یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۲:۳۴Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گزافه گویی»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه ای از تمایل تل آویو به همکاری با متحدانش علیه ایران و عزم راسخ این رژیم برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اخبار ایران و جهان در 24 ساعت گذشته از رسانه های مختلف در بسته ی خبری صبحگاهی تقدیم حضور کاربران محترم خبرگزاری حوزه می گردد،انتظار داریم با ارائه نظرات ارزشمند شما فرهیختگان گرامی، پویش روزافزون آن را شاهد باشیم.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با استناد به ادعاهای مطرح شده در گزارش آژانس انرژی اتمی، خواستار موضع گیری جامعه بین الملل علیه ایران شد.
برترین ها / آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۳:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس : نفتالی بنت ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای ایران گزافه گویی کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره گزارش برجامی آژانس بین المللی انرژی اتمی گزافه گویی کرد و گفت رژیم تحت امر او تمامی اقدامات لازم را علیه برنامه هسته ای ایران انجام خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره گزارش برجامی آژانس بین المللی انرژی اتمی گزافه گویی کرد و گفت رژیم تحت امر او تمامی اقدامات لازم را علیه برنامه هسته ای ایران انجام خواهد داد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۸:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
برترین ها: سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به گزافه گویی وزیرخارجه رژیم صهیونیستی توییتی منتشر کرد. سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به گزافه گویی وزیرخارجه رژیم صهیونیستی نوشت: رژیم قانون شکن اسراییل، با داشتن بمب های غیرقانونی اتمی و خودداری از پیوستن به ان پی تی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۳۰   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به گزافه گویی وزیر خارجه رژیم صهیونیستی گفت: ایران حق پاسخگویی را برای خود محفوظ می دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۷    
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در کنفرانسی خبری همراه با همتای روسی خود در گزافه گویی تکراری اعلام کرد این رژیم اجازه نمی دهد ایران به سلاح هسته ای دست یابد.
برترین ها / جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۲۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
انتشار تصاویری از چرت زدن جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در دیدار با نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی، سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۳:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در سخنانی درباره چشم انداز ادعایی دستیابی ایران به سلاح هسته ای هشدار داد و گفت که این موضوع باعث آغاز رقابت تسلیحاتی در خاورمیانه خواهد شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۲:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مهر نوشت: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی طی اظهاراتی بی اساس، ایران را مسئول حمله به نفتکش اسرائیلی مرسر استریت دانسته و گفت تل آویو مانع از پیشرفت برنامه هسته ای ایران خواهد شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۳:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در دیدار با وزیر خارجه قبرس در قدس اشغالی بر لزوم مقابله با ایران سخن گفت. بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در توییتی در این زمینه نوشت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:وزیر امورخارجه پیشین آمریکا بار دیگر از اقدام تروریستی کشورش در به شهادت رساندن سردار سلیمانی دفاع کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: مقامات رژیم صهیونیستی در مقاطع مختلف تلاش کردند با گزافه گویی و با تهدیدات پوشالی به نوعی بر افکار عمومی و محاسبات ما تاثیر بگذارند، این در حالی است که تقریباً این نوع مواجهه با تهدید رژیم صهیونیستی برای مردم ایران و منطقه عادی شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی با بیان اینکه فلسطینی ها ترجیح می دهند در آنچه ذلت نامید، زندگی کنند و پیشنهادهای تل آویو را نپذیرند، گفت که همگرایی ایران و الجزایر نگران کننده است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۰۶:۲۴    
