پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۷:۰۶Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه کارگری»

استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۱۷    
کمیسیون کارگری شهرستان رامیان به ریاست محل مانی فرماندار و حضور دستگاههای متولی در فرمانداری تشکیل گردید. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محل مانی فرماندار در این جلسه یکی از اهداف مهم تشکیل این کمیسیونرا بررسی مسائل و مشکلات جامعه کارگری و پیشگیری از ایجاد چالش احتمالی دانست و گفت ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با بیان اینکه مراکز کاریابی حلقه گمشده میان اتصال مدارس و بازار کار است، عنوان کرد که باید مجوز موسسه های کاریابی آسیب شناسی شود تا از فرصت و پتانسیل این مراکز برای پر کردن مشاغل موردنیاز جامعه به خوبی استفاده شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت : جامعه کارگری سالم مهم ترین ره آورد آن افزایش تولید و ثروت و توسعه اقتصادی در کشور است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نفر اول رشته حفظ کل در مسابقات جامعه کارگری استان مرکزی با تأکید بر پرهیز از کار جزیره ای در فعالیت های قرآنی گفت: همسان سازی دانش مربیان قرآن در رشته های مختلف امری ضروری است که از طریق تشکیل گروه های قرآنی انجام خواهد شد.
رهیاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دشمنان در تلاش هستند چرخه صنعت ایران را دچار خدشه کرده و به اقتصاد ایران ضربه بزنند اما تلاش آنها بی ثمر است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ورزش کارگری درباره وضعیت این فدراسیون، ایراد وزارت ورزش و جوانان به سابقه مدیریتی اش و انتقادات مختلف صحبت کرد. به گزارش طرفداری، جواد رمضی درباره انتقادات از عملکرد فدراسیون آماتوری ورزش کارگری در دوران مدیریت چهار ساله او به طرفداری گفت: ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۴    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در ادامه به متناسب سازی اشاره کرد و گفت: سال 1400 برای بازنشستگان تامین اجتماعی متناسب سازی صورت گرفت. قرار بود اگر افزایش حقوق مبتنی بر ماده 96 و 111 نبود، با متناسب سازی این فاصله پر شود ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری حوزه از تبریز، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی امروز در چهارمین جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی که با حضور وزیر کار، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس و مسئولان ملی و استانی برگزار شد، گفت: با توجه به کارنامه آقای مرتضوی ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۷    
دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران: قرارداد های موقت، امنیت شغلی جامعه کارگری را با چالش مواجه می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون شوراهای اسلامی کار آذربایجان غربی گفت: حذف قراردادهای موقت کار، تامین امنیت شغلی و معیشت کارگران خواست عموم کارگران است.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری تلاش دارد از پاسخ به سوالی که راجع به حواشی انتخابات کانون عالی مطرح می گردد؛ طفره برود اما انتقادهای بسیاری به عملکرد برخی اعضای هیات مدیره سابق و رئیس این کانون در دوره قبلی و دبیرفعلی دارد
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نسترن محمودی، نفر اول مسابقات جامعه کارگری استان مرکزی با بیان اینکه دستگاه های برگزارکننده مسابقات دغدغه آموزش و ارتقای سطح جامعه هدف خود را ندارند، گفت: فعالیت قرآنی دستگاه ها بیشتر جنبه تکالیف سازمانی دارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۵    
نفر اول رشته حفظ کل در مسابقات جامعه کارگری استان مرکزی با تأکید بر پرهیز از کار جزیره ای در فعالیت های قرآنی گفت: همسان سازی دانش مربیان قرآن در رشته های مختلف امری ضروری است که از طریق تشکیل گروه های قرآنی انجام خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: اینکه وزیر کار گفته دولت فراتر از پیش بینیِ قانونی به تأمین اجتماعی پرداخت کرده درست نیست. دولت فراتر از قوانین بودجه ای نه پرداختی داشته و نه مجاز به پرداخت بوده و نمی شود گفت مازاد بر تعهدادت خود پرداخت کرده است.
