دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۲:۲۴Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فنی و حرفه ای»

فکر شهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: امام جمعه دشتی گفت: آموزش های نوین کشاورزی در بخش روستایی دشتی گسترش یابد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، حجت الاسلام علی زاهد دوست صبح دوشنبه در نشست با مدیرکل فنی و حرفه ای استان بوشهر اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
بوشهر- مدیر کل فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: در حال حاضر 750 مهارت در کارگاه های فنی حرفه ای سطح استان بوشهر توسط مربیان توانمند این مهارتها ارائه می شود.
ایمیدرو   ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نخستین نشست هم اندیشی تدوین سند حرفه صنعت گوهرسنگ کشور با حضور دست اندرکاران سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و متخصصان و فعالان حوزه گوهرسنگ کشور برگزار شد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از ارائه آموزش های مهارتی برای 674 هنرجو در 9 شهرستان، با مشارکت اداره کل فنی و حرفه ای استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فنی و حرفه ای استان کرمان با بیان اینکه نرخ بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی دو برابر افراد کم سواد است، گفت: بیش از 30 رشته دانشگاهی داریم که هیچ بازار کاری ندارند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۰ ساعت پیش    
با حضور فرماندار ویژه شهرستان مرودشت جلسه ای به منظور همکاری بین دستگاهی با اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ریاست زندان و رئیس فنی و حرفه ای این شهرستان برای برگزاری آموزش های حرفه ای صنایع دستی به مددجویان زندان در این شهرستان برگزار شد و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: بر اساس ظرفیت های منطقه ای در سال جاری بیش از 650 حرفه در کارگاه های آموزش فنی و حرفه ای به فراگیران ارائه شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۲    
بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فن آوری و فن بازار" با هدف ارائه آخرین دستاوردهای محققان، پژوهشگران و فناوران، از یک سو و دریافت نیازهای پژوهشی و فناوری از سوی دیگر با حضور دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی، مراکز رشد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان کارشناس و مدرس برق و تاسیسات برقی فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: با مصرف غیرایمن انرژی، امکان بروز حوادث الکتریکی وجود دارد.
کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۱:۰۱    
شرکت شهرک های صنعتی با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بنا به جذب نیروهای در سه رشته تراشکاری، جوشکاری واپراتور دستگاه سی ان سی دارد. نیروهایی که به گفته مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بعد از آموزش به صورت تضمینی وارد بازار کار می شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - شیراز - محمد صداقت : در جلسه مشترک مدیرعامل و معاونان شرکت شهرک های صنعتی فارس با مدیرکل و مدیران اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، در خصوص گسترش و ارتقای همکاری ها به منظور توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی کاربردی به صنعتگران و متقاضیان جویای کار در شهرک ها ونواحی صنعتی استان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - احسان میرزاده : مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خراسان رضوی از جذب صد درصدی مهارت آموزان در محیط واقعی کار خبر داد. افشین رحیمی در گفت وگو با دنیای اقتصاد با اشاره به علاقه اصناف و صنایع به جذب نیروهای خروجی طرح های آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان مهارت آموزی در محیط واقعی کار ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۱:۱۶    
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان گفت: با هدف بررسی صلاحیت، مهارت و توانمندی رانندگان در کنترل نحوه بارگیری و مهار بار، نحوه ارزیابی وضعیت ایمنی وسیله نقلیه چهارمین مرحله سنجش مهارت برگزارشد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۳۰    
شهردار باغبادران از امضای تفاهمنامه همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان لنجان و شهرداری باغبادران خبر داد. حجت ا... امینی افزود:این تفاهمنامه با موضوع انجام فعالیت های آموزشی و پژوهشی و هم افزایی در بهره برداری از پتانسیل ها و امکانات دو مجموعه به ویژه در ارتقای کیفیت برگزاری دوره های آموزشی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۲    
پنل تخصصی گرامیداشت روز جهانی افراد دارای معلولیت با حضور علی محمد قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور، غلامحسین حسینی نیا رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، حمید طریفی حسینی رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی و جمعی از تشکل های فعال در حوزه افراد دارای معلولیت برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
زنجان-رئیس اداره نظام مهندسی راه و شهرسازی استان زنجان گفت: کارگران ساختمانی در استان باید از فنی و حرفه ای کارت مهارت دریافت کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۵    
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان البرز با بیان اینکه یکی از افتخارات ما در این دانشگاه ، مدرک تحصیلی همراه با اشتغال است، گفت: بنابراین تعداد دانشجویان فارغ التحصیل بیکار بسیار اندک هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: احیای دیپلماسی مهارت ضرورتی، انکارناپذیر در توسعه مهارت آموزی منابع انسانی در مسیر شکوفایی اقتصادی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۴    
ایسنا/زنجان مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان زنجان گفت: مراکز آموزش جوار کارگاهی، مراکزی هستند که به منظور گسترش آموزش های فنی وحرفه ای و تأمین نیروی کار ماهر مورد نیاز صنایع و واحدهای تولیدی تأسیس و راه اندازی می شوند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان گفت: اولویت آموزش فنی و حرفه ای، تبدیل جوانان به ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی به نیروهای کارآمد است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۱    
رشته های درسی متناسب با حوزه های مرزی راه اندازی شود
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۵    
مختاران با اشاره به برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت: توسعه آموزش های فنی و حرفه ای کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد درآمد در جامعه را به همراه خواهد داشت.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۱    
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان زنجان گفت: سومین جلسه مشترک شورای مهارت استان و کارگروه ارتقاء اقتصادی و مشارکت های مردمی در زنجان برگزار شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان با توجه به اینکه معلولان به واسطه نداشتن مهارت های حرفه ای بیشتر در معرض آسیب ها قرار دارند گفت: آموزش های فنی و حرفه ای هم اینک به منظور اشتغال پایدار به معلولان این استان ارائه می شود.
