جمعه ۲۶ شهریورساعت ۱۷:۵۸Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امور عمرانی»

ایرنا   ۳ ساعت پیش    
قصرشیرین- ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سرپل ذهاب گفت: 900 میلیون تومان به اجرای راه دسترسی عشایری منطقه "کلاوه" از توابع بخش قلعه شاهین در این شهرستان اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی از تصویب بودجه 5 میلیارد تومانی برای امور عمرانی در ورزش ساوه خبر داد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز ضمن قدردانی از تلاش های دبیرخانه شورای فنی استان در جهت برگزاری جلسات این شورا به منظور پایش فنی پروژه های عمرانی در حال احداث استان ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۰    
فرماندار رامیان گفت: اعتبارات ارزش افزوده روستاهای فاقد دهیاری شهرستان صرف انجام امور عمرانی در این روستاها می شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامیان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام از اختصاص 930 میلیارد ریال اعتبار اربعین به این استان خبر داد و گفت: هر دستگاه اجرایی که موافقت نامه خود را مبادله کرده سهم آن پرداخت شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۹    
معاون فرماندار گالیکش در جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان از نماز بعنوان اوج عبودیت اخلاص و راه سعادت بشر یاد کرد و گفت: نماز از جمله فرایض دینی و مذهبی است که توجه به آن، انسان را از بسیاری آسیب های اجتماعی محفوظ می دارد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴    
معاون فرماندار گالیکش در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گفت: نیاز امروز جامعه ما برای حل مشکلات و معضلات امور جوانان، تدوین سند راهبردی در این حوزه بعنوان یک ضرورت است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۹    
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری گالیکش از آمادگی این فرمانداری برای پیگیری مسائل و مشکلات جوانان شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه اعتبارات دستگاه های اجرایی باید به موقع جذب شود، از مدیران دستگاه های اجرایی استان خواست در جذب اعتبارات ابلاغی تلاش نموده و مانع از برگشت آن شوند.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۹    
برگزاری کارگاه آموزشی اعضای کمیسیون های ماده 100 شهرداری های تابعه شهرستان تاکستان با حضور حسین رحمانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، مدرسین و کارشناسان اداره کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۸    
اولین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی اماکن و معابر استان در سال جاری در محل سالن اجتماعات معاونت امور عمرانی استانداری هرمزگان برگزار شد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان با بیان اینکه ادامه مسیر دوخطه کردن راه آهن زنجان- قزوین به طول 38 کیلومتر در حال انجام است، گفت: این مسیر در محدوده استان زنجان طی ماه های آینده و قبل از پایان سال جاری به اتمام می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۷    
ایسنا/زنجان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: بهره برداری از ورزشگاه 15 هزار نفری زنجان در گرو رفع نواقص است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار یزد گفت: با برنامه ریزی در ایجاد و توسعه شهرک های صنعتی استان می توان از واگذاری های پراکنده صنعتی جلوگیری کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از تصویب 20درخواست صدور پروانه در کارگروه زیربنایی استان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۳    
جلسه کارگروه تخصصی مدیریت پسماند شهرستان تهران صبح روز دوشنبه 22 شهریور ماه به ریاست غلامحسین آرام معاون هماهنگی و امور عمرانی فرمانداری تهران و با حضور سایر اعضا کارگروه در سالن جلسات فرمانداری تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با قدردانی از عملکرد مثبت بانک مسکن استان در طرح اقدام ملی ،پیگیری عملیاتی شدن ابلاغ وام 2.5 میلیارد ریال به ازای هر واحد مسکونی را خواستار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان فارس: دومین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، سرپرست معاونت امور توانبخشی، کارشناس مسئول دبیرخانه مناسب سازی استان و سایر اعضا ثابت با حضور مدعوین ویژه (رئیس اداره بهزیستی شهرستان نی ریز ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: با توجه به برآوردهای صورت گرفته در حادثه سیل ماه گذشته استان قزوین در آوج و الموت نزدیک به یک هزار میلیارد تومان خسارت وارد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با بیان این که توسعه همه جانبه کشور به عزمی ملی و احساس مسئولیت تمام ارکان و عناصر مدیریتی کشور نیاز دارد، ابلاغ افزایش وام مسکن به مبلغ 2500 میلیون ریال به ازای هر واحد را خواستار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۸    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران به همراه خطیبی فرماندار شهرستان قرچک، داودی معاون فنی و زیربنایی راه آهن ج.