سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۵:۲۲Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنگ اقتصادی»

شبکه خبر   ۹ ساعت پیش    
رئیس مجلس در پنجمین اجلاسیه اساتید شبکه تربیتی کشور، گفت: اولویت امروز دشمن در جنگ، با ما ابتدا جنگ رسانه ای و سپس جنگ اقتصادی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۰    
استاندار بوشهر گفت: ان شاءالله با تحمل مردم، از سختی ها عبور می کنیم و بدون شک نتیجه جنگ اقتصادی منجر به استقلال اقتصادی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت:امروز اولویت نخست ما جنگ رسانه ای و شناختی و اولویت دوم جنگ اقتصادی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار بوشهر با بیان اینکه اقتصاد جامعه در یک جنگ همه جانبه دشمنان قرار دارد گفت: همانگونه که نتیجه جنگ تحمیلی استقلال دفاعی و امنیتی بود، دشمنان در جنگ اقتصادی هم ناکام می شوند و به استقلال اقتصادی دست می یابیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان تأکید کرد: کسانی که ادعا می کنند با جنگ اقتصادی ما را تضعیف خواهند کرد در توهم هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان گفت: اقتصاد کشور و استان امروز در یک جنگ همه جانبه قرار دارد و بانک های استان به عنوان موتور محرکه این حوزه، باید تقویت شده و با تمام توان پای کار باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت در پیامی به مناسبت روز ملی صادرات گفت: بدون شک دستیابی به جایگاه در شأن کالاها و خدمات ایرانی در دل بازارهای دنیا و در فرآیند تجارت جهانی در گرو تلاش های بی وقفه صادرکنندگان و فعالان تجاری در بحبوحه جنگ اقتصادی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان گفت: امروز به واسطه تحریم های شدید اقتصادی، کشور ما در یک جنگ همه جانبه اقتصادی قرار دارد که لازم است به صورت شبانه روزی آماده گره گشایی از مشکلات باشیم.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در بخش ویژه با سخنگویان با فرشاد فتوت، مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت اقتصاد و دارایی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
سینما خانه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
پوستر فراخوان دوازدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار در چهار بخش منتشر شد. به نقل از روابط عمومی جشنواره عمار، دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در بخش رقابت اصلی جشنواره با قالب های داستانی ، مستند ، پویانمایی ، نماهنگ ، برنامه تلویزیونی و فیلم نامه و در موضوعات رویای ایرانی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: دشمن پس از شکست در جنگ نظامی، جنگ اقتصادی و فرهنگی را علیه ایران آغاز کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز قزوین با بیان اینکه جنگ اقتصادی کمر تولید و صنعت را شکسته است، گفت: اگر همه کمک نکنیم اثرات مخرب این جنگ در آینده بیشتر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
هاشمی گفت: در جنگ اقتصادی پیش از ارتقا حفظ داشته های کنونی حائز اهمیت است و بنابراین باید در حد توان برای پیشگیری از تعطیلی واحد های صنعتی فعال تلاش شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جهانبخش مختاری، جانباز دوران دفاع مقدس، در این سال های اخیر به حوزه اشتغالزایی و تولید وارد شده و با پرورش 8 هزار قطعه بوقلمون و 600 هزار قطعه بچه ماهی در هر سال باعث رونق دامپروری و شیلات در منطقه شده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۶    
حجت الاسلام لیالی گفت: اگر اخلال در بازار ارز در زمان جنگ اقتصادی با رضایت و موافقت سران دولت روحانی صورت گرفته، باید آنها نیز پاسخگو بوده و محاکمه شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم خمین در مجلس اعتقاد دارد سطح روابط اقتصادی ایران و سوریه باید همانند روابط سیاسی ارتقاء یابد تا دو کشور بتوانند با همگرایی در جنگ اقتصادی به مقابله با تحریم های آمریکا بپردازند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۱۵    
سعید مقیسه نایب رئیس اتاق ایران و امارات در سال های اخیر و همزمان با اعمال تحریم ها، تلاش دولت برای دستیابی به منابع ارزی مورد نیاز در قالب مقررات و آیین نامه های متعدد نمود داشته است و بخش خصوصی ...
