جمعه ۰۸ اسفندساعت ۱۹:۰۲Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استان های شمالی»

خبرگزاری ایسنا: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با تاکید بر اینکه قیمت مرغ افزایشی نخواهد داشت گفت: باید تولید استانهای شمالی با مدیریت وزارت جهاد کشاورزی به سمت بازار تهران هدایت شود تا شاهد رسیدن مرغ به قیمت مصوب در تهران و کشور باشیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: مقرر شد سفرها از خوزستان و همچنین استان های شمالی به مقصد اصفهان محدود شود از همین رو ورود خودروهای غیربومی با پلاک این استان ها به اصفهان ممنوع است و نیروی انتظامی از ورود آنها به اصفهان ممانعت خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سه راهی کلاله که استان های شمالی را به مشهد متصل کرده و همه ساله مسافران زیادی از آن عبور می کنند یکی از نقاط پرخطر در جاده های گلستان است و همواره سبب بروز سوانح رانندگی و مجروح و جان باختن مسافران می شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۶    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا اعلام کرد برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا سفر به 12 استان و شهر پر ریسک کشور با خودرو شخصی ممنوع است. تهران – اقتصاد برتر – 6 اسفند 99 ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ورود خودروهای شخصی به استان های شمالی با وضعیت زرد و شهرهای مشهد، قم، اصفهان، شیراز، بوشهر، بندرعباس و جزایر قشم و کیش با محدودیت و ممنوعیت همراه است.
ورود خودرو های شخصی به استان های شمالی با وضعیت زرد و شهر های مشهد، قم، اصفهان، شیراز، بوشهر، بندرعباس و جزایر قشم و کیش با محدودیت و ممنوعیت همراه است.
رشت پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا جزئیات ممنوعیت ورود خودروهای شخصی به شهرهای ممنوعه را تشریح کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - باشگاه خبرنگاران نوشت: سرهنگ احمد شیرانی درخصوص آخرین وضعیت ممنوعیت ورود خودروهای شخصی به شهرهای ممنوعه اظهار کرد: برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا با توجه به قرار گرفتن شهر های استان خوزستان در وضعیت قرمز ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز فرماندار کرج با انتقاد از اینکه عده ای با اصرار برای سفر، سفیر مرگ شده اند هشدار داد: با هرگونه هنجارشکنی در رعایت دستورالعمل های بهداشتی، اصرار به دریافت مجوز و سفر به استان های شمالی و جنوبی برخورد جدی می شود.
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا جزئیات ممنوعیت ورود خودروهای شخصی به شهرهای ممنوعه را تشریح کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۸   + ۸۲ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ورود به استانهای شمالی و 8 شهر دیگر ممنوع است. سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: ترافیک در جاده ها روان و بدون مشکل است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به وزیر نیرو گفت: خاموشی برق در استان های شمالی مکرر شده است. این سوء مدیریت ها را پیگیری کنید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مسافرانی که قصد مسافرت به شمال کشور را دارند، همواره این سوال را از خود می پرسند که چگونه در شمال ویلا اجاره کنند؟ برای پاسخ به این سوال، اول باید بدانیم که به کدام یکی از استان های شمالی کشور (استان گیلان، استان مازندران و استان گلستان) می خواهیم سفر کنیم ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گفته کارشناس سازمان هواشناسی کشور از امروز با ورود سامانه بارشی سرد به کشور ظرف روزهای آینده بارش برف و باران اغلب استان ها را فرا خواهد گرفت.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز آینده در 16 مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود، گفت: از اواخر وقت سه شنبه پنجم اسفند سامانه بارشی تازه از سمت جنوب وارد کشور می شود.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی از جنوب کشور گفت: از امروز تا پایان هفته برخی از نقاط کشور بارانی خواهد بود. به گزارش ایلنا، فریبا گودرزی گفت: در 24 ساعت آینده، بارش پراکنده در استان های شمالی کشور و کرمان رخ می دهد. ...
