چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۱:۳۷Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محصولات کشاورزی»

تابناک ایلام   ۱۴ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه، 169 هزار تن انواع محصولات کشاورزی (صیفی جات) به ارزش 53 میلیون و 200 هزار دلار از مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
تحلیل بازار   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه ایران اعلام کرد طبق تصمیمات اخیر رئیس جمهور ازبکستان واردات برخی از انواع میوه و محصولات کشاورزی به صورت موقت از پرداخت حقوق و عوارض گمرکی معاف شده اند.
تحلیل بازار   ۵۷ دقیقه پیش    
قیمت انواع نهاده های دامی امروز نسبت به روز گذشته کمی افزایش یافت.
ایانا   ۲ ساعت پیش    
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خانمیرزا از کشاورزان خواست جهت جلوگیری از هر گونه صدمه و آسیب به محصولات کشاورزی سموم مورد نیاز را از عاملین مجاز فروش سموم در سطح شهرستان خریداری کنند.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
فرماندار فاروج گفت: درست است که فاروج به لحاظ سرزمینی و مساحت، کوچکترین شهرستان استان است اما همین شهرستان قطب تولید زعفران و بسیاری دیگر از محصولات کشاورزی در استان است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه، 169 هزار تن انواع محصولات کشاورزی (صیفی جات) به ارزش 53 میلیون و 200 هزار دلار از مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز گفت: در سال زراعی 1399_1400 افزایش صد درصدی بیمه محصولات کشاورزی و دامی نسبت به سال قبل داشته ایم.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی درگز گفت: پیاز یکی از محصولات کشاورزی مهم و رایج در شهرستان درگز است اما متاسفانه کشاورزان شهرستان تا کنون از ظرفیت شهرستان مرزی درگز برای صادرات این محصول بهره ای نبرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اهر- مدیر جهاد کشاورزی اهر با بیان این که ستاد مدیریت بحران پاسخی برای پرداخت غرامت کشاورزان نداده است، گفت: وعده بیمه محصولات کشاورزی برای پرداخت خسارت سیل و تگرگ 3 روز دیگر تمام می شود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
علی یگانه فرد در گفتگو با خبرنگار بازار با بیان اینکه در مطالعات اولیه نقشه راه تجارت خارجی 11 کشور هدف برای صادرات کالا برای استان زنجان در نظر گرفته شده است، گفت: در اهداف صادراتی محصولات کشاورزی در سبد صادراتی ویژه دیده شده است. ...
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا واحدپور مدیر امور استانها و بازاریابی پست بانک ایران اظهار داشت: با توجه به گستردگی شبکه بانکی پست بانک ایران در شهرها و مناطق روستایی کشور که شامل بیش از 400 شعبه و 5700 باجه خدمات بانکی روستایی است و همچنین تجربه قبلی این بانک مبنی بر وجود ظرفیت لازم جهت افزایش منابع در آبان ماه سال 1400 ...
