یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۷:۲۳Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هتک حرمت»

روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۰۰    
نیکیتا ژوراول، شهروند روس، عامل هتک حرمت به قرآن در روسیه به سه سال ونیم زندان محکوم شد./باشگاه خبرنگاران
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان تهران در رابطه با تخلفات و جرایم انتخاباتی گفت: در شهر تهران 15 فقره پرونده قضائی تشکیل شده است که 7 فقره آن منجر به صدور کیفرخواست و مابقی در مرحله تحقیقات مقدماتی است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دادگاهی در مرکز جمهوری چچن، جوانی 19 ساله را به اتهام هتک حرمت به قرآن کریم در نزدیکی مسجدی در ولگوگراد به دستور سرویس های ویژه اوکراین به سه سال و نیم زندان محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان از نامزدهای انتخابات مجلس خواست تا هتک حرمت به یکدیگر را کنار بگذارند و گفت: از نامزدها انتظار می رود اخلاق را در انتخابات رعایت کنند.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
دادگاهی در گروزنی مرکز جمهوری چچن روسیه، نیکیتا ژوراول شهروند روس را به اتهام هتک حرمت به قرآن کریم در نزدیکی مسجدی در ولگوگراد به دستور سرویس های ویژه اوکراین به سه سال و نیم زندان محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: لازم است کلیه نامزد ها، مفاد ماده 82 قانون انتخابات از جمله ندادن وعده های خارج از اختیارات قانونی نمایندگی، پرهیز از هرگونه تخریب، تهدید، هتک حرمت و حیثیت اشخاص حقیقی و حقوقی را به صورت جدی مراعات کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۲    
تعرض و کشمکش فیزیکی هواداران یکی از نامزد های انتخابات مجلس شورای اسلامی با معاون فرماندار گرگان و هتک حرمت فرماندار توسط یکی از نامزد های انتخاباتی سبب ورود استاندار گلستان و تشکیل شورای تامین در خصوص این قضایا شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۱۴    
حوزه/ شیخ احمد الصافی، با توجه به آنچه که در عراق رخ می دهد، خواستار لزوم حفظ حرمت مقدسات در عراق و عدم هتک حرمت آنها از طریق جشن ها شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان استاندار گلستان با انتقاد از هتک حرمت فرماندار گرگان و معاون سیاسی و امنیتی وی توسط برخی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و هواداران آنان به شدت واکنش نشان داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق از بازرسی استانداری تهران، اسداله تقی زاده روز دوشنبه در نشست بازآموزی سربازرسین انتخابات شهر تهران افزود: نوشتن یا اظهار مطالب خلاف واقع و نیز هتک حرمت و حیثیت نامزدهای انتخاباتی در فضای مجازی و حقیقی، اقدامی غیراخلاقی و خلاف قانون است. ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
طحان نظیف گفت: دادن وعده های خارج از اختیارات قانونی نمایندگی توسط نامزدها و هرگونه تخریب و تهدید، هتک حرمت و حیثیت اشخاص حقیقی و حقوقی جرم است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
افراد ناشناس با نوشتن شعارهای نژادپرستانه بر روی در مسجدی در سوئد خواستار کشتار مسلمانان شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
کرج- رئیس مرکز حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد گفت: دادن وعده های خارج از اختیارات قانونی نمایندگی توسط نامزدها و هرگونه تخریب و تهدید، هتک حرمت و حیثیت اشخاص حقیقی و حقوقی جرم است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/همدان دادستان همدان با بیان اینکه هر گونه هتک حرمت و حیثیت نامزدهای انتخاباتی ممنوع است،گفت: انتظار می رود هرچه سریع تر هیأت های اجرایی تخلفات مشاهده شده را با مستندات موجود به مرجع صالح برای پیگیری و برخورد قانونی گزارش داده و اعلام جرم کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عبدالباری عطوان تحلیلگر جهان عرب با اشاره به هتک حرمت زنان و دختران فلسطینی از سوی نظامیان صهیونیست، خواستار واکنش جدی جامعه جهانی به ویژه کشورهای عربی سازشکار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سرویس جهان مشرق - طوفان الاقصی، عملیات نظامی نیروهای مقاومت فلسطین علیه رژیم صهیونیستی است که در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار فلسطینیان و هتک حرمت مسجدالاقصی صورت گرفت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۷    
