شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۱:۱۶Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنادر و دریانوردی»

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با بیان اینکه رعایت استانداردهای ایمنی در سفرهای دریایی الزام است، گفت: پیشگیری از تردد شناورهای غیرمجاز در مناطق دریایی جزایر کیش نیازمند توجه جدی دستگاه های مسئول است.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۵ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی در پیامی، از حضور گسترده و پرشور مردم شریف بابصیرت و همیشه در صحنه کشورمان به ویژه خانواده بزرگ بندری و دریایی و همکاران سازمان بنادر و دریانوردی در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری قدردانی کرد.
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: 146 هزار و 827TEU کانتینر یخچالی با تناژ یک میلیون و 620 هزار و 664 تن در 11 ماهه امسال در این بنادر تخلیه و بارگیری شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان اعلام کرد: چهار میلیون و 96 هزار و 643 مسافر و گردشگر از ابتدای سالجاری تاکنون، از طریق بنادر مسافری شرق استان جابجا شدند.
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: 12هزار و 600 قایق گردشگری، 50 فروند شناور مسافری و 48 فروند لندینگ کرافت در بنادر شمالی و جنوبی برای ارائه خدمات به مسافران در آمادگی کامل قرار دارند.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دراین نشست که با حضوررحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، حسین عباس نژاد مدیرکل بنادر ودریانوردی استان هرمزگان، مهدی امام دادی مدیراداره بنادر ودریانوردی کیش ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۳    
تخلیه و بارگیری 214 میلیون تن کالا در بنادر ایران در 11 ماهه سال 1402 و هوشمندسازی 11 بندر تابعه استان بوشهر مهمترین عناوین خبری حوزه بنادر و دریانوردی در هفته گذشته بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان، با اشاره به تعطیلی مسیر دریایی قشم به هرمز و بالعکس، گفت: با توجه به وزش باد شدید و شرایط نامساعد جوی در خلیج فارس و دریای عمان، رفت و آمد شناورهای مسافربری تا 12 اسفندماه با محدودیت و ممنوعیت همراه است.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: رییس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: امدادرسانی به خدمه شناور خدماتی (فله بر) پانامایی در آب های عسلویه با موفقیت انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: امدادرسانی به خدمه شناور خدماتی پانامایی در آب های عسلویه با موفقیت انجام شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های رئیس جمعیت هلال احمر 55 دستگاه خودرو هایلوکس امدادی از گمرک بندر بوشهر ترخیص و به یگان امدادی جمعیت هلال احمر استان بوشهر افزوده شد. وحید کیانفر با تقدیر از تعامل سازمان بنادر و دریانوردی و اداره کل گمرک بندر بوشهر در سیر ترخیص خودروهای امدادی جمعیت هلال احمر گفت ...
طی حکمی به امضای جلیل اسلامی عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی، داود چگنی به سمت معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان منصوب شد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با بیان اینکه جریان ورود و خروج کالا در کشور از نظر فنی، ایمنی و عملیاتی باید تحت کنترل سازمان بنادر و دریانوردی باشد، بر لزوم نظارت مستمر سازمان بنادر و دریانوردی در بنادر غیرمالکیتی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- میزان تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه سال جاری، معادل 213 میلیون و 692 هزار و 862 تن بود.
نشست تکمیل پیش نویس پروتکل تامین ایمنی دریانوردی دریای خزر با حضور ویدئوکنفرانسی سرپرست اداره کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۲    
میزان تخلیه وبارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان بهمن ماه سال جاری، معادل 213 میلیون و 692 هزار و 862 تن بود.
نشست دو روزه مدیران، معاونان و مسئولان حراست ستاد و بنادر کشور با حضور معاون و زیر راه و شهرسازی و مدیرعامل مسئولان سازمان بنادر و دریانوردی در تهران آغاز به کار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نجات 12 سرنشین یک فروند قایق غیرمجاز و انتقال به جزیره کیش خبر داد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۳    
میزان تخلیه وبارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان بهمن ماه سال جاری، معادل 213 میلیون و 692 هزار و 862 تن بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با رویکرد این سازمان چنانچه کالاها در کمتر از 30 روز ترخیص و از بندر خارج شود مشمول تخفیف بسیار خوبی می شود که برای برخورداری تجار و بازرگان از این مزیت برگزاری نشست هم اندیشی با دستگاه های مرتبط در حال برگزاری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس -مدیر بنادر ودریانوردی شرق هرمزگان عملیات تخلیه وبارگیری کالا دربنادر شرق هرمزگان را بیش از 2میلیون تن اعلام کرد و گفت: صادرات غیرنفتی در این بنادر با افزایش 26درصدی همراه بوده است.
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام الزام کسب حداقل 65 درصد امتیاز از استاندارد های HSE توسط تمامی شرکت های خصوصی فعال در بنادر تجاری کشور تاکید کرد: بر اساس قوانین ملی و مصوبات داخلی سازمان بنادر و دریانوردی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: طرح ساخت دیوار حفاظت پیرامونی منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان سه صیاد یک قایق صیادی با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار و همکاری شناور همیار ناجی در آب های دریای عمان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
کیش - مدیر بنادر و دریانوردی کیش از تحویل گواهینامه و پلاک ثبت دائم قایق های صیادی در این جزیره خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: بیش از یک میلیون و 766 هزار تن انواع کالا، از ابتدای امسال تاکنون در بندرانزلی تخلیه و بارگیری شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نگاهی به انتصابات صورت گرفته در سازمان بنادر و دریانوردی نشان می دهد، وزرای راه و شهرسازی برای این سازمان در طی 10 سال گذشته، 9 معاون امور دریایی را عزل و نصب کرده اند.
