یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۶:۵۸Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آژانس بین المللی»

راهبرد معاصر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با وجود پیشرفت های روابط سازمان انرژی اتمی و آژانس بین المللی انرژی اتمی، همچنان موضوعات اختلافی میان دو طرف وجود دارد که در مسیر مذاکرات هسته ای علاوه بر تفاهم سیاسی میان سران قدرت های جهانی و ایران، توافق فنی میان ایران و آژانس حیاتی است ...
روابط ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی که گمان می رفت با اعلام آتش بس چندی پیش بین دو طرف، رفته رفته به کاهش دامنه اختلافات طرفین منجر شده و پرونده ایران در آژانس در موقعیت بهتری قرار گیرد، در پی تصمیم کشورمان برای لغو انتصاب هشت بازرس آژانس در ایران با ملیت های آلمانی و فرانسوی ...
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: یک موسسه آمریکایی اظهارات مقامات سعودی در نشست اخیر آژانس بین المللی انرژی هسته ای را عقب نشینی جدی ریاض از موضعگیری خود در مذاکرات درباره عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و یک تحول دیپلماتیک بزرگ دانست.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
این بند باید تا مدت 5 سال پس از "روز پذیرش برجام" و یا تا زمانی که آژانس بین المللی انرژی اتمی گزارش تأیید "جمع بندی مبسوط" را ارائه دهد، اجرا شود، بسته به اینکه کدام زودتر اتفاق افتد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
عربستان می گوید: با هدف برطرف کردن مخالفت ها با فعالیت های هسته ای بحث برانگیز خود موضوع نظارت بیشتر بر فعالیت های هسته ای اش از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی را تأیید کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی در اقدامی قابل توجه، به پیش نویس قطعنامه ای جهت تصویب رسمی نام کشور فلسطین رای مثبت داد.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۶    
فشارهای سیاسی حاصل از توهمات رژیم صهیونیستی سال هاست بر داوری و گزارش های آژانس بین المللی انرژی اتمی از فعالیت های هسته ای ایران سایه افکنده و تهران را وادار به اتخاذ تصمیماتی سیاسی در قبال این فشارها به رغم تمام همکاری های غیرقابل انکار کرده ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از رویترز، آژانس بین المللی انرژی اتمی در اقدامی رسما نام کشور فلسطین را در این آژانس تصویب کرد. این آژانس همچنین با اعطای حقوق و امتیازات مهم به فلسطین و تقویت همکاری بین آن و آژانس و سایر کشورها موافقت کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده قطر در نشست سالانه آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین مجدداً خواهان پیوستن رژیم صهیونیستی به معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای(ان پی تی) شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
قطر خواستار تشدید تلاش های بین المللی برای پیوستن رژیم صهیونیستی به معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای به عنوان دولت غیرهسته ای شد و اینکه همه تأسیسات هسته ای این رژیم مشمول تضمین های آژانس بین المللی انرژی اتمی بشوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۷:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد که استفاده جهانی از نفت احتمالاً در این دهه به اوج می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سفیر مصر در اتریش و نماینده قاهره در آژانس بین المللی انرژی اتمی تصویب نامگذاری کشور فلسطین به صورت رسمی در این سازمان را یک قطعنامه تاریخی خواند و گفت که این مسأله بیانگر پیروزی آرمان ملت فلسطین است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- آژانس بین المللی انرژی اتمی به پیش نویس قطعنامه ای برای تصویب رسمی نام "کشور فلسطین" رای مثبت داد که از آن می توان به سیلی به رژیم صهیونیستی و پیروزی بزرگی برای فلسطین یاد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا : رئیس کمیته ملی منع سلاح هسته ای قطرخواستار قرارگرفتن تاسیسات هسته ای رژیم صهیونیستی تحت نظارت آژانس بین المللی انرژی اتمی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
قطر ضمن درخواست از آژانس بین المللی انرژی اتمی برای انجام بازرسی های پادمانی در تأسیسات هسته ای رژیم صهیونیستی، خواستار پیوستن این رژیم به معاهده عدم اشاعه جنگ افزارهای هسته ای شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۸    
