سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۲:۰۹Oct 2020 27

جدیدترین‌های «محصولات کشاورزی»

جام جم   ۵ ساعت پیش    
پژوهشی در پنتاگون با هدف تولید حشرات مهندسی شده برای حفاظت از محصولات کشاورزی در حال راه اندازی است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: خرید تضمینی کشمش حمایت اثربخش از بهره بردار و باغدار، بهترین راهکار در پشتیبانی از شاغلان این بخش است است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی بر گسترش خرید تضمینی محصولات کشاورزی تاکید کرد و گفت: خریداری کشمش از کشاورزان خندابی دخالت واسطه گران و دلالان را به حداقل می رساند.
خانه ملت   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مقرر شد در خصوص تامین بذر گندم مدیریت لازم به منظور جبران کمبودها توسط وزارت جهاد کشاورزی انجام و انحصار در زمینه شرکت های فرآوری بذر و سایت های بوجاری توسط این وزارتخانه حذف شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اظها این که رصد و پایش مقولات زیست محیطی و کشاورزی در پیشگیری و مقابله با آفات و بیماری ها از مهم ترین ماموریت های پدافند غیرعامل در این خطه شمال کشور است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی گفت:تغییر قیمت های خرید تضمینی محصولات کشاورزی می تواند موجبات رضایت مندی کشاورزان را فراهم و کشاورزانی را که از کاشت محصولات استراتژیک مانند گندم، جو و کلزا منصرف شده بودند را به کاشت این محصولات ترغیب کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به افزایش آلودگی در چهار کلانشهر کشور و احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی سه استان هشدار داد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۰    
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: با توجه به افزایش قیمت کودهای شیمیایی فسفاته و پتاسه تعیین نرخ 4 هزار و 600 تومانی گندم متناسب با هزینه تولید است، امیدواریم دولت مکلف به خرید تضمینی تمامی محصولات کشاورزی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: فرآوری محصولات کشاورزی این استان با سرمایه گذاری چهار هزار و 560 میلیارد ریال در خدمت هفت ساله دولت تدبیر و امید 3.8 برابر رشد کرده است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رفیعی، مدیر بیمه کشاورزی لرستان گفت: محصولات کشاورزی 42 هزار بهره بردار کشاورزی در استان بیمه شد و طی یک سال گذشته 15 میلیارد تومان غرامت پرداخت شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول گروه جهادی المهدی(عج) گفت: اعضای این گروه جهادی علاوه بر کارهای عام المنفعه در فصل برداشت محصولات کشاورزی با تجهیزات شخصی خود به کمک مزرعه داران می روند و کار 10 روز آنها را طی یک یا دو روز انجام می دهند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یکی از راه های رساندن محصولات تازه کشاورزی به دست مصرف کنندگان سیستم حمل ونقل مناسب است، به همین منظور و برای دستیابی به سیستم حمل ونقل هوشمند تخصصی، رساندن محصولات کشاورزی تازه مانند سبزی، صیفی، میوه به مصرف کننده و همچنین دسترسی آسان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
طرح اصلاح قانون تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی برای تأمین نظر شورای نگهبان اصلاح شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۰    
شهرداری تهران در نظر دارد تا حق بهره برداری موقت از جایگاه های عرضه محصولات کشاورزی را تولیدکنندگان برتر کرمانی اختصاص دهد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۰    
طبق ابلاغیه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، بسته حمایتی از کالاهای صادراتی بخش کشاورزی در دو گروه شامل محصولات کشاورزی و صنایع غذایی به میزان 8000 میلیارد ریال تعیین شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرکل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: صادرات محصولات شیرینی، شکلات و فرآورده های غلات در 6 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ارزش 12درصدی و افزایش وزنی 18 درصدی داشته است.
ایرسا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا_ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت؛ در راستای تحقق اهداف برنامه توسعه سه ساله بخش کشاورزی و همچنین برنامه های پدافند غیر عامل، دو واحد سردخانه جدید در شهرستان روانسر راه اندازی و به چرخه خدمت رسانی در منطقه اضافه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
دفتر نمایندگی تجارت آمریکا و وزارت کشاورزی این کشور طی بیانیه مشترکی اعلام کردند چین تا امروز بیش از 23 میلیارد دلار از محصولات کشاورزی آمریکا را خریداری کرده که 71 درصد از هدف تعیین شده در مرحله اول قرارداد تجاری را شامل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: متاسفانه شاهد بی توجهی های بسیاری در بخش کشاورزی استان کرمانشاه، قطب تولید محصولات کشاورزی و باغی در غرب کشور هستیم که با راه اندازی حلقه مفقوده این صنعت یعنی واحد بازرگانی و فروش بسیاری از مشکلات قابل حل است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۳۴    
سبزوار- ایرنا- مسوول نمایندگی صندوق بیمه کشاورزی سبزوار گفت: 9 میلیارد و 544 میلیون ریال غرامت برای جبران خسارت محصولات کشاورزی و بخش دام این شهرستان به بهره برداران پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۵:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: سرمازدگی بر کیفیت گوجه فرنگی ها اثر گذاشته است و همین امر موجب شده تا عراق از ورود این محصول جلوگیری کند.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: ترویج فرهنگ بیمه محصولات کشاورزی در راس امور قرار گیرد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان جلسه بیمه محصولات کشاورزی به ریاست جناب آقای دکتر حسنی مقدم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان و با حضور مهندس ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۶    
