شنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۹:۴۳Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر تهران»

دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران : ناصر امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره بودجه پیشنهاد شده گفت: در جلسه شورای شهر به آقای زاکانی گفتم که به نظر من یکی از نکات منفی بودجه که توسط او پیشنهاد شده ...
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
در جلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام معابر و اماکن عمومی شهر تهران، تغییر نام 4 معبر به نام شهدای زن تصویب شد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: ما همچنان وظایف خود را دنبال می کنیم و باید ساماندهی این مجموعه را انجام دهیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مهدی چمران، رییس شورای اسلامی شهر تهران در دومین جلسه شورای ساماندهی آثار هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران عنوان کرد: از آنجایی که در زمینه فرهنگی کم کار کرده ایم باید تلاش کنیم که تا جای ممکن هنر انقلابی را تعمیم دهیم
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران از برگزاری جلسه با مالکان 62 ساختمان ناایمن و بحرانی شهر تهران خبر داد و گفت: در این جلسه با حضور نماینده دادستان تهران و مسئولان سازمان آتش نشانی شهر تهران ...
جلسه تخصصی کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با موضوع بررسی توسعه، ساماندهی و تسهیل احداث جایگاه های سوخت رسانی در شهر تهران با اولویت جایگاه های کوچک مقیاس و با حضور رییس این کمیسیون، حسین نظری معاون خدمات شهری، مجتبی شفیعی مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک برگزار شد.
تلنگر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جلسه روز سه شنبه شورا با لباس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صحن علنی حضور پیدا کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: برنامه ای بابت جمع آوری ایستگاه اتوبوس کم مسافر نداریم؛ 2 تا سه سال آینده ناوگان اتوبوسرانی پایتخت متحول می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: در تهران 129 ساختمان بسیار پرخطر وجود دارد که برای بروز رسانی لیست اسامی آنها تا شنبه هفته آینده مهلت تعیین کردیم.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با یکصد و بیست و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران طرح الزام شهرداری تهران به تملک خانه مرحوم دکتر عباس شیبانی و تبدیل آن به خانه مفاخر با 20 رأی موافق از 20 رأی ماخوذه به تصویب رسید.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تهران از صدور 6100 فقره پروانه ساختمانی در سال جاری خبر داد و افزود: صدور پروانه را به صورت روزانه رصد می کنیم و مداوم این موضوع را پایش می کنیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با 19 رأی موافق یک فوریت لایحه فروش شش ملک شهرداری تهران را به تصویب رساندند.
آنا / ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران به یک فوریت طرح الزام شهرداری تهران به تملک خانه مرحوم دکتر عباس شیبانی و تبدیل آن به خانه مفاخر رأی دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی شهردار تهران و معاونان وی صبح روز سه شنبه 4 بهمن ماه 1401 با حضور در شورای شهر تهران لایحه بودجه را به مهدی چمران ریاست شورای اسلامی شهر تهران تقدیم کردند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: برف روبی به شیوه منسوخ شده، آثار سوء محیط زیستی و زیرساختی به همراه دارد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۴    
آیین اختتامیه اولین فراخوان ادبی نامه ای به سردار دل ها، با حضور احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان رفاه شهرداری تهران، غلامعباس کیانی مدیرکل ایثارگری شهرداری تهران و مجتبی شاکری عضو اسبق شورای اسلامی شهر تهران، دوشنبه 3 بهمن ماه در تالار ایران زمین ساختمان شماره 2 شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شورای اسلامی شهر تهران جلسه علنی خود را در حالی آغاز کرد که اعضای شورا در واکنش به اقدام پارلمان اروپا با لباس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جلسه حضور یافتند و قرار است شهردار تهران امروز بودجه سال 1402 را تقدیم کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید پیش بینی های لازم و استفاده از فناوری های نوین برای برف روبی در پل ها مورد توجه قرار گیرد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر سپاه نبود در تهران عمده خطوط مترو، تونل نیایش، آرش و اسفندیار و بزرگراه امام علی (ع)، طبقاتی صدر و.. نبود.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت در زمان بارش برف در شهرداری منطقه 5 خدمات ارزنده ای در ایام بارش ارائه شد که قابل تقدیر است. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از دلایل وارد کردن هجمه از سوی مخالفان ایران قوی به سپاه این است که سپاه در گسترش و عادلانه تر کردن مسئله توزیع منابع، رفع فقر و ایجاد زیرساخت های لازم در ایران بازیگر اصلی بوده است.
آنا / پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: امروز افتخار داریم که لایحه بودجه سال 1402 را به شورای اسلامی شهر تهران تقدیم کنیم و پیام لایحه این است هرچه دیگران تلاش کنند که مانع چرخش چرخ کشور شده و ایران را از پیشرفت و سازندگی و حرکت به سمت قله های افتخار را باز دارند، راه به جایی نخواهند برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با پرداختن به اصلاحیه قانون تعارض منافع گفت: کمیسیون نظارت و حقوقی وظیفه دارد حسن اجرای این قانون را در صحن شورا گزارش دهد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۴    
پرویز سروری درحاشیه یکصد و بیست و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شاهد یکی از عجیب ترین تصمیمات در جهان هستیم، اظهار کرد: امروز اتحادیه اروپا بر خلاف منشور سازمان ملل متحد نیز عمل نکرد و سپاه را گروهی تروریستی قلمداد کرد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
هم اکنون با توجه به حقوق ماهانه اعضاء شورای شهر، هزینه دفترهای جداگانه هر کدام از آنان، مسئول دفتر، مجموع کارمندان و سایر افرادی که به اعضاء شورا خدمت رسانی می کنند، بودجه کلانی بر مردم تحمیل می شود در حالی که عضویت در شورا می تواند به صورت افتخاری باشد و اعضای آن حقوقی دریافت نکنند ...
