پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۹:۳۱Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی»

آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ ابوالفضل کهزادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام ، گفت:در راستای مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا و به منظور جلوگیری از تجمع مردم در آرامستان ها از فردا ساعت 8 صبح تا اطلاع ثانونی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: برای پیشگیری از همه گیری این کرونا جاده حیدره بعدازظهر روز های پنج شنبه و جمعه مسدود می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از کنترل ترافیکی دره مرادبیگ خبر داد و گفت: برای اعمال محدودیت در این منطقه ستاد مقابله با کرونا تصمیم می گیرد اما کنترل ترافیکی را خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: برای تسهیل عبور و مرور در معابر شهری کرمانشاه طی ایام ماه مبارک رمضان تمهیدات ترافیکی لازم اندیشیده شده است.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ ابوالفضل کهزادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام در گفت و گو با آفتاب ایلام ؛ گفت: روزه خواری در خودرو از جرائم مشهود است و پلیس راهنمایی و رانندگی نیز با رانندگان خاطی برخورد قانونی می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان مخدوش کردن پلاک خودرو توسط برخی افراد را اقدامی ناشایست دانست و گفت: متاسفانه اعمال محدودیت های تردد باعث شده برخی از شهروندان اقدام به دستکاری پلا ک خودروهای خود کرده و در همین خصوص یک هزار و 800 خودرو به اتهام مخدوش کردن پلاک به مراجع قضایی معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت:راکب موتور در برخورد با سمند در بلوار فرودگاه همدان جان باخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: برخی از افراد برای فرار از قانون اقدام به دستکاری و مخدوش کردن پلاک خودروها می کنند که این عمل جرم بوده و عاملان به مراجع قضایی معرفی می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با بیان اینکه بیمارستان ها ظرفیت پذیرش مصدومان حوادث رانندگی را ندارند، از شهروندان خواست مراقب باشند در وضعیت قرمز شیوع کرونا در استان، با بی احتیاطی در رانندگی فشار مضاعف به مراکز درمانی تحمیل نکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از ممنوعیت توقف وسایل نقلیه بعد از افطار در حاشیه برخی معابر بیرجند خبر داد.
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: برای برگزاری محدودیت های شبانه ماه رمضان تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم سردار محمدحسین حمیدی در گفت و گو با ما با اشاره به برگزاری مراسمات مذهبی در ماه مبارک رمضان اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران درباره شرایط ورود افراد دارای پلاک های غیربومی به استان توضیحاتی را ارائه داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان با تاکید بر رعایت منع ترددهای اعلامی توسط رانندگان از اعمال قانون خودروهای متخلف خبر داد و گفت: مجوز تردد بین شهری در ایام کرونا توسط فرمانداری ها صادر می شود.
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مازندران از تعطیلی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک استان در شهرستان های دارای وضعیت کرونایی قرمز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از تشدید اقدامات کنترلی و برخورد با ترددهای شبانه در سطح شهرهای این استان خبر داد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ ابوالفضل کهزادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام در گفت و گو با آفتاب ایلام ؛ گفت: با اجرای محدودیت های ترافیکی در ایام انتشار ویروس کرونا، شاهد افزایش چشمگیر خودرو هایی هستیم که برای فرار از اعمال قانون اقدام به جعل و مخدوش کردن پلاک وسیله نقلیه می کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: با توجه به شیوع کرونا نیروی انتظامی درصدد برگزاری کلاس های آیین نامه رانندگی به صورت غیرحضوری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی مازندران از تعطیلی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک استان مازندران در شهرستان های دارای وضعیت قرمز کرونایی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از تشدید اقدامات کنترلی و برخورد با تردد های شبانه در استان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی مازندران از تعطیلی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک استان در شهرستان های دارای وضعیت کرونایی قرمز خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۲    
