شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۲۷Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین امنیت»

خبرگزاری فارس   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاندار جدید آذربایجان شرقی با اشاره به وجود 950 پروژه ناقص و نیمه تمام در حوزه های مختلف، معادن، آب و انرژی استان گفت: تلاش می کنیم با جذب سرمایه بخش خصوصی و با کمک دولت و نخبگان آستین ها را بالا زده و این پروژه ها را به سرمنزل مقصود برسانیم.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
چه خاوازی و چه ساداتی نژاد، به اعتقاد برخی از منتقدین فاقد توانمندی راهبردی برای اداره وزارتخانه عریض و طویل جهادکشاورزی و فعالیت همزمان در سه محور ساماندهی تولیدات کشاورزی، تامین امنیت غذایی و بحث توسعه زیرساخت ها و افزایش سرمایه گذاری ها در این بخش هستند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان گفت:با توجه به شرایط افغانستان، طالبان، واقعیتی در این کشور محسوب می شود واقعیتی که پایتخت را در اختیار دارد و مسئول تامین امنیت این کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- وزیر کشور گفت: مسوولان کنونی افغانستان باید به دنبال تامین امنیت مردم خود بوده و دغدغه های معیشتی آنان را رفع نمایند.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله موم وندی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: کشاورزی از بخش های مهم و تاثیرگذار اقتصادی ایران است که در این بخش ما تامین امنیت غذایی مردم را به وفور، متنوع و متکثر شاهد هستیم و تلاش مان بر این است تا آحاد جامعه به غذای سالم دسترسی پیدا کنند. وی [...]
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- بنا به اعلام روابط عمومی ارتش، در ادامه مرحله اصلی و فاز عملیاتی دهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت، عملیات رزم پهپادی توسط پهپاد های نیروی هوایی ارتش با موفقیت اجرا شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۶    
اجرای الگوی کشت برای تامین امنیت غذایی پایدار ضروریست.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
شماری از سران طوایف سیستان و بلوچستان بیان کردند: مردم داری، تامین امنیت پایدار، رفع محرومیت از چهره استان و دغدغه معیشت مردم همواره در اولویت کار شهید شوشتری بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بی اعتبارسازی ادعای تامین امنیت از سوی طالبان، به واکنش کشاندن ایران در مقابل طالبان، ایجاد جنگ شیعه-سنی و... از جمله اهدافی به شمار می روند که داعش به نیابت از آمریکا و در جهت ممانعت از بازگشت آرامش به افغانستان در پی اجرای آن هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز گفت: کنترل ترافیک هوایی منجر به تامین امنیت جاده های آسمانی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نیروی دریایی ارتش علاوه بر تجهیزات زیر سطحی از تجهیزات سطحی و هوایی برخوردار است و به عنوان نیروی مقتدر منطقه در تامین امنیت منطقه نقش بسیار محوری دارد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
از یک سو بحث شفافیت در فضای مجازی و شناسایی کاربران را دنبال می کنند و از سوی دیگر رسیدگی به این طرح مهم و مرتبط با زندگی بسیاری از صاحبان کسب وکارهای مجازی را از صحن علنی به کمیسیون تخصصی می برند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۸    
در دنیای دیجیتال امروزی، هر فردی یک گوشی هوشمند در دست دارد؛ افراد تمامی اطلاعات مهم شان را از اطلاعات بانکی گرفته تا عکس های شخصی در آن ذخیره می کنند. پس تامین امنیت این گوشی ها نیازی بسیار جدی محسوب می شود.
