سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۰:۰۸Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خزانه داری آمریکا»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: روسیه سرمایه گذاری در اوراق بهادار خزانه داری آمریکا را از حدود 96 میلیارد دلار در چند سال گذشته به 45 میلیون دلار در ماه می 2024 رسانده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۲۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه 2 تن از اعضای ارشد گروه ارتش سایبری تولد دوباره روسیه (CARR) را به نقش داشتن در حمله سایبری به زیرساخت های حیاتی ایالات متحده متهم و تحریم کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۹:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا تحریم هایی را اعمال کرده است که افراد و نهادهای مرتبط با نیروهای مسلح یمن را هدف قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خزانه داری آمریکا تحریم هایی را علیه برخی افراد و نهاد های مرتبط با انصارالله اعمال و 5 کشتی مرتبط با آن را جزء اموال مسدود شده اعلام کرد.
پس از حملات شدید روسیه به اوکراین، آمریکا و اروپا در تلاش هستند تا تحریم های نفتی روسیه را تشدید کنند. مقامات خزانه داری آمریکا بنا دارند برای نفتکش هایی که به نفت روسیه در دور زدن تحریم ها کمک می کنند، جریمه اعمال کنند.، امری که نگرانی ها درباره افزایش قیمت حامل های انرژی را بالا برده است. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۰۸:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.23 درصد افزایش به 2474 دلار و 73 سنت رسید. قیمت طلا در روز چهارشنبه به یک رکورد جدید رسیده و سود اوراق قرضه خزانه داری آمریکا هم افزایش یافته است. بازارها آماده کاهش نرخ بهره بانک های مرکزی دنیا هستند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، انصاری تحلیلگر در توئیتی نوشت: ظاهرا کمپین دلار زدایی در حال تحقق است و اکنون به یکی از نگرانی های عمده وزارت خزانه داری آمریکا تبدیل شده است. استفاده از دلار در معاملات بین مللی 73 درصد در سال 2011 بوده، اما در 2023 به 58 درصد کاهش یافته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خزانه داری آمریکا اذعان کرد که کشور ها به دنبال اجتناب از دلار هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه اعلام کرد که یک نهاد ایرانی را در لیست تحریم های خود قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۹:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا یک شرکت پژوهشی ایرانی را در چارچوب تحریم های خصمانه علیه تهران به فهرست تحریم های خود افزود.
دنیای خودرو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از کاخ سفید خواسته است چند کشتی نفت کش روسیه را تحریم کند، اما دولت جو بایدن بیم آن را دارد که این اقدام موجب افزایش قیمت بنزین و همچنین افزایش نارضایتی از بایدن در آستانه انتخابات 2024 شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دفتر کنترل دارایی های وزارت خزانه داری آمریکا روز چهارشنبه مجوزی صادر کرد که به واسطه آن برخی تراکنش های مالی با بانک مرکزی، وزارت امور مالی و صندوق ثروت ملی روسیه امکان پذیر خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۸:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از کاخ سفید خواسته چند کشتی نفت کش روسیه را تحریم کند، اما دولت جو بایدن بیم آن دارد که این اقدام موجب افزایش قیمت نفت و بنزین و همچنین افزایش نارضایتی از بایدن در آستانه انتخابات 2024 شود.
ایتنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - این قانون آستانه 10000 دلاری را برای گزارش تراکنش های مربوط به استیبل کوین (که ارزهای رمزپایه مبتنی بر پول های فیات مانند دلار آمریکا هستند) تعیین می کند.
انجمن مهندسان نفت ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۳    
خبرگزاری میز نفت: به گزارش میز نفت شبکه سایه بانکی ایران برای بازگرداندن ارز حاصل از فروش نفت در شرایط تحریم پنجم تیر ماه توسط آمریکا شناسایی و تحریم شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که طرفداران برجام معتقدند پول های حاصل از فروش نفت ایران به چین بلوکه شده و ایران قادر به انتقال ارز به داخل کشور نیست، وزارت خزانه داری آمریکا از شبکه بانکی پیچیده ایران پرده برداشت.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۶:۳۹    
آزاده کیاپور - یکی از ویژگی های تنش های همیشگی بین آمریکا، اسرائیل و ایران، نه تنها حملات موشکی و پهپادی متقابل، بلکه اتهامات مربوط به جنگ سایبری توسط ایران بوده است. ...
