یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۳:۰۷Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنادر و دریانوردی»

بازار کار   ۱۰ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از برنامه جدی دولت برای توسعه بنادر هرمزگان خبر داد و گفت: 9 اسکله جدید در بنادر مسافری ایجاد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اداره ایمنی و آتشنشانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: مانور اطفای حریق و امداد و نجات در بندر خارگ برگزار شد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر، اعلام کرد: در حوزه نیروی دریانوردان با کمبود مواجه شده ایم و حالا آمادگی داریم که با تایید رئیس سازمان اداری و استخدامی، نیروهای متخصص بومی در صنعت حمل و نقل دریایی کشور را جذب کنیم. تهران – اقتصادبرتر – 05 آذر 1401 ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: شهردار بوشهر با بیان اینکه احداث جزیره مصنوعی در آب های این شهر در دستور کار است، گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته همکاری های مشترک این شهرداری و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر توسعه می یابد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت:به دنبال رصد و پایش مستمر مرکز جستجو و نجات دریایی بندر امام خمینی 6 نفر از سرنشینان یک فروند موتور لنج باری مغروقه ایرانی در محدوده آب های کشور کویت نجات یافتند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
صفایی، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی دریانوردی بر تداوم حرکت آن سازمان برای تحقق سیاست های دولت سیزدهم و توسعه اقتصاد دریامحور تاکید کرد: برای بنادر کوچک تا دهه فجر امسال خبرهایی خوبی خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر شهردار بوشهر با بیان اینکه احداث جزیره مصنوعی در آب های این شهر در دستور کار است، گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته همکاری های مشترک این شهرداری و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر توسعه می یابد.
ارسال 9 میلیون تن کالای اساسی از بندر امام خمینی(ره) در شبکه توزیع درون کشور، موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت سکوی تفریحی در تنکابن، برنامه ریزی برای تسریع تخلیه و بارگیری کالاها در بنادر و افزایش 49 درصدی واردات گندم در بزرگترین بندر تجاری ایران بخشی از مهمترین اخبار حوزه بنادر و دریانوردی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بندرخمیر گفت: بر اساس گفته های مدیران ارشد سازمان بنادر و دریانوردی قرار است فاز اول مجتمع بندری خمیر در دهه فجر امسال افتتاح و به بهره برداری برسد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور از جذب یک هزار نخبه در کشور خبر داد و گفت: بخشی از آن سهم سازمان بنادر و دریانوردی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر کل سازمان بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت: حدود 700 خودروی سواری ترانزیتی از امارات که باید به بندر اکتائو قزاقزستان حمل شود به دلیل نبود کشتی برای حمل این کالا در مجتمع بندری انزلی دپو شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم در بحث افزایش روابط تجاری با کشورهای همسایه، گفت: در همین راستا تقویت اقتصاد دریامحور با جدیت در دستور کار است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر کل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت:هم اکنون ذخایر کالاهای اساسی در مجتمع بندری امام خمینی(ره) به 3.9میلیون تُن رسیده که معادل 90درصد ظرفیت کل انباری های این بندر راهبردی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بنادر و دریانوردی گلستان گفت: آب دریا در ساحل بندرگز عقب نشینی داشته و برای ورود مجدد آب به این قسمت ساحل نیازمند لایروبی هستیم.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۵    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد انزلی گفت: تلاش می کنیم در راستای ایجاد ارتباط میان صنعت و دانشگاه، روابط و همکاری خود با اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان را گسترش دهیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران پیشرفت راه دسترسی بندر نوشهر را 78 درصد ذکر کرد و گفت: 200 میلیارد تومان برای ساخت این راه هزینه شده است.
ایمیدرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مجوز بهره برداری اسکله های هفت و هشت بندر تخصصی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان توسط سازمان بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان صادر شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون 39 فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در بندر شهید رجایی پهلودهی شده است و درحال حاضر 2 کشتی روغن و گندم در حال تخلیه هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: برای تملک واحدهای مسکونی غیر مجاز در مسیر راه دسترسی بندر منطقه ویژه اقتصادی نوشهر باید با ارائه راهکارهای قانونی، چاره اندیشی شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون 39 فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در بندر شهید رجایی پهلودهی شده است و درحال حاضر 2 کشتی روغن و گندم در حال تخلیه هستند.
معاون سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بر اساس مطالعات صورت گرفته، سهم ایران در حوزه اقتصاد دریا از تولید ناخالص داخلی فقط 2 درصد است درحالی که این سهم در برخی از کشورهای ساحلی تا 50 درصد نیز می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: در زمان حاضر لایروبی کانال دسترسی بندر نوشهر برای تردد ایمن کشتی ها اولویت نخست این اداره کل است.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۴    
فرمانده پایگاه مقاومت بلال حبشی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با هدف گرامیدشت هفته بسیج، نمایشگاه عکس و کتاب بسیج در این اداره کل برپا شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان بنادر و دریانوردی در راستای مسوولیت های اجتماعی و حمایت از جامعه صیادی و برحسب پیگیری های صورت گرفته 70 میلیارد تومان برای لایروبی اسکله هفت تیرچابهار اختصاص داده است.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۷:۳۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج و سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل "بسیج مستضعفین" را به ملت شریف ایران، جامعه دریایی و بندری و بسیجیان عزیز تبریک و تهنیت گفت.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
بیش از سه میلیون تن نهاده دامی در بندر امام رسوب شده است. این اتفاق در حالی اخیراً رخ داد که تولیدکنندگان ناچار هستند از بازار آزاد و با قیمت بالاتر اقدام به تامین نهاده دامی کنند. اما آیا پروسه معیوب توزیع نهاده دامی منجر به افزایش قیمت گوشت می شود؟ ...
