جمعه ۰۱ مردادساعت ۱۹:۴۰Jul 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنگ اقتصادی»

امام جمعه شیراز گفت: دشمنان نظام به دنبال ایجاد فضای ملتهب در جامعه هستند و ما باید تلاش کنیم که در جنگ اقتصادی و تبلیغاتی و رسانه ای پیروز باشیم.
سراج24   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: همه نیروهای انقلابی باید به کمک دولت جدید بیایند تا بتوان در جنگ اقتصادی و تبلیغاتی دشمن پیروز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
دشمنان نظام به دنبال ایجاد فضای ملتهب در جامعه هستند و ما باید تلاش کنیم که در جنگ اقتصادی و تبلیغاتی و رسانه ای پیروز باشیم.
گروه استان ها - امام جمعه شیراز گفت: باید در جنگ تبلیغاتی، رسانه ای و اقتصادی در دوره ای که شروع می شود، پیروز شویم و برای این پیروزی دولت کار کند و ما هم همراهی کنیم.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۵:۴۳    
ایران پرس: خط لوله انتقال نفت خام گوره- جاسک، راهبردی ترین و سریع ترین مگاپروژه تاریخ صنعت نفت ایران در دوران جنگ اقتصادی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) طرح انتقال نفت خام گوره - جاسک را راهبردی ترین، ایرانی ترین و سریع ترین مگاپروژه صنعت نفت در دوران حدود دوساله رویارویی با بی رحمانه ترین جنگ اقتصادی دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله در بازدید از کارخانه الیاف دلیجان گفت: فرماندهان جنگ اقتصادی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ارسلان زارع: رسانه ملی در سال های اخیر در شرایط جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام اسلامی توانسته به خوبی حافظ منافع ملت ایران باشد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متن با تاکید بر نقش 95 درصدی سهم شرکت های داخلی در تکمیل طرح گوره- جاسک گفت: راهبردی ترین، ایرانی ترین و سریع ترین مگاپروژه صنعت نفت در در دوران حدود دوساله رویارویی با بی رحمانه ترین جنگ اقتصادی اجرا شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - تورج دهقانی در آیین بهره برداری از طرح های ملی وزارت نفت گفت: امروز استراتژیک ترین، ایرانی ترین و سریع ترین مگاپروژه تاریخ صنعت نفت کشور در دوران جنگ اقتصادی به بهره برداری می رسد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۲    
تهران-ایرنا-در سالهای 97 تا 99 و همزمان با تلاش های دولت در مقابله با جنگ اقتصادی آمریکا و بحران کرونا، متوسط رشد اقتصادی کشور منفی 2.7 درصد بود. اما اگر تحریم و کرونا نبود، رشد اقتصادی می توانست به طور میانگین مثبت 3.9 درصد و میانگین رشد اقتصادی بدون نفت هم، به جای 0.6 درصد 4.1 درصد باشد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۳    
برچسب ها اقتصاد ایران بهزاد خسروی دانستنی آنلاین وزارت صمت برچسب ها
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیون مجلس با بیان اینکه وحدت جریان های سیاسی در شرایط جنگ اقتصادی ضروری است، گفت: تماس های رئیس جمهور منتخب با اصلاح طلبان در راستای ایجاد وحدت میان سلایق سیاسی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
سردار کریمی گفت: یکی از بزرگترین دستاوردهای بسیج در طول این سال ها شکست توطئه های دشمنان در بسیاری از عرصه هاست و امروز برای شکست دشمن در جنگ اقتصادی باید از تفکر بسیج استفاده کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- استاندار اصفهان گفت: بهزیستی مانند سایر ارگان ها بخاطر شرایط جاری دچار جنگ اقتصادی ناجوانمردانه است و اگر تدابیر دولت نبود، با توجه به شیوع ویروس کرونا، اکنون شرایط بدتری داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پذیرش قطعنامه 598 پس از هشت سال جنگ تحمیلی نشان داد که ملت بزرگ ایران در مقابل جنگ سالاران مدافعی خستگی ناپذیر و سرسخت است. این راهبرد دائمی و تغییر ناپذیر جمهوری اسلامی است که حتی امروز نیز در جبهه جنگ اقتصادی از آن تبعیت می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حسین صمصامی، سرپرست اسبق وزارت اقتصاد درباره تیم اقتصادی دولت سیزدهم، با اشاره به جلسه چهارشنبه هفته گذشته حجت الاسلام رئیسی با اقتصاددانان می گوید: من در حال حاضر نمی دانم آقای رئیسی چه می کند، ولی اگر تیم ایشان به فرمی باشد که روز چهارشنبه هفته گذشته آمدند ...
