سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۸:۳۲Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هتک حرمت»

طلوع کرمان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۰    
در پی دستگیری عامل شعارنویسی وتحرکات ضدامنیتی وهتک حرمت به مسئولین ومفاخر دراستان کرمان وشهربافت، زند اقطاعی فرماندار بافت از سربازان گمنام امام زمان تقدیر وتشکر کرد متن پیام بدین شرح است؛ ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۰    
مدرس حوزه علمیه گفت: مومنین نباید کورکورانه، بدون منبع و نقل قول موثق، اخبار را انتقال دهند زیرا که احتمال هتک حرمت وجود دارد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
بافت - دادستان بافت گفت: طی عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) و سپاه بافت عامل شعارنویسی و تحرکات ضد امنیتی و هتک حرمت به مسئولان و مفاخر کشور و استان دستگیر شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۳:۴۲    
کاربران صحبت های روحانی را عذابی مضاعف بر مشکلات مردم دانستند و از رئیس جمهور خواستند در ماه های پایانی دولت آن هم در حالی که مردم با مشکلات اقتصادی مختلفی دوره شده اند در گفته های خود دقت بیشتری به خرج دهد تا اسباب هتک حرمت شأن ریاست جمهوری فراهم نشود.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دکتر افشار پرویزی بابادی مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان طی نوشته ای هتک حرمت سرپرست تیم فوتبال نود اورمیه به خبرنگار و عکاس خوزستانی را محکوم کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۲    
سعید عزیزیان، مربی سابق دروازه بان های استقلال پرده از رفتار های زشت رشید مظاهری برداشته است. او حتی قصد دارد به دلیل هتک حرمت های این بازیکن به خودش از او شکایت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۳    
گروه استان ها چندی پیش تصاویر مربوط به هتک حرمت مقام شهدا در شبکه های اجتماعی منتشر شد که قلب مردم اصفهان را جریحه دار کرد و به دنبال آن شهردار و رئیس شورای شهر عذرخواهی کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۰    
صهیونیست های اشغالگر در مسجد الأقصی مست می کنند و می رقصند! هتک حرمتی که خشم بسیاری را برانگیخته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۳۳    
وزارت امور خارجه اردن در بیانیه ای حمله شهرک نشینان به مسجدالاقصی را محکوم کرد و از جامعه بین الملل خواست جلوی هتک حرمت های این رژیم را بگیرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت: دشمنان از آن سوی مرزها به دنبال فرصتی برای برهم زدن وحدت و تحریک و تشویق مردم به برهم زدن نظم امنیت هستند، اما مردم فریب این گروه ها را نمی خورند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- استاندار خراسان شمالی در خصوص هتک حرمت حضرت زینب و توهین مدیرکل میراث فرهنگی استان به خبرنگاران، گفت: گزارش ها به دستمان رسیده و پس از بررسی برخورد لازم صورت می پذیرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
الازهر هتک حرمت مستمر رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی و مسجد ابراهیمی را محکوم کرد و دادگاه بین المللی جنایی خواست برای مقابله با این اقدامات کاری کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حاج نبی کرد با بیان اینکه "رزاق" خواب خوش مافیای سوخت را برهم زد، گفت: عده ای مافیا که منافع خود را در گام نخست این طرح در خطر دیده و نگران شدند، دست به انجام اقدامی ناشایست در سراوان زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
اتفاقات اخیر در سراوان استان سیستان و بلوچستان موجب شد علمای اهل سنت سراسر کشور در مصاحبه های جداگانه، هم جسارت نسبت به حضرت رسول و هم حمله اشرار به یک پاسگاه انتظامی را به شدت محکوم کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۱۲    
علمای اهل سنت گلستان هتک حرمت گروهک های تروریستی به پرچم مزین به نام مبارک پیامبر اسلام و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را محکوم کردند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۳۸    
نائب امام جمعه مراوه تپه در خصوص هتک حرمت به پرچم پیامبر اسلام در سراوان گفت: برخی درصد هستند تا با موج سواری بر احساسات و رزق مردم، اهداف از پیش تعیین شده خود که همان ضربه به نظام و انقلاب و وحدت جامعه اسلامی کشور، است را پیش ببرند.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
علمای اهل سنت هرمزگان با تاکید بر اینکه شیعه و سنی هتک حرمت به پیامبر اکرم(ص) را محکوم می کند، گفتند: هنجارشکنی به هر بهانه ای که باشد، محکوم است بویژه آنکه با موج سواری گروهک ها و رسانه های معاند و بر پایه شایعات و دروغ های شاخدار استوار باشد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۵    
در پی هتک حرمت دیروز اشرار مسلح نسبت به پرچم محمد رسول الله در جریان حمله به پاسگاه کورین و شهادت یک مامور ناجا، واکنش های گسترده ای را در پی داشت
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
بعد از پایین کشیدن پرچم محمد رسول الله توسط گروهی از اشرار مسلح در حمله به پاسگاه کورین و شهادت مامور ناجا، مآموستاهای اهل سنت کردستان این اقدام را محکوم کردند.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سه امام جمعه اهل سنت فارس هتک حرمت اشرار به پرچم رسول الله(ص) را محکوم و این شیوخ اهل تسنن بیان کردند: حضرت محمد(ص) خط قرمز همه مسلمانان است و اهانت به پیامبر اسلام حرام است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۳:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت ریگان اشاره داشت به شهادت یکی از نیروی های جان برکف نیروی انتظامی توسط اشرار مسلح در کورین سیستان و بلوچستان، تصریح کرد: این افرادی که هتک حرمت به پرچم مقدس حضرت محمد رسول الله(ص) کردند بویی از اسلام نبرده اند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مولوی عبدالعزیز خالقی امام جمعه اهل سنت درمیان در گفت وگو با خبرنگار خاورستان ، در خصوص هتک حرمت به پرچم محمدرسول الله(ص) و به شهادت رساندن مأمور نیروی انتظامی در درگیری سیستان و بلوچستان گفت ...
