پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۰۹:۴۷Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نگاه علمی»

زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۳    
روزنامه اعتماد نوشت: در اینجا یک نگاه علمی کوتاه مبتنی بر پژوهش های علمی و نیز آمارهای رسمی به اثر تحریم ها بر رشد اقتصادی ایران می کنیم. ایران از سال 1390 زیر فشار تحریم های سازمان ملل متحد قرار گرفت. پیش از آن نیز برخی کشورهای غربی بخشی از فعالیت های اقتصادی ایران را تحریم کرده بودند. افزون [...]
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۳۰ سایت دیگر  
برخی کاندیدا ها ادعا می کنند تحریم ها بر اقتصاد ایران اثر نداشته و با وجود تحریم و روابط محدود خارجی، می توان رشد اقتصادی بالاتر از 8 درصد و بادوام داشت. به گزارش اعتماد، در اینجا یک نگاه علمی کوتاه مبتنی بر پژوهش های علمی و نیز آمار های رسمی به اثر تحریم ها بر رشد اقتصادی ایران می کنیم. ...
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بابل در مجلس گفت: نمایندگان متخصص مجلس دوازدهم با نگاه علمی آمده اند تا به دور از سیاسی کاری، مشکلات کشور را برطرف کنند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به برگزاری کنگره امداد، نجات، سلامت و مدیریت تجمعات انبوه در اربعین از تلاش برای یافتن راهکارهای علمی مدیریت تجمعات انبوه در اربعین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فرقه های انحرافی خاصیت ویروس گونه دارند و ویروس وار تکثیر می شوند باید نسبت به آنها حساس باشیم یعنی اینکه الآن خیلی فعالیت ندارند نباید بهانه شود بی تفاوت از کنار آنها عبور کنیم.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۰    
اصفهان حجت الاسلام راعی با اشاره به رویکرد جهانی کنگره بین المللی نهج البلاغه گفت: ضرورت رسیدن به یک تمدن جهانی این فضا را ایجاب کرد که به فضای تولید ادبیات و محتوا با نگاه علمی دوخته شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۰    
صحاف در سلسه نشست رسم خدمت در دولت سیزدهم در جمع خبرنگاران افزود:سازمان بهزیستی در سال 59 از 16 نهاد تشکیل شده است این سازمان با بیش از 59 فعالیت کلی از یک سازمان حمایتی صِرف تخصصی با نگاه علمی و مردمی و با محوریت شفاف سازی و توانمندسازی با ماموریت های گسترده از جمله ارائه خدمات توان بخشی و حمایت ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدوی نیا با بیان اینکه یکی از کارهای مهمی که امروزه در ستاد کشور شروع شده، همراه کردن نگاه نخبگانی در حوزه امربه معروف است، گفت: ما باید توانایی و قدرت امربه معروف و نهی از منکر داشته باشیم و یکی از مصادیق قدرت، قدرت علمی است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: 19 خرداد یادآور نگاه علمی مجاهدانه مشفقانه رهبری معظم انقلاب اسلامی به نهاد مقدس جهاد دانشگاهی است.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مهندس محمد مرادی:آنچه برای اکثر مردم است مقصد گردشگری مناسب ، سالم و اقتصادی است که باید با در نظر گرفتن نیازهای آنها در زمینه های مختلف تلاش کرد و هم نگاه علمی و هم نگاه تخصصی داشت تا فعالیت ها به بهترین شکل خود را نشان دهد."
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۵:۳۳    
تهران (پانا) - داوطلب کاندیداتوری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت امروز کشور نیازمند آرامش است و اولویت در دولت مطلوب بنده تحول و پیشرفت با نگاه علمی به اقتصاد است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۹    
اگر امروز دانش آموختگان محیط زیست در ایران، خواهان نگاه علمی و کارشناسی به مسائل و معضلات کنونی زیست محیطی هستند یا اگر ارائه نظرات غیرتخصصی را حتی با نیت های خیرخواهانه مردود می شمارند، همه مرهون باوری است که پدر محیط زیست ایران، پروفسور علی یخکشی 40 سال پیش آن را پایه گذاری کرد.
اقتصاد کلان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : روابط عمومی بانک صنعت و معدن در مصاحبه با عباس شوقانی معاون راهبری شعب و توسعه کسب و کار این بانک در خصوص استراتژیها، برنامه ها و فرآیندهای اجرایی این بخش به گفتگو نشسته که در ادامه قسمت اول این مصاحبه آمده است؛
تیک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: طرح های درمانی حمایتی کودکان از یک نگاه علمی برخوردار است؛ سلامت کودکان از منظر روانی و جسمانی در میزان سلامت جامعه، نقش دارد. ...
