چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۷:۲۲Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت گاز»

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ در این آیین که امام جمعه و فرماندار شهرستان پاوه و مدیرعامل شرکت گاز استان هم حضور داشتند، طرح گازرسانی به 7 روستا و یک واحد تولیدی-صنعتی پاوه با اعتبار 765 میلیارد ریال به بهره برداری رسید . ...
سپیدار آنلاین   ۱ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت گاز استان البرز گفت: انتخابات رکن اصلی نظام است و اگر این حماسه کم رنگ شود دشمن حریص می شود و باید با حضور پررنگ توطئه های اطراف را خنثی سازیم. ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از گازرسانی به روستای هجیج و شش روستای دیگر شهرستان پاوه خبر داد و گفت: گازرسانی به شهر ازگله نیز هفته آینده به بهره برداری می رسد.
شرکت ملی گاز ایران   ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی از اعلام رسمی نتایج دور اول برندگان پویش مردمی سازی مدیریت مصرف گاز خبر داد.
معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان یزد، از مدیریت مصرف گاز و همکاری خوب صنایع در اعمال محدودیت های مصرف گاز قدر دانی کرد.
سپیدار آنلاین   ۴ ساعت پیش    
سرپرست شرکت گاز استان البرز گفت: تلاش داریم تا در روزهای سرد سال گاز هیچ منزل مسکونی و هیچ واحد صنعتی قطع نشود و همکاران من در زمستان به صورت شبانه روزی برای این هدف پای کار هستند. ...
نسیم کرمانشاه   ۶ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از گاز رسانی به 7 روستا و یک واحد تولیدی در شهرستان پاوه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: چرداول یکی از مناطق سبز ایلام از لحاظ توسعه گازرسانی است.
سبلان ما   ۹ ساعت پیش    
شرکت گاز استان اردبیل اعلام کرد: گاز برخی از نقاط شهرهای اردبیل، مشگین شهر و انگوت امروز قطع خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۴۶    
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه چرداول یکی از مناطق سبز استان از لحاظ توسعه گازرسانی است،گفت: هم اکنون 100 درصد جمعیت شهری و روستایی چرداول از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۱۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و مدیرعامل شرکت گاز این استان در نشستی مشترک به بررسی چگونگی اجرای بند (ه) تبصره 9 قانون بودجه 1402 پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۰    
بجنورد-ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی گفت: روند مصرف گاز بخش خانگی و اداری این استان افزایشی است که با توجه به پایداری جبهه هوای سرعت احتمال ایجاد مشکل در تامین این انرژی خواهیم داشت.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از پایش مصرف گاز افزون بر 10 هزار و 807 مورد از مراکز دولتی و عمومی استان از ابتدای آذرماه سال جاری تاکنون خبر داد.
پایگاه خبری کوه سرفراز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان البرز گفت: تا پایان دی ماه سال جاری بیش از 12 هزار نفر در استان البرز تحت پوشش خدمات اداره گاز قرار گرفته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
شرکت گاز گیلان اعلام کرد: به علت تعمیر خطوط انتقال، جریان گاز برخی مناطق لنگرود و رودسر فردا 2 اسفند موقت قطع می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج – فعله گری، مدیرعامل شرکت گاز کردستان از رسیدن ضریب نفوذ گاز طبیعی در مناطق شهری و روستایی این استان به 100 درصد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: امسال بیش از 8 هزار مورد پایش دمای ادارات در سطح استان انجام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۷    
به مناسبت سوم شعبان سالروز ولادت امام حسین(ع)، روز پاسدار، ولادت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز با حضور مدیرعامل و معاونین و اعضای هیات مدیره شرکت گاز استان، از جانبازان و فرزندان شهدا شاغل در این شرکت تقدیر شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: در سال 1402 تا پایان دی ماه در مجموع 7 هزار و 424 کیلومتر در البرز شبکه گذاری شده که 5 هزار و359 کیلومتر در مناطق شهری و 2 هزار و 65 کیلومتر در مناطق روستایی بوده است. به گزارش دانستنی آنلاین: مدیر عامل شرکت گاز استان البرز از 107 کیلومتر شبکه گذاری [...]
