سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۰۸:۰۲Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

فلزات آنلاین (felezatonline.ir)

  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
طبق گزارش سامانه کدال، خودروهای ناقص خودروسازان در سه ماه بهار امسال نسبت به بازه زمانی سال گذشته با رشد 58 درصدی روبه رو بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
با توجه به کاربردهای گسترده مس در صنایع الکترونیکی و چشم انداز پیشرفت های تکنولوژیکی در جهان برای سال های پیش رو ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس آب معتقد است، انتقال این صنایع به سواحل جنوبی خلیج فارس و دریای عمان هم به لحاظ اقتصادی و هم از نظر زیست محیطی صرفه بیشتری دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت گفت: این شورا با هدف صیانت از صنعت لوازم خانگی، توسعه و تعمیق ساخت داخل و حرکت به سمت نوآوری و حمایت از ارتقاء تکنولوژی به صورت مستمر برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: 500 میلیون تن ذخایر مس در این استان تاکنون کشف شده است که در همین ارتباط شرکت های توانمند کشوری اعلام سرمایه گذاری به میزان پنج هزار میلیارد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
کمیسیون صنایع و معادن مجلس همان طور که در گذشته نیز در طرح فولاد، موضع خود را اعلام کرد، در حال حاضر نیز در مورد پیشنهاد اخیر وزارت صمت مبنی بر افزایش تعرفه صادرات محصولات معدنی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران گفت: قیمت آهن در مقایسه با پارسال 100 درصد افزایش یافته و هیچ کس هم پاسخگوی این وضع نیست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با افت دو هزارو 300 واحد به سبزپوشی دو روزه بازار سرمایه پایان داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان گفت: تدوین دانش فنی استحصال نیکل و کبالت از منابع معدنی و ساخت پایلوت نیمه صنعتی آن برای اولین بار در کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه 11 مرداد ماه، تحت تاثیر قدرت گرفتن دلار پیش از انتشار گزارش اشتغال ماهانه آمریکا افت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۶    
مدیرعامل شرکت سیم و کابل ارتباط الکتریک سمنان گفت: شرکت هایی معمولا از بورس کالا خرید می کنند که محصولات ویژه ای تولید می کنند و در صادرات نیز فعال هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۶    
مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو گفت: نحوه برخورد متولیان وزارت نیرو با سرمایه گذاران جدید و سیاست گذاری های این وزارتخانه در صنعت برق باعث شده است تا شرکت های بزرگ و بخش خصوصی از سرمایه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت پیشرو معادن ذوب آهن سوادکوه با حضور مسئولین استان مازندران و اعضای محترم شورای تامین شهرستان سوادکوه و جمعی از مدیران ارشد ذوب آهن اصفهان در سالن اجتماعات اداره ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو انجمن فولاد با بیان اینکه تصمیمات خلق الساعه وزارت صمت به صنعت فولاد خسارت وارد کرده است، گفت: بخش نامه وزارت صمت در سال گذشته هزار میلیارد تومان به صنعت فولاد خسارت زد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
بهره برداری از دستاوردهای شرکت مادر تخصصی تولید مواد اولیه و سوخت هسته ای ایران، مجتمع معدنی و صنعتی شهید سلیمانی ساغند اردکان و مجتمع صنعتی شهید رضایی نژاد این شهرستان توسط رئیس جمهور آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۲۶    
روز یکشنبه 10 مرداد ماه، پنج هزار و 380 تن شمش آلومینیومی شرکت های ایرالکو، سالکو و آلومینای ایران در بورس کالای ایران مورد معامله قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
افزایش استفاده از انرژی های تجدیدپذیر میزان تولید زغال سنگ اندونزی را تا سال 2050 میلادی کاهش خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از افزایش 18 درصدی صدور پروانه اکتشاف معدن این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از رشد 38.5 درصدی پروانه اکتشاف در سه ماهه نخست سال جاری در یزد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
