یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۸:۰۸Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنادر و دریانوردی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان از پهلوگیری بدون سانحه بیش از یک هزار فروند کشتی در اسکله بندر امام خمینی (ره) در سال 99 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: سال گذشته افزون بر یک میلیون و 958 هزار و 105 تن کالای اساسی توسط 43 فروند کشتی در بندر شهید رجایی بندرعباس تخلیه و بارگیری شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه ناجا فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی پلیس پیشگیری ناجا از کشف 40 دستگاه تلفن همراه قاچاق به ارزش 8 میلیارد و 500 میلیون ریال در بندر لنگه خبر داد .
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران و وزیر کشتیرانی هند طی ملاقاتی در خصوص ظرفیت های همکاری میان دو کشور در حوزه بنادر و دریانوردی و اقدامات انجام گرفته برای تحقق این فرصت ها به ویژه در بندر چابهار، گفت وگو کردند. منسوخ مانداویا وزیر کشتی رانی، بنادر و آبراه های هند، با اشاره به همجواری و [...]
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از ممنوعیت سفرهای دریایی در موج چهارم کرونا خبر داد و گفت: البته سفرهای دریایی به صورت موردی و تنها برای بومی های منطقه انجام می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی درباره میزان موجودی کالاهای اساسی و غیر اساسی در بنادر کشور گفت: مجموع کالاهای اساسی و غیر اساسی در بنادر کشور بیش از 7 میلیون تن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مطابق آمار سازمان بنادر و دریانوردی طی سال 99 تخلیه و بارگیری انواع کالا در بنادر شمالی و جنوبی کشور نسبت به سال 98 بالغ بر 18.1 درصد کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران درباره الزامات ساخت نخستین جزیره مصنوعی کشور در نوشهر توضیحاتی را ارائه داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل بنادر و دریانوردی و دانشگاه آزاد اسلامی گیلان امضا شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۳    
تفاهم نامه همکاری های مشترک علمی، پژوهشی و آموزشی میان دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان امضا شد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به اینکه افزایش تولید با توسعه اقتصاد دریا محور و بنادر کوچک محقق می شود، گفت: سرمایه گذاری در پسکرانه بنادر؛ نیازمند مشارکت فعال بخش خصوصی است.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور بنادر و دریانوردی هرمزگان از پهلوگیری 2 کشتی حامل روغن خوراکی برای تخلیه در اسکله های بندر شهید رجایی خبر داد. *** پهلوگیری 2 کشتی حامل روغن خوراکی به گزارش خبرگزاری صنایع ، منصور خرمشکوه با بیان خبر پهلوگیری 2 کشتی حامل روغن خوراکی، اظهار داشت: ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
نوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: با تخریب 50 سازه غیرمجاز ساحلی 31 هزار مترمربع از نوار ساحلی خزر در استان آزادسازی شد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۳    
به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ؛ محمدعلی موسی پور طی حکمی از سوی سید سعید سید علائی به معاونت امور بندری و اقتصادی اداره کل بندرامیرآباد منصوب شد. در حکم سید علائی آمده است: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا-معاون امور بندر اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در راستای تامین کالاهای اساسی به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان، 2فروند کشتی حامل روغن خوراکی برای تخلیه در اسکله های 19 و 21 بندر شهید رجایی بندرعباس پهلوگرفتند.
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان از رشد 35 درصدی تخلیه و بارگیری و افزایش 60 درصدی صادرات کالاهای غیرنفتی در سال 99، نسبت به سال 98 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۶    
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: سال گذشته 5 میلیون و 347 هزار تن انواع کالا در بنادر غرب استان تخلیه و بارگیری شد.
معاون بندری سازمان بنادر و دریانوردی از مجموع موجودی 5.2 میلیون تن کالای اساسی در انبارهای بنادر و کشتی های پای اسکله و کشتی های موجود در لنگرگاه ها خبر داد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سازمان بنادر و دریانوردی می تواند شعار سال 1400 را در پسکرانه بنادر محقق کند، گفت: مجلس شورای اسلامی در راستای پشتیبانی و رفع موانع تولید در پسکرانه بنادر، در کنار سازمان بنادر است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: مدت زمان تردد کشتی از برزیل تا بنادر ایران حدود 40 تا 50 روز است اگر فردی از کادر و خدمه این کشتی مبتلا باشد در این بازه زمانی بهبود یافته و دوران قرنطینه وی هم به پایان رسیده یا فوت شده است.
