یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۱:۴۷Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خرید تضمینی»

دیدن تصاویر بر باد رفتن ثمره 6 ماه تلاش کشاورزان هرمزگان در تولید پیاز، صحنه تلخی از نبود تدبیر در قطب کشاورزی خارج از فصل هرمزگان است که آه از نهاد هر آدمی بر می آورد!
جماران   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر تعاونی روستایی جنوب کرمان از آغاز ارسال پیاز به نهادهای حمایتی خبر داد و تعیین تکلیف نهایی محصول پیاز را که در مراکز خرید نگهداری می شوند، مستلزم دستور سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور دانست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
شنیده ها حاکی از آن است که تشکل های بخش کشاورزی با وزارت جهادکشاورزی درباره نرخ جدید خرید تضمینی گندم به توافق رسیده اند و قرار است وزیر جهاد رضایت رئیس جمهور را روی این نرخ جلب کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی دیلم استان بوشهر گفت: به منظور رفاه حال کشاورزان منطقه، مرکز خرید گندم در روستای عامری این شهرستان با عاملیت شرکت تعاونی روستایی سیروس از روز جاری خرید تضمینی را از کشاورزان آغاز کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه پاسبان در گفت وگو با میزان، با توجه به آغاز برداشت گندم و افزایش سرسام آور قیمت کالاهای مختلف و همچنین افزایش هزینه تولید گندم، درباره ضرورت افزایش قیمت خرید تضمینی گندم، گفت: قیمت هر محصول، باید بر اساس هزینه تولید به اضافه یک درصد سود باشد تا تولیدکننده بتواند فعالیتش را ادامه بدهد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۵    
عطارپور گفت: در حال حاضر با یکی دو سرمایه گذار کلان کشوری در بحث فرآوری پیاز در حال مذاکره هستیم و امیدواریم در آینده ای نه چندان دور بتوانیم واحدهای مورد نظر را به بهره برداری برسانیم تا بخش عمده ای از این محصول در صنایع تبدیلی فرآوری و برای مصرف سال وارد بازار شود تا بحث تازه خوری نباشد که به ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر تعاون روستایی هرمزگان از خرید تضمینی بیش از 24 هزار تن پیاز با هدف حمایت از تولید کنندگان و حفظ زنجیره تامین محصولات کشاورزی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قیمت خرید تضمینی گندم منطقی نیست، گفت: دولت در حال حاضر مخالف افزایش قیمت خرید تضمینی محصولاتی مانند گندم، سویا و کلزا است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تنکابن- جهانساز، رئیس سازمان چای شمال با اشاره به رشد 45 درصدی قیمت خرید تضمینی چای، قیمت های تعیین شده را متناسب با نرخ تورم و هزینه های تولید دانست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۱    
مدیرکل هماهنگی خرید داخلی شرکت بازرگانی گفت: به لحاظ آمادگی برای خرید تضمینی گندم مشکلی نداریم و مانند روال سال گذشته این آمادگی را داریم که در هزار و 100 مرکز، عملیات خرید تضمینی گندم انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شوشتر - ایرنا - رییس اداره تعاون روستایی شوشتر گفت: هشت مرکز تعاون روستایی کار خرید تضمینی گندم مازاد بر مصرف کشاوزان را به صورت شبانه روزی در این شهرستان انجام می دهند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سید مجتبی حسینی مدیر امور زراعت جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، در مورد سطح زیر کشت گندم در استان خراسان جنوبی، اظهار کرد: در سال زراعی گذشته سطح برداشت گندم در استان 17 هزار و 936 هکتار بوده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
علی آبادکتول- نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت اعلام شده برای خرید تضمینی گندم بسیار پایین است و دولت باید در این تعرفه اعلام شده تجدید نظر کند.
خبر معتبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۴۳    
با آغاز فصل برداشت گندم و جو در کشور، بحث قیمت خرید تضمینی این محصولات برای کشاورزان داغ می شود که البته برای خطه کشاورزی و کشاورزان دشت ورامین نیز اهمیت بالایی دارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تعاونی ماهیان سردآبی با اشاره به اینکه افزایش قیمت مرغ منجر به تعادل بازار ماهی شده است، گفت: با توجه به کاهش تقاضای خرید، قیمت قزل آلا نسبت به ایام قبل از عید تفاوتی نداشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان مجلس در نامه ای به کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی خواستار تجدید نظر در قیمت خرید تضمینی گندم شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجمع هماهنگی تشکل های بخش کشاورزی گفت: با توجه به پیشنهاد نمایندگان بخش کشاورزی،حداقل قیمت خرید هر کیلو گندم باید 5 هزار و 842 تومان اعلام شود .
