دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۰:۳۷Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت آب و فاضلاب»

شهر بیست   ۳ ساعت پیش    
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم در اطلاعیه ای با اشاره به کاهش شدید دمای هوا، بر ضرورت عایق بندی و ایجاد پوشش مناسب برای کنتور، لوله و اتصالات آبی که در مجاورت هوای آزاد قرار دارند به منظور جلوگیری از ترکیدگی، یخ زدگی و قطعی آب تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: بخشی از طرح آب شیرین کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر امسال وارد مدار تولید می شود.
وزارت نیرو   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: 700 کیلومتر لوله گذاری خطوط انتقال و شبکه توزیع در قالب طرح جهاد آبرسانی وزارت نیرو از ابتدای سال تاکنون در سطح استان انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مسئول کمیته حفاری شهرداری یاسوج از صدور 1200 مجوز حفاری آسفالت خیابانهای این شهر برای شرکت آب و فاضلاب طی سال گذشته خبرداد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نصر: شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی در خصوص احتمال افت فشار و قطعی آب مشترکین در کلانشهر تبریز و سردرود اطلاعیه ای صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۶    
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان قزوین همزمان با آغاز ماه های سرد سال و کاهش دما، درباره احتمال یخ زدگی لوله ها و کنتور های آب به مشترکین هشدار داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: در ابتدای سال جاری احداث تصفیه خانه فاضلاب طبرسی شمالی با ظرفیت 68هزار مترمکعب در شبانه روز و ارتقاء تصفیه خانه پرکندآباد 2 با ظرفیت 80هزار مترمکعب آغاز شده که پیش بینی می شود تا سال 1403 بخشی از تصفیه خانه طبرسی شمالی و کل تصفیه خانه ...
باریش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی گفت: تصفیه خانه فاضلاب ارومیه دهه فجر امسال افتتاح می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به همراه جمعی از معاونان و مسئولان این شرکت با حضور در آبفای منطقه چهار شهر اصفهان با مسئولان و کارکنان این منطقه دیدار کرد. ...
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۸    
شرکت آب و فاضلاب هرمزگان دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را در نمایشگاه هفته پژوهش امسال به نمایش گذاشت.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول گروه جهاد آبرسانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از آغاز عملیات آبرسانی به 230 روستای محروم این استان با مشارکت خیران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: با همکاری قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) تا سال 1402 تعداد روستا هایی که به آب لوله کشی سالم و پایدار متصل می شوند به 298 روستا می رسد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی و بررسی امور ایثارگران صنعت آب و برق استان های آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل با حضور مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
پاون   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: با بهره برداری از پروژه آبرسانی به روستای نقدی علیای شهرستان مشگین شهر 1500 خانوار از نعمت آب شرب بهره مند شدند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از تکمیل شبکه توزیع آب شرب شهر بریس به طول 45 کیلومتر و آغاز عملیات اجرایی خطوط انتقال در سال جاری خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۲    
معاون خدمات مشترکان و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از سرقت 300 میلیون لیتر آب شرب طی هشت ماه سال جاری در این استان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران از ارسال حدود 170 هزار پیامک اخطار مصرف به مشترکان تحت پوشش این شرکت خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد در تشریح برنامه های این شرکت برای تأمین و بهبود آب شرب مشهد، از تکمیل احداث مخازن ذخیره آب به میزان 90 هزار متر مکعب تا ابتدای خرداد 1402 خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان در نظر دارد مزایده مشروحه ذیل را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) برگزار نماید . کلیه مراحل برگزاری مزایده از دریافت تا ارائه پیشنهاد مزایده گران و بازگشایی پاکت ها از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس : www.setadiran ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب قم در اطلاعیه ای از افت فشار و قطعی آب برخی مناطق استان در روز شنبه خبر داد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۹    
با تکمیل شبکه توزیع آب شرب شهر ساحلی بریس 8 هزار نفر از آب پایدار بهره مند خواهند شد و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از ابلاغ مبلغ 70 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای خط انتقال اصلی طرح از پسابندر به بریس به طول 25 کیلومتر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از پیشرفت 25 درصدی پروژه های جهاد آبرسانی در استان خبر داد.
