دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۳:۳۶Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس راهور»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس پلیس راهور شهرستان همدان از اجرای طرح جدید محدودیت های تردد در همدان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
سرهنگ کهزادی از ارتباط مستقیم مردمی با رئیس پلیس راهور ناجا در 5 مردادماه خبر داد.
شیرازه   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دستغیب گفت: طرح "همیار مهربان ترافیک" با مشارکت پلیس راهور استان فارس، معاونت حمل و نقل شهرداری شیراز، معاونت پیشگیری از جرم دادگستری فارس نزدیک به 6 سال برای اولین بار در سطح کشور در حال اجرا است.
ندای پیشوا   ۷ ساعت پیش    
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران گفت:تعطیلات ادارات امروز به پایان رسید از فردا شروع کاری ادارات خواهد بود./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران در ...
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از ادامه لغو اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی اصفهان تا اطلاع ثانوی خبر داد.
عصر ایران   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تداوم لغو اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلان شهر اصفهان تا اطلاع ثانوی خبر داد. سرهنگ محمدرضا محمدی با اعلام این خبر ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تداوم لغو اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلان شهر اصفهان تا اطلاع ثانوی خبر داد.
نصف جهان: نخستین طرح روشنایی هوشمند گذرگاه های عابران پیاده کشور در استان اصفهان اجرا می شود. رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه عابران پیاده در حوادث رانندگی آسیب بسیار زیادی می بینند گفت ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران از رصد سرعت ها و ترافیک شهر تهران از طریق سامانه ها و دوربین های نظارتی شهر تهران خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهور از اعمال قانون 470هزار خودرو در طرح جدید محدودیتهای تردد در سطح کشور خبر داد.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت از اجرای دوباره محدودیت تردد در محدوده طرح ترافیک از فردا خبر داد.
سرهنگ احسان مومنی از تصادف یک دستگاه ون با کامیون بعلت توقف در لاین کندرو بزرگراه یاسینی خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت: با اجرای طرح موتوریار شاهد کاهش 2 درصدی تعداد جانباختگان تصادفات موتورسیکلت در تهران بوده ایم.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۴۴ سایت دیگر  
جی پلاس؛ رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران درباره جزییات طرح ترافیک از دوشنبه گفت: در این چند روز تعطیلات و برابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا طرح ترافیک نداشتیم اما از فردا این طرح اجرا شده و رانندگان تهرانی باید به این موضوع آگاهی داشته باشند و تردد خود را مدیریت کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- جلسه غیرحضوری ارتباط مستقیم مردم با رییس پلیس راهور ناجا از طریق خط تلفن 197 برگزار خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور از اجرای طرح ترافیک در تهران از فردا خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت:برخی رانندگان با توجه به خلوتی معابر اقدام به سرعت و سبقت غیر مجاز می کنند که این تخلفات از دید پلیس چه به صورت محسوس و نامحسوس و از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک دور نخواهند ماند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس پلیس راهور استان سمنان با اشاره به شرایط قرمز کرونایی در چهار شهرستان این استان از بازگرداندن بیش از 5000خودرو طی چند روز اخیر به دلیل محدودیت های کرونایی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ :پلیس راهور از چند ثانیه چراغ قرمز هم برای آموزش به راکبین موتوراستفاده می کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهور ناجا از اعمال قانون 470هزار خودرو در طرح جدید محدودیت های تردد در سطح کشور خبر داد
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۱۳   + ۵۲ سایت دیگر  
ایلنا: رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بیان وضعیت ترافیکی امروز یکشنبه سوم مرداد ماه 1400 از رصد سرعت ها و ترافیک شهر تهران از طریق سامانه ها و دوربین های نظارتی شهر تهران خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: شهرهای نارنجی استان خوزستان باید به هوش باشند زیرا شرایط این شهرها کاملا شکننده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در تعطیلات عید قربان 3 هزار و 700 مورد برگشت به مبدا، اعمال قانون 500 هزار تومانی 2 هزار و 304 و اعمال قانون یک میلیون تومانی 700 مورد بوده است که در مجموع حدود 3 هزار اعمال قانون صورت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۴۲    
رئیس پلیس راهور استان سمنان گفت: طی چند روز اخیر و با اعمال محدودیت های کرونایی، پنج هزار خودرو از این استان به مبدأ عودت داده شدند.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ غلامعلی شرق در گفت با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: به منظورجلوگیری از ضرور و زیان اموال عمومی و انباشت موتور سیکلت و خودرو های رسوبی و غیررسوبی در توقفگاه ها، پلیس راهور استان نسبت به ترخیص فوق العاده آنها اقدام می کند. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – این بسته حوادث مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز دوم مرداد ماه مشاهده می کنید. بیشتر بخوانید: توقیف موتورسیکلت سنگین در بزرگراه تندگویان ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به رانندگانی که با پوشش و مخدوشی پلاک اقدام به تردد در بازه زمانی منع تردد شبانه می کنند، گفت: برابر ماده 720 قانون مجازات اسلامی مخدوشی و هرگونه تغییر در ارقام پلاک وسیله نقلیه مجازات حبس از 6 ماه تا یک سال را برای متخلفان در پی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: سرعت بالای خودروی سواری ال نود، مرگ دلخراش جوان زنجانی را رقم زد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۶    
رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از نصب گاردریل در میدان "بهمن" خبر داد و گفت: این گاردریل ها برای جلوگیری از حرکت جلاف جهت موتورسواران پیش بینی شده است.
