جمعه ۰۴ اسفندساعت ۲۳:۵۷Feb 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زیرگذر»

ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۰    
تهران بزرگ - ایرنا - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: رکورد آسفالت ریزی در شهر تهران با یک میلیون و 800 هزار تُن در سال جاری زده شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار بهشهر از افتتاح زیرگذر التپه در جاده بهشهر-گلوگاه با اعتبار هشت میلیارد تومان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۱    
شهردار ارومیه گفت: شش ماه کاری زیرگذر شورا-شهید بهشتی را به پایان می رسانیم و در فروردین سال آینده آماده بهره برداری خواهد بود.
استانها / چهارمحال و بختیاری بهارلویی اصلاح شکل هندسی میدان ورودی روستای حیدری و احداث زیرگذر جهت سه راهی بارده – تومانک را ضروری دانست و یادآور شد: فلکه و یا زیر گذر جهت جاده بن- داران (بندر به بندر ) در ورودی روستاهای لارک و شیخ شبان احداث شود.
پس از سال ها وقفه و با همت شبانه روزی راهداران، عملیات اجرایی احداث زیرگذر التپه در سطح محور بهشهر _ گلوگاه با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
زیرگذر التپه در سطح محور بهشهر _ گلوگاه با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۵    
یکی از زیبایی های فصل زمستان شرایط جوی و نزولات آسمانی است که هرچه بیشتر باشد زیبایی های این فصل را دو چندان می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ساخت تقاطع غیرهمسطح زیرگذر راه آهن زاهدان که از سال 99 آغاز شد علی رغم وعده های داده شده برای بهره برداری اما همچنان آماده افتتاح نیست.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۵    
عابر پیاده مانع از برخورد کودکی که از سانروف بیرون آمده بود با سقف شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون طراحی و هنر شهر سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: پروژه نقش برجسته زیرگذر صفه با اعتبار حدود حدود 10 میلیارد تومان یکی از پروژه های در دست اجرای این سازمان است که تا نوروز 1403 به پایان می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر هماهنگی خدمات شهری شهرداری کرمانشاه از آبگرفتگی در سه نقطه شهر خبر داد و افزود: مشکل دو نقطه تقریبا رفع شده و در حال حاضر تنها مشکل ما در زیرگذر امام حسین(ع) است که شش پمپ مشغول تخلیه آب هستند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تین نیوز خط 3 متروی شیراز که توسعه غربی خط 1 است به طول حدود 11٫7 کیلومتر در 8 ایستگاه پیش بینی شده که چهارراه میرزای شیرازی (پل معالی آباد) را از طریق بزرگراه دکتر حسابی، به شهرک های شهید بهشتی، حافظ، بزین، استقلال،گلستان، زیرگذر شهرک گلستان و ایستگاه راه آهن شیراز متصل می کند. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به کودکان خود آموزش دهید؛ نحوه صحیح رد شدن از خیابان چگونه است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، با نحوه صحیح رد شدن از خیابان آشنا شوید. اول از همه برای عبور از خیابان بهتر است از پل عابر یا زیرگذر مخصوص عابرپیاده استفاده کنید. ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، به نقل از مس پرس، مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی مس ایران (سهامی عام) روز سه شنبه به تاریخ 1402/11/24 رأس ساعت 14 در محل سالن پژوهشگاه نیرو به آدرس تهران، شهرک قدس (شهرک غرب)، انتهای بلوار شهید دادمان، بعد از زیرگذر پل یادگار امام ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی مس ایران (سهامی عام) روز سه شنبه به تاریخ 1402/11/24 راس ساعت 14 در محل سالن پژوهشگاه نیرو به آدرس تهران، شهرک قدس (شهرک غرب)، انتهای بلوار شهید دادمان، بعد از زیرگذر پل یادگار امام، سالن مرکز همایش های خلیج فارس برگزار می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 15 از بهره برداری زیرگذر شورا خبر داد و گفت: با تکمیل این پروژه و ایجاد دسترسی های ورودی و خروجی بزرگراه شهید نجفی رستگار، محله رضویه و مشیریه از بن بست خارج شد.
معدن24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معدن 24:مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی صنایع مس ایران روز سه شنبه 1402/11/24 راس ساعت 14 در محل سالن پژوهشگاه نیرو به صورت حضوری برگزار می شود. مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی مس ایران (سهامی عام) روز سه شنبه به تاریخ 1402/11/24 راس ساعت 14 در محل سالن پژوهشگاه نیرو به آدرس تهران ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 15 درباره ترافیکی که مجموعه بزرگ فروش لوازم خانگی در افسریه ایجاد کرده است، توضیح داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
پروژه زیرگذر جاویدالاثر متوسلیان- باغستان با حضور مدیران شهری و استاندار تهران افتتاح و زیر بار ترافیک رفت.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
حق وردی گفت: پروژه زیرگذر متوسلیان_باغستان مهم ترین مشکلات حمل ونقلی شهرستان شهریار و شهرهای غرب استان تهران را حل کرده و با وجود اینکه استفاده از این پروژه بیشتر مورد استفاده شهرهای اطراف تهران انجام می شود اما مدیریت شهری تهران این پروژه را تکمیل کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ساعتی پیش حریقی جزیی در یکی از کارگاه های فنی پارکینگ شماره یک در زیرگذر حرم رضوی به وقوع پیوست.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی منطقه 10 شهرداری اصفهان با بیان اینکه پروژه خیابان و فضای سبز گرکان وارد مراحل اجرایی شده است، گفت: پروژه هایی همچون فضای سبز و زیرگذر حصه، تملک کمربندی مشترک با منطقه 15 و قطار شهری در بودجه سال آینده این منطقه پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در شمال شهر بردسیر آن سوی کمربندی، روستای طاهرآباد قرار دارد و روستاهای دیگر هم دور تا دور این روستا را فرا گرفته اند. ترافیک بالا موجب شده همواره این محور آبستن حوادث باشد و احداث زیرگذر یا روگذر چاره کار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران از پیشرفت 36 درصدی پروژه زیرگذر بزرگراه آبشناسان خبر داد و گفت: زمان بهره برداری از این پروژه سال آینده خواهد بود.