برترین ها / آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۳۸ سایت دیگر  
انتخاب: روحانی با تاکید بر اجرای دقیق این ماموریت افزود: دولت در کنار تعهد به مردم، با اتکا به نگاه ملی به انتقال مسئولیت تلاش کرده است با واقع بینی نقشه کلان اقتصادی کشور را برای دولت آینده ترسیم و تشریح کند. ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۴   + ۸۲ سایت دیگر  
در این جلسه گزارش مقدماتی دستگاه های مختلف بویژه بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه از وضعیت اقتصادی کشور در سه ماهه اول سال جاری و پیش بینی آینده ارائه شد. ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
حتی مهم نیست که سیاست اجرایی پایان جنگ اقتصادی چه باشد، بلکه سرعت عمل در اجرای آن اهمیت دارد. دولت سیزدهم باید به فعالان اقتصادی، مردم و سرمایه گذاران این پیام را بدهد که حامی پایان تحریم هاست.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اینکه برخی امروز می گویند این دولت زمین سوخته به دولت بعدی تحویل می دهد بیایند و بگویند این زمین سوخته کجاست. بعضی ها فقط شعار می دهند و نمی آیند با مردم به طور صریح و شفاف صحبت کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: تولیدکنندگان، مجاهدان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند و باید تمام ظرفیت ها را برای حمایت از آنها به کار بگیریم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
شانا : حسن روحانی روز پنج شنبه، 24 تیر در مراسم گشایش طرح های ملی وزارتخانه های راه و شهرسازی و ورزش و جوانان در استان های مختلف کشور گفت: افتخار می کنیم به اینکه در شرایط سخت جنگ اقتصادی و کرونا خداوند توفیق داد تا مسیر افزایش و جهش تولید و حمایت و مانع زدایی از تولید را با قدرت ادامه دهیم.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
خبرهای غیررسمی و مواضع رسمی آقای رئیسی حاکی است اصلی ترین و مهم ترین هدف دولت سیزدهم، حل مسائل اقتصادی است. این هدف گذاری کاملاًً بجاست و اگر غیر از این بود جای تعجب و تأمل داشت. کشور ما سال هاست که درگیر یک جنگ اقتصادی تحمیلی تمام عیار بوده و این جنگ از یک دهه پیش وارد مرحله تازه ای شده است ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
جوان آنلاین: نماینده قم در مجلس تهدید های خارج از کشور را بلوف می داند و می گوید: اثر تحریم ها نیز تنها 10 یا 15 درصد است. علیرضا زاکانی: * (او معتقد است که روی کار آمدن دولت جدید در معادلات منطقه ای و جهانی تأثیر زیادی دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا با بیان این که عده ای به خاطر شرایط بازار متضرر شده و نمی توانند سرمایه گذاری کنند، خاطرنشان کرد: دستگاه قضا از این دسته افراد حمایت خواهد کرد آنچنان که با مفسدانی که برای سقوط بازار برنامه ریزی می کنند، مانند کسانی که اقدام به جنگ اقتصادی می کنند برخورد خواهد کرد .
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۶:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، وزارت اقتصاد به عنوان بزرگترین وزارتخانه کشور، آشفته ترین روزهای خود طی سال های اخیر را می گذراند. در روزهایی که کشور در یک جنگ اقتصادی تمام عیار به سر می برد و دستگاه های اقتصادی دشمن مانند وزارت خزانه داری آمریکا به شدت تحولات اقتصادی کشور را زیر نظر گرفته ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی با اشاره به اینکه بسیج برای مقابله با محرومیت برنامه دارد، گفت: برون سپاری امور به مردم رمز موفقیت در جنگ اقتصادی است.
برترین ها / شانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۲:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی معاون اول ریاست جمهوری: معاون اول رییس جمهور گفت: دولت آینده بی سابقه ترین مجموع ذخایر ارزی و طلای کشور را دارد. اسحاق جهانگیری بعدازظهر امروز در مراسم تجلیل از یاوران اشتغال محرومین که در بانک مرکزی برگزار شد حضور یافت. بخش هایی از سخنان جهانگیری: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – با وجودی که درآمدهای نفتی ایران در سال های 97 تا 99 به واسطه تحریم های آمریکا علیه صادرات نفت کشور، 91 درصد کاهش را تجربه کرد و بیش از 98.5 میلیارد دلار از این درآمدها از بین رفت ولی بازهم دولت موفق به اداره کشور بدون درآمدهای نفتی شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۵۹    
به گزارش مشرق حسن عابدینی در توئیتی نوشت: ریاض سلامه رئیس بانک مرکزی لبنان طی 9 ماه با راهبرد پول بی پشتوانه و خروج دلار، ارزش پول ملی را به یک دهم رساند. او گرچه متهم به پولشویی است اما برکناری اش هنوز پس از 28سال از مقامش، خط قرمز آمریکاست. ...