متاسفانه وزیر بهداشت، آقای دکتر نمکی، در این یک سال و نیم دشوار و طاقت فرسا برای مردم بی دفاع ایران، مدام ناکارآمدی خود و مدیرانش را پشت گزافه گویی های بی پایه و اساس و وعده تولید و توزیع سریع چندین واکسن داخلی و ادعای مدیریت جهانی کرونا پنهان کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۰    
یک مقام اماراتی به مناسبت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، کشورمان را به پیمان شکنی متهم کرد.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۲۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر خارجه رژیم صهیونیستی گفت: هیچ جایگزین خوبی برای توافق هسته ای 2015 ایران با قدرت های جهانی وجود ندارد. به نقل از تایمز او اسرائیل، یائیر لایپید، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی که به مراکش سفر کرده است در اظهاراتی درخصوص برجام مدعی شد: من حامی توافق نیستم. از نظر من این توافق درست نیست ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۶:۴۱    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به حمله موشکی حزب الله به سمت اراضی اشغالی در پاسخ به تجاوزات صهیونیست ها به گزافه گویی ضد ایران و حزب الله پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۵:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به حمله موشکی حزب الله به سمت اراضی اشغالی در پاسخ به تجاوزات صهیونیست ها به گزافه گویی ضد ایران و حزب الله پرداخت.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به نقل از خبرگزاری العین، بنی گانتس ، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در گزافه گویی جدیدی، با متهم کردنم کشورمان مدعی شد حمله به نفتکش صهیونیستی مرسر استریت که منجر به کشته شدن دو تن از خدمه کشتی شد، اقدامی تنش زا بوده است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:سفیر فرانسه در سرزمین های اشغالی در راستای سیاست ایران هراسی رژیم صهیونیستی گفت که پاریس اجازه دستیابی تهران به سلاح هسته ای را نمی دهد.
تیک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
این گروه اعلام کرد از شرکت نخست وزیر اسلوونی در نشست مجازی روز شنبه گذشته (19 تیرماه 1400) در حالی که کشورش عهده دار ریاست دوره ای اتحادیه اروپا است، شوکه شده است ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: در پی حضور و گزافه گویی های روز گذشته نخست وزیر اسلوونی در گردهمایی مجازی گروهک تروریستی نفاق، با عنایت به اینکه این کشور در حال حاضر عهده دار ریاست دوره ای اتحادیه اروپا است، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان عصر امروز در تماس تلفنی با جوزپ بورل ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۱:۲۶   + ۶۶ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در تماس تلفنی ظریف از اظهارات نخست وزیر اسلوونی در گردهمایی گروهک منافقین ابزار تأسف کرد و گفت که این اظهارات به هیچ وجه موضع اتحادیه اروپا در قبال ایران نیست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نخست وزیر پیشین کانادا به بیان اظهاراتی بی اساس علیه ایران پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
بنی گانتس در جدیدترین گزافه گویی خود علیه ایران اعلام کرد رژیم صهیونیستی اجازه نخواهد داد ایران به سلاح هسته ای دست پیدا کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۲۲:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین : الکساندر بن زوی گفت که رئیس جمهوری جدید ایران چه در مورد رویکرد مذهبی و چه در مورد اسرائیل بسیار محافظه کار است.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۴۲ سایت دیگر  
