دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۰:۴۲Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنگ اقتصادی»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۳:۳۷    
جنگ اقتصادی پنهانی که علیه ملت یمن در جریان است با کارگردانی آمریکا و تهیه کنندگی انگلیس فقر و مصیبت و قحطی را برای ملت مبارز و انقلابی یمن به ارمغان آورده است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دارایی دولت نجات ملی یمن گفت: جنگ اقتصادی علیه ملت این کشور توسط آمریکا و انگلیس هدایت می شود و عربستان و امارات ابزار دست آنها هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دارایی دولت نجات ملی یمن گفت که جنگ اقتصادی علیه ملت این کشور توسط آمریکا و انگلیس هدایت می شود و عربستان و امارات ابزار دست آنها هستند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، ابولحوم بار دیگر با انتقاد از صندوق بین المللی پول برای اجازه دادن به شعبه بانک مرکزی یمن در عدن که توسط دولت مستعفی اداره می شود، این نهاد بین المللی را مسؤول 300 میلیون دلاری دانست که به گروهی اعطا کرده که به هیچ عنوان نماینده مردم یمن نیستند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز باید در حوزه اقتصاد به مردم اعتماد کرده و با کمک آنان در جنگ اقتصادی دشمن را با شکست روبه رو کنیم.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمد زهرایی در برنامه رهیافت رادیو اقتصاد افزود: دشمن در جنگ ترکیبی همه پس اندازهای خود را به میدان آورده از اینرو باید متناسب با حملات دشمن صف آرایی کرد. ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۹    
بسیج کارگری همواره در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمنان و استکبار جهانی بوده و در این جهت به اجرای برنامه های مختلفی می پردازد که یکی از این طرح ها شیفت ایثار است .
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۴    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در جمع بسیجیان تجار در محل اتاق بازرگانی اصفهان بر لزوم مقابله با حملات دشمن در میدان جنگ اقتصادی تأکید کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۲:۴۹    
حوزه/ دکتر توکلی با اشاره به مهمترین راهبردها در الگوی جنگ اقتصادی در بستر جنگ ترکیبی افزود: ایجاد خطاهای شناختی و به عبارتی جنگ شناختی، درگیر کردن هیجانات عمومی که همان جنگ هیجانی است و پیچیدن نسخه های نادرست عاریتی که جنگ تجویزی نام دارد، مهم ترین محورهای این الگو می باشد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
پس از این که حمل ونقل شهری لندن تبلیغات مربوط به کشور قطر را ممنوع اعلام کرد، دوحه می گوید در حال بررسی و تجدیدنظر در سرمایه گذاری خود در لندن است. حمل ونقل شهری لندن در روزهای اخیر به دلیل موضع قابل تحسین قطر علیه آنچه غربی ها حقوق همجنسگرایان و.. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۰:۲۷    
بانک مرکزی ادعا کرد تعریف اوراق ارزی بر مبنای دلار به معنای دلاریزه شدن اقتصاد و یا تقویت ابزار جنگ اقتصادی دشمن نیست. بانک مرکزی در واکنش به انتقادات درباره سیاست این بانک درباره بازار ارز، اعلام کرد: رویکرد سیاستی متخذه از سوی بانک مرکزی بر آن بوده است که ضمن توجه به ضرورت صیانت از ذخایر ارزی ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۰:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی با تأکید براینکه تعریف اوراق ارزی بر مبنای دلار به معنای دلاریزه شدن اقتصاد و یا تقویت ابزار جنگ اقتصادی دشمن نیست، به تشریح اقدامات انجام شده توسط این بانک برای مدیریت بازار ارز پرداخت.
ایفنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران – آخرین تلاش های آمریکا برای جلوگیری از توسعه فناوری و اقتصادی چین احتمالاً بیش از آنکه مفید باشد، ضرر خواهد داشت. روابط اقتصادی مسالمت آمیز 30 سال گذشته این دو ممکن است کامل نبوده باشد، اما مطمئناً بهتر از آن چیزی بود که از رقابت صفر و سوء ظن متقابل حاصل می شد. ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تنش میان چین و آمریکا در سال های اخیر به دلیل اعمال محدودیت های واشنگتن بر واردات محصولات حوزه فناوری که شرکت های چینی تولیدکننده آنها هستند، تشدید شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۴۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی با تأکید براینکه تعریف اوراق ارزی بر مبنای دلار به معنای دلاریزه شدن اقتصاد و یا تقویت ابزار جنگ اقتصادی دشمن نیست، به تشریح اقدامات انجام شده توسط این بانک برای مدیریت بازار ارز پرداخت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
حسینی پور گفت: دشمن پس از شکست در جنگ، محاصره اقتصادی را در پیش گرفت تا با ایجاد یاس و ناامیدی در مردم به اهداف خود دست یابد، اما در این راه هم به توفیق نرسید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۳:۱۲    
مشاور جوان استاندار بوشهر گفت: جنگ ترکیبی نظام سلطه مکمل جنگ اقتصادی و سیاسی است، یعنی جبهه دشمنان وارد مقدس زدایی و شبهه افکنی شده اند.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دولت آمریکا در راستای اهداف خصمانه خود علیه جمهوری اسلامی اسلامی ایران و پیشبرد جنگ اقتصادی علیه این کشور تحریم هایی را به بهانه های مختلف وضع کرده است
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۰    
حجت الاسلام آزموده گفت: جنگ ترکیبی شامل فعالیت های نظامی متعارف و غیرمتعارف، جنگ سایبری، جنگ اقتصادی و انواع تحریم ها و جنگ روانی و اطلاعاتی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با اشاره به اهمیت بالای تولید و ضرورت حمایت بیشتر از فعالان این بخش، گفت: تولیدکنندگان در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمنان قرار دارند.
