سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۱:۱۸Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنگ اقتصادی»

گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در این مدت که گرفتار جنگ اقتصادی هستیم حمایت و کمک های دستگاه قضا از بخش تولید قابل توجه است.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
برای اینکه کشور بتواند در برابر هجمه های دشمنان ایستادگی کند و تحریم های ظالمانه آمریکا را بی اثر کند مسئولان باید در یک اقدام انقلابی نسبت به تحقق شعار سال اقدام کنند.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهریز گفت: شکست جنگ اقتصادی دشمنان و توطئه های فرهنگی و توسعه همه جانبه محلات مختلف در گرو فعالیت و همکاری مردم و مساجد است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۵۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سخنگوی انجمن صنایع لبنی گفت: با وجود افزایش قیمت عوامل تولید و حاشیه سود صنایع لبنی، قیمت لبنیات در ماه رمضان تغییری ندارد. سید محمد رضا بنی طبا سخنگوی انجمن صنایع لبنی با اشاره به اینکه قیمت لبنیات در ماه رمضان تغییری ندارد، اظهار کرد: گرچه سال 99 بر تولیدکنندگان سخت گذشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: گرانی ها بخشی از جنگ اقتصادی که باهدف دلسرد کردن ملت ایران، زیر سؤال بردن دستاوردها و تأثیرگذاری بردوانتخابات مهم پیش رودرحال اجراست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
هر زمان برای مقابله با مشکلات پیش روی کشور به فرهنگ دفاع مقدس رجوع کردیم، موفق شده ایم و اکنون نیز با پیروی از آرمان های انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس و اتکا به توانمندی های داخلی کشور می توانیم دشمن را در جنگ اقتصادی شکست دهیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا : رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه حمایت از بازار سرمایه به معنی هدایت دستوری نیست، گفت: در شرایط جنگ اقتصادی باید همه با حساسیت و مراقبت در زمینه مسائل اقتصادی اظهارنظر کنند و فعالان سیاسی نباید اظهارنظر اقتصادی را با اظهارنظر سیاسی یکسان بپندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۴۱    
نماینده، ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: ما امروز در جنگ قرار داریم و این جنگ تمام عیار علیه اقتصاد جمهوری اسلامی ایران است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با اشاره به این که فعالان اقتصادی از مانع تراشی بر سر راه تولید گله مندند، تصریح کرد: ما امروز در جنگ اقتصادی قرار داریم و به تعبیر مقام معظم رهبری فعالین اقتصادی افسران این جنگ هستند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۰    
نهاوند-فرمانده گردان امام حسین(ع) نهاوند گفت: تولید داخلی و ملی یکی از محور های اصلی اقتصاد مقاومتی است اقتصادی که بتواند هم نیاز داخلی را پاسخگو باشد و هم در مقابل جنگ اقتصادی دشمن و تحریم ها استقامت کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۴۸ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری : رئیس جمهور با تأکید بر اینکه در شرایط جنگ اقتصادی می بایست همه با حساسیت و مراقبت در زمینه مسایل اقتصادی اظهارنظر کنند، گفت: فعالان سیاسی نباید اظهارنظر اقتصادی را با اظهارنظر سیاسی یکسان بپندارند.
دویست و شانزدهمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز یکشنبه به ریاست حسن روحانی رییس جمهور برگزار شد و رییس سازمان برنامه و بودجه، گزارشی از پیشرفت و تکمیل پروژه های زیربنایی و خدمات عمومی کشور ارایه کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با شبکه سی ان ان تأکید کرد که پس از چهار سال جنگ بی وقفه اقتصادی آمریکا علیه مردم ایران، امکانپذیر نیست که جمهوری اسلامی به واشنگتن اعتماد کند. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
برترین ها: علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور: دولت، در بمباران تحریم و تحریف سه ساله، تنها ماند و مخالفانش جنگ اقتصادی را به فرصت طلایی برای بازاریابی سیاسی بدل کردند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان این که در دوران دفاع مقدس، رزمندگان و بسیجیان در صبح روز عملیات، فرماندهان خود را در پشت خاکریزها کنار خود می دیدند که این یکی از عوامل موفقیت در دوران دفاع مقدس بود گفت: اکنون سوال این است که مردمی که امروز در عرصه اقتصادی طعم فقر را می چشند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با شبکه سی ان ان تأکید کرد که پس از چهار سال جنگ بی وقفه اقتصادی آمریکا علیه مردم ایران، امکانپذیر نیست که جمهوری اسلامی به واشنگتن اعتماد کند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۵۱    
بانک ها از مهمترین ارکان اقتصادی هستند که نحوه عملکرد آنها میتواند در تمامی شرایط اقتصادی حیاتی باشد.در حال حاضر که ما درگیر جنگ اقتصادی و مبارزه با بیماری کرونا هستیم حساسیت عملکرد بانک ها دو چندان بوده و رسالت آنها را در این خصوص سنگین تر میکند