جمعی از یگان های نیروی انتظامی اعم از نیروهای ستادی، اداری و یگان های ویژه در مراکز اهدای خون استان مازندران حاضر شدند و با شرکت در عمل انسان دوستانه اهدای خون به بیماران زندگی بخشیدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۷    
گروه استان ها _ اجرای موفق فاز اول طرح 550 هزار هکتاری علاوه بر تحول عظیم در تولیدات کشاورزی و تامین امنیت غذایی کشور، موجب اشتغال زایی برای بیش از 80 هزار نفر از جوانان خوزستان شد که تامین اعتبار برای اجرای فاز دوم این طرح را الزام آور کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اجرای طرح های فناورانه برای تامین امنیت غذایی یکی از موضوعات مهمی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همواره دنبال کرده است در همین راستا تاکنون 106 طرح فناورانه در این حوزه با استفاده از توانمندی دانش بنیان ها و خلاق ها اجرایی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر تامین امنیت مناطق مختلف کشور گفت: امنیت مناطق کویری که بخش گسترده ای از مساحت کشور را به خود اختصاص داده اند از طریق ایجاد تعاملات بین استان های این محدوده ارتقا پیدا می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- بخش کشاورزی استان اردبیل با تولید سالانه 4.5 میلیون محصول، ظرفیت های بالایی در زمینه تامین امنیت غذایی کشور دارد ولی استفاده حداکثری از این توانمندی ها، نیازمند توجه ویژه دولت و سرمایه گذاری کلان در اجرا و تکمیل طرح های آب محور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - حملات تروریستی و انتحاری دو هفته گذشته به مساجد شیعیان در قندهار و قندوز افغانستان که ده ها کشته و مجروح بر جای گذاشت، حکایت از آن دارد که گروه طالبان باید مسئولیت بیشتری را در قبال تامین امنیت در این کشور عهده دار شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در نشست امروز وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با فرمانده نیروی انتظامی به دو موضوع حفاظت از آثار تاریخی و امنیت گردشگران تاکید شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: برقراری ارتباط تهران و ریاض فتح بابی برای تامین امنیت منطقه با کشورهای منطقه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کل دادگستری استان یزد اظهار داشت: در دهه 90 علیرغم جایگاه مهم زمین در اقتصاد و تامین امنیت غذایی متاسفانه سیاست کیفری در حفاظت و صیانت از زمین های زراعی و باغی مورد خدشه قرار گرفت.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۹    
آقایان حسن عباسی معروفان سرپرست دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی، ناصر شاهنوشی استاد دانشگاه فردوسی مشهد، علی رضوانی زاده رئیس انجمن کشت فراسرزمینی ایران و محمد مسعودی قائم مقام اتحادیه کارخانجات خوراک دام و طیور و آبزیان کشور در مورد مفهوم کشت فراسرزمینی و راه حل های تامین امنیت غذایی کشور ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بابک محبوب علیلو در نشستی با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و مدیران امور اراضی و جهاد کشاورزی شهرستان ها در ارتباط با هماهنگی، همفکری و ایجاد همگرایی بین مدیران، با اشاره به اهمیت حوزه کشاورزی و جهاد کشاورزی ...
شبکه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۱۵    
یکی از مهم ترین نکاتی که پس از خرید سرور فیزیکی یا مجازی باید به آن دقت کنید تامین امنیت سرور است. با توجه به این که سرورها قلب تپنده زیرساخت ارتباطی هر سازمانی هستند و تمامی اطلاعات حساس سازمان و اطلاعات کارمندان روی آن ها ذخیره سازی می شود و کارمندان اسناد و مدارک مهمی را روی سرور ذخیره سازی کرده ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا ، شاهپور علایی مقدم دوشنبه شب در نمایشگاه و جشنواره مبلمان و صنایع دستی روستایی مازندران که به مناسبت روز روستا در ساری برپا شد ، نیاز سالانه کشور به گوشت قرمز را 880 هزار تن اعلام کرد و افزود : عشایر 38درصد دام سبک ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران در تماس تلفنی با همتای پاکستانی ضمن دعوت از وی برای شرکت در نشست همسایگان افغانستان در تهران، مسئولیت حاکمان افغانستان برای تامین امنیت مردم این کشور و مقابله موثر با اقدامات گروه های تروریستی را مورد اشاره قرار داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۴   + ۵۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار وابستگان نظامی کشورهای خارجی مستقر در ایران گفت: ماجراجویی علیه ایران در هر سطح را با پاسخ پشیمان کننده روبه رو می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۱۳    
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان، گفت: استفاده بهینه از تجربیات و ظرفیت های ارزشمند علما دینی و ریش سفیدان به ویژه در مناطق مرزی استان امنیت پایدار اجتماعی را به همراه خواهد داشت چرا که اعتماد مردم به پلیس بهترین سرمایه اجتماعی است.
