سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۵:۱۶Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت آب و فاضلاب»

ایرنا   ۹ ساعت پیش    
سنندج - ایرنا - معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: 551 روستای استان کردستان با مشکل تنش آبی مواجه است که هم اکنون آبرسانی به 150 روستا به صورت سیار انجام می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۴    
سید محسن حسینی اظهار داشت: سالن ورزشی چند منظوره شرکت آب و فاضلاب گیلان از دو بخش چمن مصنوعی و سالن چند منظوره تشکیل شده است که چمن مصنوعی در بهمن ماه سال گذشته به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: آب شرب مشترکان محدوده امور آبفا منطقه یک شهر کرمانشاه روز سه شنبه چهارم آبان با احتمال قطعی آب و یا افت فشار مواجه می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
شماری از کارکنان قراردادی آبفا استان کرمان روز دوشنبه با حضور مقابل استانداری خواهان جلوگیری از تغییر وضعیت استخدامی و کاری خود و انتقال به بخش خصوصی و پیمانکاری شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۵    
فرماندار ویژه شهرستان سقز خواستار تسریع در رفع بو و طعم آب شرب سقز توسط شرکت آب و فاضلاب استان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان از اعمال مدیریت مصرف آب از فردا در همدان خبر داد و گفت: روزانه سه ساعت فشار آب در شهر همدان کاهش می یابد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: یک هزار و 443 فقره انشعاب غیر مجاز آب در 6 ماه نخست امسال در این استان شناسایی و 442 انشعاب آن به منظور حفظ منابع آبی موجود به انشعابات مجاز تبدیل شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان - معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان همدان ذخایر آبی سد اکباتان را در حال اتمام عنوان کرد و گفت: بر همین اساس برنامه اعمال مدیریت فشار در شهر همدان از شب به روز منتقل خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت که با هماهنگی شورای تامین استان، اجرای طرح مدیریت مصرف آب در ساعات روز از فردا(سه شنبه) به مدت 14 روز در شهر همدان آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری با اشاره به کاهش شدید آبدهی چشمه کوهرنگ این استان، گفت: اکنون آبدهی چشمه 400 لیتر برثانیه است که تمامی آن وارد خط انتقال آب به شهرکرد می شود و جریان چشمه به طور کامل خشک شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۵    
ایسنا/همدان معاون نظارت و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان از برنامه مدیریت مصرف آب، مخازن شبکه آب شرب شهر خبر داد و گفت: از فردا 4 آبان ماه در ساعاتی افت فشار آب را در همدان، شاهد هستیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۰    
بختیاری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران با اشاره به وضعیت نامناسب بارندگی ها در مهر امسال، گفت: موجودی سد لار 53، سد لتیان 30، سد ماملو 94 و سد طالقان حدود 83 میلیون مترمکعب کمتر از پارسال است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۱    
زنجان-جزءقاسمی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زنجان با بیان اینکه آبرسانی به 200 روستای استان در دستور کار است، گفت: بیش از 130 میلیارد تومان اعتبار برای حل مشکل آب این تعداد روستا پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه هم اکنون دبی سراب "قنبر" حدود 40 لیتر بر ثانیه است و با این روند و احتمال شروع بارش های پاییزی تا چندی دیگر، بعید است این سراب به طور کامل خشک شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
همدان - نیکداد، معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان از شناسایی یک هزار و 443 انشعاب غیر مجاز آب و تبدیل بخشی از این انشعابات به انشعاب مجاز در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۳    
شرکت آب و فاضلاب استان تهران براساس میزان بارش های کشور که در مقایسه با متوسط بلندمدت کاهش 50درصدی را نشان می دهد، اعلام کرد که ورودی سدهای تامین کننده آب استان با کاهش 40درصدی رو به رو است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۱    
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: اکنون آبرسانی به همدان از رودخانه عباس آباد و اجاره چاه های کشاورزی انجام می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
کاهش شدید سطح منابع آب و پاییز کم بارش امسال، شرایط متفاوتی برای کشور و به ویژه استان تهران فراهم آورده و سال سختی را به لحاظ تأمین مطمئن و پایدار آب رقم زده و وضعیت تأمین آب را با چالش جدی مواجه کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: طرح بازسازی و تعمیرات اساسی ایستگاه پمپاژ و جمع آوری فاضلاب قلعه چنان انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب همدان با بیان اینکه فعلا قطعی آب در دستور کار نیست گفت: امیدواریم بارش های پاییزی زودتر به آسمان همدان برسد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۳   + ۳۸ سایت دیگر  
مهرماه 1400 اعلام شد که 458 میلیون مترمکعب آب در سدهای تهران ذخیره شده، در حالی که در زمان مشابه سال پیش، این مقدار برابر 753 میلیون مترمکعب بوده است. این موضوع نشان دهنده 295 میلیون مترمکعب کسری مخازن سدهای پنجگانه تهران در مهرماه سال جاری است و تصور کنید که در دوره بارش یعنی پاییز و زمستان سال ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۳:۵۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی در مراسم کلنگ زنی پروژه آبرسانی روستای پاکتل، گفت: 265 روستای خراسان شمالی با تنش آبی مواجه است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان اظهار کرد: هم اکنون 1100 میلیارد تومان اعتبارات مصوب داریم که بیشترین میزان آن مربوط به بخش آب است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
یزد – فاطمی استاندار به همراه صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد ، مدیر عامل شرکت آبفا و جمعی دیگر از مسئولین استانی از روند اجرایی پروژه آبرسانی به 58 روستای شهرستان بهاباد بازدید نمودند. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
در دومین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش همایش ورزش صبحگاهی صنعت آب و برق به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان برگزار شد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۴    
رشیدی گفت:شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به تمامی مشترکان نسبت به دریافت وجه نقد از سوی برخی سوءاستفاده کنندگان در پوشش مامور هشدار داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از آغاز پویش آب رفته باز می گرددد از اول آبان ماه خبرداد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: با توجه به کاهش آورد و کیفیت پایین تر آب کارون و کرخه نسبت به دز موضوع طرح غدیر جهت انتقال آب شرب از پایین دست رودخانه دز توسط سازمان آب و برق خوزستان در حال اجرا است.
