پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۲:۰۸Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت آب و فاضلاب»

شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۸    
علوی گفت: شرکت آب و فاضلاب استان از 6 میلیون و 870 هزار مشترک خراسان رضوی 3 میلیون و 300 هزار مشترک شهری و روستایی این استان را زیر پوشش دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: طبق پیش بینی ها با توجه به کمبود بارندگی و شرایط آب و هوایی و اقلیمی 22 شهر و 230 روستای این استان سال آینده با تنش آب مواجه خواهند شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۳۵    
با اقدامات انجام شده توسط شرکت آب و فاضلاب گیلان، از ورود 50 درصد فاضلاب مناطق اطراف تالاب عینک به داخل آن جلوگیری شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مرکزی_ مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: آب یکی از مهمترین عوامل زیرساختهای زندگی اجتماعی است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۵    
به همت دفتر امور بانوان و خانواده و روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان مراسم اختتامیه و نشست سالانه و تقدیر از نفرات برتر طرح ملی بانوی آب در سالن جلسات این شرکت برگزار شد. ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی درنشست خبری متولیان صنعت آب استان که به مناسبت 13 اسفند روز ملی آب برگزار شد، گفت: با توجه به کاهش بارش ها در سال آبی جاری به میزان 61 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل پیش بینی می شود تابستان آینده 22 شهر و 230 روستای استان با تنش آب شرب مواجه خواهند شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر نیرو گفت: تلاش می شودبا کمک شورای اسلامی و شهرداری تهران وتوافقی که با شرکت آب و فاضلاب استان تهران و شرکت آب منطقه ای صورت گرفته بتوان حتی بیش از مقداری که اکنون شهرداری تهران از آب خام استفاده می کند، پساب مناسب در اختیارشهرداری قرار داده شود.
معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران از تعویض 5546 دستگاه کنتور فرسوده از ابتدای سال تاکنون در چهار شهرستان ورامین، پاکدشت، قرچک و پیشوا خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۹    
مدیر امور آب و فاضلاب گرگان از افزایش 15لیتر بر ثانیه منابع تامین آب شرب با حفر چاه جدید جایگزین این شهرستان خبر داد . به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان - صادقی مهر، معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان همدان از انجام 13 طرح تحقیق و توسعه با محوریت شرکت آب و فاضلاب و همکاری مراکز علمی این استان در سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ سرپرست شرکت آب و فاضلاب خلخال گفت: با جایگزینی روش الکترولیز نمک طعام ،استفاده از ماده شیمیایی و ضدعفونی کننده کلر برای گندزدایی آب شرب مصرفی در این شهر حذف شد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز، زلزله اخیری که در استان کهکیلویه و بویراحمد رخ داد موجب تخریب برخی از تاسیسات سامانه های آبرسانی شد . با عنایت به اعلام نیاز شرکت آب و فاضلاب استان کهکیلویه و بویر احمد به لوله های از جنس پلی اتیلن در اقطار 90 و 110 جهت ترمیم شبکه های آسیب دیده آب در ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه و بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: 16 شهر این استان با یک میلیون و 445 هزار و 917 نفر جمعیت با توجه به کاهش شدید بارش ها طی پاییز و زمستان سال جاری در معرض تنش آبی قرار دارد. ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۸    
آب در بعضی از نقاط شیراز روز چهارشنبه 13 اسفند ماه قطع می شود. به گزارش اول فارس ، بر اساس اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب شیراز، با توجه به تعمیرات، جریان آب در برخی مناطق شیراز از ساعت 8 تا 14 روز چهارشنبه 13 اسفند ماه قطع می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به زمان کلنگ زنی تصفیه خانه شهر هرسین در سال 81 گفت: این تصفیه خانه پس از سالها مشکلات حقوقی، قراردادی و مالی روز سه شنبه در قالب چهل و سومین پویش هرهفته- الف- ب- ایران با حضور وزیر نیرو از طریق ویدیو کنفرانس به بهره برداری رسید.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۹    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی، از تامین پایدار و بهبود شرایط آب شرب 1000 روستا در استان پس از طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی طی سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
طرح آبرسانی از سد کلان به شهر ملایر، امروز با حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور از افتتاح صد و شصتمین تصفیه خانه آب کشور به ظرفیت 380 لیتر بر ثانیه در ملایر خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۳    
کردستان- محمدی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: به طور میانگین 31 درصد آب استان در شبکه توزیع، انشعاب و خطوط انتقال هدر می رود که بخش زیادی از آن ناشی از انشعابات غیرمجاز است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۸    
معاونت درآمد و مشترکین شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از واگذاری سه هزار و 200 فقره انشعاب آب در بخش شهری و روستایی در طول 11ماه گذشته سالجاری خبر داد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در نخستین مجمع سالانه روابط عمومی های این شرکت گفت: رمز موفقیت ما همراهی و همکاری مردم است و این امر بزرگترین وظیفه روابط عمومی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان از راه اندازی تصفیه خانه جنوبی رشت در سال آینده خبر داد و گفت: با بهره برداری از این تصفیه خانه 12 هزار مترمکعب فاضلاب در شبانه روز تصفیه می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت:25 درصد مصرف آب در سیستان و بلوچستان به دلیل خانه تکانی پایان سال افزایش یافته است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار علی قره باغی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: برای اجرای این طرح ها حدود 2 میلیارد تومان هزینه شده و همزمان با هفته استانی دفاع مقدس همدان مورد بهره برداری قرار گرفت. وی اضافه کرد: شرکت آب و فاضلاب نیز در اجرای بسیاری از این طرح ها مشارکت داشته است هر [...]