فرمانده نیروی انتظامی از عملکرد مطلوب سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا به واسطه اجرای برنامه های مفید و موثر در حوزه های تحول سیستمی و هوشمندسازی، کاهش تخلفات و تصادفات رانندگی و اخذ رضایتمندی مردمی در حوزه ارائه خدمات ترافیکی ، با اهداء لوح ، مورد تقدیر و تشویق قرار دادند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در مورد تردد پلاک های غیربومی در تهران و چگونگی اعمال قانون در مورد آنها سخن گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ: به دلیل خاموشی شبکه معابر تهران در بهمن سال گذشته 26 نفر جان خود را در بزرگراه ها و خیابان ها از دست دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی یزد از توقیف روزانه بیش از 50 خودرو با تخلف حرکات پرخطر در معابر استان خبر داد و گفت: بنا به تشخیص هر خودرو از یک تا سه ماه توقیف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از تعطیلی مرکز شماره گذاری، تعویض پلاک و آموزشگاه های رانندگی در استان های با وضعیت قرمز خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، از فوت 26 نفر به دلیل خاموشی بزرگراه های تهران خبر داد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: از 15 اسفند ماه سال گذشته تا 15 فروردین ماه سالجاری دو هزار و 591 خودرو ناقض قانون در استان زنجان اعمال قانون شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: طی روزهای گذشته تردد خودروهای غیربومی در همدان کاهش محسوسی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: با توجه به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان اردبیل، برابر مصوبه ستاد کرونای استان محدودیت های ترافیکی در هسته مرکزی شهر اردبیل اعمال شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: با اجرای طرح موتوریار از پارکینگ رفتن حدود 23 هزار موتورسیکلت که باید طبق ضوابط و مقررات اعمال قانون می شدند، جلوگیری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان نسبت به عدم نگرانی مالکین وسایل نقیله از پیامک های ارسالی اعمال جریمه در محل هایی که حضور نداشته اند خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان گفت: 40 هزار دستگاه وسیله نقلیه به دلیل بی توجهی به محدودیت های کرونایی در سراسر استان از ابتدای اعمال محدودیت های تردد از سال گذشته تا کنون اعمال قانون و جریمه شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: تمامی شهر های استان در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار گرفته اند و تردد هرگونه خودرو با پلاک غیربومی در این شهر ها ممنوع شده و در صورت مشاهده خودرو جریمه می شود.
لشت نشا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ امیر طالبی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از اعطاء مجوز تاسیس آموزشگاه ویژه وسائط نقلیه عمرانی و تخصصی در شهرستان رشت خبر داد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: 215 خودروی متخلف و هنجار شکن در نوروز 1400 توسط پلیس راهور استان اصفهان توقیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم: مرکز تعویض پلاک با توجه به وضعیت قرمز کرونایی (پرخطر) استان قم و برابر مصوبه ستاد ملی کرونا تعطیل می باشد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش آفتاب ایلام ؛ سرهنگ ابوالفضل کهزادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام ، گفت: در راستای مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا و به منظور جلوگیری از تجمع مردم در آرامستان ها ، از فردا ساعت 8 صبح تا اطلاع ثانونی ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از اعمال جریمه یک میلیون تومانی و توقیف خودروهای با پلاک غیر بومی و معرفی نقض کنندگان قانون منع تردد به مراجع قضائی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: ورود خودرو های با پلاک غیربومی از امروز به پنج شهر قرمز خراسان رضوی ممنوع است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۲۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد از اعمال محدودیت های ترافیکی به مدت دو هفته در این شهرستان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: تداوم شیوع کرونا و قرمز شدن 9 شهرستان استان باعث تعطیلی مرکز تعویض پلاک آن ها شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: از امروز چهارشنبه محدودیت تردد به بلوار ارم و گنجنامه از امروز ساعت 16 و 30 دقیقه تا 22 اعمال شده و تردد به بلوار ارم و گنجنامه همدان 200 هزارتومان جریمه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: مراکز تعویض پلاک شهرهای مشهد، سبزوار، قوچان، گناباد و نیشابور که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند از فردا مورخه 19 فروردین تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت:مرکز تعویض پلاک بعلت وضعیت قرمز کرونایی استان همدان از فردا تعطیل است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش خراسان جنوبی گفت:بایدباافرادی که وسایل نقلیه موتوری رادراختیاردانش آموزان فاقدگواهینامه می گذارند، برخورد قانونی شود. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی، صبح امروز در دیدار با سرهنگ عباسی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان کرمانشاه، از تمدید اعتبار وکالت نامه های شهرهای قرمز که در ایام تعطیلات کرونا، اعتبار آن ها منقضی شده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان از تمدید اعتبار وکالت نامه ها برای نقل و انتقال وسایل نقلیه خبرداد و گفت: این تمدید مشمول مواردی می شود که اعتبار آنها از تاریخ شروع تا پایان آخرین روز تعطیلات کرونایی اعلام شده است.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: در اعمال محدودیت های خودرویی، تهران و البرز همچنان یکپارچه دیده شده اند و تردد خودروهایی که پلاک تهران دارند در البرز و خودروهایی که پلاک البرز دارند در تهران بلامانع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: در شهر هایی که دارای وضعیت کرونایی قرمز هستند کلیه فعالیت های آموزشگاه ها و کلاس های آموزشی تعطیل هستند.