جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۰:۰۵Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

فلزات آنلاین (felezatonline.ir)

فلزات آنلاین 28 اسفند 1396 فلزات آنلاین 28 اسفند 1397 فلزات آنلاین 29 اسفند 1398 فلزات آنلاین 1 فروردین 1399 فلزات آنلاین 1 فروردین 1400 فلزات آنلاین 29 اسفند 1401 فلزات آنلاین 31 فروردین 1402 فلزات آنلاین 1 اردیبهشت 1402 فلزات آنلاین 31 خرداد 1402 فلزات آنلاین 31 تیر 1402 فلزات آنلاین 31 مرداد 1402 فلزات آنلاین 1 شهریور 1402 فلزات آنلاین 29 مهر 1402 فلزات آنلاین 30 آبان 1402 فلزات آنلاین 30 آذر 1402 فلزات آنلاین 30 دی 1402 فلزات آنلاین 4 بهمن 1402 فلزات آنلاین 7 اسفند 1402 فلزات آنلاین 8 اسفند 1402 فلزات آنلاین 9 اسفند 1402 فلزات آنلاین 10 اسفند 1402 فلزات آنلاین 11 اسفند 1402 
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وقتی صحبت از مواد اولیه مورد استفاده در تولید فولاد به میان می آید، با توجه به حجمی از سنگ آهن که در تولید فولاد مورد استفاده قرار می گیرد و نقش پررنگ آن در اقتصاد چین ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز سه شنبه هشتم اسفند ماه 1402 بازار آسیا، تحت تاثیر تشدید نگرانی های عرضه رشد روز گذشته را حفظ کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
تعداد سرمایه گذاران احداث نیروگاه های جدید صنایع و معادن با راهبری ایمیدرو به 44 شرکت رسید که این تعداد مشارکت، ظرفیت جدید تولید برق را به بیش از 17 هزار مگاوات می رساند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
تولید و مصرف زغال سنگ در جهان در دهه اول قرن بیستم رشد زیادی داشت که افزایش جمعیت و رشد صنایع از علل اصلی آن به شمار می روند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
روز چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402، مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با حضور 80.33 درصدی سهام داران و تصویب افزایش سرمایه 56 درصدی این شرکت از محل سود انباشته برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: اجرای برنامه های گسترده اکتشافی و افزایش تعداد معادن، تنها راه مولدسازی و افزایش درآمد دولت از بخش معدن است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
گزارش جدید موسسه گریفیت آسیا که واحدی از دانشگاه گریفیت استرالیاست، نشان می دهد که 10 سال پس از راه اندازی طرح کمربند و جاده چین ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
روز سه شنبه هشتم اسفند ماه 1402، بیست و پنجمین دوره بازدید از پروژه های میدکو در سال جاری با حضور مدیرعامل این هلدینگ انجام شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
از ابتدای فروردین ماه تا پایان دی ماه امسال، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو موفق به کسب درآمد بیش از 513 هزار و 255 میلیارد ریال شده که این میزان با افزایش 38 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بوده ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۵۴ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز دوشنبه هفتم اسفند ماه 1402 تحت فشار تقویت دلار آمریکا کاهش یافت؛ در حالی که سرمایه گذاران منتظر سرنخ های بیشتر در خصوص زمان بندی فدرال رزرو برای اولین کاهش نرخ بهره در سال جاری میلادی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز سه شنبه هشتم اسفند ماه 1402 ثابت باقی ماند زیرا سرمایه گذاران در انتظار اطلاعات بیشتر در خصوص اینکه فدرال رزرو چه زمانی ممکن است کاهش نرخ های بهره را آغاز کند، هستند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
پس از افزوده شدن منگنز، کروم، تنگستن و وانادیوم به فهرست مواد معدنی حیاتی چین، به نظر می رسد تمرکز گفت وگو ها حول محور این چهار ماده معدنی در کنفرانس Asia Ferroalloys 2024 باشد ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پژوهشکده فناوری های شیمیایی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران از دستیابی به دانش فنی تولید عناصر نادر خاکی خبر داد و گفت: چالش اصلی ما در این زمینه تولید اقتصادی است ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
برخی از کارشناسان به موسسه Fastmarkets اعلام کردند که ارائه مشوق های مالی برای شرکت هایی که در اروپا آندهای سیلیسیومی تولید می کنند، منجر به ارتقای این بخش خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
مدیران صندوق های پوشش ریسک با بررسی موقعیت های فروش فلز روی اعلام کردند که قیمت این فلز پایه در سال 2024 همچنان به روند نزولی خود ادامه خواهد داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
با شکل گیری جنبش های مختلف زیست محیطی در راستای حفاظت از محیط زیست و تغییرات چشمگیر اقلیمی طی سالیان اخیر ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
