سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۰:۳۹Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنادر و دریانوردی»

دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
در بندرامام(ره) 1000روز بدون سانحه دریایی ثبت شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان اظهارداشت: ایمنی دریانوردی و جلوگیری از بروز سوانح و حوادث دریایی در بزرگترین بندر تجاری کشور و مبدأ ورود بیش از 80 درصد از کالاهای اساسی ...
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم آستارا در مجلس، گفت: لایروبی اسکله مجتمع بندری آستارا در شرایط حساس فعلی ضرورت دارد و با جدیت باید از جانب سازمان بنادر و دریانوردی انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان از رشد 23 درصدی تخلیه و بارگیری انواع کالا در بندر امام خمینی (ره) در نیمه نخست امسال خبر داد.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
شمال نیوز: بازرگانان قزاقستانی فعال در زمینه غلات ، مصالح ساختمانی ، چوب و MDF جهت مراودات و ایجاد دفتر بازرگانی در بندرامیرآباد ، از مناطق عملیاتی و ویژه اقتصادی این بندر بازدید کردند. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
در حالیکه اظهارات مختلفی درباره برقرار نبودن مبادلات تجاری دریایی ایران و چین و عدم اجازه به کشتی های ایرانی برای ورود به بنادر این کشور مطرح شده است، مدیرکل بندری سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که تجارت دریایی دو کشور برقرار است و مشکل خاصی در این زمینه نداریم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از اجرای پروژه خط فیبر نوری سالن خدمات مجتمع بندری شهید رجایی با هدف ارتقا ضریب امنیت و ارائه خدمات بهتر به مراجعان خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در حالیکه اظهارات مختلفی درباره برقرار نبودن مبادلات تجاری دریایی ایران و چین و عدم اجازه به کشتی های ایرانی برای ورود به بنادر این کشور مطرح شده است، مدیرکل بندری سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که تجارت دریایی دو کشور برقرار است و مشکل خاصی در این زمینه نداریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
در حالیکه اظهارات مختلفی درباره برقرار نبودن مبادلات تجاری دریایی ایران و چین و عدم اجازه به کشتی های ایرانی برای ورود به بنادر این کشور مطرح شده است، مدیرکل بندری سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که تجارت دریایی دو کشور برقرار است و مشکل خاصی در این زمینه نداریم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۱۵    
دنیای اقتصاد : معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی میانگین توقف کشتی ها روی آب در لنگرگاه ها برای صدور مجوز پهلوگیری را 2 ماه عنوان کرد. فرهاد منتصر کوهساری در گفت وگو با مهر درباره علت توقف کشتی ها در لنگرگاه بندر امام خمینی (ره) گفت: مهم ترین مشکلی که کشتی ها در لنگرگاه می مانند ...
لنگه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان از پهلوگیری بیش از 12 هزار و 500 فروند شناور و ارتقای ایمنی تردد شناورها و نجات جان 37 نفر در آب های حوزه ی استحفاظی غرب هرمزگان در 6 ماهه سال 1400 خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۸    
فرزام صفت از اختصاص 2 هکتار برای ترانشیپ منت در منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا خبر داد و گفت: این زمین بزودی و به همین منظور از سوی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان اختصاص پیدا می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی میانگین توقف کشتی ها روی آب در لنگرگاه ها برای صدور مجوز پهلوگیری را 2 ماه عنوان کرد.
عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه ساخت 48 فروند شناور از طرح تحول صنایع دریایی، تعیین تکلیف شده است، گفت: فرآیند مناقصه 5 شناور راهنمابر شمال، 5 شناور آتشخوار متوسط و 7 شناور آتشخوار بزرگ در حال طی شدن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: 35 هزارو232 TEU کانتینر یخچالی از ابتدای سال جاری تا نیمه مهرماه امسال در بنادرغرب استان تخلیه و بارگیری شده که در همسنجی با مدت مشابه سال قبل 340 درصد افزایش را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در آستانه هفته پدافند غیرعامل، مانور مقابله با حریق و آتش با استفاده از سیستم rainbow (شناور پیشرفته لایروب مکران یک) در لنگرگاه بندرعباس برگزار شد.
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: طی 6 ماهه اول سال جاری 13 میلیون تن انواع کالاهای اساسی در بنادر کشور تخلیه و بارگیری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- مدیر بنادر و دریانوردی شهرستان قشم گفت: در نیمه نخست سال جاری تعداد مسافرانی که در مسیر قشم تردد داشتند به 2 میلیون و 820 هزار و 229 نفر رسید که در همسنجی با سال گذشته 20 درصد افزایش دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار با ظرفیت تخلیه و بارگیری سالانه بیش از هشت و نیم میلیون تن کالا و تجهیزات به روز محدودیتی در پذیرش انواع با اندازه های مختلف، تخلیه و بارگیری ایمن ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
جلسه بررسی فرآیند ترخیص کالا های اساسی از بندر امام خمینی با حضور محسن رضایی، معاون اقتصادی رییس جمهور در اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان برگزار شد .
عضو هیات عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با وجود تحریم و شرایط کرونایی، این سازمان در پایداری فعالیت بنادر و حمل و نقل دریایی کشور، خوش درخشید؛ به گونه ای که در ورود و خروج کشتی ها و خدمه به بنادر کشور ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۳    
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: از شهردار می خواهم نسبت به تعیین تکلیف اسکله نخل ناخدا از طریق تعامل با دستگاه های ذیربط مانند بنادر و دریانوردی اقدام کند. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی عصر سه شنبه 20 مهر 1400 با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش و مدیران ارشد دریایی کشور در مرکز آموزش سازمان بنادر و دریانوردی در تهران برگزار شد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نقدینه - در مراسم روز جهانی دریانوردی، مدیرعامل بیمه البرز با اهدای بیمه عمر از 43 دست اندکار و فعال دریایی نمونه ارگان های دریایی کشورقدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در این مراسم که با حضور دریادار حبیب الله سیاری، رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران ...
