سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۱۰:۰۴Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهر کرمانشاه»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ذخیره آب پشت سد های استان کرمانشاه در مرداد ماه امسال نسبت به مرداد سال گذشته 25 درصد کاهش پیدا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۰۴    
مدیرعامل آب منطقه ای استان با تأکید بر اینکه آب سد گاوشان یکی از بهترین منابع آبی کشور است، گفت: هیچ گونه آلودگی در آب شرب شهر کرمانشاه وجود ندارد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۵۱    
مدیر عامل شرکت آبفا استان کرمانشاه گفت: کیفیت آب شرب شهر کرمانشاه به صورت مداوم توسط مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفا استان که روزانه از مخازن تست کلر سنجی انجام می دهد، رصد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۸    
مسئول بهداشت محیط شهرستان کرمانشاه: بر اساس نمونه برداری های انجام شده هیچگونه آلودگی در آب شرب شهر کرمانشاه وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: متاسفانه خط انتقال آب گاوشان هم دیروز صبح دچار شکستگی شد هم ساعت یک بامداد امروز، همین دلیل قطعی آب در اکثر محلات شهر کرمانشاه است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
تسنیم: رئیس پلیس امنیت عمومی استان از کشف 24 قبضه سلاح، هزار عدد فشنگ و 32 خشاب اسلحه کلت در شهر کرمانشاه خبر داد. سرهنگ حسن حیدری اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت عمومی استان از فعالیت اعضای یک باند توزیع سلاح و مهمات در شهر کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۳:۵۵    
فریده خمیس آبادی فعالیت مؤسسه دارالنور را ابتدا در شهر کرمانشاه و سپس با انتقال به شهرستان کنگاور آغاز کرد و مؤسسه اش علاوه بر آموزش قرآن به خردسالان و کهنسالان، فعالیت های خیریه و فرهنگی را نیز انجام می دهد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: فرماندار کرمانشاه شایعه آلودگی آب شرب شهر کرمانشاه را تکذیب کرد. فضل الله رنجبر در پی مطرح شدن شایعه آلودگی آب شهر کرمانشاه در فضای مجازی اظهار کرد: آلودگی آب شهر کرمانشاه کذب محض است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار شهرستان کرمانشاه هرگونه آلودگی در آب شرب شهر کرمانشاه را تکذیب کرد و گفت: آب شرب شهر کرمانشاه کاملا سالم، یهداشتی و فاقد هرگونه آلودگی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۴۵    
کرمانشاه- ایرنا- نهم مرداد روز تاسیس سازمان انتقال خون و آغاز هفته ملی انتقال خون است. این گزارش تصویری به همین مناسبت از داوطلبان انتقال خون در شهر کرمانشاه تهیه شده است.(عکاس:علیرضا مولوی)
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۱۴    
گروه استان ها- به دنبال بهره برداری از تصفیه خانه آب شرب شهر کرمانشاه در روستای عمرمل و شکستگی در خطوط انتقال، آب برخی از مناطق دچار کدورت شد که بنابر اعلام مسئولان اکنون مشکلی از نظر آلودگی آب وجود ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از مجروح شدن شدید یک مرد به دست همسرش با شلیک گلوله های متعدد در شهر کرمانشاه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه دلیل کدورت آب در برخی از نقاط شهر کرمانشاه را شکستگی خط انتقال آب سد گاوشان به کرمانشاه اعلام کرد و گفت: این کدورت آب ممکن است ادامه داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۱    
با ورود آب سد گاوشان به تصفیه خانه شهر کرمانشاه هزار لیتر بر ثانیه به ظرفیت آب شرب کرمانشاه افزوده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کرمانشاه با اشاره به اینکه با تلاش و پیگیری مجموعه مدیران استان آب سد گاوشان وارد تصفیه خانه جدید شهر شد گفت: شکستگی به وجود آمده در مسیر خط انتقال آب شرب هم با تاکیدات استاندار ساعت 2 بامداد امروز ترمیم و مرمت شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به تامین 20 درصد از منابع آب شهر کرمانشاه از سد گاومیشان، گفت: امسال با خشکسالی بی سابقه ای مواجه هستیم و تاثیر این خشکسالی بیشتر بر تامین منابع آب شرب بوده که چشمه و یا چاه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۱۵    
