دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۲۳Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قضائی»

آفتاب نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
او گفته نیروی انتظامی پس از هماهنگی های قضائی و گرفتن مجوز های لازم، 5 نفر از ادمین های این کانال ها را در چند عملیات غافلگیرانه در شهر یزد دستگیر کردند.
راه دانا   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون قضائی رئیس کل دادگستری در امور شوراهای حل اختلاف استان تهران گفت: ورودی پرونده به شوراهای حل اختلاف در استان تهران بسیار زیاد است و 50 درصد از پرونده های وارده به مجتمع های شورا به صلح و سازش ختم می شود.
عصر ایران   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
متهم دستگیر شده با اقرار به 20 میلیارد تومان کلاهبرداری از شهروندان، با ایجاد طرح دوستی و رفاقت اقدام به کلاهبرداری از طریق قول خرید ادوات کشاورزی و گرفتن وجه نقد می کرده که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به اینکه دفاع از حقوق عامّه و صیانت از حقوق بیت المال از مهمترین اهداف دستگاه قضائی است، گفت: انتظار داریم تا تمامی مجموعه های مرتبط با قوه قضائیه نیز همگام با دستگاه قضائی از ظرفیت های فنآوری در امورات خود به نحو مطلوبی استفاده کنند.
برترین ها / راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۴   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری دو نفر به اتهام تلاش برای ترغیب کسبه برای بستن واحدهای صنفی شان در بازار "امین حضور" خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۸   + ۱۴۷ سایت دیگر  
شورای امنیت کشور اعلام داشت: امنیت شهروندان ابدا، قابل مذاکره و مسامحه نخواهد بود. بررسی قضائی درباره اغتشاش گران و عاملان ناامن سازی محیط های اجتماعی و نیز فضای روانی جامعه، در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۴    
مُنیبان نوشت: رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی می گوید: مشخص است که قطعنامه کمیته حقوق بشر هیچ اثری و ارزشی ندارد و خود دنیا هم نسبت به صدور چنین قطعنامه هایی می خندد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
چند روز گذشته بود که انتشار فیلمی از سوی داود رکابی، برادر الناز رکابی، ورزشکار سنگ وردی کشور، با موج سواری رسانه های ضد انقلاب، حاشیه های فراوانی ایجاد کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: مأموران با هماهنگی قضائی و در بازرسی از مخفیگاه های شناسایی شده 47 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز و تعدادی فشنگ کشف کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۷   + ۸۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: دستگاه قضا باید مرجع تظلم خواهی همه آحاد جامعه باشد و هر صنف، قشر و جریانی که حتی ممکن است سلیقه و عقیده اش با ما منطبق نباشد، چنانچه تظلم خواه بود، دستگاه قضائی در چارچوب قوانین، ملزم است به تظلم خواهی او رسیدگی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۸   + ۷۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان غذا و دارو؛ فروش سبدی، نقدی و توقف فروش داروها توسط شرکت های پخش ممنوع است و هرگونه تخلف در خصوص این موارد، از طریق مراجع قضائی پیگیری می شود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی می گوید: مشخص است که قطعنامه کمیته حقوق بشر هیچ اثری و ارزشی ندارد و خود دنیا هم نسبت به صدور چنین قطعنامه هایی می خندد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
دادستان کل کشور کشف حجاب را از رنج های کنونی یاد کرده و گفت: مجلس و شورای عالی انقلاب اسلامی در حال کار و مطالعه روی مسئله حجاب هستند که نتایج آن تا 15 روز آینده مشخص خواهد شد؛ این تصمیم سازی ها باید براساس تدبیر صورت بگیرد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، سرهنگ "ذبیح الله درویشی" در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران کلانتری های 11 و 12 شهرستان نهاوند با تشکیل تیم فنی و انجام اقدامات پلیسی، 3 دستگاه خودروی سرقتی را کشف کردند. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جلسات علنی هفته آینده مجلس شورای اسلامی در روز های یکشنبه و سه شنبه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر و روز چهارشنبه در نوبت صبح برگزار می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی، اشتغال و توسعه فعالیت های تولیدی در اولویت دستگاه قضائی قرار دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
متهمان با هماهنگی قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان چندین قبضه قمه و انواع سلاح سرد و مقادیر قابل توجهی کوکتل مولوتف کشف شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
سهیلا گلستانی و حمید پورآذری از بازیگران تئاتر توسط ضابط قضائی بازداشت شدند؛ دستگیری این دو بازیگر تئاتر به دنبال انتشار یک ویدیو صورت گرفت؛ در این مطلب به بررسی مستدات حقوقی بازداشت آنها پرداخته شده است.
