چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۷:۲۳Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تولیدکنندگان داخلی»

ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر عامل شرکت پشتیبانی دام کشور گفت: با اتخاذ تصمیمات راهبردی و تلاش های مضاعف در این شرکت، با توجه به موجودی فعلی و خریدهای صورت گرفته طی دو ماه آینده کمبودی در زمینه تامین نهاده احتیاجات تولید کنندگان داخلی و نیز تامین ذخائر راهبردی موجود نخواهد بود.
معدن نامه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت ایران ضمن اشاره به کمبود ماشین آلات معدنی و ضرورت نوسازی دستگاه ها گفت: تولیدکنندگان داخلی ماشین آلات معدنی، ظرفیت کافی را برای ما فراهم نمی کنند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حمایت اداره کل دامپزشکی استان قزوین از تولیدکنندگان داخلی در راستای احقاق شعار سال رئیس اداره تشخیص و درمان اداره کل دامپزشکی استان قزوین گفت: نظارت بر فرآیند تولید و توزیع دارو، مکمل، ضدعفونی کننده ها و سموم دامی از جمله وظایف اداره تشخیص و درمان اداره کل دامپزشکی استان می باشد. ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
شهردار تهران با بیان اینکه تفاوت قیمت اتوبوس های برقی چینی با اتوبوس های برقی داخلی بین 5 تا 6 میلیارد تومان در هر اتوبوس است، گفت: اتوبوس های چینی به مراتب ارزان تر از اتوبوس های داخلی هستند.
ایستنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تحکیم موقعیت اینتل با بودجه دولتی 10 میلیارد دلاری منبع: Zoomit دولت آمریکا 10 میلیارد دلار به اینتل پرداخت می کند تا کارخانه های خود را در خاک این کشور توسعه دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۲۰    
توانمندی تولیدکنندگان داخلی صنایع در و پنجره سازی نه تنها واردات این محصول را به صفر رسانده بلکه رونق صادرات در صنعت را در پی داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
کارشناس صنعت روانکار گفت: بیش از 90درصد روانکار مورد نیاز کشور به صورت پایدار توسط شرکت های داخلی در حال تأمین و تولید است و مورد استفاده مردم و صنایع مختلف قرار می گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۶    
موفقیت کم نظیری که حاصل اعتماد به دانش مهندسی بومی، استفاده از ظرفیت حداکثری تولیدکنندگان داخلی با رویکرد عدالت محوری و بهبود شاخص های کیفی است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فجر انرژی خلیج فارس، پای تفاهم نامه ها و قراردادهایی باارزش بیش از 10 هزار میلیارد ریال را امضا زد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
موفقیت کم نظیری که حاصل اعتماد به دانش مهندسی بومی، استفاده از ظرفیت حداکثری تولیدکنندگان داخلی با رویکرد عدالت محوری و بهبود شاخص های کیفی است
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۰:۲۲    
لیلا شریف - فرناز محمدزاده- روزنامه نگار مناظره مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی و نماینده ایران خودرو از ظرفیت تولید داخل برای تأمین اتوبوس های شهری پرده برداشت ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران گفت: اتوبوس های تولید داخل 25 تا 40 درصد گران تر از اتوبوس های چینی است. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مهدی علیزاده با حضور در شبکه خبر درباره واردات اتوبوس های برقی به حمل و نقل عمومی تهران ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۷:۴۳    
30هزار و 982 دستگاه انواع خودرو سنگین باری توسط تولیدکنندگان داخلی به تولید رسیده که در مقایسه با 10ماهه سال گذشته 18 درصد رشد را به ثبت رسانده است
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران گفت: ما قراردادهای شفافی با تولیدکنندگان داخلی بستیم اما در کنار حمایت از تولید داخلی نمی توانیم به نیاز مردم بی توجه باشیم.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: از 414 دستگاهی که از ایران خودرو دیزل تحویل گرفتیم. تقریبا 50 درصد خوابیده است، کیفیت این خودروسازی مشکل دارد. بارها گفته ایم اما مسئله رفع نشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
منطقی معاون حمل و نقل و صنایع خودرو وزارت صمت به بازار گفت: استراتژی تولید مقرون به صرفه خودروهای برقی در دستور کار تولیدکنندگان داخلی قرار دارد، چرا که قیمت باتری به صورت روز افزون کاهش می یابد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران درخصوص خرید پهپاد برای اطفای حریق هوایی گفت: این موضوع در جلسات کمیته ایمنی مورد بررسی قرار گرفته است و هیچ محدودیتی برای خرید نداریم.