598   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور ناجا از اعمال قانون و ثبت جریمه تردد غیرمجاز کرونایی 474 هزار راننده خودرو تا این لحظه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور ناجا از اعمال قانون و ثبت جریمه تردد غیرمجاز کرونایی 474 هزار راننده خودرو تا این لحظه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران شمال و آزادراه قزوین رشت (رفت و برگشت) را روان گزارش کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، سعید سراج معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 17 در این باره گفت: برای طرح های اصلاح هندسی منطقه در سال جاری مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که بخش عمده آین اعتبار در محور شهید چراغی هزینه خواهد شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قدرت الله نوروزی گفت : افتتاحها به قدری زیاد شده است که اگر هر روز بعنوان روز افتتاح گذاشته شود می توان بعضی روزهارا مهم تر و بزرگتردانست .
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ از حریق یک دستگاه پراید در انتهای بزرگراه باقری و نجات یافتن راننده از مرگ خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ناجا گفت:راننده اتوبوسی که چند روز قبل در محور هراز واژگون شد، مسافران را در طول جاده سوار کرده که تخلف است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۴    
به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، سردار سید تیمور حسینی، جانشین پلیس راهور ناجا گفت: در حال حاضر در کلان شهرهایی که پدیده آلودگی هوا مطرح است، دوربین های پلاک خوان، معاینه فنی را احراز کرده و نسبت به جریمه خودروهای خاطی اقدام می کنند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ سرهنگ علی همه خانی در توضیح این خبر گفت: در رصد شبانه روزی معابر و بزرگراه ها جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی در کشور را اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب از توقیف 1 یکدستگاه موتورسیکلت سنگین 1400 سی سی در محدوده جنوب به شمال بزرگراه تندگویان قبل از میدان بهمن خبر داد و گفت : این موتورسیکلت سنگین در این محدوده مشغول انجام حرکات مخاطره آمیز بود که متوقف شدند .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۴   + ۳۸ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت:رانندگان تهرانی شبها جریمه می شوند ، مطلع باشید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به تشریح وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی تهران، در روز شنبه دوم مرداد ماه 1400 پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از پیشنهاد تأمین انرژی برق از راه سلول های خورشیدی و برق پشتیبان (ups) برای حل مشکلات چراغ های راهنمایی و رانندگی در هنگام قطعی برق خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان مرکزی از اعمال محدودیت های ترافیکی در استان مرکزی خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ایلام گفت: برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا از 29 تیرماه لغایت چهارم مرداد ماه تردد بین شهری خودروهای شخصی ممنوع است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - فارس نوشت: سردار محمدحسین حمیدی در خصوص جزئیاتی از طرح موتوریار گفت: از ابتدای اجرای طرح موتور یار در سال گذشته تاکنون حدود 70 هزار موتورسیکلتی که باید طبق ضوابط و قوانین گذشته و حال توقیف شده و به پارکینگ می رفتند نه توقیف شدند نه به پارکینگ رفتند ...
رانکوه نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
طالبی از ورود بیش از 100 هزار خودرو غیربومی به گیلان در 48 ساعت گذشته خبر داد و گفت: طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا، پلیس راهور گیلان اجازه مسدودسازی راه های استان را ندارد.
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: مسافران برای رفتن به فرودگاه امام خمینی (ره) می توانند از عوارضی تهران خارج شوند و اعمال جریمه ای برای آن ها انجام نخواهد شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ناجا از کاهش 20 درصدی سفرها در کل کشور نسبت به هفته گذشته خبر داد.
شمس خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۵    
با توجه به شیوع بیماری کرونا و وضعیت قرمز شهرستان مبارکه از تاریخ 18 فروردین 1400 اعمال قانون تردد شبانه از ساعت 22 لغایت 3 بامداد در خصوص کلیه خودرو ها در معابر شهری شهرستان مبارکه تشدید خواهد شد . ...