شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۱:۵۳Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خرید تضمینی»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حدود یک ماه از آغاز سال زراعی جدید می گذرد و با وجود اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات، کشاورزان همچنان چشم به راه شکل گیری شورای تخصصی قیمت گذاری در مجلس و اصلاح قیمت های خرید تضمینی محصولات کشاورزی هستند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی گفت: طلب کشاورزان بابت خرید تضمینی گندم از آنان پرداخت می شود و آنها می توانند با مراجعه به جهاد کشاورزی شهرستان مربوطه برای دریافت آن اقدام کنند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۰۰    
رئیس شورای تامین دام زنده با اشاره به نوسان های اخیر قیمت گوشت قرمز دربازار اعلام کرد سیاست خرید تضمینی یکی از راهکارهای حمایتی از تولیدکنندگان واقعی است، اما ظاهرا این مهم از سوی مسئولان مربوطه نادیده گرفته شده که در آینده نزدیک دوسوی عرضه و تقاضا را با مشکلات عمده مواجه خواهد کرد.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در جلسه کارگروه آرد و نان استان با اشاره به اینکه کارآیی شهرهای استان در تولید آرد و گندم باید مورد مقایسه، بررسی و ارزیابی قرار گیرد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۹    
قیمت گل زعفران به 60 تا 70 هزار تومان نزول کرده که این موضوع موجبات ضرر و زیان کشاورزان را فراهم آورده است و باعث شده تا دلالان با سو استفاده از فرصت، این محصول با ارزش را به نازل ترین قیمت از کشاورزان خریداری کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
این روزها بازار زعفران شاهد کاهش قیمت این محصول ارزشمند بوده به نحوی که به ادعای وزارت جهاد کشارزی، روزانه کشاورزان بین 100 تا 200 میلیون تومان ضرر می کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۱    
سطح کشت کلزا امسال به دلیل افزایش 67درصدی قیمت خرید تضمینی دو برابر در مازندران افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۰    
سطح کشت کلزا امسال به دلیل افزایش 67 درصدی قیمت خرید تضمینی دو برابر در مازندران افزایش یافت.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس از روزهای نخست سوالی را از وزیر کشاورزی مطرح کرد و برای اصلاح این رویه مهلت داد به این معنا تا جایی که ضرورت کشور اقتضا کند خرید تضمینی گندم داشته باشیم
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شورای اقتصاد با اعلام نرخ پایین و غیرمنصفانه خرید تضمینی گندم ضمن اینکه بحث خودکفایی گندم را با مشکل مواجه کرد کشاورزان را به سمت کشت محصولات آبدوستی مثل برنج سوق داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۷    
گروه استان ها- نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه قانون تضمین خرید محصولات کشاورزی شامل محصول راهبردی کشمش هم می شود متاسفانه دولت هیچ برنامه ای برای خرید تضمینی این محصول ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر تعاون روستایی گیلان گفت: امسال 63 میلیارد ریال برگ سبز چای خرید تضمینی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی دارای ایرادات جدی است که با وجود ورود مجلس برای رفع اشکالات همچنان برخی ایرادات پابرجاست.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حامد قادرزاده در گفت و گو با خبرنگار کردپرس، با بیان اینکه سیاست تضمین خرید و تعیین حداقل قیمت سیاستی تشویقی برای تولید محصولاتی است که اهمیت استراتژیک دارند، گفت: موفقیت این سیاست تابع میزان قیمت اعلامی از سوی بخش دولتی است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۷:۲۱    
لاهیجان - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش چهار درصدی بهای خرید تضمینی برگ سبز چای طی سال زراعی جاری، خواستار افزایشی بیشتر از این شد و این مهم را زمینه ساز مقرون به صرفه شدن فعالیت چایکاری دانست.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
علی قلی ایمانی در گفت وگو با میزان، با اشاره به شروع فصل کاشت در مناطق سردسیر و مناسب بودن وضعیت تامین بذر با تاکید بر همکاری و تلاش خوب گندم کاران در تولید محصول کافی و با کیفیت در انتقاد به قیمت تعیین شده خرید تضمینی گفت: با توجه به افزایش هزینه های تولید و همچنین هزینه های زندگی ...
