چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۶:۵۴Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حمله سایبری»

فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران درمورد خرابی سامانه فروش الکترونیکی بلیت در مترو توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش ایسنا، مسعود درستی در مورد آخرین وضعیت سامانه فروش بلیت مترو که بعد از حمله هکری به شهرداری تهران هنوز دارای اختلال است ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
کانال تلگرامی بصیرت با اشاره به حملات سایبری صدانقلاب به یک بازیگر تلویزیونی نوشت: کافیه یه سلبریتی مخالف میلشون حرفی بزنه یا برنامه تلویزیونی شرکت کنه کاری میکنن از زندگی ساقط بشه بعدم میگن ما دنبال آزادی بیانیم...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام 74هزار حمله به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از ابتدای فعالیت آن تاکنون، گفت: این مسئله سبب کندی این سامانه در برخی ساعت ها شده است اما حداقل برای یک روز تا 29 اسفند ماه ثبت نام در این سامانه تمدید خواهد شد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد: 74 هزار حمله به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو باعث کندی این سامانه در برخی ساعت ها شده. حداقل تا 29 اسفند ماه ثبت نام در این سامانه تمدید خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۱   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام 74هزار حمله به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از ابتدای فعالیت آن تاکنون، گفت: این مسئله سبب کندی این سامانه در برخی ساعت ها شده است اما حداقل برای یک روز تا 29 اسفند ماه ثبت نام در این سامانه تمدید خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
زارع پور گفت: همکاران ما در شرکت ارتباطات زیرساخت که مرز اینترنت بین المللی را در اختیار دارند روزانه هزاران حمله سایبری را شناسایی و دفع می کنند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۱۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: اجرای آزمایشی طرح استفاده از کارت بانکی به جای کارت سوخت احتمالا از سال آینده آغاز شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
عیسی زارع پور در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره اختلال اینترنت صبح دیروز اظهار کرد: اختلالی کوچک داشتیم که به زودی برطرف می شود و به علت حمله سایبری نبود. وزیر ارتباطات یادآور شد: قطعی در اینترنت نداشتیم، افت ترافیک بود که درحال حل شدن است ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
طی ماه های گذشته اختلالاتی در اینترنت کشور مشاهده شد و شرکت ارتباطات زیرساخت به دلیل این اتفاق از مردم عذرخواهی کرد اما اواخر هفته جاری، بار دیگر این اختلال رخ داد و وزیر ارتباطات با رد حمله سایبری گفت که این اختلال به دلیل بروز مشکل در زیرساخت یکی از اپراتورها رخ داده است.
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات در حاشیه جلسه هیئت دولت امروز (24 اسفند) اعلام کرده که قطعی کوچک در اینترنت رخ داده که ربطی به حمله سایبری نداشته است. عیسی زارع پور در این مورد گفت: افت ترافیکی بود که برطرف شد و ربطی به حمله سایبری نداشت. مشکلی در یکی از اپراتورها بود که برای 15 دقیقه اختلال را به همراه داشت. ...
رسانه کلیک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات، در حاشیه جلسه هیئت دولت احتمال حمله سایبری برای بروز اختلال در اینترنت برای امروز را رد کرده و گفت: قطعی نداشتیم، یک افت ترافیکی بود که برطرف شد . او علت این افت ترافیکی را مشکل 15 دقیقه ای در زیرساخت های یکی از اپراتورها اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات با بیان اینکه خط من بدون فیلتر نیست و من هم مثل مردم هستم، گفت: چند ثانیه تأخیر برای این موضوع و آپدیت شدن پیام رسان طبیعی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات با بیان اینکه خط من بدون فیلتر نیست و من هم مثل مردم هستم، گفت: چند ثانیه تأخیر برای این موضوع و آپدیت شدن پیام رسان طبیعی است.
ایتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
ایتنا - عیسی زارع پور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره اختلال اینترنت صبح امروز، اظهار کرد: اختلالی کوچک داشتیم که به زودی برطرف می شود و به علت حمله سایبری نبود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفتگو با خبرنگاران گفت: اختلالی کوچک امروز داشتیم که به زودی برطرف میشود. اختلال امروز صبح به علت حمله سایبری نبود. خودم در جلسه بودم و به بنده گزارش دادند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۹    
زارع پور وزیر ارتباطات گفت: افزود: اختلال امروز صبح به علت حمله سایبری نبود. خودم در جلسه بودم و به من گزارش دادند که اختلال داشتیم.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اختلال امروز صبح به علت حمله سایبری نبود. خودم در جلسه بودم و به من گزارش دادند که اختلال داشتیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: روز های آینده جلسه ای برای اتصال پیام رسان های داخلی به یکدیگر برگزار می شود و حتما تا پایان سال این موضوع اجرایی می شود.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
اینترنت کشور صبح امروز با اختلال رو به رو شد به طوریکه طبق اعلام کاربران، در برخی شرکت های ارائه دهنده اینترنت فقط سایت های داخلی باز می شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات در توضیح اختلال امروز در اینترنت کشور گفت: اختلال امروز صبح به علت حمله سایبری نبود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۴۷    
مهاجمان سایبری، پایگاه داده جیرا بی لاین (Jira Beeline) را هک و اطلاعات مشتریان را افشا کردند.
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۴    
باند باج افزار Play شروع به افشای اطلاعات شهر اوکلند در کالیفرنیا که در یک حمله سایبری اخیر به سرقت رفته بود، کرده است. نشت داده های اولیه شامل یک آرشیو RAR چند قسمتی 10 گیگابایتی است که گفته می شود حاوی اسناد محرمانه، اطلاعات کارمندان، گذرنامه ها و شناسه ها است. ...
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
AT&Tغول ارائه دهنده خدمات مخابرات آمریکایی در خبر تازه ای از سرقت اطلاعات مرتبط با 9 میلیون از مشتریانش در جریان یک حمله سایبری به یکی از بازیابان شرکت خبر داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۲:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی هک شدن یک وبگاه خرید بیمه که برای اعضای کنگره، مشاغل کوچک و ساکنان پایتخت آمریکا فعالیت می کرد، اطلاعات 56 هزار نفر به سرقت رفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی می گوید: به حمله سایبری ماه گذشته به یک دانشگاه این رژیم موجب تعطیلی آن شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۶    
ایسر امروز به طور رسمی اعلام کرد که برخی اطلاعات مهم این شرکت به سرقت رفته است.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۱    
گروه بین الملل: بر پایه تحقیقات اسرائیل یک گروه هکری مرتبط با ایران مسئول حمله سایبری به دانشگاه حیفا بوده است. رسانه اسرائیلی allisraelnews با استناد به بیانیه دو روز پیش سازمان ملی امنیت سایبری این کشور می گوید تحقیقات نشان می دهند که حمله سایبری ماه گذشته به دانشگاه فنی حیفا به نام "تکنیون" ...
سخت افزار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۷    
هک یک سامانه بیمه درمانی در واشنگتن دی سی منجر به سرقت داده های شخصی حساس صدها تن از اعضای مجلس نمایندگان و سنا، کارکنان آنها و خانواده های آنها شده و جالب تر اینکه اکنون تمام این اطلاعات برای فروش گذاشته شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
تل آویو به صورت رسمی و در بیانیه ای هکرهای وابسته به ایران را مسئول حمله سایبری به یک موسسه معروف آموزشی در تل آویو کرد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
اداره سایبری اسرائیل در بیانیه ای مدعی شد که حمله سایبری به موسسه فناوری تکنیون در شهر بندری حیفا توسط یک گروه منتسب به ایران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۴۱    
یک مقام صهیونیست مدعی شد که این رژیم دوبار تلاش ایران برای نفوذ به مؤسسات دانشگاهی رژیم صهیونیستی را خنثی کرده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
واحد امنیت سایبری رژیم صهیونیستی روز سه شنبه از هجوم سایبری گسترده به مرکز مهندسی و فناوری التخنیون در حیفا خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۵    
رسانه های صهیونیست ادعا کردند ایران پشت حمله سایبری سه هفته پیش به مؤسسه علوم کاربردی در حیفا بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی ادعا کردند ایران حمله سایبری گسترده علیه یک اندیشکده صهیونیستی انجام داده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران امروز در تذکرات خود، انتقاداتی جدی را نسبت به مشکلات موجود در سازمان فاوای شهرداری تهران مطرح کردند و یکی از اعضا تاکید کرد تا پیش از این که شهردار برای پاسخ به سوال شورائیان درباره ضعف در هوشمندسازی به صحن شورا فراخوانده شود، خود شهرداری مسأله هوشمندسازی را جدی بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مقامات اعلام کردند که حمله سایبری باج افزار به یکی از بیمارستان های اصلی بارسلونا سیستم رایانه ای مرکز را فلج کرده که مجبور به لغو 150 عمل غیرضروری و حداکثر 3000 ویزیت بیمار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حمله سایبری به بیمارستان اصلی شهربارسلون موجب از سرویس خارج شدن اکثر بخش های آن و لغو عمل های جراحی شده است.
