جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۸:۰۳May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت آب و فاضلاب»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در سالی که گذشت شهرداری ها با 175 فقره بیشترین خسارت را به تاسیسات آب و فاضلاب زنجان وارد کرده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۷    
زنجان- جزءقاسمی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زنجان با بیان اینکه طی سالجاری 9 پروژه آبرسانی در شهرستان ماهنشان تعریف شده است، گفت: برای اجرای این پروژه ها بیش از 90 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، اجرای پروژه فاز دوم تصفیه خانه بیرجند یکی از پروژه های مهم شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی است که بیش از 10 سال از آغاز آن می گذرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری با اشاره به کاهش 30 درصدی بارش ها در استان گفت: برای پیشگیری از تنش آبی در شهرها و روستاهای استان می طلبد تا در مصرف 25 درصدی آب صرفه جویی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: طرح ارتقا آب از سد ایلام به میزان 200 لیتر در ثانیه با 60 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب هرمزگان اعلام کرد: آب محله سیدکامل بندرعباس از 7 تا 15 جمعه 24 اردیبهشت قطع می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه: باتوجه به وضعیت نامناسب بارش ها، پیش بینی می کنیم تابستان امسال به 300 روستای استان با تانکر آبرسانی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر امور ناحیه 2 شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از بازسازی 2 هزار و 300 متر شبکه آب در منطقه شهرک قائم در شمال شرق تهران خبر داد و گفت: با این اقدام ساکنان شهرک قائم از آب شرب بهداشتی برخوردار شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دومین پیمان مشارکت در مدیریت، راهبری و نگهداری بلندمدت تصفیه خانه فاضلاب به بخش خصوصی در کشور، توسط شرکت آب و فاضلاب مشهد برای تصفیه خانه فاضلاب شماره 5 مشهد (خین عرب) در بازه زمانی 20 ساله بسته شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از آبرسانی سیار به 305 روستای استان در تابستان امسال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۲    
شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: آب آشامیدنی شهروندان محله سید کامل بندرعباس، جمعه قطع و یا با افت فشار همراه است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
یزد – مدیر امور آبفای تفت از احداث مجتمع آبرسانی مزنگ و سلطان آباد در راستای تامین آب شرب پایدار هشت روستای علی آباد خبر داد. به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۴    
شرکت آب و فاضلاب و دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان شمالی، به منظور ساماندهی انشعاب های غیرمجاز در سطح روستاهای استان با استفاده از ظرفیت دهیاری و شورای اسلامی روستاها تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب کردستان گفت: فاز دوم پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر سنندج در صورت تأمین منابع مالی تا پایان سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.
خبرنما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر به همراه ستوده معاونی عمرانی استانداری بوشهر وفرماندار بوشهر طی بازدیدی از روند اجرا و پیشرفت پروژه های پمپاژ آبشیرین کن هلیله بندرگاه وجزیره شیف بازدید و این پروژه ها را مورد بررسی قرار دادند ...
معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران از شناسایی 655 رشته انشعاب غیرمجاز آب در سال 99 در محدوده شهرهای زیر پوشش این شرکت خبر داد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیر شرکت آب و فاضلاب تالش از ارتقای کیفیت آب شرب هفت روستای این شهرستان، با نصب و راه اندازی تاسیسات ضدعفونی و تزریق کلر خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: چهار هزار میلیارد ریال اعتبار برای پروژه فاضلاب شهرستان مسجدسلیمان در نظرگرفته شده، کار مناقصه این پروژه در حال انجام است و پس از مراحل لازم با پیش بینی 30 ماهه اجرایی می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی میزان خسارت ناشی از سیل اخیر به تاسیسات آب و فاضلاب شهرها و روستاهای این استان را 85 میلیارد ریال اعلام کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۰    
مدیر امور آب و فاضلاب مراوه تپه از افزایش 6 لیتر بر ثانیه منابع تامین آب شرب 3 روستای مرزی دهستان پالیزان خبر داد . به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: شرایط بارندگی های اخیر در این استان بگونه ای است که با چالش تامین آب پایدار در ماه های گرم پیش رو مواجه خواهیم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: کاهش بارندگی ها در زنجان نسبت به سال قبل سبب کم شدن حجم آب موجود در مخازن سدهای استان زنجان شده و به این ترتیب زنگ خطر کم آبی در استان به صدا درآمده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۵۱    
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: آبدهی چاه ها و چشمه های تأمین آب استان کرمانشاه با 50 تا 70 درصد کاهش آبدهی مواجه شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: امسال با توجه به کاهش محسوس بارش ها در اقصی نقاط کشور از جمله استان بوشهر و همزمانی آن با شیوع کرونا در موضوع مدیریت مصرف آب می طلبد هم استانی ها همچون گذشته با هدف تامین آب پایدار صرفه جویی را در اولویت کار خود قرار دهند. ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه در شهر تهران هر فرد به طور متوسط 240 لیتر آب در شبانه روز مصرف می کند که این رقم 20 تا 25 درصد بیشتر از حد استاندارد است هشدار داد مصرف بی رویه آب در تهران نوبت بندی را به دنبال دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب منطقه 4 شهر تهران گفت: جلوگیری از هدررفت 977 هزار مترمکعب آب در راستای جلوگیری از آب بدون درآمد است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان این که در شهر تهران هر فرد به طور متوسط 240 لیتر آب در شبانه روز مصرف می کند که این رقم 20 تا 25 درصد بیش تر از حد استاندارد است هشدار داد مصرف بی رویه آب در تهران نوبت بندی را به دنبال دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان- محمدی، مدیر مرکز مدیریت بحران، پدافند غیر عامل و واحد ایمنی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از اجرای طرح تغییر و اصلاح مصرف انرژی در تاسیسات اجرایی این شرکت خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به کاهش 50 درصدی بارندگی ها در کشور نسبت به سال گذشته وضعیت تامین آب تهران در مرحله هشدار قرار گرفته تا جایی که طبق اعلام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران اگر وضعیت مصرف به شکل کنونی تداوم یابد، تامین آب تهران با مشکل جدی مواجه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی گفت: در سال گذشته 13 کیلومتر از شبکه جمع آوری فاضلاب خوی توسعه یافته است.
