یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۰:۰۱Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت آب و فاضلاب»

ایسنا   ۴۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی گفت: شبکه آبرسانی پایدار به 18 روستای خراسان جنوبی تکمیل شد و به زودی از چرخه آبرسانی سیار خارج می شوند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: علاوه بر شهرهای قزوین، تاکستان، دانسفهان و ناحیه شهری مهرگان، پیش بینی شده است تا اواخر مردادماه جاری 145 روستای استان دچار تنش آبی شوند.
برچسب ها استان تهران جمعیت بالای تهران جیره بندی آب شرکت آب و فاضلاب برچسب ها
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: شرکت راشا کاسپین زنجان از پساب تصفیه شده در تصفیه خانه فاضلاب شهر زنجان برخوردار شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر سامانه ارتباط با مشتریان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در مناطق دارای تنش آبی استان اصفهان، با استفاده از 438 دستگاه تانکر آبرسانی، حدود سه میلیون و 540 هزار لیتر آب طی تیرماه توزیع شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۷    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: همراهی آگاهانه مردم برای پیشگیری از تنش آبی نیازمند است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی از بدهی 167 میلیارد تومانی شرکت آب و فاضلاب این استان به پیمانکاران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۶    
شهرکرد- معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی چهارمحال و بختیاری گفت: اولین تصفیه خانه فاضلاب روستایی استان واقع در روستای 'هوره' شهرستان شهرکرد با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ساری- معاون توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور هزینه ساخت تصفیه خانه آبرسانی شهرهای گروه الف را در مازندران چهار هزار و 200 میلیارد ریال ذکر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان مجموع اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای پروژه عملیات انتقال پساب به صنایع مولد را بالغ بر 20 هزار میلیارد ریال عنوان کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۲    
معاون بهره برداری و توسعه منابع آب شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: مصرف آب در استان به نحوی است که اگر به همین روال ادامه پیدا کند تبدیل شدن دشت قزوین به کویر و فرونشست زمین را طی 10سال آینده به دنبال خواهد داشت.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
با آغاز عملیات شناسایی دارندگان پمپ های غیر مجاز آب، در تیرماه امسال 850 پمپ غیرمجاز در سطح شهر اصفهان کشف شد. در تیر ماه امسال صورت گرفت؛ کشف 850 پمپ غیر مجاز آب در شهر اصفهان با آغاز عملیات شناسایی دارندگان پمپ های غیر مجاز آب، در تیرماه امسال 850 پمپ غیرمجاز در سطح شهر اصفهان کشف شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۸    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان می گوید: حدود سه برابر جمعیت استان مخزن تامین آب داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۴    
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، از قطعی آب برخی از محلات کرمانشاه طی امروز، شنبه دوم مردادماه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از احتمال افت فشار و یا قطعی آب در محلات ظفر، تکاور، نوکان و تنگه کنشت شهر کرمانشاه از ساعت 12 لغایت 18 روز شنبه 2 مرداد ماه 1400 به دلیل تعمیرات خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب قوچان با اشاره به اینکه تنها 126 روستای این شهرستان تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب قرار دارند، گفت: متأسفانه از این تعداد 65 روستا(حدود 52 درصد) در حالت بحرانی قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان - آب 10 هزار نفر از مردم شهرستان مهرستان در سایه بی تدبیری مسئولان شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان و در صورت عدم پرداخت مطالبات پیمانکاران به زودی قطع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۵    
فرماندار کرمانشاه گفت : از اهالی روستا ها درخواست دارم در صورت مشاهده آبیاری باغات با آب شرب سریعا به فرمانداری کرمانشاه و شرکت آب و فاضلاب گزارش کنند و آدرس را اطلاع دهند .