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آیین کلنگ زنی احداث دو طرح زیرگذر تقاطع جاده تهران - دماوند با بلوار شهید سلیمانی (60 متری بعثت) و آرامستان مرکزی شهر دماوند همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور استاندار تهران برگزار شد.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: طرح پیشنهادی اجرای پل روگذر در منطقه گیلاوند در حال بررسی است و هفته آینده برای تصمیم گیری با مسئولان وزارت راه و شهرسازی جلسه ای خواهیم داشت.
شهردار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۹:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 21 از هزینه 120 میلیارد تومانی پروژه زیرگذر تقاطع متوسلیان - باغستان و کلنگ زنی روگذر تقاطع در ایام دهه فجر و مبعث پیامبر اسلام(ص)خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، زیرگذر سه راه شهریار به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۶:۰۰    
شهروند خبرنگار ما از حوادث روزافزون ورودی شهر کرمان در محدوده میدان بیرم آباد به دلیل نبود زیرگذر گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
زیرگذر کاشان - نوش آباد که به دلیل عملیات عمرانی مسدود و روند کندی داشته و برای شهروندان و مسافران مشکلاتی را ایجاد کرده بود، با پیگیری های صورت گرفته سرانجام بازگشایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۲:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از زیرگذر متوسلیان- باغستان ظهر امروز همزمان با پویش امید و افتخار برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۲:۴۱    
باحضور استاندار تهران؛ افتتاح پروژه زیرگذر فتح_ باغستان و گره گشایی از معضل چندین ساله ترافیک به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مسیر زیرگذر متوسلیان-باغستان جهت کاهش بار ترافیکی و صرفه جویی سوخت و زمان و سهولت دسترسی به شهرهای شهریار، باغستان و ملارد افتتاح شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: جمع آوری پل حافظ در نوروز 1403 منتفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار تهران از رفع گره ترافیکی در سه راه شهریار با بهره برداری از پروژه زیرگذر متوسلیان باغستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۵    
مرحله اول طرح متوسلیان- باغستان بمناسبت دهه فجر به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - استاندار تهران با اشاره به افتتاح زیر گذر فتح (شهید متوسلیان) - باغستان گفت: این طرح یکی از گره های ترافیکی پایتخت به سمت شهرهای اقماری را باز کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
زیرگذر متوسلیان-باغستان با حضور استاندار تهران در منطقه 21 به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۶:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 7 شهر تهران از گشایش دو گره بزرگ ترافیکی با احداث زیرگذر در میدان سپاه خبر داد و گفت: خیابان شهید مطهری نیز از طریق تونل به بزرگراه امام علی(ع) متصل خواهد شد.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۵    
با حضور استاندار اصفهان و مردم شهرستان تیران و کرون زیرگذر روستای، تندران، پایگاه امداد و نجات بین شهری شهدای امدادگر و پروژه های عمرانی و خدماتی شهرستان تیران و کرون افتتاح شد.
خبرگزاری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۲۴    
تصادف سه خودرو لحظاتی قبل در زیرگذر کاشان ;
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۷    
حاشیه های میدان امام علی (ع) ظاهرا هنوز تمامی ندارد. این بار به بهانه پاساژی در نزدیکی گذر کمرزرین و هم سطح سازی این گذر تا میدان و پاساژ، لودرها آمده اند پای کار تا تاریخ گذر کمرزرین را هم مثل زیرگذر عبدالرزاق شخم بزنند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۷:۴۳    
در پنجمین روز از دهه فجر پروژه های خرید و اجرای روشنایی محور عبوری نهر خلج و زیرگذر نهرخلج با حضور استاندار اصفهان افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
با حضور استاندار اصفهان تعدادی از پروژه های عمرانی و خدماتی شهرستان تیران و کرون از جمله زیرگذر شهدای مدافع حرم روستای تُندران این شهرستان افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۵:۳۰    
مدیر اداره آب و فاضلاب بندر امام خمینی از اجرای عملیات جابجایی خط لوله اصلی انتقال آب به طول 400 کیلومتر در بلوار آیت خامنه ای و محل ساخت پل زیرگذر عابر پیاده در این شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان در پنجمین روز از دهه فجر پروژه زیرگذر سیمین شهرستان بهار با حضور مسئولان این شهرستان کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان همدان گفت: عملیات اجرایی چهار طرح راهداری شامل 7.5 کیلومتر ایمن سازی راه ها ازجمله روشنایی و نیوجرسی، دو دستگاه ساخت زیرگذر و تعریض ابنیه فنی و یک مورد ساخت دوربرگردان در محورهای ارتباطی استان با اعتبار نزدیک به 500 میلیارد ریال ...
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
میدان صاحب الزمان (عج) بازگشایی شد، عملیات اجرایی زیرگذر همچنان ادامه دارد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - با تکمیل زیرگذر تقاطع غیر همسطح صاحب الزمان (عج) ، این طرح اوایل سال آینده به بهره برداری کامل می رسد. ...