یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۱:۰۵Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر راه و شهرسازی»

دنیای اقتصاد   ۳۸ دقیقه پیش    
ایرج گلابتونچی؛ دبیر سندیکای شرکت های ساختمانی ایران: ساخت مسکن با قیمت مناسب برای مردم به خصوص برای تامین مسکن اقشار کم درآمد، یکی از محورهای اصلی در برنامه های دولت اعلام شده است ...
دنیای اقتصاد   ۵۳ دقیقه پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سه هزار و 600 دستگاه کامیون با عمر کمتر از سه سال وارد کشور شده و در گمرکات موجود است؛ همچنین هزار دستگاه کامیون نیز پیش از این، از گمرک ترخیص شد ...
معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن اعلام حمایت از تولید داخلی، گفت: نگاه و اولویت اول، حمایت از تولید داخل است و از تمام ظرفیت ها برای پیشرفت و تأمین نیازها و سرعت بخشیدن به توسعه صنعت حمل ونقل ریلی استفاده می کنیم.
شهدای ایران   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، رستم قاسمی در حکمی امین کیانی را به عنوان سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد. در حکم وزیر راه و شهرسازی به امین کیانی آمده است: ...
پانا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با حکم رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، کیانی سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی شد. امین کیانی با حکم رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی به عنوان سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب و جانشین قاسم بی نیاز در این وزارتخانه شد.
وزیر راه و شهرسازی از تکمیل کریدور سواحل جنوبی (مکران-شلمچه) تا سال1401 خبر داد و گفت: فاز2 بزرگراه جم-شیراز با اعتبارات وزارتخانه های نفت و راه ساخته می شود.
افق نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی محمد محمدی بخش مدیر عامل شرکت هواپیمایی پویا به سمت معاون وزیر و رییس سازمان هواپیمایی منصوب شد.
وزیر راه و شهرسازی در حکمی سیدمیعاد صالحی را به سمت معاون وزیر و رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران به مدت 4 سال، منصوب کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 3600 دستگاه کامیون با عمر کمتر از سه سال وارد کشور شده و در گمرکات موجود است، همچنین 1000 دستگاه کامیون نیز پیش از این، از گمرک ترخیص شد، بنابراین از محل کامیون های با عمر سه سال و کمتر، تعداد 4600 دستگاه کامیون تاکنون نوسازی شده است.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، در مراسم روز جهانی دریانوردی،که با حضور دریادار حبیب الله سیاری، رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مدیران ارشد ارگان های دریایی برگزار شد ...
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه با بیان این که صلاحیت نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات نظام مهندسی تهران توسط هیئت نظارت مرکزی بررسی می شود، گفت: به زودی نتایج این بررسی اعلام خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از ارایه اساسنامه صندوق ملی مسکن به هیات دولت در آینده نزدیک خبر داد و گفت: گام اول برای اجرای این پروژه برداشته شده و برای بخش اول پروژه که بزودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود، بیش از 7 هزار و 300 هکتار زمین آماده سازی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ضمن استقبال از سازندگانی که قصد دارند در طرح جهش تولید مسکن همکاری کنند، اولویت اصلی وزارت راه و شهرسازی کاهش قیمت تمام شده برای مردم است و البته منافع اقتصادی سازندگان را نیز لحاظ می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
در حالی وزیر راه وشهرسازی از حضور نمایندگان برخی کشورها در ایران برای ورود فناوری جدید ساخت مسکن خبر داده که قرار است ساخت بخشی از واحدهای قانون جهش تولید به شرکت ترکیه ای واگذار شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در توئیتی تاکید کرد که ارتقای فضای منطقه حرم مطهر شاهچراغ(ع) به محیطی در شأن سومین حرم اهل بیت(ع) تکلیف همه ما است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه راه و شهرسازی| آنگونه که رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی گفته است، این وزارتخانه تلاش دارد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۱:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون وزیر راه و شهرسازی آخرین وضعیت ایجاد محور دزفول – اصفهان موسوم به طرح پاشنه زاگرس را تشریح کرد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
کمربندی شهر شیراز یکی از محور های پرتردد سومین حرم اهل البیت(ع) بوده که با وجود نقاط حادثه خیز بیشمار باعث تصادف های متعددی است که گاها منجر به فوت می شود ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۲    
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی به همراه نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی با معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی به منظور پیگیری کارهای اجرای قانون جهش تولید مسکن دیدار و گفت وگو کردند.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی افزایش 46درصدی اجاره مسکن را نشان دهنده شکست مصوبه تعیین سقف 25درصدی افزایش اجاره بها ندانست.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از توافق با ارمنستان برای حل مشکل کامیون داران ایرانی در این کشور در قالب برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای ساخت راه های جایگزین خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۴۷    