انحراف در اجرای قانون خرید تضمینی موجب ناکارآمدی این قانون طی سال های گذشته شده چرا که دولت برای حمایت غیرهدفمند از مصرف کننده، اقدام به اخذ مالیات پنهان از کشاورزان کرده است!
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۰    
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: خرید تضمینی کشمش حمایت اثربخش از بهره بردار و باغدار، بهترین راهکار در پشتیبانی از شاغلان این بخش است است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی بر گسترش خرید تضمینی محصولات کشاورزی تاکید کرد و گفت: خریداری کشمش از کشاورزان خندابی دخالت واسطه گران و دلالان را به حداقل می رساند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: تلاش می کنیم با تزریق اعتبار، انگور و کشمش خنداب در قالب خرید تضمینی خریداری شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی گفت:تغییر قیمت های خرید تضمینی محصولات کشاورزی می تواند موجبات رضایت مندی کشاورزان را فراهم و کشاورزانی را که از کاشت محصولات استراتژیک مانند گندم، جو و کلزا منصرف شده بودند را به کاشت این محصولات ترغیب کند.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۰    
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: با توجه به افزایش قیمت کودهای شیمیایی فسفاته و پتاسه تعیین نرخ 4 هزار و 600 تومانی گندم متناسب با هزینه تولید است، امیدواریم دولت مکلف به خرید تضمینی تمامی محصولات کشاورزی شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۰    
بازار زعفران پس از طرح خرید تضمینی و حمایتی دولت در یک سالی که از اجرای این طرح می گذرد به جز مقطعی کوتاه در مابقی روزها بی قرار و نامشخص بوده است.
سلام مرودشت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۳    
مسئول حراست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت و رئیس مرکز جهاد کشاورزی حومه مرودشت گفت: افزایش قیمت خرید تضمینی و اعمال فاکتورهای مدیریتی از عوامل اصلی در تحقق جهش تولید دانه روغنی کلزا است ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بنا بر ادعای دامداران، در منطقه کلات نادر و درگز خراسان رضوی که همگی دامدار هستند جو موجود نیست. دامداران در جلوی اداره جهاد کشاورزی، در اعتراض به کمبود و گرانی نهاده های دامی با گوسفندان خود تجمع کردند. حتی درخواست فروش گندم خرید تضمینی به قیمت 3600 تومان به دامداران را داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۸    
خرم آباد – ایرنا – مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: تمام مطالبات گندم و کلزاکاران استان به ارزش 732 میلیارد و 449 میلیون و 500 هزار تومان تسویه و پرونده خرید تضمینی محصولات سال 99 بسته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مجری طرح گیاهان دارویی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با محقق نشدن تعهدات بخش خصوصی زعفران مبنی بر خرید تضمینی زعفران، قیمت این محصول افت کرده و به دست دلالان افتاده است.
زرک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان از خرید تضمینی برق تولیدی نیروگاه خورشیدی 100 کیلووات امام زاده قاسم در شهرستان ازنا خبر داد. به گزارش پایگاه خبری زرک ، فریدون خودنیا امروز شنبه در آیین افتتاح نیروگاه خورشیدی 100 کیلو وات امامزاده قاسم (ع) در شهرستان ازنا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان آوج رتبه اول خرید تضمینی گندم در سال جاری را به خود اختصاص داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور عالی نظام صنفی کشاورزی از افزایش 19.5درصدی قیمت مصوب کود اوره خبر داد و گفت: این افزایش قیمت نهاده تولید در حالی است که دولت حداقلِ قیمت را برای خرید تضمینی محصولات مهم اعلام کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: برآورد ها حاکی از آن است که سطح زیر کشت گندم امسال به 6 میلیون هکتار برسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۷:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
لاهیجان - ایرنا - رئیس سازمان چای کشور از پایان خرید تضمینی برگ سبز چای در استان های گیلان و مازندران خبر داد و گفت: در سال جاری 131 هزار و 780 تن برگ سبز چای خریداری شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 4 درصد افزایش داشته است.
