چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۲۱:۳۱Oct 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زیرگذر»

معاون شهردار منطقه 15 تهران گفت: عملیات احداث زیرگذر تقاطع خیابان پیامبر اعظم (ص) با بزرگراه شهید نجفی رستگار به پیشرفت 88 درصدی رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
شهردار کرج گفت: هفده گزینه راجع به زیرگذر میدان جمهوری در حال بررسی است.
جلسه هماهنگی تکمیل زیرگذر های دوراهی نادر آباد و کردیجان در شهرستان آشتیان برگزار شد.
ربیع   ۱۰ ساعت پیش    
در راستای اجرای پروژه زیرگذر صورت گرفت تخریب و آزاد سازی میزان در تعریض ملک شرکت ملی پخش فراورده های نفتی مدیر منطقه دو شهرداری کاشان از تخریب و آزاد سازی میزان در تعریض ملک شرکت ملی پخش فراورده های نفتی واقع در بلوار خلیج فارس به عنوان مسیر پروژه زیر گذر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با اعتباری ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۰    
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، ساعاتی پیش، عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در سفر یک روزه به شهرستان قرچک به همراه بهمن خطیبی فرماندار، محسن خرمی شریف شهردار، محمد عظیمی رئیس شورای شهر ...
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، رضا خالقی در بازدید از پروژه های حوزه راه شهرستان دلفان با اشاره به اهمیت احداث پروژه زیرگذر فیروزآباد به منظور ارتقای ایمنی تردد در محل تقاطع محور خرم آباد به نورآباد و محور فیروزآباد به الشتر، اظهار داشت: این زیرگذر به طول هزار و [...]
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۵    
نقوی حسینی نماینده سابق دیار پانزده خرداد در نامه ای به شهردار قرچک در خصوص اجرای پروژه زیرگذر راه آهن در داودآباد قرچک هشدار داده است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، نقوی حسینی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه با اجرای طرح پروژه زیرگذر میدان جمهوری مخالف هستم، گفت: به نظر می رسد ضرورتی بر اجرای طرح وجود ندارد و به جای این هزینه می توان بلوار موذن و تقاطع جمهوری و موذن و بلوار حد واسط دانشگاه هنر و دانشگاه آزاد را به جد پیگیری نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم ، در راستای ارتقا سطح ایمنی و کاهش نقاط پر حادثه ، طرح احداث پل زیرگذر روستای راهجرد ، واقع در محور راهجرد – قم عملیاتی شد . ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
صفحه نخست روزنامه های البرز به افزایش حق آبه استان البرز 20 میلیمتر مکعب و اصرار نداشتن شهرداری کرج به ادامه پروژه طرح زیرگذر جمهوری اختصاص یافت.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۰    
طرح سازه ای و ترافیکی زیرگذر علی ابن حمزه با قید اولیت در سال 98 در دستور کار قرار گرفت و این زیر گذر از نظر ترافیکی در حال حاضر آماده بهره برداری می باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 3 تهران گفت: مطالعات زیرگذر صدر-شریعتی با دستور شهردار منطقه از سر گرفته شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۰۶    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد البرز در رشته توییتی تحلیل خود را از وضعیت پروژه میدان جمهوری کرج و لزوم شفافیت این طرح بیان کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز شهردار کرج گفت: نمایندگان مردم کرج ایجاد زیرگذر میدان جمهوری را به عهده شهرداری گذاشته اند و اگر به هر دلیل با ادامه آن مخالفت کنند، از لحاظ قانونی چاره ای جز متوقف کردن پروژه نداریم.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۲۸    
ع . کمالی - شهرداری کرج در آخرین روزهای سال گذشته اقدام به انتشار آگهی اجرای زیرگذر شمالی جنوبی میدان جمهوری اسلامی نموده تا با انجام این زیرگذر بخشی از ترافیک میدان جمهوری را به روش خود حل کند اما این آغاز ماجرایی می شود که مناقشه انگیزترین پروژه عمرانی درکرج شکل می دهد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون و عمرانی شهرداری کرج با اشاره به اینکه پروژه تقاطع غیرهمسطح جمهوری درحال اجرا است اظهار کرد: سوابق مطالعاتی و امکان سنجی این پروژه به سال 91 برمی گردد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۱۵    