خبرنما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
سامانه یکپارچه تعاملات الکترونیکی دولت “سیتاد” با هدف ارائه خدمات مطلوب به مشترکین در آبفای استان اصفهان راه اندازی شد. اصفهان- ندیمی- خبرنگار اتحاد ملت: معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به خدماتی که از طریق سامانه سیتاد در اختیار مشترکین قرار می گیرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۳    
گروه استان ها- تابستان هر سال گرگان مانند خیلی از شهرهای دیگر با کمبود آب دست و پنجه نرم می کند و آمارهای شرکت آب و فاضلاب استان نیز نشان می دهد دبی چاه های شرب در گرگان 8 درصد کمتر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۱    
گروه استان ها مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اجرای آب شیرین کن چهارم بوشهر به ظرفیت 17 هزار مترمکعب گفت: این پروژه با مشارکت بخش خصوصی با سرمایه گذاری 245 میلیارد تومان اجرا شده که تابستان امسال فاز نخست آن افتتاح می شود.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: در حال حاضر 60 درصد مردم تهران زیر الگوی مصرف، 20 درصد برابر با الگوی مصرف و 20 درصد بالای الگوی مصرف آب مصرف می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: کنترل کیفی آب آشامیدنی استان بوشهر بر اساس آزمایشات شیمیایی، میکروبی، کلرسنجی تعیین می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: با توجه به کاهش 50 درصدی بارندگی ها در کشور نسبت به سال گذشته وضعیت تامین آب تهران در مرحله هشدار قرار گرفته تا جایی که طبق اعلام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران اگر وضعیت مصرف به شکل کنونی تداوم یابد، تامین آب تهران با مشکل جدی مواجه می شود ...
شرکت مهندسی اب و فاضلاب تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۹    
مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری فاضلاب شهری شرکت آب و فاضلاب منطقه 2 شهر تهران از استقرار سامانه هوش مند آر.اف.آی.دی (RFID) در بخش بهره برداری فاضلاب این شرکت خبر داد.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۹۳ سایت دیگر  
تسنیم: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان این که در شهر تهران هر فرد به طور متوسط 240 لیتر آب در شبانه روز مصرف می کند که این رقم 20 تا 25 درصد بیش تر از حد استاندارد است هشدار داد مصرف بی رویه آب در تهران نوبت بندی را به دنبال دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۲:۰۴    
ایسنا/خوزستان مدیر شرکت آب و فاضلاب اهواز با اشاره به حادثه اخیر سرقت درب های منهول فاضلاب در خیابان های اهواز گفت: تاکنون تعدادی از سارقین توسط نیروی انتظامی دستگیر شده اند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۲:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه مصرف بی رویه آب نوبت بندی را به دنبال دارد گفت: با توجه به کاهش 50درصدی بارندگی ها در کشور نسبت به سال گذشته اگر وضعیت مصرف به شکل کنونی تداوم یابد، تامین آب تهران با مشکل جدی مواجه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه از اختصاص 30 میلیاردبرای رفع کمبود آب روستاها و شهرک های این شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - بخشدار غیزانیه با اشاره به ادامه نوبت بندی آب شرب در روستاهای این بخش، گفت: شرکت آب و فاضلاب خوزستان مکلف شده در کوتاه مدت، علاوه بر تعمیر شبکه آبرسانی، به روستاهای این بخش نیروی آبدار و تانکر آب اختصاص دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: پنج هزار انشعاب غیرمجاز آب پارسال در مناطق شهری و روستایی استان شناسایی شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: مشکل کمبود و افت فشار آب در روستای "دواسب" از توابع شهرستان زنجان با اجرای 700 متر لوله گذاری جدید و افزایش توان تولید در این روستا رفع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب بوشهر با اشاره به کاهش بارندگی ها و پیش بینی کمبود آب در تابستان پیش رو گفت: مدیریت مصرف آب با فرهنگ سازی در دستور کار همه مشترکین قرار بگیرد.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه تابستان سختی در حوزه تأمین آب در پیش روی استان بوشهر قرار دارد گفت: تنها راه گذر از کم آبی در استان بوشهر مدیریت مصرف آب در شهرها و روستاهای استان است. ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد – سرپرست روابط عمومی شرکت آبفای استان یزد از راه اندازی مجدد دو ایستگاه برداشت آب شیرین در شهر یزد خبر داد. به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد، سیاوش پاکدل با اشاره به افزایش میزان مصرف آب در سال جاری گفت: با توجه به کمبود آب استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به میزان هدر رفت حدود 40 درصدی آب شرب روستایی در استان کرمانشاه، گفت: به دلیل کاهش منابع آبی 300 روستای این استان طی فصل تابستان امسال نیازمند آبرسانی سیار می شوند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس با اشاره به کاهش دبی آب منابع مختلف این استان، اعلام کرد که تعداد قابل توجهی از شهرها و روستاهای فارس در شرایط تنش آبی قرار دارند.