اقتصاد آنلاین / قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۱۰   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس رسانه ملی با صدور حکمی علیرضا خدابخشی را به سمت معاون سیاسی سازمان صداوسیما منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد: نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصادی به مثابه اتاق فرماندهی جنگ است و هیچگاه نباید به جلسه ای عادی مبدل شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
ادعا شده است که کمپین تحریم ها ایران را مجبور به حمله به نفتکش ها، حمله به تاسیسات نفتی عربستان و حملات نیابتی علیه نیرو های آمریکایی در عراق کرد. تهدید اخیر هنوز فروکش نکرده است و واکنش جنبشی ایران یک پیامد کاملاً قابل پیش بینی از جنگ اقتصادی نادرست است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی گفت: دستور رهبر انقلاب برای ممنوعین واردات لوازم خانگی کره ای اقدامی آفندی در برابر جبهه جنگ اقتصادی غرب و عواملش از جمله کره جنوبی بود که در عین حال که منابع مالی ما را مسدود کرده ولی با اشغال بازارهای ما به صنایع داخلی و استقلال اقتصادی کشور ضربه می زند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد نسبت به حل مشکلات سرمایه گذاری در حوزه گردشگری خصوصا مشکلات مربوط به شهرداری ها تاکید کرد و گفت: اینجا، اتاق جنگ اقتصادی است و با عزم جدی تری باید مسایل پیگیری شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی اتحادیه صنف پوشاک تهران، مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه بین المللی و تخصصی زنجیره ارزش پوشاک طراحی، مد، لباس و صنایع وابسته (تهران مدکس) از روز سه شنبه 20 مهرماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران آغاز به کار کرد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۵    
رئیس مجلس: بقای جمهوری اسلامی ثمره خودباوری، مردم باوری و در راس آن خدا باوری است. امروز هر حرفی که بوی مکتب انقلاب بدهد به شدت به آن تاخته می شود. تحریم و تحریف دو جنگ جدی علیه جبهه انقلاب است. " جهاد تبیین " که در سخنان اخیر رهبر انقلاب به آن اشاره شد، بر همین مبناست.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مهدی سعادتی با اشاره به مواضع جمهوری اسلامی درباره برجام، گفت: ما همچنان بر لغو یکباره همه تحریم های ظالمانه ایالات متحده، راستی آزمایی و دادن تضامین کافی تاکید داریم، ادامه مسیر گذشته ممکن نیست.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان اینکه دشمنان به طرق مختلف وارد کارزار با ما شده اند، اذعان داشت: هیچ گاه دو حزب شیطان و حزب الله با هم کنار نمی آیند؛ امروز درگیر جنگ های اقتصادی و رسانه ای هستیم و خط مقدم ما اینجاست ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به مواضع جمهوری اسلامی درباره برجام، گفت: ما همچنان بر لغو یکباره همه تحریم های ظالمانه ایالات متحده، راستی آزمایی و دادن تضامین کافی تاکید داریم، ادامه مسیر گذشته ممکن نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۱    
تهران- ایرنا- محمدباقر قالیباف روز سه شنبه در مراسم دومین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر مدافعان حرم( جایزه سردار شهید همدانی) گفت: امروز درگیر دو جنگ اقتصادی و رسانه ای هستیم، امروز جنگ رسانه ای اثر گذارتر از جنگ اقتصادی است و ما باید با پیروزی در جنگ رسانه ای در جنگ اقتصادی پیروز شویم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی تحریف و تحریم را دو جنگ جدی علیه انقلاب دانست و گفت: ما درگیر یک جنگ نابرابر رسانه ای هستیم که هر عملی را به شدت مورد حمله قرار می دهند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایران پرس: رییس مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون جنگ رسانه ای دشمنان از جنگ اقتصادی پیشی گرفته و حتی دشمنان انقلاب از جنگ رسانه ای برای برتری در جنگ اقتصادی بهره می گیرند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۳۸ سایت دیگر  
شفقنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: هژمونی آمریکا در منطقه به هم ریخته است و اکنون در پی بازتعریف هژمونی خود در منطقه است. این به برکت خون شهدا است. اهل قلم، اهل منطق و اهل سخن باید به تبیین این موارد بپردازند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس با تاکید بر لزوم موفقیت در جنگ اقتصادی و رسانه ای گفت: تحریم و تحریف دو جنگ جدی علیه انقلاب اسلامی است ولی باید علیه دشمنان پیروز شویم.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز درگیر دو جنگ اقتصادی و رسانه ای هستیم، امروز جنگ رسانه ای اثر گذارتر از جنگ اقتصادی است و ما باید با پیروزی در جنگ رسانه ای در جنگ اقتصادی پیروز شویم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام خانه ملت، محمدباقر قالیباف در مراسم اختتامیه دومین دوره دو سالانه انتخاب آثار برتر جبهه مقاومت و دفاع از حرم (جایزه سردار سرلشکر پاسدار شهید حاج حسین همدانی) که صبح امروز (سه شنبه ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اعتقاد دارد بلوکه کردن اموال ایران در کره جنوبی بخشی از پازل جنگ اقتصادی ایالات متحده است که کره جنوبی نیز در آن نقش آفرینی می کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
وقتی درجنگ نظامی مرزهای جغرافیای کشورمان مورد تهدید قرار می گرفت شما تمام قد حضور پیدا می کردید و می کنید ولی حالا که وارد جنگ اقتصادی شدیم شایسته است که شما هم به معنی ارتش و سپاه به نحوه مقتضی از مرزهای اقتصادی کشور مراقبت نمایید؟
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
محسن زنگنه در گفت وگو با میزان، با اشاره به رقابت افزایی در صنعت خودروسازی گفت: ما باید حکمرانی رقابتی را در کشور تحکیم کرده و از آن صیانت کنیم چرا که اگر ما از این مسئله گذر کنیم فضای رانت و تبعیض در جامعه رواج پیدا می کند. ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۱    
رئیس قوه قضائیه گفت: در شرایط جنگ اقتصادی همه قوا باید از فعالان اقتصادی، تولیدگران، سرمایه گزاران حمایت کرده و با فساد، رانت و انحصار مبارزه جدی کنند.
رییس دستگاه قضا در نشست با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: همه قوا و دستگاه ها باید تلاش کنند تا در سایه تحقق عدالت در جامعه، یک نفر از نیازهای اولیه زندگی محروم نباشد و دیگری به ثروت هنگفت برسد و به تعبیری یکی از گرسنگی و دیگری از سیری دل درد نگیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده نطنز، بادرود و قمصر گفت: امروز ما در شرایط سخت جنگ اقتصادی هستیم می طلبد همه ارکان نظام مجلس و دولت پرتلاش انقلابی و جهادی برای حل مشکلات مردم قدم بردارند
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
هاشمی با بیان اینکه پشتیبانی مردم و فضای معنوی موجود در جبهه ها، عامل اصلی پیروزی ما در دفاع مقدس بود، گفت: امروز در جنگ اقتصادی هستیم و راه پیروزی در این جنگ تقویت روحیه ایثار، جهاد و ولایی بودن است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز جنگ رسانه ای مهم تر از جنگ اقتصادی است و باید تلاش کنیم در آن پیروز شویم. رسانه ملی دانشگاهی است که باید جا پای دانشگاه دفاع مقدس بگذارد و به تعالی کشور کمک کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کهنه سربازی از خطه کرمانشاه که معتقد است باید جنگ اقتصادی دشمن را خنثی کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، حسین امیرعبداللهیان امروز در نشست خبری با رسانه های لبنانی، اظهار داشت: آماده تداوم ارسال سوخت به لبنان هستیم. وی بیان کرد: ملت های منطقه اجازه نمی دهند که جنگ اقتصادی آمریکا علیه کشورهای منطقه به نتیجه برسد ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: شهدا و ایثارگران الگوی جهادی برای همه مردم جامعه در جنگ اقتصادی امروز هستند و زحمات همه این بزرگواران اجر و قرب الهی است.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۳    
دکتر شناور ماسوله گفت: با توجه به جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه، حمایت و پشتیبانی از تولید کنندگان خاویاری از رسالت و اولویت های انستیتو است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
13 مهر 1391، وزیر امور اقتصادی و دارایی یکی از اهداف راه اندازی اتاق مبادلات ارزی را جلوگیری از رانت اعلام کرد و گفت: در جنگ اقتصادی حلوا پخش نمی کنند و بازار ارز نیز صف مقدم این جنگ است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات گفت: اوضاع، اوضاع خوبی نیست و آدم خجالت می کشد که مردم در صف مرغ و ... هستند. مردم از سازمان تعزیرات انتظار دارند و ما در جنگ اقتصادی نمی توانیم بگوییم بازار مبتنی بر عرضه و تقاضا است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در شرایطی که ما با اقتصادی ناسالم و با جنگ اقتصادی روبرو هستیم، نمی توانیم بگوییم که بازار باید براساس عرضه و تقاضا اداره شود.