دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۲۲:۴۵Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محصولات کشاورزی»

به گزارش آسیانیوز؛ از طرف دیگر لازم است این طرح در مجلس تصویب شود و بودجه مناسب برای آن تعیین شود و قطعا حمایت های لازم دولت و دستگاه های اجرایی را می طلبد. ...
مدیرعامل بانک کشاورزی از حذف دلالان با عملیاتی شدن پلتفرم پالیز در حمایت از کشاورزان کشور خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون 200 هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که در سابقه بانک کشاورزی بی نظیر است.
رکنا   ۷ ساعت پیش    
برای رشد گیاهان و محصولات کشاورزی آب از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار است و مقدار املاح موجود در آنها باید در سطح استاندارد باشد.
قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی در میدان بزرگ میوه و تره بار تهران و نرخ انواع میوه، سبزی و صیفی برای دوره زمانی 14 تا 20 اسفند ماه سال جاری منتشر شده است، اما قیمت موز مشخص نشده و به عنوان قیمتی بر اساس عرضه و تقاضا ذکر شده است.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تاکید بر ضرورت جلوگیری از تغییر کاربری ها و ساخت وسازهای غیرمجاز و آسیب رسان بیان کرد: توجه به کشاورز باید همیشه در اولویت باشد؛ از طرفی بستر خوبی در آسیای میانه برای عرضه محصولات کشاورزی ما ایجاد شده که باید از این ظرفیت استفاده کنیم.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری قزوین گفت: در حال حاضر تولید محصولات کشاورزی استان 4 درصد است که با ظرفیت خوب استان می تواند به 10 درصد افزایش یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
معاون اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری قزوین گفت: در حال حاضر تولید محصولات کشاورزی استان 4 درصداست که با ظرفیت خوب استان می تواند به 10 درصد افزایش یابد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (14 تا 20 اسفند) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس کشاورزی جهان صنعت نیوز، اسدالله کارگر با اعلام جزییات قیمت میوه و صیفی درجه یک تا درجه سه بر اساس نرخ نامه عمده فروشی محصولات کشاورزی در میدان میوه و تره بار تهران در دوره زمانی هفتم تا سیزدهم اسفند ماه، گفت: بر اساس این نرخ نامه ...
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی فعالیت سامانه بارشی از وقوع بهمن، کولاک برف، احتمال قطعی برق و خسارت به سازه های موقت و محصولات کشاورزی خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون توسعه تجارت خانه صمت از صادرات 4.3میلیارد دلاری محصولات غذایی و کشاورزی ایران در 9 ماهه امسال به 130 کشور جهان خبر داد که این میزان نسبت به مدت مشابه با رشد 22درصدی همراه بود ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۱۳    
گزیده اخبار و تحولات اقتصادی سنگال در هفته دوم اسفند ماه 1402 مندرج در رسانه های این کشور به شرح زیر ارائه می گردد: کمبود زیر ساختهای مناسب برای حفاظت از محصولات کشاورزی محلی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۰۶   + ۵۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی فعالیت سامانه بارشی از وقوع بهمن، کولاک برف، احتمال قطعی برق و خسارت به سازه های موقت و محصولات کشاورزی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی فعالیت سامانه بارشی از وقوع بهمن، کولاک برف، احتمال قطعی برق و خسارت به سازه های موقت و محصولات کشاورزی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- عضو هیئت علمی گروه مهندسی آب دانشگاه تبریز گفت: برای اینکه منابع آبی حفظ شود و جان دوباره بگیرد باید در عرصه کشاورزی کاشت محصولات آببر را کاهش یا آن محصولات را برای مدتی وارد کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد استان زنجان گفت: چهار پروانه حد مجاز آلاینده ها برای انواع محصولات کشاورزی در استان از ابتدای سال جاری تاکنون صادر شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۰   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: بیش از 95 درصد فعالیت های کشاورزی در کشور توسط بخش خصوصی انجام می شود، لذا ثروت و سرمایه در دست مردم است و اگر بتوانیم این ثروت و سرمایه را مدیریت کنیم می توانیم در