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۵۸    
آب در بعضی از نقاط شیراز روز سه شنبه 12 اسفند ماه قطع می شود. به گزارش اول فارس ، بر اساس اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب شیراز ، با توجه به تعمیرات، جریان آب در برخی مناطق شیراز از ساعت 8 تا 14 روز سه شنبه 12 اسفند ماه قطع می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیر شرکت آب و فاضلاب آستارا گفت: طرح جمع آوری فاضلاب 2 هزار خانوار در مناطق شهرک مهدی، هفت دستگاه، اطراف بازار ساحلی و بخشی از خیابان ملت 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا تابستان سال آینده تکمیل خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شیراز اعلام کرد که کمک های این شرکت در قالب مصالح مورد نیاز خطوط لوله، به منطقه زلزله زده سی سخت ارسال شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از افت بارشها و ضرورت مدیریت مصرف آب خبر داد و گفت: استاندارد ملی سرانه مصرف آب به ازای هر نفر در شبانه روز 150 لیتر است، این رقم به طور متوسط در شهر تهران 233 لیتر و در استان تهران 214 لیتر است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان - نیکداد، معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان از کاهش 10 تا 12 درصدی ذخایر سد اکباتان همدان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از افزایش 100 درصدی آزمون های کیفی در شبکه آبرسانی، مخازن و خطوط انتقال از زمان شیوع ویروس کرونا خبر داد گفت: از زمان آغاز شیوع بیماری کرونا، کوچک ترین مشکلی در حوزه آبرسانی نداشتیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان یزد از انجام عملیات لوله گذاری شبکه فاضلاب به طول شش هزار متر در آزادشهر خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به بررسی ها و مطالعات و اقداماتی که در طی نزدیک به یک سال پس از یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی صورت گرفته در تلاش هستیم با تدابیر مناسب و برنامه ریزی های مهندسی تلاش کنیم که مشکلات آب شرب روستاها در سریعترین زمان ممکن حل شود
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی در آستانه سالروز یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی گفت: این یکپارچه سازی منشأ خدمات گسترده تر برای آبادانی بیشتر خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون اعتباری معادل سه هزار میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی برای توسعه آبرسانی روستایی در این استان هزینه شده است.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۶:۳۸    
جریان آب در بعضی از مناطق شهر شیراز قطع می شود. به گزارش اول فارس ، بر اساس اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب شیراز، به علت تعمیرات شبکه آب رسانی، جریان آب در بعضی از مناطق شهر شیراز از ساعت 8 روز سه شنبه 12 اسفند به مدت 6 ساعت قطع می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران گفت: مصرف آب در هفته اول اسفندماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این منطقه 11 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان گفت: در حال حاضر یک هزار و 11 روستای دارای سکنه در سطح استان از خدمات شرکت آب و فاضلاب بهره مند هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
با توسعه زیرساخت ها و سامانه های الکترونیک خدمت رسانی و کسب رضایتمندی مشترکین از مهمترین اولویت های شرکت آب وفاضلاب خوی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم با اشاره به افزایش 100 درصدی آزمون های کیفی در شبکه آبرسانی، مخازن و خطوط انتقال از زمان شیوع ویروس کرونا در استان، گفت: طی مدت یاد شده، کوچک ترین مشکلی در حوزه آبرسانی نداشتیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: واحد مکانیکال و مخزن ذخیره آب خام آبشیرین کن جزیره هرمز که به دلیل تعمیرات و بازسازی از مدار بهره برداری خارج شده بود، مجدداً راه اندازی شد.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
طرح آبرسانی به 11 روستای استان اردبیل با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو و همچنین معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، فرماندار و مدیران عامل شرکت آب منطقه ای و شرکت آب و فاضلاب اردبیل به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و بهره برداری فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب هرسین بعد از پنج سال توقف خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اعلام اینکه تصفیه خانه فاضلاب شهرستان هرسین اکنون آماده بهره برداری است، گفت: این تصفیه خانه روز سه شنبه 12 اسفند در قالب پویش هر هفته الف- ب - ایران به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر نیرو به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در اطلاعیه ای اعلام کرد که آب چند محله شهر کرمانشاه در محدوده امور آبفا منطقه یک امروز (یکشنبه 10اسفند) برای ساعاتی قطع خواهد شد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت:136 روستای استان با جمعیتی افزون بر 30 هزار نفر از نعمت آب شرب پایدار برخوردار شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: امسال 822 فقره انشعاب غیرمجاز آب در شهرها و روستاهای استان شناسایی و از این تعداد 350 مورد جمع آوری شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان اعلام کرد جمعیت زاهدان 2.5 برابر ظرفیت منابع آبی این شهر است. به گزارش روابط عمومی اداره کل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان، علیرضا قاسمی اظهار کرد: شهر زاهدان با توجه به جمعیت فعلی آن در هر ثانیه به حدود 2 هزار و 800 لیتر آب نیاز دارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- سنندج : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: حدود 12درصد معادل بیش از 56 هزار و 800 مشترک خانگی این استان مشمول طرح آب امید شده و قبض آنان رایگان محاسبه می شود ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه – کرمی – ابتکار : مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان روانسر از برخورداری 17 روستای بخش مرکزی این شهرستان با جمعیت بالغ بر 5 هزار نفر از آب سالم و پایدار خبر داد ...