اقتصاد آنلاین / نوش آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
جهان ساز از رشد 4 درصدی خرید تضمینی برگ سبز چای خبر داد و گفت: 130 هزار تن برگ سبز چای از چایکاران خریداری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
جهان ساز از رشد 4 درصدی خرید تضمینی برگ سبز چای خبر داد و گفت: 130 هزار تن برگ سبز چای از چایکاران خریداری شده است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۵    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با تأکید بر خرید تضمینی محصولات کشاورزی از سوی دولت و با بیان اینکه تضمین خرید محصولات کشاورزی موجب تحول در اقتصاد کشور و بخش تولید خواهد شد، از پرداخت غرامت دولت به کشاورزان بابت تاخیر در پرداخت وجه خرید محصولات تضمینی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان چای کشور با اشاره به پایان خرید تضمینی چای در کشور گفت: به علت بارندگی متأسفانه برخی از چای کاران هنوز موفق به چیدن چای خود نشده و با دغدغه هایی مواجه هستند ولی زمان خرید تضمینی چای تمدید نخواهد شد زیرا بعد از 30 مهر خرید تضمینی به دلیل سیاه شدن برگ چای به صرفه و اصولی نیست .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی فیروزآباد از خرید توافقی محصول کلزای تولیدی کشاورزان به قیمت 5 درصد بیشتر از قیمت خرید تضمینی دولت خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
افزایش هزینه های تولید ناشی از تورم و نرخ دلار، هزینه تولید گندم را افزایش داده است. تشکل های تولیدی و کارشناسان بخش کشاورزی معتقدند با توجه به افزایش هزینه های تولید ناشی از تورم و نرخ دلار، قیمت خرید تضمینی گندم برای سال زراعی جدید باید بیش از 5 هزار تومان باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان چای گفت: امروز آخرین مهلت تحویل برگ سبز چای به کارخانه های چایسازی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
عدم اصلاح مصوبه شورای اقتصاد درباره قیمت خرید تضمینی گندم، موجب کاهش فروش گندم تولید شده توسط کشاورزان به دولت و در نتیجه، افزایش واردات گندم و به خطر افتادن امنیت غذایی کشور خواهد شد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
محمدتقی نقدعلی عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلسدر گفت وگو با لت به قشر زحمتکش کشاورز است؛ چون قیمت واردات این محصول در شرایط کنونی بسیار بیشتر از نرخ خرید تضمینی گندم است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کشاورزان گوجه کار گتوند با وجود خرید تضمینی محصولاتشان همچنان با مشکل پرداخت نشدن مطالباتشان مواجه اند .
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۷    
جهانساز گفت: مهلت برداشت برگ سبز چای از باغ های استان های گیلان و مازندران ( فردا، 30 مهر) به پایان می رسد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
محمدحسین کاویانی در گفت وگو با میزان، درباره حجم تولید امسال پنبه در کشور با ابراز امیدواری از افزایش 15 درصدی تولید نسبت به سال گذشته، گفت: امیدواریم امسال بین 60 تا 65 هزار تُن پنبه تصفیه شده قابل استفاده برای صنعت نساجی در کشورتولید شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۸    
قزوین - مجمع نمایندگان استان قزوین در نامه ای به رئیس بانک مرکزی درخواست کرد هرچه زودتر قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی اعلام شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۴    
ایسنا/همدان نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی سال آینده قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی با حضور خود کشاورزان تعیین خواهد شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۴۵    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان اهر از انجام خرید تضمینی 22500 تن گندم در شهرستان اهرخبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: برنج هم از قافله افزایش قیمت کالاهای موجود در بازار عقب نماند و قیمت این محصول در سطح بازار به بالاتر از 27 هزار تومان رسیده، این در حالی که است که برنج وارداتی نیز با افزایش بیش از 100 درصدی نسبت به سال گذشته روبرو شده است.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
علی حسین حسین زاده گفت: سردخانه پنج مهر آبادان آماده دریافت محصول خرما کشاورزان است و مشکل نبود جعبه چوبی با هماهنگی انجام شده از استان های همجوار تامین و برطرف خواهد شد.