گچساران- ایرنا- نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در کهگیلویه وبویراحمد گفت: گرم شدن تنور انتخابات به هتک حرمت و توهین و بداخلاقی ها منجر نشود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیات بازرسی انتخابات خراسان رضوی گفت: نامزدها نباید در صحبت ها و تبلیغات خود نظر مغایر امنیت ملی بدهند، دادن وعده های خارج از اختیارات قانونی و تخریب، تحقیر و هتک حرمت اشخاص نیز ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: در طرح مباحث انتخاباتی ضرورتا باید از بداخلاقی های انتخاباتی اجتناب شود و از طرح مباحثی که به هتک حرمت و حیثیت سایر نامزدها می انجامد پیشگیری شود.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۱:۲۱    
وزیر امور خارجه در محکومیت هتک حرمت قرآن کریم در سوئد، گفت: نباید جریحه دار کردن احساسات مسلمانان جهان به بهانه حمایت از آزادی بیان به امری مرسوم در برخی کشورهای اروپایی تبدیل شود.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۸    
سرویس آذربایجان غربی- شفیع بهرامیان، روزنامه نگار و مدرس حوزه رسانه با اشاره به نقض حریم خصوصی انسان ها از انتشار فیلم و عکس جنازه متوفیان حوادث در فضای مجازی و رقابت شکل گرفته برای انتشار چنین مواردی انتقاد کرده و معتقد است؛ انتشار تصاویر یا فیلم جسد متوفیان بدون رضایت خانواده آنها ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۳    
سخنگوی سازمان بین المللی منهاج القرآن در یک بیانیه رسمی، دستاورد همکاری میان این سازمان و دولت دانمارک برای تصویب قانون ممنوعیت هتک حرمت قرآن را مورد تقدیر قرار داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیران یک سازمان اسلامی در شهر آرنهم هلند در پاسخ به هتک حرمت قرآن در این کشور، نسخه هایی از قرآن کریم را بین مردم توزیع کردند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۴:۳۲    
رئیس همایش بین المللی مطالعات قرآنی و سیره نبوی از منظر اروپاییان گفت: یکی از اهداف مهم این همایش مقابله با هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم توسط برخی خشونت طلبان اروپایی است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دادگاه مهاجرت سوئد در نهایت حکم به اخراج سلوان مومیکا داد اما این کشور هنوز تصمیم نهایی را در زمینه صدور مجوز به هتک حرمت ها اتخاذ نکرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
پس از جنجال های فراوان در پی هتک حرمت قرآن کریم در سوئد، در نهایت دادگاهی به اخراج فرد هتاک حکم داد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حکم اخراج مهاجر عراقی الاصل ساکن استکهلم که سال گذشته اقدام به هتک حرمت قرآن کریم کرده بود، از سوی دادگاه مهاجرت سوئد تایید شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
طبق گزارش رسانه ها دادگاه مهاجرت سوئد با اخراج فرد عراقی هتاک به قرآن کریم موافقت کرده است. به گزارش خبرآنلانی، دادگاه مهاجرت سوئد با حکم اخراج سلوان مومیکا ، مهاجر عراقی الاصل ساکن استکهلم، که سال گذشته چند بار اقدام به هتک حرمت قرآن کریم کرده بود، موافقت کرده است. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
دادگاه مهاجرت سوئد تایید کرد پناهجوی عراقی که چند مورد اقدام به هتک حرمت قرآن کریم را ترتیب داده بود، از این کشور اخراج خواهد شد.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
دادگاه مهاجرت سوئد با حکم اخراج سلوان مومیکا مهاجر عراقی الاصل ساکن استکهلم، که سال گذشته چند بار اقدام به هتک حرمت قرآن کریم کرده بود، موافقت کرد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: ملت بصیر ایران با حضور هوشمندانه و به موقع، در مقابل فتنه ها و هتک حرمت به مقدسات ایستادگی کردند و انقلاب را از چالش های مختلف عبور دادند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۷    
خرابکاران با نوشتن جمله های ناشی از نفرت و پرتاب کردن سنگ، مسجد النساء در شهر هیرلن هلند را مورد هتک حرمت قرار دادند.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۹    
