شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۹:۴۴Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی»

صاحب نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان اصفهان گفت: محدودیت های ترافیکی به منظور رعایت حال عزاداران حسینی (ع) توسط پلیس راهنمایی ورانندگی در شب و روز تاسوعا، عاشورا و شام غریبان اعمال می شود.
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اجرا و اعمال جدید تخلفات رانندگی از امروز، شنبه 23 تیرماه در سطح استان خبر داد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از اعمال محدودیت ترافیکی در روز های تاسوعا و عاشورا در استان خبر داد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از افزایش جریمه های رانندگی ازامروز 23 تیرماه در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: از حضور و تجمع افراد در سطح معابر به جهت خطراتی که برای عزاداران دارد بخصوص در معابر روستایی و مناطق مسکونی قراردارند، خودداری شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از محدودیت های ترافیکی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در شب و روز تاسوعا، عاشورا و شام غریبان خبر داد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان از اعمال محدودیت های ترافیکی روز 24 تیرماه مصادف با یوم العباس در شهر زنجان خبر داد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی چهارمحال و بختیاری از اعمال محدودیت های ترافیکی در تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) در شهرستان های 10 گانه خبر داد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز از امروز شنبه نرخ جدید جریمه های رانندگی اعمال می شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی با اشاره به مصوبه افزایش نرخ جرایم رانندگی گفت:جدول جدید جرایم رانندگی پس از به روزرسانی سامانه های هوشمند از روز شنبه 23 تیرماه همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی نیز به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۶:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از جان باختن عابر پیاده در اثر عدم توجه به جلو راننده موتورسیکلت در رشت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان محدودیت های ترافیکی خرم آباد را تا پایان عاشورای حسینی اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۱:۴۸   + ۱۷۰ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اجرا و اعمال جدول جدید تخلفات رانندگی از روز شنبه 23 تیرماه خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۱:۴۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اجرا و اعمال جدول جدید تخلفات رانندگی از روز شنبه 23 تیرماه خبر داد. سرهنگ محمد حیدری اظهار داشت: کنترل تخلفات رانندگی و اجرای مقررات یکی از ارکان اساسی انضباط و ایمنی ترافیک در سطح جهان است، بر همین اساس در مواد 21 و22 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۸:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اجرا و اعمال جدول جدید تخلفات رانندگی از روز شنبه 23 تیرماه همزمان در کرمانشاه و سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان محدودیت های ترافیکی خرم آباد را تا پایان عاشورای حسینی اعلام کرد.
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۶    
در شرایط حاضر حساسیت به موتور و موتور سواران متاسفانه به چند موضوع مقابله با موتورهای سنگین، موتور سواری بانوان و نداشتن گواهینامه توسط موتور سواران تقلیل یافته است. هر از چندگاهی هم شاهد اجرای طرح هایی نظیر موتوریار ، طرح10 پلیس راهور ، برخورد با موتور سواران فاقد کلاه ایمنی می باشیم ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۸:۴۲    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اجرای تمهیدات ترافیکی در روزهای برگزاری کنکور در این استان خبر داد. سرهنگ حمدالله رحمتی پور اظهار کرد: با توجه به برگزاری کنکور در روزهای پنجشنبه و جمعه 21 و 22 تیرماه تیم های پلیس راهور استان البرز از ساعات ابتدایی روز به منظور روان سازی ترافیک و تسهیل تردد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز گفت: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و احترام به حقوق عزاداران برای برگزاری مراسم عزاداری ایمن و بدون حادثه در ایام محرم ضروری است و از رانندگان درخواست می شود در این ایام همکاری لازم را با مردم و پلیس داشته باشند.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: به منظور پیشگیری از حوادث ترافیکی در دهه اول محرم طرح ویژه ترافیکی این ایام در اردبیل اجرا می شود.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۸:۴۱    
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه از اعمال پوشش ترافیکی مراسمات عزاداری دهه نخست محرم با حضور 45 مأمور راهور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از تمهیدات و توصیه های ترافیکی پلیس راهور گیلان در ایام عزاداری محرم خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از وقوع یک سانحه رانندگی منجر به فوت در شهر کرمانشاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل با ارائه توصیه های ترافیکی به عزاداران اباعبدالله الحسین ، از متولیان هیات ها خواست از برپایی موکب های عزاداری در معابر اصلی خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز در خصوص پیشگیری از بروز حوادث ترافیکی در ایام عزاداری ماه محرم توصیه هایی به رانندگان ارائه کرد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۸:۵۶    