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: با توجه به شکستگی خط انتقال آب سد گاوشان به شهر کرمانشاه و اجرای عملیات تعمیر و ترمیم خط انتقال، اکثر محلات تا اتمام تعمیرات با افت فشار و یا قطعی آب مواجه خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه کم آبی و قطعی مکرر آب در محلات مختلف شهر کرمانشاه باعث شد مسئولین به فکر اجرای طرح ضربتی تامین آب برای شهر باشند که مهمترین بخش این طرح وارد مدار شدن تصفیه خانه جدید آب به صورت اضطراری و ورود هزار لیتر در ثانیه آب از سد گاوشان به شبکه آب شهر کرمانشاه بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - کرمانشاه - هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه عصر جمعه از روند احداث تصفیه خانه آب شرب شهر کرمانشاه بازدید کرد و به مسوولان مربوطه دستورات لازم برای مرمت شکستگی خط لوله انتقال آب از سد گاوشان به این تصفیه خانه را داد.(عکاس:علیرضا مولوی)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۲:۰۹    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: شکستگی لوله انتقال آب شرب شهر کرمانشاه با تلاش نیروهای آب منطقه ای غرب تا فردا (شنبه 9 تیر) برطرف می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- هزمان با فرا رسیدن عید عید غدیرخم مراسم جشن عید ولایت در محله محروم ملاحسینی شهر کرمانشاه به همت گروه های جهادی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- دبیر ستاد نماز جمعه کرمانشاه گفت: نماز جمعه این هفته هشتم مردادماه 1400 در شهر کرمانشاه اقامه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اتاق اصناف و سپاه در قالب رزمایش کمک مومنانه 200 بسته معیشتی به ارزش 400 میلیون ریال را بین کارگران فصلی و ساختمانی شهر کرمانشاه توزیع کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۲۰    
ایرنا - کرمانشاه - آیین نکوداشت پرفسور مسعود گلزاری روز چهارشنبه (7 مرداد) در سرسرای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر کرمانشاه برگزار شد. (عکاس: بهمن زارعی) ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:فرماندار شهرستان کرمانشاه گفت:هیچ گونه مکاتبه ای از سوی وزارت کشور یا ستاد انتخابات درخصوص رد صلاحیت دو یا سه نفر از کاندیداهای شورای اسلامی شهر کرمانشاه وصول نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا – کتابفروشی خانه کتاب در شهر کرمانشاه روز چهارشنبه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح و به بهره برداری رسید.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک مزرعه بیت کوین و توقیف 101 دستگاه ماینر غیرمجاز در اطراف شهر کرمانشاه خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۵۹    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه امروز سه شنبه 5 مرداد 1400 در نخستین روز کاری خود در استان؛ با حضور در گلزار شهدای شهر کرمانشاه ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا با آرمان های این عزیزان تجدید میثاق کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۱۶    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: ورودی آب شرب در شهر کرمانشاه از فردا 1000 لیتر در ثانیه افزایش خواهد یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: از فردا(ششم مرداد) شاهد افزایش ورودی آب در شهر کرمانشاه به میزان هزار لیتر در ثانیه خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه در دیدار با رئیس فدراسیون جودو برای احداث خانه جودو در شهر کرمانشاه قول حمایت داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۷    
خلیج فارس: در فاصله حدودی 20 کیلومتری شمال غربی شهر کرمانشاه دریاچه کوچکی قرار گرفته است که به آن سراب نیلوفر می گویند.تا اواسط دهه هشتاد شمسی این دریاچه مملو از گل های نیلوفر آبی بود که سطح وسیعی از دریاچه را می پوشاندند.در فصل تابستان این دریاچه محلی برای شنا, قایق سواری و ورزشهای آبی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک مزرعه بیت کوین و توقیف 101 دستگاه ماینر غیرمجاز در اطراف شهر کرمانشاه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک مزرعه بیت کوین و توقیف 101 دستگاه ماینر غیرمجاز در اطراف شهر کرمانشاه خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۱    