ظهر دیروز اعضای شورای اسلامی شهر تهران همراه با معاون فنی و عمران شهردار تهران از پروژه زیرگذر چهارراه گلوبندک بازدید و پیشرفت عمرانی را رضایت بخش ارزیابی کردند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۲    
معاون فنی عمرانی شهرداری کرج گفت: تعلیق طرح زیرگذر جمهوری برای مدیریت شهری هزینه بردار است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ساخت زیرگذر میدان جمهوری جهانشهر برای بررسی های بیشتر به عقب افتاد. به گزارش عصرایران؛ به دنبال انتشار گزارش باغ فاتح، زیر اره شهرداری کرج در عصرایران و همچنین پیگیری اعتراض شهروندان کرج نسبت به قطع 360 درخت در جریان ساخت زیرگذر میدان جمهوری جهانشهر در تعدادی از رسانه ها ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۵    
صفحه نخست روزنامه های 29 مهر البرز به متوقف شدن طرح زیرگذر میدان جمهوری کرج و بهره مندی 700 مستأجر از وام اجاره اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت روکش آسفالت و نداشتن سیستم روشنایی مناسب در زیرگذر پل غدیر شهر همدان سوژه شهروندخبرنگار ما شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد گفت: به علت عملیات عمرانی زیرگذر دوربرگردان شهید برونسی با هماهنگی با پلیس راهور، مسیر دسترسی به بولوار شهید برونسی از سمت میدان لادن با کاهش عرض همراه خواهد بود و از سمت بولوار گلدیس از ساعت 16 مورخ 28 مهرماه 99 مسدود می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۸    
عملیات اجرای پروژه احداث زیرگذر در میدان جمهوری که با مخالفت ها و واکنش های بسیاری همراه بود امروز متوقف شد، نکته حائز اهمیت این است که نائب رئیس شورای شهر اعلام کرده است که اجرای طرح بدون مصوبه شورای شهر بود؛ شهرداری 10 روز زمان دارد نقاط مبهم پروژه را برطرف کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز نائب رییس شورای شهر کرج با اشاره به پروژه زیرگذر میدان جمهوری، گفت: با توجه به حساسیت های پیش آمده و اشکالاتی که در طرح وجود دارد، اعضای شورا جلسه ای با شهردار برگزار کردند و در آن جلسه مقرر شد یک هفته اجرای این پروژه متوقف شود تا طرح پخته و نواقص آن برطرف شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه در اجرای پروژه زیرگذر میدان جمهوری معتقدم باید با تدبیر تصمیم گیری شود، گفت: توجه به نقطه نظرات تشکل های مردم نهاد و منتقدین و رسیدن به تصمیم منطقی و کارشناسی در پروژه میدان جمهوری ضرورت دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۰۹    
دویست و شانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر کرج با طرح موضوعات مختلفی همچون پروژه زیرگذر جمهوری، جمع آوری سبدهای زباله و جایگزاری میدان میوه و تره بار برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس شورای شهر کرج گفت: پروژه زیرگذر میدان جمهوری به مدت 20 روز و تا کسب نظر از متخصصین، دوستداران محیط زیست و نهادهای ذیصلاح متوقف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
کرج - رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: شورای شهر نظرات خود را طی 20 روز آینده درباره پروژه زیرگذر جمهوری جمع بندی و ابلاغ می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۱    
صفحه نخست روزنامه های یکشنبه 27 مهر استان البرز به ضرورت شفافیت مدیریت شهری کرج در خصوص طرح زیرگذر میدان جمهوری و تولید روزانه 1500 تن زباله در البرز اختصاص یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۸    
شهردار قدس با بیان اینکه شرکت راه آهن برخلاف تعهدات خود، مسیر دسترسی در محور زیرین پل پیامبر اعظم(ص) را مسدود نموده است، گفت: احداث زیرگذر در ورودی شهر جزو تعهدات راه آهن است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۴    
