سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۲۱:۵۲Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آئین تکریم»

تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: شهرستان پارسیان در غرب استان در مسیر تحولات بزرگ صنعتی قرار دارد که نوید بخش رشد و توسعه بیش از پیش آن است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۵۳    
حوزه/ آیین تکریم و معارفه مسئول ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان آذربایجان شرقی در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۶    
حجت الاسلام رضا غلامی، رئیس مؤسسه مطالعات فرهنگی، اجتماعی وزارت علوم در آئین تکریم و معارفه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: چاره ای نیست جز اینکه به سمت بهره برداری از نخبگان در طیف های مختلف جامعه برویم. نمی توانیم طیف های مختلف جامعه را نادیده بگیریم ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۵۵    
نواختن زنگ انقلاب در مدارس سراسر کشور، برگزاری آئین تکریم و معارفه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، برپایی رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج و معرفی برگزیدگان و ... از مهم ترین اخبار سرویس اجتماعی ایکنا در هفته ای بود که گذشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- آئین تکریم و معارفه مدیر کانون های خدمت رضوی بوشهر با حضور مدیر مرکز خادمیاری و کانون های خدمت رضوی کشور برگزار شد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۱۱    
طی آئین تکریم و معارفه فیروز محمودی به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان پارس آباد معرفی شد.
آنا / ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مراسم تکریم حجت الاسلام سعیدرضا عاملی و معارفه حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه دبیرجدید شورای عالی انقلاب فرهنگی ،صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان و شخصیت های علمی و فرهنگی در تالار ایوان شمس برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی با بیان اینکه روزهای ابتدایی آغاز به کار دولت یکی از کارهای مهم بر زمین مانده شورا، فعالیت توسعه ای در حوزه فرهنگ عمومی بود، گفت: جمع بندی ها نشان داد به تناسب کاری که در حوزه علم و دانش انجام شده، اتفاق این چنینی در حوزه فرهنگ رخ نداده است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
آئین تکریم و معارفه روسای سابق و جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین پور خاقان رئیس محترم سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور بر گزار شد که ضمن قدردانی از تلاش های دکتر نوروزی، دکتر میر علیزاده به عنوان رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح استان معرفی شد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نیروی های مسلح با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح کشور مقتدر و مستقل هستند، گفت: دشمن در اغتشاشات اخیر دنبال دوقطبی سازی در ایران بود و باید جوان امروز را درباره انقلاب و ارزش های آن تبیین کنیم و هم مشکلات معیشتی مردم مرتفع شود. ...
مکران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۲۲    
شه ⭕️ طی حکمی از سوی مسلمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، سعید سالمی به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودبارجنوب منصوب شد آئین تکریم و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودبارجنوب ،شنبه 8 بهمن ماه ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری فارس از خرم آباد، حسین رضا دلفان عصر امروز در آئین تکریم و معارفه رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب این شهرستان اظهار کرد: یک سوم کل پرونده های استان وارد سیستم دادگاه های عمومی و انقلاب می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
آئین تکریم و معارفه رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب این شهرستان برگزار و اکبر رشیدی به سمت رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب خرم آباد منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون پرورش فکری در مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی این نهاد گفت: مسأله ما مسأله فرهنگ و هویت ملی است. این جلسه، برنامه تعویض سنگر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معرفی ریاست دانشگاه خوارزمی با حضور وزیر علوم و رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
آئین تکریم سرپرستان مدیریت امور شعب و نمایندگان؛ بازاریابی و فروش و دو تن از مشاوران بیمه میهن و معارفه مدیران جدید امور شعب و نمایندگان و بازاریابی و فروش و مناقصات این شرکت امروز با حضور سیدهادی شیخ الاسلامی مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران این شرکت برگزار گردید.
آنا / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی سنقر و کلیایی در استان کرمانشاه با حضور مسئولان معرفی شد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، احمدرضا دالوند امروز شنبه در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با بیان اینکه دولت انقلابی و مردمی از بدو استقرار در استان توسط استاندار یک دوره کوتاه مدت شناخت و بررسی از حوزه های مختلف را گذراند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
قم- آئین تکریم مدیر عامل سابق و معرفی مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق قم برگزار و یوسف صادقی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آئین تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان آوج با حضور کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.
آنا / دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
زلفی گل گفت: یک دانشگاه پیشرو، مزیت ساز است و مرزشکنی علمی دارد و افق های جدیدی را کشف می کند و سعی می کند شرایط جدیدی را خلق کند که قبلاً وجود نداشته است. این نوع دانشگاه باید درآمدهای جدیدی را ایجاد کند که قبلاً وجود نداشته است.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۲    
آئین تکریم ومعارفه مدیر جدید حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین برگزار شد.