راه چشمه لر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون مقام عالی قضائی استان اردبیل ضمن تاکید بر لزوم فعال سازی کمیته های قضائی و انضباطی هیئت های ورزشی در اردبیل گفت: در خصوص پرونده های سرقت از اماکن ورزشی خواستار تمهیدات پیشگیرانه و افزایش نظارت در این موضوع هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۳    
رئیس کل دادگستری استان چهارمحال وبختیاری گفت: رابطان شوراهای حل اختلاف در حوزه های قضائی باید تعامل و ارتباطی مستمر با یکدیگر داشته باشند، زیرا تبادل افکار و تجربیات موجب رشد سطح آگاهی و عملکرد افراد می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
وکیل نامزد خبرنگار منتقد سعودی، جمال خاشقچی ، محمد بن سلمان را به تلاش برای دستکاری در نظام قضایی آمریکا متهم کرد.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اکبر ورودی شامگاه چهارشنبه در دیدار با معاون مقام عالی قضائی استان اردبیل با اشاره به لزوم تجهیز و بهسازی 225 مکان ورزشی در استان اظهار کرد: تجهیز و بهسازی اماکن ورزشی استان به 500 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد. وی از عزم جدی برای [...]
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۰۰   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران در پی حمله سایبری به خبرگزاری فارس و انتشار بخش قابل توجهی از اطلاعات شخصی خبرنگاران و کارکنان این مجموعه، دستور بررسی این موضوع را صادر کرد.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران،از گیلان؛ سرهنگ سید جلال الدین جوانمردی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی تعرض به پایگاه های بسیج دوستکوه و کانکس بسیج گسکر محله رودسر به وسیله مواد آتش زا و ارسال تصاویر مربوطه برای رسانه های معاند، شناسایی و دستگیری عامل یاعاملان این اقدام در دستور کار پلیس قرار گرفت. ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، سرهنگ نبی اله قاسمی امروز چهارشنبه در گفت و گو با رسانه ها، اظهار داشت: طرح توقیف خودرو و موتورسیکلت های فاقد پلاک، پلاک مخدوش و دارای دستور قضائی به صورت ویژه توسط یگان های انتظامی خرم آباد به مرحله اجرا در آمد. وی، افزود: در این [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس کل دادگستری اصفهان از صدور دستور قضایی برای دستگیری عوامل شهادت شهید داستانی خبر داد.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری قاتل فراری مهرستانی به همراه یک قبضه سلاح کلاش، مهمات جنگی و خودرو پژو 405 سرقتی، خبرداد.
برترین ها / رادیو پیام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن منزل موفق شدند 594 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۷    
جانشین فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری عاملان برهم زننده نظم و امنیت عمومی در منطقه لاکانشهر شهرستان رشت خبر داد و گفت: متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۱۵۲ سایت دیگر  
مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد: در پی دستور ویژه رئیس قوه قضائیه مبنی بر مساعدت زندانیانی که شرایط بهره مندی از ارفاقات قانونی را دارند، 1156 زندانی از زندان های مختلف در کشور آزاد شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در تذکری خواستار آن شد که طرح اصلاح قانون مهریه در دستور کار صحن مجلس قرار گیرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
امروز نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام محسنی اژه ای؛ رئیس قوه قضائیه و مسئولان این قوه در صحن علنی مجلس برگزار شد و در آن دغدغه های قضائی مردم به مسئولان دستگاه قضا انتقال یافت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از کشف و توقیف یک دستگاه موتور دیزل سنگین ولوو به ارزش 14 میلیارد ریال در محور لردگان خبر داد و گفت: ارزش محموله کشف شده بنا به نظر کارشناسان 14 میلیارد ریال است و در این خصوص یک متهم دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری عاملان برهم زننده نظم و امنیت عمومی در منطقه لاکانشهر شهرستان رشت خبر داد و گفت: متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: آپارتمان واقع در برج خلیفه دبی، در راستای وصول مطالبات از یکی از بدهکاران بانکی و تحت نظر مرجع قضائی بانک ملی ایران منتقل شده است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: هیچ مانعی در استخراج رمز ارز، با رعایت موانع قانونی وجود نداشته، به شرط آنکه اشخاص حتماً مجوزات قانونی را از سازمان صمت اخذ نمایند. در غیر اینصورت مورد پیگرد قانونی و اقدامات سلبی از سوی مراجع انتظامی و قضائی قرار خواهند گرفت.
