شنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۹:۱۳Sep 2018 22

روزنامه اصفهان امروز (esfahanemrooz.ir)

روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1393 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1394 روزنامه اصفهان امروز 30 اسفند 1395 روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1396 روزنامه اصفهان امروز 31 فروردین 1397 روزنامه اصفهان امروز 31 اردیبهشت 1397 روزنامه اصفهان امروز 8 خرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 31 تیر 1397 روزنامه اصفهان امروز 31 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 1 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 2 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 3 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 4 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 5 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 6 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 7 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 8 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 9 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 10 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 11 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 12 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 13 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 14 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 15 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 16 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 17 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 18 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 19 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 20 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 21 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 22 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 23 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 24 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 25 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 26 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 27 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 28 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 29 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 30 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 31 شهریور 1397 
  ۳ ساعت پیش    
اگه اهل غذاهای دریایی هستید و تو غذاهاتون میگو هم استفاده میکنید، خوبه که پاک کردن میگو رو هم یاد بگیرید چون گاهی ممکنه در شرایطی قرار بگیرید که نیاز باشه پوست کندن میگو رو خودتون انجام بدید.
  ۳ ساعت پیش    
انبار خانگی غیر مجاز لوازم خانگی خارجی قاچاق در اصفهان کشف ومهر و موم شد.
  ۳ ساعت پیش    
در پی حمله تروریستی صبح امروز در اهواز، شبکه اسکای نیوز به نقل از گروه تروریستی داعش گزارش داد که داعش مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است.
  ۳ ساعت پیش    
پس از پیروزی انقلاب گروه جدایی طلب الاحوازیه با طراحی پرچمی که شبیه به عراق است، از فضای ابتدای انقلاب استفاده کردند و در زمان حمله عراق به ایران به استقبال نیروهای عراقی رفتند.
  ۴ ساعت پیش    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از قیمت انواع خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته دارد.
  ۴ ساعت پیش    
کارشناس مسئول کیفیت هوای محیط زیست استان اصفهان گفت: امروز حجم آلاینده های موجود در هوای اصفهان نسبت به روز گذشته 22 درصد کاهش داشته است.
  ۴ ساعت پیش    
ازهفته چهارم لیگ برترهندبال بانوان، تیم های سپاهان و البرز از ساعت 10:00 روز 31 شهریور ماه 1397 در ورزشگاه سجادی به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 27 بر 25 به سود سپاهان به پایان رسید
  ۴ ساعت پیش    
دانلود نیازمندی های عصر اصفهان -یکشنبه 1 مهر 97
  ۴ ساعت پیش    
فرماندار شهرضا گفت: ایران مهمترین و قدرتمندترین کشور منطقه است، امنیت منطقه در گرو حفظ امنیت ایران است به همین دلیل تهدید ایران دیگر راهکار مناسبی برای پیگیری اهداف بیگانگان نیست.
  ۴ ساعت پیش    
وکیل مدافع علی اکبر جوانفکر و حمید بقایی گفت که جوانفکر به 2 سال و نیم و بقایی به 6 ماه حبس محکوم شده اند.
  ۴ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی برخوار از شناسایی و دستگیری باند توزیع مواد مخدر در این شهرستان خبرداد.
  ۴ ساعت پیش    
گروه تروریستی الاحواز با ارسال پیامی در فضای مجازی مسئولیت حمله به رژه نیروهای مسلح در اهواز را به عهده گرفت.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران با اشاره به اینکه به دلیل تعطیلی ایام دهه اول محرم بازار تعطیل بود و خرید و فروشی در بازار طلا به ثبت نرسیده است ...
  ۴ ساعت پیش    
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه 4 تروریست امروز اهواز چند روز قبل سلاح هایی را در نزدیکی محل رژه مخفی کرده بودند، گفت: در میان شهدا یک دختربچه و یک جانباز ویلچری نیز وجود دارند.
  ۵ ساعت پیش    
مسئول برگزاری مسابقات فوتبال در خوزستان در واکنش به این که گفته می شود با توجه به حمله تروریستی صبح امروز در اهواز، دیدار تیم های فوتبال استقلال خوزستان و ذوب آهن برگزار نخواهد شد ...
  ۵ ساعت پیش    
نایب رئیس اتاق بازرگانی لازمه برنامه ریزی برای رسیدن به موفقیت در فعالیت اقتصادی را داشتن ثبات عنوان کرد و گفت: بی ثباتی ها منجر به توقف تولید می شود.
  ۵ ساعت پیش    
تیم هندبال بانوان سپاهان ، در هفته چهارم لیگ برتر موفق شد تیم هیئت هندبال البرز را شکست دهد.
