پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۲:۰۶Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جو بایدن»

موج   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شبکه خبری بلومبرگ در ادعایی بیان کرد دولت جو بایدن تحریم های جدیدی علیه صادرات نفت ایران اعمال می کند.
یک رسانه آمریکایی گزارش داده دولت این کشور قصد دارد با وضع کردن تحریم های جدید شرکت های تسهیل کننده صادرات نفت ایران را هدف قرار دهد.
بولتن نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری واشنگتن فیری بیکن در گزارشی ادعایی به نقل از برخی افراد حاضر در نشست محرمانه مقامات دولت جو بایدن با اعضای کنگره
خرداد نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
خرداد: به نظر می رسد رئیس جمهوری آمریکا بیانیه تسلیت خود به خانواده جکی والورسکی یا ویدیوی ادای احترامی را که گفته می شود قبل از مراسم پخش شده، فراموش کرده بود. بایدن در کنفرانس کاخ سفید درباره گرسنگی و سلامت ناگهان به حضار گفت: جکی، اینجایی؟ جکی کجاست؟ او قرار بود اینجا باشد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
جو بایدن از یک نماینده کنگره که در اوایل ماه اوت در یک تصادف رانندگی جان باخت، سوال کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۵۱    
تهران-ایرنا- فاکس نیوز گزارش داد: رهبری حزب دموکرات در کنگره آمریکا، در اقدامی نادر و علنی جو بایدن رئیس جمهوری این کشور را برای اتخاذ موضع سختگیرانه تر علیه سرمایه گذاری شرکت های چینی در آمریکا تحت فشار قرار داده اند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۲    
شفقنا- نهادها و شرکت های آمریکایی قصد دارند به برنامه بایدن برای پایان دادن به گرسنگی در ایالات متحده کمک کنند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از گاردین ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
یک لابی اسراییلی ضد برجام در گزارشی مدعی شده از زمان به قدرت رسیدن جو بایدن در آمریکا، دولت چین بیش از 38 میلیارد دلار نفت از ایران خریده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
دولت جو بایدن که ابتدا ژست مذاکره خواهی و تفاوت با رفتارهای دولت ترامپ را از خود نشان می داد، دیگر رسماً نقاب از چهره برگرفته و روش هایی افراطی تر از دولت ترامپ را علیه ایران به کار می بندد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می دهد، در وضعیتی که تنها شش هفته تا انتخابات میان دوره هشتم نوامبر زمان باقی مانده است، محبوبیت مردمی بایدن در این هفته بالاتر رفت، هرچند که او عمیقاً منفور مانده است. ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فیلیپ جیرالدی-مامور سابق سیا و مدیر اجرائی شورای منافع ملی آمریکا جو بایدن در سال 1399 ( 2020 ) با تعهد به بازگشت برجام وارد مبارزه انتخاب ریاست جمهوری شد. قابل پیش بینی بود که این تعهد برای دولت اسرائیل خوشایند نیست ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سابق کاخ سفید که یکی از حامیان سرسخت جو بایدن است اذعان کرد، دموکرات ها چنانچه قرار باشد رای دهندگان انتخابات میاندوره ای ماه نوامبر کنگره را به عنوان همه پرسی بر سر عملکرد جو بایدن ببینند، کنترل کنگره را از دست خواهند داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
جو بایدن در پیامی به شصت و ششمین اجلاس سالانه کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت که آمریکا با این آژانس همکاری می کند تا اطیمنان حاصل کند پیمان "آکوس" همسو با استاندارهای ایمنی هسته ای است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سابق کاخ سفید که اکنون به عنوان مجری شبکه اِن بی سی نیوز فعالیت می کند، هشدار داد، اگر انتخابات پیش روی کنگره آمریکا به یک همه پرسی درباره جو بایدن تبدیل شود، دموکرات ها شکست خواهند خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
میکروفون روشنی که روی لباس رئیس جمهور کره جنوبی در جریان دیدار هفته گذشته وی با جو بایدن نصب شده بود، دردسر ساز شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نانسی میس عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا از ایالت کارولینای جنوبی درباره احتمال استیضاح جو بایدن رئیس جمهوری این کشور در صورت پیروزی جمهوریخواهان در انتخابات میان دوره ای کنگره گفت: بر این باور است که اعضای جمهوریخواه مجلس نمایندگان برای استیضاح بایدن تحت فشار قرار دارند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
لیز تراس خطاب به متحدان انگلیس تاکید کرد که آنها باید "قاطعانه" در کنار اوکراین باشند و "تهدید نظامی" پوتین را نادیده بگیرند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مقاله ای از جو بایدن که نهم ژوئیه 2022 در واشنگتن پست با عنوان چرا به عربستان می روم منتشر شد، توضیح می دهد که چرا امریکا بدون تسلیم شدن از مذاکرات غیرمستقیم تحقیرآمیز رنج می برد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
طبق یک نظرسنجی جدید انجام شده، 56 درصد دموکرات ها و مستقل های متمایل به این حزب گفتند که می خواهند شخص دیگری غیر از جو بایدن برای نامزدی در انتخابات 2024 انتخاب شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
جو بایدن در سخنرانی خود برای رای دهندگان، قیمت بنزین را نادرست خواند؛ که این مساله واکنش مردم آمریکا را در پی داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نتایج جدیدترین نظرسنجی در آمریکا نشان می دهد که اکثرا دموکرات ها خواهان حضور جو بایدن در دور دوم ریاست جمهوری نیستند و تمایل به جایگزین شدن فرد دیگری در انتخابات 2024 دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های تایلند از احتمال عدم حضور جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در نشست سران اَپک خبر دادند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی گفت: همان طور که آقای رئیسی هم گفت تا زمانی که آمریکا تضمین لازم ندهد، برگشتش به برجام بی فایده است. خش عمده سخنرانی سید ابراهیم رئیسی و جو بایدن در مجمع عمومی سازمان ملل متحد معطوف به مذاکرات بود ...