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه طی روزهای پایانی سال 1399 شمسی در مجمع گفت و گوی تهران به اقدامات مخرب آمریکا در منطقه اشاره کرد و عنوان داشت که مداخلات آمریکا تنها محدود به حوزه نظامی نیست ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
زارع با اشاره به اینکه تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از هوشمندانه ترین اهداف راهبردی کشوری است، گفت: در شرایط جنگ اقتصادی؛ اتکاء به تولید و توانمندی 2های داخلی، موضوع مهمی است که باید مورد توجه باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رشت- رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه بسیج پشتیبان سربازان جنگ اقتصادی است، گفت: باید تلاش شود تا دوسال آینده محصول راهبردی برنج به خودکفایی برسد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۴۰   + ۵۲ سایت دیگر  
در چهار سال اخیر، جامعه بین المللی شاهد تشدیدِ جنگ اقتصادی دولت آمریکا علیه ایران بوده است. این تحریم ظالمانه، خسارات فراوانی را بر کشور ما وارد نموده است. توافق هسته ای که آمریکا، آن را نقض و برای نابودی آن، حداکثر تلاش را نمود، با درایت جمهوری اسلامی ایران کماکان حفظ شده است ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: جهان در 4 سال اخیر شاهد تشدید جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران بوده است و این تحریم ها خسارات فراوانی را به ملت ایران تحمیل کرده است. آمریکا موظف است با لغو کلیه تحریم ها و اتخاذ تدابیر عملی به برجام برگردد ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر امروز در دهمین اجلاس مجازی سران هشت کشور اسلامی در حال توسعه (D 8) اظهارداشت: تقویت چندجانبه گرایی، از اولویت های مهم سیاست خارجی ایران است. ...
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه شرایط سخت کرونایی و جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه آمریکا نفس اقتصاد را بریده است، گفت: با این وجود، شاهد تلاشگری و نوآوری و خلاقیت زنان در عرصه های مختلف هستیم. ایجاد شده در تاریخ: پنجشنبه 19 فروردین 1400 - 14:42 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۱    
رئیس جمهور گفت: جنگ اقتصادی و تحریمی ترامپ علیه ملت ایران روی تمام جلاد های تاریخ را سفید کرد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز پنج شنبه در آیین افتتاح طرح های ملی دانش بنیان و نوآور در شصت و یکمین پویش تدبیر و امید برای جهش تولید، با اشاره به تحریم های ظالمانه و غیرقانونی و جنگ اقتصادی سه ساله آمریکا علیه ملت ایران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین سال 1400 را سال پیروزی انقلاب اسلامی در جنگ اقتصادی دانست و گفت: با توجه شعار سال، سازمان بسیج و مسؤولان پای کار بوده تا از واحدهای تولیدی در کشور حمایت و مشکلات آنان را برطرف کنند، به این منظور امسال سال پیروزی در جنگ اقتصادی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه شرایط سخت کرونایی و جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه آمریکا نفس اقتصاد را بریده است، گفت: با این وجود، شاهد تلاشگری و نوآوری و خلاقیت زنان در عرصه مختلف هستیم.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی بندر امام گفت: در این شرایط جنگ اقتصادی لازم است همه قوانین نیز به تناسب برای تسهیل امور و رفع موانع تولید روزآمد شوند.
رییس جمهوری با بیان اینکه امروز یک صدای واحد از کشورهای متعهد به برجام شنیده می شود، گفت: همه اطراف توافق برجام به این نتیجه رسیده اند که هیچ راه حلی بهتر از توافق برجام و هیچ مسیری جز اجرای کامل برجام وجود نخواهد داشت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۰۶    
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی از مجمع تشخیص مصلحت نظام خواست تا در بررسی مجدد لوایح FATF توجه کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس طی نامه ای از رئیس قوه قضاییه خواست تا به منظور حفظ و صیانت از منابع ارزی در جنگ اقتصادی و اجتناب از ترک وظایف و سوء استفاده های نجومی به موضوع تخصیص ارز های دولتی ورود کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: کار وزارت نیرو به عنوان یک دستگاه خدماتی تولید، تامین و عرضه آب و برق است، اما اینکه نشان دهیم به ویژه در شرایط جنگ اقتصادی دولت به طور کلی و وزارت نیرو به طور خاص این توانایی را دارد که با وجود همه مضیقه ها برنامه ریزی کرده و پروژه های مهمی در این باره افتتاح شده است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد، مهندس آرمان خالقی قائم مقام دبیرکل خانه صنعت و معدن و تجارت، در گفتگو با برنامه رهیافت، با بیان اینکه تحریک و جنگ اقتصادی از عوامل بروز مشکلات اقتصادی بوده و دشمن از همه ظرفیت های تحریمی در مقاطع مختلف و بهانه های مختلف در جنگ اقتصادی استفاده کرده است ...
