یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۳:۲۶May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین امنیت»

ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- تکمیل حلقه ها و زنجیره تولید در صنعت دام و طیور گامی مهم در راستای تامین امنیت غذایی و توسعه پایدار است که در هشت سال اخیر در بوشهر با حمایت دولت تدبیر و امید محقق شد و این استان بویژه در زمینه تولید گوشت مرغ به خودکفایی رسید.
موج رسا   ۱۰ ساعت پیش    
فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با اشاره به آمادگی کامل نیروی انتظامی برای برگزاری انتخابات با شکوه و ایمن در استان زنجان گفت: اقدامات لازم برای تامین امنیت انتخابات انجام شده است.
پلیس فتا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۴    
رئیس پلیس فتا استان خوزستان گفت: پلیس فتا آمادگی کامل برای تامین امنیت انتخابات 1400 در حوزه فضای مجازی را دارد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ شاهین حسنوند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا -احیای 25 کارخانه راکد و بهره برداری از60 کارخانه در آبادان و خرمشهر از نگاه ویژه دولت به شهرهای آسیب دیده از جنگ و تامین امنیت سرمایه گذاری دارد که باعث بازگشت شور و نشاط به چرخه تولید در این 2شهر و رونق اقتصادی در منطقه آزاد اروند است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا - توسعه کشت کلزا به منظور حرکت در مسیر تامین امنیت غذایی، خودکفایی و کاهش واردات روغن از مسائل مهم حوزه کشاورزی است و خراسان رضوی، علیرغم اینکه امسال خسارات بسیاری از ناحیه خشکسالی متحمل شده، اما با توجه به گام های بلندی که برداشته و مقدماتی که فراهم کرده، افق روشنی پیش روی خود می بیند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۹    
رئیس جمهور افغانستان اعلام کرد که احتمال وقوع جنگ داخلی در این کشور وجود دارد، اما نیروهای دولتی پس از پایان ماموریت جنگی نظامیان خارجی، قادر به تامین امنیت و حفظ نظام هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی سازمان ملل امروز را روز جهانی خانواده نامگذاری کرده است و یکی از موضوعاتی که خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد استفاده از فناوری های نوین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور افغانستان اعلام کرد که احتمال وقوع جنگ داخلی در این کشور وجود دارد اما نیروهای افغان پس از پایان ماموریت جنگی نیروهای خارجی قادر به تامین امنیت و حفظ نظام هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رفت و آمد بازرگانان به پیرائوس و پالیس زیاد بود و در شرایطی که احتمال حمله دشمنان به یونان وجود داشت باید فکری برای تامین امنیت این بازرگانان می شد ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئله کاهش قابل توجه بارندگی ها در کشور و به طور خاص اتفاق کم بارشی ها از پاییز سال گذشته، موضوع توجه ویژه به مدیریت منابع آبی موجود و بکارگیری دستورالعمل های الگوی کشت به منظور داشتن کشاورزی پایدار و تامین امنیت غذایی مردم را به مسئولان اجرایی و بهره برداران نمایان کرده است که ساده انگاری این ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان ورزقان گفت: ادارات مربوطه باید به منظور پیشگیری ورود خسارت به مراتع منطقه باید از کوچ پیش از موعد قانونی عشایر جلوگیری کنند. سید احمد موسوی رئیس دادگستری شهرستان ورزقان استان آذربایجان شرقی در گفت گو با میزان در خصوص موضوع کوچ عشایر ...
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از برگزاری نماز عید سعید فطر در امنیت و بدون هیچ مشکل خاصی خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی با با اشاره به حضور ماموران پلیس در نقاط مختلف پایتخت برای تامین امنیت ترافیکی و انتظامی نماز عیدسعید فطر گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: تمامی عوامل ترافیکی، انتظامی و اطلاعاتی پلیس پایتخت از اذان صبح در راستای تامین امنیت و آرامش نمازگزاران عید فطر در محل های مختلف مستقر شدند و این مراسم دینی به دور از هرگونه اختلالی برگزار شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
حسین ذوالفقاری، رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور با تاکید بر اینکه و اوضاع کشور کاملا تحت رصد است، گفت: تا کنون در جریان ثبت نام از کاندیداهای انتخابات شوراها و ریاست جمهوری مورد امنیتی مشاهده نشده است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور با تاکید بر اینکه و اوضاع کشور کاملا تحت رصد است، گفت: تا کنون در جریان ثبت نام از کاندیداهای انتخابات شوراها و ریاست جمهوری مورد امنیتی مشاهده نشده است. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
حسین عالی باف، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه در این عملیات علایم ترافیکی در جاده های ترانزیتی این منطقه و معابر نصب، تعویض و بهسازی می شود، افزود: این اقدامات نقش بi سزایی در تامین امنیت جانی و مالی شهروندان و مسافران درون شهری و برون شهری ایفا می کند. [...]
