دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۹:۳۳Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر تهران»

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، سید محمد آقامیری رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه تولید و توزیع آسفالت در سطح شهر روند مطلوبی دارد ...
ایرنا   ۲۵ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر تهران از شکایت شهرداری تهران از مجموعه سعدآباد جهت قطع درختان این مجموعه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
بحث آلایندگی محور اصلی جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران بود و اعضای شرکت کننده در جلسه، ممنوعیت فروش مجوز طرح ترافیک را در روز هایی که آلودگی هوا از حد مجاز بالاتر است، تصویب کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 12 آذرماه با حضور مهدی چمران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران و اعضای این کمیسیون برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر ، ناصر امانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و نود و هفتمین جلسه شورا ضمن ارائه گزارش محله گردی از محله گلشن در منطقه چهار شهر تهران ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص اعتراض هیئت تطبیق به ممنوعیت تبلیغات نمایشگاه بین المللی در سطح شهر، گفت: ما دردنامه ای برای دوستان در فرمانداری تهران، نوشتیم و گفتیم مهم نیست که تأیید کنید یا خیر. این مسئله جای تأمل برای بی فکری عده ای دارد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۳    
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: متأسفانه همچنان با مسائل و مشکلات قدیمی درباره معلولان دست و پنجه نرم می کنیم و شاهد استمرار وضعیت نامطلوب این قشر جامعه هستیم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و نود و هفتمین جلسه شورا نسبت به گزارش رئیس سازمان بهزیستی کشور واکنش نشان دادند و خواستار انجام مسئولیت نهادهای مسئول در قبال معلولان شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر تهران درخصوص اعتراض هیات تطبیق فرمانداری به ممنوعیت تبلیغات نمایشگاه بین المللی درسطح شهر، گفت: ما نگفته ایم نمایشگاه تعطیل شود، درخواست ما این است که نمایشگاه های پرازدحام در محل نمایشگاه بین المللی (سئول ) برگزار نشود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۲    
رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اهمیتی که در قانون اساسی کشور برای شوراها قائل شده است، گفت: در قانون اساسی کشور، چند اصل به شوراها اختصاص یافته است اما تاکنون این اصول و آنچه ما انتظار داشتیم؛ محقق نشده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان بهزیستی با بیان اینکه سالانه 60 هزار نفر بر اثر تصادفات جاده ای به جمعیت معلولان تحت پوشش سازمان بهزیستی اضافه می شوند از شهرداری تهران تقاضا کرد که به مناسب سازی ساختمان ها برای معلولان ورود کند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، احمد صادقی در یکصد و نود و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در 2 سال اخیر نمایندگان مردم در تهران به انتقال نمایشگاه بین المللی به شهر آفتاب تأکید داشتند، گفت: قرار است نمایشگاه لوازم خانگی در این فضا برگزار شود. ...
