یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۹:۲۶Oct 2020 25

جدیدترین‌های «آژانس بین المللی»

عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ اعلام کرد 18 وزنه بردار مظنون به ارائه نمونه دوپینگ دستکاری شده، هستند. به گزارش ایسنا و به نقل از Inside the games، آژانس جهانی ضد دوپینگ (وادا) اعلام کرد پس از بررسی ها مشخص شد که 18 وزنه بردار از شش کشور، مظنون به تهیه نمونه ادرار دستکاری شده هستند ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پیشین سازمان انرژی اتمی ایران با بیان اینکه اگر آژانس بین المللی انرژی اتمی بخواهد شرایط دیگری بر کشور تحمیل کند شاید مواضع ایران تغییر کند، گفت: در شرایط فعلی داشتن اورانیوم غنی شده برای کشور عامل بازدارندگی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: روند غیر حرفه ای آژانس بین المللی اتمی در مقابل ایران ادامه پیدا کند، دسترسی ها را محدود می کنیم و نسبت به ادامه NPT تجدید نظر می شود.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۴۲    
ستاره صبح - چندین گزارش مهم نفت و گاز ازجمله چشم انداز انرژی توسط آژانس بین المللی انرژی و چشم انداز نفت جهانی در هفته ای که گذشت توسط اوپک منتشر شد که همگی نشان دهنده این است که اوضاع در درگیری های قفقاز در حال خارج شدن از کنترل است ...
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۵   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: جهانیان به ویژه با انتشار 17 گزارش مثبت آژانس بین المللی انرژی اتمی و عدم اثبات هیچ یک از اتهامات واهی هسته ای طی بیش از 20 سال گذشته می دانند جمهوری اسلامی ایران هیچگاه به دنبال استفاده غیرصلح آمیز از انرژی هسته ای نبوده و نیست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: طبق گزارش های بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی هیچ انحرافی در برنامه هسته ای ایران وجود ندارد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی (IEA) اخیرا پیش بینی کرد تجدیدپذیرها در دهه جاری از زغال سنگ به عنوان محبوبترین سوخت تولید برق سبقت خواهند گرفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده سوریه در سازمان ملل بر لزوم اعمال فشار بر اسرائیل برای پیوستن به پیمان منع گسترش جنگ افزارهای هسته ای و تسلیم شدن در برابر نظارت آژانس بین المللی اتمی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر پژوهشی مرکز تحقیقات چشم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اظهار داشت: براساس برآورد آژانس بین المللی پیشگیری از نابینایی، شیوع نابینایی در ایران حدود 9 دهم درصد است که این مقدار در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا حدود 7 دهم درصد است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
با طولانی شدن فرآیند کشف واکسن کرونا، نگرانی ها نسبت به آینده بازار نفت هم بیشتر شده است. بعد از اینکه آژانس بین المللی انرژی در گزارشی از احتمال بهبود وضعیت نفت تا سال 2023 خبر داد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۴:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی (IEA) اعلام کرد که دورنمای نفت به دلیل افت تقاضا در دوران کرونا شکننده مانده و برنامه اوپک پلاس برای افزایش تولید از سال آینده، توازن بازارهای جهانی را در وضعیت حساسی قرار می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : به نظر می رسد چشم انداز رشد تقاضای نفتی برای سال 2021 به رغم مثبت بودن با تردیدهای زیادی نیز رو به رو است. در گزارش های ماهانه سازمان کشورهای صادرکننده نفت (OPEC)، آژانس بین المللی انرژی (IEA) و اداره اطلاعات انرژی آمریکا (EIA) که طی روزهای گذشته منتشر شده اند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی در گزارش چشم انداز جهانی انرژی در سال 2020 اعلام کرد که قیمت نفت در 20 سال آینده بالای 50 دلار در هر بشکه باقی خواهد ماند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۵    
