جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۲:۳۱Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر تهران»

ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران عضو شورای اسلامی شهر تهران ، ری و تجریش گفت: باید برای رفع مشکل ترافیک قلعه نو باید برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت را ببینیم.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران به اظهارات رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مبنی بر اینکه بیشتر خودروهای فرسوده تهران متعلق به شهرداری است، واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از واگن مخصوص زنان و کودکان با طراحی جدید، عصر امروز چهارشنبه 6 بهمن 1400 با حضور نمایندگان مجلس و اعضای شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: فضا را باید به گونه ای آماده کنیم که افراد معلول مستقل باشند و بدون نیاز به کمک به راحتی بتوانند در شهر رفت و آمد کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: لایحه بودجه پیشنهادی شهرداری با سقف 56 هزار و 800 میلیارد تومان، بعنوان بخش درآمدی بودجه 1401، در جلسه آتی به صحن شورا ارائه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت:مهمترین مسأله در موضوع آلودگی هوای پایتخت عدم خروج خودروهای فرسوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۴    
تهران- ایرنا- شورای اسلامی شهر تهران فردا -سه شنبه - پنجم بهمن ماه جلسه علنی ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورتی که پزشکان اجازه دهند احتمالا تا عصر امروز از بیمارستان ترخیص خواهم شد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: نقص های قانونی زمینه ساز ایجاد تخلف و گاهی نیز فساد می شود که باید روند ها و فرایند ها اصلاح شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره آخرین وضعیت جسمی و درمانی انجام شده مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران توضیح داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سوده نجفی و ناصر امانی 2 عضو شورای اسلامی شهر تهران در تذکرات جداگانه خواستار احیای ظرفیت بانوان در شهرداری پایتخت و جلوگیری از تکرار یک تخلف شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به سخنان رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در صحن شورا گفت: مگر تهران ظرفیت چند میلیون خودرو را دارد که همچنان اجازه پلاک گذاری می دهید؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
خزانه دار و عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پلیس اعلام کند که مجوز ورود به خط ویژه به چه کسانی داده شده و چرا شهروندان باید علیرغم استفاده از حمل و نقل عمومی در ترافیک بمانند.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا: رییس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: پلیس باید توضیح بدهد که تمهیداتش برای رفع پارک حاشیه ای چیست و جریمه های رانندگی کجا هزینه می شود؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما شاهد ولنگاری مدیریتی در شهر تهران هستیم و این جزیره ای عمل کردن دستگاه ها و سازمان ها و عدم تبعیت از یک مدیریت واحد سبب شد کیفیت زندگی شهروندان در تهران کاهش یابد و از طرفی زندگی در شهر را برای مردم گران کند.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران نسبت به ناهنجاری های ترافیکی و انضباطی موتور سیکلت ها در محدوده مرکزی شهر ، سرعت غیر مجاز کامیون ها در بزرگراه ها و افزایش مسافربران شخصی غیر بومی در پایتخت تذکر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سفر اخیر رییس جمهوری به روسیه اظهار داشت: پیام این سفر که آغازگر فصل جدیدی در دیپلماسی کشور بود این است که دیپلماسی ایران بر پایه منافع ملی خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۷    
تهران-ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران طی سخنانی گلایه هایی را نسبت به ترافیک، تردد خودروهای آلاینده و آنچه ضعف های حوزه راهنمایی و رانندگی پایتخت اعلام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تقدیر از دستاوردهای سفر رئیس جمهور به روسیه، اظهار داشت: فصل جدیدی از دیپلماسی کشور با حضور آیت الله ابراهیم رئیسی در روسیه رقم خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره آخرین وضعیت جسمی و درمانی انجام شده مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران توضیح داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر روش های جدید جمع آوری پسماند گفت: جمع آوری سنتی پسماند دلیل اصلی مشکلات محیط زیستی پایتخت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از حضور رییس پلیس راهور تهران در جلسه فردای شورای شهر تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از بستری شدن رییس شورا خبر داد و گفت: خوشبختانه حال عمومی ایشان مساعد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در پی انتشار اخباری مبنی بر بستری شدن مهدی چمران رئیس این شورا در بیمارستان گفت: حال وی مساعد است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه کمیسیون ماده 100 تغییری نمی کند، گفت: اصلاح این کمیسیون اساساً وظیفه شورا نیست و شورا نمی تواند در آن دخالتی کند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: آنچه در دوره قبلی مدیریت شهری باعث صدور پروانه های ساخت وساز را کاهش داد و رغبت مردم را به این کار کم کرد این بود که مسئولان آن دوره بروکراسی اداری را آنقدر پیچیده کردند و به قدری برای مردم زحمت درست کردند که سرمایه گذاران فراری شدند و به ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مهدی چمران ضمن اشاره به بستری شدنش در بیمارستان اظهار کرد: از روز پنج شنبه هفته گذشته برای سیر فرایند درمانی خود در بیمارستان بستری شده ام. ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: دعوت از بخش های مختلف شهرداری در دستور کار است که بیایند و تبیین کنند تا که این عدد و رقم هایی که در لایحه بودجه گنجانده شده از کجا آمده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۹    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: کارکنان نسبت به وضعیت استخدامی و معیشتی اعتراض داشتند، معتقدم باید صدای آنان را شنید و اجازه اظهارنظر به آنها داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مهدی بابایی رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران در آستانه پنجمین سالگرد حادثه دلخراش پلاسکو، یاد و خاطره 16 آتش نشان فداکار و 6 شهروند جانباخته در این حادثه را گرامی داشت و گفت: همچنان نمونه های بسیاری مشابه پلاسکو در شهر تهران، باقی است.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران مهم ترین مشکل محله های منطقه17 را بافت فرسوده اعلام کرد و گفت: در این دوره از مدیریت شهری تلاش داریم این مشکل را رفع کنیم.
