شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۵۰Oct 2020 24

جدیدترین‌های «فعالیت های فرهنگی»

ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۴۵    
استاد طوبی کرمانی نخستین بانوی فوق دکترای فلسفه در ایران بود که تحصیل و تدریس مانع از فعالیت های فرهنگی و بین المللی او نشد و برای رسیدن به این درجات مسیر ساده ای را طی نکرده بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۱    
نماینده ولی فقیه در استان گفت: فعالیت های فرهنگی و اقتصادی در جامعه در سایه امنیت پایدار میسر است .
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۷    
دیروز جلسه ای با عنوان نشست تبیین لایحه حمایت از فعالیت های فرهنگی و هنری در نگارخانه شهر برگزار و توضیحاتی درباره نحوه اختصاص اعتبار 39 میلیارد ریالی به مراکز فرهنگی هنری شامل سینماها، تئاترها، مؤسسات و آموزشگاه های هنری، نگارخانه ها، مجموعه دار ها و موزه های بخش خصوصی دارای مجوز فعالیت ارائه شد.
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۳    
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان لنجان در تاریخ آخرین روز از مهرماه 99 به ریاست خدامراد صالحی فرماندار شهرستان لنجان و با حضور اعضا در محل سالن جلسات آموزش و پرورش زرین شهر تشکیل گردید ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۷    
قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: این اداره کل با توجه به شرایط خاص در سال 99 عمده رویکرد و فعالیت ها را بر حمایت و تأکید بر ارائه تسهیلات قرار داده است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۹    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد گفت: جلساتی با اعضای هیئت علمی و استادان گروه معارف برگزار شده و تلاش می کنیم از ظرفیت این عزیزان نیز در راستای تحقق فعالیت های فرهنگی بهره ببریم.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۰    
در جلسه شورای فرهنگی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ضمن اشاره به تصویب دستورالعمل این شورا در وزارت راه و شهرسازی، اعضا بر هماهنگی و انسجام و نیز وحدت رویه در برنامه ریزی و اجرای برنامه های فرهنگی تاکید کردند. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۲:۰۲    
احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در دیدار با رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان تهران (ایرنا) اظهار داشت: استان تهران دارای 18 هزار واحد فرهنگی از جمله مساجد، آموزشگاه ها و موسسات چند منظوره و تک منظوره است که 500 واحد فعال هستند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۴۵    
مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت یاسین در شهرستان یاسوج، برنامه های فرهنگی قرآنی را با رعایت پروتکل های بهداشتی برای همه مقاطع سنی برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و هنری بسیج رسانه و بسیج هنرمندان استان اردبیل در تقویت ارزش های جامعه نقش مؤثری دارد.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
انتخاب: عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت ها و کمک ها و ردیف بودجه ها باید ضابطه مند بشود. نباید حمایت ها و کمک ها و ردیف بودجه ها سلیقه ای اعمال شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۰    
سردار یاری گفت:با توجه به فعالیت های فرهنگی پلیس برای کاهش سوانح رانندگی ، می توان ادعا کرد که فعالیت های فرهنگی پلیس در ایلام چشمگیر است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۳    
فعالیت های فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در مراسم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و هفته تربیت بدنی مورد تجلیل قرار گرفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۷    
لشگری گفت: راه اندازی موکب مجازی کتابخوانان تاکستانی حال و هوای اربعین را در فضای مجازی زنده کرد و موجب شد تا فعالیت های فرهنگی این ایام در قالب یک بسته کامل فرهنگی به مخاطبین ارائه شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۵    
رئیس کمیته فرهنگ و فضای مجازی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کمیته فرهنگ و فضای مجازی با تدابیر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت فرهنگی تشکیل شد که هدف اصلی آن، توسعه و روشمندسازی فعالیت های فرهنگی در بستر فضای مجازی است.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۹    
مهمترین اخبار حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب در دو هفته اخیر را می توانید در بخش زیر مشاهده نمایید.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنیوز، بسیاری از ابعاد زندگی مردم دنیا و ایران طی هشت ماه شیوع کرونا دست خوش تغییر شده و این بیماری محدودیت های گسترده ای در زندگی روزمره اقشار مختلف مردم ایجاد کرده است ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۳    