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان از تخلیه و بارگیری بیش از 5 میلیون تن انواع کالا در سال گذشته خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از بازرسی دو هزار و 529 فروند انواع شناور کنوانسیونی و غیر کنوانسیونی توسط اداره کنترل بازرسی کشتی ها طی سال 99 در بنادر استان خبر داد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از افزایش میزان سرمایه گذاری در بندر شهیدبهشتی چابهار در سال 1400 خبر داد و گفت: انعقاد قراردادهای سرمایه گذاری در زمینه فعالیت های ارزش افزوده ای و صنعتی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیر عامل اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در ارزیابی صورت گرفته ویژه سال 99 این اداره کل در سه شاخص اچ.اس.ایی، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل موفق به کسب رتبه دوم در بین بنادر کشور شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: قرارداد ساخت سیلوی 30 هزار تنی غلات در بندر نوشهر امضا شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد با بیان اینکه بندر امیرآباد در جشنواره شهید رجایی استان مازندران در سال 99 ، رتبه اول را در بین دستگاه های اجرایی استان کسب کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: 6 سرنشین شناور صیادی "یگدار" در آب های سواحل چابهار با تلاش نیروهای امدادی بندر نجات یافتند.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان متناسب با شعار امسال تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها در فرآیند تخلیه و بارگیری و نگهداری کالا، هرگونه حمایت و پشتیبانی از تولید کنندگان برای تسهیل در فرآیند واردات و صادرات کالا را در دستور کار خود قرار داده است.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تصریح کرد: بنادر تجاری کشور به جهت تخلیه و بارگیری انواع کالاها و ترانزیت با هیچ کمبودی روبرو نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: براساس اهداف فنی برنامه ششم توسعه تا پایان سالجاری به دنبال افزایش ظرفیت بنادر از حدود 250 میلیون تن به بالغ بر 280 میلیون تن در سال هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- معاون وزیر راه و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی بیان کرد: بر اساس اهداف برنامه ششم توسعه حداکثر تا پایان سال جاری ظرفیت بنادر کشور را از حدود 250 میلیون تن به 280 میلیون تن می رسانیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت: با رشد عملکرد در دو بندر انزلی و آستارا در سال گذشته شاهد رشد 36 درصدی عملکرد تخلیه و بارگیری بودیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 85 درصد کالا های کانتینری کشور از طریق بندر شهید رجایی جابجا می شود.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: یک پست اسکله فاز سوم طرح توسعه بندرشهید رجایی به طول 400 متر و پسکرانه آن تا پایان خرداد ماه تکمیل و به بهره برداری می رسد.
رییس کمیته بنادر و دریانوردی مجلس شورای اسلامی، سازمان بنادر و دریانوردی را در صف مقدم فعالیت های اقتصادی کشور توصیف کرد و گفت: پسکرانه بنادر باید به محل فعالیت های تولیدی و ارزش افزوده ای، به منظور رونق اقتصادی کشور تبدیل شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۰    
سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد، با ورود هفتمین محموله روغن خام، ظرفیت مخازن بندر نوشهر به حداکثر میزان خود رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
نوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از پهلوگیری هفتمین کشتی حامل محموله روغن خوراکی خاک به بندر نوشهر خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۱    
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از رشد 80 درصدی بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر در سال 1399، نسبت به مدت مشابه قبلی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد از جذب بیش از 8 هزار و 800 میلیارد ریال اعتبار، از پروژه های عمرانی سال 99 خبر داد.
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: بندر شهید رجایی با بهره گیری از دانش بومی و استفاده از محصولات داخلی در بسیاری از زمینه ها از جمله دانش طراحی، ساخت و تعمیرات تجهیزات استراتژیک به توفیقات قابل توجهی دست یافته اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان افزود: تعمیرات زیرآبی یدک کش یادگار2، طبق الزامات موسسات رده بندی در بهمن و اسفند 1399 و با اعتباری بالغ بر 28 میلیارد ریال دربازه زمانی 40 روز توسط شرکت کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ISOICO و با نظارت ...
مسئول هماهنگی مقابله با کرونا در سازمان بنادر و دریانوردی اقدامات کامل و متفاوت این سازمان در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در سال 99 را تشریح کرد و گفت: این اقدامات در سه سطح بندری، دریایی و پشتیبانی-اداری مدنظر قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیل مکی زاده گفت: روز گذشته چهار گردشگر به دلیل آشنا نبودن به فن شنا در سواحل ناز جزیره قشم غرق شدند.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: براساس برنامه ریزی تبیین شده در نوروز1400 سه محور، حفظ سطح ایمنی، رعایت الزامات بهداشتی، مراقبتی وهمچنین اطلاع رسانی در راس امور قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران آخرین وضعیت تفحص از سازمان بنادر و دریانوردی در این کمیسیون را تشریح کرد.
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشریح جزییات سفرهای دریایی نوروز 1400 اعلام کرد: جمعا یک میلیون و 400 هزار سفر دریایی و گردشگری دریایی با رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا انجام شد.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صبح کیش، عبدالهی گفت: در جزیره کیش اداره بنادر و دریانوردی کیش متولی اصلی امداد و نجات دریایی است و بقیه ادارات مرتبط نیز در خصوص امدادرسانی کمک می کنند.وی گفت: پلاژ آقایان و بانوان در جزیره کیش با توجه به وجود ناجیان و دیده بان برای شنا در نظر گرفته شده است و در دیگر سواحل شنا ممنوع است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: طرح های عمرانی بسیاری طی پارسال در مجتمع بندری امام خمینی (ره) به منظور تجهیز قطب حمل و نقل طی پارسال انجام شد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد در تشریح اهم اقدامات بندری و دریایی بندر امیرآباد در سال 99، گفت: در سال گذشته شاهد رشد 104 درصدی حمل ریلی کالا و تحقق 400 درصدی جذب سرمایه گذاری در این بندر بوده ایم.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از پیشرفت 98 درصدی نصب مخازن ذخیره روغن خوراکی در بندر نوشهر خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان بنادر و دریانورد، محمدتقی انزان پور با اشاره به مهم ترین اقدامات بنادر مازندران در سال 99 ...