جانشین رییس ستاد مدیریت کرونا در گیلان با اشاره به اعمال محدودیت تردی برای استان های شمالی، گفت: این محدودیت ها برای شهرهای زرد نیز اعمال می شود.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح ممنوعیت سفر به بسیاری از شهرهای استان های شمالی به ویژه مازندران گرچه همچنان پابرجاست و رنگ این شهرها زرد، آبی و نارنجی است و ستاد ملی کرونا هم تبلیغ سفر برای نوروز1400 را ممنوع کرده اما نگرانی بزرگ پشت نام خطه سرسبز شمال کشورمان خوابیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان اصفهان گفت: مردم اصفهان از سفر به استان های خوزستان و شمالی کشور خودداری کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی آخرین وضعیت جوی و آب و هوای استان های کشور ظرف روزهای آینده را تشریح کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۱    
کرونا در استان های شمالی کشور کمی آرام گرفته است و به گفته سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا شیب ملایم آن آغاز شده است اما در جنوب کشور به ویژه در خوزستان کرونای انگلیسی هر روز و لحظه به لحظه بر قلمرو تسخیر شده خود می افزاید، به طوری که وضعیت چند روز آینده در این استان قابل پیش بینی نیست.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: موج چهارم کرونا در کشور و قزوین در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حال شکل گیری است و باید تدابیر لازم برای کنترل اوضاع و پیشگیری به بهترین شکل ممکن اتخاذ شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان اصفهان گفت: تعداد افراد بستری شده در بیمارستان ها کاهش پیداکرده و خوشبختانه فوتی ها هم کاهش داشته است اما در استان فارس و استان های شمالی تعدادی از شهرها وضعیت قرمز دارند.
برترین ها / آنا   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مرکز مدیریت اطلاعات راهها از تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر داد و اعلام کرد: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
هاشمیان گفت: شبکه شرط بندی که در پنج استان گلستان، مازندران، گیلان، خراسان رضوی و اردبیل فعالیت داشت متلاشی شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کماکان محدودیت های شبانه (21 تا 3 )و همچنین منع تردد به استان های شمالی گیلان، مازندران وگلستان همچنین کلانشهرهای شیراز اصفهان، مشهد، کیش و قشم که قبلا اعلام شده ادامه دارد.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: استاندار تهران گفت: منع رفت و آمد از ساعت 21 تا 3صبح در شهرهایی مانند تهران ادامه دارد. انوشیروان محسنی بندپی ظهر پنج شنبه در حاشیه بازدید از آزادراه غدیر در جمع خبرنگاران خواستار مشارکت بیش از پیش مردم به منظور مقابله با ویروس کرونا شد و افزود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - استاندار تهران با اشاره به تداوم محدودیت های کرونایی در استان گفت: کماکان محدودیت های شبانه (21 تا 3 )و همچنین منع تردد به استان های شمالی گیلان، مازندران وگلستان همچنین کلانشهرهای شیراز اصفهان، مشهد، کیش و قشم که قبلا اعلام شده ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس پلیس ویژه شرق استان تهران اعلام کرد: در بیشتر محورها شاهد بارش خفیف باران هستیم و سطح جاده های منتهی به استان های شمالی لغزنده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - پلیس راهور نیروی انتظامی از بارش باران و برف در اکثر استانهای کشور خبر داد و از هموطنان خواست با اطلاع از شرایط جوی و ترافیکی در جاده ها تردد کنند. به گزارش پایگاه خبری پلیس راهور، در برخی محورهای استان آذربایجان غربی، کردستان و همدان بارش برف گزارش شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم برای تعطیلات نوروزی، باید سفر به استان های شمالی یا گردشگر پذیر هم مانند کیش ممنوع شود و فقط افرادی بومی و ساکنین با پروتکل های خاصی مجوز تردد داشته باشند تا بتوانیم از شیوع کرونا و بحران های آن جلوگیری کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت که بازی های نیم فصل دوم تیم نساجی به عنوان تنها نماینده استان های شمالی کشور در لیگ برتر باشگاه های ایران در زمین استادیوم شهدای شهر ساری انجام می شود.
لحظه آخر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۳:۰۱    
18 بهمن 99 استان های شمالی کشور بیشترین تنوع غذا را دارند و در زمینه تنوع و خوشمزگی غذا به شهرت رسیده اند تا جایی که استان گیلان به عنوان خلاق ترین استان در یونسکو به ثبت رسید. غذاهای مازندرانی نیز بسیار خوشمزه و متنوع هستند و با وجود سبزی های محلی، بهترین عطر و طعم را دارند ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران از پایداری گاز در استان های شمالی با بهره برداری از خطوط جدیدالاحداث، خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
یزد -ایرنا - معاون اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یزد گفت: با توجه به نظارت ها در تعطیلات اخیر از حضور افراد 2 تور غیرمجاز از استان های شمالی کشور و اسکان آنها جلوگیری شد و مسافران به شهرهای خود بازگردانده شدند.