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در واکنش به برگزاری همه پرسی در جمهوری های لوهانسک و دونتسک و مناطق زاپروژیا و خرسون برای الحاق به روسیه، مدعی شد اگر مسکو مناطق جدیدی از اوکراین را به کشور خود ملحق کند با هزینه های شدید و فوری مواجه خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – پس از گذشت یک هفته از ادعای جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر پایان یافتن همه گیری ویروس کرونا در آمریکا، بسیاری از کارشناسان امور بهداشت و درمان با اشاره به آمار جان باختن روزانه صدها نفر در این کشور به علت ابتلا به کرونا، با این ادعا مخالفت کردند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
کشور افغانستان در سال 2012 توسط آمریکا به عنوان متحد مهم غیر عضو در ناتو شناخته شد اما حالا جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در اینبار تصمیم جدیدی گرفته است.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اندیشکده راستگرای بنیاد هریتج (Heritage) با انتشار گزارشی تخمین زد که در دولت بایدن درآمد سالانه آمریکایی ها 4 هزار و 200 دلار کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۵    
تهران - ایرنا - جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا ساعاتی پیش رسما نام کشور افغانستان را از فهرست متحدان اصلی راهبردی و "غیر ناتو"ی واشنگتن حذف کرد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
جو بایدن گفت: آمریکا همچنین به تامین و ارائه کمک های امنیتی به اوکراینی ها برای دفاع از خودشان متعهد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کاخ سفید اعلام کرد جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، افغانستان را از فهرست متحدان اصلی غیر ناتو حذف کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
جو بایدن در سخنرانی خود در سازمان ملل با ادبیاتی بسیار تند درباره روسیه سخن گفت که نشان دهنده اوج گرفتن تقابل دو کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با اینکه جو بایدن و همتای فیلیپینی او حمایت خود از آزادی کشتیرانی در آب های مورد مناقشه دریای چین جنوبی را مجدد اعلام کردند، چین گفت که اختلافات دریایی با کشورهای اطراف این دریا را "به درستی مدیریت" خواهد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزارت خزانه داری آمریکا با علم به کاهش اثرگذاری تحریم ها، دفتری جدید در این وزارتخانه تأسیس کرد که این اقدام بخشی از تلاش دولت جو بایدن برای محدود کردن تبعات ناخواسته تحریم ها با توجه به افزایش استفاده از آنها و پیچیدگی فزاینده آنها است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس : رئیس جمهور سابق آمریکا با انتقاد دوباره از جو بایدن رییس جمهور فعلی این کشور گفت که ایالات متحده بسرعت به جهنم می رود و به یک رهبر قوی در رأس نیاز دارد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه واشنگتن پست روز جمعه نوشت، آمریکایی ها درباره احتمال استفاده روسیه از سلاح اتمی، هشدار هایی محرمانه به مسکو داده اند. واشنگتن پست به نقل از افرادی که نمی خواستند به دلیل حساسیت موضوع نامشان فاش شود نوشت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کمتر از یک ماه دیگر تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در برزیل باقی مانده و لولا داسیلوا یکی از گزینه های احتمالی پیروزی در این انتخابات است. در صورت پیروزی، داسیلوا برای سومین بار هدایت برزیل را در دست خواهد گرفت ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۴۰ سایت دیگر  
جان کربی، هماهنگ کننده ارتباطات شورای امنیت ملی آمریکا در ارتباط با مذاکرات احیای برجام گفت بعید است در آینده ای نزدیک این اتفاق رخ بدهد. کربی در بخش دیگری از صحبت های خود عنوان کرد: همانطور که جو بایدن پیشتر گفته تمام گزینه ها روی میز هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۵:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کاخ سفید اعلام کرد که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا لین ام.تریسی را به عنوان سفیر در روسیه به سنا معرفی کرده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۱:۲۰    
جو بایدن بعد از سخنرانی از خود سردرگمی نشان داد https://media.khabaronline.ir/d/2022/09/22/0/5747698.mp4 انتهای پیام
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی در شورای امنیت ملی کاخ سفید مدعی شد تا رسیدن به توافق با ایران در موضوع هسته ای و مذاکرات وین فاصله زیادی دارند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مهر : سردرگمی بایدن پس از سخنرانی و رفتارهای عجیب او باعث شد دوباره سوژه رسانه ها شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۰    
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از سردرگمی و رفتار عجیب جو بایدن رییس جمهور آمریکا پس از یک سخنرانی خواهید بود.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۳   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش وبسایت سازمان ملل، جو بایدن در سخنرانی خود در هفتادوهفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد که چهارشنبه شب (30 شهریور) - به وقت تهران - در مقر این سازمان در نیویورک برگزار شد ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سردرگمی بایدن پس از یک سخنرانی را می بینید که به طرز عجیبی رفتار می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سردرگمی بایدن پس از یک سخنرانی را می بینید که به طرز عجیبی رفتار می کند. منبع: ایرنا
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تصاویری که فعالان شبکه های اجتماعی منتشر کردند، نشان می دهد جو بایدن پس از سخنرانی در کنفرانس ایدز در نیویورک، سردرگم می شود و دست خودش را برای دست دادن دراز می کند، در حالی که هیچ کسی روبروی او قرار ندارد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل با لیز تراس نخست وزیر انگلیس و امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه دیدار کرد.