دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۰:۲۹Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای حکام»

دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
: بعد از نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی که با عدم صدور قطع نامه علیه تهران همراه شد، آن هم در شرایطی که مفاد و محتوای گزارش فصلی رافائل گروسی هشداردهنده بود ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان طی بیانیه ای مشترک در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، پس از تکرار ادعاها و اتهام زنی ها علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران از این کشور خواستند گام های سریع و معناداری در راستای احیای سطح همکاری مورد توافق با آژانس برای راستی آزمایی و نظارت مؤثر بردارد. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
یک هفته بعد از پایان آخرین نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در سال 2023 مدیرکل آژانس خواستار از سرگیری مذاکرات اتمی با ایران برای حل و فصل مسائل باقی مانده پادمانی شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۸   + ۷۸ سایت دیگر  
یک هفته بعد از پایان آخرین نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در سال 2023 مدیرکل آژانس خواستار از سرگیری مذاکرات اتمی با ایران برای حل وفصل مسائل باقی مانده پادمانی شد.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رئیس بانک مرکزی آلمان گفت: در حال حاضر اظهار نظر درباره کاهش نرخ های بهره هدف بسیار زود است. به گزارش بانک مردم و به نقل از ایبنا؛ یواخیم ناگل (Joachim Nagel) ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه نشست هیأت دولت در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مسئولیت هر گونه اتفاق برعهده آژانس انرژی اتمی است، زیرا رژیم صهیونیستی ان پی تی و پادمان را امضا نکرده است و امروز این رژیم در حال تهدید جهان با بمب اتمی است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی درحالی به پایان رسیدکه از یک سو کشورهای غربی در یک چرخش آشکار از صدور قطعنامه علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران عقب نشینی کرده و از سوی دیگر موضوع تهدیدات اتمی اسرائیل در تحولی کم سابقه به دستورکار شورا اضافه شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۲:۱۷    
رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی که با سکوت وقیحانه خود در برابر تهدید اتمی صهیونیست ها علیه ساکنان غزه به چهره ای منفور در نظام بین الملل تبدیل شده است، اخیراً در راستای تکمیل خوش خدمتی های خود به لابی های صهیونیستی فعال در آژانس ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
موضوع تهدیدات اتمی اسرائیل در تحولی کم سابقه به دستورکار شورا اضافه شده است
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
در نشست اخیر شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی قدرت های غربی اقدام به صدور قعطنامه الزام آور علیه برنامه هسته ای ایران نکردند و دیپلمات های غربی می گویند دلیل این اقدام نگرانی ها از وضعیت منطقه در پی جنگ غزه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
آمریکا و تروئیکای اروپا با ادعاهای کذب علیه برنامه هسته ای ایران در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی به دنبال فریب افکار عمومی و جلوگیری از بازگشایی پرونده رژیم صهیونیستی در نشست بودند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۴    
تروئیکای اروپایی در آخرین جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی طی بیانیه ای مشترک بار دیگر وارد زمین بازی فرافکنی مسئولیت احیای برجام شدند و انگشت اتهام را به سمت ایران گرفتند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۶    
ایسنا : میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی با انتقاد از مواضع آمریکا و تروئیکای اروپایی در قبال همکاری های ایران و آژانس از آنها خواست به اجرای تعهدات خود در توافق هسته ای بازگردند ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
سه کشور آلمان، بریتانیا و فرانسه در بیانیه ای مشترک در آخرین اجلاس شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در سال جاری میلادی با استناد به گزارش رافائل گروسی تاکید کردند تهران باید اقداماتی چون جلوگیری از فعالیت بازرسان آژانس را متوقف کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – آخرین نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در سال 2023 میلادی در حالی به پایان رسید که جلسات امسال به رغم تمام ادعاهای نخ نما، تهدیدها، فضاسازی ها و اردوکشی سیاسی کشورهای غربی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان، به نماد شکست پروژه ایران هراسی تبدیل شد.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در نزد سازمان های بین المللی در وین اعلام کرد که دولت این کشور یک میلیون یورو از هزینه فعالیت های نظارتی و راستی آزمایی آژانس بین المللی انرژی اتمی در ایران را تقبل کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور گفت: جلسه شورای حکام تحت تاثیر جنایات رژیم اشغالگر قدس در غزه بود و این اتفاق در تاریخ سابقه نداشته که کشورها این گونه موضع گیری داشته باشند.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
