چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۳:۳۴Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خرید تضمینی»

سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: طی مکاتباتی که با وزیر جهاد کشاورزی داشتیم به دنبال مجوز برای خرید تضمینی سیب زمینی هستیم زیرا تولید موجود بیش از ظرفیت بازارهای داخل و صادراتی است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۵۲   + ۳۹ سایت دیگر  
در این بخشنامه آمده است: به استناد مفاد قانون اصلاح قانون تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی مصوب پنجم آبان ماه سال 1399 مجلس شورای اسلامی، شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست های حمایتی محصولات اساسی به پیشنهاد معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر به کارگیری رویکرد جایگزینی سیاست قیمت تضمینی به ...
ندای گیلان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۲    
رییس شورای شهر خشکبیجار گفت: در دوره های بعدی از وی بعنوان نماینده منتخب رشت وخمام در مجلس شورای اسلامی انتظار پیگیری موضوع مهم خرید تضمینی برنج ،محصول استراتژیک گیلان است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر گفت: 5 هزار و 481 هکتار از اراضی این شهرستان تحت پوشش کشاورزی قراردادی است. یاسر شریفی اظهار کرد: 5 هزار و 481 هکتار از اراضی این شهرستان تحت پوشش کشاورزی قراردادی قرار گرفته است. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۱    
به گزارش اسپوتنیک به نقل از شبکه تلویزیونی "ان دی تی وی"، کشاورزان هند که از اواسط فوریه دست به تظاهرات زده اند، با تراکتور و تجهیزات کشاورزی به پایتخت این کشور راهپیمایی کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
با توجه به گلایه مندی کشاورزان به نرخ 17 هزار و 500 تومانی خرید تضمینی گندم انتظار می رود که جایزه تحویل هرچه سریع تر به این محصول استراتژیک اختصاص یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: دولت با خرید تضمینی دام و عرضه مستقیم گوشت، دست دلالان و واسطه ها را کوتاه می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
حسینی نماینده پارلمانی مردم با بیان اینکه در مجلس یازدهم کار های بسیار خوبی از جمله اجرای رتبه بندی معلمان، خرید تضمینی محصولات کشاورزان و تصویب بودجه سالانه و نظارت بر برنامه هفتم انجام شده است گفت ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۶    
زهرا سالاری از شهرستان سربیشه استان خراسان جنوبی کارآفرینی که راهبر برتر گلیم بافی است و موفق به آموزش تأمین تجهیزات و خرید تضمینی محصولات گلیم با بیش از 130 عضو در شبکه گلیم بافی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: طی سال جاری خرید تضمینی 378 هزار و 972 تن گندم در استان انجام شده که افزایشی 9.4 درصدی نسبت به سال گذشته داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو اتاق اصناف کشاورزی گفت: چند نرخی کردن قیمت گندم خلاف قانون است به طوریکه جایزه خرید باید حذف شود و نرخ خرید گندم واقعی شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
هاشمی، رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: با اصلاح قیمت های خرید تضمینی در این شورا در سال های 1401 و 1402 تقریبا شاهد افزایش 60 درصدی در تولید و خرید گندم بودیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدت ها بود که کشاورزان نسبت به اجرا نشدن قانون خرید تضمینی گندم اعتراض داشتند.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اگر چه مجلس یازدهم در بخش کشاورزی دستاوردهای متعدد و اثربخشی داشته، اما آن طور که برخی از کارشناسان بخش کشاورزی می گویند یکی از مهمترین دستاوردهای این مجلس اصلاح قانون تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی بود که توانست اعتماد کشاورزان و جامعه را به خود جلب کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رییس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: تعیین کارشناسی و مقبول قیمت خرید تضمینی گندم اقدام مهم و بزرگ دولت سیزدهم است که سال ها محل انتقاد کشاورزان و بهره برداران بود.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، علیقلی ایمانی، مدیرعامل بنیاد ملی گندمکاران در خصوص آخرین وضعیت کشت گندم و همچنین اصلاح قیمت خرید تضمینی گندم توضیحاتی را مطرح کرد. ایمانی گفت: بر اساس آخرین آمار سطح زیرکشت گندم برای سال زراعی جدید به 6 میلیون و 100 هزار هکتار رسیده و شرایط سبزینگی مزارع هم مناسب است ...
