پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۱:۴۶Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنادر و دریانوردی»

رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:مدیرکل بنادر ودریانوردی امیرآباد از آغاز عملیات اجرایی احداث پایانه جدید کانتینر یخچالی در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع توسط بخش خصوصی در بندرامیرآباد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: پروژه تعمیرات اساسی بیکن ها با هدف ایمن سازی آبراه خورموسی تا پایان تیرماه امسال 44 درصد پیشرفت داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مطابق آمار رسمی سازمان بنادر و دریانوردی طی تیرماه 1400 تخلیه و بارگیری کالای اساسی در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته 16.3 درصد افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان اجرای طرح جوار کارگاهی و نیمه کارگاهی را یکی از طرح های مهم در راستای افزایش اشتغال به ویژه اشتغال نیروی های بومی در صنایع بزرگ استان مطرح کرد و گفت ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تبدیل وضعیت فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان بررسی و پیگیری شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۱۰    
خارگ نیوز: معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان:سه فروند لنج در بندر صیادی کنگ طعمه حریق شدند که با تلاش تیم های امدادی از خشکی و دریا این آتش سوزی بطور کامل مهار شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا: معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: سه فروند لنج ظهر امروز در بندر صیادی کنگ طعمه حریق شدند که با تلاش تیم های امدادی از خشکی و دریا این آتش سوزی بطور کامل مهار شد. ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) از راه اندازی پایگاه مایه کوبی کرونا با هدف تسهیل دسترسی همه اقشار کارکنان مجتمع بندری امام خمینی(ره) به واکسن کرونا در این مجتمع بندری خبر داد.
رییس کمیته بنادر و دریانوردی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حوزه دریایی و بندری از مزایای فوق العاده ای برای انتقال صنایع آب بر به نوار ساحلی برخوردار است، گفت: کاهش هزینه حمل و نقل، اشتغال آفرینی و کاهش تنش آبی، از مهم ترین مزایای بندری و دریایی کشور است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از اجرای پروژه زمینی کردن خط 63 کیلو ولت بندر شهید رجایی با پیشرفت فیزیکی 55 درصدی از ابتدای سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس امور بندری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از تخلیه کشتی 66 هزار تنی حامل ذرت دامی، در مجتمع بندری شهیدرجایی بندرعباس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: 2 کشتی حامل 135 هزار تن کالای اساسی وارد بندرچابهار شد.
روانبخش بهزادیان از رشد 9,8 درصدی میزان عملیات تخلیه و بارگیری در بنادر کشور طی چهار ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: میزان عملیات تخلیه و بارگیری در بنادر از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه، معادل 46.18 میلیون تن بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – ساری - امیرحسین طاهریان : مدیر سازمان بنادر و دریانوردی امیرآباد از بهره برداری 4 طرح بزرگ سرمایه گذاری بخش خصوصی و دولتی، توسط رئیس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس در بندر امیرآباد خبر داد ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، 3 وعده وزارت جهاد کشاورزی برای تسریع در ترخیص نهاده از بنادر را عنوان کرد. *** آخرین وضعیت تخلیه بنادر از کالای اساسی به گزارش صنایع ، غلامحسین دغاغله درباره آخرین وضعیت تخلیه بنادر از کالای اساسی، اظهار داشت: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران با بیان این که حمل ونقل دریایی با موانع داخلی مواجه است، گفت: عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی موجب شده تا مشکلات حوزه دریایی و بندری به حداقل برسد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد در حضور نایب رییس کمیسیون آب ، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از جزیره ای عمل کردن برخی دستگاههای متولی در ترخیص کالاها از بنادر ، تشریک مساعی دستگاههای مسئول ، جهت تسریع و تسهیل در روند خروج کالاها از بندرامیرآباد را خواستار شد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: رکورد حمل روزانه کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره) به سایر نقاط کشور برای نخستین بار در سال جاری شکسته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نجات دو صیاد مفقود شده در خلیج فارس خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد از نصب و راه اندازی یک دستگاه رادار ساحلی با هزینه ای بالغ بر 45 میلیارد ریال در آینده ای نزدیک در بندرامیرآباد خبر داد.
عضو هیأت عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی بر ضرورت رفع مشکلات بخش خصوصی در بندر فریدونکنار تأکید کرد .