تولید آلومینا در سال های 2013 تا 2022 روند صعودی داشت و در سال 2022، حدود 142 میلیون تن از آن تولید شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه شنبه هشتم اسفند ماه 1402، با افزایش 0.3 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 146 دلار رسید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
شرکت معدنی واله برزیل در گزارشی اعلام کرد که سود خالص سه ماهه چهارم سال 2023 این شرکت 35 درصد کاهش یافته و رقم اعلام شده حدود نصف عدد پیش بینی شده از سوی تحلیلگران است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صبا آلومینیوم، تولیدکننده پروفیل آلومینیومی گفت: پروفیل آلومینیوم یکی از محصولات پرکاربرد در صنایع مختلف به شمار می آید که با توجه به مزایای فراوان آن مانند استحکام بالا ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
تندیس سیمرغ سومین دوره جشنواره ملی مسئولیت اجتماعی (قاف) به شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان اهدا شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۴۲ سایت دیگر  
در میان 10 فولادساز برتر جهان، ایران بالاترین رشد تولید فولاد خام را طی نخستین ماه 2024 میلادی به میزان 39.3 درصد ثبت کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
تیم تحقیقاتی موسسه Fastmarkets پیش بینی می کند در سه ماهه دوم سال 2024، ذخیره سازی مجدد لیتیوم هیدروکسید در انبارها با اندکی افزایش همراه شود که منجر به بازیابی جزئی قیمت و روند نزولی بیشتر در نیمه ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
حجم صادرات قلع تصفیه شده اندونزی در ماه ژانویه 2024 تنها 400 تن اعلام شد. تمام محموله صادر شده از مبدا این کشور به دیگر نقاط جهان در قالب قلع لحیم کاری بوده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
شرکت بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر در طول سه سال گذشته توانسته است با ایجاد تحول در رویکردهای سرمایه گذاری و مدیریتی، عملکرد چشمگیری را در توسعه سبد سرمایه گذاری و ارتقای سودآوری به ثبت برساند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
شرکت صنعت فولاد شادگان به عنوان یکی از پیشگامان اعتلای زنجیره فولاد هم راستا با راهبردهای هلدینگ فولاد خوزستان ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در حاشیه آغاز بهره برداری از معدن سریدون گفت: این معدن 2 درصد صادرات غیرنفتی را ارتقا خواهد داد و با توجه به ذخایری که کشف شده است ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
روز چهارشنبه 9 اسفند ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 0.7 درصد افت پیدا کرد و به هشت هزار و 340 دلار رسید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402، با افت 0.8 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 130 دلار رسید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
در بیستمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران موفق به کسب مدال مدیریت روابط عمومی برتر شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۷    
هفته هاست که تحولات دریای سرخ، مسیر عبور و مرور را در کانال سوئز با اختلال مواجه کرده است. دریای سرخ ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
چین قصد دارد سهم استفاده از نیروگاه های تجدیدپذیر این کشور را در راستای دستیابی اهداف تعیین شده طرح برایند انشار کربن صفر افزایش دهد ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یک تولیدکننده پروفیل آلومینیومی گفت: در حاضر رشد و توسعه صنایع پایین دستی آلومینیوم در داخل، به قیمت مواد اولیه گره خورده است زیرا با جهش های صعودی قیمت آلومینیوم، میزان تولید ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۷    
مدیرعامل شرکت الماس سازه گستر سمنان، تولیدکننده انواع ملات های خشک گفت: در حال حاضر بسیاری از شرکت های صنعتی هم زمان با تشدید تحریم های ظالمانه علیه کشور ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۷    
روند تجارت کنسانتره روی در بازه زمانی سال های 2018 تا 2022 نامتوازن بوده است؛ به طوری که در سال 2019، حدود 8 درصد نسبت به سال قبل از آن کاهش داشته است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات استان کرمان به همراه جمعی از معاونان و مسئولان این مچموعه، از کارخانجات مختلف مس شهید باهنر بازدید کردند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۴:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
در حاشیه سومین کنفرانس بین المللی فولادسازی و ریخته گری مداوم، نمایشگاه جانبی فناورانه با حضور اعضای انجمن تولیدکنندگان فولاد، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت فولاد هرمزگان افتتاح شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل دیوان محاسبات هرمزگان با حضور در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: نگاه ما مبتنی بر پیشگیری است تا ضمن اصلاح فرایندها، اشتغال زایی و تولید با کمترین چالش مواجه شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۲    