تولیدات محصولات کشاورزی به خوبی نقش آفرین باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور اعلام کرد: فاز اول طرح پژوهشی به کارگیری فناوری های نوین در طراحی و توسعه سامانه پیش بینی و هشدار سرمازدگی اجرا شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیر صنایع تبدیلی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: پیشنهاد راه اندازی شهرک صنعتی صنایع تبدیلی به وزارت جهاد ارائه شده است تا با اختصاص زمین، فراوری محصولات کشاورزی توسط مردم در دستور کار قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون توسعه تجارت خانه صمت از صادرات 4.3میلیارد دلاری محصولات غذایی و کشاورزی ایران در 9 ماهه امسال به 130 کشور جهان خبر داد که این میزان نسبت به مدت مشابه با رشد 22درصدی همراه بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به تشدید نظارت بر بازار کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی در آستانه ماه مبارک رمضان و نوروز، گفت: با گرانفروشی کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی برخورد جدی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۹    
کود کلسیم یکی از 3 ماده مغذی برای تغذیه گیاهان و خاک است که در کنار منیزیم و گوگرد شرایط مناسبی را برای پرورش محصولات کشاورزی فراهم می کند. کودهایی که دارای کلسیم هستند، به صورت مایع و جامد در بازار یافت می شوند و کشاورزان می توانند بسته به نیاز خاک و گیاه، آن ها را تهیه کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست گمرک استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه بیش از 162 میلیون دلار انواع محصولات کشاورزی از مرز بین المللی مهران به کشور عراق صادر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر بازار محصولات کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان همدان از توزیع 140 تن گوشت قرمز منجمد در همدان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۱   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون توسعه تجارت خانه صمت از صادرات 4.3 میلیارد دلاری محصولات غذایی و کشاورزی ایران در 9 ماهه امسال به 130 کشور جهان خبر داد که این میزان نسبت به مدت مشابه با رشد 22 درصدی همراه بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
دستگاه ژنراتور نانوحباب یکی از شرکت های دانش بنیان علاوه بر آنکه موجب ارتقای بهره وری در استخراهای پرورش ماهی می شود، افزایش محصولات کشاورزی را از طریق ارتقای جذب کلسیم در گیاه در پی دارد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اطلاع واصله از سازمان نظارت بر محصولات کشاورزی روسیه در استان های راستوف، ولگاگراد و آستراخان و جمهوری کالمیکیا در بازه زمانی از 18 لغایت 26 دسامبر سال 2023 (مطابق با 27 آذر لغایت 5 دی 1402) چهار محموله ذرت دامی (11 هزار و 900 تن) و یک محموله گوشت گوسفند (13 هزار و 100 تن) از استان آستراخان ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در 21 استان کشور هشدار نارنجی صادر کرد. سازمان هواشناسی نسبت به کاهش محسوس دما در 21 استان تا یکشنبه (13 اسفند) و احتمال آسیب محصولات کشاورزی هشدار داد ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
قیمت انواع نهاده های دامی امروز پنجشنبه دهم اسفند نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد، بارش برف وباران در سطح استان پیش بینی می شود همچنین شاهد کاهش دما در روزهای پایانی هفته هستیم؛ لذا لغزندگی جاده ها، یخ زدگی معابر و خسارت به محصولات کشاورزی دور از انتظار نیست
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
در هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی پیش بینی می شود که پدیده ای جوی اثرات منفی به دنبال داشته باشد و خسارت های احتمالی را سبب شود. هشدار نارنجی برای آماده باش دستگاه های مسئول برای مقابله با یک پدیده خسارت زا صادر می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۵    