رئیس کمیته فرهنگ و فضای مجازی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کمیته فرهنگ و فضای مجازی با تدابیر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت فرهنگی تشکیل شد که هدف اصلی آن، توسعه و روشمندسازی فعالیت های فرهنگی در بستر فضای مجازی است.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۰۰    
عید به نظر می رسد که درآمد دولت از مالیات چهره های هنری مشهور در قیاس با درآمد دولت از مالیات انبوه مؤسسات انتشاراتی و فرهنگی و هنری و قرآنی چندان چشمگیر باشد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در جلسه " کمیته بررسی آسیب های اجتماعی شورای فرهنگ عمومی استان "، گفت: فعالیت های فرهنگی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی با محوریت طلاق افزایش می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: بقاع متبرکه استان البز به قطب فعالیت های فرهنگی تبدیل شد ه اند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی تازه ترین ها، معافیت مالیاتی هنرمندان و فعالیت های فرهنگی و هنری در لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم حذف و برای آن سقف تعیین شد. در پیش نویس این لایحه که وزیران بررسی می کند، آمده است: بند (ل) ماده 139 به شرح زیر اصلاح میشود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاد پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش و جامعه شناس با اشاره به کاهش مصرف فرهنگی خانوار به دلیل آسیب های ناشی از کرونا گفت: مردم باید با هزینه های کم به مقولات فرهنگی و هنری بپردازند؛ یعنی فعالیت های فرهنگی را با حداقل ها انجام دهند ...
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سینماپرس: همایش هنر/کرونا به دلیل اعلام محدودیت های فعالیت های فرهنگی و هنری در کشور، روزهای سه شنبه و چهارشنبه 29 و 30 مهرماه به صورت برخط برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
همایش هنر/کرونا به دلیل اعلام محدودیت های فعالیت های فرهنگی و هنری در کشور، روزهای سه شنبه و چهارشنبه 29 و 30 مهرماه به صورت برخط برگزار می شود.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مسئول سابق سازمان بسیج ورزشکاران استان بوشهر گفت: بیش از 4 هزار ورزشکار برادر و خواهر در کانون های بسیج ورزشکاران عضو و به انجام فعالیت های فرهنگی در عرصه ورزش مشغول هستند. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۴    
حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: در ساحت فرهنگی انقلاب و فعالیت های فرهنگی هم باید تهدیدشناس بود و هم فرصت شناس؛ اما باید بدانیم بنا بر سنت لایتغیر الهی پیروزی نهایی با جبهه حق است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان اوقاف، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا عادل درباره تاثیرگذاری آسیب های اجتماعی بر اثرگذاری فعالیت های فرهنگی در جامعه اظهار کرد: نقطه اشتراک همه عرصه های فرهنگی و اجتماعی این است که امروزه برای پیشبرد اهداف فرهنگی لازم است به امور زیربنایی آن بپردازیم ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۳    
استاندار سمنان، از برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری در استان سمنان استقبال و از برگزاری طرح های پایتخت کتاب و نیز کنگره ملی نکوداشت ایت الله سیدمحمد شاهرودی حمایت کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۳    
حجت الاسلام رفیعی گفت: امروز وظیفه بسیج و بسیجیان از دوران دفاع مقدس نیز سنگین تر است بنابراین حتی با حداقل امکانات نیز باید در میدان حضور داشت و برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی تلاش کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت نظری/ عضو شورای اسلامی شهر تهران جلب مشارکت عمومی و تشویق و ترغیب شهروندان به مشارکت از مهم ترین برنامه های شورای شهر اسلامی وشهرداری شهر تهران است و باید در همه بخش های مدیریت شهری جدی گرفته شود ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه فرهنگ و هنر – تقریبا هشت ماهی است که هیچ کنسرت فیزیکی در کشور برگزار نشده است. همان اوایل که ویروس کرونا وارد کشور شد، تمامی فعالیت های فرهنگی و هنری کشور به حالت تعلیق در آمد ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز :با اشاره به فعالیت های فرهنگی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در سال تحصیلی جدید گفت: برنامه های فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه ها به صورت ترکیبی برگزار می شود. