جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۳:۵۹Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت گاز»

باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت:تعداد روستا های گازدار استان کردستان به یک هزار و 355 روستا ارتقا یافت.
مسئولان شرکت گاز و آب و فاضلاب گیلان نسبت به خطر یخ زدگی کنتورهای آب و گاز هشدار دادند.
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: اختلاف قیمت در قبوض جدید گاز به دلیل اعمال بخشنامه های جدید است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز گیلان گفت: جریان گاز در همه مناطق استان عادی است و موردی از قطعی گاز گزارش نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شمس الهی گفت:اصحاب رسانه استان می توانند با فرهنگ سازی در کاهش و صرفه جویی در مصرف گاز توسط آحاد مختلف مردم به مجموعه شرکت گاز استان کمک کنند
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ احمد ساکی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در پی شکایت نمایندگان حقوقی اداره آب و فاضلاب و شرکت گاز شهرستان نهاوند مبنی بر سرقت دریچه های فاضلاب رسیدگی به این موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی اضافه کرد: ماموران پلیس آگاهی با استفاده از ظرفیت و امکانات موجود [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
شرکت گاز گیلان اعلام کرد با توجه به برودت هوا و افزایش شدید مصرف، مشترکان برای پایداری جریان گاز در مصرف آن صرفه جویی کنند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۵    
سید جلال ابوالقاسمی سخنگوی شرکت گاز استان گلستان از هم استانیهای عزیز خواست تا در مصرف گاز نهایت صرفه جویی را بنمابند. وی با اشاره به هشدار هواشناسی در خصوص سرد شدن هوا در روزهای آینده در این زمینه گفت: با توجه به گزارش هواشناسی مبنی بر ورود جبهه هوای سرد به استان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت گاز استان فارس اعلام کرد که با تکمیل طرح های در دست اجرا، ضریب بهره مندی روستائیان فارس از گاز که اکنون حدود 90 درصد است، به 96 درصد نزدیک می شود
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان تهران گفت: گازرسانی به 53 روستای این استان در حال اجراست که 27 روستا تا پایان امسال صاحب گاز می شوند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین کلنگ زنی اجرای عملیات گازرسانی در دشت مستوفی نوش آباد که با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان برگزار شد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی اعلام کرد: از ابتدای آغاز فصل سرما بیش از 30 هزار مورد بازرسی از اداره های استان داشتیم که این بازدید ها منجر به 1200 اخطار و 380 مورد قطع گاز شده است. در کنار این ها گاز بیش از 5 هزار ویلای خالی از سکنه که وسایل گرمایشی شان روشن بود نیز قطع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 30 هزار بازرسی از ادارات دولتی در این استان انجام شده که طی آن هزار و 200 اخطار صادر شده و در 380 مورد نیز گاز این ادارات قطع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۳۶    
با توجه به سرمای هوا شهروندان در مصرف گاز صرفه جویی کرده و نکات ایمنی را جدی بگیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۲۰    
رئیس شورای اسلامی بخش شهداد گفت: حفاری شرکت گاز استان کرمان، برای نصب علمک های گاز شهری به همت پیمانکار در شهداد آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به ثبات مصرف گاز در همه بخش ها به غیر از بخش خانگی نسبت به سال گذشته گفت: در این بخش مصرف تا 50 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۱    
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت:از ابتدای امسال تاکنون بیش از 18 هزار و 397 کیلومتر شبکه گاز در استان مورد بازرسی و نشت یابی قرار گرفته است.
شانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره مندی بیش از 98 درصدی این استان از گاز طبیعی خبر داد و اعلام کرد هم اکنون همه 21 شهر استان و 564 روستا در قالب 10 شهرستان به شبکه گاز کشور متصل هستند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۴    
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: روزانه حدود 8 تا 10 میلیون متر مکعب گاز نسبت به مصرف کمبود داریم که باید در مورد آن مدیریت مصرف و محدودیت اعمال شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۲    
مسئولان شرکت گاز و برق گلستان از مردم خواستند در مصرف این انرژی ها صرفه جویی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۰    
مدیر عامل شرکت گاز گیلان : ایران جزو کشورهای پرمصرف گاز در دنیاست.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۴    
به گزارش عصر همدان ، عبد الله فیاض، مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از افزایش مصرف گاز در استان از 11 میلیون متر مکعب به 14 میلیون متر مکعب خبر داد. وی با بیان اینکه صنایع و کارخانه جات با قطعی گاز مواجه نشده اند افزود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: شرکت گاز استان نسبت به نصب شیرهای قطع گاز در مناطق احداث شده در تبادل گسل اقدام کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از رایگان بودن گاز بها برای مشترکین کم مصرف خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: حجم مصرف گاز در همه حوزه های این استان به جز بخش حمل و نقل ظرف 9 ماه گذشته امسال افزایش یافته و این مهم تراز بین تولید گاز و مصرف آن را منفی کرده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۵    
