پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۶:۱۵Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خرید تضمینی»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، در بین محصولات کشاورزی جذاب ترین و مهمترین و راهبردی ترین محصول کشاورزی گندم است، بنابراین با توجه به نگاهی که در حوزه تولید و به خصوص تولید گندم به عنوان یک کالای راهبردی در کشور وجود دارد، دولت سیزدهم برنامه ریزی دقیقی انجام داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- استاندار گلستان با اشاره به محدویت منابع آبی در استان، گفت: مجوز خرید تضمینی شیرین سازی آب دریای خزر صادر شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: با پیگیری های مداوم مجوز شیرین سازی آب از دریای خزر صادر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، علی محمد زنگانه شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۵    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان شمالی گفت: در راستای اجرای طرح خرید تضمینی فرش دستباف از مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی، امسال 3 هزار و 190 متر مربع فرش تولیدی آنان خریداری شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
گرچه قرار بود قیمت خرید تضمینی گندم دو روز پیش در جلسه شورای قیمت گذاری مشخص شود، اما به دلیل حضور رئیس جمهوری بلاروس در ایران این جلسه لغو و به زمان دیگری موکول شد. اتفاقی که کشاورزان را در شرایط بلاتکلیفی قرار داده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر جهاد کشاورزی گفت: ایران در شرایط سخت جهانی و محدودیت های بین المللی که از قبل داشت توانست به ثبات غذایی در گندم دست پیدا کند. کشت قراردادی با خرید تضمینی منجر به امنیت غذایی در کشور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دولت سیزدهم طی دو سال زراعی اخیر علاوه بر حمایت از تولید محصولات کشاورزی از جمله افزایش نرخ خرید تضمینی و اعطای تسهیلات به کشاورزان، واردات محصولات کشاورزی را در دستور کار خود قرار داده تا انبارها پر از این کالاها باشد و بازار دچار هیچ گونه نوسان و کمبودی نشود.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت:شورای قیمت گذاری فعلا برنامه ای برای تغییر در نرخ خرید تضمینی گندم ندارد و موارد مطرح شده در این خصوص شایعه است. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ...
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران با اعلام اینکه پیشنهاد بنیاد برای نرخ خرید تضمینی گندم 15 هزار تومان است، اظهار امیدواری کرد قیمت این محصول قبل از نوروز اعلام شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
در شرایطی که طبق آمار فائو ایران نهمین تولیدکننده چای است فعالان این صنعت معتقدند برای پیشرفت و توسعه باید نرخ خرید تضمینی برگ سبز مناسب تر از امسال باشد و بیمه باغات چای نیز در دستور کار قرار بگیرد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
گمانه زنی می شود قیمت گندم برای سال زراعی آینده بین 14 هزار تا 16 هزار تومان تعیین شود؛ ظاهرا این مبلغ مورد انتظار تولیدکنندگان گندم قرار نگرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران می گوید ما مدافع حقوق کشاورزان هستیم، ولی باید قیمتی برای خرید تضمینی گندم تعیین کنیم که قابل دفاع بوده و مستندات آن نیز کافی باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان چای، از افزایش 52 درصدی نرخ خرید تضمینی برگ سبز چای درجه یک و 61 درصدی درجه دو در سال زراعی آتی خبر داد و گفت: به صورت میانگین شاهد رشد 57 درصدی هستیم.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ابوالفضل دشتبانی در گفت وگو با خبرنگاربازار، اظهار کرد: 150 میلیارد تومان از مطالبات پنبه کاران از طریق بانک های کشاورزی و توسعه تعاون پرداخت شده است. وی تصریح کرد: چهار هزار پنبه کار پاییز امسال محصول خود را تحویل مراکز تعاون روستایی داده بودند که با خرید تضمینی مبالغ آنها در حال پرداخت است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد ملی گندمکاران گفت: دوشنبه در جلسه شورای قیمت گذاری نرخ خرید تضمینی گندم اصلاح و توسط وزیر جهاد ابلاغ می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اصلاح الگوی کشت با دستورالعمل به نتیجه نمی رسد، گفت: برای اصلاح الگوی کشت، کشاورز نیاز به حمایت دارد و باید خرید تضمینی محصول او صورت گیرد چرا که معیشت کشاورز از این طریق است.
