سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۰:۴۲Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قمرود»

قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۴۳    
آیین افتتاح واحد کاردرمانی و اشتغال مرکز درمان و نگهداری و کاهش آسیب ماده 16 استان قم در قمرود برگزار شد.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۴۳    
واحد کاردرمانی و اشتغال مرکز درمان و نگهداری و کاهش آسیب ماده 16 استان قم در قمرود با مشارکت اقای شهناززاده افتتاح شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ سرپرست اداره کل بهزیستی استان قم گفت: بهره برداری از واحد کاردرمانی و اشتغال قمرود در راستای اشتغال زایی مددجویان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اهالی روستای سید آباد از توابع دهستان قمرود با مشکل تهیه آب شرب بهداشتی مواجه هستند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۵۸    
با اجرای طرح قمرود و انتقال آب از الیگودرز، 99 روستای این شهرستان با چالش بی آبی مواجه شدند و بنا بود برای روستاهای آسیب دیده ایستگاه پمپاژ موقت طرح انتقال آب قمرود راه اندازی شود اما پس از گذشت 9 سال هنوز این امر اجرایی نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دیوان محاسبات لرستان گفت: بیش از 9 سال است که ایستگاه پمپاژ اضطراری قمرود به رغم تحمیل هزینه های بالای احداث بلااستفاده و در حال مستهلک شدن است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: حقابه های استان قم از رودخانه قره چای و قمرود به نزدیک صفر رسیده و علاوه بر آن میزان دبی آب رودخانه شور نیز بسیار اندک شده است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۰    
به گزارش قم پرس ; دکتر حجه اله محمد زاده معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان قم ضمن اعلام این خبر افزود: امروز سید مجتبی ایزدی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان به اتفاق کارشناسان استان اصفهان و همکاران دبیرخانه قم با حضور در کمپ اجباری ماده 16 قمرود ضمن بازدید از بخشهای مختلف کمپ ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۳    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان به اتفاق کارشناسان این استان امروز از کمپ اجباری ماده 16 قمرود بازدید کردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۱    
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم با حضور در بخش مرکزی از سالن ورزشی قمرود بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
الیگودرز- امام جمعه الیگودرز از انتقال دستگاه های پمپاژ آب الیگودرز به استان های دیگر انتقاد کرد و گفت: این دستگاه ها برای جبران خسارت های طرح قمرود به 100 روستای شهرستان اختصاص یافته است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به پتانسیل خطرپذیری شهر قم و تمهیدات اندیشیده شده اظهار داشت: بیش از 90 درصد شهرهای کشور در معرض دو خطر طبیعی زلزله و سیل قرار دارند و استان قم نیز دارای گسل های متعددی است که سبب شده تا پتانسیل لرزه خیزی استان نیز بالا ارزیابی شود. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ طلاب جهادی پایگاه بسیج مدرسه علمیه حقانی از پایگاه های تابعه بسیج طلاب استان قم در ایام فاطمیه در برخی از روستاهای محروم قمرود به فعالیت تبلیغی و جهادی پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۲۲:۳۴    
قم- فرماندار قم با سفر به بخش مرکزی استان قم از فعالیت دانشجویان جهادی در منطقه قمرود بازدید و با آنان دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم کارشناس هواشناسی قم با اشاره پایداری هوای سرد تا 10 روز آینده، گفت: جنوب استان قم یعنی کهک و روستاهای فردو و بخش مرکزی و قمرود بیشترین بارش ها را دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۴۰    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی گفت: خروجی رودخانه های بزرگ استان مانند رودخانه قمرود و قره چای و بزرگ بسته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: طرح آبرسانی به روستاهای خسارت دیده در طرح قمرود از مصوبات سفر ریاست جمهوری بوده و با اجرای آن 99 روستا با جمعیتی بالغ بر 15 هزار نفر دارای آب پایدارخواهند شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل این شرکت به همراه نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی از پروژه روستاهای آسیب دیده در طرح قمرود بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
طرح انتقال آب قمرود هرچند برای مقصد برکات زیادی به همراه داشت اما در مبدا خسارات جدی برجا گذاشت، به طوری که هم اکنون 15 هزار روستایی الیگودرز در محل اجرای پروژه با تنش آبی جدی مواجه هستند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیر شیلات و امور آبزیان جهاد کشاورزی استان قم گفت: قم دارای جایگاه یازدهم کشور در تولید ماهیان زینتی می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیین بهره برداری از قطعه دوم خط انتقال آبرسانی به مجتمع قمرود با هدف تأمین آب باکیفیت برای 14 روستای دهستان قمرود با حضور استاندار قم برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح آب رسانی به 14 روستا ی دهستان قمرود با حضور مسئولان استانی به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۹    
ایسنا/قم استاندار قم با حضور در روستای قمرود به دیدار و گفت و گو با روستائیان پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۷    
ایسنا/قم آئین بهره برداری از طرح آبرسانی به 14 روستای دهستان قمرود با حضور استاندار قم برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۸:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