رییس جمهوری گفت: افتخار می کنیم که در شرایط بسیار سخت تحریم، جنگ اقتصادی و کرونا مسیر جهش و حمایت از تولید و مانع زدایی ادامه یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری امروز پنجشنبه در مراسم افتتاح طرح های ملی وزارتخانه های راه و شهرسازی و ورزش و جوانان گفت: افتخار می کنیم که در شرایط بسیار سخت تحریم، جنگ اقتصادی و کرونا مسیر جهش و حمایت از تولید و مانع زدایی ادامه یافت. توجه به روستائیان در این دولت با هیچ دوره ای قابل مقایسه نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۴    
تهران- ایرنا- رییس جمهوری امروز پنجشنبه در مراسم افتتاح طرح های ملی وزارتخانه های راه و شهرسازی و ورزش و جوانان گفت: افتخار می کنیم که در شرایط بسیار سخت تحریم، جنگ اقتصادی و کرونا مسیر جهش و حمایت از تولید و مانع زدایی ادامه یافت. توجه به روستائیان در این دولت با هیچ دوره ای قابل مقایسه نیست.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: افتخار می کنیم که در شرایط بسیار سخت تحریم، جنگ اقتصادی و کرونا مسیر جهش و حمایت از تولید و مانع زدایی ادامه یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام روحانی، رییس جمهور گفت: افتخار می کنیم که در شرایط بسیار سخت تحریم، جنگ اقتصادی و کرونا مسیر جهش و حمایت از تولید و مانع زدایی ادامه یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: امروز حدود 21 هزار و 500 میلیارد تومان طرح در زمینه راه ها، بنادر، بزرگراه ها و نیز حوزه ورزش در شرایط جنگ اقتصادی و کرونا به بهره برداری رسید.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز پنج شنبه در هشتاد و یکمین پویش تدبیر و امید برای جهش تولید و افتتاح طرح های ملی وزارتخانه های راه و شهرسازی و ورزش و جوانان در استان های مختلف کشور ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه ساختار سازمانی بسیج شامل نوکران برای شما مردم است، گفت: بسیج این مولود انقلاب چه در جنگ دفاع مقدس و چه در جنگ اقتصادی تمام عیار حضور دارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در دولت دوازدهم اقدامات لازم برای تامین مالی 179255 مگاوات طرح جدید نیروگاهی که به دلیل مشکلات ناشی از جنگ اقتصادی و عدم تامین منابع مالی خارجی متوقف شدند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۰:۳۴   + ۹۶ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با تأکید بر اهمیت و ضرورت تقویت همبستگی اجتماعی در کشور گفت: دغدغه امروز و فردای ایران تقویت همبستگی اجتماعی است، این موضوع یک ضرورت اساسی در همه کشور ها است که به هیچ وجه نباید تضعیف شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
علی عسگری در دیدار با حجت الاسلام محسنی اژه ای تأکید کرد که در حال حاضر کشور درگیر جنگی رسانه ای است، جنگی که کمتر از جنگ اقتصادی نیست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه امروز هیات دولت گفت: بیست و پنجم تیرماه روز بهزیستی و تامین اجتماعی است و این دولت در زمینه بهزیستی و تامین اجتماعی کار عظیم و بزرگی انجام داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - استاندار قزوین با تاکید بر اینکه تولیدکنندگان در خط مقدم نبرد با دشمن در جنگ اقتصادی قرار دارند و باید با همه توان پشتیبان آنان باشیم ، گفت: مهم ترین مساله و اصلی ترین نیاز امروز کشور تولید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: ریشه مقاومت ما در جنگ اقتصادی در سال های 94، 95 و 96 بود؛ تورم کشور در این سه سال به صورت مستمر تک رقمی بود که در تاریخ سابقه نداشت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور: این همسان سازی در سخت ترین شرایط جنگ اقتصادی و کرونا انجام گرفت. یکی از افتخارات دولت همسان سازی حقوق بازنشستگان است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۰:۱۳    
عربستان و امارات در چارچوب های سیاسی و اقتصادی و همچنین موضوعات منطقه ای و بین المللی با یکدیگر در حال رقابت هستند. اما در سال 2021 تنش ها و اختلافات میان این دو کشور شدت گرفته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تازه ترین ها به نقل از مهر – گروه بین الملل : عربستان و امارات در چارچوب های سیاسی و اقتصادی و همچنین موضوعات منطقه ای و بین المللی با یکدیگر در حال رقابت هستند ...