یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۳:۵۹Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

روزنامه اصفهان امروز (esfahanemrooz.ir)

روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1393 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1394 روزنامه اصفهان امروز 30 اسفند 1395 روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1396 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1397 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1398 روزنامه اصفهان امروز 31 فروردین 1399 روزنامه اصفهان امروز 31 اردیبهشت 1399 روزنامه اصفهان امروز 31 خرداد 1399 روزنامه اصفهان امروز 31 تیر 1399 روزنامه اصفهان امروز 30 مرداد 1399 روزنامه اصفهان امروز 31 شهریور 1399 روزنامه اصفهان امروز 30 مهر 1399 روزنامه اصفهان امروز 30 آبان 1399 روزنامه اصفهان امروز 30 آذر 1399 روزنامه اصفهان امروز 1 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 2 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 3 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 4 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 5 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 6 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 7 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 8 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 9 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 10 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 11 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 12 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 13 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 14 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 15 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 16 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 17 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 18 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 19 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 20 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 21 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 22 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 23 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 24 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 25 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 26 دی 1399 روزنامه اصفهان امروز 27 دی 1399 
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۲   + ۴۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در بانک مرکزی گفت: با اجرایی شدن قانون جدید چک و پس از الزامی شدن ثبت چک در سامانه صیاد، دارندگان چک برگشتی رفع سوء اثر نشده نمی توانند در سامانه صیاد، چک جدید ثبت کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه اختلافات کارگری و کافرمایی درباره محاسبه عیدی و پاداش کارگران برای سال 99 توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران کلیه مشمولانی را که دارای برگ آماده به خدمت بهمن 99 هستند به سربازی فراخواند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ستاره ایرانی پورتو همواره مورد توجه رسانه ها و طرفداران است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
در دهه 1360 و در حالی که کشور درگیر جنگ و آشفتگی های ناشی از انتقال حکومت بود، نظام اداری-دیوانی ایران طرح های بسیار بزرگی را به اجرا گذاشت که گاهی در سطح جهانی هم چشم گیر محسوب می شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که در سال گذشته بیشترین متوسط درآمد پولی سالانه یک خانوار شهری از محل درآمد های متفرقه مثل بورس و سود بانکی و پس از آن از حقوق بگیری خصوصی و تعاونی بوده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: شنیده ام که محمدرضا خاتمی و صفایی فراهانی قبول نکرده اند در انتخابات شرکت کنند. محمدجواد ظریف هم که قبول نکرده است وارد انتخابات شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۲    
مسابقه شب های مافیا پس از جدال شرکت کنندگان در سه فصل قبل، به مرحله فینال خود رسیده و برای پخش از شبکه نمایش خانگی آماده شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با انتقاد از ایجاد حاشیه در این باشگاه از رسول کربکندی، سخنگوی باشگاه ذوب آهن به شدت انتقاد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای 88 بیمار مبتلا به کرونا طی 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
گوشی موبایل نوکیا مدل 3.2 TA-1164DS دو سیم کارت با ظرفیت 64 گیگابایت به قیمت 3 میلیون و 299 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
کشتی آرای از کاهش بیشتر قیمت ها در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت: پیش بینی می شود که امروز قیمت هر گرم طلای 18 عیار به زیر یک میلیون تومان و قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید نیز به زیر 10 میلیون ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۱۰۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به وزیر کشور بر لزوم اتخاذ تمهیدات ویژه و رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری مراسم عزاداری فاطمیّه و ممانعت از ورود هرگونه مسافر غیربومی به استان های ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 96 بیمار کووید 19 طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۷۷ سایت دیگر  
رضا کیانیان بازیگر سینما و تئاتر هم به کرونا مبتلا شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