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه تربت جام بیان کرد: قاچاق محصولات کشاورزی در بسیاری از محصولات در حجم های بالا باعث شده حق ایران در موارد مختلف ضایع شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: سالانه بیش از چهار و نیم میلیون تن انواع محصولات کشاورزی در جنوب کرمان تولید می شود لذا به صورت ویژه از طرح های صنایع فرآوری حمایت می کنیم تا شاهد رونق بیشتر بخش کشاورزی منطقه باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین با هشدار نسبت به کاهش محسوس دمای استان طی روزهای آینده از کشاورزان خواست برای مقابله با سرمازدگی محصولات آمادگی داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: گرانی نهاده ها مصرف کود شیمیایی را در کشتزارهای استان کاهش داد که این وضعیت موجب کاهش 20 تا 30 درصدی تولید محصولات کشاورزی می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۰    
قیمت انواع نهاده های دامی امروز نسبت به روز گذشته کمی افزایش یافت.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان شمالی مهندس محسن نظام دوست مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان شمالی از وجود کودهای پایه (ازته، فسفاته و پتاسه) در تمام کارگزاری های فروش کود در استان خبر داد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان قزوین اعلام کرد به دلیل کاهش محسوس دمای هوا، احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی و باغی وجود دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
برداشت میوه صادراتی کیوی به عنوان یکی از محصولات کشاورزی ارزشمند و پرسود استان گیلان، در سطح 600 هکتار از باغات شهرستان مرزی بندر آستارا آغاز شد. متوسط میزان تولید کیوی در آستارا حدود 30 تا 35 تن در هکتار است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۷:۰۸    
اهمیت بخش کشاورزی در قطر و روند حرکتی آن، در سالهای اخیر به دلیل افزایش تقاضای غذایی این کشور در پی رشد سریع جمعیت و توسعه اقتصادی آن گسترش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۲:۱۲    
قصرشیرین- ایرنا- سرپرست فرمانداری گیلانغرب گفت : هفت هزار و 500 هکتار از اراضی این شهرستان تحت پوشش سدهای این منطقه قرار گرفت که از این مقدار پنج هزار و 500 هکتار آن اراضی توسعه ای بوده که از دیم به آبی تبدیل شده و نقش به سزایی را در جهت افزایش تولید محصولات کشاورزی خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کدو حلوایی از جله محصولات کشاورزی پرخاصیت و مغذی است که در شهرستان مشگین شهر در حاشیه رودخانه های قره سو کشت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با وجود خسارات سالانه حوادث طبیعی و تغییرات جوی، کشاورزان رغبت چندانی به بیمه کردن محصولات کشاورزی خود ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: اصلاح الگوی کشت در بخش کشاورزی راهکاری موثر در کاهش مصرف آب و افزایش تولید محصولات کشاورزی است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر توسعه و بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از رشد 28 درصدی صادرات دامی، کشاورزی و صنایع تبدیلی این استان در شش ماه نخست امسال نسبت به مشابه سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس هواشناسی آذربایجان غربی گفت: با توجه به پیش بینی افت پنج درجه ای دمای هوای استان از امروز، دوشنبه احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی وجود دارد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۴    
سی و ششمین برنامه استودیو کشاورز استان قزوین با موضوع کشاورزی حفاظتی و اهمیت آن در تولید پایدار محصولات کشاورزی صبح امروز به صورت زنده و مستقیم پخش شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: در خراسان جنوبی به دلیل کم آبی و محصولات کشاورزی خاصی که دارد، بهترین خدمت برای مردم تسهیل در خرید، صدور و فرآوری محصولات کشاورزی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزری صدا وسیما؛ وامنان، روستایی است از توابع بخش چشمه ساران شهرستان آزادشهر در استان گلستان. برداشت زعفران در این روستا با راهنمایی و هدایت روحانی این روستا به مردم توصیه شد که پس از موفقیت تعدادی از کشاورزان ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۱    
همدان- خیار از محصولات کشاورزی و گلخانه ای در همدان است که در راستای دستیابی به ارزش افزوده مناسب واحدهای فرآوری خیار در قالب تبدیل آن به شوری و ترشی در همدان فعال است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی تهران روند کشت پاییزه محصولات کشاورزی با محوریت کشت کلزا در شهرستان اسلامشهر را مورد بازدید قرار داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۴    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سامان از کشاورزان خواست جهت جلوگیری از هر گونه صدمه و آسیب به محصولات کشاورزی سموم مورد نیاز را از عاملین مجاز فروش سموم در سطح شهرستان خریداری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
