چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۱:۴۴Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری تهران»

55آنلاین   ۵۱ دقیقه پیش    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به وقوع سیل در فیروزکوه و صدور هشدار نارنجی هواشناسی، از آماده باش مدیریت بحران استان خبر داد.
سلام نو / ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی وقوع سیلاب در منطقه تنگه واشی و روستای کمند فیروزکوه عوامل عملیاتی هلال احمر شهرستان های فیروزکوه و دماوند و 3 شعبه دیگر در آماده باش کامل قرار گرفتند.
تهران- مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار نارنجی هواشناسی خبر داد و گفت: مردم استان تهران از روخانه ها فاصله بگیرند.
در پی بازش شدید باران سیل بعدظهر امروز مناطقی از فیروزکوه را مجددا در بر گرفت.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - استاندار تهران ضمن تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در پیامی 17 مردادماه روز خبرنگار را گرامی داشت. محسن منصوری ضمن تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی به مناسبت 17 مردادماه، روز خبرنگار، پیامی صادر کرد که متن آن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران در ادامه آمده است: ...
شفاف   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۰۴    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به هشدار زرد هواشناسی از بارش های رگباری در مناطق شمالی و ارتفاعات شرقی استان خبر داد و گفت: مردم در عبور از حاشیه مسیل ها احتیاط کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به هشدار زرد هواشناسی از بارش های رگباری در مناطق شمالی و ارتفاعات شرقی استان خبر داد و گفت: مردم در عبور از حاشیه مسیل ها احتیاط کنند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بیشتر شدن فعالیت سامانه بارشی در 6 استان کشور خبر داده و نسبت به آب گرفتگی در خیابان ها ، صاعقه و همچنین سیلابی شدن رودخانه های فصلی هشدار داده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با توجه به احتمال وقوع سیل در پی بارش رگبار های تابستانی از مردم خواست که از رودخانه ها فاصله بگیرند. به گزارش شفقنا ...
سلام نو / افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران هشدار داد که امکان وقوع سیلاب در برخی از مسیل ها و رودخانه های فصلی وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران نسبت به رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در این استان هشدار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۵    
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران با اشاره به اهمیت پاکسازی منازل و درختان از سیلاب پس از آزادسازی مسیرهای آسیب دیده از سیل گفت: تعداد جانباختگان سیل روستای مزداران به 15 نفر و مفقود شدگان به یک نفر رسیده است.
در نشست راهبردی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تهران که به ریاست عسگری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور مدیران دستگاههای اجرایی استان در محل استانداری تهران برگزار شد، گزارشی از میزان سرمایه گذاری در استان، الزامات و اقدامات لازم برای سرمایه گذاری در استان تهران ارایه شد.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه برای حل مشکلات تعاونی های شمال و شرق تهران دستورالعمل حقوقی توسط سازمان ملی زمین و مسکن تهیه شده، گفت: باید با پیگیری استانداری تهران این دستورالعمل مراحل اجرایی خود را طی کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۰۸    
معاون استانداری تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با حضور در سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران از فعالیت های این سازمان بازدید کرد. حمید زمانی بازدید از جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در چهل و دومین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی کشور را توفیق خود خواند و ابراز امیدواری کرد که ضمن حمایت از این ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به صدور هشدار نارنجی هواشناسی، بر لزوم آماده باش دستگاه های اجرایی استان برای مقابله با سیلاب احتمالی تاکید کرد.
الف   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی بر لزوم آماده باش دستگاه های اجرایی استان جهت مقابله باسیلاب احتمالی تاکید کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: طرح پیشنهادی طراحی نرم افزار (اپلیکیشن) پیش رخدادهای گرد و غبار، سیل، طوفان از سوی اداره کل هواشناسی استان تهران به سازمان مدیریت و برنامه ریزی و معاونت امور عمرانی استانداری تهران برای بررسی و تامین اعتبار ارائه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۷:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی به لزوم آماده باش دستگاه های اجرایی استان برای مقابله با سیلاب احتمالی تاکید کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۵    
به گزارش ایران اکونومیست از اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران، سعید محمودی در نخستین نشست کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران در سال جاری افزود: با توجه به ارائه خروجی سامانه پایش عملکرد دستگاه های اجرایی استان در ارتباط با قانون هوای پاک، مقرر شد، همه دستگاه ها با توجه به امتیاز کسب شده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی، بر لزوم آماده باش دستگاه های اجرایی استان جهت مقابله باسیلاب احتمالی تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۱   + ۱۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران بر لزوم آماده باش دستگاه های اجرایی استان جهت مقابله باسیلاب احتمالی تاکید کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نخستین نشست کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران در سال جاری با حضور عابد ملکی معاون امور عمرانی استاندار تهران و سعید محمودی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران و دبیر این کارگروه و سایر اعضا، ظهر امروز سه شنبه در سالن جلسات استانداری تهران برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۷:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از تقویت رطوبت سامانه بارشی طی اعلام سازمان هواشناسی خبر داد و گفت: مردم در حاشیه رودها اتراق نکنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری تهران با اشاره به اهمیت وجود مهدهای کودک در ادارت برای راحتی حال مادران شاغل، گفت: با توجه به تاکیدات قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در راستای حمایت از مادران شاغل ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۹:۴۱    
