شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۲:۲۹Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رابرت مالی»

شعار سال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۲:۰۳   + ۵۱ سایت دیگر  
یک منبع ارشد در تهران که خواست نامش فاش نشود گفت: علی باقری کنی، مذاکره کننده ی ارشد هسته ای ایران –در مقام معاون وزیر امور خارجه- با مدیران سیاسی وزارت های خارجه ی سه کشور اروپایی امضاکننده ی برجام (بریتانیا، فرانسه و آلمان) دیدار کرده است ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران طی پیامی توئیتری، نوروز را تبریک گفت. به گزارش فکرشهر به نقل از ایلنا، وی در این پیام توئیتری نوشت: برای همگان نوروزی شاد را آرزو می کنم. امیدوارم امسال، سالی روشن تر و مملو از شادی باشد .
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا با تبریک فرارسیدن نوروز، گفت که کشورش به حمایت از اعتراضات در ایران ادامه می دهد.
سلام نو / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در پیامی که به مناسبت نوروز 1402 منتشر کرد به اظهارت مداخله جویانه در امور داخلی ایران ادامه داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران طی پیامی توئیتری، نوروز را تبریک گفت.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رابرت مالی این تصویر از سفره هفت سین که در کاخ سفید چیده شده را منتشر کرد.
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران، با انتشار تصویری از سفره هفت سین وزارت خارجه آمریکا رونمایی کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف، دیپلمات ارشد روسیه به عدم اشاره رابرت مالی، نماینده آمریکا در امور ایران به موضوع برجام در دیدار با رافائل گروسی انتقاد وارد کرده است. اولیانوف در توییتر با مخاطب قرار دادن توییتی از رابرت مالی نوشت: حتی یک کلمه به برجام اشاره نشده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۴۲    
نماینده روسیه در مذاکرت برجامی خواستار مشارکت آمریکا برای نهایی کردن توافق هسته ای شد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین، از عدم اشاره به برجام در دیدار مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با نماینده آمریکا در امور ایران انتقاد کرد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی و نماینده ویژه آمریکا در امور ایران طی دیدار درخصوص مسائل هسته ای ایران و دیدارهای گروسی در تهران به گفت وگو پرداختند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در ا1مور ایران از دیدار خود با "رافائل گروسی" مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد و گفت که نشست "سازنده ای" با او داشتم و درباره دیدارهای اخیرش در تهران گفتگو کردیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : رابرت مالی در توئیتی نوشت: ایران باید تعهداتش ذیل آژانس بین المللی انرژی اتمی پیروی کند و دسترسی ها به آنچه که آژانس لازم می داند را تسهیل کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران از دیدار خود با "رافائل گروسی" مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد و گفت که نشست "سازنده ای" با او داشتم و درباره دیدارهای اخیرش در تهران گفتگو کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۵:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران با بیان اینکه درباره نشست های اخیر مدیرکل آژانس اتمی در ایران با او صحبت کرده، گفت که تهران باید تعهدات داده شده به آژانس را کاملا اجرا کند.
