یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۱:۴۵Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرز خسروی»

مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: بر اساس اعلام ستاد مقابله با کرونا تردد مسافر از مرز خسروی تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه ضمن ابراز خرسندی از بخشنامه اخیر عراق برای برقراری ترانزیت یکسره از برخی مرزهای کشور از جمله خسروی، گفت: این امر می تواند گذرگاه زمینی مهم از ایران تا سوریه، لبنان و مدیترانه را برقرار کند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - قلمنا - ناظر گمرکات استان کرمانشاه گفت: آماده عملیاتی کردن صدور مجوز از سوی کشور عراق برای راه اندازی حمل یکسره کالا از مرز خسروی هستیم، اما زمان دقیق اجرای آن به طرف عراقی بستگی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار قصرشیرین گفت : مجوز مرز رسمی خسروی در این شهرستان به عنوان مسیر کالا های ترانزیتی به عراق صادر شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از راه اندازی سیستم دیپ دیجیتالی اندازه گیری باک کامیون ها در تمام مرزهای رسمی استان خبر داد و گفت: این سیستم قبلا در 2 مرز خسروی و پرویزخان وجود داشت و در دهه فجر نیز در مرزهای سومار، شوشمی و شیخ صله راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۱    
ناظرگمرکات استان کرمانشاه از صدور مجوز حمل یکسره کالا از مرز خسروی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: حمل یکسره کالا از مرز خسروی به کشور عراق میسر شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۹    
کرمانشاه- راه آهن یک خطه غرب کشور نوروز 97 از طریق اراک، ملایر، کنگاور، صحنه و هرسین به شهر کرمانشاه رسید و اکنون قرار است با عبور از اسلام آباد غرب، گیلان غرب و قصر شیرین به مرز خسروی برسد و در بلندمدت به راه آهن عراق و ازآنجا به بندر لاذقیه سوریه، دریای مدیترانه و اروپا متصل شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون عمرانی استانداری کرمانشاه از رسیدن قطار به مرز خسروی تا سه سال دیگر در صورت تامین اعتبار خبر داد.
اتاق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر، رئیس اتاق کرمانشاه معتقد است تداوم راه آهن کرمانشاه تا مرز خسروی در نهایت می تواند دسترسی مناسبی به بازارهای جهانی از طریق سوریه، لبنان و دریای مدیترانه فراهم کند. ...
نسیم کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۲:۵۴    
رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان کرمانشاه که با هدف مسائل و مشکلات صادرات و مرزهای استان برگزار شد با اشاره به مشکلاتی که این روزها مرز خسروی با آن مواجه است، گفت: مسائل تردد مسافر...
ایرسا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۲:۴۹    
ایرسا_ رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان کرمانشاه که با هدف مسائل و مشکلات صادرات و مرزهای استان برگزار شد با اشاره به مشکلاتی که این روزها مرز خسروی با آن مواجه است، گفت: مسائل تردد مسافر و حمل بار از مرز با این اهمیت باید هرچه زودتر ساماندهی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: نباید اجازه بدهیم رونق سایر مرزهای کرمانشاه باعث رکود مرز خسروی شود.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
سردار "علی اکبر جاویدان" در جلسه قرارگاه اربعین که در پایانه مرزی خسروی و با حضور سردار سرتیپ پاسدار "محمد شرفی" جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا برگزار شد، اظهار داشت: کرمانشاه از دیرباز قدمگاه زائران حضرت امام حسین (ع) بوده و به بهترین شکل ممکن پذیرای آن ها بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نقش بسیار زیادی در بازگشایی مرز رسمی خسروی به عنوان قدیمی ترین و اصلی ترین مرز برای تردد زایران به عتبات عالیات در کشور عراق داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرمانده انتظامی قصرشیرین گفت: 50 راس دام قاچاق شهرستان توسط پلیس امنیت عمومی در مرز خسروی این شهرستان کشف شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
برنا نوشت: مشاوره فرمانده کل سپاه گفت: سابقه درخشان در دفاع مقدس در مقابله با اشرار، راهزن ها و قاچاقچیان کم کم خاطرات خوبی را در اذهان باقی گذاشت خصوصا این که، سردار سلیمانی داعش را نه تنها زمین گیر بلکه منهدم کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مشاوره فرمانده کل سپاه گفت: سابقه درخشان در دفاع مقدس در مقابله با اشرار، راهزن ها و قاچاقچیان کم کم خاطرات خوبی را در اذهان باقی گذاشت خصوصا این که، سردار سلیمانی داعش را نه تنها زمین گیر بلکه منهدم کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار قصرشیرین گفت: دولت عراق تصمیم خود را مبنی بر بسته شدن مرز خسروی و پرویزخان و عدم تردد مسافر را از روز گذشته لغو کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
فرماندارشهرستان قصرشیرین گفت : به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونای انگلیسی تردد مسافر از مرز های رسمی خسروی و پرویزخان در قصر شیرین به عراق ممنوع شد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: فرماندار قصرشیرین گفت: بر اساس تصمیم دولت عراق برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا انگلیسی تردد مسافر در مرز خسروی و پرویزخان به مدت دو هفته ممنوع خواهد بود. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۰    
کرمانشاه/قلم: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اداره کل راه آهن باید در استان تأسیس شود گفت: اتصال شبکه ریلی به مرز خسروی باعث افزایش صادرات خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- با وجود اعلام مکرر مسئولان استانی و کشوری مبنی بر بسته بودن مرز هنوز تبلیغات کذبی در فضای مجازی مبنی بر انجام راهپیمایی اربعین انجام می شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عصر امروز جلسه کمیته امنیتی انتظامی ستاد اربعین در کرمانشاه برگزار شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ حسین خوش اقبال در جلسه کمیته امنیتی ستاد اربعین استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا، هیچ گونه پیش بینی در مرز خسروی برای پذیرش زوار اعم از مهمانسرا یا موکب نشده و امسال تدارکی برای تردد زوار نداریم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: تا این لحظه گزارشی از حضور زائران اربعین حسینی به مرز خسروی نشده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۳    
