شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۰:۵۴Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر تهران»

نصیر نیوز   ۴۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرهاد افشار روز شنبه در جلسه مشترک شهردار منطقه 20 با دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران که با محوریت بررسی طرح های زون گردشگری این منطقه برگزار شد افزود: پیوستگی در زون گردشگری به توسعه گردشگری این منطقه کمک کند و تاثیرات مثبتی در جذب گردشگر، رونق اقتصادی و ارتقای کیفی زندگی [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۳۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا در پایتخت گفت: پیشنهاد قطعی ما به ستاد ملی کرونا، همچنان، تعطیلی دو هفته ای تهران است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: مجاهدت های شهدا نباید به فراموشی سپرده شود و باید مدافع ارزش های باشیم که امثال شهید اندرزگو هم به خاطر آن شهید شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری تهران به علت مطالبات معوقه خود از دولت همچنین خسارات ناشی از شرایط کرونا، متضرر گشته است لکن استناد شورای اسلامی شهر تهران به مصوبه بودجه 1399 شهرداری تهران خلاف قانون بوده و واکنش های به حق مردم منجر به لغو آن شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
با حناچی قهر نیستم هاشمی درباره رابطه خود با شهردار تهران نیز گفت: ارتباطم با شهردار مناسب است و هفته ای 2 تا 3 روز ایشان را می بینم و جا دارد بخاطر فوت خواهرشان به آقای حناچی تسلیت عرض کنم ...
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران به باغ بودن تعدادی از پلاک های ثبتی مطرح شده در دویست و چهل و پنجمین جلسه رای دادند.
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۲۰    
پیام تسلیت اعضای شورای اسلامی شهر تهران به مناسبت درگذشت خواهر گرامی پیروز حناچی شهردار تهران.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هنوز اعتقاد دارم که تهران و سایر کلانشهرهای کشور باید حداقل 2 هفته تعطیل شوند گفت: این نظر بنده نبود بلکه نظر اکثریت اعضای شورای شهر پایتخت بود که متاسفانه نادیده گرفته شد و هم اکنون بجای اینکه ما به کرونا گل بزنیم این کرونا است که به ما گل ...
برترین ها / ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۷   + ۶۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس شورای شهر تهران از بی توجهی ستاد ملی مقابله با کرونا به تعطیلی دو هفته ای تهران انتقاد کرد. محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای شهر بر اصلاح طرح تفصیلی با نگاه حفاظتی نسبت به میراث فرهنگی-تاریخی و میراث طبیعی خیابان ولیعصر و تسریع در تهیه و تصویب آن تاکید دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۳۹    
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران با تایید مصوبه های کمیته نامگذاری شورا، خیابان مجلسی واقع در منطقه 6 شهرداری تهران را به خیابان ایرنا تغییر نام دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران گفت: این استدلال که چون درخت ندارد، رای به غیر باغ بدهیم این علامت را می دهد که روند خشکاندن باغ با گازوئیل سرعت بیشتر می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: هفته گذشته پیشنهاد تعطیلی دو هفته ای تهران را مطرح کردم ولی ستاد مقابله با کرونا و دولت حمایتی را به این پیشنهاد نداشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران دویست و چهل و پنجمین جلسه خود را به بررسی پلاک های ثبتی و باغ های تهران، تغییر نام و نامگذاری معابر، کوچه ها و خیابان های پایتخت اختصاص دادند.
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۵    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مستاجران غرفه های شهرداری ازجمله به دلیل شرایط موجود دچار ضرر و زیان شدند و تقاضای جبران این ضرر و زیان را داشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران از بی توجهی ستاد کرونا به پیشنهادش برای تعطیلی دو هفته ای پایتخت انتقاد کرد.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
14 خیابان و معبر عمومی شهر تهران با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر تهران تغییر نام یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۹    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران پرونده چند ملک در خصوص باغ بودن یا نبودن را بررسی کردند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص خلف وعده در تعیین و تکلیف فعالیت غرفه داران جمعه بازار صنایع دستی پارکینگ پروانه به شهرداری تذکر داد و گفت: تأخیر در راه اندازی این مجموعه علاوه بر تحمیل خسارت به غرفه داران باعث تعطیلی بسیاری از کارگاه های کوچک صنایع دستی نیز شده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اکثریت آرا به تغییر نام 14 خیابان و معبر در پایتخت رای مثبت دادند. اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه صبح امروز شورا به بررسی تغییر نام 14 خیابان و معبر در شهر تهران رسیدگی کردند و محمد جواد حق شناس رئیس کمیته نامگذاری شورای شهر در این خصوص گفت ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: وضعیت کرونایی باعث شده غرفه دارانی که مکان هایی را از شهرداری تهران اجاره کردند اجاره خود را پرداخت نکنند که این موضوع شهرداری را وادار کرد تا برای دریافت پول از آنها شکایت کند و این شرایط به اختلاف شدید بین شهرداری تهران و غرفه داران منجر شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۸    