دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۲:۱۷Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت آب و فاضلاب»

باشگاه خبرنگاران   ۶ دقیقه پیش    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: روستای 600 نفری روستای آزاد ده شهرستان تاکستان از آب آشامیدنی سالم و پایدار بهره مند است.
روزانه نیوز   ۳۵ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از افزایش 17 هزار و 880 مترمکعبی ظرفیت مخازن آب روستایی در این استان خبر داد و گفت: آبرسانی روستایی یکی از طرح های مهم دولت است که باتوجه به اهمیت آن از تمام ابعاد مورد توجه قرار گرفته است. به گزارش روزانه نیوز، فرهاد بختیاری فر اظهار کرد: تا [...]
شهرآٰرا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: 40 شهر و 306 روستا در شرایط مواجهه با تنش آبی قرار دارند.
استانداری ایلام   ۱ ساعت پیش    
زنان دارای نقش کلیدی در انتقال فرهنگ و الگوی صحیح مصرف به فرزندان هستند در تاریخ 1403/1/30 در راستای فرهنگ سازی الگوی صحیح مصرف آب ،نشست مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری با مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان در محل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری برگزار گردید ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان با اعلام وصل شدن آب شرب 25 روستای شهرستان درگیر سیل زرآباد، گفت: سایر روستاها به صورت سیار آبرسانی می شود.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: با توجه به کمبود آبی آشامیدنی در روستای آزاد ده از توابع شهرستان تاکستان، عملیات بغل کنی چاه شماره دو این روستا توسط شرکت آب و فاضلاب استان قزوین و با تلاش و مشارکت ارزشمند دهیاری انجام شد.
حمیدرضا نامداری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز ضمن دیدار با نماینده مردم شریف کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی دستاورد این نشست را در مسیر پیشرفت پروژه های آب و فاضلاب استان مطلوب عنوان کرد.
رویداد ایران   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از همه مردم و ادارات استان برای رعایت بیشتر صرفه جویی در مصرف آب شرب درخواست همراهی نمود تا زمینه بهره مندی همه از این ماده حیاتی مهیا باشد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: 23 طرح آبرسانی روستایی طی 2 سال اخیر در شهرستان ایجرود اجرا شد.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز گفت: جذب اعتبارات مورد نیاز طرح های آبرسانی البرز بصورت ویژه پیگیری می شود.
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای شماره 006/م ج /1403 شرکت آب و فاضلاب استان البرز شماره 2356 منتشر شد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی گفت: امکان واگذاری انشعاب فاضلاب در شهر قاین تا تابستان و در سربیشه تا پایان سال فراهم خواهد شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارکنان آبفای نیکشهر آب در شبکه شهر بنت و 27 روستای این شهرستان به مدار توزیع بازگشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: پیش بینی می شود تا یک ماه آینده مردم 13 روستای شهرستان نائین از آب شرب پایدار بهره مند شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از تحقق 200 میلیارد تومان اعتبار طی سال جاری در آب و فاضلاب خراسان رضوی خبرداد.
تمدن لر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر، سردار نعمت الله باقری، در جمع خبرنگاران، با اشاره به اقدامات سپاه لرستان گفت: آب رسانی به نقاط مختلف این استان را با همکاری قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در دستور کار داریم. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل و فرمانده پایگاه بسیج شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، در پیامی، دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۲۵    
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ طهماسب نجفی در این جلسه گفت: با تدابیر پیش بینی شده از جمله تکمیل خط انتقال شهرک معلم به مخزن زینبیه و انتقال آب ده پهن به مخزن کوثر و سایر طرح های دست دست اقدام، انتظار داریم که تنش آبی در شهر کرمانشاه به حداقل ممکن برسد . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۲۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: به زودی بزرگترین آب شیرین کن استان در آبادان راه اندازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۵    
در نشست مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی و اعضای شورای اسلامی چایپاره، چگونگی توسعه سامانه جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب در این شهر مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی از اجرای عملیات اصلاح شبکه آبرسانی به طول 100 متر در روستای گیرونایک بخش قطور شهرستان خوی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
کرج- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از آغاز عملیات اصلاح و بازسازی 5 هزار و 400 متر شبکه آبرسانی روستای نویز از توابع شهرستان طالقان خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۹    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: اجرای پروژه آبرسانی شامل حفر، تجهیز چاه و ایجاد شبکه آب شرب پایدار و بهداشتی در دورافتاده ترین روستای بخش دشت عباس شهرستان دهلران در دستور کار قرار گرفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۰    