با شیوع بیماری کرونا و عدم امکان اجرای برنامه های فرهنگ سازی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی بصورت حضوری و فیزیکی، شرکت گاز استان آذربایجان شرقی سیاست های آموزش مجازی را در دستور کار اقدامات خود قرار داده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۵    
شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در راستای دانش افزایی و بهبود سطح اثربخشی کارکنان، در ده ماهه سالجاری، 17300 نفرساعت دوره آموزشی برگزار کرده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
اولین واحد بهینه سازی مصرف گازطبیعی در استان ها با انتصاب سرپرست واحد بهینه سازی مصرف گاز در شرکت گاز استان خراسان رضوی بصورت رسمی شروع به کار کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از ضرورت برگزاری دوره های آموزشی و تاثیر آن در افزایش سطح علمی و مهارتی کارکنان در تحقق اهداف شرکت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در بخش خانگی، عمومی و تجاری یا مشترکین جزء افزایش 15.6 درصدی در مصرف داشته ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز گیلان با اشاره به روند اجرایی کاهش 16 درصدی مصرف گاز ارگان های دولتی بر اساس بودجه سال 1400 گفت: در یک ماه گذشته 16 هزارپایش در این خصوص صورت گرفته که از این تعداد به سه هزار واحد تذکر و گاز یک هزار واحد هم قطع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: مصرف گاز در گیلان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 15درصد افزایش یافت.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۸    
مدیرعامل و رئیس ستاد مدیریت بحران شرکت گاز استان گلستان در جلسه کمیته مدیریت بحران، ضرورت پایش و کنترل مصارف ادارات سطح استان را امری مهم و اساسی خواند. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه شهرستانها - مژگان اشتری: مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: تا کنون هیچ کدام از نیروگاه های اصفهان از سوخت دوم استفاده نکرده و گازرسانی به آنها انجام شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمانشاه از نصب 8 هزار و 960 علمک گاز در مناطق شهری و روستایی از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیرعامل شرکت گاز گیلان با اشاره به اینکه این استان چهار درصد مشترکان کشور را دارد، گفت: سه درصد گاز کشور در گیلان مصرف می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: بیش از 18 هزار کیلومتر شبکه گاز طبیعی از ابتدای سال جاری تاکنون در سطح استان کردستان مورد نشت یابی قرار گرفته است
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه ( سانا )، شامگاه یکشنبه در پی وقوع یک انفجار در شرکت گاز شهر حمص سوریه، خودروهای آتش نشانی و گروه های امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۲:۲۵    
تلویزیون رسمی سوریه از وقوع انفجار در شهر حمص سوریه خبر داد. بر اساس گزارش خبرگزاری سانای سوریه، این انفجار در شرکت گاز این شهر روی داده و خودروهای آتش نشانی و گروه های امداد و نجات به محل وقوع حادثه اعزام شده اند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: شبکه المیادین در خبری فوری دقایقی پیش از حمله به یک کاروان لجستیک ائتلاف آمریکایی در شهر الناصریه مرکز استان ذی قار خبر داد. همچنین حمله دیگری نیز به کاروان لجستیک ائتلاف آمریکایی در شهر السماوه مرکز استان المثنی گزارش شده است. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۵۳    
شفقنا- تلویزیون رسمی سوریه از انفجار مهیب و آتش سوزی در شرکت گاز استان حمص در مرکز این کشور خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از خبرگزاری سانا ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: تلویزیون رسمی سوریه از وقوع انفجار در شهر حمص سوریه خبر داد. بر اساس گزارش خبرگزاری سانای سوریه، این انفجار در شرکت گاز این شهر روی داده و خودروهای آتش نشانی و گروه های امداد و نجات به محل وقوع حادثه اعزام شده اند. ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۳۵    
المیادین از انفجار در شرکت گاز سوریه در شهر حمص خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون عمرانی و امور زیربنایی شهردار بندرعباس گفت: از بدو شروع حفاری گازرسانی، تفاهم نامه ای میان شهرداری و شرکت گاز بواسطه ترمیم حفاری های صورت گرفته در معابر منعقد شده و این مسئله در دستور کار قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۴    
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان تهران عنوان کرد: پیوستن شهروندان به پویش یک درجه کمتر به منزله داشتن آسمانی آبی، ایرانی سبز و پاک و فردایی بهره مند از گاز خواهد بود.
شانا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی از انجام عملیات وصل گرم (اتصال خط جدید گاز به خط گازدار قدیم) خط تقویتی جاجرم - میامی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس شرکت گاز بروجرد گفت: گازرسانی به 18 روستای این شهرستان با 22 میلیارد تومان اعتبار تا پایان امسال انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: تاکنون 289 مشترک گاز آذربایجان غربی در طرح بهینه سازی موتورخانه ها ثبت نام کرده اند.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
112 شهر استان اصفهان بهره مند از گاز طبیعی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در جمع خبرنگاران اعلام کرد: استان اصفهان استان سبز است. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۵    
در پی افزایش مصرف گازطبیعی در کشور و با توجه به عدم توازن در شبکه گاز و برق کشور و با توجه به مصوبه دولت جهت رعایت و کاهش مصرف و خاموش کردن سیستم های گرمایشی در ساعات غیر اداری، شرکت گاز استان مرکزی از ابتدای ابلاغ مصوبه دولت اقدام به پایش مصرف گاز طبیعی ادارات سطح استان کرده است.