خبرگزاری میزان - شصت وهفتمین نشست سالانه کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی به تازگی و با حضور هییت های کشورهای مختلف در وین برگزار شد. اما با نگاهی به فعالیت آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) در سال های گذشته می توان مشاهده کرد که این نهاد بین المللی عناوین زیادی را در رسانه های بین ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز پنج شنبه (امروز) گفت که از دیدار با یوسف عبدالکریم بوچیری دیپلمات ارشد بحرینی و نماینده این کشور نزد سازمان های بین المللی در وین پس از امضای چارچوب توافق همکاری بین دیده بان هسته ای سازمان ملل ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
طبق اعلام آژانس بین المللی انرژی اتمی 11 کشور به عنوان اعضای جدید شورای حکام این سازمان برای دوره یکساله انتخاب شدند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۲    
آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد که به دلیل پیشرفت در توسعه و گسترش مصرف انرژی های پاک، محدود کردن گرمایش زمین همچنان یک احتمال امکان پذیر باقی مانده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۷:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- فشارهای سیاسی حاصل از توهمات رژیم صهیونیستی سال هاست بر داوری و گزارش های آژانس بین المللی انرژی اتمی از فعالیت های هسته ای ایران سایه افکنده و تهران را وادار به اتخاذ تصمیماتی سیاسی در قبال این فشارها به رغم تمام همکاری های غیرقابل انکار کرده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۴    
رئیس سازمان انرژی اتمی عملکرد حضور هیات ایرانی در شصت و هفتمین نشست سالانه کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین در معرفی برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را مثبت ارزیابی کرد.
رئیس سازمان انرژی اتمی حجم تاسیسات هسته ای ایران را حدود 2 درصد تاسیسات هسته ای سراسر جهان دانست و گفت: منطقی نیست بیش از 10 برابر دیگر کشورها، ایران تحت بازرسی قرار بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی که هفته جاری برای شرکت در شصت و هفتمین کنفرانس سالانه عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی به اتریش سفر کرده بود، وین را به مقصد تهران ترک کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی حجم تاسیسات هسته ای ایران را حدود 2 درصد تاسیسات هسته ای سراسر جهان دانست و گفت: منطقی نیست بیش از 10 برابر دیگر کشورها، ایران تحت بازرسی قرار بگیرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۳    
رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس، گفت: اروپایی ها با استفاده ابزاری از نهادهای بین المللی مانند آژانس بین المللی انرژی اتمی تلاش می کنند تهران را متهم کنند و به سیاست ایران هراسی کاخ سفید دامن بزنند.
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک نشست خبری به سوالاتی درباره روند احیای توافق هسته ای، ازسرگیری مذاکرات غیرمستقیم با ایران در این زمینه و دیگر موضوعات مرتبط با ایران پاسخ داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۶    
قیمت دلار امروز نوسان کاهشی داشت و به کف کانال 49 هزار تومانی نزدیک شد. طی روزهای گذشته محدوده نوسان دلار از نیمه بالایی کانال 49 هزار تومانی به پایین کانال مذکور عقب نشینی کرده است ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی است که ایران به عنوان مقدمه ای بالقوه برای احیای مذاکره با آمریکا، باید در گام نخست با آژانس بین المللی انرژی اتمی همکاری کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه شصت و هفتمین کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین با نمایندگان هیأت های برزیل، چین و ونزوئلا دیدار و گفت وگو کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که چنانچه ایران خواهان گشایش در زمینه دیپلماسی با ایالت متحده است، باید گام هایی را برای کاهش تنش ها درباره برنامه هسته ای خود اتخاذ کند که اولین این گام ها همکاری با آژانس بین المللی انرژی اتمی است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
طبق گزارشی که در این خصوص خبرگزاری یورونیوز منتشر کرده، عبدالعزیز بن سلمان، وزیر انرژی عربستان سعودی در کنفرانس عمومی سالانه آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که کشورش اخیرا تصمیم گرفته تا با فسخ پروتکل مواد هسته ای با مقادیر کم به سمت اجرای توافقنامه جامع پادمانی حرکت کند. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تجارت نیوز قیمت دلار روز گذشته با کاهش 100 تومانی به قیمت 49 هزار و 350 تومان معامله شد. بازار ارز انتظاری شده و به نظر می رسد وضوح اخبار مربوط به مذاکرات هسته ای در وین می تواند رونق را به این بازار برگرداند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۶:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا مدعی شده که دیپلماسی با ایران، به روابط با آژانس بین المللی انرژی هسته ای مرتبط است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۵:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل با بیان اینکه یک مسابقه تسلیحاتی هسته ای نگران کننده در حال اجرا است، گفت: جامعه بین المللی باید رژیم اسرائیل را به صورت الزام آور به ترک گزینه سلاح های هسته ای، پذیرش معاهده ان.پی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۳:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- واشنگتن مدعی شد که اگر ایران خواستار ایجاد فضای دیپلماسی با ایالات متحده است، باید با آژانس بین المللی انرژی اتمی همکاری بیشتری داشته باشد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۲۹    