برنامه دست خط شبکه پنج سیما، جمعه اول بهمن ماه ساعت 16:15 با حضور دکتر حبیب کاشانی، عضو شورای اسلامی شهر تهران تماشایی می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۲:۳۵    
ناصر امانی معاون برنامه ریزی و شورای شهردار وقت پایتخت محمدباقر قالیباف که حالا عضو ششمین دوره شورای اسلامی شهرتهران است، برای نخستین بار ناگفته هایی از ریزش ساختمان پلاسکو را در سالروز این حادثه دلخراش بیان می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۲۵    
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید از ظرفیت های موجود برای رسیدگی به آسیب های اجتماعی استفاده کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران به تجمع امروز آتش نشانان اشاره کرد و گفت: نمایندگان آتش نشانان معترض طی تماس تلفنی با شهردار تهران صحبت کردند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از آغاز بررسی فرآیند بودجه 1401 شهرداری در کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۰    
به گزارش خبرخودرو، رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران ضمن انتقاد از مسافربری های غیرقانونی در تهران توسط خودروهای پلاک شهرستان خواستار رسیدگی پلیس راهنمایی و رانندگی و سازمان تاکسیرانی به این موضوع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران محیط بسیار ساده ای دارد و سبب می شود مخاطبی که آشنایی کمتری با سایت های اینترنتی خرید کالا دارد، سردرگمی کمتری داشته باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران در دیدار با شورایاران منطقه 17 بر لزوم بازآفرینی بافت فرسوده با تعیین مشوق های جدید تاکید کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: نگاه پوپولیستی و عوام گرایانه در ضدیت با خدمت است چون این نگاه باعث می شود تظاهر به خدمت اتفاق بیفتد، نه اینکه خدمت واقعی و صادقانه ارائه شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران معتقد است در شرایطی که زیرساخت های حمل ونقل عمومی مهیا نیست نمی توان از مردم خواست که از خودرو های شخصی استفاده نکنند چراکه ابتدا باید زیرساخت های حمل ونقل عمومی را ایجاد کنیم.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۱۰    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. موافقت رهبری با شهید خواندن آتش نشانان حادثه پلاسکو ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۱    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حادثه پلاسکو حادثه بسیار بزرگی بود و امیدواریم با کمک وزارت کار، قوه قضائیه بتوانیم از وقوع چنین حوادثی جلوگیری کنیم.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری مهر علیرضا زاکانی شهردار تهران پیش از ظهر امروز لایحه بودجه سال 1401 مدیریت شهری را تقدیم شورای اسلامی شهر تهران کرد. براساس اعلام شهردار تهران برای مدیریت شهری در سال 1401 بودجه ای معادل 56 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است. ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از موافقت رهبر انقلاب با شهید خدمت محسوب شدن آتش نشانان حادثه پلاسکو خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،عضو شورای اسلامی شهر تهران از ضرورت استفاده از خودروهای برقی و هیبریدی برای کاهش آلودگی هوا خبر داد .
سلام نو / تلنگر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای اسلامی شهر تهران از موافقت رهبر معظم انقلاب با شهید خواندن آتش نشانان کشته شده در حادثه پلاسکو خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: لایحه بودجه 1401 شهرداری پایتخت در صحن این شورا تا پایان بهمن ماه امسال بررسی می شود. به گزارش شفقنا از ایرنا ...