دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۷:۲۸Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس راهور»

قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش    
رییس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: طی 3ماه گذشته 800خودرو به دلیل مخدوش کردن پلاک در شهر مقدس مشهد به پارکینگ منتقل شده اند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی درباره ممنوعیت تردد خودروهای فاقد معاینه فنی در هسته مرکزی شهر، گفت: تخلف بیش از هفت هزار خودروی فاقد معاینه فنی در تردد به هسته مرکزی شهر اهواز،از آغاز طرح از ابتدای بهمن تاکنون ثبت و به پلیس راهور اعلام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال تاکنون 216 فقره تصادف در سطح معابر استان ثبت شده است.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی از کاهش 25 درصدی تصادفات درون شهری سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان جانشین پلیس راهور ابهر، توجه نکردن به جلو و رعایت نکردن حق تقدم را بیشترین علت تصادف رانندگی در این شهرستان عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: در 11 ماهه امسال بیش از 61 هزار دستگاه خودرو در استان اردبیل شماره گذاری شده است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز گفت: با همکاری پلیس راهور و ارائه راهکارهای ترافیکی قابل اجرا در روزهای پایانی سال جاری، عبور و مرور شهروندان تسهیل و مشکلات ترافیک شبکه معابر سطح شهر تبریز و مبادی ورودی شهر برطرف می شود.
رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پارک غیرمجاز در محل پارک خودروهای جانبازان و معلولان 100 هزار تومان جریمه دارد.
رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور پایتخت از صدور جریمه 100 هزار تومانی برای رانندگانی خبر داد که در محل مخصوص توقف خودروهای جانبازان و معلولین، خودروی خود را پارک کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
سرهنگ کهزادی از برگزاری جلسه ارتباط مستقیم رئیس پلیس راهور ناجا از طریق سامانه 197 در سراسر کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی گفت: تصادفات جرحی 25 درصد نسبت به سال گذشته در استان کاهش پیدا کرده است.
عصر خودرو   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- پیامک های اشتباهی، جرایم کرونایی، نمره منفی و محرومیت از رانندگی و دوبرابر شدن مبلغ جریمه های پیامکی و تسلیمی از جمله مواردی است که رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور پایتخت آنها را تشریح کرد.
آنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راهور مازندران گفت: ترافیک روان شهری منجر به افزایش سرعت تردد وسایل نقلیه در محدوده شهری شده وبروز تصادفات وبرخورد با عابران را افزایش داده است.
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت توضیحاتی داد.
تازه ترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری ...
پیامک های اشتباهی، جرایم کرونایی، نمره منفی و محرومیت از رانندگی و دوبرابر شدن مبلغ جریمه های پیامکی و تسلیمی از جمله مواردی است که رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور پایتخت آنها را تشریح کرد.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران را اعلام کرد.
تهران پرس   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت را تشریح کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: جلسه هیات دولت بعد از ظهر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار و در این جلسه با تمدید مهلت استفاده پلیس راهور ناجا از درجه داران و کادر افسران وظیفه جهت تشخیص تخلفات رانندگی و صدور قبض جریمه موافقت شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
جلسه هیات دولت به ریاست رئیس جمهور برگزار و در این جلسه با تمدید مهلت استفاده پلیس راهور ناجا از درجه داران و کادر افسران وظیفه جهت تشخیص تخلفات رانندگی و صدور قبض جریمه موافقت شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مهلت استفاده پلیس راهور ناجا از درجه داران و کادر افسران وظیفه جهت تشخیص تخلفات رانندگی و صدور قبض جریمه با تصویب هیات وزیران تمدید شد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۱    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. در شرایطی که انتظار می رود پلیس از استارت آپ ها حمایت کند تا تبدیل به بازوی اجرایی این نهاد شوند؛ با شرایطی کاملاً متفاوت روبرو شدیم و پلیس در مقابل این استارت آپ ها ایستاد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
قم -رئیس پلیس راهور ناجا در بازدید از اتوبوس فرهنگی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم، در جریان برنامه ها و طرح های مشترک فرهنگی شهرداری قم و پلیس راهور قرار گرفت.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان-سرهنگ یوسف داور جمال گفت: تیم گشتی منطقه 12 پلیس راهور تهران بزرگ حین کنترل خودرو های عبوری به یک دستگاه خودرو جک به علت انجام حرکات نامتعارف دستور ایست می دهند و پس از متوقف نمودن خودروی فوق از راننده درخواست مدارک نموده که وی فاقد گواهینامه بوده است. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۲    
غلامرضا شهبازی مدیرعامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه گفت: طبق برنامه ریزی و هماهنگی های به عمل آمده با مراجع ذیصلاح ،هر گونه تخلف خودروهای مسافربر شخصی غیرمجاز از جمله، اقدام به مسافرکشی و توقف در ایستگاه تاکسی و اتوبوس توسط پلیس راهور و بازرسان این سازمان برخورد و اعمال قانون خواهند شد. ...
