چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۵:۱۰Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت گاز»

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز از استمرار گازرسانی جهادی در ایام الله دهه فجر خبر داد و بیان کرد: پروژه گازرسانی به سه روستای طالقان در این ایام، به بهره برداری می رسد.
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: از ابتدای امسال تا پایان دی ماه بیش از 450 کیلومتر شبکه گاز در این استان اجرا شده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان البرز گفت: با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه 1401 بیش از 3 هزار خانوار روستایی به جمع مصرف کنندگان گاز پیوسته اند.
مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از نصب بیش از 14 هزار علمک گاز طبیعی در استان یزد طی 9 ماهه ابتدایی سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با بهبود وضعیت شبکه گاز و فراهم شدن شرایط همه جایگاه های عرضه سوخت سی. ان. جی استان بار دیگر به مدار فعالیت بازگشتند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/کرمانشاه سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه از افتتاح 339 پروژه گازرسانی در استان همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مشهد مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با بهبود وضعیت شبکه گاز و فراهم شدن شرایط همه جایگاه های عرضه سوخت سی ان جی استان بار دیگر به مدار فعالیت بازگشتند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی درخصوص گازرسانی در حاشیه شهر گفت: درحال حاضر 100 درصد سکونتگاه های رسمی در حاشیه شهر مشهد دارای انشعاب گاز شهری هستند و حدود 10 هزار واحد مسکونی و باغ ویلا هم به دلیل ساخت و سازهای غیرمجاز گاز ندارند.
فردا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
جداول مصارف گاز در 5 اقلیم آب و هوایی برای سه ماه که شاهد زمستان سردی بودیم، تغییر کرد. بنابراین 70 درصد تخفیف شامل آن دسته از مشترکینی خواهد شد که افزایش مصرف شان در سقف جداول جدید تعریف شده توسط شرکت گاز باشد.
شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد با 132 پروژه گازرسانی و با یک هزار و 951میلیارد ریال اعتبار به استقبال دهه فجر می رود.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی از افتتاح و کلنگ زنی 194 پروژه گازرسانی روستایی و صنعتی استان همزمان با دهه فجر خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - گرگان : مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از پایش مصرف گاز 27 هزار مورد از مراکز دولتی و عمومی استان از ابتدای آذر سال جاری تاکنون خبر داد ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۲۴    
قدردانی مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام از حضور مجموعه شرکت گاز ایلام در همراهی با مدیریت بحران استان در زمینه های مختلف مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام از حضور مجموعه شرکت گاز ایلام در همراهی با مدیریت بحران استان در زمینه های مختلف تقدیر کرد و گفت ...
صبح خرد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی، آغاز دهه مبارک فجر و فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۴۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه این شرکت برای مقابله با حوادث و بلایای طبیعی آمادگی دارد، گفت: با توجه به پروژه های مقاوم سازی خطوط لوله و تاُسیسات گاز و وجود تجهیزات مناسب و تاب آوری 99 درصدی شبکه گاز در اقصی نقاط استان، این شرکت برای مقابله با هر گونه حوادث طبیعی آمادگی کامل دارد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۱۴    
مرصاد نیوز: فرماندار اسلام آبادغرب در بازدید سرزده از ادارات شهرستان از ارائه خدمات شرکت گاز اسلام آبادغرب به بیش از 48هزار مشترک خبر داد و گفت: 4800 نفر واجد شرایط مسکن ملی در شهرستان شناخته شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه از گازرسانی به 205 روستای کرمانشاه طی دهه فجر امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از افتتاح 287 پروژه گاز رسانی و آغاز عملیات 221 به مناسبت دهه فجر در استان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۵۹    
مرصاد نیوز:مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: 395 پروژه گاز رسانی در استان کرمانشاه طی دهه فجر به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت گاز فارس اعلام کرد که در دهه فجر گازرسانی به دو شهر، 86 روستا و 280 صنعت استان با هزینه ای بالغ بر 1696 میلیارد تومان اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۳۷    
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: در ایام الله دهه فجر بزرگترین پروژه گازرسانی کشور در استان کرمان به بهره برداری می رسد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۶    
مدیرکل شرکت های دولتی وزارت اقتصاد گفت: امسال طی دو فاز ( مهر و دی ماه) صورت های مالی شرکت های دولتی که حسابرسی شده بودند، منتشر شد. در فاز اول 396 مورد و فاز دوم 207مورد (در مجموع 603 مورد) صورت مالی شرکت های دولتی و تحت کنترل دولت غیربورسی در کدال انتشار پیدا کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان گفت: در دهه مبارک فجر امسال 4 طرح گازرسانی در استان به بهره برداری رسیده و عملیات اجرایی 4 طرح دیگر آغاز خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:مدیرعامل شرکت گاز استان همدان گفت: از ابتدای فصل سرما مصرف گاز پنج هزار و 200 مرکز اداری و دولتی در استان همدان پایش شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به یمن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، 27 پروژه در حوزه شرکت گاز استان آذربایجان شرقی به بهره برداری خواهد رسید.