یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۲۰:۵۶Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر تهران»

خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: بیش از 30 درصد سهمیه لیست های اصلاح طلبان زنان بودند اما آثار آن در بدنه دولت قابل مشاهده نیست و هیچ وزیر زنی نداریم.
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: خواهشمندم به میراث هویتی شهر تهران، میراث تاریخی شهر تهران، میراث معماری شهر تهران و میراث آئینی شهر تهران توجه و آن را حفظ کنیم و اجازه ندهیم بیش از این باقیمانده این دیوار و بخشی از دروازه محمدیه از بین برود.
اعضای شورای اسلامی شهر تهران به ادامه بررسی لایحه ادغام دو معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و توسعه منابع انسانی پرداخته و پس از ارائه پیشنهادانی، آن را به تصویب رساندند.
رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه حفاظت از باغات و درختکاری در سرلوحه اقدامات شورای پنجم بوده و حذف مصوبه برج باغ ها از افتخارات این دوره شورا بوده است گفت: درختکاری چند حسن دارد که یکی از مهمترین محاسن آن حفظ حریم و جلوگیری از توسعه بی رویه شهر تهران است.
اعضای شورای شهر تهران با یک فوریت لایحه اصلاحیه بودجه 1399 شهرداری تهران موافقت کردند و با این اصلاحیه حدود 10 درصد بودجه جابه جا می شود.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: بنیاد مستضعفان در اردوگاه امام خمینی (ره) در محله جماران، اقدام به ساخت و ساز غیر قانونی کرده که باید از آن جلوگیری شود.
همشهری   ۸ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: برخی سمن ها را رقیبی جدی در ساماندهی و بهبود وضعیت محلات آسیب خیز می دانند و همین مسأله موجب شده ناکارآمدی نهادهای متولی امر مشخص شود.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران ایران سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه نظام مدیریت و بهره برداری محوطه تئاتر شهر تدوین شود، گفت: حصارکشی این مجموعه پیام جدایی هنرمند و شهروند دارد.
در دویست و هفتاد و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران که صبح روز یکشنبه 17 اسفندماه برگزار شد، اعضای شورا با قید دو فوریت طرح اعطای مجوز به شهرداری تهران در راستای کمک به آسیب دیدگان زلزله سی سخت را به اتفاق آراء تصویب کردند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به اینکه دیوار 400 ساله حصارطهماسبی در تهران در حال تخریب است به شهرداری تهران هشدار و تذکر داد و گفت: حفظ این دیوار از اجرای بسیاری از طرح های نمایشی مهمتر است.
خبرآنلاین: عضو شورای شهر تهران با اشاره به سند خوردن کوه بی بی شهربانو به نام یک نهاد دولتی گفت: شهرداری پایتخت و سازمان محیط زیست باید نسبت به بازگشت این کوه به میراث و اموال عمومی اقدامات لازم را انجام دهد. ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به روز جهانی زن گفت: بدون باور حق زنان دستیابی به توسعه مزاحی بیش نیست.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در این دوره شورا بیش از 350 میلیارد تومان از محل جریمه قطع درختان و کمیسیون ماده 7 دریافت شده که ماحصل آن، تملک و تبدیل 17 باغ به بوستان عمومی در مناطق با سرانه فضای سبز کمتر از میانگین شهری پایتخت بود.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بیش از 350 میلیارد تومان از محل جریمه قطع درختان و کمیسیون ماده 7 دریافت شده که ماحصل آن، تملک و تبدیل 17 باغ به بوستان عمومی بوده است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در این دوره از مدیریت شهری، بیش از 350 میلیارد تومان از محل جریمه قطع درختان و کمیسیون ماده 7 به تملک 17 باغ و تبدیل به بوستان عمومی ، اختصاص یافت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
طرح الزام شهرداری تهران به ارائه رایگان خدمات مجموعه های ورزشی تحت تملک شهرداری تهران، عدالت استخدامی و منوط کردن هرگونه صدور پروانه و گواهی ساختمانی به رعایت ضوابط مناسب سازی در راستای ارائه خدمات به افراد دارای معلولیت در دویست و هفتاد و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران بررسی می شود.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۰    