قانون جدید آکادمی، می تواند شانس نماینده سینمای ایران برای درخشش در شاخه بهترین فیلم بین المللی اسکار 2021 را افزایش دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی برای ارائه توضیحات پیرامون مصوبات قوه مقننه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ مورد بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان اصفهان مشاهده نشده است، گفت: با خشک شدن زاینده رود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن فیزیوتراپی البرز گفت: فردی که دچار پیچ خوردگی مچ پا شده است در مرحله اول باید آرامش و خونسردی خود را حفظ کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۸۶ سایت دیگر  
سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه دیدار ها تا پایان نیم فصل را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در خصوص تاثیر بازگشت قیمت خودرو به سایت ها توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد گفت: در حال حاضر قیمت هر کیلو میلگرد با رشد 500 تا 600 تومانی با قیمت 13 هزار تومان بفروش میرسد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های موتورسازان تراکتورسازی ایران، کارخانجات داروپخش و لیزینگ صنعت و معدن در بورس و معامله گران شرکت های صنایع چوب خزر کاسپین ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه شهرداری ها مطابق قانون از ایرلاین ها عوارض می گیرند، گفت:امکان حذف عوارض وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
شبکه های سیما در روز شهادت حضرت زهرا (س) فیلم های سینمایی مختلفی را روی آنتن می برند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گلابی یکی از میوه هایی است که به خوردن آن در دوران بارداری سفارش زیادی شده است این میوه همچنین به رفع حالت تهوع مادر نیز کمک می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تنظیم دادخواست امری تخصصی است که حسب مورد می تواند متفاوت باشد. بنابراین ممکن است در یک موضوع واحد از فرم واحدی استفاده نشود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۵۲ سایت دیگر  
مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا با بیان اینکه تزریق گروه چهارم از دوشنبه آغاز می شود، گفت: نکته مهم این است که تزریق دوز 5 میکروگرم نیز به این تست اضافه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت دخت نبی مکرم اسلام، مجموعه ای از زیباترین تصویرنوشته ها را برای شما مخاطبان تهیه و تنظیم کرده ایم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
یک مرد در زاهدان، خانواده همسر خود را با سلاح شکاری به قتل رساند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۸۵ سایت دیگر  
کاهی گفت: شایعات اخیر درباره اختصاص 50 لیتر بنزین تشویقی به رانندگانی که قانون منع آمد و شد در ایام کرونا را رعایت کرده اند، صحت ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به هفته گذشته با کاهش اندک همراه است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بازیکن تیم پیکان درخصوص گلزنی در مسابقه برابر سپاهان و اتفاقات این بازی صحبت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه موثرترین راه برای کنترل بیماری کرونا رعایت فاصله اجتماعی است، گفت: در هر تجمعی که فاصله ها رعایت نشود حتی اگر افراد از ماسک هم استفاده کرده باشند بازهم ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۵۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، در ارتباط با تصمیم گیری برای بازگشایی ها در مناطق کرونایی توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع طی یک بخشنامه اعمال مدرک تحصیلی دوم را برای معلمان شاغل در مدارس اعمال می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وکیل مدافع احمدرضا جلالی آخرین وضعیت پرونده موکل خویش را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اختلال فتیشیستیک، به ناهنجاری علاقه جنسی شدید یک فرد به یک شئ بی جان و یا عضو هایی از بدن که به صورت سنتی جنسی دیده نمی شود اطلاق می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۵۷ سایت دیگر  
مهدی تاج، رئیس سابق فدراسیون فوتبال به دلیل مشکلات قلبی بار دیگر در بیمارستانی در تهران بستری شد و هم اکنون تحت مراقبت است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: مقدار بودجه اختصاص یافته برای کرونا از صندوق ارزی مشخص نیست چگونه صرف شده زیرا گزارشات دریافتی نیز از دقت کافی برخوردار نبوده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر تیم های ملی آزاد تاکید کرد که کشتی از تصمیم بازگشت کمیل قاسمی و حسن رحیمی دو قهرمان سابق جهان و المپیک استقبال خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قبل از دربی خیلی از دوستان با من تماس گرفته و می گفتند احساس می کنیم می توانی در بازی با استقلال گل بزنی.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سکه طرح جدید صبح امروز با قیمت 10 میلیون و 500 هزار تومان فروخته شد و ارزش هر گرم طلا 18 عیار به یک میلیون و 75 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور بین الملل توانیر در خصوص نحوه دریافت خسارت وسایل برقی آسیب دیده از قطعی برق، توضیحاتی را ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شهاب گردان دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن روز گذشته قبل از تقابل با تیم سایپا مصدوم شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۶۶ سایت دیگر  
کمیسیون تلفیق مجلس قصد دارد مابه التفاوت ناشی از محاسبه 8 میلیارد دلار از منابع نفتی با ارز 4200 تا 17500 تومانی در لایحه بودجه سال آینده را به صورت یارانه میان مردم توزیع کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
