جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۱:۳۶Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: ورود مسافران ساکن نقاط جنوبی کشور با استفاده از ون، مینی بوس و خاور به همدان افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از 523 مورد اعمال قانون خودرو های غیربومی از زمان شروع محدودیت ها خبر داد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: مرکز تعویض پلاک ایلام و دفاتر خدمات خودرویی در شهرستان های مهران، آبدانان و دره شهر پس از 2 هفته تعطیلی، از شنبه 9 مرداد بازگشایی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: مرکز تعویض پلاک ایلام و دفاتر خدمات خودرویی در شهرستان های مهران، آبدانان و دره شهر پس از 2 هفته تعطیلی، از شنبه 9 مرداد بازگشایی می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از فعالیت مراکز و دفاتر تعویض پلاک در استان اصفهان از شنبه 9 مردادماه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: با دریافت مجوز از وزارت کشور و وزارت بهداشت، مراکز تعویض پلاک از روز شنبه به صورت مداوم فعالیت خواهند کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران از بازگشایی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک استان در روز های آینده خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از بازگشایی مراکز و دفاتر تعویض پلاک در کلانشهر و دیگر شهرهای استان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قزوین از اجرای طرح ترخیص فوق العاده خودروهای توقیفی تا 28 مردادماه سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: فعالیت مراکز تعویض پلاک قزلحصار، ساوجبلاغ و فردیس از روز شنبه ( 9 مرداد) مجدداً آغاز می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: نیروی پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان مسئولیت های عدیده ای دارد و نمی تواند تمام توان خود را برای مدیریت چهارراه های خاموش بگذارد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت وگو با ایمنا، اظهار کرد: بانوان مجاز به دریافت گواهینامه موتورسیکلت نیستند، افراد فاقد گواهینامه رانندگی مجاز نیز صلاحیت رانندگی با هیچ نوع وسیله نقلیه را ندارند. ...
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: بانوان برابر قانون مجاز به گرفتن گواهینامه موتور سیکلت نیستند. سرهنگ محمدرضا محمدی با بیان اینکه بانوان برابر قانون مجاز به دریافت گواهینامه موتور سیکلت نیستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: مرکز تعویض پلاک مرکز استان و دفاتر خدمات خودرویی فعال در شهرستان ها تعطیل شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۷    
کرمانشاه- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: طرح ترخیص خودروهای رسوبی فرصتی مناسب برای تقسیط جرایم رانندگی و بهره مندی از سایر مزایای این طرح است.
لشت نشا خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ امیر طالبی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: 6 هزار و 807 دستگاه خودرو به علت نقض محدودیت های کرونایی در سطح گیلان جریمه شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: با توجه به وضعیت قرمز کرونا در همدان و به منظور کنترل شرایط، از امروز ورودی های شهر همدان به روی مسافران و خودروهای غیر بومی بسته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: امروز از ساعت 10 صبح محدودیت ورود خودروهای غیربومی به همدان اجرایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آموزش بیش از 98 هزار موتورسوار در قالب طرح موتوریار خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: با توجه به اتمام تعطیلات 6 روزه ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: مالکان خودرو و موتورسیکلت های توقیفی در پارکینگ های استان تا 18 مردادماه می توانند با مراجعه به مراکز پلیس به اضافه 10 برای آزادسازی وسیله خود اقدام کنند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلان شهر اصفهان تا اطلاع ثانوی کماکان لغو است.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از ارائه تسهیلات ویژه پلیس برای ترخیص خودرو و موتورسیکلت های توقیفی تا 18 مرداد ماه خبر داد .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۰۱    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی اظهار کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از آغاز امسال در شرایط کرونایی به بیش از 43 هزار نفر خدمات ارائه کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: برابر با مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا از ساعت تا روز دوشنبه چهارم مردادماه طرح محدودیت های تردد برقرار می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۴۴ سایت دیگر  