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۱۰    
بازماندگان با تاکید بر اینکه پایین کشیدن پرچم مزین به نام پیامبر اکرم(ص) تنها توسط منافقان صورت می گیرد، گفت: بی شک نه تنها مسلمانان خطه سیستان و بلوچستان از این اقدام ناپسند منافقان ناراحت و خشمگین هستند بلکه شیعه و سنی در سراسر کشور این اقدام خبیثانه آشوبگران را محکوم می کنند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
علمای اهل سنت استان گلستان گفتند: پایین کشیدن پرچم مزین به نام پیامبر بزرگ اسلام (ص) تنها از گروهک های تروریستی و معاند بر می آید و مردم مسلمان سیستان و بلوچستان در مقابل چنین اقداماتی خواهند ایستاد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۹    
مولوی عبدالحمید که از برخی آشوب ها در سیستان و بلوچستان از مهاجمان به مقرهای نیروی انتظامی حمایت کرده بود، در مقابل هتک حرمت اشرار به حضرت رسول (ص) نیز سکوت کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار رشت با محکوم کردن اقدام ناپسند عده ای قلیل در باب توهین به رییس جمهور حکومت اسلامی ، گفت: باتوجه به ضرورت وحدت و یکصدایی در کشور، گاها شاهد هتاکی و بی حرمتی در جامعه هستیم که این اقدامات مجرمانه باید جدی گرفته شود تا چنین اتفاقاتی در جامعه اسلامی بدعت نشود چرا که رهبر معظم انقلاب نیز به ...
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به اینکه پرونده عنابستانی توسط نیروی انتظامی ارائه شده است انتظار می رود دادستانی و مجلس اقدام اساسی انجام دهند تا حوادثی از قبیل هتک حرمت توسط برخی از مسئولان خاطی تکرار نشود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۵۹    
قتل، اسیدپاشی، سوزاندن و هتک حرمت؛ اینها گوشه ای از این جنایت هایی است که در سال گذشته در آمریکا افزایش یافته. در این ویدیو افراد مشهور دورگه و آسیایی مشهور در آمریکا از تجربه های شخصی شان می گویند. منبع: آخرین خبر
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- سخنگوی جبهه هماهنگی اصلاحات اصفهان گفت: توهین به رییس جمهوری رفتار ناشایستی است که جامعه و جمهوریت نظام را در معرض آسیب قرار می دهد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
این نوع ادبیات و هتک حرمت و فحاشی باعث می شود که حاشیه به جای متن بنشیند و افراد بیشتر از آنکه به مطالبه ی اصلی مردم بپردازند به حواشی پرداخته و مطالبات جامعه از اولویت خارج شود همچنین به کار بردن ادبیات توهین آمیز راه گفتگو را مسدود می کند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسدالله جعفری از بازداشت سه نفر از عوامل حرمت شکن جشنواره ورزش های بومی و محلی بجنورد خبر داد. وی افزود: با توجه به درخواست و مطالبه مردم انقلابی بجنورد و همچنین حساسیت دستگاه قضا، برخورد قضایی با عوامل برگزاری این جشنواره صورت پذیرفت و 3 نفر از افراد دخیل در این هتک حرمت بازداشت شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- فرمانده انتظامی خراسان شمالی در واکنش به هتک حرمت به ساحت مقدس امام هادی(ع)، گفت: مراسمی که موجب نگرانی و دغدغه مردم و همچنین زیرپا گذاشتن قانون و شئونات اسلامی باشد لغو خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۱۰    
بیش از 120 شهرک نشین صهیونیست با همراهی و پشتیبانی ماموران پلیس رژیم صهیونیستی به داخل مسجدالاقصی یورش بردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 120 شهرک نشین صهیونیست با همراهی و پشتیبانی ماموران پلیس رژیم صهیونیستی به داخل مسجدالاقصی یورش بردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- دادستان بجنورد از برخورد قضایی با مسئولان مسبب هتک حرمت امام هادی(ع) در شهرستان بجنورد خبر داد و گفت: این اتفاق درس عبرتی خواهد شد تا شاهد تکرار چنین مسائلی نباشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی با اشاره به برگزاری جشنواره بازی های بومی که همراه با رقص در سالروز شهادت امام هادی(ع) بود، گفت: 3 تن از عوامل اجرایی این مراسم بازداشت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
پس از برگزاری جشنواره بازی های بومی و محلی و رقص در سالروز شهادت امام هادی (ع) رییس هیات برکنار شد، مقام قضایی ورود کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
توهین به رییس جمهوری در حاشیه آیین وحدت آفرین 22 بهمن و تنها چند روز بعد از بیانات رهبری مبنی بر اجتناب از بدزبانی و بدگویی رخ داد؛ ایشان حتی در سخنرانی ها و بیانات ماههای گذشته ضمن تقبیح انجام رفتارهای خلاف اخلاق اسلامی، هرگونه هتک حرمت اشخاص را جایز ندانسته و را حرام اعلام کردند. ...
