چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۳:۱۲Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت گاز»

دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- سنندج - اسرین مقصودی : مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: 1402 روستای استان تحت پوشش گازرسانی قرار دارند و عملیات گازرسانی به 100 روستای استان نیز فعال است ...
گیلان صدر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با وجود برخورداری یک میلیون و 152 هزار مشترک گیلانی از نعمت گاز، عملیات گازرسانی به 68 روستای استان بر طبق زمان بندی در حال انجام است. گیلان صدر: حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام جذب 3 هزار و 100 مشترک جدید در تیرماه امسال گفت: با اجرای این عملیات ...
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان از صرفه جویی 275 میلیارد ریالی این شرکت در تعمیرات و بهسازی ایستگاههای تقلیل فشار گاز مستعمل خبر داد . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، کرم گودرزی با اعلام این خبر ...
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۵۵    
سرپرست شرکت گاز استان مازندران گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی، همه مشترکین خانگی و تجاری، تحت پوشش بیمه حوادث قرار دارند.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان بیان داشت: امکانات لازم جهت تامین گاز 100 گلخانه در تیران و کرون فراهم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: افزون بر یک میلیارد و 700 میلیون مترمکعب گازطبیعی در چهار ماهه ابتدای امسال تحویل نیروگاه های تولید برق استان شده که نسبت به مدت مشابه پارسال 23 درصد افزایش نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- شرکت گاز استان تهران با صدور اطلاعیه از قطع گاز شهرستان صفادشت در روز چهارشنبه /سیزدهم/ مرداد ماه در محدوده های اعلام شده از ساعت 10 تا 14 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: تاکنون 13 شهر در این استان به تجهیزات بحران گاز مجهز شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۹    
دنیای اقتصاد- کرمانشاه- الهام اکبری : مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با حضور در مرکز سامانه ارتباط مردم ودولت (سامد) از طریق خط ارتباطی 111 به تماس های مستقیم مردم پاسخ داد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: 70 درصد روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و با اجرای طرح های گازرسانی، این رقم به 90 درصد خواهد رسید.
شانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از گازرسانی به 200 روستای این استان تا پایان امسال خبر داد.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۱    
احتساب -سرپرست بهینه سازی مصرف انرژی قطع برق ساختمان ها، ایستگاهها و تاسیسات شرکت گاز خراسان رضوی هیچگونه خللی در تامین پایدار گاز طبیعی دو میلیون و 500 هزار مشترک و مصرف کننده گاز طبیعی در بخش های تولیدی ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: از ابتدای فروردین لغایت تیرماه سال 1400 افزون بر یک میلیارد و 133 میلیون و 698 هزار متر مکعب گاز توسط مشترکین در سطح استان گلستان مصرف شده است. ...
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: سیستم مدیریت انرژی در این شرکت، یکی از مهم ترین مصادیق مسؤولیت های اجتماعی در بهینه سازی و جلوگیری از هدررفت انرژی می باشد.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
در تیرماه سال جاری، از طریق درگاه های مجازی در مجموع یک میلیون و 22 هزار خدمت به متقاضیان و مشترکین گاز طبیعی در گیلان ارائه شده است. گیلان صدر: حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به تنوع درگاه های مجازی ارائه خدمات و بهبود مستمر این درگاه ها برای جلب حداکثری رضایتمندی متقاضیان ...
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری هرمزگان، مسعود ناصری، رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان صبح امروز در راستای کمک به شهروندان هرمزگانی جهت تسهیل در اشتراک پذیری گاز در نشست خبری گفت: با همکاری و هماهنگی با 5 بانک عامل از جمله تجارت،سپه،صادرات،ملت و کشاورزی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین گفت: در حال حاضر اهالی 23 روستای بخش طارم سفلی از نعمت گاز بهره مند هستند.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از بهره مندی 201 روستا در منطقه 4 شهرستان اصفهان از گاز طبیعی خبرداد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۳۸    
شرکت گاز استان یزد در هفتمین دوره سنجش سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب رتبه برتر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز قزوین گفت: 15روستای دیگر منطقه الموت غربی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیر عامل شرکت گاز استان تهران با تاکید بر اینکه رسانه ها باید از انتشار اخبار مبهم حوادث - نشت گاز- خودداری کنند، گفت: خبرنگاران هنگام نگارش اخبار حوادث مرتبط با گاز مانند آتش سوزی و انفجار باید به طور دقیق از کارشناسان علت را جویا شوند و با جزئیات اقدام به انتشار آن کنند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل اچ اس ئی و پدافند غیر عامل وزارت نفت و رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی گاز ایران از پیشرفت پروژه مقاوم سازی شرکت گاز استان تهران بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