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۹    
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت از برخورد شدید سواری پراید با گاردریل های اتوبان امام علی (ع) و رفتن پراید در مسیر خطوط ویژه این اتوبان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران:بیش از 22 هزار موتور در طرح موتوریار پایتخت به پارکینگ منتقل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از فوت یک عابر پیاده بر اثر عبور از عرض بزرگراه خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۶    
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی در معابر بزرگراهی و اصلی تهران راتشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس پلیس راهور ناجا گفت: بیش از 32 میلیون پلاکی که یکسال از فک آنها گذشته با حفظ اطلاعات و سوابق قبلی به چرخه شماره گذاری بازگشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۴   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اجرایی پلیس راهور ناجا گفت: مردم برای دریافت خدمات ترافیکی پلیس راهور بطور مستقیم به وبسایت یا درگاه اینترنتی پلیس راهور ناجا به نشانی www.rahvar120.ir مراجعه کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی در معابر بزرگراهی و اصلی تهران را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور خوزستان از جریمه سه هزار خودرو طی 24 ساعت گذشته در راستای اجرای طرح ممنوعیت تردد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت از ترافیک سنگین در معابر بزرگراهی نواب، آزادی و شیخ فضل الله خبر داد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رکنا : به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ، سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه یک شنبه دهم اسفند ماه 1399 اظهار داشت: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۶:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس پلیس راهور خوزستان از جریمه سه هزار دستگاه خودرو در مدت 24 ساعت گذشته در استان خبر داد و گفت:این جرائم توسط دوربین ها و دست افزارهای پلیس به علت تردد در شهرهای قرمز از ساعت 21 شب تا چهار بامداد اعمال شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۴:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از افزایش 2 ساعته زمان فعالیت مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور از امروز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس پلیس راهور خوزستان از جریمه حدود 3 هزار دستگاه خودرو در شهرهای قرمز خوزستان در 24 ساعت گذشته به دلیل تردد در ساعات ممنوعیت تردد خبر داد.
روزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، اوایل زمستان امسال بود که رییس پلیس راهور تهران بزرگ از آغاز اجرای طرح موتوریار برای برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف خبرداد، طرحی که بر اساس آن مجازاتی جایگزین برای موتورسیکلت سواران به مرحله اجرا درآمد تا علاوه بر اینکه تنش های احتمالی حین توقیف و اعمال قانون را کاهش دهد آمار ...
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
تمهیدات ترافیکی روزهای پایان سال در مسیرهای عبوری و بزرگراهی منطقه 2 پایتخت در بازدید مشترک سرپرست شهرداری منطقه2 با روسای پلیس راهور و پلیس بزرگراهی منطقه بررسی شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس پلیس راهور استان اصفهان از ممنوعیت ورود خودروهای غیر بومی به ویژه خودروهای استان خوزستان به کلانشهر اصفهان خبر داد. سرهنگ محمدرضا محمدی با اشاره به اینکه برابر با مصوبات ستاد کرونای استان اصفهان ورود پلاک های غیربومی به ویژه پلاک های خوزستان و استان های همجوار به اصفهان ممنوع است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون اجرایی پلیس راهور گفت: سه اپلیکیشن مجوز ارائه خدمات پلیس راهور را ندارند و کاملاً غیرقانونی هستند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجرایی پلیس راهور به مالکان خودرو نسبت به استفاده از نرم افزاری های پرداخت مانند قبضینو، آی تو و... هشدار داد. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صدا و سیما، سرهنگ رمضانی ...
روز نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب توضیه کرد: رانندگان در هنگام رانندگی با سرعت کمتر از حد مجاز اعلامی حرکت کنند تا در صورت مشاهده خطر بتوانند وسیله نقلیه را کنترل کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان فارس از تمدید ترخیص موتورسیکلت های رسوبی تا پایان سال 1399 خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: 34 هزار موتورسیکلت رسوبی درپارکینگ های نیروی انتظامی اصفهان رسوب شده که مالکان می توانند با استفاده از طرح های تشویقی نسبت به ترخیص آن اقدام کنند. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت از عدم توقیف 22 هزار موتورسیکلت متخلف با اجرای طرح موتوریار در تهران بزرگ خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه از اینترنتی شدن خدمات مرکز تعویض پلاک در شهرستان های سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور آذربایجان غربی آخرین وضع محدودیت های جدید کرونایی تردد خودروها در استان را اعلام کرد.