شرایط آب و هوایی در مناطق مختلف آن بسیار متفاوت است و یک منطقه بسیار سرد، منطقه دیگر معتدل و قسمت دیگر نیز جزء مناطق گرمسیر به شمار می رود که این امر زمینه را برای کشت انواع محصولات کشاورزی و توسعه باغات مختلف میوه فراهم کرده است. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کشور روسیه غلات و نهاده های دامی به ایران صادر می کند و جمهوری اسلامی ایران محصولات کشاورزی و تره باری به روسیه صادر می کند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۰    
ذرت بومی اهر از محصولات کشاورزی شاخص این شهر محسوب می شود و با نام اهرمکه سی عرضه می شود و به علت عطر و طعم ویژه از شهرت کشوری برخوردار است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۴۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به کشور از بارش باران و برف در برخی استان ها خبر داد و اعلام کرد: طی دو روز آینده کاهش محسوس دما بین 6 تا 10 درجه در نوار شمالی کشور و ارتفاعات البرز، رخ خواهد داد که احتمال خسارت به محصولات کشاورزی در اثر یخبندان وجود دارد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۴    
دکتر عبدالله موموندی - مدیرکل دفتر ترویج دانش و فناوری کشاورزی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی در اوایل دهه شصت میلادی که اقتصاددانان برای اولین بار به سراغ تولید محصولات کشاورزی رفتند، بخش کشاورزی را به عنوان یک واحد مستقل و عموما از طریق چشم انداز بازارها و قیمت ها مد نظر قرار می دادند ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۴    
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با صدور پیامی روز ملی صادرات را به همه صنعتگران، جهادگران و فعالان اقتصادی استان بویژه صادرکنندگان محصولات کشاورزی تبریک گفت.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
جلسه هفتگی بررسی مسائل طرح جهش تولید در دیمزارها با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، نماینده بانک ملی به عنوان عامل خرید ادوات، مسئول صندوق بیمه محصولات کشاورزی و سایر اعضاء در محل سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: در صورت تشکیل شرکت هلدینگ حوزه کشاورزی، عمده مشکلات در این حوزه حل خواهد شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به کشور نسبت به بارش شدید باران، سیلاب، طغیان رودخانه ها و یخ زدگی محصولات کشاورزی هشدار داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۳    
قیمت انواع نهاده های دامی امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به این مسائل، پیش بینی این نهاد بین المللی از رسیدن قیمت نفت خام به 74دلار برای هر بشکه در سال 2022 حکایت دارد. همچنین پیش بینی می شود که محصولات فلزی با کاهش قیمت همراه باشد و محصولات کشاورزی تثبیت قیمتی را تجربه کنند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حسین سلطانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این شرایط جوی تا پایان هفته جاری تداوم خواهد داشت و حداقل میزان دما در مناطق سردسیر می تواند به صفر و زیر صفر درجه سانتیگراد برسد که احتمال سرمازدگی و خسارت به محصولات کشاورزی و باغی در این مناطق، دور از انتظار نیست. وی با [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۷:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها آمارها از افزایش 111 درصدی صادرات محصولات خراسان شمالی از ابتدای سال جاری خبر می دهند اما واقعیت از کاهش صادرات محصولات کشاورزی استان حاکی است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۲:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علی خضریان درباره جلسه عصر روز سه شنبه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران گفت: این نشست با حضور مسئولانی از وزارتخانه های کشور، جهاد کشاورزی، نیرو، صمت، بهداشت، سازمان برنامه و بودجه، سازمان ملی استاندارد، سازمان محیط زیست ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
برداشت انواع محصولات کشاورزی از سطح 350هکتار فضای گلخانه ای استان سیستان و بلوچستان آغاز شد.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۰:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به کشور نسبت به بارش شدید باران، سیلاب، طغیان رودخانه ها و یخ زدگی محصولات کشاورزی هشدار داد. به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر علی اکبر مویدی روز یکشنبه در مراسم امضای تفاهم نامه معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم و معاونت امور زنان و خانواده که با حضور دکتر انسیه خزعلی معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده برگزار شد، اظهار داشت: امروز چهار میلیون و 300 هزار نفر در کشور بهره بردار [...]