دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۸:۰۶Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خزانه داری آمریکا»

فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از تسنیم، اطلاعات مثبت اشتغال آمریکا سود اوراق قرضه خزانه داری آمریکا را افزایش داده و قیمت طلا را در روز جمعه پایین آورده، اما امید به توقف روند افزایش نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا باعث افزایش هفتگی قیمت طلا بوده است. ...
زومیت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا ابرآروان و دو مؤسسش را تحریم کرد. ابرآروان با رد اتهامات این نهاد اعلام کرد خدمات ابری نمی تواند نقشی در فیلترینگ داشته باشد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ابرآروان در بیانیه ای اعلام کرد: همانطور که شکایت این شرکت علیه اتحادیه اروپا در دادگاه اروپا در جریان است، ابرآروان با استفاده از تمامی ابزارهای حقوقی و بین المللی علیه تصمیم وزارت خزانه داری آمریکا اقدام خواهیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا تحریم هایی را علیه 4 شرکت وابسته هر دو طرف درگیری در سودان به دلیل نقض مکرر آتش بس، وضع کرد.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۲۲    
وزارت خزانه داری آمریکا از اعمال تحریم علیه اشخاص و نهادهای ایرانی خبر داد. به گزارش آی تی آنالیز آمریکا روز جمعه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تحریم هایی را علیه شرکت "ابر آروان" به اتهام سانسور اینترنتی اعمال کرده است ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۰۶    
به گزارش آسیانیوز ، وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که شرکت خدمات ابری ابر آروان ، دو بنیان گذار این شرکت و همچنین یکی از شعبه های آن در امارات متحده عربی را به دلیل همکاری با جمهوری اسلامی ایران در سانسور اینترنت تحریم کرده است. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در تداوم سیاست شکست خورده فشار حداکثری ضدایرانی خود روز جمعه اعلام کرد که تحریم های جدیدی علیه 2 شرکت و 2 فرد مرتبط با ایران وضع کرده است.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا با صدور بیانیه ای اعلام کرد که شرکت ابرآروان و دفاتر آن در ایران و دبی و همچنین دو مدیر ارشد آن را به اتهام تسهیل سانسور اینترنتی مورد تحریم قرار داده است. پیش از این نیز اتحادیه اروپا در آبان ماه 1401 شرکت ابرآروان را به دلایلی مشابه تحریم کرده بود ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که دو فرد و دو نهاد را در ارتباط با ایران در فهرست تحریم های خود قرار داده است. دفتر کنترل دارایی وزارت خزانه داری آمریکا شرکت ابرآروان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از اعمال تحریم های جدید علیه 2 شرکت و 2 فرد در ارتباط با ایران خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خزانه داری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرده نام یک شرکت فناوری در ایران و دو نفر از کارکنان ارشد آن را به همراه یکی از شرکت های تابعه آن در امارات در فهرست تحریم ها قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در ادامه اقدامات خصمانه خود علیه تهران، تحریم های جدیدی را علیه چند شرکت و فرد ایرانی اعمال کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در ادامه اقدامات ضدایرانی خود از اضافه شدن نام 2 فرد و 2 نهاد جدید به تحریم های این کشور علیه ایران خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از اعمال تحریم علیه اشخاص و نهادهای ایرانی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در ادامه اقدامات ضدایرانی خود از اضافه شدن نام 2 فرد و 2 نهاد جدید به تحریم های این کشور علیه ایران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
خزانه داری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرده نام یک شرکت فناوری در ایران و دو نفر از کارکنان ارشد آن را به همراه یکی از شرکت های تابعه آن در امارات در فهرست تحریم ها قرار داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا : وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که دو شرکت مرتبط با ارتش سودان و دو شرکت مرتبط با نیروهای واکنش سریع را که یکی از آنها در زمینه استخراج طلا فعالیت می کند، هدف قرار داده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فارس نوشت : وزارت خزانه داری آمریکا امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که تحریم های جدیدی را علیه اشخاص و نهادهای مرتبط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران وضع کرده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، وزارت خزانه داری آمریکا روز پنج شنبه اعلام کرد که تحریم هایی را علیه اشخاصی که وظیفه انجام عملیات هایی در خارج از کشور دارند اعمال کرده است. اعمال کرده است. ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا: وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که افراد تحریم شده شامل محمدرضا انصاری از مسوولان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، روح الله بازقندی (بازغندی) رئیس سابق ضد جاسوسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و رضا سراج رئیس اطلاعات خارجی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می شوند. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اکو ایران: وزارت خزانه داری آمریکا 5 فرد، از جمله دو مقام ارشد سازمان اطلاعات سپاه، و همچنین یک شرکت وابسته به سپاه را در فهرست تحریم های تازه خود قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز پنجشنبه با طرح ادعاهای بی اساس، تحریم های خصمانه جدیدی را علیه جمهوری اسلامی ایران تحمیل کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که تحریم های جدیدی را علیه اشخاص و نهادهای مرتبط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران وضع کرده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۵۹   + ۳۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که تحریم های یکجانبه و ظالمانه جدیدی را علیه اشخاص و نهادهای مرتبط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران وضع کرده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا تحریم های جدیدی را علیه 5 شخص و یک شرکت مرتبط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به اتهام توطئه های تروریستی اعمال کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای گفت که 5 شخص و یک شرکت مرتبط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را به لیست تحریم های یکجانبه و ظالمانه خود اضافه کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر اسبق خزانه داری آمریکا با بیان اینکه سیاست اقتصادی انگلیس سال ها معیوب بوده است، گفت که از برگزیت به عنوان یک اشتباه اقتصادی تاریخی که به اقتصاد بریتانیا آسیب رساند و به افزایش تورم کمک کرد، یاد خواهد شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۱    