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: از ابتدای سال تا پایان دی ماه 33 هزار و 164 مشترک جدید به مشترکان شرکت گاز استان البرز افزوده شده است. به گزارش دانستنی آنلاین: سرپرست شرکت گاز استان البرز گفت: از ابتدای سال تا پایان دی ماه بیش از 30 هزار مشترک جدید به جمع مشترکان استان البرز افزوده شده است. [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۲    
سرپرست شرکت گاز استان البرز گفت: تا پایان دی ماه سال جاری بیش از 12 هزار نفر در استان البرز تحت پوشش خدمات اداره گاز قرار گرفته اند.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان البرز از 107 کیلومتر شبکه گذاری در البرز خبر داد و گفت: از ابتدای سال تا پایان دی ماه بیش از 30 هزار مشترک جدید به جمع مشترکان گاز استان البرز اضافه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت گاز گیلان اعلام کرد: به علت برخورد بیل مکانیکی راهداری، گاز 3 روستای کمال محله، گشت رودخان و گردِاولَست در شهرستان فومن قطع شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان البرز گفت: تا پایان دی ماه 1402 نزدیک به 7 هزار انشعاب در استان البرز واگذار شده است. کامران ایمانی فولادی سرپرست این شرکت بیان کرد ...
کرمان نو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۷    
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: با اجرای طرح آموزش نکات ایمنی و مصرف بهینه گاز به دانش آموزان کرمانی از ابتدای شروع فصل سرما تاکنون 285 هزار و ششصد دانش آموز در این استان به همیاران گاز پیوستند.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
در راستای برنامه های دولت سیزدهم، امید آفرینی و مهاجرت معکوس به روستاها مشعل گاز روستای اسدآباد کاشان روشن گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، ابوالقاسم عسکری مدیرعامل این شرکت گفت، در راستای امید آفرینی و مهاجرت معکوس به روستاها مشعل گاز روستای اسدآباد کاشان روشن گردید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: با ورود جبهه هوای سرد در24 ساعت گذشته مصرف گاز در بخش های خانگی و اداری استان، 25 درصد افزایش یافت.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۷:۵۳    
طبق اعلام شرکت گاز استان اردبیل، گاز کلیه مشترکین واقع در شهرک کشاورزی، خیابان طلائیه، کوچه های طلائیه 6-7-8 شرقی در شهر اردبیل امروز به مدت 8 ساعت قطع خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر شرکت گاز شهرستان اراک گفت: 2 هزار و 220 کیلومتر شبکه گاز این شهرستان در 2 سال نخست فعالیت دولت سیزدهم ایجاد شده است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در راستای حمایت از صنایع با امهال شش ماهه بدهی شرکت پتروشیمی مسجدسلیمان به شرکت گاز موافقت شد. به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان روز یکشنبه 29 بهمن ماه به ریاست علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان برگزار ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان البرز اظهار کرد: با استفاده از ابزارهایی که در اختیار داشتیم 24 هزار ویلای استخردار در ساوجبلاغ و چهارباغ شناسایی کردیم. کامران ایمانی فولادی در دیدار با مدیر کل دیوان محاسبات استان البرز بیان کرد ...