  ۵ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: کسانی که کارت ملی هوشمندشان را به هر دلیلی گم کرده اند برای دریافت المثنی آن بایستی فقط به ثبت احوال مراجعه کنند و همچنین صدور المثنی کارت ملی هوشمند نیز هزینه ای در پی ...
  ۵ ساعت پیش    
صبح امروز 4 تروریست وابسته به گروهک جدایی طلب الاحوازه به رژه نیروهای مسلح در اهواز حمله کرده و دست کم 11 تن را به شهادت رساندند ...
  ۵ ساعت پیش    
جدیدترین و زیباترین مدل های مانتو پاییزه، مخصوص خانم هایی که دوست دارند شیک پوش و به روز باشند و زیبا به نظر برسند.
  ۵ ساعت پیش    
معاون فرهنگی کمیته امداد اصفهان گفت: جشن عاطفه های امسال به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
  ۵ ساعت پیش    
استاندار اصفهان گفت: ملت ایران پیرو امامی هستند که ذلت نپذیرفت و مرگ سرخ و شهادت را بر پذیرش ننگ بیعت با یزید ترجیح داد و دشمن نمی تواند با یک فشار اقتصادی، مردم را از پشت نظام اسلامی خارج کند.
  ۵ ساعت پیش    
در این مطلب آموزش تصویری و مرحله به مرحله بافت مو به شکل های مختلف بسیار شیک و زیبا را آموزش دادیم.
  ۵ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: حالا خواهیم دید که در سالهای آینده چه مسایل دیگری درباره روزهای حضورم در باشگاه استقلال رو خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر آموزش وپرورش کاشان گفت: یکی از مهم ترین دستاوردهای دولت، بهبود شاخص ها و کیفیت نظام آموزشی در مناطق کمتر توسعه یافته و حاشیه ای است که شاهد موفقیت های چشمگیری در این زمینه بوده ایم.
  ۶ ساعت پیش    
وزیر امورخارجه کشورمان با انتشار پیامی در واکنش به حمله تروریستی در اهواز گفت که ایران، حامیان تروریسم در منطقه و اربابان آمریکایی شان برای چنین حملاتی مسئول می داند.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر این که نرخ بلیت پرواز عتبات عالیات در ایام اربعین امسال تغییر نمی کند، گفت: قرار شده از میان 16 ایرلاین داخلی ...
  ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان از آمادگی پایانه های شهر برای استقبال از سال تحصیلی جدید خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: طی سه روز آینده در مناطق شمال وغرب استان رگبار پراکنده و همراه با رعدوبرق پیش بینی می شود.
  ۷ ساعت پیش    
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح تعداد مهاجمان در حمله تروریستی رژه اهواز را 4 نفر اعلام کرد و گفت: 3 نفر از آنها کشته و یک نفر نیز دستگیر شده است.
  ۷ ساعت پیش    
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: 83 هزار دانش آموز کلاس اولی در سطح استان اصفهان برای اولین بار به مدرسه رفتند.
  ۷ ساعت پیش    
لوازم التحریر نیز قربانی تلاطم های اقتصادی کشور شده است به گونه ای که افزایش 100 درصدی این اقلام و نایاب شدن بخشی از آن خانواده ها را با چالش های جدی رو به رو کرده است.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه باید تمرکز این باشگاه معطوف به خودش باشد، گفت: البته نیم نگاهی به لغزش پرسپولیس و پدیده داریم.
  ۷ ساعت پیش    
قاچاقچی برنج خارجی در شهرضا به بیش از 129 میلیارد ریال در حق صندوق دولت محکوم شد.
  ۷ ساعت پیش    
صبح شنبه (31 شهریور) همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، عناصر مسلح در اهواز به مراسم رژه نیروهای مسلح تیراندازی کردند ...
  ۷ ساعت پیش    
معاون سیاسی استاندار خوزستان گفت: در پی حادثه صبح امروز رژه نیروهای مسلح در اهواز 10 نفر کشته و 21 نفر مجروح شدند.
  ۷ ساعت پیش    
جنبش الاحوازیه جریان تجزیه طلبی که مدعی است الاحواز کشوری است که رضا شاه به زور آن را به ایران افزوده است!
  ۸ ساعت پیش    
استاندار خوستان از انهدام کامل تیم تروریستی حمله کننده به مراسم رژه امروز نیروهای مسلح در اهواز خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
صبح امروز در جریان رژه نیروهای مسلح در اهواز چند نفر به صورت مسلحانه به این مراسم حمله کردند که چندین نفر مصدوم شده اند.