پرسش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سومین تصویری که از فرآیند سفر کاری و فشرده مدیرکل آژانس به دست می آید، نتایجی است که دارای آثار و پیامد بر روابط ایران و غرب و به ویژه مساله بازگشت دوباره به میز مذاکره است ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران عنوان کرد که این کشور پیش از تصمیم گیری درباره گام های بعدی، منتظر دریافت نتایج سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران خواهد ماند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل ایران اکونومیست ، رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز پنجشنبه به سفر قریب الوقوع رافائل ماریانو گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران اشاره کرد و گفت که گروسی هنوز گزارش خودش را در خصوص پایبندی یا عدم پایبندی ایران به ان پی تی منتشر نکرده ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ادعا کرد ایالات متحده قبل از تصمیم گیری درباره اقدامات و گامهای بعدی درباره ایران منتظر نتایج سفر رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران خواهد ماند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رابرت مالی ادعا کرد که آمریکا قبل از تصمیم گیری درباره اقدامات و گامهای بعدی درباره ایران منتظر نتایج سفر رافائل گروسی به ایران خواهد ماند.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
این در حالی است که رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که اخیرا سفری به عمان داشته، روز 26 بهمن گفت: دیدار عالی با شیخ خلیفه الحارثی معاون وزیر خارجه عمان داشتم.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران به نقل از ایسنا، رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز جمعه در توییتی مدعی شد: ما قویا صدور حکم اعدام برای جمشید شارمهد ، شهروند ایرانی-آلمانی پس از ربایش و برگزاری دادگاه ساختگی را محکوم می کنیم. دولت با تک تک این گام ها خود را بیش از پیش از سایر جهان جدا می کند. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز جمعه در توییتی مدعی شد: ما قویا صدور حکم اعدام برای جمشید شارمهد، شهروند ایرانی-آلمانی پس از ربایش و برگزاری دادگاه ساختگی را محکوم می کنیم. دولت با تک تک این گام ها خود را بیش از پیش از سایر جهان جدا می کند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس گفته ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، رابرت مالی با مقامات عمانی مشورت می کند اما علت مطرح شده توسط عضو مجلس ایران برای سفر سلطان عمان را رد کرد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، به ادعای نماینده مجلس ایران درباره سفر سلطان عمان به تهران برای انتقال پیام آمریکا واکنش شنان داد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
در حالی که مقامات آمریکایی مکرراً می گویند برجام در اولویت آنها نیست و از دستور کارشان خارج شده، اصرار برخی مقامات دولت سابق بر اهمیت مذاکره در این زمینه و احیای برجام، عجیب و تردیدبرانگیز است. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۵:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق در گفت وگویی به آخرین تحولات پرونده هسته ای ایران و رایزنی هایش با مقامات ایرانی و آمریکایی و همچنین روابط بغداد با تهران و واشنگتن پرداخت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق اعلام کرد در دیدار با رابرت مالی درباره توافق رفع تحریم های ایران تبادل نظر شده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۲:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان و بدر الوسعیدی وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و عمان امشب (پنجشنبه) 27 بهمن ماه تلفنی گفتگو کردند. گفتنی است که رابرت مالی نماینده آمریکا در امور ایران دیروز چهارشنبه در پیامی توییتری از دیدار با معاون وزیر خارجه عمان و رایزنی با وی در خصوص ایران خبر داد.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا ضمن متهم کردن تهران به حمایت از اقدامات ثبات زدا در غرب آسیا، مدعی شد که سرکرده جدید سازمان تروریستی القاعده در ایران حضور دارد. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که کشورش از ماهها پیش در حال فضاسازی علیه تهران با ادعای استفاده از پهپادهای ایرانی در جنگ اوکراین از سوی روسیه است، ادعا کرد شواهد درباره بکارگیری پهپادهای ایران در منطقه و اوکراین در حال افزایش است.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