کارگردان سریال باخانمان درباره ساخت سریال کمدی معتقد است ساخت کمدی برای مردم ایران که حتی از مسائل تلخ و تراژدی هم جوک می سازند، بسیار سخت است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف و باران در 14 استان تا چهارشنبه و کاهش آلاینده های جوی طی امروز در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گزارش ها نشان می دهد علاوه بر تورم و التهاب اطراف چشم، درد در محل تزریق، سردرد و خستگی هم از دیگر عوارض جانبی واکسن کرونای فایزر بایونتک است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۶۱ سایت دیگر  
اسامی تیم داوری بازی تیم های فوتبال استقلال - تراکتور و پرسپولیس - فولاد اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از محبوس شدن سرنشین خودروی پژو در پی حادثه تصادف خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
زلزله 5.5 ریشتری ساعت 1 و 1 دقیقه شب مرز خلیج فارس، جزیره قشم و حوالی بندر کنگ در استان هرمزگان به وقوع پیوست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال (IFFHS) فهرست بهترین سرمربیان تیم های ملی را اعلام کرد که در آن نام سرمربی پرتغالی اسبق تیم ملی ایران و سرمربی بلژیکی دردسرساز ملی پوشان با فاصله قابل توجه به ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۴۱ سایت دیگر  
دهقان کیا گفت: واگذاری 2 درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی با مخالفت مواجه شده است و این اقدام منتفی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
روز پنج شنبه، کبری خزعلی، رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان مدعی شد که مجلس شورای اسلامی غربالگری اجباری زایمان را لغو کرده است و این موضوع با واکنش بسیاری از مردم در شبکه های اجتماعی و کارشناسان روبه ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از کمبود آب شرب در استان اصفهان خبر داد و گفت: آب شرب 169 روستا در زمستان و 298 روستا در تابستان در استان اصفهان به وسیله تانکر تامین می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۴۵ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس جمهور خواستار اتخاذ تدابیر پیشگیرانه ازجمله کنترل دقیق مرزها برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا با تغییرات ژنتیکی جدید به کشور شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
در سال های اخیر به خصوص ماه های گذشته ویدیو و اخبار متعددی از بی اخلاقی چهره های مطرح ورزش منتشر شده و عدم برخورد قاطع و به موقع سبب شده که بی اخلاقی و رفتارهای زشت در تمام مراتب ورزش ایران رسوخ کند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
حیدر بهاروند و ادعای سپردن فوتبال به فوتبالی ها.اتفاقی که خیلی سخت ممکن است بیفتد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
روز سه شنبه بود که شرکت توانیر در اطلاعیه ای اعلام کرد به دلیل افزایش مصرف برق و گاز در بخش خانگی و تجاری و محدودیت سوخت تحویلی به تعدادی از نیروگاه ها ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در این گزارش از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور در بیست و هفتم دی ماه سال 26 مطلع شوید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
بورس تهران اقدام به مسدود کردن 9 ایستگاه معاملاتی و 44مورد دسترسی برخط سهامداران به دلیل ارسال سفارش کم حجم با دفعات بالا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح اینترنت رایگان دانش آموزی در جلسه هفته آینده این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بامداد افشار گفت: موسیقی متن سریال قورباغه را باید با سریال های هم تراز خود مقایسه کرد نه با فیلم و سریال های بزرگ دنیا که کارکردهایشان چیز دیگری است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد در دو ماه اخیر نسبت عرضه مسکن به تقاضا به علت ثابت بودن نرخ تورم رو به افزایش بوده است. کارشناسان معتقدند خریدارن به امید کاهش قیمت تمایلی به خرید مسکن ندارند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 9 شهرستان استان اصفهان در وضعیت آبی کرونا قرار دارند و فعالیت هر چهار گروه ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی در این شهرها آزاد اعلام شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
کشف قیمت فرآیندی است که طی آن عرضه کنندگان یک کالا یا دارایی قیمت شفافی برای محصولشان تعیین می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس تصمیم ستاد ملی کرونا مدارش البته به صورت محدود و در برخی پایه های تحصیلی از اول بهمن باز می شوند، خانواده ها درباره بازگشایی مدارس نظراتی دارند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
بسیاری از افراد بدون اینکه متوجه شوند و یا علائم هشدار دهنده ویروس کرونا را داشته باشند، به این بیماری مبتلا می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام آموزش و پرورش، جدول پخش مدرسه تلویزیونی برای شنبه 27 دی در تمام مقاطع تحصیلی مشخص شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مهوش صبرکن گلایه دارد که چرا تلویزیون، سینما و نمایش خانگی، خانواده و اصالت های ایرانی اش را فراموش کرده اند؟ و این لاکچری بازی ها از کجا سردرآوردند؟
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
نیروی انتظامی از جریمه 58 هزار و 702 دستگاه خودرو در طرح محدودیت تردد شبانه شب گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاجم جوان تیم ماشین سازی تبریز ابراز امیدواری کرد روند نتیجه گیری این تیم دچار تغییر شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سرپرست مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری سازمان بهزیستی کشور چگونگی پرداخت شهریه دانشجویی افراد تحت پوشش بهزیستی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بورس در بین دو تعطیلی قرمزپوش است. شاخص کل صبح امروز شنبه 27 دی ماه در ادامه روند هفته گذشته، این بار با ریزش 27 هزار واحدی در 30 دقیقه ابتدای بازار امروز روبرو شد. شاخص کل تا این لحظه 2 ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
