پنجشنبه ۳۱ مردادساعت ۰۹:۱۳Aug 2019 22

جدیدترین‌های «شرکت آب و فاضلاب»

پول نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نام شخص حقوقی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی کد فراخوان 3,212,476 - سه میلیون و دویست و دوازده هزار و چهارصد و هفتاد و شش تاریخ آخرین به روز رسانی 30 / 5 / 1398 - سی ام مرداد ماه یک هزار و سیصد و نود و هشت تعداد دفعات بازدید 8 - هشت نوع انتشار فراخوان نوع فراخوان ...
ایثار   ۹ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان زنجان در مراسم تجلیل از آزادگان گفت: مقاومت و پایداری آزادگان دفاع مقدس الگویی برای همگان محسوب می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی روز چهارشنبه در بازدید از طرح های آبرسانی شهرستان سبزوار افزود: با ایجاد شبکه های پایدار، تامین آب روستا ها با تانکر تا سال 99 کاهش می یابد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور اول شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: این طرح از امروز با سرمایه گذاری شرکت ذوب آهن اصفهان به روش بیع متقابل با این مقدار اعتبار آغاز شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت آب و فاضلاب گفت: در حال حاضر 32 طرح جمع آوری فاضلاب با روش بیع متقابل و با سرمایه گذاری 7 هزار میلیارد تومان در سطح کشور در حال اجرا است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: اتفاق بزرگی که درحال شکل گیری است اینکه شرکت فولاد مبارکه قرار نیست از رودخانه زاینده رود برداشتی داشته باشد، این شرکت آب خود را از پساب فاضلاب تامین کرده و آب مصرفی به بخش کشاورزی، شرب و صنعت منتقل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کلنگ بزرگترین پروژه اجرای تأسیسات فاضلاب روستایی کشور با حضور معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت آب و فاضلاب کشور در شهرستان فلاورجان بر زمین خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان زنجان گفت: در هفته دولت سال جاری این شرکت بیش از 560 میلیارد ریال پروژه در حوزه آب شهری استان زنجان را به بهره برداری می رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از افتتاح 6 پروژه در استان طی هفته دولت خبر داد و گفت: ارزش این پروژه ها بالغ بر 44 میلیارد و 300 میلیون تومان است.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان گفت: 888 میلیارد و 52 میلیون ریال از ابتدای دولت به طرح های آب و فاضلاب روستایی این استان تخصیص یافت. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۸    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در استان اصفهان 12 پروژه سرمایه گذاری به روش بیع متقابل در حوزه فاضلاب در حال اجرا است. به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، هاشم امینی صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم آغاز عملیات بزرگترین پروژه اجرای تاسیسات فاضلاب روستایی کشور در شهرستان فلاورجان ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از آبفای اصفهان، در نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق، 124 شرکت در 13 بخش حضور پیدا کردند که از بین آنها 38 شرکت برگزیده شده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری آستارا از آماده بهره برداری شدن خط انتقال آب رودخانه آقچای به تصفیه خانه بهارستان این شهرستان در هفته دولت، با هدف افزایش منابع و تقویت شبکه توزیع خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان گفت:امسال در هفته دولت 6 پروژه در بخش آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر 44 میلیارد و 300 میلیون تومان در سطح استان به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: در کشور 32 طرح فاضلاب به روش بیع متقابل و با برنامه گذاری به ارزش هفت هزار میلیارد تومان در حال اجرا است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی از افتتاح 39 پروژه آبرسانی روستایی همزمان با هفته دولت در آذربایجان شرقی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر گفت: تکمیل مجتمع های آبرسانی سال 1400 پایان بحران کم آبی در روستاهای استان بوشهر است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام گفت: پروژههای آبرسانی با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح یا کلنگ زنی خواهند شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری آستارا گفت: شبکه توزیع آب این شهر به صورت دوره ای با استفاده از شیرهای تخلیه، شستشو می شود و از نظر بهداشت و سلامت مشکلی ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی از رهاسازی حدود 60 میلیون مترمکعب پساب تصفیه شده به دریاچه ارومیه خبرداد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی ، مقداد اسکندرپور معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر حدود 60 میلیون مترمکعب پساب از طریق تصفیه خانه های فاضلاب در 6 شهرستان آذربایجان غربی وارد دریاچه ارومیه می شود. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۶:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر حدود 60 میلیون مترمکعب پساب از طریق تصفیه خانه های فاضلاب در 6 شهرستان این استان وارد دریاچه ارومیه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه افت فشار آب در مریانج نداریم گفت: هیچ تغییری در فشار آب این مناطق اعمال نشده اما اگر مشکلی وجود دارد، اعلام شود تا به صورت موردی برطرف شود.
روابط عمومی فارسی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
29 مرداد 1398 - 23:41 روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان موفق به کسب سه رتبه در نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور شد. ...
