یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۱۱May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری تهران»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران اعلام کرد: رفع مشکل واحدهای تولیدی نیازمند عزم جدی همه دستگاه های اجرایی ذیربط و بانک های عامل است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
حسین صبوری روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری که در سالن جلسات استانداری تهران برگزار شد، افزود: هفت میلیون مشترک برق در استان تهران وجود دارد که 20 درصد از مشترکان برق کشور را تشکیل می دهند. وی با بیان اینکه 9 هزار دستگاه دولتی در استان تهران وجود دارد که 17درصد از سهمیه برق استان [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
شکراله حسن بیگی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان که در سالن جلسات استانداری تهران برگزار شد، افزود: مسئولان استانی نیز در شرایط فعلی از جابه جایی مدیران در شهرستان خودداری کنند ...
ایسنا: استاندار تهران در جلسه شورای اداری استان ضمن تاکید بر لزوم مدیریت مصرف برق در استان به تشریح برنامه ها و راهکارهایی در این باره پرداخت که لزوم استفاده دستگاه های اداری از ژنراتورها در ساعات پیک ...
معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران؛ دکتر گودرزی در دیدار با امیر سرتپ دوم کوشا فرمانده گروه پدافند هوایی شهید حبیبی تهران گفت: امنیت فضای کشور مرهون مدافعان گمنامی است که بی وقفه در حال تلاشند. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، در راستای بررسی مسائل و مشکلات حوزه تولید و تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها ، حشمت اله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران بهمراه حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه رسیدگی به مشکلات اراضی موات قرچک و بررسی اقدامات و پیگیری های صورت گرفته توسط دستگاه های مربوطه به ریاست عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۳    
جلسه رسیدگی به مشکلات اراضی موات قرچک و بررسی اقدامات و پیگیری های صورت گرفته توسط دستگاه های مربوطه به ریاست عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران عملکرد شهرداری قرچک را قابل قبول عنوان کرد و افزود: مدیریت شهری قرچک با اجرای پروژه های متعدد و به سرانجام رساندن آنان در زمان معین در خدمت رسانی به خوب عمل کرده است و عملکرد قابل قبولی دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران عملکرد شهرداری قرچک را قابل قبول عنوان کرد و افزود: مدیریت شهری قرچک با اجرای پروژه های متعدد و به سرانجام رساندن آنان در زمان معین در خدمت رسانی به خوب عمل کرده است و عملکرد قابل قبولی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت : تسریع در رفع مشکل اراضی موات قرچک به اراده جمعی مسئولان شهرستانی، استانی و ملی نیاز دارد تا در کمترین زمان این مشکل مردم رفع شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
عسگری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به افزایش تقاضای مرغ با توجه به بازگشایی اصناف از اتخاذ تمهیدات لازم جهت تنظیم و کنترل بازار مرغ خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران از برگزاری دوره های آموزش پدافند غیرعامل در حوزه های مختلف هر ماه برای یک موضوع برنامه ریزی شده که به صورت مجازی و رایگان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۰    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در خصوص وضعیت متروی شهر پرند گفت: دولت در سال جاری 250 میلیارد تومان موافق نامه مبادله کرده است و مقرر شد این مبلغ را پرداخت کند و 500 میلیارد تومان هم شهرداری تهران در بودجه سال جاری دیده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل اقتصادی استانداری تهران با اشاره به ورود مرغ منجمد به بازار جهت اشباع بازار بر ضرورت نظارت مستمر بر وضعیت بازار مرغ تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران با اشاره به مشکلات و موانع اموال تملیکی استان تهران، از آمادگی استانداری برای واگذاری زمین به منظور ساخت انبار و ساختمان اداری خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تهران- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از تسریع در امور هلال احمر با استفاده از ظرفیت شهرداری ها و دهیاریهای استان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۵    
مدیرکل دفتر فنی،امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری تهران از اقدامات صورت گرفته شده توسط سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری باقرشهر در طول سال 1399 تقدیر و تشکر کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۵    
به گزارش کمیته امور اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان ری، شاهرخ جهانشاهی مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداری تهران با حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری دیدار کرد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از لغو اجرای طرح ترافیک تا روز شنبه 25 اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: با توجه به ممنوعیت سفر از 21 تا 25 اردیبهشت تمامی ورودی ها و خروجی های استان در ایام کنترل می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
عبدالرضا چراغعلی در گفت وگو با خبرنگار، درباره اجرای طرح ترافیک در تهران از امروز(شنبه) گفت: بر اساس تصمیم اتخاذ شده این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان اجرا نخواهد شد. به این ترتیب طرح ترافیک تا 25 اردیبهشت ماه سال جاری اجرایی نخواهد شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از عدم اجرای طرح ترافیک تا پایان ماه مبارک رمضان خبر داد.
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۴    
پایگاه خبری جامعه خبر| سید هادی کسایی زاده: معمولا اعضای شورای شهر تخلفات شهرداران و مدیران شهری را رصد کرده و برای استیضاح یا برکناری آن را رسانه ای یا گزارش به مراجع بالاتر می دهند. اما در باقرشهر کمی اوضاع فرق دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: افزایش غیر قانونی و بی سرو صدای قیمت نان غیر قابل قبول است و دولت باید یارانه نانواها را افزایش دهد تا شاهد گرانی نان نباشیم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، جلیل کوهپایه زاده، در حاشیه بازدید رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از سامانه 6070، افزود: این سامانه با حمایت استانداری تهران و با همکاری وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات راه اندازی شده و دانشگاه های علوم پزشکی استان تهران در یک سیستم هماهنگ پاسخگوی نیازهای بیماران هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بازرسی استانداری تهران گفت: دوره آموزشی و توجیهی با محوریت برگزاری انتخاباتی سالم و رعایت اصل بی طرفی و امانت داری اعضای بازرسی انتخابات برگزار می شود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل امور اداری و مالی استانداری تهران گفت: امکانات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات مطلوب در استان تهران فراهم شده و در مورد تامین وسایل نقلیه نیز مشکلی نداریم.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی استانداری تهران گفت: دوره آموزشی و توجیهی با محوریت برگزاری انتخاباتی سالم و رعایت اصل بی طرفی و امانت داری اعضای بازرسی انتخابات برگزار می شود.