کارگران بزرگ ترین معدن مس جهان با رد پیشنهاد نهایی گروه بی اچ پی در خصوص دستمزد، به اعتصاب رای دادند که نگرانی هایی در خصوص تامین جهانی این فلز ارزشمند را برمی انگیزد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بررسی آمارهای رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تولید 296 هزار و 800 دستگاه انواع ماشین لباس شویی توسط شرکت های داخلی از ابتدای امسال تا پایان خرداد ماه و رشد 40 درصدی آن در هم سنجی با ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر تولید شرکت فولاد اکسین گفت: به دلیل قطع شدن برق کارخانه، 40 هزار تن از برنامه تولید عقب مانده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۶   + ۳۸ سایت دیگر  
با همت و تلاش کارکنان فولاد مبارکه رکورد بارگیری و حمل ریلی تختال صادراتی به میزان 67 هزار و 940 تن در تیر ماه 1400 به ثبت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس با رشد بیش از هشت هزار واحدی به رقم یک میلیون و 360 هزار واحدی رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
در مجمع عمومی شرکت مس، گزارش حسابرسی صورت های مالی شرکت به صورت مقبولی مهر خورد و هیچ گونه بند حسابرسی نداشت و این نکته بسیار حائز اهمیتی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اکتشاف سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی گفت: تناسبی بین وسعت پهنه های معدنی و تعداد نقاط امیدبخش معدنی (آنومالی) که در اختیار سرمایه گذار قرار می گیرد، وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس هیئت عامل ایمیدرو با بیان اینکه جشنواره اینوماین 3، تامین نیازهای فناورانه شرکت ها را با دانش بومی سرعت خواهد بخشید، اعلام کرد: ایمیدرو به عنوان تسهیل گر و بسترساز حوزه معدن و صنایع معدنی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران طی نامه ای به وزیر صمت برنامه پیشنهادی خود برای تولید در زنجیره فولاد در شرایط اضطراری کمبود برق را ارائه داد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه مهندسی مکانیک دانشگاه رازی کرمانشاه از دو دهه تلاش دانش بنیان در دانشگاه رازی برای دستیابی به دانش فنی تولید چدن نشکن دو فازی با قابلیت ماشین کاری بالا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای تشکیل ستاد توسعه خاوران در خراسان جنوبی تاکنون سه هزار و 550 میلیارد تومان تفاهم نامه سرمایه گذاری در حوزه معدنی و صنعتی استان منعقد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
داده های یورو استات نشان می دهد که اقتصاد منطقه یورو با 19 کشور در سه ماهه دوم امسال که دولت ها در مورد بازگشایی اقتصادی مردد بودند 2 درصد رشد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس ایمنی، بهداشت حرفه ای و آتش نشانی فولاد مبارکه از کاهش نرخ حوادث در فولاد مبارکه طی سال های اخیر و سه ماهه اول سال 1400 و دستیابی این شرکت به شاخص های ایمنی جهانی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دولت با راهبری شرکت های بزرگ و سرمایه گذاری، توانمندسازی از طریق هدایت منابع مالی به بانک های توسعه ای و همچنین استفاده از ظرفیت صندوق بیمه فعالیت های معدنی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
ممیزی خارجی سیستم مدیریت محیط زیست ذوب آهن اصفهان مطابق با استاندارد ISO 14001:2015 توسط تیم ممیزی موسسه SGS دوم تا چهارم مرداد ماه سال جاری انجام شد و با توجه به عدم مشاهده و ثبت هیچ گونه عدم انطباق ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور مالی و اقتصادی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: وجود معادن بزرگ و با ارزشی همچون چادرملو در یزد، این منطقه را به یکی از استان های معدنی کشور تبدیل کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
یک شرکت نانویی فناور موفق به تولید و عرضه کلکتورهای آلومینیومی مقاوم در مقابل خوردگی برای استفاده در صنعت ساختمان شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل به همراه مدیر حوزه مدیرعامل و تعاملات منطقه ای در ادامه همکاری ها و نشست های تعاملی با نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن لوازم صوتی و تصویری ایران گفت: متاسفانه روزانه دو هزار تلویزیون قاچاق روانه بازار می شود که همین امر سرمایه گذاری در تولید داخلی را با ابهامات روبه رو ساخته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
بورس تهران، معاملات در 9 مرداد را با رشد 34 هزار و 962 هزار واحدی به پایان رساند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در آیین امضای تفاهم نامه همکاری دبیرخانه شبکه توسعه اجتماعی رسالت و شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۷    
