دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۰:۵۱Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر راه و شهرسازی»

ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: طی تعطیلات منتهی به دهه پایانی صفر، 130 هزار زائر از سراسر کشور از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای به مشهد مشرف شده اند.
معاون وزیر راه و شهرسازی در گفتگو با رادیو تهران گفت: در اجرای سند تحول دولت مردمی سیزدهم بسته جامع تشویقی نوسازی بافت های فرسوده با امکان تهاتر زمین تکمیل می شود.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: راهدارخانه های استان خراسان رضوی در ایام دهه پایانی صفر آماده خدمات رسانی به زائران پیاده در طول مسیر پیاده روی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: وزیر راه و شهرسازی برای ارائه گزارش در مورد میزان پیشرفت مسکن ملی و سامانه املاک و اسکان در کمیسیون اصل 90 حاضر می شود.
دولت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: در مجموع هزار و 550 فعالیت- پروژه که در قالب اقدام مشترک در ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار تعریف شده است که 167 پروژه مربوط به محلات کم برخوردار جنوب استان سیستان و بلوچستان است.
بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه بهسازی باند 29 چپ فرودگاه مهرآباد، اعزام قریب به 38هزار زائر حسینی با 269پرواز به عتبات و برقراری بیش از 1500 پرواز از فرودگاه های کشور به چهار فرودگاه مرزی مهمترین اخبار حوزه حمل ونقل هوایی در هفته گذشته بود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۰    
مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران با حضور در منزل شهیدان سید محمد میرفروغی، خسرو عسگری و عبدالله خلیلیان فر با خانواده آنان دیدار و از آنان تجلیل کرد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
جواد خدایی چهارشنبه شب در نشست شورای اداری استان خراسان رضوی افزود: این تصمیم امروز در نشستی در سازمان راهداری کل کشور اتخاذ شد و با دستور معاون اول رییس جمهور، معاون وزیر راه و شهرسازی از روز شنبه در مشهد مستقر می شود. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس در نشستی با حضور وزیر راه و شهرسازی گفت: تصویب احداث چهار شهرک جدید در کهمره سرخی، داریون، سروستان و ملوسجان گام مهمی در حل مشکل مسکن و موجب نجات شهر شیراز و عمران این مناطق خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۲    
دنیای اقتصاد - شیراز - محمد صداقت : در جلسه شورای عالی معماری که با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار فارس در شیراز برگزار شد، وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت وساز مسکن ملی در قالب طرح هادی در 5 شهرستان شیراز، فسا، لار، مرودشت و کازرون آغاز و زمین آن تامین شده است ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
خانه فرسوده خود را واگذار کنید، خانه ویلایی تحویل بگیرید ؛ این برنامه جدید وزارت راه و شهرسازی است. معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفته است با استفاده از ظرفیت سازمان ملی زمین و مسکن، امکان تهاتر مسکن یک طبقه ویلایی به صورت کلید به کلید با مسکن در بافت های فرسوده فراهم شده است.
جلسه شورای اداری و پیگیری امور جاری دارای اولویت مجموعه شهرهای جدید با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.
عملیات اجرایی "پروژه احداث پل مشترک مرزی روی رودخانه ارس در منطقه آغبند" با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و شاهین مصطفی یف معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان آغاز شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۵    
نماینده مردم شاهرود در مجلس با اشاره به وضعیت نامناسب راه های مواصلاتی حوزه انتخابیه خود از وزیر راه و شهرسازی خواست تا نسبت به تکمیل کریدور شمال به جنوب و راه های مواصلاتی شهرستان های شاهرود و میامی توجه ویژه ای داشته باشد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۱    
وزیر راه و شهرسازی گفت: به دنبال این هستیم که سهم بانک ها از 400 میلیون تومان تسهیلات ساخت مسکن را افزایش دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در بافت های فرسوده امکان تهاتر مسکن یک طبقه ویلایی به صورت کلید به کلید با مسکن در بافت های فرسوده فراهم است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۹   + ۳۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاون وزیر راه و شهرسازی خط ریلی بستان آباد-تبریز را یکی از پنج پروژه اولویت دار کشور دانست و گفت: این خط ریلی 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و طی چند ماه آینده آماده بهره برداری خواهد شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۰:۴۳    
مشاور امور ایثارگران وزیر راه و شهرسازی در اولین برنامه سفر به شهرکرد با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۰:۴۳    
در همایشی با حضور مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران، از 110 جانباز، آزاده، رزمنده و خانواده شهید ادارت تابعه وزارت راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری در شهرکرد تجلیل شد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به اینکه امروز مسکن جزو نیازهای جدی کشور و مردم است هر روشی را برای خانه دار شدن مردم دنبال می کنیم. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
وزیر راه وشهرسازی کشورمان از تفاهم با وزیر حمل ونقل قطر برای ایجاد دفتر مشترک میان دو کشور با هدف توسعه روابط حمل ونقل و رفع آنی مشکلات در این حوزه خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر حمل و نقل قطر به همراه هیأت همراه صبح امروز با وزیر راه و شهرسازی دیدار و درباره گسترش ارتباطات زمینی، دریایی و هوایی مذاکره و تبادل نظر کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به اینکه امروز مسکن جزو نیازهای جدی کشور و مردم است هر روشی را برای خانه دار شدن مردم دنبال می کنیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شهرهای جدید خوارزمی، فردوس و اعتمادیه در استان تهران مراحل بررسی در شورای برنامه ریزی استان و حوزه تقسیمات کشوری را طی می کنند؛ مهرگان قزوین، گلمان آذربایجان غربی و تابناک فارس هم منتظر تصویب هیات دولت هستند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: در زمینه عرضه و تقاضای مسکن با عقب ماندگی جدی مواجه هستیم که این روند با اجرای طرح ملی مسکن، مرتفع می شود.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: با توجه به اهمیت تامین زیرساخت هایی چون آب، برق، گاز و جاده دسترسی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن، پیشنهاد می شود که در بودجه 1402 به تامین اعتبار لازم برای این موارد توجه شود. ...
