یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۴:۱۶Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کتابخانه های عمومی»

ندای گیلان   ۷ ساعت پیش    
معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان گیلان در دیدار با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان از پیشنهاد جایگزینی مجازات حبس محکومین جرائم غیرعمد با خرید کتاب و یا اقدامات فرهنگی در کتابخانه ها که توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برای نخستین بار در کشور مطرح شد ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: رییس اداره کتاب خانه های عمومی شهرستان دشتی گفت: برگزیدگان مسابقات فرهنگی هفته کتاب در این شهرستان معرفی و تجلیل شدند. به گزارش فکرشهر از ایرنا، محمد احمدی افزود: در هفته کتاب با هدف ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه اداره کتابخانه های عمومی دشتی با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان گیلان با استقبال از پیشنهاد اداره کل کتابخانه های عمومی استان در خصوص جایگزینی مجازات حبس محکومین جرائم غیر عمد با خرید کتاب و یا اقدامات فرهنگی در کتابخانه ها گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
این همایش با هدف اجتماعی کردن نهاد کتابخانه ها و با حضور رئیس ایفلا برگزار می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۰    
دبیر اجرایی همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی کشور گفت: در این همایش که طی روزهای 25 و 26 آذرماه به صورت مجازی برگزار می شود، رئیس ایفلا (فدراسیون بین المللی انجمن ها و موسسات کتابداری) و سه چهره ممتاز و بین المللیِ علم اطلاعات و دانش شناسی به عنوان سخنران،حضور خواهند داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۱:۲۹    
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سیمرغ از اهدای 200 نسخه از منابع انتشارات ارتش به کتابخانه عمومی شهید کشوری کیاکلا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۸:۱۶    
دسترسی مجازی به کتابخانه های عمومی کشور از طریق سامانه یکپارچه مدیریت کتابخانه ها (سامان) فراهم است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۶    
برجیان با اشاره به دسترسی مشکل معلولان به کتاب و کتابخانه ها بیان کرد: نهادهای ذی ربط ازجمله نهاد کتابخانه های عمومی باید برای دسترسی آسان معلولان به کتاب اقدامات مشترکی را صورت بدهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کیانی تعامل و پیوند کتابخانه های عمومی با جامعه شناسان و روان شناسان را در راستای اجتماعی شدن کارکردهای آنها امری ضروری دانست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۹    
دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مهدی شهر گفت: امروز با وجود بیماری فراگیر کرونا، نقش بی بدیل کتاب در افزایش آگاهی و غنی سازی اوقات فراغت خانواده ها بیش از پیش مشخص شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۱    
پدر معلم شهید محمود حسین میرزایی کتاب های کتابخانه شخصی خود را به کتابخانه های عمومی شهرستان بن اهدا کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۸    
شیراز- ایرنا- مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس در بازدید از کتابخانه مشارکتی زندان مرکزی شیراز اعلام کرد: کتابخانه های زندان ها به غنی کردن منابع نیاز دارند و با توجه به وجود افراد و قشرهای گوناگون در زندان ها و نیازهای متفاوت آن ها، بهبود و تجهیز منابع باید هرچه زودتر انجام شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل از برگزاری مسابقه فرهنگی، ادبی و هنری ویژه گرامیداشت شهدای هسته ای در این شهرستان خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۳۶    
سرپرست کتابخانه های عمومی خوزستان با بیان اینکه کتابخانه های عمومی استان از خسارات سیلاب اخیر در امان ماندند، درباره وضعیت کتابخانه عمومی شهرک شهید چمران ماهشهر که بخش بزرگی از آن (شهرک) به زیر آب رفته است، گفت: بارش های سیل آسای چندروزه نتوانست به زیرساخت این کتابخانه آسیبی وارد کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان گفت: مسابقه قصه گویی پدربزرگ ها و مادربزرگ ها با محوریت قصه ها، مثل ها و داستان های کهن از امروز در گیلان آغاز شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معصومه فزونی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا عنوان کرد: در راستای معرفی پیشینه فرهنگی علما و مفاخر شهرستان بهار، تولید برنامه “بهارنامه” پس از 2ماه تلاش با همکاری جواد نوری، محقق و نویسنده برتر استان و محسن ترابی نویسنده و کارشناس ادبی و حمایت های اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان ...
پنجمین نشست راه آبادی با موضوع راهکارهای آموزش چند فرهنگی در روستاها و عشایر با حضور معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گلستان، برنامه حضور مدیران استان در مرکز سامد جهت پاسخگویی به درخواست های مردمی طی هفته آینده را اعلام کرد. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شمیرانات، نشست بررسی مهارت مطالعه کتاب با عنوان "بخوانیم...!" به همراه جمع خوانی کتاب "روزهای بی آئینه" در بستر فضای مجازی برگزار می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
قلم_مرکزی_مدیر کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی گفت: کتابخانه ها باید از حالت سنتی خارج شده و افراد مانند یک پاتوق به آن نگاه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
جوانه های کتابخانه های عمومی استان تهران، شهید محسن فخری زاده و عمو راستگویِ ایام کودکی را با شعر و مرثیه تا منزل ابدی بدرقه کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مراسم بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، در استان ایلام با حضور معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، به صورت مجازی برگزار شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی و نقد کتاب در جست وجوی شعر مصطفی علیپور برگزار می شود. به گزارش ایسنا، این نشست روز چهارشنبه (12 آذرماه 99) ساعت 18 با حضور مصطفی علیپور، مصطفی محدثی خراسانی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی از وقت 16 هزار جلد کتاب به کتابخانه های این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۵    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه با شیوع بیماری کرونا امکان خدمات دهی حضوری برای اعضای کتاب خانه ها کمتر مهیا بود، گفت: در حال حاضر کتابخانه ها مجهز به نرم افزار تحت وب به عنوان نرم افزار سامان هستند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
پریسا نوری از اسفند سال گذشته و همزمان با جولان ویروس کرونا در کشور، کرکره کتابخانه های عمومی پایین کشیده شد و تا امروز که داریم راه های همزیستی با این ویروس را تمرین می کنیم، خبری از بازگشایی کتابخانه ها نیست ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره کتابخانه های عمومی نیشابور گفت: به خاطر اختلاف نظر بین بانک ملت و اداره راه و شهرسازی در نحوه اختصاص 20 میلیارد ریال تعهد این بانک به طرح احداث کتابخانه مرکزی این شهر، احداث آن با تاخیر مواجه شده است.