حسن بهشتی پور در گفت وگو با میزان ، در خصوص برنامه مخفیانه هسته ای عربستان سعودی و نداشتن همکاری های لازم سعودی با آژانس بین المللی انرژی اتمی، اظهار داشت: خواست جامعه جهانی این است که سعودی ها با آژانس همکاری کنند و تحت نظارت این نهاد بین المللی به فعالیت های هسته ای خود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بررسی های آژانس بین المللی انرژی نشان می دهد هزینه دستیابی به انرژی خورشیدی در برخی نقاط جهان کاهش چشمگیری یافته و به شدت ارزان شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- حسین راشدی : زمان به پیک رسیدن تقاضای نفت که پس از آن مصرف جهانی این کامودیتی برای همیشه روندی کاهشی به خود خواهد گرفت، موضوع پر حرف و حدیثی بوده و برخی شرکت ها و موسسات در این باره اختلاف نظر دارند ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
پس از دو دهه تلاش محققان ایرانی در مطالعه کوهورت گلستان سرطان زا بودن مصرف تریاک توسط آژانس بین المللی تحقیقات سرطان سازمان بهداشت جهانی تایید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۰    
آژانس بین المللی انرژی بهبود اقتصادی ضعیف در پی شوک ناشی از همه گیری ویروس کرونا ممکن است افزایش تقاضای جهانی انرژی را تا سال 2025 به تاخیر بیندازد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد که این احتمال وجود دارد که بهبود تقاضای انرژی به دلیل همه گیری کرونا تا سال 2025 به تأخیر بیفتد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۴    
هیأت آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) به سرپرستی ماسیمو آپارو معاون مدیر کل این آژانس به ازبکستان سفر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد تبعات شیوع ویروس کرونا در بازار جهانی نفت بلندمدت خواهد بود و سال ها طول می کشد که شاهد افزایش دوباره تقاضا باشیم.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۱    
طبق پیش بینی آژانس بین المللی انرژی، میزان تقاضای سوخت هند تا سال 2030 به 335 میلیون تن و تا سال 2040 به میزان 472 میلیون تن خواهد رسید. همین امر سبب شده است دولت هند افزایش 2 برابری ظرفیت صنعتی پالایشگاهی و رساندن آن به حدود 500 میلیون تن طی 10 سال آینده را در دستورکار قرار دهد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی برآورد تقاضای گاز در سال 2020 را افزایش داد، اما همچنان کاهش تقاضای گاز بی سابقه خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به همکاری های مستمر آژانس و ایران اشاره کرد و گفت: ایران یک چرخه سوخت هسته ای کامل دارد و آنها همه توانمندی ها را دارند.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در حالی که عرضه نفت در نروژ، خلیج مکزیک و لیبی از سر گرفته شده و آژانس بین المللی انرژی پیش بینی کرده که تقاضای جهانی نفت ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۵۵ سایت دیگر  
شکست اجرای پادمان های آژانس بین المللی انرژی اتمی در زمانی است که به نظر می رسد توانایی هسته ای عربستان در اجرای یک برنامه جاه طلبانه می تواند به سعودی ها اجازه دهد برخی فعالیت های هسته ای را پنهان کنند بدون اینکه مورد بازرسی آژانس انرژی هسته ای بین المللی قرار گیرند.
آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد بازار نفت تا مدتها گرفتار آسیب وارد شده از همه گیری ویروس کرونا خواهد بود و اگر بیماری کووید 19 در سال آینده میلادی کنترل شود، تقاضا برای نفت تا 2023 به سطح قبل از بحران کرونا باز می گردد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی همواره به عنوان مهم ترین مرکز یا دیدبان هسته ای بین المللی مورد توجه کشورها بوده است؛ نهادی که در کارنامه خود به لحاظ سیاسی و حقوقی در برخی مقاطع تاریخی فراتر از قدرت و نفوذ کشورهای صاحب نفوذ عمل کرده است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۴۰    
حسن بهشتی پور در گفت وگو با میزان، در خصوص اینکه نباید آژانس بین المللی انرژی اتمی تحت شعاع اعمال قدرت و نفوذ آمریکا قرار داشته باشد، اظهار داشت: تاکنون و در این مدت که آن ها تلاش کردند بر آژانس بین المللی انرژی اتمی فشار بیاورند تا گزارش منفی علیه از ایران ارائه کند، نفوذشان کارساز نبوده است. ...
