چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۷:۴۰Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده ویژه آمریکا»

فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران طی پیامی توئیتری، نوروز را تبریک گفت. به گزارش فکرشهر به نقل از ایلنا، وی در این پیام توئیتری نوشت: برای همگان نوروزی شاد را آرزو می کنم. امیدوارم امسال، سالی روشن تر و مملو از شادی باشد .
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران طی پیامی توئیتری، نوروز را تبریک گفت.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران: داریم برای نوروز آماده میشویم
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر فلسطین از آمریکا خواست بر رژیم صهیونیستی برای توقف اقدامات یک جانبه فشار بیاورد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، محمد اشتیه، نخست وزیر فلسطین در دیدار با هادی عمرو ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا_ یکی از مسئولان تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که این تشکیلات در نشست پنج جانبه در شرم الشیخ مصر شرکت می کند. به گزارش شفقنا از ایسنا، به نقل از روزنامه رأی الیوم، حسین الشیخ، دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) اعلام کرد که در دیدار با هادی عمرو ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی و نماینده ویژه آمریکا در امور ایران طی دیدار درخصوص مسائل هسته ای ایران و دیدارهای گروسی در تهران به گفت وگو پرداختند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در ا1مور ایران از دیدار خود با "رافائل گروسی" مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد و گفت که نشست "سازنده ای" با او داشتم و درباره دیدارهای اخیرش در تهران گفتگو کردیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : رابرت مالی در توئیتی نوشت: ایران باید تعهداتش ذیل آژانس بین المللی انرژی اتمی پیروی کند و دسترسی ها به آنچه که آژانس لازم می داند را تسهیل کند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۵۴   + ۳۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران از دیدار خود با رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد و گفت: نشست سازنده ای با او داشتم و درباره دیدارهای اخیرش در تهران گفتگو کردیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا از دیدار خود با گروسی خبر داد و گفت که نشست سازنده ای با او داشته و درباره دیدار هایش در تهران گفتگو کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
یک روز پس از اعلام توافق ایران و آمریکا در مورد تبادل زندانیان از سوی وزیر امور خارجه کشورمان و در حالی که سخنگوی وزارت خارجه آمریکا این توافق را رد کرد، سایت وزارت خارجه واشنگتن از سفر نماینده ویژه رئیس جمهور این کشور در امور زندانیان به قطر خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا افغانستان – توماس وست، نماینده ویژه آمریکا برای افغانستان در تازه ترین اظهار نظر گفته است که نگران کاهش کمک های جهان به افغانستان در سال آینده خورشیدی است. ...
پرسش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سومین تصویری که از فرآیند سفر کاری و فشرده مدیرکل آژانس به دست می آید، نتایجی است که دارای آثار و پیامد بر روابط ایران و غرب و به ویژه مساله بازگشت دوباره به میز مذاکره است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش دفتر منطقه ای ایران اکونومیست ، تام وست نماینده ویژه آمریکا برای افغانستان اظهار داشت عادی سازی روابط با کابل نیازمند برداشتن گام های اساسی از طرف طالبان است، اما هیئت حاکمه افغانستان تاکنون گام هایی در این راستا برنداشته است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل ایران اکونومیست ، رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز پنجشنبه به سفر قریب الوقوع رافائل ماریانو گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران اشاره کرد و گفت که گروسی هنوز گزارش خودش را در خصوص پایبندی یا عدم پایبندی ایران به ان پی تی منتشر نکرده ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران عنوان کرد که این کشور پیش از تصمیم گیری درباره گام های بعدی، منتظر دریافت نتایج سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران خواهد ماند.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ادعا کرد ایالات متحده قبل از تصمیم گیری درباره اقدامات و گامهای بعدی درباره ایران منتظر نتایج سفر رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران خواهد ماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۶:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی شد برای گام های بعدی درباره ایران منتظر نتایج سفر گروسی مدیرکل آژانس انرژی اتمی به ایران خواهد ماند.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
این در حالی است که رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که اخیرا سفری به عمان داشته، روز 26 بهمن گفت: دیدار عالی با شیخ خلیفه الحارثی معاون وزیر خارجه عمان داشتم.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۵:۰۰   + ۱۵۸ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا به صدور حکم اعدام برای یک محکوم ایرانی- آلمانی اعتراض کرد. به گزارش ایسنا، رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز جمعه در توییتی مدعی شد: ما قویا صدور حکم اعدام برای جمشید شارمهد، شهروند ایرانی-آلمانی پس از ربایش و برگزاری دادگاه ساختگی را محکوم می کنیم ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: نماینده ویژه آمریکا به صدور حکم اعدام برای یک محکوم ایرانی- آلمانی اعتراض کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز جمعه در توییتی مدعی شد: ما قویا صدور حکم اعدام برای جمشید شارمهد، شهروند ایرانی-آلمانی پس از ربایش و برگزاری دادگاه ساختگی را محکوم می کنیم. دولت با تک تک این گام ها خود را بیش از پیش از سایر جهان جدا می کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز جمعه در توییتی مدعی شد: ما قویا صدور حکم اعدام برای جمشید شارمهد، شهروند ایرانی-آلمانی پس از ربایش و برگزاری دادگاه ساختگی را محکوم می کنیم. دولت با تک تک این گام ها خود را بیش از پیش از سایر جهان جدا می کند.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، به ادعای نماینده مجلس ایران درباره سفر سلطان عمان به تهران برای انتقال پیام آمریکا واکنش شنان داد.
