شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۰۸Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسئولیت های اجتماعی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۹    
بوشهر-ایرنا- نماینده کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در صندوق توسعه ملی و کمیسیون اصل 90 گفت: شرکت ها و کارخانه های بزرگ صنعتی و معدنی و مجتمع های نفت گاز و پتروشیمی به تعهدها و مسئولیت های اجتماعی خود عمل نمی کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مشارکت آگاهانه و بهنگام لوله سازی اهواز در بخش مسئولیت های اجتماعی همواره از ملزومات ذاتی این شرکت است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۵    
رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: این شرکت در سال جاری مبلغ 300 میلیارد ریال برای مسئولیت های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و بهداشتی و 500 میلیارد ریال در جهت پروژه تأمین آب براساس مصوبات کارگروه مقابله با خشکسالی اختصاص داده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در خصوص انجام مسئولیت های اجتماعی شرکت مس در قبال مردم رفسنجان انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: شهرداری شهر را برای شهروندان آن می خواهد و شهروندان باید در آرامش و شرایط مطلوب باشند. همچنین شهرداری مسئولیت های اجتماعی را در کنار سایر مسئولیت های خود جدی می گیرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
روح الله رستمی در گفت و گو با میزان، در رابطه با دیدار رئیس دستگاه قضا با ورزشکاران اظهار داشت: دیدار خوبی بود؛ رئیس قوه قضاییه توجه ویژه ای به یک سری نکات در ورزش داشتند که خیلی قابل توجه و جالب بود ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ سردار عبدالرضا مرادحاجتی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از شرکت فولاد اکسین خوزستان بازدید به عمل آورد. در این دیدار صمیمانه مهندس آسیابان مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان ضمن ارائه گزارش عملکردی از نیمه اول سال 1400 و برشمردن موفقیت های این شرکت خاص فولادی در ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام گفت: شرکت پتروشیمی ایلام در قالب مسئولیت های اجتماعی در احداث جاده سلامت شهر چوار مشارکت خواهد کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۳    
در راستای مسئولیت های اجتماعی تفاهم نامه همکاری بین باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان و اداره کل بهزیستی، امضا شد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل پتروشیمی شازند و مسئولین هلال احمر استان مرکزی و جمعی از همکاران داوطلب، اولین خانه هلال صنایع بزرگ صنعتی کشور در شرکت پتروشیمی شازند افتتاح شد. تهران – اقتصاد برتر – 27 مهر 1400 ...
به گزارش مس پرس، این جشنواره عصر دیروز (دوشنبه 26 مهرماه) در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد. در این مراسم از سازمان های فعال در زمینه مسئولیت اجتماعی تقدیر بعمل آمد. *شرکت مس نشان عالی 6 ستاره مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سالانه 300میلیارد ریال برای انجام مسئولیت های اجتماعی شرکت پالایش اصفهان هزینه می شود.
نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی با تقدیر از عملکرد مدیرعامل و روابط عمومی شرکت مس به دلیل انجام فعالیت های چشمگیر در حوزه مسئولیت های اجتماعی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۳    
گناوه - ایرنا - نماینده شورای اسلامی شهرستان دیلم در شورای استان بوشهر گفت: مطالبه و خواسته های بحق مردم این شهرستان، قانونمند کردن مسئولیت های اجتماعی شرکت های نفتی مستقر در این منطقه است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، علی مطیع جهانی در جشنواره روابط عمومی و مسئولیت های اجتماعی ، با تاکید بر نقش مهم روابط عمومی ها در هر سازمان فعال، اذعان داشت: ویژگی منحصر به فرد بنگاه های اقتصادی تعاون در اقتصاد ملی ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیت های اجتماعی روز دوشنبه 26 مهرماه 1400 با حضور برندهای صاحب نام سازمانی و تجاری کشور در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت های معدنی در خواف تاکنون اقدام قابل توجهی در تقویت و توسعه زیرساخت های منطقه ای انجام نداده و توجه کافی به عمل به مسئولیت های اجتماعی خود نداشته اند.