  ۸ ساعت پیش    
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اگر اقدامات اجرایی سد تونل سوم انجام شود و تا دو سال ونیم آینده بهره برداری و آبگیری شود، شاهد جریان دائمی آب در زاینده رود خواهیم بود.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چادگان از دستگیری دو شکارچی کبک و خرگوش در شهرستان چادگان خبرداد.
  ۸ ساعت پیش    
صبح امروز و طی مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز تیراندازی تعدادی تروریست منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از رژه رونده ها و مردم شد.
  ۸ ساعت پیش    
دادستان نجف آباد گفت: چندین کارگاه تولید مشروبات الکلی که در بعضی باغات نجف آباد فعال بودند به همراه چند مغازه توزیع کننده و یک تالار در ماه های اخیر پلمب و با عوامل آن برخورد قضایی شده است.
  ۸ ساعت پیش    
فرمانده سپاه ناحیه نطنز گفت: استکبار جهانی امروز عرصه را از جنگ سرد به جنگ نرم رسانه ای، فرهنگی و اقتصادی تبدیل کرده و در این راستا وظیفه داریم با آگاه سازی جامعه و تبیین مسائل از نفوذ این جریانات به ...
  ۸ ساعت پیش    
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: قلعه نویی به عنوان سرمربی حق دارد تا از بازیکنانش ناراضی باشد و بگوید هنوز با آن سپاهان واقعی فاصله داریم.
  ۸ ساعت پیش    
صبح امروز در جریان رژه نیروهای مسلح در اهواز چند نفر به صورت مسلحانه به این مراسم حمله کردند که چندین نفر مصدوم شده اند.
  ۸ ساعت پیش    
شنیده ها حاکی است که اینستاگرام قصد دارد قابلیت جدید بازنشر را در آینده ای نزدیک در اختیار کاربرانش قرار دهد، این در حالیست که مخالفت های بسیاری برای انتشار این قابلیت وجود دارد.
  ۸ ساعت پیش    
اینجا میان سایت تاریخی تپه اشرف، دود حاصل از آتش ظرف های یکبار مصرف، پلاستیک، پتو وچاقو نشان می دهد که اینک بعد از گور خوابی و کارتن خوابی در پدیده ای بسیار عجیب ...
  ۸ ساعت پیش    
اولین آمار از شمار شهدا و مجروحان حمله تروریستی به رژه اهواز منتشر شد.
  ۸ ساعت پیش    
یازدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات راهسازی، معدنی، خدمات شهری و خودروهای دیزلی از سوم مهرماه در اصفهان برپا می شود.
  ۸ ساعت پیش    
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: افرادی که در جریان رژه نیروهای مسلح اقدام به تیراندازی به مردم و نیروهای مسلح کردند وابسته به جریان الاهوازیه هستند.
  ۹ ساعت پیش    
شهردار باغبادران گفت:با پیگیری های مدیران شهری باغبادران، فرماندار لنجان و نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی بعد از 11 سال 58 هکتار بافت فرسوده و ناکارآمد شهر باغبادران که سال ها رها شده بود در ...
  ۹ ساعت پیش    
مسوولان حاضر در رژه نیروهای مسلح پس از حمله تروریستی اهواز در سلامت هستند.
  ۹ ساعت پیش    
اگرچه تابستان 97 با گران تر شدن بلیت سینما ها و همچنین جام جهانی در ابتدای این فصل و ماه محرم در انتهای آن، چندان فصل درخشانی از نظر فروش نبود، اما وجود ژانر های مختلف از کمدی گرفته تا دفاع مقدس ...
  ۹ ساعت پیش    
مراسم رژه نیروهای مسلح امروز در اهواز در حالی برگزار شد، که طی آن صدای تیراندازی به سمت مردم در آن گزارش شده است.
  ۹ ساعت پیش    
بر اساس گزارش شبکه خبر، در اوایل رژه نیرو های مسلح اهواز، از پارکی که در پشت محل برگزاری رژه بود عده ای از عناصر تروریستی، شروع به تیراندازی کردند که با سد نیرو های امنیتی مواجه شدند.
  ۹ ساعت پیش    
امروز( شنبه 31 شهریور) در حین برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز از سوی فرد یا افرادی ناشناس تیراندازی شد ...
  ۹ ساعت پیش    
معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان گفت: امسال در آستانه بازگشایی مدارس، بسته تبلیغاتی فرهنگی ستاد مهر با عنوان یک شهر مهر با برنامه هایی متنوع به استقبال دانش آموزان می رود.
  ۹ ساعت پیش    
اطلاعات جدید از حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز منتشر شد.