به گزارش زیرنویس، سازمان هواشناسی نسبت به کاهش محسوس دما در 21 استان تا یکشنبه (13 اسفند) و احتمال آسیب محصولات کشاورزی هشدار داد. ایسنا در گزارشی نوشت: سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ آورده است: کاهش محسوس دما از روز پنجشنبه (10 اسفند) در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به کاهش محسوس دما در 21 استان تا یکشنبه (13 اسفند) و احتمال آسیب محصولات کشاورزی هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از افزایش 20 درصدی صادرات محصولات کشاورزی از استان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۸    
تولید محصولات کشاورزی همواره به عنوان یکی از صنایع حیاتی و پرسود در سراسر جهان شناخته شده است. در این راستا، سرمایه گذاری در صنعت تولید میوه گردو به عنوان یکی از موفق ترین و پربازده ترین فرصت های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی مطرح می شود ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۷    
سپهرغرب، گروه کشاورزی - طاهره ترابی مهوش: در گفت وگو با مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان همدان مشخص شد؛ ارزش دلاری صادرات انجام شده در حوزه محصولات کشاورزی استان همدان طی 9 ماه نخست سال جاری 334.5 میلیون دلار و در سال گذشته 277 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تعاون روستایی خراسان جنوبی، از آغاز امسال حدود 2 هزار میلیارد تومان محصولات کشاورزی روستائیان استان را خریداری کرده است.
کارگاه عملی پروژه آموزشی مدیران کنترل کیفیت محصولات کشاورزی جهت کارشناسان معرفی شده از سوی مدیریت حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان در گلخانه ها و مزارع حوزه شهرستان عنبرآباد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر امور باغبانی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: تنها 6 درصد از 46 هزار هکتار باغ این استان بیمه محصولات کشاورزی هستند.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ سه اقدام مهم در راستای توسعه صادرات در استان خوزستان انجام شد که یکی از آنها اخذ مجوز صادرات و واردات از طریق فرودگاه دزفول برای صادرات انواع گل و گیاه است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
هزاران نفر از کشاورزان لهستانی در انتقاد از سیاست های اتحادیه اروپا و واردات محصولات کشاورزی از اوکراین بار دیگر تظاهرات کردند.
نبأپرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۶    
محصولات کشاورزی ارزان اوکراین، کشاورزان اروپایی را عصبانی کرده و به گفته کمیسر کشاورزی اروپا 19 میلیارد یورو به این اتحادیه ضرر زده است. به گزارش نبأپرس بخش کشاورزی اتحادیه اروپا در سال های 2022 و 2023 در نتیجه آزادسازی تجارت با اوکراین، 19 میلیارد یورو (20 ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۱۲    
اقتصاد ایران: معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی از انجمن های واردکننده کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی خواست تا نسبت به درج قیمت خوداظهاری استفاده کنندگان از ارز رسمی در پایگاه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات www.124.ir ا قدام کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (7 تا 13 اسفند) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد. قیمت انواع میوه های تولید داخل در میوه فروشی های مناطق مرکزی رو به پایین شهر نیز به شرح زیر است؛ ...
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۲    
عمران عباسی کالی در جهت بهبود شرایط تولید محصولات کشاورزی در استان مازندران، برخی از برنامه های خود را ارائه داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ممنوعیت صادرات کره، حبوبات و برخی محصولات کشاورزی ابطال شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
استفاده از انواع سموم و کودهای کشاورزی جزو لاینفک تولید در این بخش محسوب می شود و بهره گیری از باکیفیت ترین محصولات موجب افزایش عملکرد در واحد سطح می شود. ...
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
ساعت 24- ممنوعیت صادرات کره، حبوبات و برخی محصولات کشاورزی ابطال شد.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (7 تا 13 اسفند) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۷    
ورامین- ایرنا- نامزد دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک گفت: دشت ورامین از دیرباز تاکنون، قطب مهم تولید محصولات کشاورزی و دامپروری است که باید این جایگاه ارتقاء یافته و بار دیگر رونق به آن باز گردد.