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور، 3 پروژه پرورش میگو هامور طلایی قشم، تعاونی میگو دشت کُنار سیاه و تعاونی دریانوردان با ظرفیت تولید سه هزار و 680 تن میگو در سال افتتاح می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۲:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
خرم آباد- فرمانده نیروی انتظامی گفت: مسئولیت امنیت انتخابات و امنیت صندوق های اخذ رأی با پلیس است و نیروی انتظامی از دو ماه گذشته برنامه ریزی های لازم را در این زمینه انجام داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به تعامل پلیس و سپاه برای برگزاری انتخابات پرشور و امن بیان داشت : پلیس استان تمام تمهیدات لازم را برای برگزاری انتخابات امن و پرشور اندیشیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در پی افزایش ناامنی ها و ناتوانی دولت افغانستان در تامین امنیت مردم، رسانه آلمانی خبر داد که مردم خود بدنبال تامین امنیت هستند بنابراین افزایش سلاح در 6 ماه اخیر 10 برابر در این کشور افزایش یافته است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شب گذشته در برنامه فوتبال برتر، جنجال های مربوط به بازی پرسپولیس – سپاهان همچنان ادامه پیدا کرد و در بحث میان سرپرستان دو تیم، صحبت از نامه ای شد که باشگاه تهرانی به سازمان لیگ ارسال کرده و خواستار تامین امنیت این تیم در جریان ورود به اصفهان ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
قاسمی گفت: تحقق و تامین امنیت اصلی ترین وظیفه دستگاه قضایی، انتظامی و سایر نهادهای امنیتی است و حتی رسیدگی پرونده ای نیز در این راستا است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در دیدار با ایثارگران تاکید کرد: تامین امنیت در کشور هزینه دارد که شهدا، جانبازان وآزادگان با فداکاری، امنیت را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله فقیهی با صدور بیانیه ای در پی جنایت اخیر در کابل افغانستان تأکید کرد: از دستگاه های دولتی افغانستان انتظار می رود در تامین امنیت مردم تدبیی بیشتری بیندیشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۰    
رئیس حزب محافظه کار آلترناتیو آلمان، تکمیل پروژه نورد استریم 2 را برای تضمین امنیت انرژی برلین ضروری دانست.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تامین امنیت و حفاظت آثار تاریخی مناطق مرزی خداآفرین و جلفا با همکاری فرماندهی مرزبانی استان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۰۲    
فرمانده پایگاه علی بن ابیطالب (ع) شهرستان سرخه گفت: گشت رضویون با هدف تأمین امنیت و ارتقای آن در سطح شهرستان و در محله اسلامی آل یاسین گشت زنی می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق در واکنش به حمله معترضان عراقی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا در پیامی، این حمله را محکوم و بر ضرورت تأمین امنیت هیئت های دیپلماتیک تأکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۴    
امین فلاح موسس گروه صنعتی آی سورتر (iSorter) کشاورزی و صنایع مربوط به آن یکی از مولفه های اصلی اقتصاد غیرنفتی ایران است که طی سالیان متمادی نقش مهمی را در ایجاد اشتغال و تامین امنیت غذایی برای میلیون ها نفر بر عهده داشته است ...
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان اصفهان گفت: پلیس با توجه به اهمیت بازی سپاهان پرسپولیس، تدابیر لازم را برای اعزام تیم ها به محل برگزاری مسابقه از فرودگاه به هتل و از هتل به ورزشگاه و بالعکس و تامین امنیت در هتل محل اقامت بدون هیچ مشکلی ایجاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بیش از هزار نظامی صهیونیست در تامین امنیت شهرک نشینان صهیونیست در حمله به مسجد الاقصی شکست خوردند.