ا.ا، خرمی شریف شهردار و دیگر مسئولان استانی از روند پیشرفت پروژه تقاطع های غیرهمسطح محمدآباد و داودآباد بازدید کرد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس بهرام سرمست پیش از ظهر سه شنبه در ششمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که در محل سالن کرامت استانداری قم برگزار شد با اشاره به وضعیت نمایشگاه دائمی و ویترینی استان قم گفت ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: شهرداران تهران برای توسعه فضای سبز استان باید پلاکی را معرفی کنند و تلاش کنند تا با کمک سایر دستگاه ها، حتی در مقیاسی کوچک به توسعه فضای سبز کمک کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۳    
کرج - ایرنا - معاون برنامه ریزی و هاهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس اعلام کرد که با توجه به قطعی همزمان برق در این شهرستان ، شرکت آبفای فردیس موظف به خرید پنج دستگاه ژنراتور برای تامین برق چاه های آب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سرپل ذهاب از اختصاص 600 میلیون تومان اعتبار برای مقاوم سازی کتابخانه عمومی علامه امینی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۴    
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری فردیس گفت: 6 پروژه تقویت شبکه روشنایی با اعتبار 4 میلیارد تومان از محل اعتبارات تملک و دارا یی روستاهای فاقد دهیاری در معابر اولدیت دار فردیس و مشکین دشت اجرا می شود.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۳    
چهارمین نشست کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان فارس به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس و با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس و سایر اعضای این کمیسیون برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم از پیگیری مراحل تکمیل و تجهیز بیمارستان الهادی خبر داد و تصریح کرد: یکی از پیشنهادها درباره این بیمارستان آن است که این مرکز درمانی برای بیماران خاص و مُزمن در نظر گرفته شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از ارائه الگوی یکپارچه احداث بنای نگهبانی در اراضی زراعی استان تهران خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۹    
معاون فرماندار گالیکش در جلسه هماهنگی ستاد تجلیل از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس شهرستان گفت: همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، طی مراسمی از پیشکسوتان و خانواده های شهدای دوران جنگ تحمیلی در شهرستان گالیکش تجلیل و تکریم صورت خواهد گرفت. ...
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری از تاکید استاندار البرز در روند تعیین تکلیف اراضی واقع در کلاک بالا خبر داد و گفت: با توجه به تاکید استاندار البرز ضروری است در روند تعیین تکلیف 47 قطعه از اراضی واقع در کلاک بالا تسریع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۱۶    
معاون امور عمرانی استاندار: در سالجاری اصلاح پیچ حادثه خیز بادامک، پرک در بهاباد و تقاطع چادرملو را در برنامه داشته ایم.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری، با حکم احمد حسین زادگان؛ مقام عالی دولت در مازندران، یحیی علی نژاد بعنوان شهردار جدید آلاشت منصوب شد. علی نژاد طی مراسمی حکم خود خود را از معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار دریافت نمود و با حضور رازجویان و محمدی تاکامی رسما معارف شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد: با تصویب طرح جامع اشکذر بخشی اعظمی از مشکلات حوزه شهری اشکذر و شهرداری حل خواهد شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۵۲ سایت دیگر  