در نشست مشترک علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و علیرضا مقدسی رییس کل گمرک کشورمان، بر تسریع در روند عملیات تخلیه و بارگیری و شفاف سازی فرایند ترخیص کالاها در بنادر تاکید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۳    
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از پهلوگیری دو فروند کشتی حامل بیش از 41 هزار تن روغن خوراکی و 67 هزار تن گندم در بندر شهید رجایی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
بندرعباس – ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 39 فروند کشتی به مجموع تناژ 2 میلیون و 77 هزار و 327 تُن کالای اساسی از طریق بندر شهید رجایی وارد کشور شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۰۷    
بندرعباس - ایرنا - مروارید خلیج فارس مروری بر تحولات بنادر شهرستان بندرلنگه با تاکید بر بندر تجاری لنگه قدمی در راستای معرفی پهنه های ساحلی وسیع و زیبای غرب هرمزگان به ویژه نقش پراهمیت بندرلنگه در حوزه بنادر و دریانوردی حاشیه خلیج فارس به رشته تحریر درآمده است.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
گمرک ایران و سازمان بنادر و دریانوردی در نشستی مشترک به تشکیل قرارگاه تسهیل تشریفات گمرکی کالا های اساسی به منظور سرعت بخشیدن به تخلیه و بارگیری و ترخیص کالا های اساسی تاکید کردند، تشکیل این قرارگاه را می توان راهکار جدید برای تسهیل ترخیص کالا از بنادر دانست.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان در راستای جذب و اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، با رئیس اداره بنادر و دریانوردی شهرستان بندرلنگه دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان از آمادگی 6 پروژه مهم و بزرگ در حوزه بنادر استان برای سرمایه گذاری خبر داد و گفت: این پروژه ها شامل احداث کارخانه کشتی سازی، ایجاد و توسعه گردشگری دریایی، مخازن نگهداری روغن خام، سیلوی غلات، احداث ترمینال کانتینری و کانتینر یخچالی عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: 19 طرح عمرانی و احداثی با اعتبار سرمایه ای بالغ بر دو هزار و 600 میلیارد تومان در بندر امام خمینی(ره) در دست بررسی و اقدام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، از دو عملیات موفق در دریا در مدت 24 ساعت و ارائه خدمات پزشکی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات امدادرسانی به شناور سنتی مسیر بندر ریگ - دبی و نجات 6 خدمه آن از خطر غرق با موفقیت انجام شد.
انجمن آردسازان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس – مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در حال حاضر دو فروند کشتی حامل گندم در اسکله های بندر شهید رجایی به مجموع تناژ 121 هزار و 500 تن درحال تخلیه کالای خود هستند. ...
گمرک ایران و سازمان بنادر و دریانوردی در نشستی مشترک با تشکیل کارگروهی بر سرعت بخشیدن به تخلیه و بارگیری و ترخیص کالاهای اساسی تاکید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۲    
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات امداد پزشکی به خدمه یک شناور خدماتی در نزدیکی بندر بوشهر با موفقیت انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: طرح ساخت 2 پست اسکله بندر کنگان شروع شده و با افتتاح آن در آینده نزدیک، بندر کنگان قادر به نقش آفرینی در عرصه تجارت منطقه ای می شود.
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان اظهار کرد: شناور حادثه دیده حامل بار با اقدام به موقع و امدادرسانی نیروی امداد و نجات بندر اروندکنار و چوئبده بدون تلفات به مقصد رسید.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۲:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
ایلنا نوشت:مدیر کل بنادر و دریانوردی خوزستان اظهار داشت: در حال حاضر در بندر امام 37 فروند کشتی با میزان بار 2 میلیون و 200 هزار تن در لنگرگاه بر روی آب مانده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
نوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: امکان پهلوگیری کشتی هایی با ظرفیت شش هزار و 500 تنی در بندر نوشهر به عنوان قدیمی ترین بندر استان وجود دارد.
رئیس اتاق بازرگانی و صنعت استان تومسک روسیه به همراه مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در بازدید از زیرساخت ها و توانمندی های مجتمع بندری انزلی با اشاره به توسعه تبادلات تجاری و همکاری های دوجانبه بین ایران و روسیه گفت ...
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر به همراه مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در بازدید از مجتمع بندری انزلی با بیان اینکه ظرفیت مناسبی در مجتمع بندری انزلی در راستای واردات نهاده وجود دارد، گفت: حمایت های خوبی از سرمایه گذاران در بندرانزلی صورت گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به معطل ماندن 37 کشتی کالای اساسی در لنگرگاه بندر امام (ره)، گفت: جهاد کشاورزی باید هرچه سریع تر کالای خود را از بندر خارج کند.
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با تأسیس و ساخت سکوی تفریحی در نوار ساحلی شهرستان تنکابن خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۵    
بندرعباس - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در حال حاضر دو فروند کشتی حامل گندم در اسکله های بندر شهید رجایی به مجموع تناژ 121 هزار و 500 تن درحال تخلیه کالای خود هستند.
آنا / روند بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان از ارسال 9 میلیون تن کالای اساسی در شبکه توزیع کشور از سایت های انبارش مجتمع تجاری بندر امام خمینی (ره) به مبادی مصرف از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.