به گزارش کرج رسا، حمید قاسمی در یادداشتی نوشت: در جلسه دوشنبه که با حضور شهردار محترم در محل شهرداری کرج، پیرامون پروژه زیرگذر بلوار جمهوری تشکیل شده بود شرکت کردم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۲    
مدیرکل حفاظت از محیط زیست البرز گفت: پیوست زیست محیطی طرح زیرگذر جمهوری کرج به دلیل نواقص زیاد، به محیط زیست این شهر صدمه می زند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- استاندار لرستان از بررسی طرح های پیشنهادی زیرگذر کمربندی جنوبی خرم آباد خبر داد و گفت: اعتبار مورد نیاز این پروژه از محل اعتبارات توازن ملی تأمین می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کرج گفت : مدیریت شهری تمام تلاش خود را می کند تا این پروژه با کمترین اثر زیست محیطی اجرا و این فضا همچنان به عنوان نماد شهر کرج و محل اجتماع مردم در مناسبت های ملی و مذهبی، باقی بماند.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از خبرگزاری موج، رییس شورای شهر کرج در نشست ارزش پروژه میدان جمهوری کرج گفت: با توجه به لایحه رسیده به شورا از طرف شهرداری با طرح فعلی تقاطع غیر همسطح مغایرت دارد احتمال توقف این پروژه وجود دارد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
ضلع غربی زیرگذر چهارراه گلوبندک، با هدف تسهیل دسترسی شهروندان به ایستگاه مترو پانزده خرداد، تا پایان پاییز امسال به بهره برداری می رسد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
پیش از ظهر امروز آمبولانس حاوی پیکر استاد شجریان پس از خروج از فرودگاه مشهد، در مسیر انتقال، از زیرگذر حرم مطهر رضوی به قصد طواف امام رضا(ع) عبور کرد.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم ، به منظور ارتقا سطح ایمنی و تسهیل ترافیک درمحورهای جاده ای استان قم ، طرح اصلاح زیرگذر پل راه آهن محور جنت آباد قم اجرا و مورد بهره برداری قرارگرفت ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام کیانی گفت: میدان و زیرگذر مقابل صدا و سیما همدان به نام میدان اربعین نامگذاری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- معاون فنی و امور زیربنایی شرکت راه آهن کشور گفت: در کشور نزدیک به 20 هزار پل و زیرگذر راه آهن نیاز به ساماندهی و تغییر دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و امور زیربنایی راه آهن جمهوری اسلامی ایران از افتتاح پل زیرگذر مسیر ریلی دهستان دولت آباد شهرستان مرند در دهه فجر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز گفت: متاسفانه چون قانون اجباری برای شهرداری در خصوص استعلام و اخذ نظر از محیط زیست در فرایند اجرای پروژه های شهری قرار نداده، شهرداری هم نسبت به این موضوع بی تفاوت است و به تبعات زیست محیط زیستی پروژه هایی که در شهر اجرا می کند توجه چندانی ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان فرماندار گرگان از تصویب طرح تقاطع غیر هم سطح افسران در جلسه شورای ترافیک این شهرستان خبرداد و گفت: این پروژه دو محله افسران و انجیراب را از طریق تقاطع غیر هم سطح زیرگذر به هم متصل می کند و عملاً دسترسی محلی را برای ارتباط ساکنین این دو محله آسان می سازد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رحیم خستو استاد دانشگاه، نایب رئیس و رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج در یادداشتی ضمن اعلام مخالفت با طرح زیرگذر جمهوری در کرج به بیان علل مخالفت خود پرداخته است. شما را به مطالعه این یادداشت دعوت می کنیم
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۵۰    
مسئولان راه آهن از اجرای تقاطع های غیرهمسطح، پروژه ایمن سازی مسیر اصلی ورامین و احداث زیرگذر سراسری بازدید کردند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین کاغذلو، فرماندار شهرستان ورامین در حاشیه بازدید مسئولان راه آهن از ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
شهردار کرج گفت: طرح زیرگذر جمهوری اسلامی نهایی و پیوست زیست محیطی آن نیز تهیه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: امنیت زیرگذر های شهر برای اطمینان خاطر شهروندان به هنگام عبور از این زیرگذر ها افزایش می یابد.