قم-فرماندار شهرستان قم از آبرسانی به 12 روستای دهستان قمرود از توابع استان قم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز در مراسمی با حضور فرماندار قم و مدیر کل جهاد کشاورزی استان، دو طرح کشاورزی در دهستان قمرود به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه جهادی شهید مختاربند بسیج سازندگی سپاه استان قم با حضور در روستاهای منطقه قمرود قم بازسازی 15 منزل سیل زده متعلق به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) را در دستور کار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قم- استاندار قم از اتصال آب 17 روستای بخش قمرود استان قم در هفته دولت امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قم از آبرسانی به 17 روستای قمرود در هفته دولت خبرداد و گفت: مقرر شده است قرارگاه امام حسن(ع) با استفاده از اعتبارات سفر رئیس جمهور به قم، مشکل آب روستاهای قم را برطرف کند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سردار کشکولی گفت: برای تامین آب شرب 300 روستای استان 270 میلیارد تومان اختصاص یافته که تا 2 سال آینده مشکل آب شرب و کشاورزی این روستاها برطرف می شود.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: دکتر محمد عباسی رئیس سازمان امور اجتماعی کشورامروز باتفاق حاجی زاده معاون سیاسی امنیتی استاندار ، غریب مدیر کل امور اجتماعی استانداری ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آب و فاضلاب استان قم با بیان این که بارش های اخیر در استان قم خسارت خاصی به همراه نداشت، گفت: بخش عمده ای از بارش های اخیر، در پایین دست استان بود که به سمت منطقه قمرود و حوض سلطان رفته و برای آن منطقه خوب بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
طرح 14 کیلومتری آبرسانی به منطقه قمرود به رغم وعده های مسئولان همچنان نا تمام مانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
یک جوان 25 ساله در رودخانه قمرود روستای طایقان غرق شد و جان خود را از دست داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سد 15 خرداد در فاصله 85 کیلومتری قم و 12 کیلومتری شهر دلیجان استان مرکزی و بروی رودخانه قمرود ساخته شده و در سال 1368 به بهره برداری رسیده است، این سد به عنوان تامین کننده آب شرب استان قم در گذشته و ذخیره استراتژیک آب برای این استان در حال حاضر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
طرح انتقال آب قمرود هرچند برای مقصد برکات زیادی به همراه داشت اما در مبدا خسارات جدی برجا گذاشت، به طوری که هم اکنون تعداد زیادی از روستاهای محل اجرای پروژه با تنش آبی جدی مواجه شده اند.
وارک نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده مردم الیگودرز در مجلس در تذکری خطاب به وزیر نیرو با انتقاد از سوءمدیریت آبفای شرکت لرستان که خسارات زیادی زده است، گفت: پروژه آبرسانی به روستای زیان دیده از قمرود بعد از گذشت 4 سال حتی یک روستا را آبرسانی نکرده و فاضلاب الیگودرز با 90 درصد پیشرفت فیزیکی و چمن سلطان و گندمیه هنوز تعیین تکلیف ...
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۷    
همزمان با سراسر کشور و به مناسبت هفته هلال احمر و آغاز برنامه های یکصدمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر، تمرین امدادی و درمان اضطراری جمعیت هلال احمر استان قم در روستای قمرود از توابع بخش مرکزی اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مانور 2 روزه امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم به مناسبت صد سالگی این تشکل، در روستای قمرود برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
گروه 5 نفره حفاری غیر مجاز حین حفاری در منطقه تپه بهرام دهستان قمرود استان قم دستگیر شدند.
شوشان   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۰۲:۰۴    
شوشان - مهدی میرزاوند: گونار میردال در تعریف توسعه به ابعاد رفاهی و فقرزدایی توسعه توجه کرده و می گوید توسعه یعنی فرآیند دور شدن از توسعه نیافتگی یعنی رهایی از چنگال فقر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۲۲:۱۰    
با وجود پیگیری اهالی منطقه قمرود در سالهای گذشته برای حل مشکل بی آبی، اما این مشکل به عامل مهاجرت روستاییان این منطقه به شهر تبدیل شده است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم، جلسه آموزشی سایت الگویی مدیریت باغات پسته با موضوع " مدیریت باغات پسته در زمستان" با حضور و تدریس جناب آقای دکتر حکم آبادی پژوهشگر ارشد مروج پسته و عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات پسته در باغات پسته منطقه ی قمرود با هماهنگی ترویج سازمان جهاد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم برنامه های هفته منابع طبیعی را با شعار ایران سر سبز- ایران قوی؛ همه با هم جهاد برای حفظ و احیای منابع طبیعی اعلام کرد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: روابط عمومی استانداری قم پیش از ظهر امروز همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم 41 پروژه بخش کشاورزی استان قم با اعتباری بالغ بر 925 میلیارد ریال به طور همزمان افتتاح شدند. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۰۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پنج شنبه شب ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، در این برنامه که با بازدید میدانی از دو واحد صنعتی دامداری در دهستان قمرود آغاز شد، استاندار قم بر ضرروت حمایت از تولید کنندگان این بخش تاکید کرد. ...
یافته   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی از ابلاغ نامه ساخت سد معشوره ، آب رسانی به روستاهای زیان دیده از اجرای طرح قمرود و ... توسط معاون اول رئیس جمهور خبر داد. ...
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سردار شاهچراغی استاندار قم به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم، فرماندار و جمع دیگری از مسئولان استان از خط انتقال و مخزن هزار مترمکعبی طرح آبرسانی به 18 روستای دهستان قمرود بازدید کرد و در جریان نحوه اجرا و میزان پیشرفت این پروژه قرار گرفت.