جنوب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: 105 کیلومتر خط جدید فاضلاب توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در شهرستان اهواز ساخته می شود.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۱    
یزد – به مناسبت روز عصای سفید از روشندلان شرکت آبفای استان یزد تجلیل شد. به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : به مناسبت روز جهانی نابینایان و به پاس قدردانی و سپاس از زحمات همکاران، در مراسمی که با حضور قائم مقام، مدیر روابط عمومی و مشاور امور بانوان برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: بررسی های لازم و تمهیدات و تدابیر مقتضی در راستای پرداخت معوقات آبداران این استان اتخاذ شده و بزودی مشکلات آنان برطرف خواهد شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “عبدالحمید حمزه پور” افزود: با تکمیل و راه اندازی آب شیرین کن های در حال احداث در تلاشیم به ظرفیت منابع آبی درون استانی بیفزایم و وابستگی آبی استان را از استان های همجوار به کمترین سطح برسانیم. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “امین قصمی” مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در مراسم جشن پایان آبرسانی به روستاهای فاقد شبکه آبرسانی این شهرستان که با حضور امام جمعه پارسیان، جانشین فرمانده سپاه استان هرمزگان و فرماندار پارسیان برگزار شد ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۹    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی، مسابقه کتابخوانی تعلیم و تربیت در عصر ظهور توسط بنیاد مهدی موعود (عج) خراسان جنوبی و با همکاری ستاد اقامه نماز استان و شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی برگزار شد. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “مراد محمودی” افزود: تامین آب شرب جامعه روستایی استان چهارمحال و بختیاری از 243 منبع تامین می شود که شامل 168 حلقه چاه، 58 دهنه چشمه، هفت رشته قنات و 10 مورد برداشت از آب های سطحی است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۹    
آستارا - ایرنا - رئیس اداره آب و فاضلاب آستارا گفت: ایجاد مرکز آب شیرین کن در ساحل دریای خزر برای تامین آب مورد نیاز این شهرستان، از سوی مهندسان و کارشناسان مرکز مطرح شده و در دست پیگیری است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
یزد – در راستای افزایش آب با کیفیت و پایدار، 40 ایستگاه برداشت آب شرب در مناطق مختلف شهر یزد احداث می شود. به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد ، در نشست بررسی مساله تامین آب شهر یزد در مجلس شورای اسلامی ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
یزد – مدیر دفتر بهره برداری و توسعه تاسیسات تامین شرکت آبفا، از حفر یک حلقه چاه دفتر بهره برداری آب شرب در روستای احمد آباد ابرکوه خبرداد. به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : سامان شهرام اظهارداشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی گفت: با توجه به ترکیدگی لوله آب اصلی در خیابان ذاکر منتهی به فلکه مدرس ارومیه، از عصر دیروز آب 3 هزار و 500 نفر از مشترک آب ارومیه قطع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان گفت: 247 اثر به نخستین جشنواره استانی آب و رسانه ارسال شد و در این بین 23 نفر حائز رتبه برتر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۱    
شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از بروز اختلال در شبکه آبرسانی و قطعی و یا افت فشار در برخی مناطق ارومیه خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۰۱    
در جلسه ای با حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی، فعالیت ها، عملکرد و آخرین وضعیت پروژه های در حال اجرای حوزه معاونت بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان مورد بررسی قرار گرفت.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۶    
پس از دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی با امام جماعت و مردم روستای گل بهی که با حضور فرماندار شهرستان و مسئولین محلی انجام شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب کشور انتشار خبری با عنوان وجود نوعی انگل در منابع آب آشامیدنی کشور ، را کذب خواند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در حال حاضر مشکلی در تامین آب شرب نقاط مختلف شهر نداریم، البته با شرایط فعلی منابع آبی استان، شاهد افت فشار آب همانند تابستان هستیم، اما پاییز امسال قطعی آب نخواهیم داشت. ...
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره به اینکه آب رسانی به 18 روستای دهستان قمرود بهبود می یابد گفت: قطعه دوم خط انتقال مجتمع آبرسانی قمرود با هزینه ای بالغ بر 80 میلیارد ریال تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۱    
تصفیه خانه شهر آغاجاری به به شرکت آب و فاضلاب واگذار شد.
اقتصاد آنلاین / وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب کشور انتشار خبری با عنوان وجود نوعی انگل در منابع آب آشامیدنی کشور ، را کذب خواند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اولویت بندی پروژه ها و تعهدات مجمعی شرکت آب و فاضلاب منطقه 4 تهران، پروژه های شاخص اصلاح و بازسازی شبکه توزیع و انشعابات آب در سال 1400 حوزه مهندسی و توسعه با پیشرفت فیزیکی 5350 متر اصلاح شبکه توزیع آب، 197 متر توسعه شبکه و اصلاح 332 فقره انشعاب اجرا و وارد مدار بهره برداری شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره فضای سبز شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: استفاده مجدد از پساب استاندارد تصفیه خانه ها، به عنوان راهکاری پایدار برای مقابله با کم آبی، از طرح های مهم آبفای استان اصفهان است. ...