پنجشنبه 6 مرداد ماه بود متأسفانه به دلیل بارش باران، سیل بزرگی استان های مختلف کشور از جمله شش منطقه در استان تهران را درگیر کرد و خسارات جانی و مالی فراوانی به جای گذاشت. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۵:۰۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. هشدار دوباره درباره سامانه بارشی در استان تهران ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۸:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: نشست مجمع نمایندگان استان تهران با مدیران دستگاه های مربوط برای بررسی سیل اخیر در منطقه امامزاده داود درحالی برگزار شد که نماینده ای از استانداری تهران در جلسه حضور نداشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۸   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار زرد تداوم سامانه بارشی در استان توسط سازمان هواشناسی خبر داد و گفت: منطقه اثر، نیمه شمالی استان تهران و ارتفاعات پیش بینی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۸    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حوادث پیش آمده از سیل اخیر اظهار داشت: سیل اخیر این هشدار را داد که نباید آبخیزداری ها را فراموش کنیم و باید از آب روان استفاده شود و اجازه ندهیم هدر رود ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نوشت: با کمک همکارانم در مجمع نمایندگان تهران، پیگیر تخصیص بودجه 50 میلیارد تومانی به استانداری تهران برای گابیون بندی و اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوان داری حوضه های آبریز شمال تهران هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۲۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان این که استان تهران امشب شاهد بارش خواهد بود، از مردم خواست، از رودخانه ها فاصله بگیرند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از استان تهران ، حامد یزدی مهر در جمع خبرنگاران از آماده باش کامل دستگاه های امدادی در پی پیش بینی بارش شدید باران و احتمال جاری شدن سیل در استان تهران تا سه روز آینده خبر داد و اظهار داشت ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۷:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حامد یزدی روز جمعه در جمع خبرنگاران از آماده باش کامل دستگاه های امدادی در پی پیش بینی بارش شدید باران و احتمال جاری شدن سیل در استان تهران تا سه روز آینده خبر داد و اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۵:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به احتمال بالا آمدن آب رودخانه و جاری شدن رواناب در مسیل ها گفت: مدیریت بحران استان تهران تا 72 ساعت آینده در آماده باش کامل خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با تاکید بر توسعه شرکت های دانش بنیان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 40 شرکت دانش بنیان در بخش های مختلف راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران ضمن تشریح وضعیت مقابله با سیلاب در استان از آماده باش کامل دستگاه های اجرایی برای 48 ساعت آینده خبر داد و گفت: دستگاه های اجرایی تا پایان وضعیت اضطرار پای کار باشند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۲۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران ضمن تشریح وضعیت مقابله با سیلاب در استان از آماده باش کامل دستگاه های اجرایی برای 48 ساعت آینده جهت پاسخ و مدیریت بحران در مناطق سیل زده خبر داد و گفت: دستگاه های اجرایی تا پایان وضعیت اضطرار پای کار باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به آماده باش ستادهای مدیریت بحران استان گفت: به همه شهروندان و گردشگران دماوند پردیس و شمیرانات توصیه می شود هشدارها را جدی بگیرند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۶:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران از تداوم شرایط نارنجی سامانه بارشی به ویژه در ارتفاعات و نیمه شمالی استان خبر داد و گفت: مردم مراقب باشند و کنار رودخانه ها اتراق نکنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران از تداوم شرایط نارنجی سامانه بارشی به ویژه در ارتفاعات و نیمه شمالی استان خبر داد و گفت: مردم مراقب باشند و کنار رودخانه ها اتراق نکنند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران: تا این لحظه، سیلاب منطقه امامزاده داوود 8 مصدوم و دو کشته داشت، جست وجو برای مفقودان احتمالی ادامه دارد. هم سرپرست مدیریت بحران استانداری تهران از حضور وزیر کشور و استاندار تهران در محل حادثه سیلاب امامزاده داود (ع) خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۱:۳۴   + ۶۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار نارنجی در استان خبر داد و گفت: با توجه به احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها از مردم می خواهیم از توقف در حاشیه رودخانه ها بپرهیزند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران بر ضرورت آمادگی شهرداران و فرمانداران استان جهت مقابله با وقوع بارش ها و آبگرفتگی های احتمالی تاکید کرد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیریت بحران استانداری تهران از ساکنان استان تهران خواست از امروز چهارشنبه تا اواخر وقت جمعه 7 مرداد از نزدیک شدن به رودخانه های استان خودداری کنند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۰    
جلسه کارگروه امورزیربنایی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران و سایر اعضا در محل استانداری تهران برگزار شد.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار نارنجی در استان خبر داد و گفت: با توجه به احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها از مردم می خواهیم از توقف در حاشیه رودخانه ها بپرهیزند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۵    
جلسه کمیسیون ماده 5 با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، کارشناسان مربوطه و سایر اعضا در محل استانداری تهران برگزار شد