سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۸:۳۸Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آزاد راه»

همشهری   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۰    
کار آقای دکتر زاکانی و مجموعه شهرداری تهران در حوزه حمل و نقل عمومی پایتخت، کار بزرگی بوده و چه در زمینه اتوبوس هایی که به ناوگان شهری اضافه شده و چه دیگر پروژه های مرتبط با این موضوع و همینطور تامین مالی هایی که در این رابطه از طریق چین انجام شده بسیار قابل تقدیر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و میاندرود گفت: برای اجرای آزادراه شرق مازندران و اتمام کریدور شمال به جنوب کشور جلسه مشترک با حضور نمایندگان قائمشهر، ساری و میاندرود و نکا، بهشهر و گلوگاه تشکیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان شرق مازندران در مجمع نمایندگان: برای اجرای آزادراه شرق مازندران جهت اتمام کریدور شمال به جنوب کشور، همه ظرفیت های ملی را پای کار خواهیم آورد.
ستاره صبح   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۶   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، علیرضا زاکانی در حاشیه بازدید نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی از پروژه های عمرانی سطح شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: از صبح امروز همراه نمایندگان استان تهران بودیم و از سه پروژه شهر تهران بازدید شد ...
گزارش آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور را از رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بشنوید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از واژگونی و آتش گرفتن تریلر در آزادراه پیامبر اعظم (ص) با یک کشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: برخورد یک دستگاه کامیون با بونکر در آزادراه شهید شوشتری در مسیر مشهد یک کشته برجای گذاشت.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان زنجان از رهاسازی 2 مصدوم توسط تیم های عملیاتی هلال احمر در حادثه بر خورد خودوری سواری پژو پارس با تریلی در آزادراه زنجان_تبریز خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از ترافیک سنگین صبحگاهی در آزادراه کرج - قزوین در محدوده این استان خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس تردد تمام وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است. همچنین، تردد در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) و محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) روان و محورهای چالوس و هراز دارای بارش پراکنده باران و سایر محورهای ...
خبر روز   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۳:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از واژگونی تریلی و آتش گرفتن آن در آزاد راه پیامبر اعظم تبریز خبر داد و گفت راننده در دم جام باخت و دو آتشنشان نیز مصدوم شدند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
عملیات بهسازی روکش آسفالت آزادراه قم - کاشان پس از پیگیری های مکرر در حال اجراست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
بذرپاش گفت: 327 کیلومتر به طول آزاد راه های کشور اضافه خواهد شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: در حوزه هوایی ظرفیت اعزام سالیانه 2.5 میلیون نفر مسافروجود دارد و با بهره برداری از ترمینال های جدید در اهواز و کیش، رامسر و دیگر نقاط، افزایش 767 درصدی جابه جایی مسافر بین المللی در بخش هوایی به ثبت رسید که خود نشان دهنده رشد گردشگری در کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت پروژه های یادگار امام، شوشتری، بروجردی و... توضیح داد.
روند بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تردد تمام وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است. به گزارش روند بازار ، تردد تمام وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
کاشان - آسفالت نامناسب آزادراه قم-کاشان مورد اعتراض بسیاری از هموطنان شده است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
آخرین وضعیت جوی ترافیکی سایر محورها، ترافیک در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل محمد شهر تا پل کلاک، آزادراه کرج - قزوین محدوده مهر ویلا، آزادراه ساوه – تهران محدوده فیروز بهرام و محور شهریار - تهران در برخی مقاطع سنگین است.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، تردد تمام وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است. همچنین، تردد در محورهای هراز، فیروزکوه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز آخرین وضعیت ترافیک در محورهای این استان را تشریح کرد و گفت: ترافیک در خط جنوبی آزادراه کرج - قزوین حد فاصل مهرویلا تا پل فردیس سنگین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: استعداد منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد سال ها راکد مانده، در شرایطی که ظرفیت های بی شماری همچون آزادراه و راه آهن در مجاورت این طرح قرار دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۰۸:۱۶    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس دوازدهم، با یادآوری تذکر کتبی که به وزیر راه و شهرسازی پیرامون ضرورت اصلاح روکش آسفالت آزادراه تهران-همدان داده بود تاکید کرد که وزارت راه باید تا زمان برگزاری مراسم راهپیمایی اربعین نسبت به بهسازی این جاده اقدام کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۰۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از ترافیک سنگین صبحگاهی در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان خبرداد و از رانندگان خواست با احتیاط حرکت کنند.