بریتانیا، فرانسه، و آلمان در بیانیه خود خطاب به شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی این اقدام خود را پاسخ مستقیم به عدم پایبندی جدی و فزاینده جمهوری اسلامی و منطبق با برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل عنوان کرده اند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف سفیر و نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین گفت که مسکو از ایالات متحده و گروه تروئیکای اروپایی (فرانسه، آلمان و انگلیس) می خواهد که به برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) درباره برنامه هسته ای ایران بازگردند. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرانسه، آلمان و بریتانیا بیانیه مشترکی را به شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره تعهدات هسته ای ایران در چارچوب برجام ارائه کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی با انتقاد از مواضع آمریکا و تروئیکای اروپایی در قبال همکاری های ایران و آژانس از آن ها خواست به اجرای تعهدات خود در توافق هسته ای بازگردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سه کشور آلمان، انگلیس و فرانسه با مطرح کردن ادعاهایی درباره تعهدات هسته ای ایران و همکاری های آن با آژانس بین المللی انرژی اتمی، درخواست هایی را در این زمینه از ایران مطرح کردند.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۳:۳۶   + ۶۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، به دنبال انتشار گزارش های مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به شورای حکام در 15 نوامبر 2023، نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد دفتر سازمان ملل متحد و دیگر سازمان های بین المللی مستقر در وین ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: سازمان های بین المللی، بار دیگر استاندارد دوگانه ای را در جنگ غزه در پیش گرفتند؛ موضوع تهدید وزیر گردشگری رژیم صهیونیستی برای استفاده از سلاح هسته ای علیه غزه و سخنرانی نتانیاهو با همین محور علیه ایران را در نامه ای به مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی در گفتگویی در خصوص موضع کشورها در نشست شورای حکام درباره اسرائیل گفت: جلسه شورای حکام تحت تاثیر جنایات رژیم اشغالگر در غزه بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده چین در سازمان های بین المللی مستقر در وین در جلسه شورای حکام آژانس اتمی خواستار پیوستن اسرائیل به معاهده ان پی تی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۰:۱۹    
فرانسه، انگلیس و آلمان در نشست شورای حکام بیانیه مشترکی در خصوص اجرای تعهدات هسته ای ایران در چارچوب برجام ارائه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۰:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی طرف برجام در بیانیه ای مشترک در نشست شورای حکام آژانس اتمی به تکرار ادعاها درباره برنامه هسته ای ایران پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
لندن– ایرنا– سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان موسوم به تروئیکای اروپایی، طی بیانیه ای مشترک در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، پس از تکرار ادعاها و اتهام زنی ها علیه برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان مدعی شدند که به راه حل دیپلماتیک برای رفع تردیدها درباره ماهیت فعالیت های اتمی ایران متعهد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین در نشست شورای حکام از عدم اراده کشورهای غربی برای احیای برجام انتقاد کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
: نشست فصلی هزار و 674 شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی از دیروز چهارشنبه 22 نوامبر(یکم آذر) آغاز شده و تا 24 نوامبر (سوم آذر) ادامه خواهد داشت؛ نشستی که با توجه به انبوده اختلافات تهران و آژانس و نیز با در نظر گرفتن وضعیت شکننده منطقه پس عملیات طوفان الاقصی و آغاز جنگ حماس و اسرائیل و به ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت: نماینده دایم اتحادیه اروپا در نشست شواری حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، اتهام زنی های دیگر مقام های این اتحادیه علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را تکرار کرد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارل هالگارد نماینده دائم اتحادیه اروپا در وین روز چهارشنبه در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی بار دیگر با تکرار ادعاهای ضد ایرانی خود نسبت به تداوم پیشرفت های هسته ای ایران ابراز نگرانی کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه ایران: مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی باز هم نسبت به روند اجرای توافق آژانس با ایران در چهارچوب بیانیه سال گذشته ابراز نارضایتی کرد. رافائل گروسی طی سخنانی در نخستین روز از برگزاری دور جدید نشست شورای حکام آژانس در وین مدعی شد که ایران باید توضیحات فنی معتبری را برای حضور ذرات اورانیوم ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۱:۱۲    
به گزارش زیرنویس ، میخائیل اولیانوف سفیر و نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت که نشست امروز تقریباً به طور کامل به وضعیت فاجعه بار نوار غزه اختصاص داشت و مباحث داغی در این زمینه مطرح شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۳:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سفرای ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا طی سخنانی در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، پس از تکرار ادعاها و اتهام زنی ها علیه برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان گفتند که نسبت به تداوم پیشرفت های هسته ای ایران نگران هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۱:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – منابع دیپلماتیک گزارش دادند که در نخستین روز از نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، جنگ غزه و بحرانی انسانی در این باریکه به یکی از مسائل اصلی جلسه امروز (چهارشنبه) تبدیل شد.
