دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۱۱:۱۱Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناحیه مقاومت بسیج»

مرصاد   ۸ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: مسابقه فوتسال جام فجر گرامیداشت سرداران شهید کامران هزار خانی و نادر بیرامی در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کرمانشاه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۵    
معاون فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج میبد: در ایام دهه فجر، هر روز یک برنامه محوری و شاخص در این شهرستان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چالوس از برگزاری بیش از 100 برنامه در بخش های مسابقه، همایش و جشنواره فرهنگی، ورزشی، عمرانی و جوانان در دهه فجر 1401 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۵    
راهداری جنوب کرمان در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جیرفت، اقدام پارلمان اروپا مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان در نشست علنی شورای اسلامی شهر بم با حضور سرهنگ بدرآبادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بم، حمایت اعضای شورا از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نطنز گفت: بیش از 150 برنامه در دهه مبارک فجر در شهرستان نطنز با محوریت مردم برگزارمی شود.
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۱:۱۸    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت :به کوری چشم دشمنان 100 ویژه برنامه در دهه مبارک فجر امسال طراحی و پیش بینی شده و اجرا می شود. به گزارش خبرنگارپایگاه خبری سفیرلرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا گفت: با توجه به برنامه ریزی که در ستاد راهیان نور شهرستان شکل گرفت، در مرحله اول تعداد 120 نفر از دانش آموزان دختر شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دماوند گفت: 1500 نفر از مردم و دانش آموزان شهرستان دماوند در سه مرحله به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۱    
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب گفت: اردوهای راهیان نور بهترین فرصت برای جهاد تبیین و آشنا کردن نسل کنونی با دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین گفت: در مرحله اول اعزام اردوی راهیان نور دانش آموزی با همکاری اداره آموزش و پرورش، امروز 264 نفر از دانش آموزان دختر مدارس متوسطه دوم به مناطق عملیاتی جنوب کشور در استان خوزستان اعزام شدند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۲۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نور گفت: کاروان دانش آموزان دختر از نور و چمستان به تعداد 88 نفر به سرزمین نور اعزام شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج 15 خرداد قرچک گفت: اولین کاروان راهیان نور در دهم بهمن ماه به تعداد 240 نفر از دانش آموزان دختر در قرچک به این مناطق اعزام و کاروان های بعدی در فواصل زمانی مختلف نیز به مناطق راهیان نور اعزام خواهند شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ارومیه گفت: مسابقات ورزشی نظامی علمداران ولایت در آذربایجان غربی آغاز شد.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حبیب الله حمزه، نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهار به مناسبت حلول ماه رجب المرجب در گفت وگو با خبرنگار عصرهمدان؛ اظهار کرد: ماه رجب ماه بزرگ خداست. ماهی که مقدمه ورود به مهمانی خداست، یعنی انسان در این ماه باید طوری عمل کند که لیاقت مهمانی خدا را پیدا کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان بر تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۷    
در جشنواره سرودهای حماسی و انقلابی 21 گروه موسیقی دختران نوجوان و جوان حوزه 6 نورالهدی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه شرکت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سنندج گفت: برای دهه مبارک فجر امسال 420 ویژه برنامه و 28 عنوان طراحی و پیش بینی شده است.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار و جمعی از مدیران ادارات و نهادهای شهرستان کلاله با حضور در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کلاله، ضمن محکومیت اقدام وقیحانه پارلمان اروپا در تروریستی خواندن "سپاه"، حمایت خود را از این "نهاد پرقدرت و سرافراز"، اعلام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
خرمشهر- رئیس اداره شیلات خرمشهر از برگزاری دوره آموزشی و ترویجی اصول کاربردی پرورش میگو ویژه سربازان ناحیه مقاومت بسیج در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ جلسه خانه نخبگان بسیج شهرستان نمین با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، نخبگان بسیجی در خانه نخبگان بسیج شهرستان نمین برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت: پارلمان اروپا با صدور قطعنامه و تروریست خواندن سپاه به امنیت ملی کشورمان تعرض کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۲    
فرماندار شهرستان به همراه امام جمعه، معاونین فرمانداری واعضای شورای تامین شهرستان با حضور در ناحیه مقاومت بسیج سپاه مینودشت، اقدام پارلمان اروپا مبنی بر صدور قطعنامه علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود گفت: تاکنون 55 واحد مسکونی در شهرستان توسط گروه های جهادی بهسازی و مرمت شده است و در دهه فجر نیز 30 واحد مسکونی دیگر انجام می شود.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۴۱    
در پی قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی از سوی پارلمان اروپا، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیجار و جمعی از خانوادهای شاهد و ایثارگر این شهرستان با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیجار دیدار و این اقدام مذبوحانه دولتمردان اروپا را محکوم کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود از اجلاسیه بیش از یک هزار و 100 شهید شهرستان شاهرود در تیرماه 1402 خبر داد.
بافق فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۴۱    
پرداخت تسهیلات کم بهره به طرحهای اقتصاد مقاومتی شهرستان محسن نصیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه بافق در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با اعلام این خبر گفت از مبلغ 100میلیارد ریال تسهیلات ابلاغی بند ب تبصره 16 سهمیه بسیج سپاه ناحیه در مرحله اول 40میلیارد ریال به طرحهای واجد ...