پاسخ مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مشهد در خصوص روند طولانی عملیات عمرانی در خیابان شاهنامه مشهد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، گفت: با ارتقاء زیرساخت های فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک در سال گذشته، این شرکت به یکی از شرکت های پیشرو کشور در حوزه خدمات الکترونیک تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی، از تولید سالانه 50 میلیون متر مکعب پساب از خروجی تصفیه خانه های این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رامسر - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران با اشاره به اجرای 12 پروژه آبرسانی در رامسر گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 37 هزار متر لوله گذاری خطوط انتقال و شبکه توزیع آب در رامسر انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: عملیات اجرایی مخزن آب یک هزار مترمکعبی در منطقه سردشت بشاگرد با اعتباری افزون بر 230 میلیارد ریال آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۶    
تیم واکنش سریع شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به منظور خدمت به مردم سیل زده مناطق جنوب شرق کشور راهی استان سیستان و بلوچستان شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: در پی تلاش نیروهای عملیاتی، آب آشامیدنی شهر سیل زده کنارک پایدار شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از فعال بودن بیش از 100 پروژه در بخش آب وفاضلاب در سطح استان خبر داد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از اجرای 200 کیلومتر خط انتقال برای آبرسانی به روستاهای استان در طرح “جهاد آبرسانی” خبر داد. به گزارش روزانه نیوز، فرهاد بختیاری فر با اشاره به اینکه 304 میلیارد تومان اعتبار برای قرارداد اول طرح جهاد آبرسانی همدان تخصیص داده شده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از توسعه و اصلاح بیش از 47 کیلومتر از شبکه فاضلاب شهر قم در سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گفت: احداث خط انتقال 34 کیلومتری مجتمع آبرسانی ارم دهرود، آب شرب شهر تنگ ارم و روستاهای دهرود علیا و سفلی را تامین کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: عمیق ترین چاه آب شرب غرب کشور با طراحی مجدد، دوباره در مدار بهره برداری قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - تحویل پروژه آبرسانی قشلاقات منطقه مغان از اداره کل امور عشایر به شرکت آب و فاضلاب استان با هدف نگهداری و استمرار تامین آب شرب سالم مشترکان، مورد توافق مدیران مربوطه قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۳:۰۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی گفت:اولویت. تخصیص منابع مالی با پروژه های آبرسانی خواهد بود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۲:۵۲    
با حضور مدیرعامل، سرپرست معاونت بهره برداری و توسعه آب و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب خوی از روستای غیر تحت پوشش گله پران بازدید بعمل آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۲:۵۰    
در راستای گسترش همکاری ها برای گذر از تنش آبی و ترویج فرهنگ مصرف صحیح آب شرب، نشست مشتر ک هم اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی و شهرداری ارومیه برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از پایان عملیات اجرایی فاز نخست پروژه آبرسانی به شهر جوان رود و بهره برداری از چاه شماره یک و اضافه شدن 35 لیتر آب در ثانیه به منابع تأمین آب این شهر خبر داد و گفت: در تابستان سال جاری تنش آبی چندین ساله شهر جوان رود مرتفع خواهد شد.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت : در راستای سالم سازی، حفظ محیط زیست شهری و افزایش بهداشت عمومی جامعه نزدیک به 10میلیون متر مکعب فاضلاب در سال گذشته جمع آوری و تصفیه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: به منظور تامین و توزیع آب شرب سالم و بهداشتی سامانه های گندزدایی استان بهسازی و نوسازی شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان دولت سیزدهم 100 درصد روستاهای جنوب سیستان و بلوچستان از آب شرب بهره مند می شوند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: در راستای تحقق شعار سال برنامه های عملیاتی طراحی و برنامه ریزی کرده ایم که با اجرای آن ها شاهد ارتقای شاخص های آبفا در استان خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از تأمین آب شرب 70 روستای استان در طرح جهاد آبرسانی با همکاری قرارگاه بسیج سازندگی امام حسن مجتبی (ع) خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
امینی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: سیل به تاسیسات آب 289 روستا و 6 شهر استان سیستان و بلوچستان آسیب وارد کرده است.
مدیرعامل آب وفاضلاب مازندران با اشاره به لزوم همکاری بین شرکت با دانشگاه ها، ارتباط و تعامل دو سویه را منجر به بهبود فرایند کیفیت در بخش آب و فاضلاب و نیز ارتقای دانش و توانمندی های دانشجویان و پژوهشگران دانست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از اصلاح و بهسازی حدود 101 کیلومتر از شبکه و خطوط آبرسانی استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از انجام پیمایش کاربری ها و فعالیت های پرآب بر غیرخانگی در استان خبر داد.