آنا / حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان اینکه عدم وجود سیستم فاضلاب مناسب منجر به رها شدن پساب فاضلاب به درون شبکه آب های سطحی شده است، گفت: در منطقه 22 برخی ساختمان ها فاضلابشان را در انهار رها می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر پیش نویس تروریست خواندن سپاه به تایید پارلمان برسد، در هر نقطه ای که محل اجتماع آن ها باشد، مورد تهدید سپاه خواهند بود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: این سپاه است که امروز محبوب ترین سازمان نظامی دنیا است و امروز سپاه در همه نقطه هایی که مردم دچار مشکل هستند در کنار مردم است و خدمات رسانی می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز سه شنبه شورا با لباس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صحن علنی حضور پیدا کردند.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مهدی اسلام پناه در یکصد و بیست و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران که به عنوان میهمان حاضر بود ضمن تبریک ایام دهه فجر در تشریح اقدامات عملیاتی سازمان ملی استاندارد در اجرای قانون هوای پاک گفت: درصدد هستیم که برای گازوئیل و نفت کوره در اولین جلسه شورای عالی استاندارد ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: نخستین دستور جلسه یکصدوبیست وچهارمین جلسه علنی شورای ششم پایتخت به تقدیم لایحه بودجه سال 1402 شهرداری تهران توسط شهردار تهران اختصاص دارد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور سید احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران و محمد هادی علی احمدی شهردار منطقه 13 و جمعی از مدیران، نام شهیده سلامت فرحناز چاوشی و علی عجبی نائینی بر سیمای دو معبر محلات نیروی هوایی و شهید اشراقی نقش بست. ...
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
شورای اسلامی شهر تهران به دنبال اقدام پارلمان اروپا در تصویب قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست موسوم به گروه های تروریستی، بیانیه ای صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت : هنوز شهرداری تهران لایحه ای در خصوص فروش متری مسکن نیاورده است و در صورتی که لایحه بیاید در کمیسیون تخصصی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: امروز شهرهای ما به ویژه کلان شهر تهران به شهرهایی خشن در حوزه رانندگی تبدیل شده اند که شهروندان از رانندگی در آن لذت نمی برند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران آگاهی از ساختمان های ناایمن پایتخت را از حقوق اولیه شهروندان عنوان کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران طرح توانمندسازی سرپرست خانواده را تشریح کرد.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه منابع انسانی و امور شورای شهرداری تهران از تقدیم لایحه بودجه سال 1402 به شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی سه شنبه چهارم بهمن ماه خبر داد.
گیلان صدر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۵    
به گزارش گیلان صدر و به نقل از مرور : طی روزهای گذشته با اوج گیری انتقادات مردمی در رسانه ها و شبکه های مجازی در خصوص بکار گیری وابستگان درجه یک اعضای شورای اسلامی شهر تهران در شورای شهر و دریافت حقوق های نجومی ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۹:۴۹   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: تنها 38 درصد از بنزین استاندارد است و مابقی خارج از استاندارد تولید می شود. به گزارش همشهری،سید جعفر تشکری هاشمی در یکصد و بیست و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به گزارش رئیس سازمان ملی استاندارد ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: من در جریان انتشار لیست ساختمان های ناایمن هستم اما آنها را شهرداری تهران منتشر نخواهد کرد.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
صبح امروز یکشنبه اعضای شورای اسلامی شهر تهران جلسه هم اندیشی را با موضوع بررسی اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکیل دادند و در این جلسه تصمیماتی در جهت حمایت از سپاه اتخاذ شد.
آنا / شهر فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران در واکنش به سخنان رییس سازمان ملی استاندارد ایران با انتقاد از اینکه چرا همیشه می آییم از اقدامات صد در صدی می گوییم، ولی از مقصرین هیچ یادی نمی کنیم، گفت: آیا شما در شماره گذاری موتور سیکلت ها نقشی دارید یا خیر؟
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۶    
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر که با حضور رییس سازمان استاندارد برگزار شده بود، گفت: در گزارش ایشان، بیشتر بر تهیه و تدوین برنامه های این سازمان تمرکز شده بود در صورتی که نظارت بر اجرای برنامه های تدوین شده نیز از اهمیت بالایی برخوردارند و اهتمام ویژه ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۹   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: 129 ساختمان ناایمن در پایتخت را فقط آتش نشانی از لحاظ ایمنی آتش سوزی بررسی کرده است و شورا موافق اعلام فهرست اسامی این ساختمان ها است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
در این گزارش به بیان آنچه در یکصد و بیست و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گذشت، پرداخته شده است. خبرگزاری میزان – به گزارش پایگاه اصلاع رسانی شهر ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران صبح امروز -اول بهمن ماه 1401- مراسم افتتاحیه مرکز معاینه فنی آزادی به عنوان یکی از پروژه های بسته حمل و نقل پاک ، همزمان با بیست و یکمین شنبه امید و افتخار از طریق ویدیو کنفرانس با حضور شهردار محترم شهر تهران ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران از ارسال نامه ای به سازمان آتش نشانی شهرداری تهران برای ارسال لیست نهایی ساختمان های ناایمن خبر داد.