پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۴۱Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خرید تضمینی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها سرپرست معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: خرید تضمینی هر کیلوگرم دانه روغنی کلزا 150 هزار ریال برای سال زراعی 1401-1400 به شورای قیمت گذاری محصولات کشاورزی پیشنهاد و مصوب شد که قیمت مطلوبی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: در سال زراعی جاری خرید تضمینی محصولات کشاورزی منوط به بیمه بودن محصولات شد.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، محمد مهدی شهریاری در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به افزایش تولید سیب درختی در استان در مقایسه با سال قبل و لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای افزایش صادرات آن افزود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی خوزستان آمادگی این تعاونی برای خرید تضمینی 12هزار تُن خرما از نخلداران استان را اعلام کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰    
به گزارش مشرق، مهدی مهرپور، فعال رسانه ای در توییتر نوشت: دولت روحانی پارسال پیش بینی کرده بود، 9 میلیون تن خرید تضمینی گندم از کشاورزان داشته باشد. اما امروز به سختی نصف این عدد یعنی 4 و نیم میلیون تن محقق شده است! ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرتعاون روستایی خوزستان با اشاره به شروع خرید تضمینی خرمای استعمران از24 شهریور جاری در استان بیان کرد: تعاون روستایی آمادگی دارد 12 هزار تن خرمای استعمران را با هدف حمایت از نخلداران استان و کوتاه کردن دست دلالان به قیمت تضمینی خریداری کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته رفع موانع تولید کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس در توضیحاتی قیمت خرید تضمینی زعفران را در سال زراعی جدید اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: کشاورزان در زمینه تولید گندم به واسطه تعیین نرخ نامناسب و کاهش نیاز واردات برای دولت، در هر کیلوگرم 4 هزار تومان یارانه غیر مستقیم به دولت پرداخت می کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، مرتضی سعادتی کیا ضمن اعلام خرید تضمینی بیش از 4 میلیون و 533 هزار تن گندم در کشور گفت: ارزش این مقدار گندم خریداری شده از کشاورزان بالغ بر 22 هزارو 872 میلیارد تومان است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل اداره غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی از خرید تضمینی بیش از 100 هزار تن گندم و پرداخت صددرصدی مطالبات گندمکاران در استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۲۸    
مدیرکل هماهنگی خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران از کاهش 45 درصد خرید تضمینی گندم در امسال نسبت به سال گذشته خبر داد. ( منبع )
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۵    
در حالی که پیش بینی شده بود در نیم سال ابتدایی سال جاری حدود 10 میلیون تن گندم خرید تضمینی شود، به گفته سرپرست خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در پایان زمان خرید تضمینی گندم تنها 4 میلیون و 600 هزار تن گندم خریداری شده که این میزان نصف پیش بینی انجام شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر از آغاز خرید تضمینی خرما از نخلداران در این شهرستان خبر داد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۴    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: در شورای معاونین وزارت جهاد کشاورزی مصوب شد خرید تضمینی دام از عشایر و روستائیان را ظرف یک ماه آینده به یک میلیون راس برسانیم.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: خرید تضمینی گندم در استان در سال زراعی 1399-1400 از خرداد ماه آغاز شد که مقداری زودتر از سالهای گذشته بود و در مجموع 88هزار تن از 18هزار محموله و 9هزار کشاورز خریداری شد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران از کاهش 45 درصد خرید تضمینی گندم در امسال نسبت به سال گذشته خبر داد. این خبر از آنجایی اهمیت پیدا می کند که گندم از اصلی ترین غذاهای مردم کشور ما است و تامین ذخایر استراتژیک این محصول از طریق خرید تضمینی توسط دولت انجام می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام خراسان شمالی گفت: تاکنون 10 هزار راس دام مازاد عشایر استان به قیمت تضمینی خریداری و 170 تُن گوشت در این طرح ذخیره سازی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۵    
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان مقدار خرید تضمینی گندم از کشاورزان را 24 هزار و 151 تن و 715 کیلو گرم اعلام کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
محسن رشید فرخی در گفت وگو با میزان، درباره وضعیت خرید تضمینی خرما استعمران ، گفت: در حال حاضر خرید تضمینی خرما برای مناطقی مثل خوزستان انجام شده است و این خرمای خرید شده از سال قبل در انبارها مانده است و امسال به جز این خرماها که خرید شد تقریباً خرما مانده در انبار نداشتیم و این خرماها که در انبار ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
سرپرست خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در پایان زمان خرید تضمینی گندم هستیم و تنها 4 میلیون و 600 هزار تن گندم خریداری شده که این میزان نصف پیش بینی انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
خرمای استعمران به نرخ تضمینی از نخلداران جنوب غرب خوزستان خریداری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تعاون روستایی گیلان از ابتدای امسال تاکنون بیش از هزار تن برگ سبز چای از چایکاران این استان خریداری کرده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:گزارش خبری خرید تضمینی 1530 تن برگ سبز چای و تولید 330 تن چای خشک، توسط کارخانجات دراختیار تعاونیهای استان گیلان از ابتدای سال 1400