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با بنیاد برکت برای آبرسانی به 471 روستای دارای تنش آبی در استان، گفت: این پروژه ها در مدت 9 ماه اجرایی خواهند شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۸    
هم زمان با عید سعید قربان و گرامیداشت روز عرفه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه به اتفاق مسئولین شرکت آب و فاضلاب شهرستان با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کرد
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: به گفته معاون بهره برداری و توسعه منابع آب شرکت آب و فاضلاب استان قزوین با روند فعلی مصرف آب، طی 10 سال آینده دشت آبرفتی قزوین بی آب شده و به کویر تبدیل خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با اشاره به مراحل پایانی تکمیل پروژه آبرسانی به شهر ملکشاهی گفت: پیشی بینی می شود این پروژه مهم تا نیمه اول ماه جاری وارد مدار بهره برداری شده و تنش آبی شهر ملکشاهی، شهر مهر و روستاهای اما و کلکین برطرف شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از رایگان شدن قبوض آب 9 درصد مشترکان این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۲۴    
مدیر امور آب و فاضلاب قوچان با اشاره به اینکه تنها 126 روستای این شهرستان تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب قرار دارند، گفت: متأسفانه از این تعداد 65 روستا در حالت بحرانی قرار دارند یعنی در برخی آب رسانی با تانکر و در برخی با تنظیم فشار، تأمین آب شرب صورت می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از رفع مشکل تنش آبی شهر چوار با بهسازی چشمه مورت خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: با مجموعه اقدامات انجام شده، بخش عمده ای از شبکه توزیع آب پهنه L به بهره برداری رسید و سه روستای دهرود، همت آباد و گرجی سفلی در حاشیه شهر به شبکه آب شرب مشهد متصل شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: جیره بندی آب در تهران بستگی به میزان مصرف ساکنان این منطقه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: 9 حلقه چاه با هدف رفع کمبود آب شرب شهروندان این استان حفر و در مدار آب رسانی قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه گفت: مشکل کمبود آب آشامیدنی در 40 روستای مراغه برطرف شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اینکه بیشترین تنش آبی استان شامل 70 روستای حوضه آبی کرخه است گفت: با تلاش هایی که صورت گرفته، این روستاها در آستانه خروج قطعی از تنش آبی قرار دارند و بزودی بخش زیادی از مشکل آنها رفع می شود. ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: سال گذشته 300 روستای دارای تنش آبی داشتیم که با اقدامات انجام شده اکنون به 265 مورد رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اعلام کرد که اکنون 40 درصد محلات شهر کرمانشاه شبانه با مشکل افت فشار و قطعی آب روبه رو هستند که توسط این شرکت مدیریت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۶    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از ارسال یک دستگاه تولید آب بسته بندی به خوزستان خبر داد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: این استان پس از سیستان و بلوچستان، فقیرترین استان کشور از نظر منابع آبی است، زیرا جمعیت زیادی در پهنه کوچکی جمع شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: در روز عید قربان مصرف آب در شهر کرمانشاه به 7 هزار لیتر بر ثانیه رسید که این رقم بسیار بالاتر از میانگین مصرف آب در کشور است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۸    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: در استان 30 درصد از عمر مفید شبکه آبرسانی مناطق شهری همچنین بین 40 تا 50 درصد از عمر مفید شبکه آبرسانی مناطق روستایی به پایان رسیده که این شبکه نیازمند اصلاح و بازسازی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت: با ایجاد 38 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب، پوشش شبکه فاضلاب در این شهر به 96 درصد رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۷:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: از پنج هزار و 594 روستای این استان سه هزار و 49 روستا به شبکه آب مجهز هستند و شاخص برخورداری جمعیت روستایی از آب آشامیدنی 70.5 درصد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۵۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کرمانشاه گفت : اکنون هفت هزار و 130 لیتر بر ثانیه آب از مخازن آب سطح شهر کرمانشاه برداشت می شود در حالی که میزان ورودی به آن ها سه هزار و 800 لیتر بر ثانیه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: عمر حدود 50 درصد از شبکه های آبرسانی روستایی در این استان سپری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۵۰    
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: شرکت آب و فاضلاب استان به دنبال تامین اعتبار جهت پرداخت حقوق آبدارهای روستایی است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: استاندار بوشهر: مسئولان شرکت آب و فاضلاب باید بدون اغماض نسبت به قطع انشعاب آب در باغ ویلاها و خانه باغ ها و انشعابات غیرمجاز اقدام و متخلفان را به دستگاه قضایی معرفی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، چاه های تامین آب شهر کرمانشاه در دو هفته اخیر 250 لیتر در ثانیه کاهش دبی داشته اند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: گودبرداری غیر اصولی در حومه شهر ، باعث سقوط معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی به گودال بدون حصار ایمنی شد و وی را راهی ICU کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۵    
بجنورد- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: در ابتدای تشکیل دولت 300 روستای استان با تنش آبی 300مواجه بودند که اکنون این تعداد به 265 روستا رسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از ارتقای کمیت و کیفیت آب روستاهای شهرستان خوی با تلاش شبانه روزی همکاران شرکت در طول یکسال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مسئول روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اعلام کرد که در روزهای آینده با توجه به افزایش میزان مصرف احتمال افت فشار و قطعی آب مشترکان در سطح استان وجود دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرماندار مشهد گفت: با زیرپوشش قرار گرفتن روستاها توسط شرکت آب و فاضلاب شهری از سال گذشته تاکنون مشکل تنش آبی 27 روستا در این شهرستان رفع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار بوشهر گفت: مسؤولان شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر باید بدون اغماض نسبت به قطع انشعاب آب در باغ ویلا، خانه باغ ها و انشعابات غیرمجاز و نسبت به معرفی متخلفان به دستگاه قضایی اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از عملیات تعویض و بهسازی خط انتقال آب طسوج چرام در کمترین زمان خبر داد.