به گفته مصطفی میرسلیم، نسبت واردات باید حدود یک یا دو در هزار باشد تا تولیدکنندگان داخلی بتوانند از ابتکارات خود استفاده کنند. به این معنی که برای هر هزار خودروی تولید داخلی، باید یک یا دو خودرو وارد شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نوشداروی واردات خودرو که سال هاست به عنوان راهکار رفع مشکلات صنعت و بازار خودروی داخلی معرفی می شود، با گذشت یک سال از زمان اجرا نه تنها دستاورد چندانی در تنظیم بازار یا ایجاد رقابت در بین تولیدکنندگان داخلی نداشته، بلکه به بازار دلالی و افزایش قیمت نیز دامن زده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مشهد- معاون وزیر نفت گفت: امروز در تراز صادرکنندگان فناوری کاتالیست که در انحصار کشورهای غربی بود، قرار گرفته ایم و 97 درصد نیاز کاتالیست کشور از تولیدکنندگان داخلی تأمین می شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یکی از افتخارات شرکت ملی گاز ایران حمایت از شرکت های دانش بنیان و مخترعین و مبتکرین کشور است و از آثار ارزشمند این حمایت ها این است که امروز حدود 98 درصد از کالاهای مورد نیاز صنعت گاز از تولیدات داخلی تامین می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
صنعت خورشیدی اروپا در بحران است. سیل پنل های خورشیدی ارزان چینی، بازار را اشباع کرده و تولیدکنندگان داخلی را به مرحله نابودی کشانده است.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۶:۵۴   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: در موضوع آسایش و رفاه مردم تهران با احدی تعارف نداریم و متأسفانه ایران خودرو در موضوع اتوبوس هم مثل موضوع خودروی سواری بدعهدی دارد و انگار نه انگار که این مردم حق استفاده از اتوبوس با دوام و با کیفیت دارند ...
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور گفت: تا زمانی که امکان تولید داخل وجود دارد، نباید واردات صورت گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو، با عنوان این مطلب که هیچ مشکل و کمبودی در تامین انسولین نداریم، از اضافه شدن دو شرکت تولید کننده دیگر به تولیدکنندگان انسولین خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تامین اتوبوس برای مدت طولانی در اولویت کاری مسئولان نبوده و حالا که اوضاع وخیم شده و آلودگی هوا هم شدت گرفته، تامین نسخه پاک و برقی، آن هم در زمانی کوتاه را در دستور کار قرار داده اند و آنقدر این مسیر را پرشتاب پی گرفته اند که حتی فراموش کرده اند پول سفارش ثبت شده را بپردازند ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۴   + ۳۶ سایت دیگر  
تامین ذخایر استراتژیک شرکت پشتیبانی امور دام از تولیدکنندگان داخلی سیاست راهبردی وزارت جهادکشاورزی در حمایت از تولید داخل است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
تامین ذخایر استراتژیک شرکت پشتیبانی امور دام از تولیدکنندگان داخلی سیاست راهبردی وزارت جهادکشاورزی در حمایت از تولید داخل است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
در این رویداد مهندس سیاوش میرحاجی با اشاره به الزام شرکت پتروشیمی پارس به تأمین احتیاجات خود از تولیدکنندگان داخلی گفت: کشورهای پیشرفته امکان ندارد که تولید فناوری، صنعت و تجهیزات حیاتی خود را به دیگران بسپارند براین اساس ما مأمور به تولید فناوری و تجهیزات مورد نیازمان هستیم.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر احداث و تولید نیروگاه های ساتبا گفت: عملیات اجرائی مگاطرح ویژه احداث 4500 مگاوات نیروگاه خورشیدی برای بهره برداری در پیک مصرف بار سال 1403 آغاز شد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تغییر اولویت های دولت از تولید داخلی به واردات شکر، سبب مختل شدن تعادل بین منافع تولیدکنندگان داخلی و واردکنندگان شده و چالش های جبران ناپذیری برای صنعت تولید شکر و کشاورزان ایجاد کرده است.
