یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۳:۴۹Oct 2020 25

جدیدترین‌های «امور عمرانی»

نصیر نیوز   ۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
حسام شیرازه محبت روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برگزاری نشستی در این خصوص به ریاست معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی و مسوولان شهرهای میاندوآب و مهاباد در محل استانداری اظهار داشت ...
استانداری مازندران   ۱ ساعت پیش    
مهدی رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و زارعی، نماینده مردم ساری و میاندورود و مدیران کل بنیاد مسکن، آب و فاضلاب و راه و شهرسازی، از پروژه های در حال اجرای طرح هادی در بعضی روستاهای شهرستان میاندورود ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یزد -ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از الکترونیکی شدن روند واگذاری اراضی دولتی خبر داد و گفت: برای اولین بار در استان اطلاعات اراضی واگذار شده برای طرح های کشاورزی و غیرکشاورزی از سوی سازمان جهاد کشاورزی و مدیریت امور اراضی به روز رسانی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۹    
شیراز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: طی هفته جاری و با حضور وزرای راه و شهرسازی و دفاع، استاندار فارس و مدیران مرتبط با پروژه آزادراه شیراز – اصفهان در کمیسیون عمران مجلس، بحث تزریق منابع مالی جدید به این پروژه با هدف سرعت بخشیدن به روند اجرا و تکمیل آن دنبال خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری فارس گفت: با شناسایی علل وقوع سیل فروردین ماه 98 در دروازه قرآن، اقدامات لازم انجام و این نقطه در مقابل سیل احتمالی ایمن سازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت : کمیسیون ماده پنج در استان ها نمایندگی شورای عالی معماری و شهرسازی را به عهده دارد و تصمیمات آن برای تمامی دستگاه های عضو لازم الاجرا است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین از ثبت نام 2 هزار نفر برای طرح اقدام ملی مسکن در قزوین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با تاکید بر سیاست دولتمردان در برخورداری متوازن جوانان روستایی و شهری از امکانات ورزشی گفت: توجه به موضوع ورزش در روستاهای استان از اهداف دولت است که باید زیر ساخت های لازم برای این منظور در روستاها ایجاد شود.
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
با حکمی از سوی عباس رضایی استاندار اصفهان و به پیشنهاد علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، حسین عبداله زاده به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان منصوب شد
استانداری آذربایجان غربی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۳    
در جلسه شورای تامین مسکن استان که به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، مصوب گردید متقاضیانی که نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن تاکنون اقدام ننموده اند از لیست خارج و نیز متقاضیانی که نسبت به افتتاح حساب اقدام نموده اند تا پایان آبان ماه فرصت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: ارائه خدمات و امکانات یکسان و متعادل در حوزه ورزش شهری و روستایی قم امری مهم و ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
لاهیجان – ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته و با تحقق بودجه پیش بینی شده، مرکز دفع زباله شهرستان لاهیجان حداکثر طی سه سال آتی بهسازی و از وضعیت فعلی خارج خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: هر چند در سرشماری بین استان ها قزوین استانی میانه از نظر فعالیت های عمرانی به شمار می رود اما به نظر می رسد در خصوص اجرای طرح اقدام ملی مسکن به شدت عقب هستیم.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۴    
هم زمان با روز جهانی استاندارد، طی آئینی با حضور عبدالله نظری، مدیرکل ادارۀ استاندارد و تحقیقات صنعتی استان چهارمحال و بختیاری و مجید نظری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، لوح واحد نمونۀ کیفیت استاندارد به سعید رشیدی مدیرعامل شرکت فولاد تاراز اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۹    
قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین وضعیت اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در استان را رضایت بخش ندانست و گفت: اعضای شورای مسکن باید با همت جدی و برنامه ریزی مناسب تحرک بیشتری را در این حوزه داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم از برنامه ریزی برای اختصاص بخشی از بوستان های قدیمی و جدید استان قم به مینی گُلف خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۳    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد طی مراسمی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد طی مراسمی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۰    
گروه استان ها_ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: در زمان ایجاد ورزشگاه 15 هزار نفری سردار آزادگان یک موجی در سراسر کشور برای برای ساخت استادیوم ورزشی شکل گرفت که شاید در صورت بازگشت زمان به عقب دیگر این تصمیم را نمی گرفتیم.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۳    
دیدار معاون استاندار ایلام با رئیس امور پایش ،ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، احمد کرمی معاون امور عمرانی استاندار ایلام با سعید جغتایی رئیس امور پایش ،ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار و گفتگو کرد. ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: شهرداری ها استان به دلیل مشکلات مالی توانایی پرداخت به موقع حقوق کارگران و کارکنان خود را ندارد و میزان بدهی آن ها به کارگران به حدود 12 میلیارد تومان می رسد.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه ای با حضور استاندار مازندران، برخی نمایندگان مجلس، معاونین وزیر راه و شهرسازی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیران حوزه راه؛ آخرین مسایل و مشکلات حوزه راه استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن استان به سامانه www.tem.mrud.ir مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - معاون امورعمرانی فرمانداری دیلم استان بوشهر گفت: براساس دستور استاندار بوشهر در جلسه اخیر ستاد مبارزه با کرونا و دستور فرماندار این شهرستان، محدودیت های جدید در مقابله با این بیماری اعمال می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: بنا به تصمیم جلسه امروز، افرادی که هیچ بضاعتی ندارند و در تأمین آورده اولیه مسکن با مشکل مواجه می باشند نیز صاحب خانه می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار قزوین گفت: با توجه به اینکه برخی برای دامداری مجوز احداث چاه گرفته اند و با چند برابر سهمیه قانونی آب مصرفی خود کشاورزی می کنند، این استفاده باید متوقف شود و چاه های مربوطه پلمب شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد خاطرنشان کرد: متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن استان یزد در مراحل ثبت نامی اول و دوم که نسبت به تکمیل مدارک و افتتاح حساب اقدام نکرده اند، فقط تا روز دهم آبان ماه سال جاری فرصت دارند، با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی به نشانی www.tem.mrud ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۶    
معاون امور عمرانی استاندار سمنان به همراه مدیران شهرستانی ضمن بازدید از طرح های عمرانی بخش سرکویر شهرستان دامغان، مشکلات این طرح ها را نیز بررسی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری خوزستان گفت: مختلط بودن سیستم فاضلاب، فرسودگی و ریزشی بودن آن معضل جدی اهواز و عامل مشکلاتی برای شهروندان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- فخری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه مجوز تغییر کاربری برای ساخت واحدهای مسکونی استان در طرح اقدام ملی مسکن صادر شد، گفت: عملیات ساخت 248 واحد مسکونی در شرق استان آغاز شده است.