وزیر نفت در مراسم صبحگاه مشترک بسیجیان حوزه مقاومت بسیج ادارات وزارت نفت که صبح امروز سه شنبه اول آذر ، در میدان صبحگاه ساختمان مرکزی وزارت نفت برگزار گردید گفت : صنعت نفت ایران هم اکنون در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارد و بالاترین تحریم ها بر این صنعت اعمال شده است . ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، آنچه که در این بین اهمیت دارد، حمایت از نخبگان به عنوان فرماندهان جنگ اقتصادی، ورود شرکت های دانش بنیان به عرصه اقتصاد و ترویج ادبیات خودکفایی در جامعه، حضور شرکت های دانش بنیان در صنایع راهبردی ...
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کارگران را سرداران میدان جنگ اقتصادی دانست و گفت: راهبرد اقتصادی دولت مردمی سیزدهم، کنترل تورم است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مهر نوشت: معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: باید طبق فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی در بُعد نظامی با تفکر شب حمله ای و ارتقای توان رزمی با تهدید نظامی مقابله کرد و در حوزه اقتصادی نیز همان طوری که معظم له عنوان کردند با بهره گیری از گزاره های اقتصاد مقاومتی باید به مقابله با جنگ اقتصادی دشمن برویم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سردار زهرایی گفت: اقتصاد باید مردم سالار باشد و مردم همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس حضور یافتند و ورق جنگ را برگرداندند الان هم باید در اقتصاد ورود کنند.
شانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز با تأکید بر آمادگی همه جانبه پالایشگاه های کشور برای تولید پایدار گاز در فصل سرما، اعلام کرد که صنعت نفت و شرکت ملی گاز ایران در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۲:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه متهم به نقش آفرینی برخی همکارانش در اغتشاشات، به شکل سربسته از این که بازار، اغتشاشگران را ناکام گذاشته، ابراز ناخرسندی کرد. این ناخرسندی در حالی است که طبیعتاً، طراحان جنگ اقتصادی و تحریم ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بازار به اغتشاشگران تودهنی زد روزنامه کرباسچی شاکی شد! روزنامه متهم به نقش آفرینی برخی همکارانش در اغتشاشات، به شکل سربسته از این که بازار، اغتشاشگران را ناکام گذاشته، ابراز ناخرسندی کرد ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دیروز بازاری ها نه به دلیل اعتصاب، بلکه از ترس حمله عده قلیل اغتشاشگر مجبور به تعطیلی چندساعته شدند.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بازار؛ گروه آب و انرژی: احمد مهدوی ابهری دبیر انجمن صنفی کارفرمایی پتروشیمی امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه صنعت پتروشیمی صنعت پرمزیتی است و اگر نگاه توسعه اقتصادی پایدار داریم باید به این صنعت توجه کامل داشته باشیم، اظهار داشت: پتروشیمی در دهه 90 در تحریم اولیه و جنگ اقتصادی [...]
شانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۷۵ سایت دیگر  
وزیر نفت شرایط امروز تحریم ها را سخت ترین شرایط تحریم صنعت نفت دانست و با بیان اینکه در جنگ اقتصادی همه ارکان کشور باید پای کار بیایند، گفت: مدیران باید شجاعت تصمیم گیری داشته باشند، نباید از تصمیم بترسیم، چون کشور در شرایط جنگی است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
1) یکی از گزاره های اصلی دولت قبل هنگام آغاز کار، این بود که می خواهد سایه جنگ را از سر کشور بردارد، اما در کنار گسترش جنگ در ابعاد سیاسی و امنیتی، در سال های پایانی، مکررا از آقای روحانی شنیدیم که کشور درگیر جنگ اقتصادی بی سابقه شده است ...
