سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۱:۱۵Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غنی سازی»

باشگاه خبرنگاران   ۲۴ دقیقه پیش    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی کشورمان بیان کرد: در حوزه های مختلف صنعت هسته ای در زمینه اکتشاف، استخراج و غنی سازی پیشرفت های چشم گیری داشته ایم.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در میانه تلاش ها برای آغاز رایزنی ها جهت احیای برنامه جامع مشترک یا همان برجام، اخیرا ادعاهایی درباره غنی سازی ذرات اورانیوم بالای 60 درصد (83.7 درصد) مطرح شد و به تنش ها میان ایران و غرب از یک طرف و ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی دامن زده است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۳۹    
جوهره مدرنیزاسیون به سبک چینی در اکتبر 2022 در گزارش بیستمین کنگره ملی حزب کمونیست چین انعکاس یافت و بر پایبندی به رهبری حزب کمونیست چین، پایبندی به سوسیالیسم با ویژگی های چینی، دستیبابی به توسعه با کیفیت بالا از طریق روند دموکراسی مردم محوری، غنی سازی روحیه جهانی مردم ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۸    
احمد زیدآبادی در کانال تلگرامش نوشت: حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه گفته است: بعضی فکر می کردند بدون برجام امکان توفیق در سیاست خارجی نیست اما توافق با عربستان نشان داد که هست! ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۶:۲۷   + ۴۳ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان موسوم به تروئیکا با صدور بیانیه ای مشترک در نشست شورای حکام خواستار اجرای سریع و کامل توافقات صورت گرفته میان ایران و اژانس بین المللی انرژی اتمی درباره حل وفصل مسائل پادمانی شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ضایعات بخش کشاورزی در زنجیره های مختلف موجود در کشور معادل تامین غذای 18 میلیون نفر است، کنترل و استفاده از روش های دانش بنیان در غنی سازی غذایی ضایعات بخش کشاورزی می تواند کشور را از واردات نهاده های دامی بی نیاز کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ضایعات بخش کشاورزی در زنجیره های مختلف موجود در کشور معادل تامین غذای 18 میلیون نفر است، کنترل و استفاده از روش های دانش بنیان در غنی سازی غذایی ضایعات بخش کشاورزی می تواند کشور را از واردات نهاده های دامی بی نیاز کند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
کوریلا در خصوص برنامه هسته ای ایران نیز ادعا کرد: تهران می تواند بسیار سریعتر از 2 سال پیش غنی سازی اورانیوم را انجام دهد. ایران با یک سلاح هسته ای، خاورمیانه را یک شبه و برای همیشه تغییر خواهد داد.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۴    
یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: تا زمانی که ما عضو NPT هستیم؛ غنی سازی در سطح 60 درصد بر اساس توافقات بین المللی نظارت بیشتری را شامل می شود.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
هومن جعفری، خبرنگار: رسیدیم به شماره آخر سال و به رسم معمول، پیشنهادهایی داریم برای عید شما. دیروز، در مطلبی کوتاه تر تعدادی از مینی سریال ها را انتخاب کردیم که تماشا کردن شان در ایام عید، شاید برای شما جالب باشد. عید برای فیلمبازها و سریال بازها فرصت مناسبی برای لذت بردن از ندیدنی های طول سال است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
قرارِ 15 در بهار ایران با هدف غنی سازی اوقات فراغت شهروندان و آشنایی با ظرفیت های گردشگری تهران برگزار می شود.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۴    
بعد از گزارش رسانه های غربی درخصوص پیدا شدن آثاری از غنی سازی 84 درصدی در مراکز هسته ای ایران بار دیگر موضوع ایران به صدر موضوعات جلسه آژانس حکام انرژی اتمی آمد
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۱:۴۰    
آژانس بین المللی انرژی اتمی روز چهارشنبه گزارش داده که بازرسی اعلام نشده از سایت فردو حاکی از این است که دو آبشار سانتریفیوژهای آ ی آر-6 که اورانیوم را تا سطح 60 درصد غنی سازی می کند به شکلی به یکدگیر متصل شده اند که بسیار متفاوت از آن چیزی است که ایران به آژانس اعلام کرده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
بهروز کمالوندی با بیان اینکه ایران طبق 15 گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی کوچکترین تخطی از تعهدات خود نداشته، افزود: غنی سازی 60 درصد در فردو پاسخی به قطعنامه قبلی آنها در شورای حکام بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۵۷ سایت دیگر  
کمالوندی گفت:صنعت هسته ای قدرت افزاست و در صحنه بین الملل سهم کشور ها به میزان قدرت شان تعیین می شود، نه حقی که دارند.