با مردم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۳:۱۱    
در دنیای امروزی دیگر طلا و جواهرات بالاترین ارزش مالی را ندارند،بلکه چیز دیگری وجود دارد که از نظر ارزش مالی برا تمام کالاهای با ارزش جهان پیشی گرفته است و آن هم “اطلاعات” است.
آفتانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
لست پس اعلام کرد هکرها با هک رایانه شخصی یکی از کارمندان این شرکت اطلاعات مشتریان را سرقت کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سابق مرکز ملی فضای مجازی اعتقاد دارد در حوادث اخیر کشور، افراد روی حمله سایبری حساب ویژه باز کرده بودند، ولی نتوانستند موفق شوند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز نظارت بر امنیت اطلاعات بازار سرمایه با بیان اینکه از سال 95 فقط دو حمله سایبری به سیستم امنیتی شده است، تاکید کرد که امنیت هیچگاه 100 درصدی نیست، اما تاکنون از لحاظ سایبری مشکل قابل توجهی در سیستم رخ نداده است. ...
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۷:۴۱    
هفت فرودگاه آلمان هدف حمله توزیع انکار سرویس شده یا (DDOS) قرار گرفتند وقوع این حمله که در تاریخ 16 فوریه اتفاق افتاد ، وب سایت های فرودگاه ها از جمله دورتموند ، نورمبورگ و دوسلدورف در اثر این حمله سایبری با اختلالاتی مواجه شدند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۱    
رسانه های آمریکا از حمله سایبری به سرویس مارشال های این کشور خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
یک گروه هکری به دنبال حمله هکری هفته گذشته به فرودگاه های دانمارک، 9 وبسایت بیمارستان های این کشور را از کار انداخت.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بعد از حملات سایبری به چندین فرودگاه در کشور دانمارک، گروه هکری انونیموس سودان، 9 وب سایت مربوط به بخش بهداشت این کشور را از کار انداخت.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سنجری، رییس مرکز نظارت بر امنیت اطلاعات بازار سرمایه گفت: کرال شدن یک سایت مشکل امنیتی نیست اما اگر این حجم از کرال شدن بیش از حد باشد احتمال حمله سایبری را بالا می برد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
وزارت حوادث غیرمترقبه روسیه تأکید کرد که اعلام حالت آماده باش هوایی و هشدار نسبت به حملات هوایی و موشکی در نتیجه حمله سایبری بوده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۰    
شرکت پست انگلیس پس از گذشت 6 هفته از حمله سایبری و مختل شدن فعالیت 11 هزار و 500 شعبه شرکت پست انگلیس اعلام کرد از امروز می تواند فعالیت های بین المللی خود را از سر گیرد.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۴    
صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس هدف حمله سایبری قرار گرفت. به گزارش سایبربان؛ صرافی ارز دیجیتال کوین بیس (Coinbase) قربانی یک حمله سایبری پیچیده شده است و کارشناسان معتقدند که این حمله توسط هکرهای حمله کننده به توییلیو (Twilio) صورت گرفته است. ...