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۲    
اطلاعیه شرکت گاز سمیرم قابل توجه همشهریان گرامی: در راستای خدمات گسترش شبکه گازرسانی به مردم سمیرم به استحضار همشهریان میرساند: فردا دوشنبه 1402/11/30 آدرس های ذیل در ساعات اعلام شده قطع می گردد ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۱    
رئیس جهاد دانشگاهی قم از رضایت مندی 83 درصدی مردم از عملکرد شرکت گاز استان قم طی سال 1402 خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۶    
مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: 21 اداره پُرمصرف گاز در استان لرستان، اخطار قطع گاز گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز گلستان از افزایش یک و نیم برابری مصرف گاز در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز فارس گفت: با تلاش شبانه روزی و مجدانه همکاران، گاز روستا های مجاور محل وقوع انفجار در شهرستان های سرچهان، بوانات و صفاشهر که دچار قطعی گاز شده بودند در کمترین زمان ممکن به شبکه گاز وصل شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۹    
یزد- ایرنا - سرپرست شرکت گاز یزد از گازرسانی به 93 روستای استان در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: 727 روستای این استان از نعمت گاز بهره مند هستند.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، گردهمایی آموزشی توجیهی کارشناسان برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور در روزهای جمعه و شنبه، بیست و هفتم و بیست و هشتم بهمن ماه با حضور معاون استاندار قم، معاون برنامه ریزی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت گاز استان کرمان گفت: با بهره برداری از پروژه گازرسانی ،78 روستا در بخش نگین کویر فهرج از نعمت گاز برخوردار شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۵    
شرکت گاز آذربایجان غربی از قطعی 11 ساعته گاز در مناطقی از نقده خبرداد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
در زمینه های توسعه خدمات گازرسانی در سطح شهرها و روستاهای استان کردستان اقدامات بسیار مطلوب صورت گرفته است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۱    
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت : به منظور مدیریت مصرف گاز ضمن بازرسی و پایش از تمامی ادارات و نهاد های دولتی در راستای مدیریت مصرف جهت تأمین سوخت جایگزین صنایع و نیروگا ها با شرکت پخش فرآورده های نفتی هماهنگی لازم انجام شده است.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۱    
گیل خبر/ گاز سرمایه ملی و متعلق به همه نسل ها می باشد، آن را بهینه و درست مصرف کنیم. روابط عمومی شرکت گاز استان گیلان
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۰    
مدیرعامل شرکت گاز ایلام گفت : این اداره کامل برای مقابله با وقوع حوادث احتمالی طبیعی، غیرمترقبه یا هرگونه حوادث دیگر، اتفاقات را در شبکه توزیع گاز مدیریت می کند تا آحاد مختلف مردم در مصرف گاز دچار کمبود یا مشکل نشوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت : به منظور مدیریت مصرف گاز ضمن بازرسی و پایش از تمامی ادارات و نهاد های دولتی در راستای مدیریت مصرف جهت تأمین سوخت جایگزین صنایع و نیروگا ها با شرکت پخش فرآورده های نفتی هماهنگی لازم انجام شده است.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۹    
به اطلاع مشترکین محترم گاز بخش وردشت می رساند در صورتیکه گاز آنها تاکنون وصل نگردیده است با شماره امداد گاز وردشت تماس بگیرند. تلفن 031 53580003 09130786988 به لحاظ حفظ ایمنی ، شب گذشته گاز مشترکینی که در هنگام مراجعه مامورین اداره گاز در منزل سکونت نداشته اند یا پاسخگو نبوده اند وصل نگردیده [...]
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، صدا و سیمای استان آذربایجان شرقی در پی انفجار ناشی از اقدامات خرابکارانه دشمنان در خطوط سراسری انتقال گاز کشور اطلاعیه شرکت گاز را در تمامی حوزه های پیام باهدف برنامه ریزی واحدهای تولیدی در این زمینه چندین بار اطلاع رسانی کرد. ...
مدیر بهره برداری شرکت گاز استان قزوین گفت: درحال حاضر محدودیت مصرف گاز بخش های اداری و آموزشی رفع شد. مدیر بهره برداری شرکت گاز استان قزوین گفت: درحال حاضر محدودیت مصرف گاز بخش های اداری و آموزشی رفع شد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان با بیان اینکه نزدیک به 15 هزار پایش در سطح استان از ابتدای اجرای طرح انجام شده، گفت: در این طرح، در یک روز جریان گاز 4 مجموعه ورزشی نهاوند به علت مصرف بی رویه این انرژی قطع شد.