اسب بخار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۱۳    
تولیدکنندگان داخلی سعی می کنند برای جلوگیری از تشویش اذهان عمومی و تلاطم بازار، خود را نسبت به آینده امیدوار نشان بدهند، اما برخلاف این ظاهرسازی، به نظر می رسد نگرانی ارزی خودروسازان جدی است. ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۱    
متخصصان الکترونیک یک شرکت دانش بنیان ایرانی، موفق به تولید و طراحی دستگاه تست دسته سیم خودرو با بهره گیری از فناوری هوش مصنوعی پایتون در ایران شدند و همین تولید باعث رفع نیاز صنعت گران و تولیدکنندگان داخلی قطعات خودرو برای واردکردن این دستگاه از کشور آمریکا شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: در ماه های اخیر گزارش های مکرر خبری مبنی بر برنامه خودروسازان داخلی جهت واردات مدل های جدید خودروهای خارجی منتشر شده است. متاسفانه به دلیل فقدان منطق علمی رقابت پر هرج و مرج در میان تولیدکنندگان داخلی و مونتاژ کاران ایجاد کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
یکی از معضلاتی که تولیدکنندگان داخلی اسباب بازی با آن مواجه هستند واردات و قاچاق اسباب بازی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی امروز سه شنبه 10 بهمن 1402 با رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی(ره) دیدار خواهند کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۲۱:۱۵    
رییس شورای شهر تهران درباره چرایی واردات اتوبوس گفت: وقتی مشکل آلودگی هوا در شهر تهران وجود دارد و مردم نمی توانند نفس بکشند و تولیدکنندگان داخلی هم سرعت نیاز تامین این خودرو و اتوبوس برقی را ندارند باید به سمت واردات برویم.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
بیمه پارسیان با هدف معرفی توانمندی های این شرکت در حوزه بیمه های انرژی، صنعتی و بازرگانی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی در پنجمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی حضوری فعال خواهد داشت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تولیدات داخلی در کشور در طی 40 ساله اخیر در حال رشد و توسعه بوده. وجود بیش از یکصد اتحادیه و انجمن های صنفی در تولیدات و صنوف مختلف بیانگر این است که تولیدات داخلی در کشور در حال رشد و توسعه است اما تولیدکنندگان داخلی همواره با چالش های متعددی مواجه هستند که با وجود موانع و مشکلات پیش روی توانسته ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۷:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
مثلاً وقتی می خواهد از گندمکاران داخلی گندم بخرد، نرخ گندم وارداتی را بر اساس دلار رانتی محاسبه کرده و بر اساس آن به حساب تولیدکنندگان داخلی می رسد و تازه منت هم بر سر آنان می گذارد که ده درصد گران تر از قیمت جهانی گندم از داخل می خریم تا به تولیدکننده داخلی کمک کرده باشیم! هر زمان [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر کشور گفت: صنعتگران و تولیدکنندگان داخلی روز به روز در جهت داخلی سازی قدم برمی دارند که یک کار ارزشمند از حیث صنعت است و ما با خرید تولیدات داخلی، از توسعه صنعت کشور، رفع نیاز و ارایه خدمات بهتر به شهروندان حمایت می کنیم.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۵    
رکنا: یک استاد دانشگاه گفت: اگر قرار است وارد بازارهای جهانی شویم، باید از تولیدات و تولیدکننده داخل حمایت کنیم، بنابراین آزادسازی کامل محصولاتی همچون لوازم خانگی که تولیدکنندگان داخلی خوبی دارد و نیاز بازار را تامین می کند، درست نیست.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۳:۵۷    
بررسی صورت های مالی تولیدکنندگان داخلی در گروه قند و شکر نشان می دهد پس از افزایش قیمت جهانی شکر به بیش از 700 دلار به ازای هر تن و همچنین افزایش قیمت مصوب شکر، سود هر سهم این شرکت ها رشد چشم گیری داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
با اینکه همواره بر تولید و ساخت محصولات داخلی تاکید شده، اما عدم حمایت و هزینه های بالای تهیه مواد اولیه نه تنها تولید کنندگان را دلسرد کرده است، بلکه باعث گرانی در بازار شده و به رکود نیز دامن زده است ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، احمد وحیدی، با اشاره به سیاست وزارت کشور در حمایت از تولیدکنندگان داخلی گفت: اگر تولیدکنندگان اتوبوس آمادگی داشته باشند، امسال نیز می توانیم از آنها اتوبوس شهری خریداری کنیم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
احمد وحیدی، با اشاره به سیاست وزارت کشور در حمایت از تولیدکنندگان داخلی گفت: اگر تولیدکنندگان اتوبوس آمادگی داشته باشند، امسال نیز می توانیم از آنها اتوبوس شهری خریداری کنیم
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
احمد وحیدی، با اشاره به سیاست وزارت کشور در حمایت از تولیدکنندگان داخلی گفت: اگر تولیدکنندگان اتوبوس آمادگی داشته باشند، امسال نیز می توانیم از آنها اتوبوس شهری خریداری کنیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۱    
تولیدکنندگان داخلی از توان تولید لوکوموتیو در حد استانداردهای جهانی برخوردارند، اما نبود سفارش گذاری به چالشی برای این صنعت منجر شده است.