کیهان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
همدان- خبرنگار کیهان: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه 95 درصد حاشیه شهر همدان تحت پوشش شبکه جمع آوری فاضلاب است گفت: 75 درصد جمعیت استان همدان از شبکه فاضلاب بهره مند هستند. ...
تابناک آذربایجان غربی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۳:۴۱    
اصغرنژاد معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی گفت : ظرفیت تولید آب شرب شهر خوی 67 لیتر در ثانیه افزایش یافته است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی از بهره برداری از 25 پروژه آب رسانی در روستا های استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان سبزوار هفت میلیارد ریال از مشترکان خود طلب دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهرگفت: اعتبارات آبرسانی استان بوشهر با افزایش 2 برابری از 130 میلیارد تومان به 270 میلیارد تومان افزایش یافته است.
گیل خبر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، در نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور، بین 124 شرکت زیرمجموعه وزارت نیرو، مقام سوم در رشته
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کرمانشاه با اشاره به خسارت سیل به تأسیسات آب 161 روستا گفت: 9 میلیارد و 700 میلیون تومان به تأسیسات آب و فاضلاب روستایی استان تخصیص یافته است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
حسین سعیدی راد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح فرهنگی ورزشی از سوی اداره آبفار کلاله و شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان به اجرا در آمده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه – ایرنا – معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی گفت: هم اکنون 10 هزار میلیارد ریال طرح در دست اجراست که با اتمام آنها، روند خدمت رسانی در بخش آب و فاضلاب به صورت جهشی افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۰۰    
ارومیه - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی گفت: مدول سوم تصفیه خانه فاضلاب شهر خوی امسال به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان گفت: 51 طرح در بخش آب و فاضلاب شهری این استان با صرف 607 میلیارد و 90 میلیون ریال اعتبار به بهره برداری می رسد.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، پس از سیل فروردین ماه شبکه قدیمی فاضلاب اهواز بشدت آسیب دیده است و به نظر می رسد شرکت آب و فاضلاب توان حل این مشکل را ندارد./رکنا
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان از تقویت فشار آب شرب 890 مشترک روستایی بخش اطاقور شهرستان لنگرود خبر داد.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۰    
به مناسبت گرامیداشت دهه امامت و ولایت "عیدسعیدغدیرخم" امیرالمومنین علی( علیه السلام) ویژه برادران یک سری مسابقات دارت ازطرف امورفرهنگی ودینی شرکت آب وفاضلاب روستایی استان گیلان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت: امید است امسال در تامین آب شهرکرد با مشکل مواجه نشویم و همه تلاش خود را در این خصوص به کار می گیریم اما به هر حال وضعیت جوی قابل پیش بینی نیست و ممکن است هوا مثل زمستان سال گذشته سرد شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از شناسایی 2000 انشعاب غیرمجاز آبفا در استان خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه، در اولین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های وزارت نیرو ، شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه توانست یک رتبه سوم در بین شرکت کنندگان را کسب نماید. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام گفت: 24 پروژه آبرسانی روستایی هفته دولت در این استان افتتاح یا کلنگ زنی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت:حدود 30 درصد شبکه آبرسانی این شهر فرسوده است و در حال حاضر اصلاح شبکه آبرسانی تربت حیدریه نیازمند هزار میلیارد ریال اعتبار است.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس،حمیدرضا صادقیان مدیر دفتر حقوقی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران،ضمن تشریح پروژه جابجایی خط 1400 میلی متری آب و خط 90 میلی متری گاز به منظور رفع معارض گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی گفت: این طرح به مدت 4 جلسه در محل مهدیه بیرجند آغاز شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
اصفهان –راعی | مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان دلیل افت فشار آب آشامیدنی در برخی از نقاط را شرایط خاص سامانه آبرسانی اصفهان بزرگ دانست و گفت: ظرفیت محدود این سامانه دلیل اصلی افت فشار آب در برخی از نقاط اصفهان است، برای حل آن چاره ای جز راه اندازی سامانه دوم نیست. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان جنوبی گفت: 3 پروژه فعال فاضلاب در مسکن مهر استان برای تکمیل به 92 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد. به گزارش تسنیم، مهدی هاشمی مقدم در جلسه بررسی مسائل صنعت آب و برق خراسان جنوبی اظهار کرد: بیرجند نخستین شهر در کشور بوده که شبکه آب رسانی آن راه اندازی شده است ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان گفت: طرح حذف قبوض کاغذی آب سالانه 10 میلیارد ریال صرفه جویی اقتصادی در پی دارد. به گزارش ایرنا، علیرضا جزء قاسمی در این باره بیان کرد: با حذف قبوض کاغذی آب، مشترکان می توانند از راه های ساده تر و بهتری آب بهای خود را پرداخت کنند. ...