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و مدیران ارشد ارگان های دریایی، از دریاییان نمونه کشور در سال 1400 تقدیر کردند.
مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه پاکسازی 27 مورد سانحه آلودگی در دریا طی شش ماهه نخست سال 1400 صورت گرفته است، گفت: در طول این مدت، 1063 مورد بازرسی زیست محیطی از شناورهای متردد انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۷:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از تخلیه و حمل یکسره بیش از هشت هزار تن گندم وارداتی از بندر چابهار در طی روز گذشته خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: گرچه تحریم ها و خلف وعده برخی سازندگان بین المللی در سرمایه گذاری برای توسعه بندر چابهار از طریق اپراتور هندی بی تاثیر نبوده است اما انتظار عملکرد بهتری از هندی ها داریم و امیدواریم هر چه سریعتر تجهیزات مورد نیاز این بندر تامین و وارد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی عصر سه شنبه 20 مهر 1400 با حضور جلیل اسلامی معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در مرکز آموزش دریانوردان در تهران برگزار شد ...
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در حال حاضر ظرفیت بنادر بازرگانی کشور 260 میلیون تن است که از 150 میلیون تن آن استفاده می شود؛ قطعا با رفع تحریم های ظالمانه دریایی و افزایش مراودات اقتصادی و بازرگانی کشور، می توانیم از ظرفیت بالقوه کشتیرانی تجاری و بنادر بازرگانی استفاده کنیم.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به تلاش ایران برای گسترش توافقنامه سه جانبه ایران-هند-افغانستان به سایر کشورهای آسیای میانه گفت: قرارداد با اپراتور هندی چابهار فعال است.
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه نقش 90 درصدی حمل و نقل دریایی در جابجایی کالا روشن و مبرهن است، گفت: استکبار جهانی با توجه به اهمیت و نقش انکارناپذیر حمل و نقل دریایی در اقتصاد کلان کشور، سیستم حمل و نقل دریایی را در کنار نهادهای مالی، در فرآیند تحریم های ظالمانه قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از حمله تروریستی به ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی در دریای سرخ طی سالهای اخیر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به ظرفیت خالی موجود در بنادر تجاری و ناوگان ملی، گفت: با رفع تحریم ها این ظرفیت وجود دارد که به هابِ ترانشیپی برخی بنادر منطقه تبدیل شویم و سهم خود را از حمل و نقل کانتینری ارتقا دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از واگذاری ساماندهی جزایر از سوی شورای امنیت کشور به این سازمان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سال گذشته و امسال سیستم آموزشی کشور در حوزه دریا در فهرست سفید سازمان جهانی دریانوردی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در کمیته ساماندهی سواحل و بنادر مصوب شد طرح ویژه سامان دهی 35 جزیره کشور با تولیت سازمان بنادر و دریانوردی انجام شود.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
برخی شنیده ها حکایت از مشخص شدن مدیرعامل جدید سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان امروز دارد.
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مدیران ارشد ارگان های دریایی، مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی با شعار دریانوردان در کانون آینده کشتیرانی به صورت نمادین و با رعایت پروتکل های بهداشتی به میزبانی سازمان بنادر آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بیش از 50 هزار سند آموزشی در 6 ماهه گذشته تحویل دریانوردان شده و حدود 110 نفر از دانش آموختگان دریایی کشور را برای کارآموزی به کشتی های بین المللی اعزام کرده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تجارت دریایی ایران در دوران تحریم متوقف نشد اما در انتظار هستیم تا با رفع تحریم ها شرایط تجارت دریایی و اقتصاد کشور مطلوب تر شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به حمله سایبری اخیر به سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این حمله سایبری نتوانست شرایط کار را سخت کند و با همکاری سایر نهادها توانستیم از پس این مشکل برآییم.
عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برای استقرار چرخه مدیریت بهره وری به میزان صددرصد در سازمان بنادر و دریانوردی، برنامه ریزی جدی و مناسبی صورت گرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از رشد 42 درصدی تخلیه و بارگیری از ابتدای امسال تا نیمه مهرماه جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: تخلیه و بارگیری کالای فله و متفرقه در بندرشهید رجایی طی مدت مذکور بیش از 10 میلیون تن بوده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱    
محمد قائدزاده دوومیدانی کاران بوشهری که باکسب4 نشان طلا بهمراه تیم پتروشیمی جم عازم مسابقات جهانی شرکتهای کارگری جهان عازم کشوریونان شده بود با استقبال معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان ...
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: پیش بینی می شود در نیمه دوم سال با حجم انبوهی از ورود کالاهای اساسی در بنادر مواجه باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۱    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر بندرعباس : بنادر مسافربری شهید حقانی به قشم بازگشایی شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۵    
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: در 6 ماهه سال 1400، جهش 4.5 برابری تخلیه و بارگیری کانتینر یخچالی در بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان صورت گرفت.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: عضو هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: مطالعه برنامه های توسعه ای برای بندر بوشهر و 10 بندر تجاری دیگر این استان انجام شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
عباس نژاد، مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از تدوین دستورالعمل بازیافت کشتی ها در ایران با مشارکت سازمان حفاظت محیط زیست و تدوین طرح جامع کنترل و بازرسی کشتی ها خبر داد.