفت: فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی و سازمان تامین اجتماعی، دغدغه مشترکی برای خدمت رسانی به جامعه کارگری دارند و این دغدغه مشترک زمینه ساز همکاری و نزدیکی ما و فراکسیون کارگری است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: 60 درصد پرونده شکایت های کارگری از کارفرمایان در سال جاری به همت مراجع حل اختلاف در راستای حمایت از جامعه کارگری منجر به صلح و سازش شد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران همواره تلاش می کند تا خدمات مطلوب تری به جامعه کارگری کشور ارائه دهد و امضای این تفاهم نامه زمینه خدمات رسانی بهتر را فراهم می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۵۱    
دکتر سیدتقی نوربخش و عبدالرحمن تاج الدین با خصوصیات انسانی مشترک در کنار هم به دیدار حق شتافتند. با جان برای جامعه کارگری کار می کردند و در راه کار برای کارگران هم جان باختند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۰۳    
دبیر اجرایی خانه کارگر ساوه و زرندیه گفت: در شرایط حاد کرونا دو قشر همواره محدود و مظلوم واقع می شوند؛ اول قشر کادر درمان هستند که همواره باید پای کار باشند و قشر دوم نیز قشر کارگر است که باید برای آنکه ویروس اقتصادی گریبانگیر کشور نشود، اغلب ناگزیر است از 8 تا 12 ساعت و یا حتی تا 16 ساعت کار کند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان با اشاره به خانواده بزرگ تحت پوشش وزارت رفاه کار و امور اجتماعی در استان گلستان اظهار کرد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: اجرای طرح 3070 رضایتمندی حداکثری بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی را به دنبال دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه گفت: عده ای هستند که قصد دارند نگذارند در هفت تپه کسب و کار آغاز شود، این اقدام تحت پوشش کارگری یا هر پوشش دیگری که باشد، مشکل ساز است و باید با آن مقابله شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مشکلات اقتصادی کشور بر کسی پوشیده نیست و همراه شدن این وضعیت با شیوع کرونا فشارهای اقتصادی را چند برابر کرده است. در این میان جمعیت بسیار زیادی از مردم که عمدتا از جامعه کارگری و حقوق بگیر هستند دچار آسیب هایی به مراتب بیشتر شده اند ...
سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در دیدار و گفت وگو با اعضای خانه کارگر استان گفت: برای مطالبه گری صحیح و درست جامعه کارگری استان همه باید همگام، همراه و هم صدا با یکدیگر حرکت کنیم.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۵۳    
گروه اقتصاد و صنعت، زهره صادقی: حقوق کارگر به ریال، هزینه کرد به دلار است این روزها حال جامعه کارگری اصلا خوب نیست. تنها قشری که در شرایط کرونا فراموش شده جامعه کارگری است. خط تولید،اجازه فاصله گذاری اجتماعی را نمی دهد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به راه اندازی سامانه جامع روابط کار، گفت: تشکیل پرونده الکترونیک جامعه کارگری و کارفرمایی استان در این سامانه موجب کاهش تردد و مراجعات حضوری و تسریع در رسیدگی به پرونده ها می شود.
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران گفت: تا زمانیکه تصمیم گیرندگان برای قشر کارگر با حقوق های بالا و منازل و خودروهای لوکس شعار دفاع از مطالبات اقشار آسیب پذیر جامعه را با خود یدک می کشند، دردِ نداریِ کارگران دوا نمی شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مطالبه به حقّ همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان هم رده پس از 14 سال و در شرایط سخت اقتصادی کشور، اجرایی شد اما اجرای تبعیض آمیز و ناعادلانه این قانون موجبات نارضایتی جامعه کارگری و بازنشستگان تأمین اجتماعی را فراهم آورده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سامانه جامع آموزش فدراسیون ورزش کارگری با هدف افزایش سطح علمی جامعه کارگری راه اندازی شد.
اولین جلسه مشترک انجمن ها و تشکلات کارگری استان با حضور حمید رضا پناه سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،مجتبوی رییس اتاق تعاون استان،ابوی دبیر کانون انجمن های صنفی کارگران استان و دبیر کل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور ...