سازمان فناوری اطلاعات   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مرکز تخصصی آموزش مجازی امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات با هدف مواجهه با تهدیدات سایبری در کشور آغاز به کار کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۷    
ایران پرس: نمایندگان مجلس افغانستان از دولت این کشور بخاطر ناتوانی در تامین امنیت انتقاد کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
در حالی قرار است نشست بخارست با حضور رئیس جمهور آمریکا برگزار شود که تامین امنیت دریای سیاه و اوکراین همزمان با تحرکات نظامی روسیه در منطقه از اولویت های نخست برگزاری این نشست است.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برنامه ریزی ناجا از ماه ها پیش به منظور تامین امنیت انتخابات، از راه اندازی قرارگاه انتخاباتی امام علی (ع) با 9 قرارگاه فرعی خبر داد و گفت: نیروی انتظامی در سه عنصر مشارکت، سلامت و امنیت انتخابات نقش محوری و کلیدی دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ابوالفضل ظهره وند، سفیر پیشین ایران در افغانستان با اشاره به انفجار عظیم در محله شیعه نشین کابل اظهار داشت: مسئله تامین امنیت از عهده دولت به طور کامل برنمی آید، لذا باید هزاره ها خود مسئولیت امنیت حوزه مربوط به خود را برعهده گیرند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
ایلنا: سرهنگ جواد درستکار در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: پلیس استان با توجه به اهمیت این بازی برای 2 تیم، تدابیر امنیتی و ترافیکی لازم را برای اعزام تیم ها به محل برگزاری مسابقه از فرودگاه به هتل و از هتل به ورزشگاه و بالعکس و تامین امنیت در هتل محل اقامت بدون هیچ مشکلی ایجاد ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دویچه وله: با افزایش شمار خودروها، جای پارک در شهر ها به مشکلی بزرگ تبدیل شد. در ماه مه سال 1901 اولین پارکینگ طبقاتی در لندن افتتاح شد. نگاهی به تاریخچه و زیباترین پارکینگ های طبقاتی در این گزارش تصویری: اولین پارکینگ طبقاتی در نزدیکی پیکادلی ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
بامداد امروز یگان تکاوری نیکشهر واقع در استان سیستان و بلوچستان حین تامین امنیت جاده و راه های ارتباطی نیکشهر به ایرانشهر و چابهار با اشرار مسلحی که قصد ناامن کردن مسیر را داشته درگیر شده و ضربه سنگینی به آنان وارد کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار سنقر و کلیایی گفت: بخش اعظمی از تامین امنیت و آرامش در سطح جامعه مرهون تلاش و زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دولت با حذف ارز ترجیحی قیمت نهاده ها را 5 برابر کرده و نرخ مناسبی هم برای خرید گندم تعیین نکرده، اما سیاست کشورها برای تامین امنیت غذایی بویژه در شرایط شیوع ویروس کرونا حمایت از تولید محصولات اساسی و تامین نیاز داخل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۵    
روزنامه "لراگیر" چاپ ایروان نوشت، مهمترین دستاورد سفر لاوروف به ارمنستان امضای تفاهم نامه تامین امنیت بیولوژیکی میان ایروان و مسکو بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد نکویی گفت: قطعا انتخابات در مقیاس ملی یک نمایش اراده جمعی، بصیرت سیاسی، تقویت اقتدار ملی و تامین امنیت کشور است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش موازین نیوز، مثل المالکی فرماندهی عملیات سامراء طرح تامین امنیت این شهر و راه های منتهی به آن و مناطق تفریحی آن در آستانه عید فطر را تشریح کرد. وی افزود: طرح امنیتی محکمی به منظور حمایت از مراکز دینی، مراقد و تفرجگاه ها به مناسب عید قطر تهیه شده است. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
در سال 2017 جلسه ای در سازمان سیا در مورد ترور سردار سلیمانی برگزار شد/ پنتاگون همیشه ترور سردار سلیمانی را برابر با جنگ هسته ای می دانست!/ ترامپ هنگام ترور به سخنان مقامات نظامی گوش می داد/ صدها میلیون دلار هزینه برای دستیابی به مکالمات مقامات ایرانی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ظاهراً شرکای اروپایی آمریکا خواستار کند شدن روند خروج از افغانستان هستند حال آنکه انصراف احتمالی ترکیه از ادامه تامین امنیت فرودگاه کابل اوضاع را برای آنها پیچیده تر کرده است.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۹    
آیا این خواست کارگران در دولت فعلی کلید خواهد خورد یا پرونده تامین امنیت شغلی کارگران به دولت سیزدهم خواهد رفت؟
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۸    
گروه فرهنگ و هنر – شاید اگر چند سال پیش بود، سرقت یک مجسمه بزرگ شهری دهان مان را از تعجب باز می کرد اما حالا دیگر چنین خبرهایی متعجب مان نمی کند و این اندوهی بزرگ است ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کشاورزی به آن دلیل که تامین امنیت غذایی انسان را بر عهده دارد، هزاران سال است که در مرکز اهمیت فعالیت های انسانی قرار دارد. اقلیم و آب و هوای متنوع ایران این پتانسیل را دارد تا محصولات متنوع کشاورزی در آن تولید شده و با فرآوری این محصولات طیف وسیعی از اقلام غذایی برای مصرف داخلی و صادرات تولید گردد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۱:۳۸    
چابهار-سرهنگ پوراحمدیان گفت: تامین امنیت مردم عزیز در این شب های پربرکت وظیفه ماست.