آیین معارفه غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا به عنوان اولین شهردار استان تهران در دوره ششم شوراهای اسلامی با حضور حسین عباسی فرماندار، علیرضا طاهری نسب مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، معاون امور عمرانی و مسئول حراست فرمانداری، اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین و مسئولان شهرداری برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۳    
حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا به همراه ابوالفضل نجفی معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری به صورت سرزده از اداره مخابرات بازدید و با رئیس و کارکنان این اداره و جمعی از مراجعه کنندگان دیدار نمود.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۳۸    
کلام تازه | فرماندار شهرستان چناران در جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان بر لزوم مناسب سازی، به سازی و آسان سازی اماکن زیر نظر تیم های کارشناسی بهزیستی، شهرداری و نظام مهندسی در جهت تامین رفاه معلولان و جانبازان تاکید کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان عنوان کرد: از هرگونه سرمایه گذاری پروژه های نیروگاهی در استان کرمان استقبال می کنیم و مسائل آنها را حل و فصل خواهیم کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و امور عمرانی فرماندار ویژه گنبدکاووس در حاشیه برگزاری انتخابات هیات رییسه شورای اسلامی شهرستان گنبدکاووس اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا را مدیران محلی و حلقه ارتباط میان دولت و عموم مردم دانست و از آنان خواست با واقف بودن بر وظایف قانونی خود با برنامه ریزی و هدفمند عمل کنند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: عملیات اجرایی پروژه ساخت بازارچه اصلی ساحلی دیلم که براثر آتش سوزی در سال گذشته تعطیل شده بوده روز یکشنبه در آیینی با حضور مسئولان و مالکان واحدهای تجاری آغاز شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۰۷    
ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: طرح های ضربتی در نظر گرفته شده برای حل مشکل دفع آب های سطحی در اهواز، باید پیش از آغاز بارندگی ها و تا نیمه آبان ماه به اتمام برسند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۱    
مرصاد نیوز: معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری سرپل ذهاب گفت: کمیته برنامه ریزی سوم شهرستان سرپلذهاب، اعتبارات 44 میلیارد و 391 میلیون تومان در حوزه های طرح تکمیل و توسعه تصویب کرده است .
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی در این مراسم که با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۴    
ایلام - ایرنا - هفته گذشته معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام اعلام کرد: بر اساس تفاهم نامه بین 2 کشور ایران و دولت مرکزی عراق و مصوبات ستاد مرکزی اربعین هیچگونه تردد زمینی در مرز مهران انجام نخواهد گرفت.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با اشاره به موافقت کارگروه امور زیربنایی با ایجاد و توسعه 5 شهرک و ناحیه صنعتی در استان تاکید کرد: با برنامه ریزی در ایجاد و توسعه شهرک های صنعتی استان می توانیم از واگذاری های پراکنده صنعتی جلوگیری کنیم چرا که واگذاری های خارج از شهرک ها و نواحی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری دیلم استان بوشهر گفت: 30 میلیارد ریال اعتبار ملی برای محور روستایی "بیدو" به چهارراه بی بی حکیمه از محورهای حایز اهمیت این شهرستان به استان کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری اختصاص یافت.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۶    
به گزارش سبلان ما ، فرزاد قلندری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل پیش از ظهر در جلسه بررسی آخرین وضعیت تهیه طرح تفضیلی شهر اردبیل تصریح کرد: مشاور باید تا پایان آبانماه و بر اساس برنامه زمانبندی طرح تفضیلی شهر اردبیل را جمعبندی و برای سیر مراحل تصویب ارائه کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - بجنورد -گروه های جهادی بسیج دانشجویی خراسان شمالی جهت انجام امور عمرانی و ساخت از پانزدهم شهریور ماه به مدت10 روز به روستاهای زلزله زده شهرستان گرمه اعزام شدند. (عکاس: وحید خادمی)
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استانداری خوزستان پیشنهاد تشکیل کارگروه ملی پیشگیری و مقابله با تنش آبی برای کشت پاییزه خوزستان را مطرح کرد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار زنجان گفت: مشکلات شهرک های صنایع دستی زنجان حل نشده و تنها زیرساخت یک شهرک فراهم شده است.