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با یک فوریت، لایحه ای پیشنهاد کردند که براساس آن شرایط برای مستاجرین شهرداری با توجه به کاهش درآمد ناشی از شیوع کرونا تسهیل می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر تهران از بررسی و تصویب میزان تخفیف به مستاجران شهرداری تهران در شرایط کرونایی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران خواستار تعیین تکلیف هرچه سریعتر گودهای پرخطر از سوی شهرداران مناطق شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۱    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شهرداری تهران به 50 موزه و خانه موزه، اعتبار و بودجه می دهد، خواستار ارائه گزارشی از آخرین وضعیت موزه های تحت مدیریت شهرداری تهران به شورا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران از تصویب طرح باز آفرینی محدوده 537 هکتاری خیابان فداییان اسلام پس از سال ها رها شدگی در کمیسیون ماده 5 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تهران در نبرد سخت با سه اهریمن کرونا، آلودگی هوا و تحریم قرار دارد، گفت: شورای شهر از ظرفیت حقوقی خود برای اعلام جرم علیه مراکز آلاینده استفاده کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران به یک فوریت اصلاح ماده 11 بسته محرک اقتصادی شهر تهران رای دادند تا در جهت تسهیل شرایط مستاجران شهرداری تهران با توجه به تعطیلی کسب و کارها در شیوع کرونا تصمیم گیری صورت گیرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجودی که صنایع سیمان یکی از صنایع آلاینده پایتخت است محیط زیست استان تهران در آستانه فصل سرما، آلودگی هوا و ویروس کرونا واحد 6 کارخانه سیمان تهران را که از کار افتاده بود مجدداً افتتاح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: زمان آن فرارسیده که شورای شهر ظرفیت حقوقی خود را برای اعلام جرم علیه مراکز آلاینده و پیگیری حقوق عامه استفاده کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه برخی پیمانکاران حقوق کارگران را به موقع پرداخت نمی کنند و این ظلم است، خواست که پیمانکاران متخلف در لیست سیاه قرار گیرند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت نمی توان به نام مهدویت به طرد و تکفیر و تحقیر دیگر انسان هایی که مانند ما فکر نمی کنند، پرداخت. محسن هاشمی در آغاز دویست و چهل و پنجمین جلسه شورا با اشاره به فرارسیدن سالروز آغاز ولایت حضرت ولیعصر عجل الله تعالی و گرامی داشت این روز بزرگ گفت ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از مهم ترین وعده های شورای پنجم به مردم (اصلاح ساختار شهرداری تهران) با صلاحدید و رأی اکثریت همکاران کن لم یکن شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود تاثیر فعالیت کارخانه سیمان تهران در ایجاد آلودگی، فاز 6 این کارخانه به تازگی افتتاح شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به نقش بساط گستران پارکینگ پروانه، تاخیر در راه اندازی این جمعه بازار را متذکر می شوم و درخواست رسیدگی از سوی شهرداری را دارم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از شهردار منطقه مربوطه می خواهم هرچه سریع تر نسبت به آماده شدن بزرگراه شهید بروجردی اقدام کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به شهردار تهران برای تاخیر در راه اندازی و بازگشایی جمعه بازار پارکینگ پروانه تذکر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۳    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران نسبت به رفع معارض های پروژه شهید بروجردی اقدام کند.
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شهر سازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران از تبدیل عرصه 130 هکتاری رود دره اوین درکه (دره اسلام آباد) به قلمرو عمومی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران خبر از ابتلای زهرا صدراعظم نوری، رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورا به کرونا و بستری شدن او در بیمارستان داد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و چهل و پنجمین جلسه شورا بررسی اصلاح بسته محرک اقتصادی شهرداری و تعیین تکلیف پلاک ثبتی های باغات و صورتجلسات نامگذاری را در دستور کار دارند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۰۹    
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران درباره وضعیت ناایمن برخی ساختمان های مرکز شهر توضیح داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، حدود یک سال پیش اعضای شورای اسلامی شهر تهران طرح الزام شهرداری به ایجاد سامانه برخط پایش ایمنی ساختمان های تهران در برابر حریق را تصویب کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۱۶    
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران به مناسبت روز جهانی هنرمند در حساب کاربری توئیتر خود پیام تبریکی را منتشر کرد.
رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران گفت: 84 پارسل از املاک واقع در پهنه رودکی واجد ارزش شناخته شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر ضرورت تبدیل خانه شهر به محلی برای گفت و گوی شهروندان با مدیران شهری از امکان انحراف در بهره برداری این ساختمان ابراز نگرانی کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۸    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: اینکه سرژ آواکیان به عنوان یک هنرمند دارای تحصیلات عالیه با توجه به تبار ارمنی اش می توانست در مغرب زمین سبب خیر شود، اما او به ایران بازگشت، چه نتیجه ای جز دوست داشتن شهر و کشورش می تواند داشته باشد؟