نرخ خرید تضمینی گندم برای سال زراعی 3-1402 پس از نصویب در شورای قیمت گذاری محصولات کشاورزی، از سوی وزیر جهاد کشاورزی اعلام شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: کشاورزان گندمکار به عنوان تولیدکنندگان مهمترین کالای استراتژیک کشور نسبت به نرخ 17 هزار و 500 تومانی خرید تضمینی گندم معترض هستند و آن را متناسب با شرایط تولید و هزینه های آن نمی دانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۸:۰۰    
کشاورزان در هند می خواهند دولت قانون خرید تضمینی محصولاتشان را تصویب کند.
استانها / گلستان حسینی گفت: باغداران به فکر قطع درختان و تغییر کشت هستند و از دولت خواستاریم فکری به حال این وضعیت کند و وزارت جهاد کشاورزی یا با خرید تضمینی به قیمتی که کشاورز ضرر نکند و یا با فراهم کردن زمینه برای صادرات مرکبات، سامانی به وضعیت باغداران مرکبات شمال کشور دهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
کشور در سالهای 1400 و 1401 به ترتیب 7.5 و 4.5 میلیون تن گندم وارد کرد که حدود 2 میلیارددلار ارز برای واردات پرداخت کرد با این پول می توان نیمی از گندم تولیدی کشور را خرید تضمینی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۸:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به افزایش هزینه های تولید و اختلاف 2 هزارتومانی نرخ خرید گندم با نرخ مصوب، انتظار کشاورزان برآن است که جایزه تحویل به این محصول اختصاص یابد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از تسنیم، گندم به عنوان کالای استراتژیک و راهبردی است و هر ساله تعیین قیمت خرید تضمینی گندم یکی از موضوعات و مباحث چالشی بین دولت، کشاورزان و کارشناسان مختلف قرار می گیرد. تعیین نرخ خرید تضمینی گندم برای سال زراعی جاری نیز موافقان و مخلفان زیادی داشت، برخی معتقدند که [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت خرید تضمینی گندم محل منازعه بسیاری شده، برخی آن را بر اساس قیمت جهانی منطقی و بعضی دیگر آن را رد کرده و کاهش نرخ خرید تضمینی از 19.5 به 17.5هزار تومان را اجحاف در حق کشاورز می دانند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خواف-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی خواف گفت: میزان خرید تضمینی گندم در این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون با افزایش 40 درصدی در مقایسه با مدت مشابه پارسال به هشت هزار و 200 تن رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- عباسعلی وفایی نژاد مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: رئیس جمهور برای حل مشکل شالیکاران مازندران و خروج بازار عرضه و تقاضای این محصول از رکود برای خرید تضمینی برنج های کشاورزان، چهار هزار و 700 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس، گفت وزارت جهاد کشاورزی به جای خرید تضمینی برنج در اقدام بی سابقه مجدداً مجوز واردات برنج را به واردکنندگان داده که این اقدام دقیقا باعث نابودی کشاورزی استان های شمالی و تغییر کاربری گسترده اراضی شالی زاری می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۲    
تفاهم نامه تهاتر نهاده دامی مدت دار، همچنین تحویل 500 پنل خورشیدی به عشایر، بازارچه صنایع دستی عشایر از موارد مطرح شده در این جلسه بود، همچنین کمیسیون ماده 2 جهت بررسی و رفع مشکلات حوزه عشایری تشکیل شد.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۶:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس انجمن تامین کنندگان غلات ایران گفت: ما 6 میلیون هکتار از مزارع مرغوب کشور را به تولید گندم اختصاص داده ایم و راندمان پایین 2 تن در هکتار را داریم که این میزان برای کشاورز مقرون به صرفه نیست.