سرهنگ"علیرضا دلیری" اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد سرقت سیم برق و کابل های مخابراتی در شهر کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور قرار گرفت.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
امیدعلی مرآتی اظهار داشت: این روزها، روزهای گرمی است؛ امروز هم براساس گزارش هواشناسی دمای شهر کرمانشاه 42 درجه است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: درخواست اورژانس از شورای ترافیک استان، اختصاص یک خط ویژه و یا سبز برای تردد آمبولانس های اورژانس و خودروهای آتش نشانی و امدادی در خیابان های شلوغ و پرترافیک شهر کرمانشاه بویژه هسته مرکزی بوده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۵    
نیروهای گروهک تروریستی منافقین به سمت شهرکرمانشاه حرکت کرده و تا تنگه چهارزبر پیشروی کردند اما رزمندگان اسلام راه را بر آنان مسدود و بسیاری از منافقین را در این نقطه به هلاکت رساندند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
طی 10 روز گذشته 2 و نیم تن گوشت ذبح غیر مجاز در سطح شهر کرمانشاه جمع آوری شده است.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۶    
خلیج فارس: مرکز خودرویی واکسیناسیون کرونا در شهر کرمانشاه در مجموعه ورزشی 15 خرداد در حال فعالیت است. کادر درمان در این مرکز در سه خط همزمان می توانند 9 تزریق را انجام دهند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۸    
مرکز خودرویی واکسیناسیون کرونا در شهر کرمانشاه در مجموعه ورزشی 15 خرداد در حال فعالیت است .
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مرکز خودرویی واکسیناسیون کرونا در شهر کرمانشاه در مجموعه ورزشی 15 خرداد در حال فعالیت است. کادر درمان در این مرکز در سه خط همزمان می توانند 9 تزریق را انجام دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه صحنه قطب تولید محصولات باغی در استان کرمانشاه است. این شهرستان با داشتن بیش از هشت هزار هکتار باغ، "باغ شهر" استان به شمار می رود، اما این روزها باغ شهر کرمانشاه تحت تاثیر خشکسالی حال و روز خوبی ندارد و حداقل 35 درصد باغات آن در معرض خشکی کامل قرار دارند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سیب پلو کرمانشاهی یکی از انواع پلوهای مخلوط ایرانی است که اصالت آن به شهر کرمانشاه بر می گردد. منظور از سیب در این غذا همان سیب زمینی است که با ترکیب آن با برنج، شوید و مرغ می توانید این غذای خوشمزه و سنتی را در منزل تهیه کنید.
یاریزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تیم بسکتبال زیر 18 سال استان کردستان در پایان دور رفت مرحله مقدماتی لیگ مناطق هشتگانه ایران، عنوان تیم برتر گروه ششم را به خود اختصاص داد. به گزارش یاریزان ؛ رقابت های بسکتبال لیگ نخبگان زیر 18 سال کشور با حضور تیم های کردستان ...
برترین ها / روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ایلنا: باران دختر 2 ساله کرمانشاهی به علت سقوط از پشت بام منزل جان خود را از دست داد. این کودک 2 ساله همراه با یکی از اعضای خانواده در یکی از محله های شریعتی شهرستان گرمانشاه به پشت بام منزل رفته بود و به علت غفلت پیش آمده به لبه پرتگاه نزدیک و به پایین سقوط کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از احتمال افت فشار و یا قطعی آب در محلات ظفر، تکاور، نوکان و تنگه کنشت شهر کرمانشاه از ساعت 12 لغایت 18 روز شنبه 2 مرداد ماه 1400 به دلیل تعمیرات خبر داد.
پاون   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: چاه های تامین آب شهر کرمانشاه در دو هفته اخیر 250 لیتر در ثانیه کاهش دبی داشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۲۸    
رئیس اتاق اصناف استان کرمانشاه :به منظور صرفه جویی و جلوگیری از قطع آب مشترکان خانگی کارواش های شهر کرمانشاه از روز شنبه تعطیل هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اعلام کرد که اکنون 40 درصد محلات شهر کرمانشاه شبانه با مشکل افت فشار و قطعی آب روبه رو هستند که توسط این شرکت مدیریت می شود.