پارس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
1- ایران در یک سال و نیم گذشته بی سابقه ترین توسعه ها را در صنعت هسته ای ایجاد کرد. گازدهی به سانتریفیوژها را انجام داد، غنی سازی را تا 60 درصد افزایش داد، نظارت ها را در محدوده پادمان قرارداد، اجرای پروتکل الحاقی را متوقف کرد و دوربین های برجامی را خاموش نمود ...
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدجواد روح در هم میهن نوشت: ایران این بار از مسیر شرقی و در دولت اول سیدابراهیم رئیسی، در حال پیشبرد همان تصمیمی است که در دولت اول حسن روحانی از مسیر غربی طی شد و به توافق انجامید.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، سفر گروسی به تهران را گامی موثر در ارائه هدفمند برنامه صلح آمیز ایران عنوان کرد و گفت: بیانیه مشترک مغایرتی با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
4 بسته نورسیده از 147 ناشر با هدف غنی سازی مخازن کتابخانه ها به کتابخانه های عمومی کشور ارسال شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : به دنبال توافقات به دست آمده بین تهران و مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در تهران، سرانجام در نشست فصلی ماه مارس شورای حکام قطعنامه ای علیه ایران صادر نشد و کشورهای اروپایی و آمریکا به صدور بیانیه های جداگانه اکتفا کردند ...
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سفر آستین در میانه هماهنگی های عالی امنیتی میان آمریکا و اسرائیل درباره غنی سازی اورانیوم در ایران انجام شد. آنگونه که المانیتور مدعی است، آخر هفته گذشته ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک با هرزی هالوی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
هانی زاده با بیان اینکه عملکرد سازمان انرژی اتمی ایران کاملا مبتنی بر منافع ملی است، گفت: باتوجه به اتهام زنی هایی که در خصوص غنی سازی 84 درصدی در مورد ایران صورت گرفت، اطلاع رسانی به موقع و شفاف سازمان انرژی اتمی ایران و همکاری با آژانس بسیار سازنده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
عربستان سعودی خواستار کمک آمریکا به برنامه غنی سازی این کشور در ازای آشکارسازی روابط با رژیم صهیونیستی شده است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۳۳    
با هدف غنی سازی و به روزرسانی منابع کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد بیش از 400 نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد اهدا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندارخراسان جنوبی گفت: در این استان 600 کانون فرهنگی و هنری مساجد وجود دارد که مامن های سالمی برای غنی سازی اوقات و فراغت به حساب می آیند.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: تروئیکای اروپایی با انتشار بیانیه ای مشترک که خوستار اجرای تعهدات داده شده از سوی ایران در جریان سفر اخیر رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا : سفیر و نماینده دایم کشورمان خاطرنشان کرد که فعالیت های هسته ای ایران، از جمله غنی سازی در سطوح مختلف، کاملاً صلح آمیز و در راستای حقوق ایران بر اساس NPT بوده است.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اگر تحریم ها علیه تهران لغو نشوند مقامات ایرانی احتمالا به دنبال غنی سازی اورانیوم تا 90 درصد خواهند بود| ایران به تهدید منافع آمریکا ادامه خواهد داد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هالگیت با بیان اینکه ادامه تولید اورانیوم 60 درصدی در ایران هیچ هدف صلح آمیز باورپذیر ندارد گفت: ایران باید این فعالیت به شدت نگران کننده که مغایر با رفتار همه کشورهای سراسر جهان است را کنار بگذارد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۹    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی: ماهیت فعالیت های ایران کاملاً روشن است و بازرسی های گسترده از آن در سال های گذشته نیز حاکی از انحراف در برنامه هسته ای ایران نبوده است. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تایمز او اسرائیل در گزارشی نوشت که مقامات اسرائیلی در حال تمرکز بر روی پایتخت های سرتاسر جهان هستند تا مواضع شان را به مواضع تند این رژیم در قبال برنامه هسته ای ایران نزدیک تر کنند.