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: کانون های عشایری سهم قابل توجه ای از تولیدات کشاورزی و نقش تعیین کننده ای در تامین امنیت غذایی کشور دارند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سردار سلامی گفت: همکاران ما مامورند و دستور دارند که کنار مردم بمانند و با سختی ها دست و پنجه نرم کنند ما فقط به امنیت مردم فکر نمی کنیم بلکه در کنار آن به آرامش، آسایش و رفاه مردم می اندیشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۳    
دستیار وزیر دفاع آمریکا با مقامات ازبکستان در مورد تامین امنیت مرزها و گسترش بیش از پیش همکاری های دوجانبه گفت وگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید ساجد علی نقوی گفت: تأمین امنیت مردم افغانستان بر عهده دولت افغانستان است و دولت افغانستان باید اقدامات جدی را برای تامین امنیت شهروندان و جلوگیری از حوادث تروریستی انجام دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی،این عبارت نام طرحی است که نمایندگان ملت در مجلس انقلابی با استدلالی مبتنی بر حفظ حقوق ملت و تامین امنیت اخلاقی و اجتماعی شهروندان در صدد توجیه انشاء آن هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: پلیس همواره برای صیانت و حفاظت از جان و مال آحاد مردم تلاشی شبانه روزی و قابل تقدیر دارد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: پلیس همواره برای اینکه همه مردم با خیالی راحت و آرامشی پایدار باشند و نیز برای صیانت و حفاظت از جان و مال آحاد مردم تلاشی شبانه روزی و قابل تقدیر دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از تامین امنیت غذایی زلزله زدگان اندیکا و توزیع آرد موردنیاز آن ها در قالب کمک های مومنانه خبر داد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۰    
تولید برنج در استان های شمالی به یک اصل اساسی از اقتصاد کشور تبدیل شده و در کنار توجه به موضوعاتی همچون رهایی از وابستگی و تامین امنیت غذایی، این موضوع با تمام عمر، زحمت و تلاش آبا و اجدادی این استان گره ناگسستنی خورده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
آبداران استان کهگیلویه و بویراحمد که وظیفه تامین آب روستاهای استان را بر عهده دارند دوباره به وضعیت نامشخص خود اعتراض کردند آن ها می گویند در استان وعده های سر خرمن موجب سردرگمی ما شده آن ها معتقدند که مدیریت های ناکارآمد موجب بروز چنین وضعیتی شده آن ها از استاندار جدید خواهان تامین امنیت شغلی خود ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۴۶    
دریافت مالیات از مردم به گذشته های بسیار دور برمی گردد به گونه ای که اولین نشانه ها از مالیات شناخته شده امروزی از مردم را می توان در مصر باستان جستجو کرد ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۴    
در پی افزایش حملات تروریستی به مساجد شیعیان افغانستان و اعتراض ها به کوتاهی مقامات طالبان در تامین امنیت مردم، این گروه شبه نظامیِ حاکم قول داد که امنیت مساجد شیعیان و مدارس را تامین کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت کنندگان در مراسم گرامیداشت دومین سالگرد خیزش 17 اکتبر در لبنان مشعلی را روشن کردند و آن را در حضور صدها شهروند در اطراف بندر بیروت قرار دادند، درحالیکه نیروهای امنیتی اتوبان اصلی بین بیروت و شهرهای شمال را به منظور تامین امنیت شرکت کنندگان در این مراسم بستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله مهدی هادوی از اساتید حوزه علمیه قم با محکومیت حوادث تروریستی اخیر در افغانستان، گفت: بی شک اگر آشکار شود که طالبان قدرت تشکیل حکومت فراگیر و توان تامین امنیت عمومی و تدبیر اداره امور اقتصادی مردم افغانستان را ندارد، جامعه جهانی و کشورهای اسلامی نسبت به این موضوع ساکت نخواهد ماند.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: در صورت ادامه روند تغییر کاربری اراضی، در تامین امنیت غذایی با مشکل جدی مواجه خواهیم شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: در راستای زیباسازی و تامین امنیت و کاهش جرائم تعمیر جهادی شبکه روشنایی معابر باحضور 13 اکیپ عملیاتی در سطح شهر و روستاهای شهرستان خرم آباد از 30 شهریور شروع و در 16 مهر به پایان رسید .
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۲۶    
حجت الاسلام روحانی با تاکید بر اینکه مردم نسبت به نیروی انتظامی قدرشناس هستند گفت: نیروی انتظامی در دوران شیوع کرونا نقش حساسی را در تامین امنیت جامعه ایفا کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۳    
گروه سیاسی - مهدی یزدی : سفیر پیشین ایران در نروژ گفت: ما از کردستان عراق انتظار دایم که همانطور که ایران در ناکامی اشغال اربیل توسط داعش به آنها کمک کرد، آنها هم برای تامین امنیت ما همکاری لازم را انجام دهند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۵    
وزیر کشور و جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح در امور ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی پایه تامین امنیت و نظم عمومی در کشور است؛ گفت: تامین امنیت پایدار در گرو هماهنگی همه دستگاه های ذیربط است و در این خصوص باید دستگاه ها برای رفع نیازمندی های ناجا هماهنگی های لازم را به عمل آورند.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
طالبان در پی جمله به مسجد شیعیان در قندهار متعهد به حفاظت از مساجد شیعیان و تامین امنیت آنها شد.