هراز نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خرید 4 هزار و 500 تن انواع برنج شیرودی و ندا به گزارش پایگاه خبری هرازنیوز از احمد علی ایمانی مدیر تعاون روستایی مازندران با بیان اینکه عمده فعالیت های سازمان تعاون روستایی مازندران در امر تامین و توزیع نهاده های کشاورزی و خرید و فروش محصولات کشاورزی بوده است ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد گفت این استان رتبه برتر کشور را در زمینه ظرفیت نیروگاه های خورشیدی از آن خود کرده است و در این راستا 774.5 مگاوات قرارداد خرید تضمینی نیروگاه های خورشیدی بخش خصوصی استان با سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا) منعقد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
ایمانی گفت: با پرداخت جایزه 2 هزار تومانی خرید تضمینی گندم و ایجاد انگیزه در بین کشاورزان پیش بینی می شود که سال آینده به خودکفایی برسیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: ذخیره سازی و خرید محصولات استراتژیک از سیاست های دولت بوده و در 3 سال گذشته با خرید تضمینی، 4 هزار میلیارد تومان به کشاورزان پرداخت شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان نماینده ولی فقیه در استان سمنان ضمن تاکید بر لزوم توجه به رضایتمندی مردم گفت: مردم عزیز ایران از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون با حضور در صحنه های مختلف از عزت و اقتدار نظام دفاع کرده اند اما توقع دارند مشکلات اقتصادی و معیشتی کاهش یابد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اول فارس آب نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: 100 کیلومتر از خط انتقال آب از خلیج فارس تا پایان امسال تکمیل می شود و ظرف 2 سال آینده آب شیرین شده از خلیج فارس به استان خواهد رسید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۰:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از خرید 307 هزار تن انواع کالا و محصولات کشاورزی در قالب خرید تضمینی طی دو سال گذشته در استان خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
پافشاری دلخوش و تهدید نمایندگان گیلان به استعفای دسته جمعی، جلوی واردات برنج را گرفت! پافشاری دلخوش و تهدید نمایندگان گیلان به استعفای دسته جمعی، جلوی واردات برنج را گرفت!
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان فضایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از برگزاری مناقصه منظومه ماهواره سنجشی خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر حسن سالاریه در مراسم دورهمی فضایی که امروز در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت: امسال موفق به خرید تضمینی و ذخیره سازی بیش از 270 هزار و 368 تن گندم با کیفیت در اردبیل شدیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۱    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با با واردات گندم استقلال و امینت غذایی کشور به خطر می افتد،گفت: استقلال اقتصادی و امنیت غذایی شرط اول و خط قرمز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه با اشاره به ذخیره سازی مناسب گندم در انبارهای کرمانشاه، گفت: محدودیتی برای خرید تضمینی گندم دیم در کرمانشاه نیست.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به گلایه هایی که در رابطه با نرخ اعلامی خرید تضمینی گندم وجود دارد باید منتظر ماند و دید که اصلاح نرخ خرید تضمینی گندم به کجا می رسد؟
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت:امسال خرید تضمینی گندم نسبت به دو سال قبل 65 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۵۵    
شهرکرد-استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تولیدکنندگان برای فروش و صادرات خود با مشکلاتی مواجه هستند، خرید تضمینی محصولات یک کار خوب است و باید برای سایر محصولات کشاورزی نیز انجام شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۸    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با بیان اینکه واردات گندم باید براساس ارز آزاد انجام شود، گفت: این هنر نیست قیمت ارز را برای واردات کاهش دهیم و گندم با ارز ترجیحی وارد کنیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
عباسی گفت: گندم یکی از اساسی ترین کالاهایی است که حاکیمت باید به آن توجه ویژه داشته باشد. در یک سوی بازار خرید تضمینی گندم دولت و در سوی دیگر تولیدکنندگان حضور دارند و باید نرخ به صورت واقعی تعیین و موجب تورم سایر اقلام نشود.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با خرید تضمینی گندم در سال گذشته و با تصویب قیمت مناسب، 10.5میلیون تن گندم در کشور خریداری شد.
مدیر کل تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال 22 هزار تن گندم به صورت تضمینی توسط تعاون روستایی استان از کشاورزان خریداری شد که این میزان نسبت به سال گذشته 12 برابر افزایش داشته است.
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۲۰:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بابایی کارنامی، نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس از تخصیص 40 هزار میلیارد ریال اعتبار برای خرید تضمینی برنج استان خبر داد.