3 پروژه مرکز اموزش فنی و حرفه ای شرکت گاز، ایجاد نیروگاه خورشیدی و گازرسانی به پایگاه پدافند هوایی سمنان با حضور ویدئو کنفرانسی استاندار سمنان افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سمنان از تأمین گاز منطقه ویژه اقتصادی گرمسار خبر داد و گفت: سیلوی بزرگ گرمسار آماده افتتاح است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان گفت: سه طرح گازرسانی، آموزش تخصصی و نیروگاه خورشیدی این شرکت با اعتباری افزون بر 115 میلیارد ریال بهره برداری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام، حسین بسطامی پور به عنوان سرپرست امور تدارکات و عملیات کالا شرکت گاز استان ایلام منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه گازرسانی به چهار روستای شهرستان طارم کلنگ زنی شده است، گفت: با بهره برداری از این پروژه ها 790 خانوار روستایی در شهرستان طارم از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: تا یک سال آینده 13 روستای الموت گازدار می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: با گازرسانی به روستاهای الموت غربی یک هزار و 300 خانوار از گاز بهره مند شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۵۰    
رکنا: مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: تأمین پایدار گاز در مناطق مختلف استان در سایه همکاری و تعامل این شرکت و منطقه 7 انتقال گاز کشور محقق می شود که انتظار می رود این تعاملات دو سویه همچنان تداوم داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: شرکت گاز کردستان در نظر دارد در نیمه دوم سال جاری عملیات گازرسانی به همه روستاهای بالای 20 خانوار استان را به اتمام برساند.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۱    
با حضور نماینده مردم شهرستان مشگین شهر ، فرماندار ، مدیر کل میراث فرهنگی و مدیر عامل شرکت گاز و همچنین جمعی از مسئولین محلی ؛ پروژه گازرسانی به مسیر گردشگری روستای موئیل به بهره برداری رسید.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: دقت در اندازه گیری در واقع رعایت حقوق مصرف کنندگان، حفاظت از منابع و سرمایه های ملی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز مازندران: نصب انشعاب جدید گاز امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال 30 درصد در استان افزایش یافت.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در راستای حمایت از تولید داخلی و بومی سازی در صنعت گاز بررسی و آزمابش مرحله سوم و نهایی میدانی مواد بودار کننده گاز شهری تولید داخل با حضور کارگروه تخصصی اعزامی ازشرکت ملی گازایران و با همکاری ومیزبانی شرکت گاز استان گلستان که با سرگروهی علی طالبی مدیرعامل گاز استان انجام گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان از اعطای یارانه اجرای خط اختصاصی گاز به واحدهای تولیدی و صنعتی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۵    
روابط عمومی شرکت گاز خوزستان اعلام کرد: قطع گاز فردا در منطقه گلدشت اهواز انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی از برخورداری1300 واحد صنعتی آذربایجان غربی از گاز طبیعی خبر داد .
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، شرکت گاز آذربایجان غربی با رویکرد کمک به توسعه استان و گسترش رفاه، لوله های گاز طبیعی را در دل کوه ها و دره ها قرار داده و از درون رودها و جنگل ها عبور داده و به خانه ها و صنایع مختلف در گوشه گوشه این استان [...]
استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از شرکت گاز در حوزه گازرسانی به مناطق شهری و روستایی استان تصریح کرد: سال 96 شاخص گاز رسانی روستایی در استان 32 درصد بود که در پایان امسال به 83 درصد می رسد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۴۹    
بجنورد- مدیر عامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: استان خراسان شمالی در شاخص بهره مندی از گاز طبیعی در روستاها و شهرها از میانگین کشوری بالاتر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- شرکت گاز استان تهران با صدور اطلاعیه از قطع گاز در منطقه 5 شهرداری پایتخت برای فردا (شنبه نهم مرداد) از ساعت 7 تا 14 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۰۷    
اصفهان-ایرنا-مدیرعامل شرکت گاز اصفهان گفت: گاز رسانی به برخی از روستاهای فریدونشهر با صدور مجوز اتصال به شبکه اصلی عملیاتی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-مدیرعامل شرکت گاز اصفهان گفت: گاز رسانی به برخی از روستاهای فریدونشهر با صدور مجوز اتصال به شبکه اصلی عملیاتی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: ضریب نفوذ گاز طبیعی در مناطق روستایی این استان به 96 درصد رسید و اکنون جزو استان های سبز از لحاظ شاخص گازرسانی به روستاها است.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام گفت: مشترکین گاز خانگی و تجاری مناطق شهری و روستایی استان ایلام تحت پوشش بیمه حوادث ناشی ازمصرف گازطبیعی قرارگرفتند.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در بازدید از تاسیسات گاز آذربایجان شرقی و منطقه 8 عملیات انتقال گاز: بدون شک تاسیسات گازی بسیار حائز اهمیت بوده و صیانت و نگهداری از آن وظیفه خطیری است که کارکنان حراست آن را به نحو احسن انجام می دهند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه ناحیه زنجان با بیان اینکه 500 ماینر غیرمجاز از نیروگاه برق منطقه ای استان کشف شده است، گفت: حتی این نیروگاه بدهی میلیاردی به شرکت گاز دارد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تمام مشترکان گاز طبیعی بخش خانگی و تجاری استان، تحت پوشش بیمه حوادث قرار گرفتند. به گزارش میلاد لارستان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیرعامل شرکت گاز فارس...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه زنجان از کشف یک مزرعه ماینر(استخراج رمز ارز) از داخل یکی از نیروگاه های برق در استان زنجان خبر داد.