بانک پاسارگاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد در ادامه مجموعه فعالیت های خود در حوزه مدرسه سازی از مسئولیت اجتماعی، این بار مدرسه ای را در روستای گلگزی از توابع شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی افتتاح کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۳۷    
معاون امور صنایع سازمان صمت خوزستان گفت: مسئولیت های اجتماعی واحد های صنعتی و شرکت های تولیدی در استان رصد و ارزیابی می شوند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیت های اجتماعی با حضور برندهای صاحب نام سازمانی و تجاری کشور، در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیت های اجتماعی در محل مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد و از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان بعنوان سفیر و مر وج مسئولیت های اجتماعی تقدیر بعمل آمد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، در نخستین دورۀ جشنوارۀ روابط عمومی و مسؤولیت اجتماعی نشان مسؤولیت اجتماعی و نشان سفیر و مروج مسؤولیت اجتماعی را دریافت کرد.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا مخبر دزفولی قائم مدیرعامل فولاد خوزستان در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی با جمال شیبه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خوزستان دیدار کرد.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۹    
احتساب - به گزارش کیاست به نقل از روابط عمومی شرکت حفاری شمال ، پس از برقراری موکب اربعین در مسیر تشرف زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در مهرماه سال جاری و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی شرکت نسبت به شناسایی اقشار مناطق محروم و کم برخوردار شهرستانهای خرمشهر و آبادان اقدام شد و در پی آن با ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه اکنون 730 هزار دانش آموز و بالغ بر 50 هزار دانشجو و بین 5500 تا 6000 نخبه داریم، گفت: دستگاه های اجرایی، شرکت ها و بخش های خصوصی در قالب مسئولیت های اجتماعی شان کمک های خوبی کردند و این کار باعث شده است با دانش آموزانی که آمادگی دارند و مستعد شرکت در کنکور هستند ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دشت آزادگان و هویزه در مجلس با بیان اینکه توجه وزارت نفت به طرح های مسئولیت های اجتماعی در خوزستان آبادانی این استان را به همراه دارد، گفت: گام نخست اوجی برای خوزستان اجرای مسئولیت های اجتماعی بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۶    
به گزارش ایران اکونومیست ، بانک ایران زمین نیز در سال های اخیر در زمینه مسئولیت های اجتماعی گام های مثبتی برداشته که هدف این رویکرد بانک در مسیر حفظ منابع آب، جنگل ها و کاهش مصرف انرژی بوده است. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاورورزشی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با بیان اینکه این شرکت تاکنون فراتراز مسئولیت های اجتماعی خود عمل کرده گفت : فعالیتهای ورزشی این باشگاه ورزشی محدود به گستره جغرافیایی شهرستان اردکان و استان نیست و اینکه در مورد وضعیت امروز تیم والیبال خاتم اردکان مدام این شرکت مورد بازخواست قرا می گیرد جای ...
امروز طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک اقتصادنوین، دانش آموزان و معلمان و تنی چند از مسئولان استانی، مدرسه بانک اقتصادنوین در روستای حاجی قره از توابع شهرستان آق قلا افتتاح شد.
بانک سرمایه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، این بانک در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و برداشتن گامی کوچک در حمایت از جامعه تعلیم و تربیت، اقلامی شامل 18 دستگاه کولر گازی را به 9 مدرسه کم برخوردار در شهرستان پلدختر اهدا نمود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه تربیت مدرس ضمن اشاره به برنامه 5 سال اول طرح تحول راهبردی این دانشگاه، از تحقق هفتاد درصدی اهداف برنامه طرح تحول در پنج سال نخست اشاره کرد و گفت: دانش آموختگان تربیت مدرس بیشترین ماندگاری را برای پذیرش مسئولیت های اجتماعی و مدیریتی در راه خدمت به کشور داشتند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
برج نور اسکله جبل بر دهکده لاوان همسو با مسئولیت های اجتماعی شرکت نفت فلات قاره ایران نسبت به اهالی بومی جزیره به طور کامل بازسازی، نوسازی و نصب شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
با شیوع ویروس کرونا بانک ایران زمین اقدامات ارزنده ای را در راستای پیشبرد مسئولیت های اجتماعی صورت داد، به طوری که می توان ادعا کرد بانک ایران زمین کارنامه درخشانی را در عرصه مسئولیت های اجتماعی در دوران بحران کرونا از خود ارائه و به یادگار گذاشت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد هرمزگان در کمیته رفع موانع تولید استان هرمزگان که با حضور مهدی دوستی استاندار، و بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور و دبیر شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشوربرگزار شد ...