یزد فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
یکی از مسائلی است که سالیان سال هست جامعه کارگری با آن روبرو هستند رسیدگی به درخواست های بازنشستگی پیش از موعد یا همان سخت و زیان آور است که به دلایلی از جمله طولانی بودند مکاتبات بین دستگاهی، کمبود نیرو کار جهت بازرسی و ... روند طولانی را در پی داشت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در چند ماه گذشته موضوع واگذاری بانک رفاه و جداکردن آن از سازمان تامین اجتماعی مطرح شده، این در حالیست که این موضوع مورد مخالفت جامعه کارگری و فعالان این حوزه قرار گرفته و آن ها بشدت با این موضوع مخالفت اند و معتقدند این کار باعث ایجاد اختلال در خدمات رسانی صندوق تامین اجتماعی به خیل عظیم کارگران و ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۳    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: در راستای ارائه خدمات بیشتر به جامعه کارگری و کارفرمایی و کاهش اختلافات این قشر، از ابتدای سال جاری تاکنون واحد مشاوره ای در اراک ایجاد شده است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری درباره دلایل مهاجرت تکنسین های متخصص آموزش دیده در ایران به دو عامل مهم میزان دستمزد و سطح رفاه اشاره کرد و تاکید کرد که بازار کار مناسب باید برای اشتغال نیروی کار پیش بینی شود تا بتوان از ظرفیت دانش و توانایی آنها در بهبود امور بهره برد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۶    
دبیراجرایی خانه کارگر استان گلستان گفت: خوشتبختانه جامعه کارگری اجازه نداده دشمن از آنها برای اهداف شوم خود استفاده کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۲    
معاون سیاسی سپاه نینوا استان گلستان گفت: جامعه کارگری همیشه در زمان های مختلف همراه نظام و انقلاب بوده و دشمن مثل همیشه فهمید که توانایی براندازی نظام را ندارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جامعه کارگری البرز تا فردا، 9 آذرماه فرصت دارند برای ثبت نام در دوره های آموزش کوتاه مدت علوم قرآنی، نام شهر خود را به سامانه 10000100100 پیامک کنند و یا از طریق سایت دارالقرآن خانه کارگر به نشانی www.ketabequran.ir اقدام کنند.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۴    
نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با بیان اینکه تصمیمات کمیته دستمزد مشورتی بوده و الزام آور نیست، تصریح کرد:. امسال سال سختی برای شورای عالی کار است و اگر این شورا دستمزدی متناسب با تورم تعیین نکند و فشار تورم روی مزد 1401 را خنثی نکند مشکلات 1402 برای سال بعد از آن چالشی تر خواهد بود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون کار نه تنها پاسخگوی نیازهای جدید جامعه کارگری نیست، بلکه گزارش ها نشان می دهد که بخش اعظمی از آن نیز اجرا نمی شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: برای افزایش حقوق بازنشستگان مدت ها تعلل کردند اما حقوق بخش خود را دو روزه افزایش دادند. این عین تبعیض است
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۷    
نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: من معتقدم این مسائل بیشتر از مسائل مربوط به افزایش حقوق و دستمزد سالیانه مهم است چراکه افزایش نرخ تورم اثر افزایش دستمزد را هم از بین می برد و قدرت خرید را کاهش می دهد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مسئول شعب دارالقرآن خانه کارگر گفت: ثبت نام دوره های آموزش کوتاه مدت علوم قرآنی ویژه کارگران سراسر کشور برای آذر و دی ماه آغاز شده و این ثبت نام ویژه جامعه کارگری استان کرمانشاه نیز همزمان با سراسر کشور انجام خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: برای افزایش حقوق بازنشستگان مدت ها تعلل کردند اما حقوق بخش خود را دو روزه افزایش دادند. این عین تبعیض است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
داور مسابقات جامعه کارگری استان مرکزی با بیان اینکه نباید از تقویت گروه های دوستانه قرآنی در فضای مجازی و حضوری غفلت کرد، گفت: این گروه ها باید هدفمند باشند و برنامه های آموزشی را جدی بگیرند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ثبت نام نخبگان جامعه کار و تولید استان کرمانشاه در سی و چهارمین جشنواره امتنان با هدف معرفی برترین های جامعه کارگری و کارفرمایی تمدید شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی ؛جلسه هیات اندیشه ورز با حضور جناب آقای دکتر غریوی مدیرکل روابط کار وجبران خدمت وزارت متبوع و جمالی مشاور معاون روابط کار وزارت متبوع وبا حضور اعضای بسیج کارگری ونمایندگان تشکل های کارگری وکارفرمایی برگزار و مسائل ومشکلات ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۳:۱۱    
کتایون حسینی، از فعالان حقوق زنان کارگر در کشور می گوید: ما خوشبختانه در بخش قوانین کمبودی نداریم، اما متأسفانه این قوانین امروز روی زمین مانده و گویا کسی جرأت اجرای آنها را در حوزه کارگری زنان ندارد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۴    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: قانون کار مانع سرمایه گذاری و خروج سرمایه از کشور نبوده است و ساختار اقتصاد ایران به سمت اقتصاد غیرمولد می رود و در آن نیروی کار ارزش ندارد، اقتصاد مولد ما درحال کوچک شدن است در حالیکه اقتصاد مولد باعث پویایی کشور می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - دبیر اجرایی خانه کارگر استان زنجان گفت: قانون کار مورد بی توجهی و کم لطفی قرار گرفته است و متاسفانه خیلی از اختلافات در میان جامعه کارگری و کارفرمایی متاثر از همین بی توجهی ها است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۶    
نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری اظهار کرد: رکود تورمی در اقتصاد ایران ناشی از کاهش شدید قدرت خرید است چون سطح تقاضای انفرادی و اجتماعی کاهش یافته و الگوی مصرف متناسب با قدرت خرید تغییر پیدا کرده است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش، سازمان آموزش فنی و حرفه ای و وزارت تعاون باید تفاهم کنند تا آموزش با هدف مهارت آموزی انجام شود
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۳    
معاون خانه کارگر و رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری ظهر روز چهارشنبه (2 آذر) از طریق فرودگاه خلیج فارس عسلویه به شهرستان های لامِرد و مُهر سفر می کند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول بسیج جامعه کارگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: در هفته بسیج برنامه های مختلفی از جمله اجرای طرح شیفت ایثار و برپایی میز خدمت درنظر گرفته شده است .