آژانس بین المللی انرژی (IEA) در گزارش جدیدی پیش بینی کرد که با وجود بهبود مصرف در ماههای اخیر، تقاضای جهانی برای گاز طبیعی امسال بزرگترین کاهش مشاهده شده تاکنون را خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمد البرادعی مدیرکل پیشین آژانس بین المللی انرژی اتمی تأکید کرد که سیاست فشار حداکثری آمریکا در قبال ایران، کارساز نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیشین آژانس بین المللی انرژی اتمی اظهار کرد که تجربه نشان داده که سیاست فشار حداکثری هیچ گاه نتیجه بخش نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل اسبق آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرد که ایجاد امنیت تنها مبتنی بر اعتمادسازی است و اعمال فشار نتیجه ای عکس خواهد داشت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر کل اسبق آژانس بین المللی انرژی اتمی در مصاحبه ای گفته آمریکا باید به جای فشار علیه ایران با این کشور اعتمادسازی کند.
وزیر امور خارجه آلمان در مصاحبه ای با الشرق الاوسط مدعی شد که کشورش به توافق هسته ای با ایران پایبند خواهد بود.
مدیر کل اسبق آژانس بین المللی انرژی اتمی در مصاحبه ای گفته آمریکا باید به جای فشار علیه ایران با این کشور اعتمادسازی کند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
یعقوب رضازاده ، با اشاره به اظهارات رافائل گروسی درباره افزایش سطح غنی سازی اورانیوم در ایران گفت: رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی همواره از منافع آمریکایی ها حمایت کرده و موارد دیکته شده آنها را پیگیری می کند. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، در مصاحبه با روزنامه دی پرس اتریش که 10 اکتبر منتشر شد و بخش هایی از آن قبلا منتشر شده است به سوالات مختلف در خصوص ایران، عربستان سعودی، ترکیه و کره شمالی پاسخ داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۴    
افزایش ذخایر ایران رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گفت وگو با روزنامه اتریشی دی پرسه درباره برنامه هسته ای ایران گفت: ایرانی ها همچنان غنی سازی می کنند و این کار را در سطحی بسیار بالاتر از آنچه متعهد شده اند انجام می دهند. این مقدار هر ماه افزایش پیدا می کند ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۴   + ۶۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین: کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، با انتشار توییتی، به مصاحبه روز گذشته مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با یک روزنامه اتریشی واکنش نشان داد و نوشت: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به توانمندی های ایران در چرخه فناوری هسته ای از نظارت مستمر و دائمی بازرسان این نهاد بر فعالیت های هسته ای صلح آمیز این کشور خبر داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی(IAEA)، به یک روزنامه اتریشی گفت: ایرانی ها در حدی بسیار بالاتر از آنچه متعهد شده اند به غنی سازی اورانیوم ادامه می دهند و این میزان ماه به ماه در حال رشد است. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
فارس نوشت: مدیر کل آژانس اتمی با رد برخی ادعاها درباره خطرناک بودن میزان مواد اتمی تولید شده در ایران، گفت البته تهران به سطحی بالاتر تعهدات آن [در برجام] به غنی سازی اورانیوم ادامه می دهد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گفت وگویی اظهاراتی را درباره میزان غنی سازی اورانیوم در برنامه هسته ای ایران مطرح کرد.
ملیت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی برنامه هسته ای ایران را نسبتا توسعه یافته ارزیابی کرده و با تاکید بر اینکه این کشور یک چرخه کامل سوخت هسته ای دارد بر اهمیت این انرژی برای حفاظت از آب و هوا تاکید کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که ایران ماهانه به حجم ذخایر اورانیوم غنی سازی شده خود اضافه می کند. به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، رافائل گروسی دبیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که ایران ماهانه به حجم ذخایر اورانیوم غنی سازی شده خود اضافه می کند. ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۴    
تایید سرطان زا بودن مصرف تریاک توسط آژانس بین المللی تحقیقات سرطان سازمان جهانی بهداشت و انتشار مونوگراف آن در آینده در یک رویداد مهم تاریخی و بین المللی، سرطان زایی مصرف تریاک که مهم ترین دستاورد بیش از دو دهه تلاش تحقیقاتی دانشمندان ایرانی در مطالعه کوهورت گلستان به شمار می رود ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۲:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی با کشیدن خط بطلان بر ادعاهای بی اساس آمریکایی ها و صهیونیست ها مبنی بر تلاش ایران برای ساخت سلاح اتمی، تایید کرد که ایران مواد هسته ای کافی برای این کار تولید نکرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۵:۳۷    
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی از ادامه غنی سازی ایران بیشتر از تعهداتش ذیل برجام خبر داد.