با اعلام کمیته قضایی فدراسیون تکواندو، هادی ساعی به مدت یک سال از حضور در مسابقات لیگ تکواندو، قهرمانی کشور و خانه تکواندو محروم شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
احسان مازندرانی خبرنگار نزدیک به خانواده هاشمی خبر ضرب و شتم این خانواده در حرم امام توسط لباس شخصی ها را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
در سیزدهمین حراج تهران، تابلویی از آیدین آغداشلو که 1.2 میلیارد تومان قیمت پایه ی آن تخمین زده شده بود تا 12.5 میلیارد افزایش پیدا کرد و به فروش رسید. این تابلو رکورد 12 دوره حراج تهران را شکست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی مهمان امروز 26 دی ماه 99 برنامه دستخط بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
التهابات بازار مسکن دلایل مختلفی را دارد که البته اقشار مختلف کارشناسان حوزه مسکن نیز برخی دلایل را پررنگ تر از دیگری می دانند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: بهتر بود کنفدراسیون فوتبال آسیا، زودتر جام ملت های فوتسال را در این قاره لغو می کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا 2020 می تواند پس از سپاهان، به دومین تیم ایرانی شرکت کننده در جام جهانی باشگاه ها تبدیل شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر اسبق باشگاه فوتبال استقلال تهران اعتقاد دارد باید جایگاه فوتبال و ورزش مشخص شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس که این روزها ویدئوی جدیدش منتشر شده، ادعاهایی را مطرح کرده که نیاز به بررسی نهادهای نظارتی و مدیر فسادستیز این باشگاه دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۵۵ سایت دیگر  
دارنده دو طلای المپیک و دو طلای جهان در رشته تکواندو که به تازگی با محرومیت و جریمه نقدی مواجه شده است، گفت: طلب زیادی از فدراسیون تکواندو دارم؛ جریمه ام را از همان طلبم کم کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
زمستان است و از هر خیابانی که می گذری عطر و بوی لبوی داغ و باقالی چنان در شهر پیچیده است که هر رهگذری را وسوسه می کند برای امتحان کردنش.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی و کافه قنادی با تاکید بر لزوم ساماندهی واحد های تولید شیرینی خانگی، نسبت به ایجاد رونق در بازار پایان سال نسبت به سال گذشته ابراز امیدواری کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
با گذشت هجده سال از ساخت فیلم کما بخش هایی از پشت صحنه های این فیلم منتشر شد. کما به تهیه کنندگی حسین فرح بخش و کارگردانی آرش معیریان و با بازی محمدرضا گلزار، مهناز افشار، امین حیایی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
یک عضو حزب اعتماد ملی گفت: فلسفه تشکیل احزاب، دفاع و حمایت از حقوق ملت است وقتی یک حزب نمی تواند از حقوق خود و دبیر کل خود دفاع کند چه انتظاری می رود تا از حقوق ملت دفاع کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سه روز پیش خبرگزاری های نزدیک به جریان محافظه کار در ایران از بازداشت دست کم دو شهردار مناطق تهران خبر دادند و نوشتند که احتمالا افراد دیگری هم در این مناطق بازداشت شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مردی که برای رسیدن به دختری جوان، همسر خود را با قرص برنج به قتل رسانده بود، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و به قصاص محکوم شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
این روزها افزایش قیمت کتاب به مهم ترین دغدغه اهالی فرهنگ تبدیل شده است. شاید اساسی ترین سوال آنها این باشد که مقصر گرانی کتاب کیست؟
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان درباره شرایط این تیم توضیحاتی را بیان کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تغییرات ظریفی وجود دارد که برخی از آن ها هنگام بیدار شدن از خواب بروز می کند و می تواند نشانه دیابت نوع 2 باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
پتاسیم یک ماده معدنی مهم است که اثرات سدیم را در افزایش فشارخون خنثی می کند و به همین دلیل هم نقش مؤثری در سلامت دستگاه قلب و عروق دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۶۷ سایت دیگر  
روابط عمومی برج میلاد اعلام کرد: دلفیناریوم برج میلاد پس از بیش از پنج سال فعالیت برای همیشه تعطیل شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر استان اصفهان در بحران شیوع کرونا دارای 14 شهرستان با وضعیت زرد، 10 شهرستان با وضعیت آبی است و شهرستانی با وضعیت نارنجی و قرمز ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تیم فوتبال ذوب آهن و سپاهان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال بانوان به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی پایان یافت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۲    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان لنجان گفت: پشتیبانی، تدارکات و سالم سازی فرآیندها در شهرداری، تلاش برای تامین امنیت اجتماعی، اعمال تخفیف عوارض کسب و پیشه و .. ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۲    
رئیس اتاق اصناف شهرستان لنجان گفت: در زمان اوج شیوع ویروس کرونا و در شرایطی که چاره ای جز رعایت ضوابط بهداشتی و تعطیلی اصناف وجود نداشت شهرداری زرین شهر با همراهی شورای اسلامی این شهر ...
مشاهده نتایج بیشتر...