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه اتحاد و بصیرت جامعه کارگری در حوادث اخیر قابل تقدیر است، گفت: دولت سیزدهم مدافع جامعه کارگری کشور است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۶    
فعال کارگری با توجه به ادامه افزایش قیمت کالا های اساسی معتقداست؛ کارگران وضعیت سخت معیشتی که در آن قرار گرفته اند را تا یک زمان کوتاه می توانند تحمل کنند و در ادامه این روند پیامد های سخت و منفی در انتظار جامعه کارگری است پس وزیر جدید بهتره تا قبل از وقوع اتفاقات تلخ برای جمعیت بزرگ کارگری اقدامات ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مرتضوی بیان کرد: با اقدمات اقتصادی دولت سیزدهم شاهد بهبود رشد اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری در کشور بوده ایم که این امر موجب افزایش قدرت خرید و توان اقتصادی جامعه کارگری می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرضا هدایتی، داور مرحله استانی شانزدهمین دوره مسابقات قرآن جامعه کارگری با بیان اینکه اعمال روش های سنتی به تنهایی در آموزش ها کافی نیست گفت: در این زمینه باید تغییراتی ایجاد کرد؛ چراکه بیان نکات تکراری و همیشگی جذابیتی برای قرآن آموز ندارد.
جلسه بررسی مسائل و مشکلات جامعه کارگری به مناسبت 29 آبان سالروز تصویب قانون کار برگزار شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ گردهمایی جامعه کارگری یزد با حضور جوکار نماینده مردم شریف یزد و اشکذر در مجلس، فاطمی استاندار، فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همزمان با سالروز تصویب قانون کار جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی کلانشهر اصفهان گفت: اخیرا اتاق بازرگانی و برخی از کارفرمایان نوکسیه و تازه به دوران رسیده بحث مزد منطقه ای را مطرح کردند که عملا نفی شورای عالی کار است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۸    
رئیس کانون شوراهای اسلامی کار البرز گفت: مسائل قانون کار از طریق قانون حل و فصل شود؛ آنرا سیاسی نکنیم. در صورت سیاسی کاری جامعه کارگری اجازه نخواهد داد مسائل و حق و حقوق قانون کار، سیاسی پیش برود بلکه باید به صورت صنفی دنبال شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: توسعه، ترویج و تقویت فضای کتابخانه ها برای تقویت فرهنگ مطالعه در جامعه کار و تلاش منجر به آگاهی و دانش بیشتر کارگران در رونق تولید و بهره وری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - استاندار یزد با بیان اینکه با جدیت، مسائل و مطالبات کارگران استان را پیگیری می کنیم، گفت: خود را متعهد به انجام قول های داده شده به جامعه کارگری می دانیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۷:۴۱    
اختتامیه مرحله استانی شانزدهمین دوره مسابقات قرآن جامعه کارگری و تلاش، یک شنبه، 29 آبان در رشته های مفاهیم، حفظ و قرائت برگزار شد و نفرات اول تا سوم هر رشته معرفی شدند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
کمبود بازرسان حوزه کار در گلستان و نبود اعتبارات کافی موجب شده تا اجرای مصوبه دولت در خصوص بیمه کارگران پیشرفت مطلوبی نداشته باشد و بخشی از جامعه کارگری چشم انتظار بیمه باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: اصلاح قانون کار اقدام مهمی است که حوزه بسیار وسیعی را نیز در برمی گیرد ضمن اینکه قانون کنونی نه تنها پاسخگوی نیازهای جدید جامعه کارگری نیست، بلکه گزارش ها نشان می دهد که بخش اعظمی از آن نیز اجرا نمی شود.