چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۳:۴۳Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر راه و شهرسازی»

چانگ سیه کیون نخست وزیر کره جنوبی روز یکشنبه در راس هیئتی از مقامات کره ای وارد تهران شد. وی پس از استقبال توسط وزیر راه و شهرسازی در فرودگاه مهرآباد در مجموعه سعدآباد تهران از سوی اسحاق جهانگیری مورد استقبال رسمی قرار گرفت ...
رکنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پیگیری های شهردار رشت نتیجه داد و امروز با دستور ویژه وزیر راه و شهرسازی در خصوص احقاق حقوق شهرداری مقرر شد نسبت به واگذاری 25 هکتار از اراضی مسکن مهر و 10 درصد از اراضی و واحدهای قابل واگذاری به شهرداری اقدام شود.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی بابیان اینکه تاکنون یک میلیون و 300 هزار خانه خالی شناسایی شده و لیست آن در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار گرفته است، گفت: با تکمیل ثبت نام مردم در سامانه املاک براساس قانون جدید و اخذ مالیات، تلاطم در بازار مسکن فروکش می کند.
خانه ملت   ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: سوال عضو هیات ریسه مجلس درباره قطع پروازهای چارتری با حضور وزیر راه و شهرسازی بررسی و مقرر شد، پاسخ وزیر به صورت مکتوب ارائه شود تا نماینده سوال کننده درباره پاسخ وزیر تصمیم گیری کند.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت:تاکنون 1 میلیون و 300 هزار خانه خالی شناسایی شده و لیست آن در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار گرفته است و با اقدام تکمیلی ثبت نام مردم در سامانه املاک براساس قانون جدید مسلما تلاطم در بازار مسکن فروکش کرده و مردم آسایش پیدا خواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به شناسایی یک میلیون و 300 واحد مسکونی خالی در کشور، گفت: ثبت نام در سامانه جامع املاک کشور برای مصلحت مردم و برای برنامه ریزی دقیق توسعه است.
شبکه خبر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: بدنبال تنظیم بازار مسکن و جلوگیری از افزایش قیمت مسکن هستیم.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۱    
وزیر راه و شهرسازی پروازهای چارتری در آژانس ها برای مقاصد زیارتی و گردشگری در نظر گرفته می شود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۸    
آیین کلنگ زنی پروژه هزار واحدی مسکن و 800 واحدی طرح ملی مسکن در شهرک واوان اسلامشهر برگزار شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه یک میلیون و 300 هزار واحد مسکونی خالی در کشور شناسایی شده و فهرست آن در اختیار سازمان مالیاتی قرار گرفته است، سامانه ثبت املاک و اسکان را راهی برای تعادل عرضه و تقاضا در بازار مسکن معرفی کرد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اسلامشهر- وزیر راه و شهرسازی گفت: پرونده مسکن مهر در این دولت بسته می شود.
خبرگزاری تسنیم: وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ما در این وزارتخانه در تلاشیم تا با به کارگیری تمامی ظرفیت ها تولید مسکن را تسریع و تسهیل کنیم، گفت: استطاعت صاحب خانه شدن را برای مردم فراهم می کنیم. ...
میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر راه با اشاره به ماجرای پرواز آبادان-مشهد گفت: در فرودگاه به مسافران التماس کردند که سوار نشوند اما تعداد کمی این موضوع را پذیرفتند، از این رو پرواز با 80 درصد ظرفیت انجام شد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی - وزیر راه و شهرسازی گفت: مهمترین اقدام ما در حال حاضر آرام کردن بازارها است چرا که به شکل لجام گسیخته، همه پروژه ها را تحت تأثیر قرار داده و امیدواریم از این تلاطم ها به آرامی عبور کنیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - وزیر راه و شهرسازی از گام بزرگ وزارت راه و شهرسازی برای تکمیل مسکن مهر و بسته شدن پرنده آن در دولت تدبیر و امید خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۲    
اسلامشهر- وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در هیچ کشوری مثل ایران مقابله با کرونا در حوزه راه اجرا نشده گفت: تمام درخواست های وزارت بهداشت در مقابله با کرونا را اجرا کرده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از آبان پارسال تاکنون پروازها با 60 درصد و قطار و اتوبوس با 50 درصد ظرفیت تردد می کنند؛ گفت: هیچ کجای دنیا به جز ایران، اینگونه پروتکل های بهداشتی اجرا نشده است.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه این وزارتخانه همه مصوبات ستاد ملی کنترل بیماری کرونا را رعایت کرده است، گفت: محدودیت پذیرش مسافر آسیب سنگینی به شرکت های حمل ونقلی زده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که مردم نگران ثبت اطلاعات واحد مسکونی خود در سامانه املاک و اسکان نباشند، گفت: مصوبه ستاد کرونا برای تمدید قرارداد مستأجران پابرجاست.
وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه اراضی 20 هزار واحد مسکن ملی موردتعهد انجمن انبوه سازان استان تهران تامین شده است از رفع مشکلات تاخیر در برخی پروژه های متوقف شده خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، خلیل محبت خواه صبح امروز در حاشیه مراسم کلنگ زنی پروژه 800 واحدی مسکن ملی با حضور وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران؛ با بیان اینکه پروژه 800 واحدی در 20 بلوک که امروز در محله اسلام شهر کلنگ زنی می شود از مهم ترین پروژه های مسکن ملی در استان تهران به شمار می رود گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت : تولید مسکن در کشور باید به یک جریان پایدار تبدیل تا انگیزه بیشتری برای ورود سرمایه گذاران به بخش مسکن ایجاد شود.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به انجام کلیه سفرهای حمل و نقل عمومی برون شهری با کنترل های بهداشتی از کاهش 50 درصدی جابه جایی مسافر بین شهری در نوروز 1400 نسبت به شرایط عادی انجام سفرها در سال 1398 خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: منافع سرمایه گذاران مسکن در این طرح به مخاطره نمی افتد بلکه برای خارج کردن پول هایی که در بازار مسکن سفته بازی ایجاد می کند، موثر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کلنگ احداث 1800 واحد مسکونی با حضور وزیر راه و شهرسازی در اسلامشهر به زمین زده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اسلامشهر- وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه بازار مسکن نیاز به آرامش دارد گفت: بازار مسکن لجام گسیخته نخواهد ماند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اجرای طرح اقدام ملی مسکن اعلام کرد: این طرح در استان تهران، پیش از اواخر امسال در اندیشه و یا اسلامشهر به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - وزیر راه و شهرسازی گفت: تولید و عرضه مسکن به صورت جدی با استفاده از ظرفیت سازندگان و شرکت های داخلی به منظور حفظ امید در مردم انجام می شود.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از این ماه شاهد افتتاح مداوم واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی خواهیم بود، گفت: سرعت پیشرفت این طرح به میزان مشارکت مردم بستگی دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: سیاست ما این است که التهاب را از بازار خارج کنیم و امیدواریم بازارها از تلاطم نجات پیدا کنند و در شرایط عادی تر پروژه ها را دنبال کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این که تمام درخواست های وزارت بهداشت درباره کرونا را اجرا کرده ایم، گفت: در فرودگاه آبادان، قشم ایر به مسافران التماس کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: وزیر راه و شهرسازی گفت: مهمترین اقدام ما در حال حاضر آرام کردن بازارها است چرا که به شکل لجام گسیخته، همه پروژه ها را تحت تأثیر قرار داده و امیدواریم از این تلاطم ها به آرامی عبور کنیم. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۰    
کارفرمای شهر جدید تابناک لامرد فارس گفت: به زودی عملیات اجرای زیرساخت های شهر تابناک لامرد با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: دولت تولید و عرضه مسکن را برای جامعه هدف با جدیت دنبال می کند تا امید به خانه دار شدن مردم حفظ شود.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: منافع عمومی در این اقدامات و ثبت اطلاعات محل سکونت و اطلاعات املاکی نهفته است و با این جریان به دنبال خروج سوداگران از بازار مسکن هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: حتی یک درخواست وزارت بهداشت در خصوص پروازها نبوده که اجرا نکرده باشیم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی با اشاره به سامانه املاک و اسکان گفت: مردم نگران نباشند و واحد های مسکونی خود را در این سامانه ثبت کنند، اگر واحدی اضافه برای فرزندان خود و یا در شهرستانی دارند، جای نگرانی از ثبت آن وجود ندارد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تخلفی که در یکی از اتوبوس ها رخ داد و یک روحانی به مسافران اعلام کرد که نیازی به استفاده از ماسک نیست، گفت: با پیگیری های انجام شده اتوبوس و شرکتی که این اتوبوس در آن مشغول به فعالیت بوده را پیدا کردیم و راننده و شرکت این اتوبوس مشمول جرایم پیش بینی شده قرار گرفتند و ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اسلامشهر- آئین کلنگ زنی پروژه 1800 واحدی با حضور وزیر راه و شهرسازی در واوان اسلامشهر برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با چهل و دومین سالگرد افتتاح حساب 100 امام خمینی(ره)، کلنگ احداث یک هزار و 800 واحد مسکونی توسط وزیر راه و شهرسازی و با حضور استاندار تهران در واوان شهرستان اسلامشهر بر زمین زده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی پروژه هزار واحدی مسکن و 800 واحد مسکن ملی در شهرک واوان کلنگ زنی شد.
با حضور وزیر راه و شهرسازی مراسم کلنگ زنی پروژه 1000 واحدی مسکونی – خدماتی یاس سفید متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار و عملیات اجرایی آن آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام استاندار ایلام با بیان اینکه مردم استان همچنان منتظر شنیدن صدای سوت قطار هستند، گفت: در پرداخت مطالبات پیمانکاران حوزه راه و شهرسازی تسریع ایجاد شود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۵۹   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به انجام کلیه سفرهای حمل و نقل عمومی برون شهری با کنترل های بهداشتی از کاهش 50 درصدی جابه جایی مسافر بین شهری در نوروز 1400 نسبت به شرایط عادی انجام سفرها در سال 1398 خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هم وطن، قاسم قاسمی ده چشمه با حکمی از سوی محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در سمت مدیرکل راه و شهرسازی و رییس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان خراسان شمالی منصوب شد. ...
وزیر راه و شهرسازی گفت: مردم نگران ثبت واحدهای مسکونی خود در سامانه املاک و اسکان نباشند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
محمدرضا رضائی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ؛ در تشریح نشست امروز دوشنبه (23 فرودین ماه) کمیسیون عمران از حضور وزیر راه و شهرسازی در این نشست خبر داد و گفت: با توجه به تصویب طرح جهش تولید و تامین مسکن در صحن علنی مجلس در ابتدا ...
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان متناسب با شعار امسال تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها در فرآیند تخلیه و بارگیری و نگهداری کالا، هرگونه حمایت و پشتیبانی از تولید کنندگان برای تسهیل در فرآیند واردات و صادرات کالا را در دستور کار خود قرار داده است.