زومیت   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
خزانه داری ایالات متحده، قوانین گزارش دهی مالیات مرتبط با فعالیت در حوزه های رمزارزها را نهایی کرد. تبلیغات وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه قانونی را نهایی کرد که کارگزاری های ارز دیجیتال ازجمله صرافی ها و سرویس های پرداخت را ملزم می کند اطلاعات جدیدی درمورد خرید و فروش دارایی های دیجیتال ...
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۸:۱۳   + ۸۶ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.04 درصد کاهش به 2326 دلار و 75 سنت رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۲۲:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزارت خزانه داری آمریکا برخی نهادها و کشتی های مرتبط با ایران در فهرست تحریم ها قرار داد.
قیمت جهانی طلا امروز پنجشنبه (27 ژوئن) پس از سقوط به پایین ترین حد دو هفته اخیر در جلسه قبل، ثابت ماند زیرا بازدهی دلار و خزانه داری آمریکا در آستانه اعلام نرخ تورم کلیدی در اواخر هفته جاری ثابت ماند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا امروز پنجشنبه (27 ژوئن) پس از سقوط به پایین ترین حد دو هفته اخیر در جلسه قبل، ثابت ماند، زیرا بازدهی دلار و خزانه داری آمریکا در آستانه اعلام نرخ تورم کلیدی در اواخر هفته جاری ثابت ماند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۵۴ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا امروز پنجشنبه (27 ژوئن) پس از سقوط به پایین ترین حد دو هفته اخیر در جلسه قبل، ثابت ماند زیرا بازدهی دلار و خزانه داری آمریکا در آستانه اعلام نرخ تورم کلیدی در اواخر هفته جاری ثابت ماند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شبکه مقابله با جرائم مالی خزانه داری آمریکا به تازگی هشداری درباره استفاده از ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین و اتر در تجارت ماده مخدر فنتانیل منتشر کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۸:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز چهارشنبه (26 ژوئن) ثابت بود، زیرا بازدهی دلار و خزانه داری آمریکا قبل از اعلام تورم در اواخر هفته جاری ثابت ماند که می تواند شفافیت بیشتری در مسیر نرخ بهره فدرال رزرو ارائه دهد.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۷:۵۳    
وزارت خزانه داری آمریکا امروز -سه شنبه- با اتهام زنی و طرح ادعاهای بی اساس، تحریم هایی را علیه نهادها و افراد ایرانی اعمال کرد. به گزارش خبرآنلاین از ایسنا ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در سازمان ملل در واکنش به تحریم های جدید آمریکا اعلام کرد: این بخشی از جنگ اقتصادی است که آمریکا ظالمانه علیه مردم ایران به راه انداخته است.
اقتصاد ایران: نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در واکنش به تحریم های جدید آمریکا اعلام کرد: این بخشی از جنگ اقتصادی است که آمریکا ظالمانه علیه مردم ایران به راه انداخته است.
سلام نو / روزنامه 19 دی   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۲۲:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
والی آدیمو، معاون وزیر خزانه داری آمریکا ادعا کرد: آمریکا علیه یک سیستم بانکی مخفی گسترده که توسط ارتش ایران برای پولشویی میلیاردها دلار درآمدهای نفتی و سایر درآمدهای غیرقانونی استفاده می شود، اقدام کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۲۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا 50 فرد و نهاد را به اتهام ادعایی دست داشتن در انتقال میلیاردها دلار به نفع نیروهای مسلح ایران، تحریم کرد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۲۰:۴۷   + ۳۸ سایت دیگر  
در بیانیه ادعایی وزارت خزانه داری آمریکا آمده است: دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا تقریبا 50 نهاد و شخص را که شعبه های متعددی از شبکه گسترده "بانکداری مخفی" را تشکیل می دهند تحریم کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۹:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا تحریم هایی جدیدی علیه 50 فرد و نهاد با ادعای اینکه شعبه های متعددی از شبکه گسترده بانکداری مخفی را تشکیل می دهند، به بهانه ارتباط با سپاه و نیروهای مسلح ایران تحریم کرد.
اکوایران: وزارت خزانه داری آمریکا روز چهارشنبه یکی دیگر از بانک های ایرانی را تحریم کرد. درباره علت این اقدام ادعا شده است که این بانک به خاطر ارتباطش با دوبانکی که سابقا تحریم شده بودند به تکثیر سلاح های کشتار جمعی کمک کرده است.