هم زمان با اجرای برنامه PM در واحد ماشین آلات شرکت قرآوری معدنی اپال کانی پارس، برنامه (OCM) به عنوان یکی از ابزارهای موثر CM اجرا شد و ساعت تعویض روغن موتور تعداد 24 دستگاه دامپ تراک بلاز 136 تن ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۳۶ سایت دیگر  
با اعلام نتایج ارزیابی بیست و ششمین دوره رتبه بندی شرکت های برتر ایران (IMI-100) در همایشی با حضور وزرای امور اقتصادی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۷    
در سال 2022، حجم تولید جهانی وانادیوم به 100 هزار تن رسید که در مقایسه با سال 2021، به میزان پنج هزار تن کاهش داشته است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۲    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه شنبه سوم بهمن ماه 1402، با رشد 1.7 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 145 دلار رسید.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۷    
روز سه شنبه سوم بهمن ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 29 دلار افزایش یافت و به هشت هزار و 283 دلار رسید.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۹:۳۶    
افزایش ظرفیت تولید روی طی سال های گذشته در چین و اندونزی، به سرعت بازار این فلز را از وضعیت کسری عرضه، به بازاری با وضعیت مازاد عرضه نه تنها در چین بلکه در سراسر جهان تبدیل کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۶   + ۳۵ سایت دیگر  
با امضای توافق نامه همکاری مشترک میان شرکت ملی صنایع مس ایران و بنیاد ملی نخبگان، بر حمایت و استفاده از ظرفیت نخبگان کشور حسب نیازهای صنعت مس تاکید شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره و معاون توسعه معدنی و صنعتی شرکت صبانور گفت: هم زمان با اجرای بیش از 70 هزار متر حفاری اکتشافی در 9 ماهه سال 1402 و هدف گذاری تحقق 135 هزار متر حفاری اکتشافی دیگر طی سال های پیش رو بر ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بنیان گذار و مدیر اجرایی شرکت Stardust Power مستقر در ایالات متحده آمریکا به موسسه Fastmarkets گفت: این شرکت به دنبال ساخت یک پالایشگاه لیتیوم مورد استفاده در تولید باتری در ایالت اوکلاهما است که ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به طور کلی می توان اذعان کرد که در راستای حمایت از رشد پایدار در بخش بازیافت باتری های لیتیوم یونی، به تعیین استانداردهای شفاف تری نیاز خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
امروز سه شنبه سوم بهمن ماه 1402، بازار سرمایه در پی افت روزهای اخیر نیز بیش از 26 هزار واحد کاهش پیدا کرد و شاخص کل به دو میلیون و 120 هزار واحد رسید.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
شرکت ملی صنایع مس ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه بومی سازی و ساخت دستگاه های حفاری مغزه گیری اکتشافی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۶   + ۴۵ سایت دیگر  
روز دوشنبه دوم بهمن ماه 1402، بیست و ششمین دوره همایش رتبه بندی 100 شرکت برتر ایران (IMI 100) در حالی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد که نام چهار شرکت گروه گل گهر در لیست 100 شرکت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ذوب آهن اصفهان توجه ویژه ای به کاهش قیمت تمام شده، افزایش بهره وری، تنوع محصولات و ورود به بازارهای جدید داشته و اقدامات موثری در زمینه بهره گیری از تجارب شرکت های دانش بنیان ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه دوم بهمن ماه با 6 هزار و 664 واحد کاهش، به دو میلیون و 146 هزار و 548 واحد رسید.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۹:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
در بیست و ششمین همایش معرفی شرکت های برتر ایران (IMI-100)، شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر توانست در گروه شرکت های فلزات آهنی رتبه هشتم کشور را کسب کند و در بین 50 شرکت برتر کشور قرار گیرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۹:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
شرکت فولاد مبارکه موفق به کسب رتبه اول از نظر شاخص فروش در گروه فلزات آهنی، رتبه دوم در سه شاخص ارزش افزوده، سودآوری و ارزش بازار ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
شرکت ملی صنایع مس ایران با کسب رتبه اول در شاخص های فروش، بهره وری کل عوامل و بازده فروش در گروه فلزات غیرآهنی و کسب رتبه ششم در شاخص ارزش افزوده در بین 500 شرکت بزرگ کشور ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۶    
دولت هایی که در قفس افکار و عقاید سفت و سخت اقتصاد با رویکرد نظامی آمیخته به اقتصاد نئولیبرال به شیوه آمریکایی و توام با فرهنگ فساد قرار می گیرند ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۶   + ۶۰ سایت دیگر  