خبرگزاری فارس: رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس کلیپ پخش شده در فضای مجازی پیرامون تیراندازی پلیس شیراز به سمت خودرو و فرار متهم را تکذیب کرد.ه پژو و تیراندازی در خیابان شیراز تکذیب شد ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
کبری رفیعی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت آب وهوایی چند روز آینده کشور گفت: امروز و فردا برای بیشتر مناطق کشور جوی آرام پیش بینی می شود که پیامد آن افزایش غلظت آلاینده های هوا در شهر های صنعتی و پر جمعیت است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وضعیت استان های شمالی در کنترل بیماری کرونا بسیار شکننده بوده و هرگونه کوتاهی در اجرای پروتکل های بهداشتی و انجام سفر های غیر ضرور می تواند وضعیت را بحرانی کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا از ادامه ممنوعیت ورود به شهرهای زرد در استان های شمالی و 8 شهر کشور خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
کبری رفیعی در گفت وگو با میزان گفت: از امروز بعدازظهر تا دو روز آینده در مناطقی از استان های گیلان، مازندران و گلستان بارش پراکنده خواهد داشت. وی افزود:، اما در سایر نقاط کشور، جوی آرام حاکم خواهد بود که باعث افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهر های صنعتی و پرجمعیت می شود. ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی در ادامه ی سفر استانی فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، به استان های شمالی کشور؛ از شرکت صنایع چوب وکاغذ مازندران بازدید کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام بارش برف و باران طی امروز و فردا در برخی استان ها از افزایش آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت تا دوشنبه آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: سه استان شمالی گلستان، مازندران و گیلان از مواهب خدادادی برخوردار هستند اما از نگاه های تخصیص منابع محروم هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی گفت: ما 4.9 میلیارد دلار امسال جذب سرمایه گذاری خارجی داشته ایم و این در شرایطی است که بیشترین فشارها بر کشور وارد شده و تلاش می کنند به اقتصاد کشور ضربه بزنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیامالی از افزایش بودجه مدیریت پسماند استان های شمالی از جمله گیلان در کمیسیون تلفیق مجلس خبر داد و گفت: برنامه تفکیک زباله از مبدأ امری است که باید جدی تر در استان های شمالی دنبال شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
بهزاد شاهسوندی گفت: با اجرای پروژه کنار گذر آران و بیدگل و اتصال به محور قدیم قم–گرمسار، مسیر مسافرینی که قصد سفر به مشهد مقدس و همچنین استان های شمالی را دارند 60 کیلومتر کوتاه تر خواهد شد.
بندپی گفت: تعداد شهر های نارنجی از 18 به 36 شهر رسیده است و در افزایش آمار بستری ها خیز ملایمی داریم.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۸:۲۰   + ۱۲۲ سایت دیگر  
استاندار تهران نیز اعلام کرده مجوز سفر در تعطیلات پیش رو (22 بهمن) صادر نخواهد شد و خروج از تهران به مقصد این شهرها ممنوع است. گزارش های مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای در بازه زمانی 23 دی ماه تا دوم بهمن ماه که برابر با کاهش منع تردد بین شهری و همزمان با یک تعطیلی میان هفته بود ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
محدودیت شدید ترددی به استان های شمالی و منع ورود به آنها آغاز شده است و فقط افرادی که به ضرورت ناچار به تردد هستند با مجوز می توانند تردد کنند و به سایرین اجازه تردد و ورود به گیلان داده نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
جانشین ستاد مقابله با کرونای استان قزوین گفت: از مردم استان قزوین درخواست می شود از تردد به استانهای شمالی خودداری کنند ، براساس آمار دو هفته گذشته هفت درصد خودروهایی که در استان گیلان تردد کردند شماره پلاک استان قزوین بودند در حالی که چند شهرستان گیلان نارنجی هستند.