مراسم روز درختکاری با گرامی داشت مقاومت به همت فرهنگ سرای ملل پنجشنبه 14 اسفندماه با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، شخصیت هایی از کشورهای لبنان و فلسطین و دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در فرهنگ سرای امام(ره) برگزار شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: خسارت ناشی از کرونا در بخش حمل ونقل عمومی حدود 100 میلیارد تومان در ماه برآورد شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ما در کلانشهرها از آستانه تحمل طبیعت عبور کرده ایم، تاکید کرد: برای پیشبرد شهرهای پاک در کل کشور نیازمند 15 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری توسط دولت طی پنج سال هستیم ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ساخت پاتوق سرای عموعباس گام ارزشمندی است که مدیریت شهری برای آغاز طرح بازآفرینی محله نفرآباد برداشته، اما بدون تردید همکاری و همراهی اهالی نفرآباد مهم ترین شرط به ثمر نشستن این طرح به شمار می آید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۵:۵۱    
رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه باید در هفته منابع طبیعی به مسائل پارک ها بپردازیم، تاکید کرد: پیشنهاد دادیم که یک روز در تقویم شهری در هفته منابع طبیعی، روز پارک ها و بوستان های شهری نامگذاری شود .
افق تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۰:۱۳    
عضو شورای اسلامی شهر تهران در ستاد شهر دوستدار سالمند بیان کرد: توجه به این مساله بسیار ارزشمند است، چراکه سن جمعیت کشور به سمت سالمندی در حال حرکت است که به موضوعات و معضلات این قشرکمتر توجه می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اقتصادی و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران گفت: نزدیک به 30 هزار میلیارد تومان از این محل طلب های خود را در بخش پایدار و صدور پروانه، جرائم رانندگی و... احصا کردیم. حسابرس و موسسه حسابرسی این 30 هزار میلیارد تومان را مشخص کرده که باید از دولت دریافت کنیم.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۳۶    
مراسم روز درختکاری با گرامی داشت مقاومت پنجشنبه 14 اسفندماه با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، شخصیت هایی از کشورهای لبنان و فلسطین و دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در فرهنگ سرای امام (ره) برگزار شد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۰    
دیدار شهردار منطقه یک و عضو شورای اسلامی شهر تهران با هدف بزرگداشت خانواده های معظم شهدای دفاع مقدس در شمال تهران برگزار شد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۸    
به گزارش خبرخودرو،اعضای شورای اسلامی شهر تهران با افزایش کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس برای سال آینده موافقت کردند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مجتبی دانشور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره اجرای طرح شهر دوستدار کودک در شهر تهران اظهار داشت: شورای اسلامی شهر تهران مصوبه شهر دوستدار کودک را 12سال گذشته به شهرداری ابلاغ کرد و اداره کل آموزش های شهروندی به عنوان دبیرخانه این طرح ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر افزایش شفافیت بودجه 1400 گفت: شاخص اصلی شناسایی انقباضی یا انبساطی بودن بودجه شهرداری قدرت خرید است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: لیست ارائه شده به شورا درباره املاک واگذار شده شهرداری، نهایی نیست و در حال راستی آزمایی آن هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه باید ایستگاه های مترو به مقاصد گردشگری تبدیل شود اعلام کرد: 20 میلیارد تومان اعتبار برای تبدیل شدن 20 ایستگاه مترو به موزه و مقاصد گردشگری در سال آینده اختصاص یافت.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران درخصوص عوامل افزایش تصادفات جاده ای در تهران وجود تعداد زیاد بزرگراه ها را عامل اصلی این مشکل دانسته است ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بودجه سال 1400 بالغ بر 38 هزار میلیارد تومان است، گفت: لایحه بودجه سال 1400 به تصویب رسید که با در نظر گرفتن رقم آن باید گفت این بودجه انقباضی بسته شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
محسن هاشمی گفت: بودجه 48 هزار و 783 میلیارد تومانی 1400 شهرداری تهران انقباضی تصویب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از پایان بررسی لایحه بودجه سال آینده شهرداری تهران توسط اعضای شورای شهر تهران خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از تصویب بودجه 1400 شهرداری تهران و افزایش 24 درصدی آن نسبت به بودجه سال 99 خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران میزان پیشنهادی افزایش نرخ بهای خدمات شهری پایتخت با اکثریت آرا به تصویب رسید.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۲   + ۹۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: لایحه افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی امروز در صحن شورای شهر تهران مورد بحث و گفت وگو قرار گرفت و محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر پیشنهاد این کمیسیون را در مورد نرخ بلیت مترو، اتوبوس و تاکسی ارائه داد. ...