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گلستان- باوجوداینکه قیمت بسیاری از محصولات تولید داخل با افزایشی حداقل 100 درصد روبرو بوده است اما محصولات کشاورزی و استراتژیک مانند گندم افزایش قیمت چندانی نداشته است و لذا قیمت خرید تضمینی موجب نگرانی گندم کاران استان گلستان شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۱۹    
گروه استان ها - نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس گفت: برای جلوگیری از ضایع شدن حقوق کشاورزان و استفاده از ظرفیت قانون تعیین قیمت تضمینی و جلوگیری از خروج گندم از چرخه مصرف و قطع واردات آن باید نسبت به تجدید نظر در قیمت خرید تضمینی گندم اقدام شود
عیار آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۲:۰۳    
بر اساس آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران در 7 ماه ابتدایی سال 1399 حدود 2.5 میلیون تن گندم با ارزش 690 میلیون دلار واردات کشور شده است. به عبارتی برای هر تن گندم 276 دلار هزینه شده است. به این ترتیب با احتساب نرخ ارز سامانه نیما، قیمت هرکیلوگرم گندم وارداتی درحدود 6700 تومان بوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: نگران کننده و ترسناک! پایین بودن قیمت خرید تضمینی گندم، باعث شده کشاورزان، مزارع خود را به دامداران بدهند!!! این اتفاق روی دوم سکه معدوم کردن جوجه هاست! ...
وزارت نفت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۳    
وزیر نفت در آیین گشایش صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت و امضای 4 قرارداد در زمینه خرید تضمینی و سرمایه گذاری خطرپذیر گفت: با توجه به ظرفیت فناور مطمئنم ایران می تواند حرف های بااهمیتی بیش از خود نفت و منابع طبیعی برای گفتن در منطقه داشته باشد. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی خوزستان از خرید تضمینی بیش از 11 هزار تن گندم از کشاورزان استان خبر داد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ابلاغ نرخ های جدید خریدتضمینی برق تجدیدپذیر ها ماه هاست که در معاونت برنامه ریزی وزارت نیرو گیر کرده و به بهانه های عجیب از صدور آن سرباز می زنند. کمتر کسی است که از دفتر سرمایه گذاری و تنظیم مقررات بازار آب و برق وزارت نیرو تجربه خوشایندی داشته و از پیگیری های آن ها رضایت داشته باشد ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۷    
اگر طی روزهای آینده نرخ خرید تضمینی گندم افزایش نیابد سطح کشت گندم کاهش یافته و وارد کننده این محصول خواهیم بود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خراسان: در روزهای گذشته ویدئوهای تلخی از نقاط مختلف کشور که در آن گوسفندان مشغول خوردن گندم مزارع کشاورزان بودند در فضای مجازی دست به دست شد که نگرانی های زیادی را به همراه داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان از خرید تضمینی 12 هزار و 700 تن محصول پیاز توسط این سازمان در هفت شهرستان جنوبی استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۰۵    
پایین بودن قیمت خرید تضمینی گندم، باعث شده است که کشاورزان، مزارع خود را به دامداران بدهند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
پایین بودن قیمت خرید تضمینی گندم، باعث شده کشاورزان، مزارع خود را به دامداران بدهند. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: برای خرید تضمینی گندم سال جاری 40 هزار میلیارد تومان منابع مالی پیش بینی شده که 22 هزار میلیارد تومان از منابع عمومی دولت و 18 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی تامین می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۲    
بیش از 90 درصد روغن خوراکی مورد استفاده در کشور وارداتی است در حالی که فرصت برای خودکفایی در تولید دانه های روغنی مهیاست.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۴    
محصولات کشاورزی جنوب کرمان به دلیل کمبود کامیون های حمل بار روی زمین مانده و تعاون روستایی این منطقه برای حمایت از کشاورزان منطقه و جلوگیری از تلف شدن محصولات اقدام به خرید تضمینی پیاز کرده و بخشی از آن را به صورت رایگان در اختیار نهادهای حمایتی قرار داده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان نماینده ولی فقیه در استان گلستان طی نامه ای به مقام معظم رهبری، مشکلات کشاورزان و تبعات ناشی از قیمت اعلام شده خرید تضمینی گندم را به معظم له اعلام و از ایشان درخواست صدور اوامر لازم برای حل این مشکل کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تصمیم گیری در خصوص اصلاح قیمت خرید تضمینی گندم به هفته آینده موکول شد. پیشنهاد نظام صنفی کشاورزی در مورد قیمت خرید تضمینی گندم 5842 تومان است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نما ، جواد طهماسبی در گفت وگو با خبرنگاربازار، اظهار داشت: سطح زیر کشت گندم آبی در سال گذشته 46 هزار و 253 هکتار و گندم دیم 194 هزار و 300 هکتار بوده است همچنین میزان تولید استان، 383 هزار تن و خرید سیلو نیز 287 هزار و 919 بوده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران، از پرداخت هزینه 13 هزار تُن گندم در طرح خرید تضمینی گندم، به ارزش 540 میلیارد ریال به گندمکاران 5 استان خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه اقتصادی: رئیس نظام صنفی کشاورزی با بیان اینکه در جلسه شورای قیمت گذاری محصولات استراتژیک ، مسئولان برای اصلاح نرخ خرید گندم متقاعد شدند، گفت: تعیین قیمت جدید به هفته آینده موکول شد. ...