سپهرغرب، گروه - طاهره ترابی مهوش : رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان، عمده ترین تخلف ترافیکی شهروندان همدانی را تخلفات ساکن دانست و گفت: اگر این مشکل حل شود دیگر این حجم از پس زدگی های ترافیکی در معبر شهری را شاهد نخواهیم بود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۷:۰۷    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: با هدف برخورد با مخلان امنیت ترافیکی بزرگراه های شهری تحت نظارت گشت نامحسوس پلیس راهور قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از افزایش تخلفات حادثه ساز توسط رانندگان در معابر شهری استان طی مدت دو ماه گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: 43 درصد تلفات و مصدومان حوادث رانندگی در استان مربوط به راکبان موتورسیکلت است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان گفت: با هدف برخورد با مخلان امنیت ترافیکی، بزرگراه های شهری تحت نظارت گشت نامحسوس پلیس راهور قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از آغاز اجرای طرح ترافیکی تابستانه پلیس راهور از ابتدای تیر در استان خبر داد.
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فردای کرمان – گروه جامعه: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان با اشاره به محدودیت های ترافیکی مربوط به انتخابات 15 تیرماه گفت: در راستای برقراری امنیت ترافیکی دور دوم انتخابات ریاست جمهوری از ساعت 23 روز پنج شنبه 14 تیرماه ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان، محدودیت های ترافیکی در روز برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل از اجرای طرح برخورد قانونی با رانندگان خودروهای شیشه دودی در نقاط مختلف این استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۷:۴۱    
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی شهرستان کرمانشاه گفت: در شورای ترافیک جهت حفظ جان شهروندان و هم وطنان مجبور به نصب و راه اندازی سرعت کاه در دو بزرگراه کرمانشاه شدیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: با رانندگان خودروهای شیشه دودی در اردبیل برخورد قانونی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اجرای طرح ویژه برخورد با تخلفات رانندگان حادثه ساز در کرمانشاه خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۶:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان از اجرای طرح ترافیکی تابستانه از اول تیرماه جاری در سطح استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی مازندران شرایط جدید دریافت انواع گواهینامه موتورسیکلت شامل الف- 2 و الف – 1 را تشریح کرد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: تیم های نامحسوس پلیس راهور 52 دستگاه خودروی متخلف که با به اصطلاح دور دور شبانه و ایجاد آلودگی صوتی موجب سلب آسایش و نارضایتی مردم شدند را شناسایی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: تدابیر امنیتی لازم برای تردد ایمن مردم در روز انتخابات اندیشیده شده و مردم نگرانی بابت مشکل ترافیکی در روز انتخابات نداشته باشند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: 380 دستگاه موتورسیکلت در سه ماهه امسال راهی پارکینگ و یک هزار دستگاه موتورسوار متخلف اعمال قانون شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز از اعمال محدودیت های ترافیکی ویژه چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از اجرای محدودیت های ترافیکی در استان در روز انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۰:۳۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان از اعمال محدودیت های ترافیکی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیرماه در کرمان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان محدودیت های ترافیکی انتخابات هشتم تیرماه را اعلام و بر همکاری عموم شهروندان در اجرای آنها تاکید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: تخلفات موتورسیکلت سواران از جمله حرکت در مسیرهای غیر مجاز و عبور از چراغ قرمز از مهمترین عوامل در بروز تصادفات رانندگی است.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
هرمزگان-جام جم انلاین-با حضور شهردار بندرعباس، اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، شهردار منطقه دو، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ، جمعی از مدیران شهری و ساکنین محله آزادگان خیابان 30 متری آزادگان بازگشایی شد. ...
جام جم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۶:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اجرای طرح ترخیص فوق العاده موتورسیکلت های توقیفی به مناسبت اعیاد قربان تا غدیر خبر داد. ...