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
فواد حسین، وزیر خارجه عراق که اخیرا در راس هیأتی به واشنگتن سفر کرده بود و با مقامات این کشور دیدار و رایزنی کرد در گفت وگو با شبکه رووداو در پاسخ به این سوال که در دیدار با رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مورد چه چیزی رایزنی کردید؟ گفت: در خصوص روابط ایران و عراق نبود ...
پیام فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا ضمن متهم کردن تهران به حمایت از اقدامات ثبات زدا در غرب آسیا، مدعی شد که سرکرده جدید سازمان تروریستی القاعده در ایران حضور دارد. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که کشورش از ماهها پیش در حال فضاسازی علیه تهران با ادعای استفاده از پهپادهای ایرانی در جنگ اوکراین از سوی روسیه است، ادعا کرد شواهد درباره بکارگیری پهپادهای ایران در منطقه و اوکراین در حال افزایش است.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
"ند پرایس" سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پی انتشار گزارش یک رسانه آمریکایی درباره گفتگوهای غیرمستقیم برای تبادل زندانیان میان تهران - واشنگتن، بطور ضمنی کلیت آن را تایید کرد اما گفت که در موقعیتی نیست که تمام جزئیات این گزارش را تایید کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ادعای آژانس اطلاعات دفاعی درباره استفاده روسیه از پهپاد های ایران در جنگ اوکراین را بازنشر و مدعی شد: حکومت ایران همچنان انکار می کند، اما شواهد در حال افزایش است. پهپاد های ایران هم در منطقه و هم در جنگ بیرحمانه روسیه علیه اوکراین استفاده می شوند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۷:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که کشورش از ماهها پیش در حال فضاسازی علیه تهران با ادعای استفاده از پهپادهای ایرانی در جنگ اوکراین از سوی روسیه است، ادعا کرد شواهد درباره بکارگیری پهپادهای ایران در منطقه و اوکراین در حال افزایش است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۲:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی شد: شواهد درباره کاربرد پهپادهای ایران در منطقه و اوکراین رو به افزایش است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۲:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی شد که شواهد و مدارک حضور پهپادهای ساخت ایران در جنگ اوکراین هر روز بیشتر می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۲:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با معاون وزیر خارجه عمان گفت وگو کرد. موضوع اصلی این گفتگو مربوط به ایران بوده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۲:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی به نقل از چهار مقام این کشور گزارش داد، دولت جو بایدن در حال انجام مذاکراتی غیرمستقیم با ایران در خصوص مبادله زندانیان است
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که در منطقه غرب آسیا به سر می برد، با معاون وزیر خارجه عمان درباره ایران گفتگو کرده؛ گفتگویی که این مقام دولت بایدن آن را عالی" توصیف کرده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۰:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که در منطقه غرب آسیا به سر می برد، با معاون وزیر خارجه عمان درباره ایران گفت وگو کرده؛ گفت وگویی که این مقام دولت بایدن آن را عالی" توصیف کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۳    
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران از دیدار با معاون وزیر خارجه عمان خبر داد و گفت دو طرف در خصوص ایران گفتگو کرده اند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که در منطقه غرب آسیا به سر می برد، با معاون وزیر خارجه عمان درباره ایران گفتگو کرده؛ گفتگویی که این مقام دولت بایدن آن را عالی توصیف کرده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رابرت مالی (راب مالی) نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز چهارشنبه به وقت محلی گفت: دیدار عالی با شیخ خلیفه الحارثی (شیخ خلیفه علی عیسی الحارثی معاون وزیر خارجه عمان) در عمان داشتم.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۸:۴۶    
یک هیئت آمریکایی برای شرکت در جلسات کارگروه شورای همکاری خلیج فارس و ایالات متحده به عربستان سعودی سفر خواهد کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۷:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه عربستان سعودی در آستانه سفر هیات عالیرتبه واشنگتن از جمله رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران به ریاض، با جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده برجام در بروکسل دیدار و درباره آخرین وضعیت مذاکرات احیای برجام رایزنی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه عراق خبر داد که وزیر خارجه این کشور و نماینده ویژه آمریکا در امور ایران درباره مذاکرات رفع تحریم ها با یکدیگر رایزنی کردند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق در مقر اقامت خود در واشنگتن با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران دیدار کرد..
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه عراق که در آمریکا به سر می برد با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران دیدار و درخصوص برجام رایزنی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۳:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق و نماینده ویژه آمریکا در پرونده ایران درخصوص مذاکرات هسته ای رایزنی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۲:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
یک هیات آمریکایی به سرپرستی رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران این هفته به عربستان سعودی سفر می کند.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
یک هیات ارشد از دولت ایالات متحده به رهبری رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، از روز دوشنبه 24 تا 27 بهمن به عربستان سعودی می رود و با مقامات شورای همکاری خلیج فارس دیدار می کند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
دولت آمریکا برای هیچ کس، حتی گروه ها و محافل برانداز هم قابل اعتماد نیست. روزنامه ایران ضمن بررسی مواضع رابرت مالی و احساس سرخوردگی گروه های برانداز نوشت: رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در گفت وگو با برنامه هارد تاک شبکه بی بی سی اعلام کرد: دیپلماسی هرگز به پایان نمی رسد.. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در پیامی با اشاره به تحریم های تازه این کشور علیه ایران، گفت که دولت بایدن در اقدام علیه کسانی که تحریم های آمریکا را دور می زنند، تردید نخواهد کرد ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۲۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد: رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، به همراه یک هیئت عالی رتبه آمریکایی برای حضور در جلسات کارگروه شورای همکاری خلیج فارس و ایالات متحده در روزهای 24 تا 27 بهمن راهی ریاض، پایتخت عربستان، سعودی خواهد شد.