دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۱:۵۳Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فارسان»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۶    
فرماندار شهرستان فارسان گفت: مجموع بارندگی ها در شهرستان فارسان 29 میلی متر بوده است که خسارتی نداشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرماندار فارسان گفت: در هشت روز نخست طرح 2 هفته ای اعمال محدودیت ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا 25 واحد صنفی متخلف در این شهرستان پلمب شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۹    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج جمعی از بسیجیان و مدیران رده های اقشار بسیج شهرستان فارسان با حضور در پایگاه انتقال خون به یاری بیماران نیازمند شتافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۸    
بارش دومین باران پاییزی درشهرکرد، از نیمه شب شنبه 8 آذر 1399 آغاز شد و حال و هوای بام ایران را عوض کرد؛ طبق اعلام سازمان هواشناسی، تا دوشنبه 10 آذرشاهد تشدید آن در مناطق غربی مانند کوهرنگ، اردل، لردگان و بخش هایی از فارسان و کیار خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیر جهادکشاورزی فارسان گفت: در سال جاری افزون بر یک میلیون و 180هزار قطعه مرغ در این شهرستان تولید و در حال حاضر 100 هزار قطعه مرغ بالای 40 روز تولیدی نیز آماده توزیع در بازار است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۵    
سهم شهرستان فارسان در روزهای بارانی قطعی مکررر تلویزیون و اینترنت است که همین امر موجب اعتراض بسیاری از شهروندان این شهرستان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه فارسان گفت: بی برنامگی های داخلی و نداشتن دیپلماسی اقتصادی که در برخی از نهادهای اقتصادی وجود دارد، علت اصلی مشکلات است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۴    
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به فعالیت سامانه بارشی فعلی تا روز دوشنبه هفته جاری در استان، گفت: طی امروز و فردا شاهد تشدید آن در مناطق غربی مانند کوهرنگ، اردل، لردگان و بخش هایی از فارسان و کیار خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۰    
مدیر جهاد کشاورزی فارسان، از هویت گذاری شش هزار راس دام سنگین و سبک در این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۴    
به مناسبت فرا رسیدن هفته مبارک بسیج جمعی از دانش آموزان بسیجی با حضور در گلزارشهدای شهرستان فارسان به شهدا ادای احترام و با آنان تجدید پیمان کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۴    
جمعی از خواهران بسیجی پایگاه فاطمیه شهرستان فارسان با برپائی ایستگاه سلامت در میدان مرکزی شهر فارسان و توزیع ماسک رایگان، هفته بسیج را گرامی داشتند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۴    
به مناسبت فرا رسیدن هفته مبارک بسیج، با همت بسیج دانش آموزی شهرستان فارسان 40 بسته کمک مومنانه تهیه و بین دانش آموزان بی بضاعت توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۹    
به مناسبت هفته بسیج جمعی از خادمان شهدای شهرستان با امام جمعه فارسان دیدار و گزارشی از اقدامات خود در ضمن ترویج فرهنگ شهادت را ارائه کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۴    
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج خواهران سمانه فارسان با خانواده شهید شهرانی به مناسبت هفته مبارک بسیج دیدار و از مقام والای اسوه های صبر و ایثار ادای تجلیل کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۴۰    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فارسان گفت:همزمان با هفته بسیج 64 عنوان برنامه در شهرستان فارسان اجرا می شود که مبارزه با ویروس کرونا محور اکثریت برنامه ها خواهد بود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۴۰    
فرمانده سپاه ناحیه فارسان گفت: فرهنگ بسیج به معنای احساس مسئولیت در قبال مردم و انقلاب و تلاش جهادی همراه با روحیه انقلابی جهت رفع مشکلات است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با کلید خوردن طرح شهید سلیمانی در شهرستان فارسان می توان شاهد همکاری سازمان یافته و هدفمند سپاه و بسیج با جبهه درمان و سلامت کشور در راستای نابودی ویروس کرونا بود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیران و مسئولان در شهرستان فارسان با جدیت بیشتری پیگیر رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا هستند و با متخلفین برخورد می کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فارسان گفت: در هر عرصه ای که دشمن بخواهد نفوذ کند آن قشری که مقابله می کند بسیج است و محور دفاع از انقلاب، همین آحاد عظیم بسیجیان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۹    
فرماندار شهرستان فارسان با بیان اینکه محدودیت های حضور در آرامستان ها به همه نقاط شهری و روستایی شهرستان اعلام شده است، گفت: حضور مردم در آرامستان ها 50 درصد کاهش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۳۸    
شهرکرد – ایرنا – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: ظرفیت تولید معادن شهرستان فارسان اکنون افزون بر یک میلیون تن در سال است که یک مزیت برای این شهرستان است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۶    
امام جمعه فارسان گفت: بسیج در کنار مردم، همراه مردم و مایه مباهات و افتخار نظام است که در هنگامه های سخت پیش قدم بوده و لحظه های نابی را در تاریخ این کشور و شهرستان ثبت نمودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه فارسان گفت: فرصت خود ملت ایران و جوانان این کشور هستند که با مدیریت صحیح می توانند همه مشکلاتی که به کشور تحمیل شده را از بین ببرند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس اموردام جهاد کشاورزی شهرستان فارسان گفت: واحد تحقیقاتی و پژوهشی پرورش طیور در شهرستان فارسان فعال شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۲    