کلام تازه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | روز گذشته محسن مه آبادی، فرماندار شهرستان چناران با حضور در ساختمان شرکت آب و فاضلاب استان خراسان رضوی با مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۸    
معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: اولین شهری که فاضلاب شهری در آن استقرار پیدا کرد، اصفهان بود، این در حالی است که اکنون عمر تأسیسات فاضلاب به اتمام رسیده و اصفهان مانند بمب ساعتی در برخی مواقع عمل کرده است.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کرج به همراه جمعی از خادمان شهدا و ایثارگران با جانبازان والامقام شاکری نیا و صفری دیدار و از آنان تجلیل کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۵    
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان در خصوص هدر رفت آب در روستای جنگیخون شهرستان زهک توضیحاتی ارائه داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
فاز اول طرح آب رسانی به 10 روستای بخش لوندویل شهرستان آستارا در قالب جهاد آب رسانی با شعار تامین آب سالم و پایدار و برای لبخند روستاهای ایران، توسط قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) و با همکاری شرکت آب و فاضلاب و اجرای بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان و فعالیت گروه جهادی شهید احمدی روشن و بسیج دانشجویی ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: چهاردهمین جشنواره نخستین واژه "آب" با هدف نقش آفرینی موثر دانش آموزان برای ترویج فرهنگ مصرف بهینه، در مدارس این استان برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه 210 روستای استان با تانکر آبرسانی می شود، از آبرسانی سیار به 10 روستای شهرستان همدان خبرداد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۱:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “محمدرضا کرمی نژاد” در بازدید میدانی از روند اجرای پروژه فاضلاب جاده ساحلی اهواز اظهار کرد ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۰:۲۳    
علی صولتی، خبرنگار: بسیار مهم! با سلام، کمبود بی سابقه منابع آبی تهران درپی کاهش 70 درصدی بارش ها. تنها با کاهش مصرف آب می توانیم از این شرایط دشوار عبور کنیم این پیامکی بود که اخیرا از سوی شرکت آب و فاضلاب استان تهران به خطوط همراه اکثر شهروندان تهرانی ارسال شد ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۲:۱۸    
این روزها منابع آبی در تهران با کمبود بی سابقه ای مواجه شده است به طوری که روند روبه رشد مصرف آب در کلان شهر تهران به مرز هشدار رسیده است. این هشدار به حدی جدی است که شرکت آب و فاضلاب استان تهران، پیامکی با عنوان بسیار مهم برای پایتخت نشینان ارسال کرد ...
بستک نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان از پیگیری اجرای خط انتقال آب چارک به جناح و بستک و تسهیل اجرای این طرح خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان از ارتقای سطح کیفی و کمی آب شرب شهر سنندج با بهره مندی از پروژه آبرسانی خبر داد و گفت: به منظور حذف طعم و بوی نامطبوع آب شرب سنندج، پروژه کلانی از دو سال گذشته آغاز شد که تقریبا تا ابتدای دولت سیزدهم این پروژه پیشرفت 20 درصدی داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی از تخصیص 21 میلیارد تومان برای اجرای طرح های آب و فاضلاب در شهرستان عجب شیر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۹    
اراک- شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی طی اطلاعیه ای اعلام کرد احتمال کمبود فشار آب در برخی مناطق شهر اراک برای امروز و فردا وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب گلستان اعلام کرد: امروز به مدت چند ساعت آب برخی از مناطق گرگان قطع می شود.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “بهزاد برارزاده” با بیان اینکه محرومیت زدایی به ویژه در حوزه آبرسانی از بزرگترین دغدغه های دولت و مجلس انقلابی است، افزود: در راستای تحقق این مهم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۹:۰۰    
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان سمنان اعلام کرد: فردا سه شنبه هشتم آذر ماه، اشتراک آب برخی مناطق شهر دامغان از ساعت 9 تا 13 قطع است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۹:۰۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی گفت: 823 فقره انشعاب آب غیرمجاز در مناطق مختلف شهری و روستایی خوی شناسایی شده اند.
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شهرداری منطقه 2 اهواز با اشاره به مسدود بودن پل طبیعت به روی شهروندان، گفت: شرکت آب و فاضلاب اهواز رسما اعلام کرده اجازه عبور و مرور شهروندان از روی پل طبیعت را نمی دهد و برای جلوگیری از تردد شهروندان از روی پل، ورودی های پل را جوشکاری کرده است.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: امسال 300 فقره انشعاب آب غیرمجاز در مناطق مختلف شهری و روستایی خوی شناسایی شده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان تهران امروز با ارسال پیامکی برای شهروندان تهرانی بر لزوم رعایت مدیریت مصرف آب تأکید کرد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از طرح این شرکت برای تولید برق از خطوط انتقال آب با همکاری یک شرکت فناور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از برنامه ریزی برای استفاده از پساب فاضلاب در حوزه فضای سبز و صنعت در راستای کاهش مصرف آب در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۵    
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در حال حاضر در 8 نقطه از شهر زنجان، پروژه انتقال فاضلاب به تصفیه خانه در حال اجرا است.
از ابتدای سال آبی جاری که از مهر ماه 1401 آغاز خواهد شد، بارش های کمی را در کشور داشته ایم و 10 سد بزرگ و مهم کشور همچنان با کمبو.د آب مواجه هستند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
این روزها منابع آبی در تهران با کمبود بی سابقه ای مواجه شده است به طوری که روند روبه رشد مصرف آب در کلان شهر تهران به مرز هشدار رسیده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
هرمزگان-جام جم انلاین-مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: پرداخت مطالبات آبفا نقش به سزایی در کیفیت خدمات رسانی دارد. عبدالحمید حمزه پور با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب هرمزگان 343 میلیارد تومان بابت آب بها از مشترکین خود در شهرستان بندرعباس طلب دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: به دلیل ادامه پدیده خشکسالی هرساله تعدادی از چاه ها از مدار تولید خارج شده و اقدام به جابه جایی و حفر چاه جدید می شود ...