ایسنا: مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران گفت: بر اساس آخرین مکاتبات از 25 فرآیند انتخابات 23 فرایند به صورت الکترونیک و 2 فرآیند اخذ رای و شمارش آراء به صورت دستی در تهران انجام می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با بیان اینکه 60 درصد شرکت های دانش بنیان کشور در این استان است، اعلام کرد: در سال گذشته بیشترین اشتغال مربوط به این شرکت ها در استان تهران رقم خورد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران ضمن پایش مشکلات حریم شهرستان قدس گفت: جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز باید به صورت ویژه مد نظر قرار گیرد و در این راستا تمامی دستگاههای متولی می بایست تابع ضوابط و مقررات موجود باشند.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۲    
به گزارش شروع آنلاین ،در این بازدید میدانی که به همراه مدیر کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک صورت پذیرفت، اینالو معاون عمرانی فرمانداری شهرستان ملارد آیینه وند رئیس شورای اسلامی شهر ملارد ،کولیوند شهردار ملارد و دیگر مسئولین شهرداری حضور داشتند . ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۳:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به گفته رئیس ستاد انتخابات استان تهران برای سه کرسی مجلس خبرگان رهبری این دوره از استان تهران، 54 نفر ثبت نام کردند. به گزارش ایسنا، جلسه کمیسیون بازرسی تبلیغات انتخابات مجلس خبرگان رهبری، با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران گفت: در روزهای نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان ساعت کار ادارت، سازمان ها و ... با دو ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۹   + ۴۵ سایت دیگر  
شورای عالی شهرسازی از تقاضای استانداری تهران و اداره کل راه و شهرسازی استان تهران برای تأسیس شهر جدید خوارزمی در اراضی معوض شهرک زیتون خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
محسنی بندپی با صدور حکمی مجتبی مرادی نوروزی را به سمت مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران منصوب کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۴    
پنجاه و سومین جلسه کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی کلانشهر تهران به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و دبیری سازمان نوسازی شهرداری تهران با سرفصل حل و فصل موضوع های حقوقی بافتهای فرسوده برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آئین معارفه نادر هنرمند به عنوان مدیر جدید حراست فرمانداری اسلامشهر با حضور معاونین مدیر کل حراست استانداری تهران در دفتر فرماندار شهرستان برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
با حضور استاندار تهران، مراسم تکریم و معارفه مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با بیان اینکه شهرستان پیشوا از مرکز درمانی محروم است اعلام کرد: 70 میلیارد تومان اعتبار برای سرعت بخشیدن به احداث این بیمارستان اختصاص یافت.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
استاندار تهران در نشست شورای زکات از پرداخت بالغ بر 64 میلیارد تومان زکات در سال 1399 توسط مردم نیکوکار استان تهران خبر داد. به گزارش بازارکاربه نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،صبح امروز چهارشنبه،هشتم اردیبهشت ماه،مصادف با 15 رمضان المبارک و میلاد امام حسن مجتبی (ع) ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۶    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: دلیلی برای ذخیره سازی میوه تولید داخل وجود ندارد چرا که ذخیره سازی یک شوک به بازار است و میوه ای که باید فروخته شود یک ماه در انبارها و سردخانه ها به نیت کاهش قیمت نگهداری می شود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار تهران در جلسه شورای جفاظت از منابع آب گفت: با توجه به کاهش بارندگی از ابتدای سال آبی تاکنون در استان تهران عملیاتی نمودن مصوبات سازگاری با کم آبی در راستای مدیریت منابع آبی در سال جاری ضرورری می باشد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۳    
در راستای آموزش عوامل اجرایی انتخابات 1400، وبینار تربیت مدرس و آموزش عوامل ستادی انتخابات به صورت غیر حضوری و در بستر فضای مجازی با حضور فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران، قائم مقام هیات نظارت بر انتخابات استان و شهر تهران، معاون عملیات فرمانداهی انتظامی تهران بزرگ ...
معاون عمرانی استانداری تهران در جلسه کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل ونقل استان بر احصای نکات اولویت دار دستگاه های اجرایی عضوکمیسیون جهت بهبود ایمنی حمل ونقل درراه های برون شهری پایتخت تاکید کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۴    
اولین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان در سال 1400 با موضوع راهبری کاهش تصادفات استان در استانداری تهران و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
پیرو جلسات مدیریتی و دیدار معاونین شهردار تهران و مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب با وزیرراه و شهرسازی، استانداری تهران و فرمانده انتظامی تهران بزرگ ، جلسه بررسی انتقال و جاه به جایی عوارضی تهران – قم در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب برگزار شد و پیشنهاد گردید با توجه به مشکلاتی که این عوارضی برای ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به اینکه 438 نقطه پرخطر در سطح استان داریم که 322 نقطه ایمن شده از کاهش 2.5 درصدی تلفات منجر به فوت در سال گذشته خبرداد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
محسن مختاری رئیس هسته گزینش استانداری به عنوان رئیس هیئت دوم تخلفات اداری استانداری تهران انتخاب شد.