گروه استان ها - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: شهرهای 4 شهرستان شهرکرد، بروجن، فارسان و کیار در وضعیت قرمز هستند و با توجه به وضعیت قرمز، محدودیت ها اعمال خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فارسان گفت:دو هزار تن گوشت مرغ در شهرستان فارسان تولید شد.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۲:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
برترین ها: سرمربی باشگاه استقلال نسبت به مرگ یکی از داوران فوتبال واکنش نشان داد. او با انتشار پستی به این مطلب اشاره کرد: سوت پایان... خبر کوتاه، اما تلخ بود؛ اسماعیل عابدی ، داور فوتبال ایران، به دلیل فقر و تنگنای اقتصادی، خودش را به دار آویخته و خودکشی کرده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۶    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری شهرستان فارسان با بیش از 140 هزار نفر جمعیت تنها یک شهرک صنعتی دارد، این در حالی است که 10 هزار جوان بیکار استان تنها در این شهرستان زندگی می کنند، یقینا احداث شهرک صنعتی سهم بسزایی در اشتغال جوانان شهرستان دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۹    
معاون اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: بخش خصوصی برای احداث و راه اندازی یک مجتمع اقامتی و بین راهی در شهرستان فارسان از توابع این استان 120 میلیارد ریال سرمایه گذاری می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۶    
امام جمعه فارسان گفت: کسانی که دم از مذاکره با استکبار و برقراری روابط از روی ضعف و انفعال می زنند، دانسته یا ندانسته استقلال کشور را نشانه گرفته اند.
برترین ها / ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرورزشی: یدالله جهانبازی می گوید شایعات متفاوتی در مورد دلیل مرگ اسماعیل عابدی منتشر می شود، و خانواده اش هم تمایلی به صحبت کردن درباره این موضوع ندارند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۴۱    
عکس های دیدنی از طبیعت پاییزی در روستای ده چشمه فارسان را ببینید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه فارسان با تاکید بر اینکه سیاست های امریکا در مواجهه با ایران تغییر نخواهد کرد، گفت: علاج مشکلات کشور، دولت جوان حزب اللهی و مؤمن است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: سه شهرستان شهرکرد، بروجن و فارسان در وضعیت بحرانی و خاکستری شیوع ویروس کرونا قرار دارند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۵۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال وبختیاری در پیامی، ضایعه درگذشت سعید مردانی کرانی شاعر و نویسنده فارسانی را تسلیت گفت
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: همچنان بار بیماری دو شهرستان شهرکرد و بروجن بالا است و روند شیوع بیماری در شهرستان فارسان رو به رشد است.
معاون معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از تصویب 18 طرح در کمیسیون ماده 5 طرح تفضیلی شهرهای اردل، گهرو، فارسان و آلونی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه فارسان ضمن محکوم کردن اهانت به مقدسات، گفت: عده ای می خواهند نور عالم تاب وجود رسول خدا(ص) را با فُوت کردن خاموش کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول اداره امور دام فارسان، از آغاز توزیع جو بین دامداران این شهرستان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فارسان گفت: با توجه به آمایش سرزمینی تلاش های صورت گرفته پیگیری راه اندازی رشته های کارشناسی ارشد و دکترا در این دانشگاه ها هستیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۹    
به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی، آزمون آمادگی جسمانی خواهران بسیجی شهرستان فارسان در سالن ولایت فارسان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۹    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، قبور مطهر شهدای شهرستان فارسان با حضور نیروهای نظامی و انتظامی غبار روبی و گلباران شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۴    
فرمانده سپاه ناحیه فارسان در جمع خواهران بسیجی شهر جونقان گفت: باید تلاش کنیم تا با همدلی و تکیه بر توان داخلی بر مشکلات اقتصادی و معیشتی پیروز شویم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بابایی گفت: فعالان کانون فرهنگی هنری حضرت سیدالشهدا (ع) فارسان 20 بسته گوشت متبرک قربانی را که با مساعدت و مشارکت موسسه حضرت خدیجه (س) قم و برنامه تلویزیونی سمت خدا تامین شده است بین نیازمندان توزیع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه فارسان گفت: آن عده ای که فکر می کنند نتیجه انتخابات آمریکا برای ما نفع و یا ضرری دارد سخت در اشتباه هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۰۲    
سه هزار و 200 هکتار از اراضی زراعی شهرستان فارسان به کشت غلات اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در نیمه نخست امسال، 999 تن کود ازته در شهرستان فارسان توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۹    
جمعی از بسیجیان پایگاه حضرت آیت الله خامنه ای شهرستان فارسان با احمد راستینه نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای انقلاب اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۹    
به مناسبت فرا رسیدن هفته ایمنی در سپاه کارگاه ایمنی و اقدامات تامینی با حضور کارکنان سپاه ناحیه فارسان برگزار شد.