اسماعیلی گفت: یک قرارداد الحاقی با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی منعقد کرده ام که 14 هزار واحد مسکن برای اصحاب رسانه به رقم قبلی که نزدیک به 10 هزار واحد بود اضافه شود و این یک کار عظیم و برجسته است.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۷    
نهضت مسکن را آغاز می کنیم و امیدواریم در این سفر نقطه عطفی در مسکن و حمل و نقل استان به وجود آید رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی گفت: نهضت مسکن را در استان فارس آغاز می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۳    
شیراز- وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه شیراز – اصفهان تا دو سال آینده به صورت کامل به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
گروه استان ها_ وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از 2 میلیون مسکن 120 هزار واحد سهم استان فارس است ، گفت: نهضت مسکن را در استان فارس آغاز می کنیم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد سقف وام مسکن در شهرهای بزرگ 400 میلیون تومان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشنهاد ما برای سقف تسهیلات مسکن 400 میلیون تومان در شهر های بزرگ است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۶   + ۴۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: وزیر راه و شهرسازی از وام 400میلیون تومانی ارزان قیمت در قانون جهش تولید مسکن خبر داد و گفت: به دنبال تغییراتی در فرم ج هستیم. رستم قاسمی با ابراز این که "تعهد کرده ایم سالانه یک میلیون مسکن بسازیم"، اظهار کرد: خیلی ها فکر می کنند که این کار شدنی نیست، اما حتماً شدنی است ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۵    
در نشست جمعی از معاونان وزیر راه و شهرسازی مقرر شد برای تسریع در تکمیل و بهره برداری از آزادراه مهم اصفهان-شیراز تلاش شود.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
به گفته وزیر راه و شهرسازی ساخت قطعه های 7 تا 9 آزاد راه شیراز به اصفهان در سال 1401 به اتمام خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع و وزارت راه و شهرسازی تلاش می کنند که آزادراه شیراز اصفهان یکی از طولانی ترین آزاد راه های کشور است سریع تر به بهره برداری برسد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی پیش از هفتمین سفر استانی رئیس جمهور عصر وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی پیش از هفتمین سفر استانی رئیس جمهور وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز شد. ...
وزیر راه و شهرسازی در دیدار با کشتی گیران طلایی استان فارس از واگذاری زمینی برای ساخت ورزشگاه جهت توسعه ورزش استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به اینکه اعتبارات مناسبی برای توسعه راههای فارس در نظر گرفته شده، پیش بینی می شود در آینده شاهد اتفاقات بسیار خوبی را در زمینه توسعه راه های این استان باشیم.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۰    
وزیر راه و شهرسازی از ارائه تسهیلات ارزان قیمت برای دهک های پایین درآمدی در طرح جهش تولید مسکن خبر داد.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه میزان تسهیلات مسکن هفته آینده مشخص می شود، گفت: پیشنهاد ما برای سقف تسهیلات 400 میلیون تومان در شهرهای بزرگ است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد 24- وزیر راه و شهرسازی در اولین جلسه شورای عالی مسکن که با حضور رییس جمهور برگزار شد اعلام کرد؛ تا 10 روز دیگر ثبت نام در سامانه تقاضای مسکن برای اجرای قانون جهش تولید مسکن آغاز خواهد شد که در این راستا اقداماتی نیز انجام شده تا بتوانیم تولید 4 میلیون مسکن در 4 سال را محقق کنیم و برای این ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۱    
وزیر راه و شهرسازی گفت: با تکمیل آزاد راه شیراز- اصفهان، آغاز ساخت باند دوم شیراز عسلویه و توسعه مسیر ریلی چهره استان فارس تغییر خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه اعتبارات ویژه ای به راههای استان کرمانشاه تخصیص می یابد گفت: بعد از برآورد مسئولان استانی این اعتبارات در پایان سال پیش بینی و اختصاص خواهد یافت.
رستم قاسمی گفت: اقدامی که دولت برای ساخت مسکن در 4 سال آینده در نظر گرفته می تواند مشکلات کسانی که مسکن ندارند را برطرف کند.
وزیر راه و شهرسازی در دومین روز از سفر خود به استان فارس از کمربندی جنوب و غرب شیراز بازدید کرد.
وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر خود به استان فارس شب گذشته با دو کشتی گیر فرنگی کار کشورمان که توانستند در مسابقات جهانی صاحب عنوان طلا شوند، دیدار کرد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده نهاوند در مجلس در خصوص ساماندهی و توسعه راه های مواصلاتی شهرستان با وزیر راه و شهرسازی دیدار و گفت و گو کرد.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
محمود محمود زاده، معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی که سابق بر این و در دولت قبل مجری مسکن ملی بود، حالا و بدون توضیح دقیق در مورد فرجام این طرح بزرگ، تلاش می کند تا مسئولیت یکی از وعده های مهم دولت سیزدهم را بر عهده بگیرد ...