از 15 تیر ماه سال جاری، وزارت نیرو طی بخشنامه ای اعلام کرد که برق صنایع سیمان و فولادی قطع می شود و این صنایع تنها مجاز به استفاده از 10 درصد دیماند خود هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در پایان معاملات دیشب (بامداد شنبه به وقت تهران) تحت تاثیر تقویت ارزش دلار افت کرد و روند رشد آن پس از اجلاس فدرال رزرو به پایان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
بازار سهام آمریکا در پایان معاملات دیشب (بامداد شنبه به وقت تهران) با سقوط سهام آمازون افت کردند اما شاخص اس اندپی به ششمین رشد ماهانه متوالی خود دست یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صمت گفت: آن دسته از خودروسازان خارجی که در زمان تحریم ها ما را تنها گذاشتند، نمی توانند به شکل سابق در کشور فعالیت داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۴۷    
یکصد و هفتاد و ششمین هفته نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس هیئت عامل ایمیدرو از اجرای 1200 میلیارد تومان پروژه زیرساختی در منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد با هدف آماده سازی زمینه برای فعالیت سرمایه گذاران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس آخرین ویرایش مطالعات طرح جامع فولاد کشور، ذخایر سنگ آهن کشور تنها تامین کننده نیاز کشور تا سال 1417 خواهد بود و ضرورت دارد اکتشافات جدید در این حوزه انجام شده و ذخایر سنگ آهن کشور جایگزین شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۷    
ذخایر سنگ آهن هماتیتی در کشور ما، به طور شایسته مورد توجه قرار نگرفته اند و به دلیل شرایط خاص استحصال آن ها، تولیدکنندگان سنگ آهن کمتر به دنبال فراوری این سنگ ها می روند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
بررسی آمارهای منتشر شده سامانه کدال حاکی از تولید 289 هزار و 311 دستگاه خودرو توسط سه خودروساز بزرگ کشور یعنی ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو از ابتدای سال 1400 تا پایان تیر ماه است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو انجمن فولاد گفت: در خواب طولانی مدیران کشور، بازار فولاد ایران در عراق و اربیل دو دستی تقدیم رقیب تشنه یعنی ترکیه شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۷   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از ابلاغ بسته حمایت از صادرات غیرنفتی سال 1400 توسط معاون اول رئیس جمهور و رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مس به منظور تصویب صورت های مالی منتهی به 30 اسفند 1399 تاریخ 29 تیرماه سال جاری برگزار شد و در این مجمع با موافقت سهامداران 28 تومان به ازای هر سهم سود تقسیم شد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۵۱ سایت دیگر  
اظهارات اخیر رئیس بانک مرکزی آمریکا باعث تغییر کامل نگرش تحلیل گران وال استریت درباره دورنمای کوتاه مدت طلا شد و در نظرسنجی هفته جاری کیتکونیوز، حتی یک نفر کاهش قیمت این فلز ارزشمند را پیش بینی نکرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران با اشاره به محدودیت های اعمال شده در زمینه مصرف برق ویژه صنایع سنگین گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی ایمیدرو ر یادداشتی، از صدمات جبران ناپذیر قطعی برق صنایع معدنی برای کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۷    
روز جمعه هشتم مرداد ماه، قیمت آلومینیوم در LME، نسبت به روز معاملاتی قبل از آن 85.5 دلار افزایش یافت و به دو هزار و 642 دلار رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گل گهر با اشاره به پیامدهای منفی ناشی از قطعی برق برای صنایع فولادی، از تحمیل خسارت جدی به این واحدها و عدم توانایی پیمانکاران بخش تولید در تامین هزینه های ثابت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن مس ایران گفت: دولت برای آزادسازی محدوده های معدنی، با توجه به ماده 24 قانون معادن و پنجره واحد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