وزیر انرژی عربستان سعودی در بخش هایی از سخنان خود در کنفرانس عمومی سالانه آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت پادشاهی عربستان به تازگی تصمیم گرفته است که به سمت اجرای یک توافق جامع پادمانی یا همان پروتکلی که نظارت های شدیدتری بر برنامه هسته ای دارد، حرکت کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان آل سعود، وزیر انرژی عربستان سعودی در کنفرانس سالانه آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین، پایتخت اتریش گفت که پادشاهی مجموعه قوانین منسوخ شده ای را که مانع از پیشرفت برنامه هسته ای این کشور شده است، کنار خواهد گذاشت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۰    
ایسنا : محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره توسعه همکاری های فنی میان ایران و آژانس و گسترش روابط دوجانبه دیدار و گفت وگو کردند. در این دیدار دو طرف، راه های توسعه همکاری های متقابل میان ایران و آژانس را مورد بررسی قرار دادند ...
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۱:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران ضمن انتقاد از رویکرد کشورهای غربی گفت: این کشورها با فشارهای سیاسی و توسل به تحریم ها سعی دارند از ظرفیت آژانس بین المللی انرژی اتمی برای فشار به ایران استفاده کنند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر انرژی عربستان سعودی در بخش هایی از سخنان خود در کنفرانس عمومی سالانه آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت پادشاهی عربستان به تازگی تصمیم گرفته است که به سمت اجرای یک توافق جامع پادمانی یا همان پروتکلی که نظارت های شدیدتری بر برنامه هسته ای دارد، حرکت کند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی در گفتگویی با شبکه تلویزیونی CNN آمریکا به سوالات این شبکه درباره مبادله افراد زندانی میان ایران و آمریکا، آزادسازی منابع ارزی ایران، سلب اعتماد ایران نسبت به بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی با ملیت های انگلیسی، فرانسوی و آلمانی، چرایی نقض پیمان آمریکا و کشورهای اروپایی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس جمهور در گفت و گو با شبکه CNN ضمن اشاره به همکاری های ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی، ادعاها نسبت به عدم همکاری ایران را رد کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در دیدار با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی خواستار حفظ بی طرفی آژانس شد و گفت: فشار های ظالمانه سیاسی غربی ها علیه ایران بی نتیجه است و جمهوری اسلامی هرگونه فشار سیاسی را بی پاسخ نخواهد گذاشت. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
فارس : شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان، وزیر انرژی عربستان سعودی در جریان همایش عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت که ریاض با اجرای یک توافق جامع برای بازرسی های هسته ای موافقت کرده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمد اسلامی و رافائل گروسی درباره توسعه همکاری های فنی میان ایران و آژانس و گسترش روابط دوجانبه دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار اسلامی و گروسی، راه های توسعه همکاری های متقابل میان ایران و آژانس را مورد بررسی قرار دادند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان با رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار و گفتگو کرد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
در روزهای اخیر نوسان دلار از نیمه بالایی کانال 49 هزار تومانی به پایین کانال مذکور آمده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
یک مقام عراقی در دیدار با رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی بر اهمیت همکاری با آژانس در زمینه انرژی پاک تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در نخستین روز از آغاز نشست سالانه کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین با هیئت نمایندگان کشور برزیل دیدار کرد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
براساس تجزیه و تحلیل آژانس بین المللی انرژی دو کشور آمریکا و چین در سال گذشته بزرگترین مصرف کنندگان نفت سنگین جهان بودند.