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اولویت وزارت راه و شهرسازی برای ساخت خانه های یک طبقه در کشور گفت: ساخت مسکن باهدف عزت و تکریم خانواده انجام می شود.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
چند روزی است که خبر بازداشت قاسم مکارم شیرازی، بازرس ویژه و مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در صدر اخبار است. گزارش ها حاکی از آن است که محمدقاسم مکارم شیرازی را در قراری که برای دریافت رشوه یورویی ترتیب داده بود، دستگیر کردند.
وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه 90 درصد اراضی نهضت ملی فارس با الحاق اراضی به شهر و ایجاد شهرک های منفصل شهری تامین می شود از تکمیل بخشی از آزادراه شیراز-اصفهان تا پایان امسال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از تکمیل آزادراه شیراز_ اصفهان خبر داد و گفت: 7 قطعه آزادراه شیراز- اصفهان، همزمان با هم تا پایان امسال به زیر بار ترافیکی می رود.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: 8 میلیون سرپرست خانوار مستاجر در کشور وجود دارند که برنامه ما برای افزایش ساخت مسکن ساخت منازل صنعتی و سریع در کشور است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: قانون بودجه سال 1401 با توجه به ظرفیت های جدید و نوآورانه ای که برای توسعه زیرساخت های حمل و نقلی و تمهید تامین منابع مالی متنوع ایجاد کرده، فرصت های منحصر به فرد و تاریخی برای وزارتخانه پدید آورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
شیراز - وزیر راه و شهرسازی گفت : 7 قطعه آزاد راه شیراز- اصفهان، همزمان با هم تا پایان امسال به زیر بار ترافیکی می رود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۱   + ۸۴ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به اینکه امروز مسکن جزو نیازهای جدی کشور و مردم است لذا هر روشی را برای خانه دار شدن مردم دنبال می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
شیراز - وزیر راه و شهرسازی گفت: 8 میلیون سرپرست خانوار مستاجر در کشور وجود دارند که برنامه ما برای افزایش ساخت مسکن ساخت منازل صنعتی و سریع در کشور است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: رکورد پرواز های اربعین امسال شکسته شده و از بازه زمانی 15 تا کنون یک هزار و 470 پرواز انجام شده است. به گزارش صبح ساحل، محمد محمدی بخش گفت: مجموع پرواز های رفت و برگشت برای اربعین یک هزارو 470 پرواز رسیده است.116 هزار نفر تا کنون به نجف اعزام شده اند ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با پیش بینی تمهیدات لازم در پایانه ها جهت بازگرداندن زائران اربعین حسینی، هم اکنون 700 دستگاه اتوبوس در پایانه برکت در مجاورت پایانه مرزی مهران آماده انتقال و جابه جایی زوار است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن گفت: احداث 32 کیلومتر راه آهن شلمچه به بصره عراق با رایزنی انجام شده، در مرحله انجام مطالعات عمرانی است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: نقص فنی هواپیمای شرکت معراج در نجف با ارسال قطعه برطرف شده و 5فروند هواپیمای جایگزین برای جبران تاخیر پرواز های نجف این شرکت اعزام شده است.
دولت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته حمل و نقل سوخت اربعین حسینی(ع) با اشاره به جابجایی 2 میلیون مسافر با حمل ونقل جاده ای از ارائه خدمات 8 هزار اتوبوس برای جابجایی زائران خبرداد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی و بهره برداری از پنج پروژه بزرگراهی اولویت دار تا پایان سال جاری مهم ترین اخبار حمل و نقل جاده ای در هفته گذشته بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
شیراز - استاندار فارس از دستگاه های متولی خواست که طرحی برای کاهش مصرف آب، برق و گاز در ساخت طرح نهضت ملی مسکن جهت ارائه به وزیر راه و شهرسازی آماده کنند.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تأمین اعتبار برای احداث تونل اسالم به خلخال انجام شده تا جنوب استان اردبیل به شمال کشور متصل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح نهضت ملی مسکن در استان کرمان برای اجرا معطل زمین است و علی رغم ابلاغ وزیر راه و شهرسازی به دستگاه ها مبنی بر اینکه اراضی مازاد خود را به اجرای طرح ملی مسکن اختصاص دهند، اما ادارات همکاری نداشته و طرح بر زمین مانده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بازرس ویژه وزیر راه و شهرسازی گفت: نظارت بر روند قیمت بلیت های برگشت زائران وجود دارد و تا پایان زمان بازگشت آن ها کمبودی در تامین ناوگان وجود نخواهد داشت.