سلام نو / اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تکرار ادعاهایش تصریح کرد که موافقتنامه جامع پادمان (CSA) به طور کامل در ایران اجرا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در بیانیه امروزش در نشست شورای حکام اعلام کرد که انباشت اورانیوم غنی شده ایران همچنان ادامه دارد و لغو انتصاب بازرسان آژانس در ایران خلاف روحیه همکاری توافق شده در بیانیه مشترک تهران و آژانس در ماه های اخیر است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - رافائل گروسی ، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز چهارشنبه، یکم آذر، در آغاز نشست فصلی شورای حکام طی بیانیه ای ادعا هایی را درباره موضوع هسته ای ایران مطرح کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۴    
لندن – ایرنا – نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی درحالی امروز (چهارشنبه) آغاز به کار کرد که از یک سو کشورهای غربی در یک چرخش آشکار از صدور قطعنامه علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران عقب نشینی کرده و از سوی دیگر موضوع تهدیدات اتمی اسرائیل در تحولی کم سابقه به دستورکار شورا اضافه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد توتونچی، سفیر کشورمان در کویت اعلام کرد که در راستای نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، ایران همواره به تداوم تعامل سازنده با آژانس تاکید دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، محمد توتونچی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در کویت در این دیدار که در آن پیرامون سازوکار همکاری های دوجانبه در محافل و نهادهای بین المللی بحث و تبادل نظر شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-کشورهای غربی که در آخرین نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی با صدور بیانیه ای مشترک درباره مسائل سیاسی پادمانی ایران نسبت به صدور قطعنامه در جلسه آتی هشدار دادند، در یک عقب نشینی آشکار اعلام کرده اند که در اجلاسیه پیشرو نیز برنامه ای برای صدور قطعنامه ندارند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۲:۲۸    
روزنامه ایران: آژانس بین المللی انرژی اتمی در نشست آتی شورای حکام تصویب هیچ قطعنامه ای در رابطه با ایران را در دستور کار ندارد. این فحوای گزارشی است که خبرگزاری غربی رویترز اخیراً در رابطه با پرونده فعالیت های هسته ای ایران منتشر کرده و به رغم اینکه در این گزارش کوشیده فضای تعامل میان ایران و آژانس ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گمانه زنی ها درباره نشست آتی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی درحالی افزایش یافته که به نظر می رسد طرف های غربی با عقب نشینی مقطعی از مواضع ضدایرانی خود، قصد تصویب قطعنامه ای بر علیه برنامه هسته ای ایران ندارند و احتمالا به صدور بیانیه دراین زمینه اکتفا خواهند کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۷:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
کشورهای غربی که در آخرین نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی با صدور بیانیه ای مشترک درباره مسائل سیاسی پادمانی ایران نسبت به صدور قطعنامه در جلسه آتی هشدار دادند، در یک عقب نشینی آشکار اعلام کرده اند که در اجلاسیه پیش رو نیز برنامه ای برای صدور قطعنامه ندارند. ...
یک خبرگزاری آمریکایی گزارش داد که با وجود تهدیدهای غرب مبنی بر صدور قطعنامه جدید علیه برنامه هسته ای ایران، آمریکا در نشست آتی شورای حکام چنین قطعنامه ای تصویب نخواهد کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۳:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری انگلیسی رویترز گزارش داده بعید است شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در جلسه آتی خود قطعنامه ای الزام آور علیه ایران صادر کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه برگزاری نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، گمانه زنی ها درباره رویکرد این نهاد در قبال فعالیت های صلح آمیز ایران افزایش یافته است. این درحالی است که برخی منابع غربی معتقدند در شرایط کنونی شورای حکام از بیم افزایش تنش ها با تهران، قطعنامه ضدایرانی صادر نخواهد کرد.