در تالار محصولات کشاورزی یک تن و 750 کیلوگرم زعفران به صورت صادراتی عرضه خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: عملیات کشت محصولات کشاورزی پاییزه در این استان آغاز شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: در سال جاری 24 میلیون دلار محصولات کشاورزی از مرز مهران به عراق صادر شده است.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رشت تصریح کرد که قانون تقسیم ارث اراضی کشاورزی و تغییرکاربری غیرقانونی موجب کوچک تر شدن شالیزارها می شود. مسعود اسدی پرور با بیان اینکه رشت بزرگترین شهرستان برنج خیزکشور است و همه تلاش ما این است که اراضی شالیزاری فقط برای تولید برنج و دیگر محصولات کشاورزی در کشت های دوم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مقامات آمریکایی اعلام کردند که دولت چین تا کنون به 71 درصد از تعهد خود برای واردات محصولات کشاورزی از آمریکا عمل کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار پیشوا از اشتغال 200نفر با تامین تسهیلات بانکی در کارخانه بسته بندی محصولات کشاورزی خبر داد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد گلستان از صدور پروانه کاربرد نشان حد مجاز آلاینده ها در محصولات کشاورزی برای محصول گوجه فرنگی خبر داد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران امروز شنبه 3 آبان ماه میزبان عرضه 15 هزار و 559 تن مواد پلیمری، مواد شیمیایی و قیر است. به گزارش پیام فوری؛ 12 هزار و 815 تن قیر و عایق رطوبتی در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سید جعفر حسینی ، مشاور عالی نظام صنفی کشاورزی خبر داد: با ابلاغ سازمان برنامه و بودجه از امروز شنبه سوم آبان ماه قیمت هر کیسه 50 کیلوگرمی کود اوره با 10,600 تومان افزایش به 651,625 ریال رسیده است. طی ماه های اخیر کشاورزان، کود اوره را با قیمتی چند برابر نرخ مصوب تهیه می کردند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: یکی از مشکلات این قشرعدم پرداخت مطالبه بیمه عشایر است که در این زمینه نیز باید هر چه سریع تر خسارات مربوطه توسط صندوق بیمه محصولات کشاورزی پرداخته شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
روح اله غلامی مدیرکل گمرک ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 48 هزار و 168 تن انواع محصولات کشاورزی(صیفی جات) به ارزش 24 میلیون و 780 هزار دلار از مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار دلگان گفت: مجتمع بزرگ کشت و صنعت جلگه چاه هاشم این شهرستان در راستای حمایت از قشر بانوان و کشت های ترویجی، بسته بندی و فرآوری محصولات کشاورزی الگویی موفق در جهش تولید و اشتغالزایی استان به شمار می رود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
امروز صادرات محصولات کشاورزی گیلان و آذربایجان غربی با کانتینر یخچالی برای نخستین بار از منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا انجام شد.
خرد و کلان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل بیمه مرکزی در بازدید از صندوق بیمه کشاورزی، فراگیری بیمه محصولات کشاورزی را گامی موثر در راستای رونق صادرات در صنعت کشاورزی عنوان کرد. به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر غلامرضا سلیمانی ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
برداشت میوه صادراتی کیوی به عنوان یکی از محصولات کشاورزی ارزشمند و پرسود استان گیلان، در سطح 600 هکتار از باغات شهرستان مرزی بندر آستارا آغاز شد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، از ابتدای سال جاری قیمت سم، کود، بذر، کارگر و حمل و نقل و هر آنچه بر هزینه تمام شده تولید محصولات کشاورزی تاثیر دارد رشد چند برابری داشته است ...
99/08/03 با توجه به تهدیدات نباتی و دامی لازم است کشاورزان و دامداران اصفهانی نسبت به بیمه محصولات خود اقدام کنند. به گزارش روابط عمومی سازمان ، منصور شیشه فروش با اشاره به خطر سرمازدگی و آفات محصولات کشاورزی و هشدار برای بیمه محصولات کشاورزی اظهار داشت ...
شادا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۳۸ سایت دیگر  
بانک کشاورزی با هدف حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی برای فعالیت های صادراتی محصولات کشاورزی، تسهیلات ویژه پرداخت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: میزان صادرات محصولات کشاورزی از کردستان در نیمه نخست سال جاری با 48 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل خود به 202 میلیون دلار رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود بر ایجاد صنایع تبدیلی در پایاب سد سهند تاکید کرد و گفت: تکمیل چرخه تولید محصولات کشاورزی و ایجاد صنایع تبدیلی در پایاب این سد به اشتغال و رونق اقتصاد منطقه کمک می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیرعامل شرکت کشتیرانی دریای خزر گفت: صادرات محصولات کشاورزی به وسیله کانتینرهای یخچالی از بندر آستارا آغاز شد و این بندرگاه از این پس به شبکه حمل و نقل کانتینری دریای خزر پیوست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
محصولات کشاورزی گیلان و آذربایجان غربی برای نخستین بار با کانتینر یخچالی از بندر آستارا به مقصد کشورهای cIs صادر شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فلفل رنگی گلخانه ای از جمله محصولات کشاورزی صادراتی کشور به شمار می رود و روسیه هم از جمله بازارهای هدف این محصول است، اما به گفته صادرکنندگان، افزایش قیمت این محصول در کشور در ماه های اخیر صادرات را متوقف کرده است.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ،احد ظفری با بیان اینکه کسب و کارهای کشاورزی آسیب دیده از کرونا با عنوان رسته چهاردهم در فهرست وزارت کار برای ثبت نام در سامانه کارا ایجاد شده است اظهار کرد: رسته چهاردهم کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا شامل واحدهای پرورش مرغ مادر گوشتی و مرغ گوشتی ...