حیات   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
دولت آمریکا و کانادا با طرح ادعاهای بی اساس، تحریم های جدیدی علیه ایران و جنبش حماس اعلام کردند. به گزارش گروه بین الملل حیات ، به نقل از شبکه الجزیره، دولت آمریکا تحریم های جدیدی را علیه جمهوری اسلامی ایران وضع کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۸:۱۹   + ۳۲ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- وزارت خزانه داری آمریکا تحریم هایی جدیدی علیه 50 فرد و نهاد با ادعای اینکه شعبه های متعددی از شبکه گسترده بانکداری مخفی را تشکیل می دهند، به بهانه ارتباط با سپاه و نیروهای مسلح ایران تحریم کرد.
قیمت جهانی طلا امروز دوشنبه (24 ژوئن) با کاهش بازدهی خزانه داری افزایش یافت، در حالی که سرمایه گذاران منتظر اطلاعات اقتصادی و نظرات مقامات فدرال رزرو برای شفافیت جدول زمانی بانک مرکزی ایالات متحده در مورد کاهش نرخ بهره هستند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
وزارت بازرگانی چین از آمریکا خواست تا به قوانین اقتصاد بازار و اصول رقابت منصفانه احترام بگذارد و از مسائل تجاری و اقتصادی به عنوان سلاح استفاده نکند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۸:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا امروز دوشنبه (24 ژوئن) با کاهش بازدهی خزانه داری افزایش یافت، در حالی که سرمایه گذاران منتظر اطلاعات اقتصادی و نظرات مقامات فدرال رزرو برای شفافیت جدول زمانی بانک مرکزی ایالات متحده در مورد کاهش نرخ بهره هستند.
دولت جوبایدن، رئیس جمهور وقت آمریکا 12 نفر از مدیران ارشد شرکت AO کسپراسکای را تحریم کرد؛ بایدن روز گذشته آمریکا فروش محصولات این شرکت تولید نرم افزار را به دلیل ریسک های امنیت سایبری ممنوع کرد. ...
روند بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 1.61 درصد کاهش به 2321 دلار و 98 سنت رسید. به گزارش روند بازار به نقل از رویترز، افزایش ارزش دلار و بالا رفتن سود اوراق قرضه خزانه داری آمریکا قیمت طلا را بیش از یک درصد در روز جمعه پایین آورد. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۶    
شفقنا- ایالات متحده آمریکا امروز(چهارشنبه) سه فرد و شش نهاد را به اتهام تسهیل خرید تسلیحات برای حوثی ها تحریم کرد. به گزارش شفقنا؛ وبگاه روزنامه الشرق الاوسط نوشت ...
روند بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.22 درصد افزایش به 2324 دلار و 14 سنت رسید. به گزارش روند بازار به نقل از رویترز، قیمت طلا در روز سه شنبه به دنبال کاهش سود اوراق قرضه خزانه داری آمریکا افزایش یافته است ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس به نقل از رویترز، قیمت طلا در روز سه شنبه به دنبال کاهش سود اوراق قرضه خزانه داری آمریکا افزایش یافته است. شرکت کنندگان بازار منتظر اطلاعات و اظهار نظرهای مقامات فدرال رزرو آمریکا برای مشخص شدن مسیر کاهش نرخ بهره بانک مرکزی این کشور هستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا افراد و نهاد ها در شبکه تامین تسلیحات انصارالله یمن را تحریم کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، جنگنده های آمریکایی و انگلیسی جزیره کمران را در غرب الحدیده در غرب یمن دو بار هدف قرار دادند. این حملات در حالی است که وزارت خزانه داری آمریکا امروز دوشنبه اعلام کرد که دو فرد و پنج نهاد را به اتهام تسهیل دسترسی نیروهای مسلح یمن به خرید سلاح، در فهرست تحریم های خود قرار داده است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۹:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که دو فرد و پنج نهاد را به اتهام تسهیل دسترسی نیروهای مسلح یمن به خرید سلاح، در فهرست تحریم های خود قرار داده است. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا روز چهارشنبه تحریم های جدید خود علیه روسیه را اعمال کرد. اتفاقی که در قدم اول باعث شد بورس روسیه با افت ناگهانی 15 درصدی مواجه شود.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس فرمان رئیس جمهور روسیه، استفاده از سیستم های امنیت اطلاعات کشورهای غیردوست و شرکت های آنها باید از سال 2025 متوقف شود. پیش از این وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرده بود که ارائه تعدادی از خدمات مرتبط با فناوری اطلاعات و خدمات سایبری به روسیه را ممنوع می کند. ...