هیات مدیره خانه صنعت،معدن و تجارت خراسان رضوی با سرپرست اداره کل تعاون ،کار و رفاه امور اجتماعی استان دیدار . گفتگو کرد . به گزارش روابط عمومی خانه صنعت،معدن و تجارت خراسان رضوی در این دیدار طرفین بر گسترش همکاری ها برای رفع مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی تاکید کردند . ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: رئیس کمیته دستمزد کانون عالی شوراها تاکید می کند: نمایندگان مجلس اگر صادق هستند، در حل بحران معیشت کارگران کمک کنند.فرامرز توفیقی (رئیس کمیته دستمزد کانون عالی شوراها) در ارتباط با اقدامات نمایندگان مجلس برای بهبود معیشت کارگران می گوید ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۰۹    
رجبیون در خصوص مشکلات بازنشستگان، گفت: بازنشستگان کارگری و مستمری بگیران از سهام عدالت جامانده اند. پنجاه درصد آنها فاقد سهام عدالت هستند؛ در حالی که با برخورداری از سهام عدالت و آزادسازی آن می توانستند، درآمدی داشته باشند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان گیلان گفت: تنزل قراردادهای کار از یک سال به شش ماه و سه ماه و حتی یکماه یعنی فاجعه.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۰:۱۸    
رئیس کمیته دستمزد شورای اسلامی کار با بیان اینکه جامعه کارگری 63 درصد جمعیت کشور را دربر می گیرد، گفت: چرا از نظر مسئولان افزایش قیمت ها منطقی است اما ترمیم دستمزد منطقی نیست؟
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران و استادکاران ساختمانی استان خوزستان گفت: اصلاح ماده 5 قانون بیمه های اجتماعی کارگران ساختمانی، در مجلس شورای اسلامی به زیان کارگران است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ایلنا : فعالانی که از بطن جامعه کارگری هستند به صراحت می گویند مزد نباید کمتر از سبد معیشت باشد و حداقلی ترین نرخ سبد معیشت هم در پایان شهریورماه، 7 میلیون و 900 هزار تومان یا به عبارتی حدود 8 میلیون تومان بوده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۱۴    
روزنامه اعتماد با نماینده کارگران در شورای عالی کار درباره مشکلات جامعه کارگری گفتگو کرده است. یک ماه بعد از شیوع کووید 19 در ایران، رییس جمهوری وعده کمک به کارفرمایان داد و این کمک را مشروط کرد که هیچ تعدیلی تا پایان اردیبهشت اتفاق نیفتد اما ظاهرا این کمک ها به دلیل کاهش درآمدهای دولت محقق نشد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته دستمزد شورای اسلامی کار با بیان اینکه جامعه کارگری 63 درصد جمعیت کشور را در برمی گیرد، گفت: چرا از نظر مسئولان افزایش قیمت ها منطقی است اما ترمیم دستمزد منطقی نیست؟
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون کارگری شهرستان قدس به ریاست محسن نیکخواه معاون سیاسی اجتماعی و با حضور اعضای کمیسیون با هدف رصد کردن مسائل و مشکلات جامعه کارگری و پیشگیری از ایجاد مشکل یا چالش های احتمالی در سالن جلسات فرمانداری قدس برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: مجلس یازدهم می خواهد از جیب فقرا 15 هزار میلیارد تومان برداشت کند و این پول را ببرد بین اقشار مختلف مردم توزیع نماید تا محبوبیت کسب کند! آنها می خواهند از محل دارایی های طبقه کارگر ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کانون بازنشستگان تامین اجتماعی قزوین می گوید: اموال کارگران و بازنشستگان در سازمان تامین اجتماعی متعلق به خود آنهاست و مجلس نمی تواند با اختیارات فرا قانونی به آن دست اندازی کند.
در بین بانک های تحریم شده، موضوعی که بیش از همه قابل توجه است، قرار گرفتن نام بانک رفاه کارگران است که سهامداران آن را طیف مختلفی از جامعه کارگری تشکیل می دهد.