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد از بکارگیری فناوری نوین مولتی بیم در برداشت داده های عمق یابی، با هدف تولید و تدقیق در تهیه نقشه های هیدروگرافی با صرف کمترین زمان در بندر امیرآباد خبر داد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت:اسکله های گردشگری قشم به دلیل محدودیت های کرونایی و لزوم حفظ سلامت شهروندان و کارکنان، این جزیره تعطیل است و ارائه خدمات در بنادر مسافری برای موارد خاص و اضطراری به قشموندان انجام خواهد شد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
آیا در زیر شاخص های مرتبط با سنجش میزان بهره وری، این ذینفعان از جمله شرکت های کشتیرانی، سازمان بنادر و دریانوردی و نیز شرکت های مرتبط با اکتشاف، تولید، ذخیره سازی و انتقال نفت خام و محصولات حاصل از پالایش آنها در داخل کشور، مورد ممیزی توسط کارشناسان خبره مستقل قرار گرفته یا می گیرند؟
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
کاشف اسرار-مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از رشد 75 درصدی صادرات غیرنفتی در مجتمع بندری انزلی در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: تخلیه و بارگیری کانتینر در بنادر استان گیلان 46 درصد رشد داشته است. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: طرح ساخت اسکله شناور مسافری در بندر گناوه 15 مردادماه و شناور مسافری بندر دیلم تا هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: تمامی فعالیت ها اعم از ورود و خروج کشتی ها به بندرچابهار با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از آغاز عملیات جداسازی شبکه های آب رسانی و آتش نشانی محوطه های بندر نوشهر با هدف استفاده از آب دریا برای اطفاء حریق خبر داد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد با تاکید بر اینکه استراتژی و هدفگذاری سازمان بنادر و دریانوردی، جذب و فعال سازی شناورهای رو-رو در بنادر شمالی کشور است، گفت: شناورهای رو-رو، هزینه حمل و نقل را به حداقل می رساند و ضرورت دارد، از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۹    
سرانجام پس از چندین بار تاخیر در زمان اعلام شده از سوی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی برای بهره برداری از اسکله های نفتی بندر رجایی، این وعده در تاریخ 24 تیر ماه امسال محقق شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
در پی گلایه کامیون داران و نمایندگان تشکل های آن ها از بی برنامه بودن و ناهماهنگی دستگاه های متولی، طولانی بودن فرآیند ترخیص کالا و ...به عنوان دلایل انباشت کالاهای اساسی در بندر امام خمینی (ره)، معاون سازمان بنادر و دریانوردی این گلایه ها را ناشی از خستگی کامیون داران می داند و بس!
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۳:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بهره برداری از سامانه حفاظت الکترونیک بندر بوشهر و جزیره نگین با حضور ریاست جمهور بصورت ویدئو کنفران با فرمان رییس جمهور، بهره برداری از سامانه حفاظت الکترونیک بندر بوشهر و مجتمع بندری نگین آغاز شد. ...
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از تصویب طرح جامع توسعه بندر دیلم در هیئت عامل سازمان بنادر طی این هفته خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۶    
بهزادیان، مدیرکل امور بندری سازمان بنادر ودریانوردی با بیان اینکه هم اکنون چهار میلیون و 683 هزار تن کالای اساسی در بنادر کشور وجود دارد، گفت: تخلیه این کالاهای اساسی از بنادر کشور سرعت گرفته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، در این نشست که در اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در بندر امام خمینی (ره) برگزار شد، محمدحسن امیری بازرس کل امور راه وشهرسازی ، لطفعلی آذری سرپرست بازرسی امور اقتصادی و دارایی ، ابراهیم ممبینی سرپرست بازرسی کل استان خوزستان ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) -مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان می گوید 123 فروند کشتی حامل کالاهای نفتی و غیرنفتی در سه ماه نخست سال جاری در بندر امام خمینی (ره) تردد داشتند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از امضای قرارداد احداث کارخانه تولید آرد بلغور و کنسانتره ذرت به ارزش 648 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در بندرامیرآباد خبر داد.
عضو هیأت عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه بسیاری از تعرفه های بندری تعیین شده از سوی سازمان بنادر و دریانوردی در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش پیدا نکرده است، گفت: تعرفه های مترتب بر کشتی و THC در سال 1400 نسبت به سال قبل، هیچ گونه تغییری نداشته است.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان گفت: آلودگی ناشی از مشتقات نفتی در اروند رود با ورود نیروی عملیاتی مقابله با آلودگی بندر آبادان، مهار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: کار نوسازی چهارمین انبار ترانزیت کالا (انبار شماره 22) با حدود 10 هزار مترمربع در بندر شهید رجایی پایان یافت.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی درباره آخرین وضعیت کالا های اساسی انباشت شده در بنادر و چگونگی حمل و جابه جایی آن ها گفت: درحال حاضر مشکل کمبود کامیون حل شده و روزانه حدود 2000 دستگاه کامیون به بندر امام خمینی (ره) می آیند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: در پای اسکله 19 فروند کشتی منتظر پهلوگیری است که بار این کشتی ها شامل جو، ذرت، روغن، سویا، شکر و گندم است و برخی از این کشتی ها در حال تخلیه کالا هستند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی درباره آخرین وضعیت کالاهای اساسی انباشت شده در بنادر و چگونگی حمل و جابه جایی آن ها گفت: درحال حاضر مشکل کمبود کامیون حل شده و روزانه حدود 2000 دستگاه کامیون به بندر امام خمینی (ره) می آیند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رؤسای جدید 3 اداره در بنادر و دریانوردی مازندران منصوب شدند.
جنوب ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، حمیدرضا محمدحسینی تختی اظهار کرد: ماموران یگان حفاظت بندر شهید حقانی با هدف جلوگیری از فعالیت سوداگران مرگ، حفظ نظم و امنیت، حین گشت های روزانه امنیتی و کنترل خودروها و افراد متردد ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از برنامه ریزی صورت گرفته به منظور افتتاح شش پروژه بزرگ دریایی و بندری در این استان از طریق ارتباط ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور خبر داد. ...
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور با اشاره به اجرای طرح های توسعه ای در بنادر کشور گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا در بنادر از 250 میلیون تن در سال به 285 میلیون تن افزایش می یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
الهیار، عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: وابستگی ایران؛ در حوزه ساخت و ساز و تجهیزات دریایی و بندری به طور کامل در حال رفع شدن است.