اگر متوسط رشد مصرف برق طی برنامه هفتم را برابر با متوسط رشد مصرف در یک دهه گذشته (4.5 درصد) در نظر بگیریم، صنعت برق کشور نیازمند احداث سالانه حدود 5000 مگاوات نیروگاه و توسعه شبکه های انتقال و توزیع نیروی برق متناسب با آن با سرمایه گذاری بالغ بر پنج میلیارد دلار در سال خواهد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی ایران از تصویب پرداخت 24 ساعته مطالبات گندمکاران در شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست های حمایتی محصولات اساسی کشاورزی خبر داد و گفت ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اگر چه هنوز تصمیمی در خصوص افزایش قیمت خرید تضمینی گندم گرفته نشده است اما امید است تا دولت در این خصوص تصمیم به افزایش بگیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد ملی گندمکاران کشور گفت: افزایش قیمت خرید تضمینی گندم قطعی است و امروز در همین ارتباط شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست های حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل جلسه می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران می گوید که با توجه به هزینه های تولید و قیمت جهانی درخواست تجدید نظر در قیمت خرید تضمینی گندم را داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- تعلل نهادهای متولی گلستان در خرید تضمینی میوه مورد نیاز شب عید در فصل برداشت، سبب شد تا قیمت میوه در روزهای پایانی سال متلاطم شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه در مجتمع تحقیقات و فرآوری گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی لرستان 40 نوع گیاه کشت می شود، گفت: این مجتمع سال 97 ایجاد و برای ده نفر فرصت شغلی مهیا شده است و آمادگی داریم براساس تقاضای افراد تولید و خرید تضمینی داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زراعت وزیر جهاد کشاورزی گفت: در حال حاضر برنامه ای برای افزایش قیمت خرید تضمینی گندم نداریم و همچنان با نرخ 13 هزار تومان خرید می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۸:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره بانک کشاورزی با بیان اینکه توسعه بانکداری الکترونیک یکی از اولویت های بانک کشاورزی است؛ گفت: اولویت ما برای سال آینده انجام تکالیف محوله است که از جمله آن می توان به خرید تضمینی گندم اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم فیروزآباد در مجلس خواهان تعیین تکلیف هرچه سریع تر نرخ خرید تضمینی گندم شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با انتقاد از عدم همخوانی هزینه های کشاورزان با نرخ تضمینی خرید برگ سبز چای از وزیر جهادکشاورزی خواست تا با توجه به افزایش قیمت ها و تورم موجود نسبت به تعیین نرخ تضمینی خرید برگ سبز چای تجدید نظر کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با انتقاد از عدم همخوانی هزینه های کشاورزان با نرخ تضمینی خرید برگ سبز چای از وزیر جهادکشاورزی خواست تا با توجه به افزایش قیمت ها و تورم موجود نسبت به تعیین نرخ تضمینی خرید برگ سبز چای تجدید نظر کند.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۰   + ۶۲ سایت دیگر  
معاون امور زراعت وزیر جهاد کشاورزی گفت: قیمت خرید تضمینی گندم 11هزارو500 تومان بعلاوه 1500 تومان جایزه است که مجموعا13 هزار تومان خواهد شد و قیمت آن تاکنون تغییری نکرده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان خنداب گفت: امسال برای اولین بار حدود 55 هکتار کشت دانه روغنی دیم کاملینا و 15 هکتار دانه روغنی گلرنگ در شهرستان داشتیم که از محصولات استراتژیک محسوب می شود و خرید تضمینی دارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی از تعیین قیمت تضمینی برگ سبز چای برای سال زارعی 1402 خبر داد و گفت: خود دولت قیمت نهادهای کشاورزی را افزایش داده و قیمت ماشین آلات مورد نیاز کشاورزی به روز بالا می رود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت نیرو، جعفر محمدنژاد سیگارودی افزود: این امر جزو سیاست های تشویقی وزارت نیرو برای توسعه نیروگاه های تجدیدپذیر محسوب می شود. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی ساتبا(سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری برق ایران) با اشاره به افزایش نرخ خرید تضمینی برق نیروگاه های خورشیدی مقایس کوچک، گفت: افراد می توانند برق تولیدی توسط پنل های خورشیدی را حداقل 15 تا 16 برابر قیمت برقی که از وزارت نیرو خریداری می کنند به سازمان انرژی های تجدیدپذیر بفروشند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای قیمت گذاری می تواند با اخذ نظر کارشناسان و نمایندگان بخش های تولیدی متناسب با هزینه های واقعی تولید قیمت برای به روزرسانی نرخ خرید تضمینی گندم اقدام کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: به هیچ عنوان پذیرفته شده نیست که دستگاه ها در سطح ملی برای صدور مجوز خرید تضمینی شیرین سازی آب دریا مقاومت کنند در حالیکه استان با چالش جدی کمبود آب شرب مواجه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد ملی گندمکاران گفت: با توجه به افزایش هزینه های تولید، قیمت خرید تضمینی گندم به زودی در شورای قیمت گذاری بازنگری می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
اراک-رئیس بنیاد ملی گندمکاران ایران گفت: با توجه به موضوع تورم، افزایش نرخ جهانی گندم و هزینه های تولید باید تجدیدنظری در قیمت این محصول انجام شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۰    
صبح امروز دوشنبه یکم اسفند اسفند ماه منوچهری مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان و هیات همراه با حضور در فرمانداری گمیشان با سقلی فرماندار دیدار و در ارتباط با برنامه های پیش رو حوزه غله در شهرستان از جمله برنامه ریزی برای خرید تضمینی گندم و جو در سال آینده بحث و تبادل نظر کردند . ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: سیاست های حمایتی دولت در بحث خرید تضمینی محصولات دانه های روغنی در استقبال مردم از کشت این محصول بسیار مهم و قابل توجه است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۳    
گرگان_ علی نژاد، یک کارشناس حوزه کشاورزی از افت شدید کشت حبوبات در گلستان خبر داد و گفت: قیمت خرید تضمینی حبوبات باید افزایش یابد تا کشاورز به واسطه صرفه اقتصادی آن، نسبت به زراعت محصول راغب شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۲    
سرپرست سرای نوآوری کشت و تجاری سازی گیاهان زینتی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان با بیان اینکه قرار داد راهبری شغلی از سال گذشته با کمیته امداد (ره)منعقد شده و اغلب مددجویان بعد از گذراندن دوره آموزشی گلخانه تاسیس کردند، گفت: این سرا در قالب خرید تضمینی از تولیدات محصولات با کیفیت مددجویان حمایت می کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
قیمت خرید تضمینی گندم، موضوعی است که هر ساله از سوی کشاورزان و گندمکاران کشور مورد اعتراض قرار می گیرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۱    
سمنان- بهره برداران بخش کشاورزی بر این باورند که قیمت مصوب خرید تضمینی گندم اصلا مقارن با تورم و افزایش قیمت تولید، بالا نرفته و این امر موجب ضرر کشاورزان می شود.
صنایع   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۵    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402 با اشاره به ضرورت توجه به انرژی های تجدیدپذیر در کشور، از تصویب اختصاص 15 هزار میلیارد تومان از منابع تبصره 14 بودجه برای خرید تضمینی انرژی های تجدیدپذیر و بهینه سازی مصرف سوخت در کمیسیون تلفیق بودجه 1402 به عنوان یکی از بهترین مصوبات این کمیسیون، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر گفت: برای ایجاد بازار هدف با همکاری پتروشیمی ها نمایشگاهی برای صنعتگران ایجاد شد که 5 میلیارد تومان خرید تضمینی از 120 صنعتگر انجام شد.