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
استان خراسان جنوبی منطقه ای پهناور با قابلیت های زیاددرزمینه استفاده از پتانسیل انرژی خورشیدی است می تواند اشتغال و درآمد زایی در حوزه انرژی های فتوولتائیک ایجادکند و سال گذشته سرمایه گذاران این بخش 16 میلیارد تومانی داشتند.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۱۵    
قیمت گذاری درخصوص خرید تضمینی گندم در نشست شورای قیمت گذاری - جانشینی که مجلس برای شورای اقتصاد تعیین کرد- به جلسه آتی موکول شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۰۰    
سمنان- مسئولان این روزها در حال برنامه ریزی در راستای خرید تضمینی محصول گندم کشاورزان هستند آن هم کشاورزانی که در تلاطم های اقتصادی شاید بیشترین ضرر را بین دیگر تولید کنندگان استان سمنان متحمل شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۱:۱۸    
عسگری، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس معتقد است تحریم ها تنها 20 درصد در مشکلات فعلی نقش دارد و 80 درصد مابقی ناشی از سو مدیریت و بی تدبیری دولت است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۶    
سجادی گفت: از 20 اردیبهشت ماه مراکز خرید ما آماده خرید تضمینی کلزا کشاورزان گلستانی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۳    
مدیر غله و خدمات بازرگانی گلستان از آمادگی برای خرید تضمینی گندم و کلزا از کشاورزان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۸    
گروه استان ها - رئیس جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری گفت: اکنون قیمت تخم مرغ 12 هزار تومان و در بازار حدود 16 هزار تومان است که نیاز به خرید تضمینی دارد تا موجب پدید آمدن مشکلاتی مانند دونرخی شدن نشود، این مسئله موجب نگرانی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۴۱ سایت دیگر  
معاونت بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی از خرید تضمینی 23 هزار تن پیاز مازاد در کشور خبر داد و گفت: خرید تضمینی پیاز با هدف تنظیم بازار این محصول، حمایت از کشاورزان در حال انجام است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۵    
مدیرعامل شرکت غله استان سمنان گفت: شرکت غله استان سمنان در سال زراعی گذشته 77 هزار تن گندم به صورت تضمینی خرید کرد که ارزش گندم های خریداری شده یک هزار و 957 میلیارد ریال است.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۰    
سید داود علوی فرد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان امیدیه گفت: در روزهای اخیر با بازدیدها و نظارت هایی که از مراکز خرید صورت گرفته است با همت و همکاری مسئولان تعاون روستایی سعی بر این شد تا خرید تضمینی این محصولات با نرخ اعلام شده با شروع برداشت آغاز شود. علوی فرد افزود: سه مرکز [...]
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران ایران اظهار کرد: فردا گفت وگوهای نهایی بر سر قیمت خرید تضمینی گندم با رئیس جمهور در هیات دولت انجام می گیرد و قیمت قطعی آن در روز پنجشنبه اعلام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: خرید تضمینی 95 هزار تن گندم در سال زراعی 1400- 1399 در استان پیش بینی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
آیا در تعیین قیمت خرید تضمینی برگ سبز چای امسال، دغدغه چایکاران لحاظ شده است؟