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی حضور سازمان بازرسی در نمایشگاه کتاب یک اقدام تحولی بسیار خوب و قابل قدردانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: داشتن آگاهی و دانش نسبت به مشکلات و تهدیدهای زیست محیطی برای حفظ محیط زیست می تواند بسیار راه گشا باشد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۲    
خبر: 40 زندانی مهریه در استان همدان تلخک: قابل توجه عشاق که در آستانه ازدواج خیلی احساسی نشوند! گزارش: نگاه علمی به پیاده راه سازی در همدان تلخک: برای عبور علمی عابران هم چاره ای بیندیشید . مصاحبه: وضع اشتغال همدان رو به بهبود است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۱    
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تدوین آیین نامه و دستورالعمل حمایت از زنجیره های ارزش در استان، گفت: همه حمایت ها و مزایای استان بر روی این زنجیره ها متمرکز خواهد شد و لازم است که تعیین این زنجیره ها و مصادیق آنها با نگاه علمی صورت گیرد.
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تدوین آیین نامه و دستورالعمل حمایت از زنجیره های ارزش در استان، گفت: همه حمایت ها و مزایای استان بر روی این زنجیره ها متمرکز خواهد شد و لازم است که تعیین این زنجیره ها و مصادیق آنها با نگاه علمی صورت گیرد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۵    
شفقنا- معاون پژوهشی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی دفتر قم تاکید کرد: رسانه ها و بویژه صداوسیما در برنامه های مذهبی باید نگاه علمی داشته باشند و افرادی را دعوت کنند که از سطح علمی برخوردار باشد. ...
سخت افزار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
وزارت مخابرات طالبان اعلام کرد که قصد دارد فیسبوک، محبوب ترین شبکه اجتماعی در افغانستان را فیلتر کند. به گفته نجیب الله حقانی ، سرپرست این وزارتخانه، دلیل این تصمیم آن است که جوانان افغان سرگرم شبکه های اجتماعی شده اند و وقتشان را با استفاده از فیسبوک ضایع می کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه کشاورزی مردمی ترین بخش از بخش های اقتصادی کشور است، بیان کرد: کشت محصولات کشاورزی با اراده کشاورزان، باغداران، سرمایه گذاران و بخش خصوصی اتفاق می افتد و داشتن برنامه منجر می شود تا تولید محصولات افزایش یابد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۱    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی، ظهر روز یکشنبه بیستم اسفندماه، جلسه کیفیت بخشی برنامه های پرورشی و فرهنگی(شورای پرورشی استان)، با حضور نقی سیاهکالی مرادی مدیرکل آموزش و پرورش استان، حجت الاسلام والمسلمین حسین محمدزاده معاون پرورشی و فرهنگی استان، روسای تشکل های دانش آموزی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: منتخبان مجلس دوازدهم بهتر است با نگاه علمی و کارشناسی موانع و مشکلات عرصه تولید و نظام اقتصادی را رفع کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
قم- منتخب مردم قم در خانه ملت گفت: با بیان اینکه مجلس جدید از مجلس فعلی رویکرد تحولی تر و انقلابی تری خواهد داشت افزود: امیدوارم در مجلس جدید بتوانیم موضوعات مختلف را با نگاه علمی جلو ببریم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۴۳    
رئیس سازمان فدرال برای مقررات فنی و اندازه شناسی فدراسیون روسیه با عنوان اینکه نگاه علمی متخصصان صنعت خودروسازی ایران قابل تحسین است، گفت: وظیفه ما این است که به سمت همگرایی و انطباق در سیاست گذاری های استاندارد سازی قدم برداریم.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۲۸    
سرهنگ علیخانی: سپاه و بسیج از تمام ظرفیت خود برای توانمندسازی دانش آموزان استفاده خواهد کرد؛ در بسیج نیز نگاه علمی پایه برای توانمندسازی دانش آموزان وجود دارد زیرا دشمن از آینده و پیشرفت جوانان ما می ترسد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
از همان لحظه ای که تیم ملی با سوت داور شکست مقابل قطر را پذیرفت و از جام ملت ها کنار رفت، سوالات زیادی در ذهن کارشناسان و هواداران فوتبال شکل گرفت. معمولا در همه جای دنیا بین دیدگاه های کارشناسی و نظر هواداران فاصله بسیاری وجود دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی اندیشکده هیأت گفت: مثل هر پدیده ای که باید با نگاه علمی به آن بپردازیم هیأت هم با توجه به اهمیت آن می طلبد که به آن نگاه علمی داشته باشیم و از منظر جامعه شناسی و مردم شناسی این پدیده مهم را بررسی کنیم.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به ظرفیت های این دانشگاه در حوزه گردشگری، نگاه به گردشگری سلامت را جامع، علمی و زیرساختی دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مداح اهل بیت(ع) گفت: نگارش مقاله در زمینه هیأت و مداحی اول کار باشد و این نگاه علمی به هیأت ادامه داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۰:۲۰    