سرزمین ارتباطات   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرنگار ارشد نشریه وال استریت ژورنال در توئیتی به نقل از منابع آگاه مدعی شد که آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار نیست به طور جداگانه درباره ادعای غنی سازی 84 درصدی اورانیوم در ایران اطلاع رسانی کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
آمریکا در این بیانیه با ادعای این که هیچ کشور دیگری در جهان امروزه برای اهداف ادعایی ایران از اورانیوم غنی سازی شده با خلوص 60 درصد بهره برداری نمی کند با هراس، پیشرفت ایران را در این زمینه تحریک های هسته ای خوانده و پایان فعالیت های هسته ای ایران را خواستار شده است.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اگر ایران به اقدامات شفاف سازی که به مدیرکل اعلام شده عمل کند دلگرم کننده خواهد بود| اروپا برای اجرای برجام سرمایه گذاری سیاسی و دیپلماتیک خواهد کرد.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۶   + ۵۰ سایت دیگر  
آمریکا در نشست شورای حکام آژانس اتمی از ایران خواست غنی سازی 60 درصدی اورانیوم که مغایر با رفتار همه کشورهای سراسر جهان است را کنار بگذارد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
آمریکا در نشست شورای حکام آژانس اتمی از ایران خواست غنی سازی 60 درصدی اورانیوم را متوقف کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۲:۱۳    
آمریکا در نشست شورای حکام آژانس اتمی از ایران خواست غنی سازی 60 درصدی اورانیوم را متوقف کند.
ایفنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - مقدار بسیاری از صادرات انرژی روسیه، به استثنای انرژی هسته ای، از زمانی که این کشور تهاجم تمام عیار خود به اوکراین را آغاز کرد، تحت تأثیر تحریم های غرب قرار گرفت. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی که یکی از دستورکار های اصلی آن موضوع هسته ای ایران است، از روز گذشته آغاز شد. رافائل گروسی، مدیر کل آژانس که به تازگی سفری به ایران داشت ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
گروه سیاسی: رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی، اواخر روز جمعه برای گفتگو درباره فعالیت های هسته ای جمهوری اسلامی ایران وارد تهران شد. این دیدار در حالی انجام شد که به عقیده برخی مقامات اروپایی و آمریکایی مذاکرات هسته ای با ایران به بن بست رسیده و در بحبوحه هشدار هایی مبنی بر اینکه غنی سازی اورانیوم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از احیا و غنی سازی 63 هکتار از جنگل های استان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۳:۱۷    
سفر مدیرکل آژانس انرژی اتمی به تهران محصول پشتوانه خوب ایران در غنی سازی اورانیوم بود و آمریکا هم به دنبال این سفر می داند راهی غیر از تفاهم ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در حاشیه مراسم روز درختکاری طرح کاشت یک میلیارد درخت طی چهار سال در سراسر کشور را از جمله اقدامات بسیار خوب و ارزنده در زمینه حفظ منابع طبیعی، غنی سازی جنگل ها و ایجاد پارک های جنگلی در راستای حفظ محیط زیست و توسعه پایدار در کشور دانست ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نوبخت سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری گفت: برای کاشت یک میلیارد نهال در کشور بصورت علمی جنگل ها و مراتعی که نیاز به احیا و غنی سازی دارند مشخص شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده بهار و کبودر آهنگ در مجلس گفت: اعتراف آنها به توان بالای غنی سازی ایران نشان دهنده ناکامی دشمنان در مانع تراشی در مسیر علمی ایران اسلامی است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح امروز (دوشنبه) در حاشیه مراسم روز درختکاری در سخنان کوتاهی حفظ منابع طبیعی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در حالی در پایتخت اتریش آغاز به کار کرد که تلاش طرف های غربی در آستانه برگزاری این نشست، برای جنجال آفرینی درباره جهش ادعایی میزان غنی سازی در ایران به سطح نزدیک به تولید سلاح اتمی، شکست خورد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور طرح کاشت یک میلیارد درخت طی 4 سال در سراسر کشور را از جمله اقدامات بسیار خوب و ارزنده در زمینه حفظ منابع طبیعی، غنی سازی جنگل ها و ایجاد پارک های جنگلی در راستای حفظ محیط زیست و توسعه پایدار در کشور دانست . ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
نوذر شفیعی در تحلیل خود از سفر رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران گفت: قبل از سفر گروسی به تهران یکسری نگرانی ها در ارتباط با غنی سازی 84 درصدی توسط ایران مطرح بود ...