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوروبیابانک با حضور در ناحیه مقاومت بسیج با فرمانده جدید این شهرستان دیدار و گفتگو کردد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مصطفی شایگان اعلام نمود: در امر کنترل شرایط بحرانی در بیماری های واگیردامی و مشترک بین انسان و دام، همکاری همه جانبه ی بسیج و سایر ارگان های مربوطه با دامپزشکی لازم می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون گفت: امروز سپاه پاسداران در کنار تولیدکنندگان در راستای حمایت و پشتیبانی از شرکت ها و واحدهای تولیدی در شهرستان کازرون به رفع دغدغه های آنان کمک می کند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان،در پی تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران توسط پارلمان اروپا،مدیران ادارات کل سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان با جناب سرهنگ پاسدار محسن نسب امیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت دیدار و اعلام موضع جهت همکاری همه جانبه با ...
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۱۱    
در نشستی با حضور سیدمحمدرضاکاظمی طبا فرماندار شهرستان ،معاونین فرمانداری و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آخرین اقدامات صورت گرفته در مورد بحث و بررسی قرار گرفت و همچنین در خصوص ادامه و اجرای پروژه های محرومیت زدایی در حوزه زیرسازی و آسفالت معابر روستایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون از برگزاری نمایشگاه عکس ایران در گذر تاریخ در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۷:۴۰    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنجان گفت: دین مبین اسلام و فرهنگ غنی ایرانی اسلامی زن را موجودی انسان ساز می داند و معتقد است زن محور زندگی و خانواده بوده که نقش سازنده ای در تربیت آینده سازان کشور بر عهده دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۱    
ناحیه مقاومت بسیج بویین میاندشت 9 سری کمک جهیزیه به 9 نوعروس شهرستان اهدا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی اهواز گفت: چهار هزار بسته معیشتی میان خانوارهای مددجو در اهواز توزیع می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قائم شهر از آزادی 18 زندانی مالی غیرعمد به کمک خیرین به ارزش ریالی یک میلیارد ریال در این شهرستان خبرداد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۲    
به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان آستارا، نشست سرگروههای کانون با حضور ریاست اداره فرهنگ و ارشاداسلامی ،و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان روز4شنبه 28 دیماه در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نایین گفت: 11 سری جهیزیه، هدیه رهبر معظم انقلاب است که به زوج های جوان نایینی اهدا شد.
نیوز فلاورجان   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۲    
یک صدمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان در محل سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان برگزار گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
زهرا روانبخش مسوول بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهریار در نشست خبری با خبرنگاران گفت: جلیل از بانوان فعال اقتصادی و کارآفرین و حمایت از آنها و راهنمایی و گفت وگو با نوجوانان در اخلاق و رعایت پوشش اسلامی و آشنایی با قوانین کشور مواردی است که مورد توجه بوده است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۷    
روز سه شنبه مورخ 20/10/1401 همزمان با نماز جماعت ظهر و عصر کارگاه آموزشی بصیرت در مکتب حاج قاسم سلیمانی با حضور سرهنگ جنیدی فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بردسکن با حضور روسای ادارات تعاون کار ورفاه اجتماعی ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۲:۱۰    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس گفت:بیش از 100 وسیله گرمایشی نفتی توسط جهادگران شهرستان فردوس برای استفاده در اماکن اسکان اضطراری این شهرستان آماده شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۴    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری در جهرم ، جلسه هم اندیشی برگزاری دو رویداد فناورانه در این شهرستان با حضور رئیس سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری سپاه فارس، فرمانده سپاه جهرم، اقشار دانشی ناحیه مقاومت بسیج جهرم و برخی از مسئولین ادارات مرتبط با فناوری برگزار گردید . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان با اشاره به اهدای 41 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند کاشانی گفت: 15 قلم کالای اساسی در هر سری جهیزیه پیش بینی شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۱    
عصر روز دوشنبه مورخ بیست و ششم دی ماه 1401 در ادامه روند دیدارهای مسئولین شهرستان گلپایگان با جامعه معزز ایثارگری فرماندار شهرستان گلپایگان با همراهی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان و همچنین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران این شهرستان با خانواده معظم شهید علی مرادی و جانباز ...
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۶    
اهدای 21 سری جهیزیه به نوعروسان لنجانی فرمانده ناحیه بسیج شهرستان لنجان: به همت ناحیه مقاومت بسیج لنجان، گروه های جهادی و بسیجیان شهرستان لنجان 21 سری جهیزیه به ارزش 8 میلیارد و 400 میلیون ریال به نوعروسان نیازمند این شهرستان اهدا شد. این کاروان با حضور امام جمعه فولادشهر، رئیس کمیته امداد [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان گفت: ماموریت های بسیج در عرصه های مختلف است و در 9 قرارگاه موجود در سند اعتلای بسیج بالغ بر 28 مورد مأموریت برای آن عنوان شده است.