تدبیر 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۹:۱۵    
گذر زمان این مسئله را به تمامی افراد ثابت کرده است که شرایط اقتصادی و مالی در کشور ایران، اوضاع نابسامانی دارد و برای برخی از آن ها نامطلوب می باشد. به همین دلیل ریسک رسیدن به ثروت و استفاده از سرمایه های کلان، بسیار بالا است ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: درگیر جنگ اقتصادی هستیم و در این عرصه تولیدکنندگان و متخصصان به عنوان سرداران و سربازان جبهه اقتصادی قدم به رزمگاه مبازره استکبار جهانی گذاشته اند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان اموال تملیکی اظهار داشت: اواخر سال گذشته حجم وسیعی از سرم ها امحا شد در حالی که با کمبود شدید سرم مواجه بودیم. ما در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و تمام سازمان ها و دستگاه باید به دولت و مردم کمک کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۹:۲۷   + ۳۲ سایت دیگر  
بازار ارز چند روزی است که متلاطم است و دیگر ثبات گذشته را ندارد؛ صاحبنظران معتقدند آنچه هم اکنون رخ می دهد بخشی از جنگ ترکیبی دشمن است که از اغتشاشات خیابانی به جنگ اقتصادی تبدیل شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۶:۴۶    
به گزارش مشرق ، محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی و فعال رسانه ای طی یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت: زمانی نه چندان دور، رئیس سازمان برنامه و بودجه دولت روحانی می گفت "امکان فروش یک قطره نفت هم وجود ندارد" ...
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۷:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نمی توان بین سیاست های تبلیغاتی رسانه های فارسی زبان خارج از کشور، فشارهای سیاسی و جنگ اقتصادی علیه ایران و اقداماتی که در داخل برای ناراضی سازی عمدی مردم صورت می گیرد، تفکیک قائل شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۲۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه دیواره های تحریم در ماه های آینده شکسته خواهد شد، گفت: ما در یک جنگ اقتصادی به سر می بریم و دشمنان متوجه این خطر شده اند که ایران می خواهد به سرعت پیشرفت کند. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۸:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
محسن رضایی گفت: روز به روز وضعیت اقتصادی کشور رو بهبود است ولی نباید این موضوع فراموش شود که اکنون در جنگ اقتصادی درگیر هستیم.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه سلطانیه با بیان اینکه آمریکا و غرب برای مقابله با ایران اسلامی، یک روز جنگ تحمیلی و یک روز جنگ اقتصادی و تحریم را طراحی کرده و می کنند، گفت: اغتشاشات اخیر نیز یک جنگ ترکیبی بود که از ملت انقلابی و با بصیرت سیلی خوردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۵:۲۲    
شعار مردم اسلام خواه و استکبارستیز ایران همیشه مرگ بر آمریکا است، به آن علت که احیای ساواک و کشتار مردم، دزدیدن نفت ایران، کودتای 28 مرداد و کاپیتولاسیون از محصولات ظالمانه این دولت شیطان صفت غربی در قبل از سال 1357 بوده است ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
راضیه حسینی محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه دیواره های تحریم در ماه های آینده شکسته خواهد شد، گفت: ما در یک جنگ اقتصادی به سر می بریم و دشمنان متوجه این خطر شده اند که ایران می خواهد به سرعت پیشرفت کند. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: ملت ما با اتکا به قدرت نرم و قدرت ایمان خود توانست در جنگ سخت افزاری و اقتصادی پیروز شود. مزیت نسبی ملت ایران در این قدرت نرم است که دشمنان از فهم آن عاجز هستند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۲۰:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
فکرشهر: ایرنا نوشت: وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی در تداوم رویکرد دوگانه دیپلماسی و فشار دولت جو بایدن اعلام کرد که تحریم های جدیدی در ارتباط با ایران وضع کرده است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۲۰:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
محسن رضایی در بدو ورود به فرودگاه بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: امروز برای طی مسیر پیشرفت کشور یک مبارزه و مسابقه جدی بین ما و مخالفان ایران در خارج و در منطقه وجود دارد تا پیشرفت کشور شتاب گیرد.
آنا / جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۵:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه سرعت در پیشرفت بدون حضور گسترده مردم در اقتصاد امکان پذیر نیست، تصریح کرد: ما در یک جنگ اقتصادی به سر می بریم و دشمنان متوجه این خطر شده اند که ایران می خواهد به سرعت پیشرفت کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۱    
ایسنا/کرمان دادستان استان کرمان می گوید با به روزرسانی قوانین و دادن وقت به فعالان اقتصادی می توان مشکلات ایجاد شده برای مجاهدین اقتصادی را رفع کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۲:۰۹   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه دیواره های تحریم در ماه های آینده شکسته خواهد شد، گفت: ما در یک جنگ اقتصادی به سر می بریم و دشمنان متوجه این خطر شده اند که ایران می خواهد به سرعت پیشرفت کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۲:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
مهر : محسن رضایی با بیان اینکه وضعیت اقتصادی کشور بهبود خواهد یافت، تصریح کرد: ما در یک جنگ اقتصادی به سر می بریم و دشمنان متوجه این خطر شده اند که ایران می خواهد به سرعت پیشرفت کند.