مرز خسروی قدیمی ترین مرز ایران امسال با توجه به محدودیت های اعلام شده به روی زوار اربعین بسته است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کُرد پرس به نقل از ایسنا، هوشنگ بازوند در جلسه امروز (12 مهر) ستاد کرونای استان کرمانشاه با اشاره به تشدید وضعیت کرونا در استان گفت: آماربستری ها و فوتی های کرونا در استان سیر صعودی به خود گرفته و شرایط واقعا خوب نیست و نگران کننده است . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۲   + ۴۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از بسته بودن مرز خسروی خبر داد و از زائران خواست تقاضای سفر به عتبات عالیات برای شرکت در مراسم اربعین را نداشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - فرمانده انتظامی قصرشیرین با اشاره به بسته بودن مرزها، گفت: ماموران پلیس شهرستان از حضور زائران در مرز خسروی جلوگیری می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فرماندار قصرشیرین گفت: مرز خسروی یکی از مرزهای چهارگانه کشور برای زائران اربعین است که اربعین امسال بسته است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده هتلداران قصرشیرین گفت: هتل های قصرشیرین که به دلیل رکود چندسال اخیرشان از عهده بازپرداخت تسهیلات دریافتی بانک ها برنیامده اند، در آستانه به مزایده رفتن، توسط بانک ها هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندهان مرزبانی استان کرمانشاه و منطقه سه عراق به منظور تأمین امنیت بیشتر در مرزها، امروز در مرز خسروی با یکدیگر دیدار کردند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار قصرشیرین گفت: مرزهای رسمی خسروی و پرویزخان برای تردد زائران و مسافران بسته است و هیچ گونه ورود و خروجی از این مرزها انجام نمی شود.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مرزهای رسمی خسروی و پرویزخان برای تردد زائران و مسافران بسته است و هیچ گونه ورود و خروجی از این مرزها انجام نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۵    
قصرشیرین - ایرنا - سرپرست فرمانداری قصرشیرین گفت: بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور از مرز رسمی خسروی ممنوع است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۲    
خلیل حیدری, مدیر کل گمرکات استان کرمانشاه گفت: سال گذشته 151 میلیون دلار صادرات داشتیم اما امسال به دلیل تعطیلی مرز خسروی در اثر شیوع بیماری کرونا کاهش 84 درصدی را در صادرات از این مرز داشتیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۲۰    
گروه استان ها- فرماندار قصرشیرین گفت: صادرات کالا از مرز خسروی از روزانه 100 کامیون طی یکماه گذشته از فردا به 500 کامیون افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: صادرات کالا از مرز خسروی که از یک ماه قبل تاکنون باشرایط محدود به دلیل شیوع بیماری کرونا انجام می شد با موافقت طرف عراقی به 500 کامیون در روز افزایش یافت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مجید عبداللهی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از مرز خسروی شهرستان قصرشیرین، در گفت وگو با خبرگار ایرنا، بازدید امروز از شهرستان قصرشیرین را به منظور مشاهده کاستی ها اعلام کرد و افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار قصرشیرین گفت: با فعالیت هفتگی مرز خسروی طی امروز بیش از 65 دستگاه کامیون از مرز خسروی تردد کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از هشت سال دفاع مقدس، 29 مرداد سال 1367 آتش بس بین ایران و عراق برقرار شد و 2 سال پس از این تاریخ در 26 مرداد سال 1369 اولین گروه از آزادگان از مرز خسروی با سرافرازی به میهن اسلامی بازگشتند. بازگشت آزادگان پس از تحمل سال ها و ماه ها زندگی سخت در اردگاه های [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر گمرک مرز خسروی گفت: مرز خسروی که پیش از این در طول هفته 2 روز (روزهای یکشنبه و چهارشنبه) فعال بود، با تصمیم طرف عراقی، در تمام روزهای کاری هفته فعالیت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نخستین گروه از آزادگان سرافراز کشور 26 مرداد 1369 از مرز خسروی استان کرمانشاه به کشور بازگشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۶    
قصرشیرین - ایرنا - 26 مرداد در تقویم جمهوری اسلامی یک روز به یادماندنی و ثبت شده در اذهان همه ایرانیان است، روزی که سفیران استقامت یعنی آزادگان سرافراز از مرز رسمی خسروی پس از سال ها تحمل رنج اسارت به آغوش وطن بازگشتند و بر خاک وطن سجده کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا - 26 مرداد ماه سال 69 سالروز بازگشت پرستوهای عاشق و سفیران صلح و پایمردی و آزاده ای است که پس از سال ها تحمل رنج و سختی و دوری از کشور، از مرز رسمی خسروی به آغوش میهن اسلامی شان بازگشتند.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: سخنگوی گمرک ایران گفت: مرز خسروی که پیش از این فقط روزهای یکشنبه و چهارشنبه فعال بود با تصمیم عراق در تمام روزهای کاری هفته نیز فعالیت خواهد کرد. ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت:مرز خسروی که پیش از این روزهای یکشنبه و چهارشنبه فعال بود، با تصمیم طرف عراقی، در تمام روزهای کاری هفته فعالیت می کند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار قصرشیرین گفت: فعالیت های تجاری و صادرات کالا از مرز رسمی خسروی در این شهرستان که به صورت دو روز در هفته انجام می شد، به کل روزهای هفته افزایش یافت.