براساس اعلام جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران، طرح منع تردد شبانه در پایتخت تعطیل نشده و با قوت در حال اجراست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان گفت:حدود 7 هزار خودرو در تعطیلات عید قربان در گیلان جریمه شدند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۹    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد به تشریح آخرین وضعیت محدودیت های تردد در شهرستان همچنین جریمه خودروهای متخلف پرداخت.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام با اشاره به اینکه برگه های تردد در شهرهای قرمز کرونایی اعتباری ندارند، گفت: تمامی برگه های مجوز تردد خارج استان از امروز پنجشنبه 31 تیرماه سال جاری باطل است و هیچگونه اعتباری ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: از زمان اجرای محدودیت های ترافیکی هر 24 ساعت 700 خودرو در استان گیلان اعمال قانون می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: اعمال قانون برای محدودیت تردد کرونا در تمام شهرهای این استان بر اساس رنگ بندی ها با جدیت رصد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۱۱    
سرهنگ صادق سلیمی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فارس گفت: با توجه به موج پنجم کرونا تا ساعت 7 صبح روز دوشنبه 4 مرداد ماه طرح محدودیت تردد در فارس اجرایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استانها- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت: هم استانی های عزیز هم که بخواهند از استان خارج بشوند مشمول جریمه یک میلیون تومانی و برگشت خواهند داده شد.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: طرح محدودیت های تردد از ساعت 18 روز دوشنبه 28تیر ماه شروع شده و تا 7 صبح روز دوشنبه 4 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی چهارمحال و بختیاری گفت: برابر با مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اعمال محدودیت تردد از امروز تا ساعت 18 روز دوشنبه 4 مردادماه در استان اجرایی می شود.
یافته   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۳    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از برخورد پلیس با خودروهای پلاک غیربومی در تعطیلات پیش رو خبر داد. ...
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: طرح محدودیت های تردد از ساعت 18 روز دوشنبه 28تیر ماه شروع شده و تا 7 صبح روز دوشنبه 4 مرداد ماه ادامه خواهد داشت. ...
برترین ها / دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که با توجه به تعطیلی مراکز معاینه فنی در تعطیلات شش روزه تهران، هیچ خودرویی به دلیل نداشتن معاینه فنی جریمه نخواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اتخاذ ممنوعیت های تردد در سطح استان در ایام تعطیلات عید سعید قربان خبر داد و گفت: تمامی ترددهای خودروهای شخصی با پلاک غیربومی توسط کارکنان پلیس راهور و دوربین های ثبت تخلفات در مبادی ورودی به استان، کنترل و رصد می شود.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان قم از تشدید اعمال محدودیت های تردد در استان قم خبر داد.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شرق استان تهران گفت: محدودیت ها از ساعت18 روز دوشنبه مورخ 28تیرماه شروع و تا ساعت هفت صبح روز دوشنبه 4مردادماه ادامه خواهد داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: هرگونه تردد بین شهری خودروهای شخصی در تعطیلات آخر هفته ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان و بلوچستان از تدوام محدودیتهای تردد شبانه خودروها دراجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان اعلام کرد: محدودیت های تردد از ساعت 18 امروز (دوشنبه_28تیرماه) تا ساعت 7 روز دوشنبه 4 مرداد ماه اجرا می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از کنترل پلیس راهور بر ورودی و خروجی ها در محدوده استان تهران و البرز از ساعت 18 امروز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از اعمال محدودیت تردد در 335 شهر قرمز و نارنجی کشور و همچنین تشدید نظارت بر منع تردد در دو استان تهران و البرز خبر داد و جزییات آن را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا محدودیت های تردد از ساعت 18 بعدازظهر امروز در 14 محور ورودی و خروجی استان تهران اجرا خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان گفت: فعالیت مراکز تعویض پلاک در سمنان و گرمسار با توجه به شرایط قرمز کرونایی تا اطلاع بعدی تعطیل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۵۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه: برخورد با ترددهای غیرمجاز در شهرهای قرمز و نارنجی تشدید می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اعمال جریمه 200 هزار تومانی برای ناقضان قرنطینه کرونایی که وسایل نقلیه دارند، خبر داد.