دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۲۱:۳۷Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده ویژه آمریکا»

ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۰:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- معاون نماینده ویژه آمریکا در امور ایران همزمان با برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در ایران و مشارکت ایرانیان در اظهاراتی مداخله جویانه، تلاش کرد مشروعیت این انتخابات را زیر سوال ببرد و از جانب مردم ایران سخن بگوید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۶:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- معاون نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با اشاره تحریم های جدید آمریکا علیه روسیه به مناسبت دومین سالگرد جنگ روسیه و اوکراین و با تکرار ادعاهای ضد ایرانی اعلام کرد که این تحریم ها حمایت ایران از روسیه در جنگ اوکراین را هدف قرار داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا برای افغانستان اعلام کرد که واشنگتن از روندهای با رهبری سازمان ملل برای ادغام افغانستان در جامعه بین المللی استقبال می کند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۵۱ سایت دیگر  
متیو (مت) میلر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه به وقت محلی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره دیدار ابرام پیلی معاون نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران با رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین گفت ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جولی ترنر نماینده ویژه آمریکا در امور حقوق بشر کره شمالی در پیامی به نشست آزادی سئول، تاکید کرد که واشنگتن آماده گفت وگوی باز با پیونگ یانگ در مورد حقوق بشر است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۰:۲۰    
نماینده ویژه آمریکا می گوید که رژیم صهیونیستی هیچ مدرکی دال بر اینکه حماس از کمک های اعطایی سازمان ملل و غزه در راستای اهداف جنگی خود سو استفاده کرده باشد، ارائه نکرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا می گوید که رژیم صهیونیستی هیچ مدرکی دال بر اینکه حماس از کمک های اعطایی سازمان ملل و غزه در راستای اهداف جنگی خود سو استفاده کرده باشد، ارائه نکرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۵۷    
رینا امیری، نماینده ویژه آمریکا در امور زنان و حقوق بشر در افغانستان می گوید: اقداماتی که زیر عنوان فرمان توسط طالبان انجام می شوند، توهین آمیز هستند و تأثیر ویرانگر بر زنان، دختران و خانواده ها دارند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور اقلیمی تصمیم دارد تا بهار آینده از سمت خود کناره گیری کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان اعلام کرد که توانایی القاعده برای حمله به آمریکا از خاک افغانستان بسیار کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۲۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در یمن تهدید کرد که همه گزینه ها برای مقابله با انصارالله روی میز است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به اقدام ریاکارانه معاون نماینده ویژه آمریکا برای تبریک به مردم ایران به مناسبت یلدا گفت: مردم ایران نیازی به تبریک و دلسوزی دروغگویان و منافقان ندارند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۳:۰۲    
رینا امیری، نماینده ویژه آمریکا در امور زنان افغانستان می گوید که با تسلط دوباره طالبان، نصف جمعیت افغانستان از رسیدن به رویاهای شان محروم شده اند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۰۸:۱۵    
آبرام پیلی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با مقامات رژیم اسرائیل درباره ایران گفت وگو کرد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا برای افغانستان با همتای خود در سازمان همکاری اسلامی و مقامات سعودی در ریاض درباره وضعیت افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی طالبان در قطر با نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۷    
تام وست، نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان از پایان گفت وگوهایش درباره افغانستان در قطر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد ارتش پاکستان پس از دیدار با نماینده ویژه آمریکا برای افغانستان عازم واشنگتن شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا برای افغانستان در پایان بازدید از پاکستان اعلام کرد از سیاست های ضدتروریستی اسلام آباد حمایت می کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۱    
نماینده ویژه آمریکا در امور زنان و حقوق بشر افغانستان، خواستار رهایی ژولیا پارسی، منیژه صدیقی، ندا پروانی، پریسا آزاده و همه فعالان حقوق بشر از زندان های طالبان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - نماینده ویژه آمریکا که کشورش در طول 2 دهه گذشته با اشغالگری افغانستان جنگ و ناآرامی را در منطقه به بار آورد، بار دیگر ادعای حمایت از پاکستان در مبارزه با تروریسم در منطقه را تکرار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۲    
نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان در دیدار با وزیر خارجه پاکستان درباره تحولات افغانستان بحث و تبادل نظر کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۴    
اسلام آباد- ایرنا- نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان درحالی با مقامات پاکستانی دیدار کرد که اسلام آباد معتقد است؛ جنگ اوکراین و تحولات خاورمیانه افغانستان را از اولویت سیاست واشنگتن دور کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۶:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا : به دنبال توقیف دو کشتی اسرائیلی در آبهای دریای سرخ، فرستاده ویژه آمریکا در امور کشورهای خلیج فارس راهی منطقه شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور بشردوستانه در خاورمیانه در سخنانی گفت که جنگ در غزه تنها درصورت آزادی اسرای صهیونیست در نوار غزه متوقف خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور انسانی در خاورمیانه تاکید کرد، جدا کردن نوار غزه از کرانه باختری ممکن نیست و راهکار تشکیل دو دولت تنها ضامن آینده صلح آمیز است .