هفتمین جلسه کارگروه پیگیری پروژه های مهم زیست محیطی با حضور جمعی از مدیران شرکت فولاد خوزستان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۹    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور اعلام کرد: رفع مشکلات برخی خودروسازان این منطقه در دستور کار است و به زودی حل خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در سه ماه نخست امسال توانست با تولید هفت میلیون و 629 هزار تن محصول، به بیشترین میزان تولید بهاری خود دست یابد و همچنان بزرگ ترین تولیدکننده مواد اولیه صنعت فولاد کشور باقی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران ضمن تاکید بر اینکه عادلانه نیست که بار همه کمبود برق تنها بر دوش فولاد و سیمان باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس طرح و برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: 9 طرح اولویت دار صنعتی برای هدایت سرمایه گذاران علاقمند به فعالیت در استان آماده سازی و در سامانه مرکز خدمات سرمایه گذاری ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس هیئت عامل ایمیدرو اعلام کرد: آماده اجرای طرح های زنجیره معدن در استان یزد هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی، ضمن تشریح آثار و پیامدهای مثبت اجرای طرح آزادسازی 6 هزار معدن غیرفعال ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: استفاده نکردن از فناوری های روز در استخراج معادن از دلایل عمده حوادث ناشی از کار است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
در جلسه تولید مجتمع مس سرچشمه و شهر بابک، روند پیشرفت طرح های توسعه دو مجتمع مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست مجتمع سرب و روی مهدی آباد گفت: مدار فیلتراسیون کارخانه فراوری مجتمع شامل دو دستگاه فیلتر پرس به منظور آب گیری کنسانتره سرب و کنسانتره روی مورد استفاده قرار می گیرد که توسط شرکت معتبر و بین ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات چهارشنبه، با افت دلار در آستانه اعلام نتایج اجلاس سیاست گذاری بانک مرکزی آمریکا، تقویت شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری از استخراج دو هزار تن خاک نسوز از ابتدای سال 1400 تاکنون از بزرگ ترین معدن غرب آسیا در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: در سه ماهه اخیر محدودیت های برق باعث افت تولید فولاد و در نهایت افزایش قیمت در بازار شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
روز سه شنبه پنجم مرداد ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 129 دلار رشد داشته و به 9 هزار و 709 دلار رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۹    
روز سه شنبه پنجم مرداد ماه، قیمت آلومینیوم در LME، نسبت به روز معاملاتی قبل از آن 2 دلار کاهش یافت و به دو هزار و 497 دلار و 50 سنت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست شرکت فولاد اکسین خوزستان، اجرای پروژه گوره به جاسک را حاصل توانمندی مهندسان ایرانی به ویژه فولاد اکسین در تولید ورق های API محیط ترش مورد نیاز این پروژه برشمرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۹    
طبق تحلیل موسسه S&P Global Platts، صادرات سنگ آهن در ماه مِی از شرکت های اصلی بهبود یافت اما بیشتر شرکت های معدنی برای دستیابی به اهداف فروش خود، نیاز به افزایش نرخ برداشت در نیمه دوم سال 2021 دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۹    
امروز سه شنبه پنجم مرداد ماه، شرکت فولاد خوزستان توانست یک هزار تن تختال فولادی و دو هزار تن آهن اسفنجی را در بورس کالای ایران معامله کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۹   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: چشم انداز شرکت فولاد مبارکه در حوزه تحول دیجیتال، فولاد هوشمند در کلاس جهانی تعریف شده و پنجم مرداد ماه در تقویم فولاد مبارکه به عنوان روز هوشمندسازی نام گذاری شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۹   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: مشکلات مربوط به قطعی برق و تاثیرات منفی که در صنعت فولاد بر جای گذاشته، از دو جنبه قابل بررسی است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۱۹    
شرکت فولاد خوزستان در چهار ماه نخست امسال موفق شد 747 هزار و 161 بلوم، بیلت و اسلب فولادی را صادر کند که نشان دهنده رشد 83 درصدی حجم صادرات نسبت به مدت مشابه سال پیش است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه کارخانه های تولیدی نورد آلومینیوم در تیر ماه سال جاری، با فروش یک هزار و 109 تن انواع محصولات نورد آلومینیومی، توانست 482 میلیارد و 189 میلیون ریال درآمد کسب کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
گسترش استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی، نگرانی های بسیاری را در مورد دفع باتری های این وسایل نقلیه و اثرات منفی آن ها بر محیط زیست پدید آورده است .