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان سمنان از شناسایی عامل ایجاد مزاحمت برای دختر نوجوان در اپلیکیشن شاد خبر داد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ فدائیان؛ رئیس پلیس فتا استان سمنان در تشریح این خبر گفت ...
598   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
صبح امروز وریا غفوری با اعزام از زندان به دادسرا و انجام آخرین تحقیقات قضائی از زندان آزاد شد.
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۷   + ۷۸ سایت دیگر  
قوه قضاییه اعلام کرد: صبح امروز وریا غفوری با اعزام از زندان به دادسرا و انجام آخرین تحقیقات قضایی از زندان آزاد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۵۷   + ۴۵ سایت دیگر  
صبح امروز وریا غفوری با اعزام از زندان به دادسرا و انجام آخرین تحقیقات قضائی از زندان آزاد شد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۱    
رئیس جمهور سابق آمریکا در جدیدترین حملات خود علیه دولت این کشور و نظام اداری دولت بایدن، نسبت به تصمیم اخیر وزارت دادگستری آمریکا واکنش نشان داد و نظام قضائی کشورش را فاسد خواند. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۹:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
فرارو- در حالیکه خبرگزاری تسنیم از آزادی وریا غفوری بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان خبر داده بود اما خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضاپیه این خبر را رد کرد. وریا غفوری از 3 آذرماه در بازداشت به سر می برد. اتهام او فعالیت تبلیغی و تبانی علیه کشور است. ...
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۴۹   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از مشرق، پوراکبر دادستان شهرستان مهاباد در ارتباط با علت فوت فردی به نام شورش نیکنام در این شهرستان اظهار داشت: سلیمان نیکنام معروف به شورش نیکنام چند روز اخیر به علت اصابت تیر در بیمارستان سیدالشهدا ارومیه بستری بوده که شب گذشته (6 آذر) فوت کرد و پس از بررسی جسد متوفی توسط ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
سرهنگ امیر وهاب زاده افزود: در پی ناآرامی ها و اغتشاشات اخیر در شهر صومعه سرا، شناسایی و دستگیری افرادی که در این جریانات مؤثر بوده اند به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه خطاب به مسئولان قضائی سراسر کشور به ویژه دادستان ها اعلام کرد: چنانچه فردی حرف دروغ یا ادعای بدون سندی را منتشر کرد، در کوتاهترین زمان ممکن او را احضار کنید و مستندات ادعایش را از او بخواهید.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
محمود شهریاری مجری سابق و باتجربه صداوسیما که در پی حوادث اخیر بازداشت شده بود، آزاد شد. به گزارش وقت صبح به نقل از موج؛ محمود شهریاری مجری با سابقه صداوسیما که از ششم مهرماه در بازداشت به سر می برد، از زندان اوین آزاد شد. ...
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۱   + ۱۰۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با اشاره به حربه دشمنان در دروغ پردازی و شایعه پراکنی، گفت: به مسئولان ذی ربط قضائی دستور داده ام که چنانچه فردی حرف دروغی یا ادعای بدون سندی را منتشر کرد، در کوتاه ترین زمان ممکن او را احضار کنید.
محمود شهریاری مجری سابق صداوسیما، که به دلیل تشویق به اغتشاشات بازداشت شده بود، از زندان اوین آزاد شد
برترین ها / تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۰:۴۷   + ۳۵ سایت دیگر  
کانال تلگرامی چندثانیه از آزادی مجری سابق صداوسیما که در پی حوادث اخیر در بازداشت شده بود خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
در همین راستا پرونده متهم و صاحبان حساب و چک که اغلب اهل و ساکن استان مازندران بودند، شناسایی و به مرجع قضائی معرفی شدند.