یک مقام وزارت امور خارجه آمریکا گفت که نشانه ای از قصد ایران و آنچه نیروهای نیابتی آن در منطقه خوانده شده، برای گسترش جنگ در منطقه وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- "دیوید ساترفیلد" نماینده ویژه آمریکا در امور بشردوستانه خاورمیانه اعلام کرد: هیچ نشانه ای از قصد ایران برای گسترش جنگ در خاورمیانه وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۲۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
دیوید ساترفیلد نماینده ویژه آمریکا در امور بشردوستانه خاورمیانه احتمال درگیری بین لبنان و رژیم صهیونیستی را رد نکرد.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۲۱:۳۲    
به گفته نماینده ویژه آمریکا برغم محاصره شهر غزه از سوی نیروهای اسرائیلی، همچنان بین 350 تا 400 هزار در شمال این باریکه تحت محاصره باقی مانده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیته نظارتی در مجلس نمایندگان آمریکا قصد دارند احضاریه ای برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تعلیق از کار نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ارسال کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با تشدید درگیری ها میان حماس و رژیم صهیونیستی آمریکا نماینده ویژه ای را برای رسیدگی به امور غرب آسیا تعیین کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
توماس وست، نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان در واکنش به انفجار اخیر در مسجد شیعیان در ولایت بغلان می گوید که جامعه شیعیان افغانستان رنج های زیادی از افراطیت خشونت بار متحل شده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر امور خارجه آمریکا برای دیدار با سران رژیم صهیونیستی و فلسطین وارد تل آویو شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سالار نامدار، فعال رسانه در توئیتی نوشت: تصفیه وزارت خارجه آمریکا از طرفداران توافق با ایران؟ بعد از برکناری راب مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران این بار آرین طباطبائی مشاور ارشد وزارت خارجه و رئیس دفتر دستیار عملیات های ویژه وزیر دفاع مورد هدف قرار گرفته است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۰    
نماینده ویژه آمریکا برای افغانستان با وزیر خارجه حکومت موقت پاکستان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران از دیدار با مدیرکل آژنس بین المللی انرژی اتمی و هماهنگ کننده مذاکرات رفع تحریم ها خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۴    
به گزارش مشرق، مهدی فضائلی، در توئیتی با انتشار ویدئویی از نقش بر زمین شدن بایدن و ذلالت و ناتوانی وی کنایه ای به اظهارات نماینده ویژه آمریکا در امور ایران زد و نوشت: ابرام پیلی ، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران: ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۶    
رییس جمهور پیشین افغانستان در گفتگو با نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان بر ضرورت آغاز گفتگو های بین افغانی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستگان تاکید کرد در در پی مبارزه طالبان، حملات داعش در افغانستان کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۳    
نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان از آزادی چهار شهروند آمریکایی از زندان طالبان خبر داده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
جانشین نماینده ویژه دولت ایالات آمریکا در امور ایران، ادعاهای تازه ای را علیه جمهوری اسلامی ایراد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
انتشار سندی درباره تعلیق نماینده ویژه آمریکا در امور ایران از وزارت خارجه آمریکا باعث جنجال در این کشور شده است.
این سند درباره نگرانی های امنیتی که باعث تعلیق مجوز امنیتی رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران شد را تهران تایمز یکشنبه منتشر کرد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از فارس، بعد از جنجال انتشار سند محرمانه وزارت خارجه آمریکا درباره رابرت مالی در روزنامه انگلیسی زبان تهران تایمز ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۵:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- یک رسانه آمریکایی با تایید صحت نامه افشا شده درباره دلیل لغو مجوز امنیتی رابرت مالی مشهور با راب مَلی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت، او از همان ابتدا از دلیل لغو مجوز خود مطلع بوده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. به گزارش ایسنا، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در این نشست در پاسخ به سوالی درباره دیدار نماینده ویژه آمریکا با خانواده جمشید شارمهد گفت ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۲    
کنعانی درباره دیدار نماینده ویژه آمریکا با خانواده جمشید شارمهد گفت: دولت آمریکا باید به ایران پاسخ دهد که چه نسبتی با تروریسم شناخته شده و محکوم در دادگاه دارد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران تایمز سند دستور تعلیق رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران منتشر کرد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اعضای بلندپایه کنگره آمریکا، سه شنبه 22 اوت، با ارسال نامه ای به آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه ایالات متحده، خواستار به روزرسانی تحقیقات درباره رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران شدند که از دو ماه پیش به مرخصی رفته است ...