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان در تشریح برنامه های هفته پیوند اولیا و مربیان در نشست خبری بابیان اینکه مدرسه محور فعالیت های فرهنگی محله می شود از مشارکت بیش از 10 میلیون نفر از اولیای دانش آموزان در کلاس های آموزش خانواده و فعالیت 92 مرکز یادگیری محلی آموزش خانواده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با اعلام خبر راه اندازی سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان در دانشگاه تهران، این سامانه را بستر مناسبی برای مشارکت دانشجویان در فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی برشمرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک تأکید کرد: تقویت فعالیت های فرهنگی در فضای مجازی حیاتی بوده و باید به صورت هدفمند به جریانی پایدار و اثرگذار تبدیل شوند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۳    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرخه از آمادگی این اداره برای همکاری با نیروی انتظامی در توسعه فعالیت های فرهنگی هنری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۲۱    
امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به ضرورت محوریت بخشیدن به مساجد در فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، گفت: نباید کرونا و یا هر موضوع دیگری فعالیت های جهادی را کمرنگ یا تعطیل کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۱۵    
حجت الاسلام اباذر بیگی گفت: کانون های مساجد همچون سنگرهای عظیم فرهنگی در راستای فعالیت های فرهنگی و مذهبی شبانه روز در تلاش هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز گفت: براساس شاخص و معیارهای تعیین شده، فعالیت های فرهنگی از جهت کمی و کیفی مورد ارزیابی قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۱    
تهران- ایرناپلاس- صدور مجوزها در تولید آلبوم و تک آهنگ در نیمه نخست امسال در حالی نسبت به سال گذشته افزایش یافته که ویروس کرونا بسیاری از فعالیت های فرهنگی و هنری را در کشور تعطیل کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی وزارت علوم گفت:علیرغم شرایط کرونایی کشور عمده فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها در بستر مجازی در حال انجام است و هیچ جشنواره ای به تعویق نمی افتد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام نبی زاده، گفت: تقویت فعالیت های فرهنگی و مذهبی بانوان و شبکه سازی در این بخش، باید از محوری ترین اقدامات فرهنگی ما باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۰    
یاسوج- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم اقتصادی دشمنان انجام انواع فعالیت های فرهنگی را در کشور و کهگیلویه و بویراحمد به مراتب دشوارتر از قبل کرده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
در حالیکه با توجه به اعلام محدودیت های فعالیت های فرهنگی و هنری به دنبال شیوع کرونا برگزاری نمایشگاه نقش راستان با نمایش آثاری از حسن روح الامینی این روزها به صورت تور مجازی از طریق سایت فرهنگستان هنر قابل مشاهده است، در جدیدترین رخداد، همزمان این تور مجازی توسط چندین کشور دیگر نیز اجرا می شود. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگ و هنر بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، حمید نیلی دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت گفت: متاسفانه در شرایطی به سر می بریم که هر روز تعداد قابل توجهی از هموطنان عزیزمان به دلیل شیوع ویروس کرونا جان خود را از دست می دهند و این وضعیت کار را برای برنامه ریزی و هدف گذاری ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: نحوه اجرای فعالیت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در شرایط کرونا رصد و پایش می شود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس امور فرهنگی و تبلیغی بانوان تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: علاقه مندان به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی می توانند در سامانه مربوطه در طرح ملی نهضت پیشرفت زنان مشارکت کنند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۶:۳۹    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین گفت: باتوجه به اهمیت موضوع فرهنگ در دانشگاه آزاد اسلامی، به دنبال طراحی سامانه ای هستیم تا کلیه فعالیت های فرهنگی را در بر بگیرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۶    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان گفت: همه تلاش خود را به کار می گیریم تا تولیدات محتوایی به روز و براساس نیازهای دانشجویان در صفحات رسمی دانشگاه و صفحات دانشجویی منعکس کنیم.