استاد دانشگاه و فعال حوزه عفاف و حجاب گفت: نگاه انقلاب اسلامی ایران به زنان، بهترین نگاه از منظر اندیشمندان داخلی و خارجی است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اجرایی چهارمین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت تاکید کرد: در بحث مدیریت برنامه ریزی سفر، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی ضعف های بسیاری داریم، زیرا برنامه ریزان نگاه علمی و دقیقی به این مقوله ندارند و همتی برای اصلاح و رفع ایرادات حوزه گردشگری وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: باید با فناوری های جدید، تخریب در معدنکاری را بازسازی کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع وابسته اتاق بازرگانی اصفهان گفت: شرکت ها باید به موضوع بازاریابی به صورت علمی توجه کنند، همچنین خرده فروش ها که توان اقتصادی کمتری دارند با شرکت های بزرگ ارتباط بگیرند تا بتواند کالاهای خود را از مسیر آن ها عرضه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
قم- ایرنا- استاندار قم با بیان اینکه نگاه علمی بر صنعت کفش قم حاکم شود، گفت: رونق تولید، کیفیت و افزایش صادرات این محصول در گرو تعمیق ارتباط با دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس انجمن صنفی کفش ماشینی قم با بیان اینکه با ورود نسل جوان و شرکت های دانش بنیان به صنعت کفش شاهد نگاه علمی در توسعه و صادرات این محصول هستیم، گفت: افق و چشم انداز صنعت کفش در کشور صادرات سالانه 800 میلیون جفت انواع کفش به کشورهای دنیا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۲۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
قم- مدیرکل صنعت، معدن و تجارت قم گفت: تولیدکنندگان و فعالان صنعت کفش قم با نگاه علمی در حال گسترش و توسعه صادرات و بازارهای جدید هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۴    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، فردین یاوری، معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان در نشست شورای تحقیقات گفت ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۰۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
سیداحسان قاضی زاده هاشمی در گفت وگو با ایران اکونومیست با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره دکتر کاظمی آشتیانی، بیان کرد: مرحوم کاظمی آشتیانی نگاه علمی و غیر سیاسی توام با رویکرد پیشرفت کشور داشت. ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آیین اتیان سوگند اعضای کانون داوری حل اختلاف در یاسوج دکتر افراسیاب رئیس دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به اعضای کانون داوری: همواره نگاهتان یک نگاه علمی باشد چون داور ریش سفید نیست بلکه یک فرد متخصص صنفی است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۲۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
اراک- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: حل مشکل آلودگی نیروگاه شازند نیازمند نگاه علمی و رویکرد حل مسئله است.
عطنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۰۸:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
عطنا - در حالی که حدود 70 روز به دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده است، حضور نمایندگان تشکل ها و احزاب مختلف سیاسی کشور در رسانه ها پررنگ تر از قبل شده است و آنها به معرفی برنامه ها و ایده های خود برای مجلس آینده می پردازند. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین علی لطیفی با بیان اینکه شهید مفتح به دنبال این بود که جامعه را در جهت آگاهی رشد دهد، گفت: نگاه شهید مفتح، نگاه علمی به مسائل و مشکلات و پیدا کردن راه حل مناسب برای آنها بود، بنابراین نگاه علمی بر پایه تحقیق را نباید از دست داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۷:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه گفت: وحدت حوزه و دانشگاه از طریق تعامل حوزویان و دانشگاهیان نخبه در حل مسائل شکل می گیرد
میبد خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۰۸:۳۷    
امام جمعه میبد گفت: صنایع مسئولند نگاه محیط زیست را تقویت کنند و در این مسیر هزینه و سرمایه گذاری کنند تا محیط زیس پاکتر شود چرا که صنایع از اردکان تا یزد شرایط بحرانی را به وجود آورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - نماینده ولی فقیه در فارس گفت: نگاه علمی باید در حل مسایل مختلف مبنا قرار بگیرد و سپس عملیاتی شود و برای این امر دانشگاه ها جهت حل مسایل باید به کمک مراکز اجرایی و فرهنگی بیایند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۸    
تهران-ایران پرس: انجام تحول در همه حوزه ها یک ضرورت اجتناب ناپذیر است که در این راستا باید فاصله بین وضع موجود با وضع مطلوب را کاهش داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی و حاجی آباد در مجلس گفت: بارگذاری آب شیرین کن ها در هرمزگان باید با دقت و نگاه علمی و زیست محیطی باشد.