یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۲:۱۰Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت گاز»

ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران یک فوریت لایحه اعطای مجوز به شهرداری تهران جهت واگذاری حق انتفاع به صورت رقبی اراضی و املاک خود به شرکت گاز استان تهران جهت احداث برج های تخلیه اضطراری گاز در مواقع بحران (زلزله) رای مثبت دادند.
استانداری گلستان   ۲ ساعت پیش    
نشست مشترک مدیرعامل گازگلستان با دبیر مجمع نمایندگان و نماینده شهرستانهای آزادشهرو رامیان درمجلس شورای اسلامی در نشست مهندس علی طالبی مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان و غلامعلی کوهساری نماینده شهرستانهای رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی ...
در راستای واگذاری نظارت بر اجرای سیستم لوله کشی داخلی تمامی مشترکین عمده صنعتی، کشاورزی و دام و طیور و.. به سازمان نظام مهندسی، دوره های آموزشی تخصصی ویژه ناظرین این حوزه به صورت مجازی آغاز شد. ...
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- بنابر اطلاعیه شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد، گاز منطقه دشتروم بویراحمد یکشنبه 29 فروردین در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوا از ساعت هشت صبح به مدت هشت ساعت قطع است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با بیان اینکه گازرسانی را می توان یکی از اقدام های موفق دولت تدبیر و امید دانست، گفت: 6 نیروگاه مقیاس کوچک در دولت تدبیر و امید در استان گازرسانی شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۳    
هدف استراتژیک شرکت گاز استان کردستان گسترش خدمات در جای جای استان به خصوص مناطق دورافتاده و محروم است که تحقق عدالت اجتماعی و رفع محرومیت، چهره واقعی خود را به مردم نجیب و شریف این خطه از میهن اسلامی نشان دهد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از تحقق 190 درصدی برنامه این شرکت در خصوص اجرای شبکه گازرسانی طی سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرعامل شرکت گاز البرز گفت: در حال حاضر 37 پروژه گازرسانی روستایی در دست اجرا است و پیش بینی می شود تا پایان سال 1400 بیش از 95 درصد شهرستان طالقان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: با پروژه هایی که در شهرستان تکاب درحال اجرا است و با پیشرفتی که در اجرای این پروژه ها وجود دارد؛ در آینده نزدیک، میزان بهره مندی خانوار روستایی این شهرستان به 80 درصد می رسد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۳    
در نشست مدیران عامل شرکت گاز استان سمنان و مخابرات استان، راهکارهای تعامل و همکاری این دو شرکت در جهت بسط و توسعه زیرساخت های مورد نیاز به منظور ارائه خدمات هرچه مطلوب تر الکترونیکی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
احتساب - استاندار هرمزگان بیان کرد: در خصوص گازرسانی در استان زحمات زیادی کشیده و جهت محقق شدن نتایج این تلاش ها، باید تحولی عظیم در امر گازرسانی با کمک سایر دستگاه های مربوطه ایجاد شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: 200 روستای واقع در مناطق سخت گذر و مسیرهای کوهستانی و جنگلی این استان پارسال گازرسانی شد.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به دنبال حمله موشکی به پایگاه نظامیان آمریکایی در دیرالزور سوریه چند تن از نظامیان این کشور زخمی شدند. به گزارش شیعه پرس به نقل از شبکه الاتجاه عراق، یک پایگاه نظامیان ایالات متحده آمریکا در دیرالزور سوریه هدف حملات موشکی قرار گرفت. ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: پارسال بطور میانگین در هر هفته، به پنج روستا در استان کرمان گازرسانی شد و اکنون 1432 روستا در استان، از گاز طبیعی بهره مند هستند.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۰    
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از اجرای کامل طرح طبقه بندی مشاغل و بیمه تکمیلی کارکنان در این شرکت خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از گازدار شدن 33 صنایع مختلف در شهرستان بدره خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از مصرف 2998 میلیون متر مکعب گاز طبیعی طی 12 ماهه سال گذشته در استان خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: یک هزار و 562 روستای کردستان قابلیت گازرسانی را دارند که از این تعداد حدود یک هزار و 402 روستای کردستان از این نعمت بهره مند شده اند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 90 درصد مشترکین شرکت گاز استان مرکزی ازخدمات غیرحضوری سامانه ارتباط با مشتریان درسال 1399رضایت داشته اند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شرکت گاز استان یزد با گازرسانی به صد در صد تعهدات گازرسانی به واحدهای صنعتی مشمول مصوبه شورای اقتصاد در سال 99 موفق به کسب رتبه برتر از لحاظ میزان صرفه جویی مصرف سوخت مایع در بین شرکت های گاز استانی شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از نقش بی بدیل و تاثیر گذار رسانه ملی در فرهنگ سازی برای اصلاح الگوی مصرف و کاهش حوادث ناشی از گاز طبیعی خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۳    
مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان در مورد پاسخگویی سریع و صریح به ارباب رجوع گفت: یکی ازاستراتژی های محوری این شرکت چابکی و سرآمدی در عملیات و پاسخگویی سریع و صریح به درخواست های مشترکین بوده و اجرای صحیح این اصل حمایت از ارزش های والای انسانی را به دنبال دارد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شرکت گاز استان گیلان در راستای افزایش سطح دانش و بهره وری کارکنان و به تبع آن جلب رضایتمندی حداکثری ذینفعان سازمان، در سال 1399 بالغ بر 90 هزار نفرساعت دوره های آموزشی برگزار کرده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۳    
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از اجرای قریب به 10 هزار کیلومتر شبکه گاز طبیعی در اقصی نقاط استان خبر داد.
دیدشهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: بیش از 510 هزار مشترک از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند. سردار اسماعیلی مدیر عامل این شرکت، عملکرد سال گذشته شرکت گاز استان را بدین شرح توضیح داد: در سال گذشته بیش از بیست هزار و 500 مصرف کننده جدید در بخشهای مختلف اعم از خانگی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 65 روستای استان در دست اجرا و 95 روستا نیز در مرحله انجام مناقصه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۴:۵۶    
سرپرست شرکت گاز مازندران در ارتباط با گازرسانی به منطقه کجور در نوشهر گفت: پیگیری ها و مکاتبه های لازم در این زمینه با توجه به اینکه در منطقه کوهستانی قرار گرفته، انجام شده است، که در صورت تصویب بودجه در دستور کار قرار خواهد گرفت.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اندازه گیری و توزیع گاز شرکت گاز استان هرمزگان از رشد بیش از 18 درصدی مصرف گاز در هرمزگان درسال 99 به مدت مشابه سال 98 خبرداد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان یزد، در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان یزد شکل گیری و گسترش کلان شهرها و توسعه صنعت را با وجود مزایای ناشی از آن، تهدیدی جدی برای محیط زیست دانست.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
روند گازرسانی رو به پایان بوده و در نتیجه عمده فعالیت شرکت گاز کاهش می یابد؛ این روند و همچنین لزوم توسعه سایر میادین گازی به جز پارس جنوبی موجب بررسی حضور این شرکت در بخش بالادستی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۱    
رئیس روابط عمومی شرکت گاز خوزستان گفت: اجرای اصول نظام آراستگی و مرتب سازی محیط کار (5S) امری الزامی در شرکت محسوب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
شرکت گاز خوزستان اطلاعیه ای در خصوص قطع گاز شهری در مناطقی از شهرستان کارون صادر کرد.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان تاکید کرد ؛ تکریم ارباب رجوع باید در چهارچوب قانون و مقررات باشد / رسیدگی به در خواست ها و شکایات مردمی در حداقل زمان ممکن انجام گیرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از تحویل بیش از 223میلیون مترمکعب گاز به جایگاه های سوختCNG استان در سال1399 خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت: البرزی ها در سال 1399 بیش از 5 میلیارد و 753 میلیون متر مکعب گاز طبیعی مصرف کرده اند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: در سال گذشته با هدف صرفه جویی و مدیریت انرژی، بیش از یکهزار و 168 مورد بازرسی و پایش مصرف گاز در سطح ادارات استان ایلام انجام شده است.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
شرکت گاز قزوین با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: به علت تعمیرات اضطراری، گاز مشترکان شهرک صنعتی لیا قطع خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۳    
اصفهان- علوی، مدیرعامل شرکت گاز اصفهان گفت: سال گذشته شاهد افزایش 20 درصدی مصف گاز در استان بودیم و این عدد به 21 میلیارد متر مکعب رسید.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: در راستای مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا، با پیگیری های صورت گرفته با مرکز بهداشت شهرستان زنجان؛ انجام تست کرونا از کارکنان شرکت گاز استان زنجان به صورت رَپید تست یا تست سریع انجام شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان از اجرای بیش از 660 کیلومتر خط تغذیه و شبکه گازرسانی در سطح استان کردستان در سال 1399 خبر داد .
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از اجرای 350 کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی و خطوط اختصاصی صنایع طی سال گذشته در این استان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان از کسب رتبه برتر این شرکت، در ارزیابی سلامت نظام اداری در بین شرکت های گاز استانی و همچنین دریافت لوح تقدیر از سوی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان تهران، اقدامات این شرکت در راستای ترویج و توسعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در جامعه دانش آموزی را تشریح کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از انجام پروژه های پژوهشی با هدف توانمندسازی تولیدات داخلی و خودکفایی هر چه بیشتر در صنعت گاز کشور خبر داد.
خبرنما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۸    
به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر طی حکمی از سوی مهندس رحمانی مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر آقای محمد حسین بحرانی به سمت رئیس اداره گاز شهرستان کنگان منصوب شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: آمار حوادث مرتبط با مشترکین گاز در گیلان کاهش یافته است .
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد: بهره مندی بیش از یک هزار و 70 مشترک صنعتی از نعمت گاز طبیعی به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرعامل این شرکت، با بیان این مطلب گفت: با بهره مندی بیش از یک هزار و 70 مشترک صنعتی طی سال گذشته ...
خبر خوی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی از راه اندازی و بهره برداری کامل تلفن گویای 1594 این شرکت در استان خبر داد.
رانکوه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۰    
صبح امروز فرماندارشهرستان املش به همراه رئیس اداره گاز شهرستان جهت بررسی آخرین وضعییت گازرسانی به روستاهای شهرستان با مدیرعامل گاز گیلان ملاقات نمودند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امسال شرکت گاز گیلان به 80 روستای استان با بیش از 100 میلیارد تومان اعتبار گازرسانی خواهد کرد.