رییس کمیته عمران شورای شهر تهران با اشاره به تعطیلی مکرر مدارس در زمان آلودگی هوا توسط کمیته اضطرار آلودگی هوا گفت: تعطیلی مدارس اثرات بدی را در ارتباط با تحصیل دانش آموزان دارد و باید به جای مدارس ادارات تعطیل شوند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مردم از وضعیت هوای تهران رضایت ندارند، بر مازوت سوزی در دو نیروگاه اطراف تهران تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ایجاد عارضه های ترافیکی بدون توجه به پیوست ها و مطالعات ترافیکی تنها موجبات نارضایتی شهروندان خواهد شد و این در حالی است که چنین عارضه هایی تنها بر ترافیک می افزاید حال آنکه ما باید در فکر کاهش ترافیک باشیم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از تعطیلی مدارس تهران گفت به جای مدارس باید برخی ادارات تعطیل شوند. سید محمد آقامیری رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و نود و هفتمین جلسه شورا با بیان اینکه پس از شیوع کرونا و ارزیابی وضعیت تحصیلی دانش آموزان با ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: برابری دسترسی شهروندان به امکانات از مصادیق عدالت اجتماعی است که در فضاهای شهری پایتخت، این اصل به درستی برای معلولان اجرا نشده است.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر ، مهدی اقراریان رئیس کمیته نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و نود و هفتمین جلسه شورا با اشاره به شهادت دو تن از افراد نیروی مسلح، اظهار کرد: تقاضای بنده این است هرچه سریعتر، 2 معبر به نام این 2 شهید نامگذاری شود. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۵۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت بر اساس گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس سوخت های تولیدی کشور از جمله بنزین، نفت گاز و دیگر سوخت ها مطابق استاندارد ملی نیستند و از 16 نیروگاه کشور 14 نیروگاه مازوت مصرف می کنند. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۲    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران درحاشیه برگزاری بکصد و نود و هفتمین جلسه شورای شهر تهران، توضیحاتی را در ارتباط با بحث واردات اتوبوس برقی و کاهش آلودگی هوا ارائه داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۹   + ۴۶ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر تهران معتقد است اجرای طرح های همچون تردد زوج و فرد خودروها و تعطیلی مدارس، شاید تاثیر موقتی روی کاهش آلودگی هوا داشته باشد اما در طولانی مدت اثرگذار نخواهد بود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مهدی چمران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران درحاشیه یکصد و نود و هفتمین جلسه شورای شهر تهران، توضیحاتی را درباره برقی سازی ناوگان حمل و نقل و تاثیر آن بر روی آلودگی هوا ارائه داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۷:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از افزایش تعداد واگن های مترو پرند در سال آینده خبر داد و گفت: به دنبال کاهش سرفاصله قطارها هستیم.
در حال حاضر بنزین سوپر در برخی از جایگاه ها توزیع می شود.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در آیین آغاز دومین دوره طرح "من شهردارم" در برج میلاد، گفت: شهروندان به اندازه یک آجر در ساخت شهر خود سهیم باشند و قطعاً دلسوزی و مشارکت شهروندان، زیست بهتری را برای شهر فراهم خواهد کرد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: موضوع ممنوعیت اجرای تبلیغ نمایشگاه بین المللی تهران، در صحن علنی فردا مورد پایش و بررسی قرار خواهد گرفت و تعیین تکلیف خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر ، آیین رونمایی از دومین دوره طرح من شهردارم صبح امروز -11 آذرماه 1402- باحضور شهردار تهران، رییس شورای اسلامی شهر، جمع دیگری از مدیران شهری و سفرای مردمی برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اجرای طرح من شهردارم گفت: با استفاده از این طرح شهروندان می توانند به سادگی و بدون واسطه مشکلات محله و منطقه خود را به مدیریت شهری منتقل کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شورای محلات شهر تهران با حضور مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، در نشست با شهردار و معتمدان محلی منطقه14 از این منطقه از پایتخت آغاز به کار کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با حضور رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران، شهردار منطقه9 و مدیران شهری، نشست هم اندیشی با قهرمانان ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی منطقه9 برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۶    
اصلاح اساسنامه سازمان تاکسیرانی شهر تهران در شورای اسلامی شهر تهران آغاز شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به رد پیشنهاد احیاء شورایاری ها در برنامه هفتم توسعه توسط نمایندگان مجلس، گفت: با وجود رد این پیشنهاد پیگیر احیاء شورایاری ها هستیم.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، آئین رونمایی از کتاب میهمان حبیب نوشته رضا شاعری دوشنبه 6 آذر همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س) با حضور جمعی از دوستان و همرزمان شهید حاج قاسم سلیمانی، مهدی عباسی عضو شورای اسلامی شهر تهران و خانواده شهدا برگزار شد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات نوشت: این تکذیبیه ها درواکنش به اظهارات برخی اعضای شورای شهر تهران واز جمله خانم سوده نجفی، رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران است که پریروز در یکصد و نود و ششمین جلسه این شورا، مازوت سوزی را از دلایل مهم آلودگی هوای پایتخت در 6ماهه دوم امسال عنوان کرد. درنخستین واکنش به این [...]