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: زیباسازی مناظر شهری بوشهر در دستور کار قرار گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۵۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی گفت: در مجموع 1860 پروژه نیمه تمام عمرانی در سطح استان وجود دارد که حدود 1100 مورد آن پروژه های جاری محسوب می شود که میانگین طول عمر آن ها بالای 12 سال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: 11 هزار و 700 میلیارد ریال طی 2.5 سال گذشته برای توسعه حوزه کشاورزی در این استان سرمایه گذاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، گفت: در حال حاضر در مجموع، یک هزار 860 پروژه نیمه تمام در استان وجود دارد که یک هزار و 100 مورد از این تعداد، مربوط به پروژه های جاری است.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۱۳    
آیین کلنگ زنی طرح اقدام ملی مسکن در بندرخمیر با حضور معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خمیر و تعدادی از متقاضیان این طرح برگزار شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سید علی رحیمی با حکم استاندار تهران به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهریار معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: با استفاده از توان بخش های دولتی و خصوصی امکانات رفاهی تا پیش از شروع بارندگی ها در پیست اسکی خوشاکو ارتقا و توسعه می یابد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
طرح سراسری افتتاح، واگذاری گروهی زمین و آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن به دستور رئیس جمهور و به صورت ویدئوکنفرانس در دفتر استاندار همدان کلید خورد. ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۴۴    
بعد از برگزاری سمینار شهرداران استان در محل سالن شهید رجایی استانداری اردببل، مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، مهدی عبوری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران ، قلندری معاون عمرانی استاندار ...
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: با توجه به احتمال بروز حوادث در فصول پاییز و زمستان، دستگاه ها باید اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار قرار دهند تا در مواقع بروز حوادث طبیعی و غیرطبیعی با کمترین خسارت مواجه شوند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ در قزوین ، علی فرخزاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین در جلسه بررسی و هماهنگی روند ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان که امروز (پنجشنبه) در سالن جلسات استانداری برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از ادارات خواست پروژه های نیمه تمام، امور بلاتکلیف و تمامی اقدامات مربوطه را در راستای سیاست ها و برنامه های ابلاغی دولت به سرانجام برسانند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۳    
قصرشیرین- ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار گیلانغرب گفت: این شهرستان دومین شهرستان استان کرمانشاه در احداث واحدهای موسوم به "گروه ساخت" در قالب اجرای طرح اقدام ملی مسکن است.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۴    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، گفت: دستورالعمل های حفاظت از منابع آب باید با نگاه توسعه مدارانه در دستور کار قرار بگیرند. مهدی رازجویان در جلسه شورای حفاظت منابع آب استان مازندران گفت: اگر به درستی از منابع آب در استان حفاظت نکنیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: محدودیتی برای واگذاری زمین به اقشار مردم برای ساخت خانه در طرح اقدام ملی مسکن در استان سمنان وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: همه مسوولان مکلفند تا در سال پایانی فعالیت دولت، توان حداکثری خود را در خدمت رسانی به مردم صرف کرده و طرح های نیمه تمام را تعیین تکلیف کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین اجرای طرح اقدام ملی مسکن را یکی از اقدامات مهم دولت برای خانه دار شدن اقشار آسیب پذیر جامعه دانست و گفت: برای انجام این طرح در سطح استان پنج هزار و 300 قطعه زمین اختصاص یافته است.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: باید با پای کار آمدن تمامی متولیان امر پرونده نیاز مسکن خراسان شمالی تا 2 سال آینده بسته شود.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل با بیان اینکه شهرداری ها این استان با مشکل مالی مواجه هستند، گفت: برای ارائه خدمات مناسب به شهروندان نیاز به حمایت از شهرداری ها است. ”
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۳    
بجنورد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: ساخت و تولید 20 هزار واحد مسکونی در شهرها و روستاهای استان هدفگذاری شده است که با تحقق آن تا 2 سال دیگر مشکل کمبود مسکن در این خطه برطرف می شود.