جماران: مصطفی معین، وزیر اسبق علوم در واکنش به اظهارات اخیر جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو نوشت: پفیوز در فرهنگ دهخدا به معنی سست و ضعیف و بیکاره و پخمه است! حال باید دید که آیا کاربرد این واژه، شایسته چه کسانی است ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مشارکت مردمی به صورت ویژه گمانه زنی های بی ربط و ناامید کننده را از بین برد و اراده یک ملت در پشت پا زدن به گزافه گویی رسانه های سعودی، عبری و ضدانقلاب را به نمایش گذاشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:وزیر امور خارجه پیشین آمریکا در بخشی از یک گفت و گو مطرح کرد که دولت جدید آمریکا باید از رویکرد دولت دونالد ترامپ برای تحت فشار قرار دادن ایران استفاده کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با صدور پیامی از مشارکت مردم استان در انتخابات 28 خرداد ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا قدردانی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - امروز مردم کمر همت بسته اند تا با شرکت در انتخابات نشان دهند ایرانی کشورش را به گزافه گویی نمی فروشد و میدان خالی نمی کند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۱:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: لوید آستین وزیر دفاع آمریکا روز پنجشنبه ادعاهایی علیه برنامه هسته ای و موشکی ایران بیان کرد. آستین در جلسه استماع مجلس سنا برای تأیید بودجه سال 2022 پنتاگون مدعی شد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از رویترز، هیئت نمایندگی چین در اتحادیه اروپا، طی بیانیه ای، به سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) هشدار داد که دست از اغراق و گزافه گویی درباره تئوری تهدید چین بردارد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : گزافه گویی نژادپرستانه برای جدا کردن مهاجران آسیب پذیر از باقی جامعه آمریکا، شکست واضح در انتخابات و سپس دروغ گفتن مکرر درباره وقوع تقلب در آن، داشتن پیوندهای روشن با شورشی که تاریخ بلند آمریکا در زمینه انتقال مسالمت آمیز قدرت را منقطع کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سخنگوی جامعه روحانیت مبارز، گفت: اینکه نامزدهای اصولگرا به نفع نامزد انحصاری شورای وحدت کنار بروند تابع نظر شخصی آنهاست. غلامرضا مصباحی مقدم روز سه شنبه ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
چرا آمریکا پس از بازگشت به سازمان بهداشت جهانی، همچنان نتیجه تحقیقات این نهاد و رد فرضیه نشت آزمایشگاهی ویروس کرونا را نادیده می گیرد؟ جو بایدن رئیس جمهور آمریکا نهایتا با اتخاذ رویکردی مشابه دونالد ترامپ رئیس سابق کاخ سفید، با طرح به اصطلاح نشت آزمایشگاهی ویروس کرونا در ووهان ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، ژنرال آسف آگمون فرمانده سابق نیروهای ذخیره ارتش اسرائیل در مصاحبه ای با روزنامه هاآرتص اعتراف کرد که به رغم لاف زنی و گزافه گویی مقامات تل آویو مبنی بر درهم شکستن صفوف نیروهای مقاومت فلسطین (!) در عملیات تهاجمی اخیر در نوار غزه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا گفته است واشنگتن طی روز های آینده به مردم فلسطین 360 میلیون دلار کمک خواهد کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رهبر دموکرات ها در سنای آمریکا، در یک گزافه گویی آشکار که ماهیت دموکرات ها را نشان می دهد، گفت: توافق احتمالی جدید با ایران باید مسائل مربوط به برنامه موشکی، تروریسم منطقه ای و حقوق بشر راهم شامل شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رهبر دموکرات ها در سنای آمریکا، در یک گزافه گویی آشکار که ماهیت دموکرات ها را نشان می دهد، گفت: توافق احتمالی جدید با ایران باید مسائل مربوط به برنامه موشکی، تروریسم منطقه ای و حقوق بشر را هم شامل شود(!)
امیر سرتیپ حیدری: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز با تقدیم هزاران شهید به درخت تنومندی تبدیل شده است که گزافه گویی های دشمنان نمی تواند خدشه ای به آن وارد کند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا : وزیر خارجه رژیم صهیونیستی گفت: هر کاری که لازم باشد برای جلوگیری از موفقیت ایران انجام می دهد: قطعا به این نظام اجازه دستیابی به سلاح هسته ای را نخواهیم داد.
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
بولتن نیوز: نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جمع فرماندهان موساد و نیروهای امنیتی گفت: مبارزه با تسلیحات ایران کار بزرگی است و ممکن است فرصت امروز در آینده فراهم نباشد. ...
خبرنما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۳    
عملگرایی... یادداشتی از محسن درخش در وصف حاج اقا جمالسیرت کاندیدای شورای شهر یاسوج عملگرایی دغدغه امروز مدیریت شهری بی شک در در چرخه زندگی بشری آنچه نقطه عطف افکار و ایده هاست پوشیدن جامعه عمل به این ایده ها می باشد. آنچه از هویت عملگرایی برمی آید فلسفه اصالت عمل است ...