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی شورای شهر تهران گفت: شهرداری نسبت به ایجاد موزه معماری بی توجهی می کند. علی اعطا در جریان دویست و هفتاد و هفتمین جلسه شورا گفت: در دو سال اخیر در شورا تلاش زیادی کردیم موزه معماری تهران ایجاد شود و حتی در بودجه سال 99 شهرداری ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: سهم حوزه حمل و نقل و ترافیک به عنوان اصلی ترین معضل شهر تهران تا قبل از تصمیم امروز کمیسیون 38.4 درصد بود که عددی که امروز اضافه شد به نزدیک 39 درصد بودجه کل تهران رسید.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از اختصاص 20 میلیارد تومان به تملک آثار ارزشمند معماری معاصر تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از اختصاص 20 میلیارد تومان به تملک آثار ارزشمند معماری معاصر تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه نیروهای پیمانکاری سازمان ورزش، مترو و برج میلاد حقوق معوق طلب دارند، گفت: خواستار توجه بیشتر شهردار تهران به پرداخت حقوق معوق آنها هستم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه باوجود همه تعهد و تلاش شورای شهرپنجم در برخورد با فساد، روند فسادزدایی و پیگیری فساد گذشته در شهرداری تهران نه فقط رضایت بخش نیست بلکه عملا معطل و بلااقدام مانده اقدام مانده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
ریاست شورای اسلامی شهر تهران از بررسی موارد اختلافی بودجه 1400 شهرداری تهران میان کمیسیون ها و اعضای شورای شهر در کمیسیون تلفیق خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-اعضای شورای اسلامی شهر تهران که بررسی لایحه بودجه سال 1400 شهرداری تهران را از سوم اسفند در صحن شورا آغاز کرده اند، امروز/سه شنبه/ نیز به ادامه بررسی این لایحه می پردازند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۶    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران روز گذشته با 16 رأی موافق کلیات 41 تبصره بود جه 1400 شهرد اری تهران را به تصویب رساندند.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۰۴   + ۲۹ سایت دیگر  
خرداد: محسن هاشمی صبح امروز در آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: در سال های دور، شبکه توزیع ناکارآمد محصولات غذایی و کشاورزی باعث شد که دولت ها به فکر یک ساماندهی در این زمینه بیفتند. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۴۸   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طرح اصلاحی موضعی محله مینابی(منطقه 15) با اولویت تأمین نیازمندی های خدماتی و مسکونی با حضور اعضای کمیسیون ماده پنج شهر تهران مورد بررسی و تصویب قرار گرفت. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: 700 میلیارد تومان در بودجه 1400 شهرداری تهران در ردیف های درآمدی و هزینه ای برای توسعه حمل و نقل عمومی مبتنی بر tod (توسعه مبتنی بر حمل و نقل عمومی) اختصاص یافت.
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای تکمیل مترو تهران 200 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است که با روند کنونی بیست سال طول می کشد تکمیل شود.