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قم با بیان این که در دهه فجر امسال، 84 طرح گازرسانی در استان قم کلنگ زنی یا افتتاح می شود، اظهار کرد: برای کلنگ زنی و افتتاح این طرح ها در مجموع بیش از 440 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از آغاز عملیات اجرایی و افتتاح 128 طرح گازرسانی با اعتباری بالغ بر 1562 میلیارد و 700 میلیون ریال در دهه فجر امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی از آغاز بهره برداری از 25 پروژه، شامل 10 پروژه گازرسانی در بخش روستایی با بهره مندی 122 خانوار، 13 صنعت، یک دانشگاه و یک پارک تفریحی با اعتبار 18 میلیارد تومان در دهه فجر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از بهره برداری از پروژه های گازرسانی به دو شهر، 206 روستا و 182 صنعت کوچک و بزرگ با هزینه ای بالغ بر 3500 میلیارد تومان و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 81 روستا با اجرای 610 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع با اعتباری بالغ بر 570 میلیارد تومان در ایام دهه فجر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به افزایش مصرف گاز در ایلام طی روزهای گذشته، گفت:شبکه های گازرسانی فعلا پایدار هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام با اعلام این خبر گفت: مصرف گاز خانگی در 24 ساعت گذشته افزایش داشته است.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۲    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشتغالزایی حدود 30هزار نفر و شرکت گاز با ایجاد 62 شغل، بهترین و پایین ترین عملکرد را در بین دستگاه های استان به خود اختصاص داده اند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین لرستان، کرم گودرزی در جلسه هماهنگی آمادگی افتتاحیه پروژه های گازرسانی دهه مبارک فجر در شرکت گاز لرستان، اظهار داشت: به حول و قوه الهی و با همت و تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت گاز استان و همکاری دستگاههایی اجرایی استان در دهه فجر چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی گازرسانی به 54 ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۲    
استاندار البرز در بازدید از شرکت گاز استان از عملکرد این شرکت در مدیریت بحران اخیر تشکر و قدردانی کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از برگزاری 172 جلسه دیدار مردمی در 9 ماهه سال جاری خبر داد و گفت: در راستای ارتباط نزدیک و موثر مردم با مسئولان و شناسایی درخواست ها و انتظارات مردمی، از ابتدای سال جاری تاکنون، هر هفته یکبار برنامه دیدار ملاقات مردمی بصورت حضوری برگزار می شود.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; مدیرعامل شرکت گاز استان قم با اشاره به اینکه ضریب نفوذ گاز طبیعی در مناطق شهری و روستایی قم بیش از 99درصد است، گفت: مشترکان برای پایداری جریان گاز و جلوگیری از اُفت فشار شبکه صرفه جویی کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کردستان با اعلام اتصال 67 روستای دیگر کردستان به شبکه گاز تا پایان دهه فجر، گفت: با این افتتاحیه ها، تعداد روستاهای گازدار استان کردستان به یک هزار و 573 مورد افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با عنوان این مطلب که اهتمام شرکت گاز کردستان در گازرسانی به شهرها و روستاهای استان ستودنی است، تاکید کرد: صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی بایستی سرلوحه زندگی ما باشد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان و همسران و همچنین بیست و دومین دوره مسابقات قرآنی فرزندان کارکنان با عنوان بهار در بهار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرعامل شرکت گاز گیلان، از گازرسانی به چهار روستای گیلان در دهه فجر امسال خبر داد و اضافه کرد: با این بهره برداری در رودسر و شفت شاخص گازرسانی روستایی استان به 96.9 درصد می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: مصرف گاز در 24 ساعت گذشته در استان ، 4 میلیون و 500 هزار متر مکعب اعلام شد.
آنا / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی از استمرار گازرسانی و پایداری شبکه گاز پس از وقوع زلزله در شهرستان خوی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۲۵    
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه بهار در بهار ویژه کارکنان و همسران کارکنان و بیست و چهارمین دوره ویژه فرزندان کارکنان این مجموعه در محل نمازخانه شرکت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
کرج- مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت: آسارا تنها شهر باقی مانده در البرز بوده که هنوز گاز به آنجا نرسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرحله مقدماتی بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه شرکت گاز استان در یاسوج آغاز شد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان، گفت: در ایام الله دهه فجر امسال 128 طرح گازرسانی با اعتباری بالغ بر 1562 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: مصرف گاز در 24 ساعت گذشته در استان ، 4 میلیون و 500 هزار متر مکعب اعلام شد
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ ابوالقاسم عسکری مدیرعامل این شرکت در این جلسه بیان داشت: با توجه به شرایط موجود در حوزه مصرف انرژی واهمیت مصرف بهینه و صرفه جویی همه جانبه در برق و گاز، تعاملات سازمان نظام مهندسی و شرکت گاز می بایست در راستای اجرای هر چه بهتر مقررات ملی ساختمان از جمله مباحث 17 ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین زنجان ؛ سلیمانی نژاد افزود: دهه فجر امسال طرح اتصال 71 روستا و واحد صنعتی استان زنجان به شبکه سراسری گاز آماده افتتاح شده است. وی ادامه داد: همچنین عملیات گاز رسانی به 27 روستای دیگر زنجان هم در دهه فجر آغاز می شود. ...