  ۹ ساعت پیش    
مهرعلیزاده گفت: متأسفانه بعضی ها بی توجه به نیاز مردم و با سوءاستفاده از شرایط کالاها را به امید گران تر فروختن احتکار می کنند.
  ۹ ساعت پیش    
شاهدان عینی از تیراندازی به سوی رژه نیروهای مسلح در اهواز خبر می دهند.
  ۹ ساعت پیش    
دو کارمند یک شرکت که باهمدستی یکدیگر رئیس شرکت را کشته و جسدش را در کف کارخانه دفن کرده بودند بار دیگر در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند اما هر یک جنایت را به گردن دیگری ...
  ۹ ساعت پیش    
تا حالا مطالب زیادی رو در مورد اینکه چجوری با عینک آرایش صورت داشته باشین رو در وبسایت ما خوندین. اما خانم های زیادی هستن که روزانه به جای عینک از لنز چشم استفاده می کنن و خیلی هاشون عاشق آرایش کردن ...
  ۹ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشی تلفن همراه با بیان اینکه قیمت گوشی به نرخ ارز مرتبط است، گفت: نباید توقع داشت که با ورود گوشی های تازه وارد، گوشی در بازار ارزان شود.
  ۹ ساعت پیش    
معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و شهیندخت مولاوردی، نماینده ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی به ادعاهای اخیر کریمی قدوسی واکنش نشان دادند.
  ۹ ساعت پیش    
هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: پس از چند تساوی خانگی، در بازی با فولاد دیگر جای اشتباه نداشتیم.
  ۹ ساعت پیش    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با تلاش و مشارکت شرکتهای آب منطقه ای، جهاد کشاورزی، نیروی انتظامی و سایر ارگان ها و همکاری مؤثرکشاورزان بیش از 17 هزار هکتار باغات غرب استان آبیاری شد.
  ۹ ساعت پیش    
از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال تیم ذوب آهن امشب در اهواز اصفهان مهمان استقلال خوزستان است. سبز پوشان اصفهانی که با شکست در مرحله یک شانزدهم جام حذفی مقابل پدیده از دور این رقابت ها حذف شدند ...
  ۹ ساعت پیش    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: فرم سارافون و بلوز مدارس در دو سال گذشته لغو شد و امسال پوشش های مورد تائید ابلاغ شده است.
  ۹ ساعت پیش    
یک کارگردان تئاتر گفت: در استان اصفهان نیاز داریم که سالن ها تخصصی شوند، در این حالت تماشاگر می داند همیشه در یک سالن خاص درام اجتماعی اجرا می شود ...
  ۱۰ ساعت پیش    
دروازه بان تیم فوتبال سپاهان گفت: خوشبختانه روال بازی با فولاد خوزستان همان طور که می خواستیم پیش رفت.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: پیشنهاد پلیس برای الزام استفاده از صندلی کودک در خودرو برای کودکان زیر 10 سال در دولت تصویب شد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس جمهور یادآور شد:پیام انقلاب ما از روز اول پیام برابری برادری و دوستی و حسن همجواری بوده و جمهوری اسلامی ایران هیچگاه آغازگر جنگ نبوده است .
  ۱۰ ساعت پیش    
حجم معاملات مسکن کاهش محسوسی پیدا کرده است. ایجاد تلاطم در بازارهای موازی از جمله ارز و سکه زمینه ساز حرکت نقدینگی به این بازارها شده و جذابیت بخش مسکن را کاهش داده است ...
  ۱۰ ساعت پیش    
میگوی کاجون تند و پنیری، خوشمزه ترین پیش غذا برای مهمانی ها است، یک غذای آسان و سریع پر از عطر و طعم!
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر خارجه آمریکا گفت که هر حمله ای که ایران یا گروه های مورد حمایت آن علیه آمریکا انجام دهند، واشنگتن مستقیما علیه ایران وارد عمل خواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
چندین گونه از میکروب ها نقش مهمی در سلامت روده ها دارند و راه های زیادی مثل خوردن غلات کامل، تغذیه با شیر مادر و مصرف پروبیوتیک ها برای حفظ آنها وجود دارد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف درحالی ارزان ترین مقاصد را برای سفرهای طولانی مدت پیشنهاد کرده که در بین آن ها ایران به عنوان انتخاب نخست پیشنهادی به گردشگران مقتصد معرفی شده ...
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه ایران در پیامی توئیتری با تهدید واقعی تلقی کردن دولت دونالد ترامپ متحدانش، نوشت که آمریکا باید مانند یک دولت نرمال رفتار کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: نوروز 98 پیاده راه سازی خیابان چهارباغ به اتمام می رسد تا بتوانیم با یک چهارباغ کامل که همه المان ها و نیازهای گردشگری چهارباغ در آن دیده شده است پذیرای ...