"ند پرایس" سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پی انتشار گزارش یک رسانه آمریکایی درباره گفتگوهای غیرمستقیم برای تبادل زندانیان میان تهران - واشنگتن، بطور ضمنی کلیت آن را تایید کرد اما گفت که در موقعیتی نیست که تمام جزئیات این گزارش را تایید کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ادعای آژانس اطلاعات دفاعی درباره استفاده روسیه از پهپاد های ایران در جنگ اوکراین را بازنشر و مدعی شد: حکومت ایران همچنان انکار می کند، اما شواهد در حال افزایش است. پهپاد های ایران هم در منطقه و هم در جنگ بیرحمانه روسیه علیه اوکراین استفاده می شوند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۷:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که کشورش از ماهها پیش در حال فضاسازی علیه تهران با ادعای استفاده از پهپادهای ایرانی در جنگ اوکراین از سوی روسیه است، ادعا کرد شواهد درباره بکارگیری پهپادهای ایران در منطقه و اوکراین در حال افزایش است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۲:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی شد که شواهد و مدارک حضور پهپادهای ساخت ایران در جنگ اوکراین هر روز بیشتر می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
هیأتی بلندپایه از دولت آمریکا با سرپرستی رابرت مالی ، نماینده ویژه کاخ سفید در امور ایران، برای شرکت در نشست های شورای همکاری خلیج فارس 2 روز دیگر به عربستان سفر خواهد کرد. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۲:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با معاون وزیر خارجه عمان گفت وگو کرد. موضوع اصلی این گفتگو مربوط به ایران بوده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۲:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی به نقل از چهار مقام این کشور گزارش داد، دولت جو بایدن در حال انجام مذاکراتی غیرمستقیم با ایران در خصوص مبادله زندانیان است
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که در منطقه غرب آسیا به سر می برد، با معاون وزیر خارجه عمان درباره ایران گفتگو کرده؛ گفتگویی که این مقام دولت بایدن آن را عالی" توصیف کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۰:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نماینده آمریکا در امور ایران امروز از رایزنی خود با معاون وزیر خارجه عمان در مسقط درباره ایران خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که در منطقه غرب آسیا به سر می برد، با معاون وزیر خارجه عمان درباره ایران گفتگو کرده؛ گفتگویی که این مقام دولت بایدن آن را عالی توصیف کرده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رابرت مالی (راب مالی) نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز چهارشنبه به وقت محلی گفت: دیدار عالی با شیخ خلیفه الحارثی (شیخ خلیفه علی عیسی الحارثی معاون وزیر خارجه عمان) در عمان داشتم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
دولت بایدن مانند اسلاف خود از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس می خواهد که اطلاعات دفاع هوایی را برای مقابله با حملات احتمالی ایران به اشتراک بگذارند؛ اما آیا با یکدیگر همکاری خواهند کرد؟
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۷:۵۶    
یک هیأت بلندپایه از امریکا به سرپرستی رابرت مالی نماینده ویژه این کشور در امور ایران به عربستان سفر کرده است
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : یک مقام ارشد پنتاگون با اشاره به برگزاری نشست کارگروه آمریکا شورای همکاری خلیج فارس با مطرح کردن ادعاهایی علیه نقش ایران در منطقه، گفت که واشنگتن و کشورهای حاشیه خلیج فارس، تصور مشترکی از تهدیدهای منطقه دارند که اصلی ترین آنها ناشی از ایران است ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه سفر رابرت مالی به عربستان را در حوزه نفوذ و تغییر جهت دادن سیاست های منطقه ارزیابی می کنیم، گفت: ایالات متحده به دنبال تامین امنیت و آسایش کشورهای منطقه نیست و این سفر دستاوردی نخواهد داشت.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۷:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
یک هیات بلندپایه از دولت آمریکا به سرپرستی رابرت مالی نماینده ویژه این کشور در امور ایران دیروز دوشنبه به عربستان سفر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: ناصر کنعانی، سخنگوی دستگاه دیپلماسی در نشست هفتگی خود با خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره مذاکراتی که وزیر خارجه کشورمان اخیرا با فواد حسین وزیر خارجه عراق داشتند و نیز در ادامه شاهد مذاکرات رابرت مالی با فواد حسین بودیم در پاسخ به اینکه آیا این رایزنی ها در چارچوب احیای برجام است؟ گفت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۰:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : یک هیات بلندپایه از دولت آمریکا به سرپرستی رابرت مالی نماینده ویژه این کشور در امور ایران دیروز دوشنبه به عربستان سفر کرد تا ماموریت چهار روزه ای را از 13 تا 16 ماه فوریه با گروه کاری از شورای همکاری خلیج فارس برگزار کند ...
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۰:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه عربستان سعودی در آستانه سفر هیات عالیرتبه واشنگتن از جمله رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران به ریاض، با جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده برجام در بروکسل دیدار و درباره آخرین وضعیت مذاکرات رفع تحریم ها رایزنی کرد. ...