گروه بین الملل: وزارت خزانه داری آمریکا با صدور بیانیه ای از تحریم دو شرکت خدمات مالی سوریه خبر داد. بر اساس این بیانیه، این دو شرکت در نقض تحریم های حکومت بشار اسد نقش داشتند و به نیروی قدس سپاه پاسداران و حزب الله لبنان کمک می کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا 17 فرد و نهاد در چین و مکزیک را تحریم کرد که این امر با واکنش مقامات سفارت پکن در واشنگتن همراه بوده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۱    
شفقنا- ایالات متحده تحریم هایی را علیه 17 فرد و نهاد مستقر در چین و مکزیک اعمال و آنها را به تولید قرص های تقلبی فنتانیل متهم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۶    
وزارت خزانه داری آمریکا با صدور بیانیه ای ازاعمال تحریم های جدیدی بر تسهیل کنندگان مالی سوریه بر اساس قانون محافظت از غیرنظامیان سوری (سزار) خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۴۴    
وزارت خزانه داری آمریکا به دلیل تولید و صادرات ماده مخدر فنتانیل، 17 فرد و نهاد چینی و مکزیکی را در لیست تحریم های خود قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با شکست سیاست های دولت آمریکا علیه دولت و مردم سوریه، وزارت خزانه داری ایالات متحده با ادعای بی اساس از تحریم 2 صرافی سوریه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خزانه داری آمریکا اعلام کرد که 2 شرکت صرافی الفاضل و الادهم و 3 فرد حقیقی را به بهانه واهی کمک به دولت سوریه، تحریم کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز سه شنبه تحریم های جدیدی را علیه سوریه و در ارتباط با بخش ارزی این کشور وضع کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۶    
تلاش خزانه داری آمریکا برای بازسازی ترازنامه پس از حل مشکل افزایش سقف بدهی که می تواند به جذب نقدینگی از سیستم پولی منجر شود، تاثیر منفی بر بازار رمزارزها و قیمت بیت کوین خواهد داشت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته، قیمت طلا با توجه به افزایش بازده اوراق قرضه خزانه داری آمریکا و تقویت پایدار ایندکس دلار، برای سومین هفته متوالی کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از دو ماه گذشته به حوالی یک هزار و 940 دلار رسید.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قیمت طلا و نقره در اوایل معاملات روز جمعه و پیش از تعطیلی بازار آمریکا، پس از رسیدن طلا به پایین ترین سطح 9 هفته اخیر و رسیدن نقره به کف دو ماهه خود تقویت شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۱    
امروزه نقل و انتقالات زیادی بین ایران و چین انجام می شود که عملاً پرداخت آن با دلار و سایر ارزهای رایج دشوار است. چالش اصلی ایران، تحریم آن از سوی خزانه داری آمریکا است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
همین چند وقت پیش بود که تحلیل گران سیاسی درباره G2 صحبت می کردند؛ ائتلافی مؤثر و کارآمد میان آمریکا و چین با هدف مدیریت مشکلات جهان در جهت منافع هر دو کشور. قدرت چنین همکاری مشترکی حتی فراتر از قدرت گروه هفت که شامل اقتصاد های پیشروی غربی است، دیده می شود. سی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که زمان برای قانونگذاران آمریکایی برای دستیابی به توافقی به منظور افزایش سقف بدهی این کشور با هدف از جلوگیری از نکول بدهی به شماره افتاده، موجودی نقدی وزارت خزانه داری آمریکا نیز همزمان در حال تحلیل رفتن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۴    
در حالی که رئیس جمهور آمریکا و جمهوری خواهان کنگره برای دستیابی به توافق بر سر سقف بدهی دولت تلاش می کنند، وزیر خزانه داری این کشور مهلت جلوگیری از یک نکول بدهی "ویرانگر" را اصلاح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خزانه داری آمریکا هشدار داد که دولت این کشور فقط چند روز تا توافق با کنگره و جلوگیری از رسیدن بدهی عمومی این کشور به سقف خود زمان دارد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در حالی که مذاکره کنندگان در واشنگتن برای رسیدن به توافقی در مورد محدودیت قانونی که برای هر دو طرف سیاست قابل قبول باشد، تلاش می کنند، موجودی وجه نقد خزانه داری آمریکا به سرعت در حال کاهش بوده و میزان موجودی حسابی که مسئول کاهش سقف اعتبار است؛ با کمبود مواجه شده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
خزانه داری آمریکا گروه روسی واگنر را متهم کرد که به نیرو های واکنش سریع سودان موشک و تسلیحات نظامی می دهد؛ دبیرکل سازمان ملل نیز در واکنش به اظهارات شورای حاکمیتی سودان گفت که به نماینده خود اعتماد کامل دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۲۶    
وزیر خزانه داری آمریکا هشدار داد دولت این کشور ممکن است از پنجم ماه ژوئن ناتوان از پرداخت سود یا اصل بدهی خود شود.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
آمریکا گروه مزدور واگنر روسیه را متهم کرد که به شورشیان نیروهای واکنش سریع سودان موشک های زمین به هوا می دهد تا برای مقابله با ارتش از آنها استفاده کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ساعاتی پس از هشدار دوباره وزیر خزانه داری آمریکا به قریب الوقوع بودن بحران مالی آمریکا، بایدن و کوین مک کارتی برای دومین بار مذاکره کردند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که 26 فرد و نهاد مرتبط با گروه تروریستی الشباب را تحریم کرده است.