جانشین پلیس فتا استان کرمان از نافرجامی یک دوستی مجازی خبر داد و گفت: نتیجه اعتماد در فضای مجازی چیزی جز تهدید، اخاذی، هتک حرمت وحیثیت نیست. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از سازمان های اسلامی در هلند به منظور جلوگیری از حملات مکرر به قرآن کریم، طرحی را به مسئولان این کشور ارائه کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
جانشین پلیس فتا کرمان با اشاره به تبعات شوم دوستی مجازی برای یک شهروند کرمانی گفت: نتیجه اعتماد در فضای مجازی، چیزی جز تهدید، اخاذی، هتک حرمت نیست.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۸    
تحلیلگر مسائل بین الملل و فعال رسانه ای در مشهد تاکید کرد که کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی جامعه هایی زن ستیز هستند و به جایگاه زن هتک حرمت می کنند.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
در دوم فروردین 1342 عمال رژیم پهلوی با حمله به مراسم عزاداری شهادت امام صادق(علیه السلام) که از سوی آیت الله گلپایگانی در مدرسه فیضیه برگزار شده بود؛ دست به هتک حرمت بزرگی زدند ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ارتش صهیونیستی نتوانسته ادعای خود را مبنی بر وجود تونل های حماس در گورستان های غزه که به این بهانه مورد هتک حرمت و تخریب قرار گرفت، ثابت کند.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
داوطلبان نمایندگی و طرفداران آنان به هیچ وجه مجاز به تبلیغ علیه داوطلبان دیگر نبوده و تنها می توانند شایستگی های خود یا داوطلب موردنظرشان را مطرح نمایند و هر گونه هتک حرمت و حیثیت نامزدهای انتخاباتی برای عموم ممنوع بوده و متخلفان طبق مقررات مجازات خواهند شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مسلمانان هلند در پی اقدام رهبر حزب افراطی این کشور برای هتک حرمت این کتاب مقدس، نسخه هایی از قرآن را به رایگان بین مردم این کشور توزیع کردند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۲    
پس از تلاش نافرجام اخیر رهبر گروه افراطی موسوم به اروپایی های میهن پرست علیه اسلامی کردن غرب یا پیگیدا برای قرآن سوزی، مسلمانان هلند در یک واکنشی عالی اقدام به انتشار هزار نسخه از قرآن کریم و توزیع آن میان شهروندان کردند.
سازمان نظام پرستاری کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۴:۵۲    
نماینده سازمان نظام پرستاری از پرستار بیمارستان صدیقی شهرستان مُهر که چندی پیش توسط تعدادی از مأموران نیروی انتظامی مورد هتک حرمت قرار گرفته بود، دلجویی کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۱    
صوت/حجت الاسلام محمدباقر روحانی فر، رئیس دفتر ضوابط شرعی سازمان عقیدتی سیاسی فراجا درباره وضعیت حاکم بر جهان غرب صحبت می کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال انتشار ویدیوهایی درباره استقرار خودروهای زرهی اسرائیل در قبرستان های شهر خان یونس در جنوب نوار غزه، ارتش رژیم صهیونیستی نبش قبر و خارج کردن اجساد از قبرها را تایید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
یک شبکه آمریکایی با استناد به تصاویر ماهواره ای، ویدئوها و شواهد دیگر گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی به دست کم 16 گورستان غزه تجاوز نظامی کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- نیروهای نظامی اسرائیل دستکم 16 گورستان را را در سرتاسر غزه هدف دست درازی قرار داده و گورهای آنها را نبش کرده یا مورد هتک قرار داده اند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
در پی هتک حرمت یک پزشک به یک پرستار در بخش داخلی بیمارستان البرز در شهرستان کرج، سازمان نظام پرستاری کشور، ضمن محکوم کردن این اقدام توهین آمیز، اعلام کرد که در حال یپگیری حقوق قانونی این پرستار از مراجع ذی صلاح است. ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، کلیپی که بر روی شبکه اجتماعی X منتشر شده رهبر حزب راست افراطی پگیدای هلند نشان می دهد که در وسط میدانی در یکی از شهرهای هلند قصد دارد نسخه ای از قرآن کریم را بسوزاند. ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، پلیس هلند به مسلمانانی که سعی در جلوگیری از سوزاندن قرآن کریم در ملأعام توسط افراط گرایان راست گرا در شهر آرنهم هلند داشتند، حمله کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از عملیات طوفان الاقصی، رژیم صهیونیستی سختگیری ها علیه نمازگزاران فلسطینی در مسجدالاقصی را تشدید کرده و به شهرک نشینان صهیونیست مجوز هتک حرمت روزانه این مکان مقدس را داده است.