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت، تعیین صلاحیت و کنترل پروژه ساتبا از ساخت و بهره برداری از فاز نخست نخستین نیروگاه خورشیدی با ظرفیت 423 کیلووات روی کانال پساب خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مجری پروژه احداث خط لوله 26 اینچ بندرعباس-مهرآران با اشاره به ساخت این خط لوله با ظرفیت انتقال روزانه 300 هزار بشکه فرآورده، گفت: لوله گذاری گستره یک خط لوله بندرعباس-سیرجان-رفسنجان آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
هیئت مقررات زدایی، در مصوبه ای، استقرار و توسعه واحدهای صنعتی و معدنی در شعاع 120 کیلومتری استان تهران را تسهیل کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۹    
مدیرعامل شرکت امین صنعت پویا گفت: صنعت روی کشور این پتانسیل را داشت که سهم قابل توجهی در به وجود آوردن ارزش افزوده بسیار بالا و فاصله گرفتن از اقتصاد نفتی داشته باشد اما متاسفانه این صنعت به 40 سال ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: به طور حتم دامنه نوسان با تغییر همراه می شود و معاملات بورس بر روی این دامنه نوسان کنونی مثبت و منفی 5 درصد متوقف نخواهد ماند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه مبلغ چهار هزار و 31 میلیارد ریال سود قابل تخصیص معادل هر سهم 790 ریال اعلام شد که از این میزان 200 ریال به هر سهم اختصاص یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: حضور ایمپاسکو در خراسان جنوبی موجب ترغیب بخش خصوصی برای ورود در حوزه معدن شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت با اشاره به موضوع قطعی برق صنایع و تاثیر آن در کاهش تولید و افزایش قیمت ها ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
شاخص های مهم بورسی جهان عملکرد مختلفی داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور در نامه ای به وزیر صمت بر عدم ابطال و یا لغو مزایده های مربوط به اجرای طرح آزادسازی شش هزار محدوده و معدن غیرفعال کشور تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
تولید جهانی فولاد خام طی نیمه نخست سال 2021 میلادی به بیش از یک میلیارد تن رسید که در این بین، سهم ایران 15 میلیون تن بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز سه شنبه پنجم مرداد ماه، علی رغم افت ارزش دلار، تحت تاثیر احتیاط سرمایه گذاران در آستانه اعلام نتیجه اجلاس فدرال رزرو، افت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت آسیب شناسی واقعی و رصد روزانه میزان تولید و موجودی فولاد در کشور گفت: در شرایط فعلی، اولویت اصلی در صنعت فولاد، تامین برق به منظور حفظ تولید است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
روز دوشنبه چهارم مرداد ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 1.6 درصد رشد داشته و به 9 هزار و 580 دلار رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور تصویب نامه موضوع تعیین حقوق ورودی برخی از ورق های سرد و گرم فولادی و همچنین طرح تقسیم کار ملی توسعه، ترویج و نهادینه سازی سیاست های راهبردی خانواده محور را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
روز دوشنبه چهارم مرداد ماه، قیمت آلومینیوم در LME، نسبت به روز معاملاتی قبل از آن 7.5 دلار افزایش یافت و به دو هزار و 499 دلار و 50 سنت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۵۱    
شرکت فولاد هرمزگان در چهار ماه نخست سال 1400 موفق شد 473 هزار تن تختال فولادی را در بازارهای داخلی و صادراتی به فروش رساند و با کسب 70 هزار و 258 میلیارد ریال درآمد، رشد 204 درصدی را تجریه کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۲۱    
شرکت فولاد خراسان با فروش 375 هزار تن محصول طی چهار ماه نخست امسال، توانست 40 هزار و 689 میلیارد ریال درآمد کسب کند که این میزان درآمد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 152 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۴۶ سایت دیگر  
تلاش گران ذوب آهن اصفهان برای نخستین بار در کارگاه نورد 500 موفق به تولید میلگرد 50 مارک 70CR2 شدند که علاوه بر ایجاد ارزش افزوده بالاتر، نیاز کشور به این محصول را نیز تامین می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...