رییس مرکز مدیریت راه های مازندران از انسداد مسیر شمال - جنوب محور کندوان و آزادراه تهران - شمال به دلیل عملیات عمرانی و راهداری خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تسنیم : رئیس پلیس راه استان البرز از بار ترافیکی سنگین در جاده های مواصلاتی استان خبر داد و گفت: آزاد راه تهران شمال یک طرفه شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۹    
عملیات عمرانی تهران در 85کلان پروژه با سرعت ادامه دارد. فاز نخست آزادراه شهید شوشتری در این دوره افتتاح می شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و بهره برداری آزاد راه شیراز اصفهان با بیان اینکه 6 قطعه از آزادراه شیراز - اصفهان حدود 8 ماه است که در سفر استانی رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی به بهره برداری رسید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساخت و بهره برداری آزاد راه شیراز - اصفهان گفت: دریافت عوارض آزادراهی از خودروها، لازمه ی تکمیل طرح آزادراه شیراز – اصفهان است.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه جامعه:رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.به گزارش ایسنا؛سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: برابر گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در سراسر کشور ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست؛ ایمان محرابی نیا مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور با بیان اینکه تردد از آزادراه تهران-شمال و محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است گفت: ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) محدوده ولی آباد، محور هراز مسیر(شمال به جنوب) محدوده های رینه ...
یکتا پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۴    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز، وضعیت ترافیک صبحگاهی درآزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان را سنگین اعلام کرد و از رانندگان خواست شتاب نکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران از کرج تا کیلومتر بیست و پنج این محور، نیمه سنگین است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان و محور چالوس دارای بارش باران و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
تردد از محور هراز مسیر (رفت و برگشت) از ساعت 8 الی 17 ممنوع است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- کهگیلویه و بویراحمد جزو استانهایی است که به آزادراه دسترسی ندارد و یکی از مسیرهای مطمئن، ایمن و پرامیدی که می تواند راه خروج این استان از بست ارتباطی را هموار کند ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کرد: در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان ترافیک سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۰۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از ترافیک سنگین در خط جنوبی آزادراه کرج - قزوین حد فاصل مهرویلا تا پل فردیس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و بهره برداری آزادراه شیراز اصفهان با بیان اینکه 6 قطعه از آزادراه شیراز اصفهان حدود 8 ماه است که در سفر استانی رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی به بهره برداری رسید ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز، وضعیت ترافیک صبحگاهی درآزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان را سنگین اعلام کرد و از رانندگان خواست شتاب نکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی از تخصیص 3 هزار میلیارد ریال به آزاد راه هشترود - مراغه خبر داد.
رییس پلیس راه کندوان گفت: تردد وسایل نقلیه از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس از دقایقی پیش ممنوع شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس پلیس راه استان قزوین از ترافیک سنگین و پرحجم در لاین جنوبی آزادراه قزوین - کرج، حوالی دانشگاه آزاد تا شهر محمدیه خبر داد و گفت: رانندگان در طول مسیر به توصیه های پلیس توجه داشته باشند و با احتیاط رانندگی کنند.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۸:۱۵    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: با توجه به پایان عزاداری های حسینی شاهد بازگشت مسافران هستیم و آزادراه های زنجان شاهد ترافیک سنگین است.
حیات   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد که ترافیک در جاده های خروجی مازندران سنگین است. به گزارش گروه استان های حیات ؛ مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد: ترافیک هم اکنون در جاده های مازندران از شمال به سمت تهران سنگین است. ...
پروژه ایرانی   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
آزادراه تهران - شمال به گزارش پایگاه خبری پروژه ایرانی ، سرهنگ یدالله جهان تاب فرمانده پلیس راه مازندران اظهار داشت: براساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور ترافیک از بعد از ظهر در جاده های مازندران از شمال به سمت تهران سنگین و پرحجم گزارش شده است. ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رکنا:مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای البرز از ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کنند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: با توجه به پشت سرگذاشتن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و موج بازگشت مسافران، حجم ترافیک در راه های استان به ویژه در آزادراه زنجان - قزوین و زنجان - تبریز سنگین است.
سلام نو / حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۸:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز گفت: به منظور کاهش بار ترافیکی، تردد از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت استان مازندران ممنوع شد.