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۵    
معاون اقتصادی رییس جمهوری گفت: یکی از دلایل محرومیت و عقب ماندگی خوزستان به عنوان ثروتمندترین استان کشورعملی نشدن تعهدات شرکت های بزرگی است که از امکانات، آب، هوا و نیروی انسانی استان استفاده می کنند اما هیچ تعهدی به استان ندارند .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: مسئولیت های اجتماعی یکی از وظایف قانونی و شرعی شرکت های بزرگ است که باید به آن عمل کنند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آتش نشانی شرکت پالایش نفت اصفهان از تأمین 15 دستگاه اکسیژن ساز و کسپول اکسیژن برای بیماران کرونایی در یکسال اخیر خبر داد. غلامرضا وکیلی با بیان اینکه شرکت پالایش نفت اصفهان در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی خویش برای خدمت رسانی مطلوب تر به جامعه و کاهش دغدغه های آنها اهدافی تعریف کرده است ...
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -تفاهم نامه ورزشی فولاد سنگان و باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان، در راستای ارتقای ورزش حرفه ای شهرستان خواف، پرسنل و خانواده های آنها امضا شد.
بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود این بار در هفته پارالمپیک از ورزشکاران پرتلاش و پرتوان پارالمپیکی کشورمان که سرافرازانه برسکوی افتخار این رویداد مهم ایستادند، قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: اجرایی نشدن مسئولیت های اجتماعی صنایع در استان بوشهر جرم است.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
یوسفی با صعود به فینال و با کسب مدال طلا در میادین بین المللی برای ایران افتخار آفرینی کرد و به پاس قدردانی از این مدال آور بیمه تجارت نو یک دستگاه پژو پرشیا به این قهرمان اهدا کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۱    
دانشگاه آزاد اسلامی قم با راه اندازی مراکز واکسیناسیون فصل جدیدی از ورود در مسئولیت های اجتماعی خود را کلید زد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
فولاد مبارکه همواره عمل به مسئولیت های اجتماعی را به عنوان یک اولویت اجتماعی مدنظر قرار داده و به فراخور موقعیت ها و مناسبت های مختلف، به مسئولیت های اجتماعی خود عمل می کند ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
آگهی و دفترچه راهنمای آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند سال 1400 منتشر شد. تهران – اقتصادبرتر – 20 مهر 1400 به گزار ش #اقتصادبرتر به نقل از شرکت پتروشیمی شازند، با استعانت از خداوند متعال و در راستای مسئولیت های اجتماعی و با هدف کمک به ایجاد اشتغال پایدار، بر اساس ضوابط ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تلاش های بانک مهر ایران در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی در این استان، تقدیر کرد. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران ؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد طی نامه ای خطاب به دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک مهر ایران نوشت: ...
بهرام عین اللهی در اولین روز از افتتاح ششمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما از غرفه پادزا پاتن پژوه یکی از شرکتهای زیر مجموعه کروز که در راستای مسئولیت های اجتماعی این گروه برای تحقیقات در موضع سرطان و پزشکی تاسیس شده بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های شرکت قرار گرفت.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
نقدینه - پایبند به تعهدات مسئولیت اجتماعی این روزها در برخی از شرکت ها یا بنگاه های اقتصادی در حال فراموشی است و کمتر نهادهایی پیدا می شود که در این راستا گام های موثری بردارند ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد کارآفرینی و بازار کار کار می گوید: صاحبان کسب و کار باید مسئولیت های اجتماعی خود را مشخص و آنها را به صورت عمومی اعلام کنند، چرا که این اتفاق کسب و کار را محبوب و برند را مطلوب می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهی، نظر به استمرار همه گیری ویروس کرونا در جهت ایفای نقش و پرداختن به مسئولیت های اجتماعی دانشگاه، نوبت چهارم طرح مجیر (صندوق حمایت از دانشجویان متأثر از شیوع ویروس کرونا) را در این دانشگاه اجرا می کند.