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی مشروط اداره کل برای خرید تضمینی محصولات کشاورزی استان خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی اکبر کرامتی در جلسه کمیته استانی خرید تضمینی دام عشایر استان اظهار کرد : خشک شدن مراتع به عنوان مهم ترین و اصلی ترین منبع تغذیه دام های عشایر باعث ایجاد مشکلات اقتصادی برای عشایر شده و وظیفه همه دستگاه های اجرایی ذیربط این است که از این قشر زحمت ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان این مطلب که پس از 17 سال خرید تضمینی خرما در استان انجام می شود اظهار کرد: نخلداران خوزستانی تا کنون بیش از 26 هزار تن خرما به مراکز خرید تحویل داده اند.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی سازمان هدفمندسازی یارانه ها، امید حاجتی اظهار کرد: این مبلغ از منابع درآمدی تبصره 14 و در راستای اجرای بند 24 جدول مصارف تبصره مذکور در قانون بودجه سال 1400 و بابت خرید یارانه نهاد ها، عوامل تولید ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، ابراهیم رضایی چندی پیش اعلام کرد که خواسته نخل داران این شهرستان مبنی بر خرید تضمینی خرما از سوی دولت و تعیین حداقل قیمت 12 هزار تومان برای هر کیلوگرم خرمای کبکاب را به وزیر جهاد کشاورزی منتقل کرده و وزیر هم با تاکید بر جلب رضایت کشاورزان دشتستان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: خرید تضمینی دانه روغنی گلرنگ از کشاورزان این استان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: به دلیل خشکسالی و کاهش بیش از 50 درصدی خرید تضمینی گندم در استان، این کسری را از سایر استان های تولیدکننده و از محل واردات تأمین خواهیم کرد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، حجت بیرانوند در خصوص ذخیره سازی و توزیع به موقع گندم و کالاهای اساسی در سطح استان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون نزدیک به 10 هزار تن برنج و شکر در راستای تنظیم بازار و با قیمت مصوب عرضه شده است. وی [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها از واریز 17 هزار و 375 میلیارد ریال به حساب وزارت جهاد کشاورزی بابت خرید یارانه ای نهاده ها، عوامل تولید و خرید تضمینی محصولات بخش کشاورزی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۸    
فرخی، رئیس انجمن ملی خرمای ایران با بیان اینکه در تعیین قیمت خرید تضمینی نوع خرما تعیین نشده گفت: خرید تضمینی محصولات کشاورزی هیچگاه نتیجه ای درپی نداشته و در عوض موجب ایجاد رانت شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید محمد موسوی با اشاره به سه روز اول خرید تضمینی خرمای استعمران خوزستان توسط سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، گفت: در این مدت حدود 500 تن خرما از حدود 100 بهره بردار خوزستانی، جمعاً به مبلغ حدود 40 میلیارد ریال خریداری شده است. ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۶    
با پیگیری نماینده مردم جهرم و خفر قیمت خرید تضمینی خرما سه برابر نسبت به سال قبل افزایش یافت به گزارش میلاد لارستان به نقل از چهره جهرم،محمد مهدی برومندی...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دشتی نژاد از آغاز خرید تضمینی خرمای کشاورزان آبادان با قیمت مصوب وزارت جهاد کشاورزی پس از 17 سال در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی خوزستان از خرید تضمینی بیش از 300 تن خرمای استعمران از نخل داران خوزستانی خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۱    
17 هزارو591 تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در استان چهارمحال و بختیاری خرید تضمینی شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رضایی با اشاره به حمایت از نخلداران با افزایش نرخ خرید تضمینی خرما، گفت: این مهم با موافقت وزیر جهاد کشاورزی همراه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: خرید تضمینی گندم از کشاورزان این استان به 72 هزار تن رسیده است و این روند همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۰    
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ضمن بازدید از روستاهای محروم بوشکان دشتستان، خواستار تحقق مطالبات کشاورزان، تأمین آب و خرید تضمینی محصول خرما این منطقه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری از آغاز خرید تضمینی دام عشایر استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۲۹    
مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی قوچان گفت: افزایش قیمت خرید تضمینی دانه روغنی کلزا به کیلویی 150 هزار ریال کشاورزان این شهرستان را به کشت این محصول استراتژیک ترغیب کرده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم خرید تضمینی خرمای نخلداران دشتستان گفت: مشکل آب کشاورزان این شهرستان حل شود. به گزارش فکرشهر از مهر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی، گفت: امسال 720 هزار هکتار از اراضی استان زیر کشت پاییزه می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مسئولان باید با تلاش جهادی مشکلات تامین آب و خرید تضمینی خرما کشاورزان دشتستانی را برطرف کنند.
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس واردات برنج را به ضرر تولید داخلی و کشاورز دانست و گفت: نیازی به واردات برنج نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: خرید تضمینی خرما از نخلداران استان از روز چهارشنبه با هدف حمایت از بخش تولید و پیشگیری از ضرر و زیان نخلداران، توسط مراکز 15 مرکز وابسته به تعاون روستایی خوزستان آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آبادان- دشتی نژاد، مدیر جهاد کشاورزی آبادان از تضمینی خرما در آبادان بعد از 17 سال خبر داد.