پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۷:۱۳Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسئولیت های اجتماعی»

قرض الحسنه رسالت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: حمایت از کسب و کارهای خرد وخانگی از جمله مسئولیت های اجتماعی این بانک به شمار می رود و توانمندسازی افراد و ایجاد اشتغال پایدار فصل مشترک این بانک و کمیته امداد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و مجلس در خصوص اعتراض فولادسازان به مسئولیت های اجتماعی که دولت به آن ها تکلیف می کند گفت: داشتن مسئولیت های اجتماعی که بهانه فولادسازان شده، چقدر هزینه برای آن ها ایجاد می کند؟
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
در پنجمین”جشنواره صنعت روابط عمومی ایران” که با سخنرانی پرفسور سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و حضور جمعی از اساتید دانشگاه، مدیران روابط عمومی سازمان ها و شرکتها و دست اندرکاران حوزه روابط عمومی همراه بود، نشان عالی مسئولیت اجتماعی به روابط عمومی بانک سینا اهدا شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: لایروبی بندرگاه جزیره لارک در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی سازمان بنادر و رونق بخشی به معیشت ساکنان جزایر خلیج فارس با همکاری نیروی دریایی سپاه در حال انجام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۰    
گروه استان ها رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه پویایی در حوزه های اجتماعی را یک واجب مؤکد برای اعضای مرکز وکلای دادگستری دانست و گفت: باید به مسئولیت های اجتماعی در حوزه احیای حقوق عامه بیشتر از گذشته عمل کنیم و در این بخش فعال تر شویم.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
جانشین وزیر در طرح هدایت، در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خواستار مشارکت شهرک های صنعتی در طرح هدایت در قالب مسئولیت های اجتماعی شد. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۴۴ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو کرمانشاه و هفت واحد صنعتی دیگر این استان در تعدادی از روستاهای کم برخوردار با مشارکت مردم محلی، راه های چگونگی انجام فعالیت های اقتصادی و اشتغال زایی را آموزش می دهند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مسئولیت های اجتماعی صنایع و شرکت ها در استان بوشهر عملی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۵    
فرماندار اشکذر گفت: دختران نخبه نقش بسزایی در انجام مسئولیت های اجتماعی، شناسایی مشکلات، دغدغه ها و مسائل شهری دارند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
علمدار یزدی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد، صنعتگران و معدنکاران یزد را در ایفای مسئولیت های اجتماعی خویش، در کشور پیشتاز دانست.
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۶    
در پروژه های توسعه ای مثل مکران چقدر وزارت نفت به مسئولیت های اجتماعی توجه کرده است؟ این مقاله را بخوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت از انعقاد تفاهمنامه احیای مسئولیت های اجتماعی در 14 استان کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۰    
ایسنا/زنجان مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی نورالزهرا (س) زنجان گفت: خودسازی دختران، مقدم بر مسئولیت های اجتماعی است.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای معدن - شرکت فولاد خوزستان در سال 1399 دستاوردهای فراوانی در حوزه ی تولید، مسئولیت های اجتماعی و طرح های توسعه داشته است. همچنین این مجموعه در سال 1400 برای رسیدن به اهداف چشم اندازی برای خود ترسیم نموده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
پتروشیمی بندر امام خمینی (ره) اقدام های به منظور حفاظت از محیط زیست و عمل به مسئولیت های اجتماعی انجام داده است.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ماهیت رشد در مدل های کسب وکارهای امروز بسیار متفاوت تر از مدل های سنتی کسب وکار است و علاوه بر حرکت در جهت توسعه اقتصادی، رویکردهای بسیاری را در حوزه مسوولیت اجتماعی و فرهنگ سازی نمایان می سازد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: این وزارتخانه برای اجرای مسئولیت های اجتماعی با بیش از 400شرکت بخش خصوصی، دولتی و خصولتی با گستره فعالیت از سراسر کشور قرارداد منعقد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۰۶    
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: بعضی شرکت های صنعتی و معدنی استان به تعهدات خود در ارتباط با مسئولیت های اجتماعی عمل نکردند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۳۸    
دنیای معدن -شرکت فولاد خوزستان در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و در کنار دیگر فعالیت های خیر خواهانه خود اقدام به تامین و حمل سرباره مورد نیاز ستاد مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان نموده است.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر صمت اقدامات شرکت گهرزمین در راستای مسئولیت های اجتماعی و ساخت مدرسه در شهرستان های سیرجان و منوجان را قابل تقدیر دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیران و سرمایه گذاران معدن زرکوه شهرستان قروه نسبت به انجام مسئولیت های اجتماعی خود در 6 روستای پیرامون معدن متعهد شدند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