لنگه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۵    
آئین تکریم همسران مکرم شهداء و تقدیر از بانوان فعال بخش مرکزی به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن، به همت کمیته امور بانوان بخش مرکزی شهرستان بندر لنگه برگزار شد.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
آئین تکریم و معارفه سرپرست پیشین و جدید دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور دکتر پناهی، معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت در سالن اجتماعات بانک صادرات رشت، برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
آئین تکریم و معارفه مدیر حوزه علمیه حضرت عبدالعظیم (ع) با حضور حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع)، معاونین آستان مقدس، اساتید و طلاب علوم دینی، برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۲    
صبح امروز مراسم تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید شهرستان مبارکه با حضور نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و فرماندار شهرستان در فرمانداری برگزار شد.
آنا / بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۰   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که مردم باید در جریان دخل و خرج کشور باشند و بر آن نظارت کنند به برخی عدم تخصیص بودجه در موضوعات مهم پرداخت و گفت: باید از تخلفات پیشگیری کرد، اما اگر پدیده زشت و خلاف قانونی نیز رخ داد بین بروز تخلف و رسیدگی به این بی قانونی باید حداقل زمان صرف شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه رئیس کل دیوان محاسبات کشور عصر امروز دوشنبه 26 دی ماه با حضور دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد. در این مراسم رئیس مجلس ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات مهرداد بذرپاش در مدت زمان حضور خود در دیوان محاسبات برای احمدرضا دستغیب رئیس کل جدید دیوان محاسبات آرزوی ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
آئین تکریم و معارفه رئیس کل دیوان محاسبات کشور عصر امروز با حضور رئیس مجلس برگزار شد و در این مراسم مهرداد بذرپاش و احمدرضا دستغیب به بیان نکاتی درباره اقدامات و برنامه های پیش روی این نهاد پرداختند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۷:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور گفت: مدیرانی که باعث نارضایتی مردم می شوند یا منشا هیچ خدمتی نیستند، مورد بازخواست قرار می گیرند. خبرگزاری میزان- احمد رحمانیان پیش از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه بازرس کل استان یزد که با حضور استاندار، رئیس کل دادگستری استان ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و در راستای اجرای آئین تکریم مادران فاطمی که از سوی بنیاد دعبل خزاعی از شهادت تا میلاد حضرت زهرا ( س) با هدف تکریم از زنان و مادران پیشکسوت فعال در عرصه هیأت در حال برگزاری است ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آئین تکریم از مادران فاطمی در آستانه سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) در قم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آئین تکریم از مادران فاطمی در آستانه سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) در قم برگزار شد.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در آئینی با حضور بزرگمهر مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان و دیگر مسئولین شهرستان از جلال منش سرپرست سابق ثبت اسناد و املاک شبانکاره تقدیر و "الله مراد رزمجو" به عنوان مدیر جدید معرفی شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
آئین تکریم و معارفه نماینده جامعه المصطفی العالمیه مازندران در بابلسر با حضور نماینده ولی فقیه در مازندران برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۷    
آئین تکریم حجت الاسلام بی نیاز و معارفه حجت الاسلام حسینی، نماینده جامعه المصطفی مازندران - بابلسر با حضور آیت الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۰:۴۷    
اولین آئین تکریم مادران فاطمی امروز از سوی بنیاد دعبل خزاعی در استان مازندران با حضور حجت الاسلام شریف تبار مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، محمود نقویان مسئول این بنیاد همزمان در سراسر کشور با تقدیر از عالیه صراحتی در شهرستان جویبار برگزار شد.
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ آئین تکریم مقام زن همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا(س) با حضور مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل، معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل در ستاد مرکزی بیمه سینا برگزار شد.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ امروز، صبح سه شنبه 20 دی ماه، تکریم و معارفه مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری همدان با حضور غلامی پاک، مدیرکل حوزه استاندار همدان برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- آئین تکریم از بانوان فاطمی همزمان با سراسر کشور در گلستان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
حوزه/آئین تکریم از مادران فاطمی در آستانه سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) در قم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آئین تکریم مادران فاطمی، همزمان با سراسر کشور با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان و نماینده بنیاد دعبل خزاعی و جمعی از مسئولین هیئات مذهبی امروز، 20 دی ماه در گلستان برگزار شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در سفر به شهرستان کوهسرخ ضمن برگزاری آئین تکریم و معارفه، از کتابخانه های عمومی شهرستان بازدید و با خانواده شهید مدافع حرم احمد رضائی اوندری دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آئین تکریم مادران فاطمی، همزمان با سراسر کشور در استان گلستان نیز برگزار شد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
آئین تکریم فرمانده سابق کل انتظامی کشور و فرمانده جدید فراجا با حضور مقامات کشوری و لشگری برگزار شد و با قرائت حکم مقام معظم رهبری، سردار احمدرضا رادان به طور رسمی فرمانده کل انتظامی کشور شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۱:۴۱    
آئین تکریم و تجلیل از مادران و همسران شهدا به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین( ع ) و سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در شهرستان سمنان برگزار شد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۱:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سردار حسین اشتری فرمانده سابق کل انتظامی کشور در آئین تکریم فرمانده کل جدید انتظامی کشور با بیان اینکه امیدوارم 8 سال خدمت بنده در فرماندهی انتظامی مورد قبول خداوند قرار گیرد گفت ...