تلنگر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بشیر اسماعیلی با اشاره به توهین و بی احترامی به مسوولان از جمله در روز راهپیمایی 22 بهمن اصفهان به رییس جمهوری افزود: برغم تاکید رهبر معم انقلاب و لزوم توجه به تفاوت نقد و مطالبه گری با هتک حرمت اما برخی چنین رفتارهایی را تکرار و دامنه مناقشات داخلی را گسترده و دشمن را امیدوار می کنند.
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که هتک حرمت نظام بالاترین توهین دولت به ملت است، گفت: سوءمدیریت و عدم کار آیی دولت صدای مردم را درآورده است.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر دولت اصلاحات می گوید: اگر تهدید خارجی یا موفقیت مهمی در سیاست خارجی رخ دهد و باعث حضور حداکثری مردم در انتخابات شود این حضور به نفع اصلاح طلبان خواهد بود.
مرآت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۲    
سید ابراهیم علوی گفت: هتک حرمت به مسئولین غیر قابل دفاع است اما موضع گیری نسب به این موضوع بیشتر بوی تسویه حساب می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: توهین به مسولان کشور، بداخلاقی در جامعه و هتک حرمت ها در شان فرهنگ غنی ملت ایران نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- دبیر حزب اعتدال و توسعه استان فارس، هتک حرمت و توهین به رئیس جمهوری در مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب را خلاف موازین و آموزه های دینی دانست و گفت: اینگونه رفتارها، همصدایی و همراهی با دشمنان و بدخواهان نظام است.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رفتارهای عده ای موتورسوار علیه رییس جمهوری در سالگرد پیروزی انقلاب نه تنها انسجام ملی را تحت الشعاع قرار نداد بلکه همبستگی مسئولان را در اعتراض به این رفتار وهن آمیز بیش از گذشته کرد و آنها یکصدا از دستگاه قضا خواسته اند تا با برخورد جدی مانع از بروز رفتارهای مشابه شوند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- استاد دانشگاه و دبیر هیات اندیشه ورز امور اجتماعی فارس با بیان اینکه توهین کنندگان به رییس جمهوری در مراسم 22 بهمن ماه شناسایی شده و در دسترس هستند، گفت: قوه قضاییه باید به صورت شفاف با آمران و عاملان این هتک حرمت برخورد کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به تاکیدات فراوان حضرت امام راحل و رهبر معظم انقلاب بر وحدت و یکپارچگی ملت ایران در صحنه های مختلف گفت: اهانت به مسوولان، تهمت، توهین و هتک حرمت آنها و تفرقه افکنی نه تنها از نظر شرعی غلط و جایز نیست، بلکه خلاف مصلحت کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: نظام اسلامی، اسلام و قانون اجازه هتک حرمت به افراد را نمی دهد لذا توهین به رییس جمهوری مورد تایید نظام اسلامی نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- تکرار هتک حرمت رییس جمهوری اسلامی ایران، آن هم در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با لودگی های موتورسواران کارناوالی و البته با وجود تاکید موکد رهبر انقلاب بر پرهیز از چنین شیوه هایی، نشان می دهد که توهین و هتاکی، کرونای سیاست ایران است و باید در پی واکسن آن بود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۰:۰۸    
سوءاستفاده از مناسبت های رسمی و ملی حدود یک دهه می شود تبدیل به فرصتی برای بداخلاقی های سیاسی و هتک حرمت جریانات سیاسی غیرهمسو شده است. نهادهای انتخابی در نقطه کانونی این حملات بیشتر در معرض تخریب ها بوده اند و توهین به مردم و منتخبان آنها نتیجه نهایی اقدامات تندروها بوده است. ...