همتی با اشاره به احداث شرکت صبا فولاد خلیج فارس در بندرعباس با سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و اقدامات خوب مجموعه مدیریت شرکت صبا فولاد خلیج فارس، عنوان کرد: بنگاه های اقتصادی باید در استان تاثیرگذار باشند و هرمزگان باید از مزایای این صنایع بهره مند شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: در شرایطی نزدیک به دو دهه از افتتاح کارخانه سیمان دشتستان می گذرد که طی این مدت آلودگی های آن آسیب زیادی به اراضی کشاورزی و نخیلات اطراف وارد کرده، ایفای مسئولیت های اجتماعی پیشکش.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۰۵    
فولاد مبارکه بحث محیط زیست را یکی از الزامات و مسئولیت های اجتماعی خود دانسته و آن را با مباحث اقتصادی گره نمی زند و از ابتدای راه اندازی موضوع محیط زیست را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده، به گونه ای که به موازات تولید فولاد در این شرکت، سه مولفه آلاینده های هوا، آب و خاک همواره مورد توجه بوده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
نخستین مرحله از اردوی جهادی - درمانی شرکت ملی صنایع مس ایران در سال 1400 با نام شهید مدافع حرم حاج ذاکر حیدری در سال تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها با حضور 61 پزشک از سراسر کشور سیزدهم تا پانزدهم خرداد ماه در آذربایجان شرقی برگزار شد که در این دوره به 1994 مراجعه کننده 3088 مورد خدمات درمانی ...
کمیسیون مسئولیت های اجتماعی و تشکلهای اتاق بازرگانی اصفهان وبینار "تحلیل مسئولیت اجتماعی در آموزه های قرآنی" را با همکاری مرکز مدیریت حوزه علمیه استان اصفهان برگزار کرد.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۳۶    
به گزارش شروع آنلاین ، به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی املاح ایران: شرکت معدنی املاح ایران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود با مشارکت در طرح اشتغال سبز، اقدام به پاکسازی حریم جاده تالاب میقان اراک کرد. ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی گفت: صنعتگران استان مرکزی در مسئولیت های اجتماعی مشارکت چشمگیری داشته و حرکت آنها در اقدامات خدا پسندانه حوزه سلامت سرعت گرفته است.
بانک پاسارگاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۸:۳۵   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، در روزهای 4 و 5خرداد با حضور دکتر مجید قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد و شماری از مسئولان استانی و محلی 5 باب مدرسه در استان های لرستان و خوزستان افتتاح و همزمان با روز دزفول عملیات احداث مدرسه 12 کلاسه در منطقه مهرشهر شهرستان دزفول آغاز شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۸:۲۵    
رئیس اداره سلامت و تندرستی آموزش و پرورش استان از درخشش دانش آموزان استان در پویش ملی حمایت از مدافعان سلامت و جشنواره سفیران سلامت خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و وپرورش استان ...
شارا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در بخش پایانی به مسئولیت های اجتماعی این شرکت در جامعه اشاره کرد و گفت: شرکت فولاد مبارکه علاوه بر رکورد در تولید و به عنوان بزرگترین واحد فولادسازی کشور از مسئولیت اجتماعی غافل نبوده که نمونه بارز آن تامین اکسیژن رایگان مراکز درمانگر کرونا است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۱:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران اعلام کرد؛ مدیرکل کمیته امداد استان تهران،گفت: بانک ایران زمین در جهت انجام مسئولیت های اجتماعی، با مشارکت در پویش ایران مهربان و حمایت از هزار یتیم و فرزند محسنین دیگر، تعداد فرزندان مورد حمایت خود را به دو هزار فرزند رساند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مختار با تاکید براینکه بنگاه های اقتصادی باید مبلغ مسئولیت های اجتماعی را پرداخت کنند گفت: در آبادان پاسارگاد، ایرانول، پرسی ایران گاز و پتروشیمی متعلق به شستا هستند که مبلغ 15 میلیارد تومان را جزء مسئولیت های اجتماعی خود مصوب کرده اند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: دوره آموزشی مدیریت مصرف آب با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب، در مخابرات منطقه اصفهان برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،این دوره آموزشی ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیر عملیات فروش ایران خودرو از نوسازی و عرضه دست کم 30 هزار دستگاه خودروی تاکسی در سال جاری خبر داد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
در جریان بازدید وزیر صمت از هلدینگ گروه صنعتی و پژوهشی زر، احیای مسئولیت های اجتماعی شرکت ها در چارچوب اقتصاد مقاومتی با امضای تفاهم نامه مشترک از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر و مدیران ارشد استان البرز آغاز شد .