معاون توسعه کتابخانه و کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور فضای کتابخانه های عمومی را در خدمت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دانست که تحت تاثیر هیچ گونه فضاسازی قرار نخواهد گرفت.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نما ،چهار کتاب حکمت های عسکری اثر جواد محدثی، باد و کاه اثر محمدرضا بایرامی؛ چای خوش عطر پیرمرد اثر سعید هاشمی و ابوباران به قلم زهرا ثابتی توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور، به عنوان منابع طرح کتابخوان آذرماه 1399 معرفی شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ساوه-ایرنا- سرپرست فرمانداری زرندیه از شهرداران حوزه این شهرستان درخواست کرد که نیم درصد درآمدهای به کتابخانه های عمومی را به موقع پرداخت کنند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۶    
عبدالحی میرزاعلی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گلستان به مناسبت شهادت ناجوانمردانه دانشمند هسته ای محسن فخری زاده درپیامی ضمن محکومیت حادثه تروریستی این واقعه رابه مقام معظم رهبری تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۹    
ایسنا/زنجان مدیرکل امور کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: درصد مطالعه در بین مردم استان زنجان بعد از شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۸    
در گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی مدیرکل و جمعی از کارکنان کتابخانه های عمومی استان به پویش اهدای خون با عنوان کتابخون پیوستند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اردبیل؛ همزمان با اجرای پویش کتابخون درسراسر کشور ...
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس در گفتگوی تفصیلی با شیرازه به تشریح مسائل مهم حوزه کتاب و کتاب خوانی استان و همچنین مسائل نامزد پایتخت کتاب ایران پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۴۵    
دفتر آفرینش های ادبی حوزه هنری البرز با همکاری محافل ادبی اداره کل کتابخانه های عمومی و انجمن شعر بسیج هنرمندان استان البرز به مناسبت هفته بسیج و شهادت دانشمند شهید محسن فخری زاده محفل شعر و ترانه البرز را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان از برگزاری مسابقه قصه گویی شیرین ترین آرزوها ویژه کودکان و نوجوانان نابینا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۱    
پدر معلم شهید محمود حسین میرزایی 750 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان بِن اهدا کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۸    
زهره سادات میرحسینی گفت: مسئولان کتابخانه های عمومی می گفتند سوادآموزی به ما چه، در حالی که این ها؛ یعنی سوادآموزی و مطالعه مکمل هم بودند. کتابخوانی عمومی باید پشت سوادآموزی را می گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس کتابخانه های عمومی شوط گفت: تعداد 600 جلد کتاب در موضوعات مختلف در یک ماه جدید به کتابخانه عمومی شهرستان اهداء شده است.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۴    
انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد به عنوان انجمن برتر و تلاش گر در عرصه کتابخوانی انتخاب شد نهاد کتابخانه های عمومی کشور و اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل از مهندس ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد به عنوان فرماندار و رئیس انجمن برتر و تلاش گر عرصه کتابخوانی با اهدای لوح ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۵:۱۲    
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر امام خمینی ره به همراه حجت الاسلام رضوی ریاست اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان، با کتابداران کتابخانه های عمومی بندر امام خمینی ره دیدار کردند.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۱۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان و به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، سومین جلسه شورای اقامه نماز اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
در بخشی از جمع سرایی شاعران در واکنش به ترور و شهادت محسن فخری زاده، آمده است: آه از زخمی که بر جان و تن میهن نشسته/ مرهمی آیا مداوا می کند آزاده ها را؟ ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه ویژه برنامه ترویج کتابخوانی در روستاها و عشایر، پنجمین نشست راه آبادی با حضور معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که معاون اداری، مالی سازمان تبلیغات اسلامی قم از نحوه اداره کتابخانه الزهرا (س) در این شهر ناراضی است و خواستار تجدیدنظر در روند و رویکرد برنامه های این کتابخانه شده است، سرپرست کتابخانه های عمومی استان قم بر این نکته که تنها متولی کتابخانه های عمومی در کشور ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی گفت: 16هزار جلد کتاب به کتابخانه های استان وقف شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۶    
حوزه/ سرپرست کتابخانه های عمومی کاشان خواستار تدوین و اجرای طرح جامع اخلاق اداری از نگاه امیرالمومنین(ع) شد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی پاییز رنگی با کتاب را که به مناسبت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب در این شهرستان برگزار شده بود، اعلام کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی طرح قطار دانایی با هدف گسترش، توسعه و ایجاد انگیزه برای مطالعه و نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی به کودکان و نوجوانان و خانواده ها توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین در بستر فضای مجازی اجرا شد.