خانه صنعت معدن و تجارت ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۹    
به گزارش روابط عمومی خانه صنعت،معدن و تجارت ایران ، ارمان خالقی قائم مقام دبیرکل خانه صمت ایران در مصاحبه با رادیو اقتصاد ضمن اشاره به مشکلات ناشی از تحریم ها گفت:مشکلات را باید به دو دسته درون بنگاه اقتصادی و محیط کسب و کار تقسیم کنیم.مشکلات محیط کسب و کار ،خود به دو بخش [...] ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور: آرایش ما متناسب با جنگ اقتصادی دشمن نیست و نشانه این ادعا مشکلات معیشتی مردم است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 10 سال است رهبر حکیم انقلاب اسلامی، شعار سال را به مقولات و مسائل اقتصادی اختصاص می دهند که این امر نشان می دهد در جنگ اقتصادی قرار داریم و در این میدان باید مختصات قدرت ملی را بر تولید و اقتصاد کشور متمرکز کنیم.
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۳    
پایگاه خبری فولاد ایران - دو ابرقدرت اقتصادی دنیا که مدتهاست در مورد تجارت ، فناوری و بازارهای سرمایه با یکدیگر اختلاف دارند ، حال توجه خود را به تغییرات اقلیمی به عنوان مسیر بعدی برتری تجاری بر یکدیگر معطوف کرده اند ...
اقتصاد آنلاین / ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
جشن خودکفایی روز گذشته با حضور مدیرکل دفتر صنایع برق و فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت، استاندار اصفهان به همت گروه انتخاب برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اسلامشهر (پانا) - سربازان جنگ اقتصادی پیش رو در اجرا و تحقق شعار سال 1400 خواهند بود. وحید مهرپویان طارانی رئیس اتاق اصناف اسلامشهر در سخنانی در رابطه با آغاز رسمی فعالیت های اقتصادی بخش ها و نهادهای اقتصادی مختلف، بر ضرورت تحقق شعار سال جدید که توسط مقام معظم رهبری، اعلام شده تأکید کرد. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت:در جنگ اقتصادی باید مسؤولان مانند مردم رفتار و عمل کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اعلام این خبر گفت: این جشنواره در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی) و شعار سال 1400 مبنی بر تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در استان اردبیل و همزمان در سراسر کشور برگزار می شود. ...
انقلاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین با اشاره به اینکه دشمن با تهاجم فرهنگی و جنگ اقتصادی به دنبال آسیب زدن به پایه های اقتدار و امنیت کشور است، گفت: پشتیبانی ها و مانع زدایی ها دو عامل مهم در رشد اقتصاد کشور است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۵۱    
آنچه فیلم سینمایی یدو در قالب داستان اشغال خرمشهر به نمایش می گذارد برای اغلب مردم این روزگار که درگیر جنگ اقتصادی و تحریم و کرونا هستند، به شدت قابل لمس و درک است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
درحالی با دستور شاپرک باید درگاه های پرداخت کسب وکارهایی چون فروش رمز ارز از هفته دوم اسفند 99 مسدود می شد که مشاهدات نشان میدهد صرافی های دیجیتال بدون هیچ مشکلی همچنان درحال خرید و فروش رمز ارزها هستند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۷:۵۰    
زمینه سازی های حسن روحانی برای گفت وگو با طرف آمریکایی در شرایطی رخ می دهد که طی 7 سال گذشته آن هم پس از کسب بالاترین مجوزهای حاکمیتی و نادیده گرفتن خطوط قرمز نظام ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا)- معاون اول رییس جمهور روز شنبه و پس از زیارت مرقد مطهر حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی دیدار و گفتگو کرد. ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۱۵   + ۴۷ سایت دیگر  
جهانگیری با تاکید بر اینکه معتقدیم اقتصاد کشور در حال عبور از تنگناها است و گشایش ها ایجاد می شود، گفت: در سال 90 درآمد ارزی حاصل از فروش نفت کشور 100 میلیارد دلار بود اما در سال 99 و با اعمال جنگ اقتصادی آمریکا این درآمد ارزی به 10 میلیارد دلار کاهش یافت و آنچه به دولت رسید کمتر از 5 میلیارد دلار ...