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۷:۱۹    
مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی با اشاره به آثار مثبت اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در قالب احیای مسئولیت های اجتماعی گفت: این طرح با مشارکت شرکت ها و بنگاه های توانمند اقتصادی در 13 استان مختلف با مشارکت 329 شرکت اقتصادی اجرا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار بوشهر با بیان اینکه مجموعه صنعت نفت در استان بوشهر به وظیفه خودش نسبت به مسئولیت های اجتماعی عمل نکرده است گفت: استانداری در حوزه مدیریت نفت و گاز در این استان هیچ نقشی ندارد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. بیش از 600 نفر از پرسنل ایران کیش درراستای عمل به مسئولیت های اجتماعی ، باهماهنگی روابط عمومی این شرکت با واحد مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی بیمارستان مسیح دانشوری، خواستار مشارکت در دریافت کارت اهدای عضو شده اند. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۷    
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان گفت: شرکت صبا فولاد خلیج فارس در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود، حمایت یک هزار یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد را تقبل کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۷:۲۶    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ورامین گفت: بخش عمده ای از مسئولیت های اجتماعی بهزیستی به عهده خیران گذارده شده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر نفت در مسئولیت های اجتماعی برگزاری نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت های منطقه در تأمین نیازهای صنایع پتروشیمی ماهشهر را یک هسته نهادی در منطقه ماهشهر عنوان کرد و گفت: در حوزه مسئولیت اجتماعی نباید به دنبال اقداماتی باشیم که تنها موجب رفاه ظاهری و مقطعی می شود.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از روابط عمومی ایرالکو، شرکت ایرالکو از بدو تاسیس تاکنون همواره در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی در عرصه های مختلف از جمله توسعه صنعت آلومینیوم کشور، ایجاد فضای سبز، حفاظت از محیط زیست ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مشاور مسئولیت های اجتماعی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس از امضای 55 تفاهم نامه با شرکت های خدماتی و تولیدی ماهشهر خبر داد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، اهتمام وزارت صمت به احیای مسئولیت های اجتماعی شرکت ها را قابل تقدیر توصیف کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
آتش زمزم گفت: به طور کلی 240 میلیارد تومان هزینه مسئولیت های اجتماعی شورای راهبردی در سال 98 و 99 در شهرستان بندرماهشهر بوده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۳:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
گلی گفت: هلدینگ خلیج فارس در 6 نقطه از ایران مانند استان های ایلام و بوشهر برنامه هایی در حوزه مسئولیت های اجتماعی دارد، اما نقطه آغاز فعالیت های این شرکت در استان خوزستان بوده است.
کلنگ ساخت دو واحد آموزشی در شهرستان خنداب با حضور ایوب پایداری مدیر مسئولیت های اجتماعی صنایع غذایی میهن، حسین محمدی مدیر کل نوسازی و فخاری رییس مجمع خیرین استان مرکزی و فرماندار شهرستان خنداب و سایر مسئولین شهرستانی به زمین زده شد .
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
تراهی گفت: شرکت صبا فولاد خلیج فارس در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی ، حامی تعداد هزار یتیم تحت حمایت کمیته امداد در استان هرمزگان شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن - مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در مراسم رونمایی از سردیس مرحوم حریری و یاوری گفت: ورزشگاه 75 هزار نفری نقش جهان بزرگترین پروژه فوتبالی بعد از انقلاب اسلامی است که با آخرین استانداردها توسط مردان بزرگ شرکت فولاد مبارکه و مدیران محترم سال های گذشته این شرکت به خدمت ورزش ملی و بین ...