رییس هیات مدیره انجمن صنفی دریانوردان با تاکید بر اینکه باید با سیاست گذاری یکپارچه از فعالیت جزیره ای و موازی کاری دستگاه های مختلف در مسیر تحقق دریامحور، جلوگیری کرد، گفت: سازمان بنادر و دریانوردی در مسیر تحقق توسعه دریامحور باید نقش حاکمیتی ، بالادستی و تولی گری داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: آغاز ترانزیت مشتقات نفتی در مجتمع بندری نگین که از ماه گذشته آغاز شده مجتمع بندری نگین را در مسیر رونق روزافزون قرار داده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: 12 میلیون و 500 هزار تن انواع کالاهای اساسی در مدت 11 ماهه سال جاری به وسیله 225 شناور در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) تخلیه و بارگیری شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه تعداد 649 فروند شناور تجاری طی 11 ماه وارد مجتمع بندری انزلی شده، تصریح کرد: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 38 درصد رشد داشته است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر مهم ترین اقدامات صورت گرفته در حوزه بندری و دریایی این استان در سال جاری را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
قشم - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از ارتقای سفرهای دریایی با جهش در نوسازی شناورهای مسافری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان از انعقاد تفاهم نامه با سرمایه گذار بخش خصوصی به منظور احداث و بهره برداری پایانه مکانیزه غلات در مجتمع بندری انزلی خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه استان های ایران آنلاین حسین عباس نژاد امروز شنبه پنجم اسفند ماه 1402، درباره مهم ترین پروژه های کلان اقتصادی دریایی و بندری استان هرمزگان، اظهار داشت: عملیات اجرایی اراضی 2 هزار و 400 هکتاری بندر شهیدرجایی، عملیات اجرایی مجتمع بندری مکران، بسته لایروبی بنادر استان هرمزگان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۰    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان به همراه اعضای ستاد تسهیل سفرهای دریایی نوروز 1403 این استان از اماکن مجاز و بنادر مسافری و گردشگری پهل و لافت و جزیره قشم بازدید کردند.
سرپرست معاونت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی فرارسیدن سالگرد درگذشت خانم ماندانا منصوریان نماینده ایران در سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) را به خانواده ایشان، همکاران و جامعه دریایی و بندری کشور تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 59 تیم همیار ناجی و غواصی برای سفر های نوروزی آماده شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- بندرعباس : معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: تمامی شناورهای مسافربری از نظر فنی و ایمنی کنترل و بازرسی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی بر ضرورت توسعه و ایجاد زیرساخت های جدید در حوزه بندری و دریایی تاکید کرد و گفت: توان بالای بخش فنی و مهندسی داخلی به عنوان بازوی توانمند اجرایی سازمان بنادر و دریانوردی، عمل می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی از اختصاص 135 هزار میلیارد ریال اعتبار توسط سازمان بنادر برای اجرای 310 پروژه خبر داد و گفت: 73 پروژه به ارزش بیش از 75 هزار میلیارد ریال آماده بهره برداری یا افتتاح شده است.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۵    
رزمایش پدافند غیرعامل و مدیریت بحران اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با رویکرد شرایط اضطراری ناشی از اقدامات خرابکارانه در پست های برق و شبکه با موفقیت در بندر چابهار برگزار شد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۵    
مدیر بنادر و دریانوردی بنادر آبادان خبر داد : خدمات رسانی نیروی بندر آبادان و بندر اروندکنار در یادمان شهدای و الفجر 8 تا آخرین روز حضور زائران و کاروان راهیان نور در یادمان شهدای والفجر 8 اروندکنار ادامه خواهد داشت.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از رشد 254 درصدی صادرات کالا از بنادر نوشهر و فریدونکنار از آغاز سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
سرپرست معاونت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، از برگزاری مانور جستجو و نجات دریایی در سواحل بابلسر در آستانه سفرهای نوروزی خبر داد.
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ساخت بزرگ ترین دیوار حفاظتی در پهنه جنوبی دریای مکران به طول سه هزار متر خبر داد .
معاون بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از تخلیه محموله های سنگین و فوق سنگین وارداتی در بندر چابهار خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اداره بنادر و دریانوردی کیش اعلام کرد: با توجه به پیش بینی وضعیت جوی شامل وزش بادهای غربی، وجود تندبادهای ناگهانی، افزایش ارتفاع موج و تلاطم های دریا برخی محدودیت های تردد در روز جمعه اعمال خواهد شد. ...
گام خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: مشکل ترافیکی ناشی از ازدحام تردد کامیون های ترانزیت مواد نفتی در ورودی بندر بوشهر برطرف شد.
برای اولین بار در سطح بنادر کشور، ارزیابی وضعیت پیاده سازی ISMS بر اساس ویرایش سال 2022 استاندارد ایزو 27001 در اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان صورت گرفت .