در بیست و ششمین دوره رتبه بندی 500 شرکت برتر ایران (IMI-100)، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو موفق شد رتبه اول از نظر بهره وری کل عوامل و رتبه اول از نظر شاخص بازده فروش در گروه فلزات آهنی کشور را کسب کند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ومعادن ، رتبه نخست از نظر شاخص فروش (درآمد) را در گروه سرمایه گذاری های مالی در بیست و ششمین دوره رتبه بندی شرکت های برتر ایران (IMI-100) کسب کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
روز شنبه 30 دی ماه 1402، معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزارت صمت با حضور در شهرستان بافق از پروژه های توسعه ای شرکت سنگ آهن مرکزی ایران نظیر پست برق، دو نیروگاه 25 مگاواتی ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
کارخانه تصفیه پساب صنعتی مجتمع فولاد غدیر نی ریز به عنوان نخستین کارخانه تصفیه پساب صنعتی طرح های فولادی استانی، روز یکشنبه اول بهمن ماه 1402 با حضور معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو افتتاح شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۷    
به نظر می رسد در راه اندازی واحدهای تولید آهنرباهای دائمی ساخته شده از عناصر نادر خاکی در ایالات متحده آمریکا و اروپا طی روزهای ابتدایی 2024 پیشرفت های قابل توجهی حاصل شده است و فعالان بازار در خارج ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۱    
بنا بر اظهارات برخی از معامله گران و فعالان بخش معدن، حجم واردات زغال سنگ کک شو چین از مغولستان ممکن است در سال 2024 پس از افزایش دو برابری در سال 2023 ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
واحدهای ذوب فروآلیاژ در چین، در حال برنامه ریزی برای افزایش تولید محصولات سبز در سال 2024 با سه رویکرد استفاده بیشتر از نوآوری در فرایند ذوب ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۶    
دولت چین، مجوز صادرات مواد اولیه مورد نیاز برای تولید آند گرافیت را با هدف عرضه به تولیدکنندگان باتری در کره جنوبی صادر کرد ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۶    
برخی از فعالان بازار پیش بینی می کنند در سراسر زنجیره ارزش لیتیوم و در بحبوحه کاهش مداوم قیمت ها، احتمالا نرخ اسپودومن به عنوان ماده اولیه اصلی برای تولید این فلز کمیاب، به کف قیمت خود برسد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تعاونی 722 رخ سیم شهرکرد، تولیدکننده انواع سیم و کابل برقی گفت: تولیدکنندگان با تولید و عرضه محصولات باکیفیت در بازار ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اهداف شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین همواره در راستای پیشرفت بخش معدن و صنایع معدنی است؛ به همین دلیل این مجموعه در راستای کاهش وابستگی و ارزبری این بخش ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
از ابتدای فروردین ماه تا پایان آذر ماه 1402، شرکت آهن و فولاد ارفع در حالی موفق به تولید یک میلیون و 564 هزار و 902 تن محصول شامل شمش فولادی و آهن اسفنجی شد که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
با کاهش عیب در عرض ورق و رسیدن به عدد 0.03 در آذر ماه سال جاری، کیفیت محصولات خط نورد گرم فولاد مبارکه به 99.84 درصد ارتقا یافت.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت اکتشاف ایمپاسکو از ثبت بالاترین میزان حفاری اکتشافی طی 10 ماهه سال جاری نسبت به پنج سال اخیر این شرکت خبر داد. ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر اجرای پروژه های واحد فولادسازی شرکت فولاد مبارکه گفت: پروژه احداث واحد گاززدایی شماره 2 فولاد مبارکه (RH_TOP 2) با هدف تولید بیش از 1 ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۳۴ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در جریان بازدید از پروژه های مجتمع مس شهربابک، از برنامه ریزی برای افزایش چهار برابری تولید کنسانتره در طرح توسعه این مجتمع خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: ظرفیت تولید فولاد تا 800 هزار تن در سال آینده افزایش پیدا می کند تا علاوه بر تامین نیاز داخلی، بخشی از محصولات نیز با تدارک مناسب به کشورهای مختلف صادر شود. ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت جهان فولاد سیرجان در 9 ماهه منتهی به آذر 1402، سود خالص معادل دو هزار و 214 میلیارد تومان را محقق کرد که این میزان با افزایش 90 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۴۵ سایت دیگر  