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به افتتاح متروی پرند و اتصال آن به تهران از کاهش سرفاصله قطارها به نصف وضعیت موجود، با اجرای قراردادهای منعقد شده خبر داد و گفت: با همکاری دولت 1050 واگن جدید اضافه کردیم و امیدواریم تا سال آینده اولین واگن به تهران برسد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد که توسعه مسیر های گردشگری غذا در پایتخت باید در هلدینگ گردشگری تهران مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گیرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۱۱    
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه افتتاح متروی پرند با پشتیبانی و حمایت دولت سیزدهم امکان پذیر شده است، جلوگیری از اتلاف سوخت، وقت و کاهش ترافیک را از مزایای مهم این پروژه ملی عنوان کرد ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 14؛ در بازدید صبحگاهی اعضای شورای اسلامی شهرتهران در قالب طرح رصد2 از هفت پروژه از جمله میدان سوم خرداد، پل سواره رو هم سطح بلوار ابوذر، تعریض قره یاضی، دیوار حائل ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگو و نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر در نظر گرفتن گردشگری خانواده ها در سال آینده شهرداری تهران، گفت: قطعا در بودجه 1403 شهرداری تهران منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد به عنوان یکی از مجموعه های شهری تهران دارای ردیف بودجه خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: بهره برداری از ایستگاه متروی پرند در کاهش ترافیک و آلودگی مسیر تهران-پرند موثر است و امیدواریم مردم این منطقه از خدمات ایجاد شده، استقبال کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با همراهی شهردار منطقه 15 در دیدار چهره به چهره با مردم، به مشکلات و درخواست های شهروندان این منطقه رسیدگی کردند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در بازدید خود از اراضی فرهنگی و گردشگری عباس آباد گفت که امروز ارتباط بین اراضی عباس آباد، سازمان فرهنگی و هنری و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری نسبت به قبل بهبود یافته که سبب هم افزایی بیشتر می شود.
استانها / تهران رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران درباره پل های ورودی و خروجی خیابان خاوران گفت: در بودجه سال آینده باید برای تکمیل این پل ها اعتبار تخصیص داده شود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۰   + ۶۲ سایت دیگر  
سوده نجفی رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست هفته گذشته گفته قول نمی دهد در فصل زمستان مازوت سازی انجام نشود، اظهار کرد: شهروندان بدانند که یکی از دلایل آلودگی هوای شهر تهران در 6 ماه دوم سال مازوت سوزی و موارد اینگونه است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه گردهمایی تهران آینده با عنوان یک شهر، یک برنامه با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران و دیگر مسئولان سه شنبه 7 آذر در محل ساختمان شماره 2 شورای شهر برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در پانزدهمین دوره از رویداد "چهارشنبه های فرهنگی" از اراضی عباس آباد بازدید کرد و در جریان اقدامات این مجموعه قرار گرفت. ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر ، مهدی چمران در حاشیه یکصد و نود و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز در ابتدا نطق پیش از دستور یکی از اعضا قرائت خواهد شد ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۳:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری هشت صبح : ایسنا: سردار سید قاسم قریشی در یکصد و نود و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران که به عنوان مهمان ویژه حضور داشت، اظهار کرد: مقام معظم رهبری بسیج را شامل آحاد جامعه می دانند. چه در سازمان بسیج عضو باشند و چه نباشند. بر همین اساس در [...]
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر امروز- سه شنبه هفتم آذرماه 1402- در حالی یکصد و نود و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران آغاز شد که جعفر بندی شربیانی، عضو هیئت رئیسه شورا نطق پیش از دستورش را با محوریت مسائل روز مطرح کرد. ...