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو شورای گروه شهرسازی جامعه مهندسان مشاور ایران گفت: متأسفانه امروزه قُبح ماده صد برای مردم ریخته و بسیاری از مالکان در حین ساخت و ساز تخلفاتی را دانسته و آگاهانه مرتکب می شوند چرا که می دانند با ...
  ۱۰ ساعت پیش    
تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در چهارچوب هفته هفتم لیگ برتر شامگاه جمعه 30 شهریورماه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان مقابل فولاد خوزستان قرار گرفت و موفق شد با نتیجه 3 بر 1 از سد میهمان خود بگذرد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
حسن روحانی در آستانه عزیمت به آمریکا برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل طی یادداشتی در واشنگتن پست اعتماد به آمریکا را در حالی که این کشور از تعهدات بین المللی اش کنار می کشد، ناممکن خواند.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرامور زراعت جهاد کشاورزی استان اصفهان با اشاره به خرید تضمینی 101 هزار تن گندم در سال زراعی جاری از کشاورزان استان ...
  ۱۰ ساعت پیش    
این نوعی تکرار تاریخ است و باید عبرت آموز باشد تا شکل آزمون وخطای دوباره را به خود نگیرد. سیری در لابه لای اسناد به جا مانده در قفسه های کتابخانه مجلس و دیگر مراکز سندهای تاریخی می تواند کمک های ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۲    
براساس اعلام سازمان هواپیمایی کشوری با تغییر ساعت رسمی کشور، ساعت پرواز ها تغییر نمی کند و پرواز ها طبق برنامه و زمان درج شده در بلیت انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۲    
مراسم عزاداری شام غریبان با حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی شب گذشته برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۷    
تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در یکی از سخت ترین بازی های هفته هفتم لیگ برتر مهمان استقلال خوزستان است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۷    
بر اساس قانون مصوب مجلس، ساعت 24 سی ام شهریور ساعت رسمی کشور یک ساعت عقب کشیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۱    
سرمربی تیم ملی فوتسال چهار بازیکن تیم فوتسال گیتی پسند برای حضور در اردوی تیم ملی دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۸    
نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت که ترامپ هرگونه درخواست رئیس جمهور ایران برای دیدار را بررسی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۸    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: ریزش آوار دیوار در شهر جوزدان از توابع شهرستان اصفهان موجب مصدوم شدن چهار نفر و جان باختن یک کودک هشت ساله شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۸    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از تصادف زنجیره ای بین خودروی سواری مگان، تویوتا و لیفان، روبروی کارخانه لوله سازی بر اثر طوفان شن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۸    
ساماندهی وضعیت رودخانه زاینده رود و تامین آب مورد نیاز کشاورزان و باغداران حاشیه این رودخانه از جمله مسائلی است که به صورت مکرر در جلسات مجمع نمایندگان استان اصفهان مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۲    
مردم اصفهان شامگاه پنج شنبه 29 شهریور 1397 همزمان با شام غریبان امام حسین (ع) عاشقان سرور و سالار شهیدان با روشن کردن شمع به نوحه سرایی و عزاداری پرداخته و در عزای مولای مظلوم خود گریستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۷    
شهردار زرین شهر گفت: در طرح کمپین جمع آوری زباله و ظروف یکبار مصرف همزمان با ایام محرم افرادی به صورت خودجوش در هیئت ها و ایستگاه های صلواتی حضور یافته و با رعایت نکات ایمنی و همچنین مدیریت پسماند در ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۵    
مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: در روزهای تاسوعا و عاشورا بازدیدهای ایمنی توسط 24 تیم ویژه و سیار در حوزه های استحفاظی ایستگاه آتش نشانی این شهر از هیات ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۲    
رییس پلیس راهور استان اصفهان گفت: فردا محدودیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به میدان نقش جهان و گلستان شهدا اعمال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۹    
مدیر روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت:در طی عملیات مرمت سازی مسجد تاریخی حاج آقا میرزا احمد واقع در بازار تاریخی نیماورد اصفهان یک کوزه کاملاً سالم و چند سفال کشف شده ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۹    
مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: طرح نذر خون با هدف ترویج و تشویق فرهنگ اهدای خون سالم، کافی و مستمر در ایام محرم در حال برگزاری است و تاکنون 4 هزار و 200 نفر به مراکز انتقال خون استان مراجعه ...
مشاهده نتایج بیشتر...