طلا در روز جمعه 19 ژانویه 2024، بدترین هفته خود در بیش از یک ماه گذشته را پشت سر گذاشت زیرا دلار و بازدهی خزانه داری آمریکا پس از عقب نشینی بانک های مرکزی آمریکا در برابر انتظارات برای کاهش زودهنگام ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره معادن سازمان صمت استان قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه، سه پروانه بهره برداری معدنی با سرمایه گذاری 151 میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای 15 نفر در این استان صادر شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: توقف معدن تاش در استان سمنان به عنوان تامین کننده بوکسیت شرکت آلومینای ایران، 20 هزار میلیارد ریال خسارت به این شرکت زد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان صمت استان همدان گفت: در این راستا با چند شرکت معتبر دولتی و خصوصی مذاکراتی صورت گرفته است و طی هفته های آینده، نتیجه این رایزنی ها و بهره بردار این ذخایر معدنی مشخص خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت عامل ایمیدرو از راه اندازی بخش گرافیتاسیون طرح نوین الکترود اردکان تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
میزان پیشرفت فیزیکی پروژه فاز زودهنگام خط انتقال آب دریای عمان به زاهدان با راهبری ایمیدرو به 23 درصد رسید.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و امور شرکت های فولاد مبارکه از ادغام دو شرکت لوله سازی نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا و تنبوشه سازان آتیه جی وابسته به هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان در راستای افزایش سودآوری برای ذی ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به ساخت دستگاه حفاری هیدرولیک شدند که توانایی نمونه برداری تا عمق یک هزار متری را دارد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۵۸ سایت دیگر  
کمبود انرژی و ضعف زیرساخت های حمل ونقل، دو چالش عمده برای شرکت های صنعتی منطقه شرق کشور به خصوص شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان به شمار می آیند که رفع این معضلات ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیر آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر از استقرار تخصصی ترین استاندارد سیستم آزمایشگاهی در این شرکت خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
روز چهارشنبه 27 دی ماه 1402، همایش تقدیر از کارکنان برتر گروه فولاد خوزستان با هدف تجلیل از زحمات کارکنان برتر و خانواده آن ها برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۲   + ۴۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز شنبه 30 دی ماه با 19 هزار و 31 واحد کاهش، به دو میلیون و 166 هزار و 945 واحد رسید.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۷   + ۴۴ سایت دیگر  
تندیس بلورین چهاردهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران به شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد رسید.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز شنبه 30 دی ماه 1402، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر با حضور 96.2 درصدی صاحبان سهام و نمایندگان قانونی آن ها برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: هلدینگ فولاد متیل، یکی از مجموعه هایی است که همگام و همراه با فولاد مبارکه و از آغازین روزهای بهره برداری این شرکت ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست مشترک معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کردستان و مدیران ارشد شرکت توسعه معادن طلای کردستان، با موضوع تهیه برنامه راهبردی و تهیه نقشه راه برای ورود به بازار اقلیم کردستان عراق برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با بیان اینکه نوآوری در کسب وکار شرکت ایریسا اولویت اول است، گفت: توسعه سرمایه انسانی و نوآوری باید در اولویت شرکت ایریسا قرار گیرد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
روز چهارشنبه 27 دی ماه 1402، دو پروژه اتاق کنترل صنعتی دیسپاچینگ و سایت آموزشی خطوط هوایی شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور رئیس هیئت عامل ایمیدرو در مجتمع مس سرچشمه رفسنجان افتتاح شد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: پیروزی در جنگ اقتصادی، نیازمند تحقق اهداف حوزه معدن و صنعت در برنامه هفتم است.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری گفت: شرکت فولاد هرمزگان تحولات بزرگی همچون اجرای طرح های توسعه ای ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیریت تولید و توزیع برق شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: این شرکت به عنوان اولین تولیدکننده فولاد در ایران، تنها کارخانه ای است که گازهای فرایندی حاصل از تولید چدن را در نیروگاه های خود مورد استفاده قرار می ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۰    
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه 29 دی ماه 1402، با کاهش 0.4 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 122 دلار رسید.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۰    
روز جمعه 29 دی ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین با 86 دلار رشد پیدا کرد و به هشت هزار و 275 دلار رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...