آوای رودکوف   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۱:۲۶    
سرپرست و کارشناسان مرکز آموزش فنی و حرفه ای با دادستان شهرستان بهمئی دیدار و گفتگو کرد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قم، علیرضا رحیمی پیش از ظهر امروز در برنامه ی "زنگ پژوهش" که همزمان با آغازین هفته ی پژوهش با حضور سید مهدی قریشی معاون توسعه مدیریت ومنابع استانداری، مدیر کل پارک علم و فناوری استان، مدیر کل فنی و حرفه ای قم ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با روز جهانی معلولان شهردار مشهد از موسسه خیریه نگهداری معلولین ذهنی و بی سرپرست شهید بهشتی (شکوه مهر) و دپارتمان آموزش فنی و حرفه ای توان یابان بازدید کرد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اولین دوره مسابقات استانی در رشته آشپزی غذا های سنتی و ایرانی در حاشیه جشنواره قورمه مهریز برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
درویشی گفت: از میان آسیب های اجتماعی، مشکل بیکاری برای افراد دارای معلولیت در جامعه بدلیل شرایط خاص ایشان بیشتراز سایر قشرها مشهود است از اینرو زمینه فراگیری مهارت برای 129معلول در استان فراهم شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۱    
کرج (پانا) - معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز از اجرای طرح آموزش مهارت های کار با رایانه ویژه سوادآموزان با همکاری هنرستان های فنی و حرفه ای خبرداد. ...
سرپرست اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان گفت: آموزش مهارتی زمینه ساز تربیت نیروی متخصص و کارآفرین به منظور رونق تولید و اشتغال آفرینی است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۳    
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان با نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
دوره آموزشی "آشنایی با قوانین تامین اجتماعی" ویژه تشکلات کارفرمائی بصورت حضوری در مرکز آموزش فنی و حرفه ای (1) برگزار گردید.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان و مدیرکل بهزیستی استان بر توانمندسازی مهارتی گروه هدف تحت پوشش برای اشتغال آفرینی و رسیدن به اشتغال پایدار تاکیدکردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۶    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی از تخفیف 30 درصدی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان برای معلولین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۱    
نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: آموزش فنی وحرفه ای باید به یک ارزش تبدیل شود ومتولیان فرهنگ عمومی، روحانیون، علما و اندیشمندان تلاش کنند جایگاه مهارت بعنوان یک ارزش در فرهنگ عمومی تبدیل شود
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
خوابگاه دخترانه حاجیه خانم محترم شهبازی وابسته به دانشکده فنی و حرفه ای نهاوند با حضور مسئولان شهرستان افتتاح شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر رفاه، افزایش توانمندی معلولان با آموزش های فنی و حرفه ای و توجه به اشتغال معلولان را، از اولویت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
وی با بیان اینکه از طرفی به دلیل کمبود تجهیزات تنها 28 درصد دانش آموزان استان رشته های فنی و حرفه ای را دنبال کرده اند، افزود: 505 مدرسه کانکسی و 300 مدرسه سنگی و کپری در این استان وجود دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۸    
به منظور هماهنگی برای معرفی جامعه هدف برای آموزش و دریافت مدرک فنی، جلسه ای با حضور داود فهیم سرپرست اداره، مریم آموزگار رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان شهریار، معاونین و مسئولین حوزه های تخصصی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه گفت : در مرحله اول دوره حدود 600 متقاضی در این دوره ها ثبت نام کردند که بعد از برگزاری آزمون حدود 225 نفر پذیرفته و آماده حضور در دوره های نفت و گاز هستند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
جلیل شهریاری گفت: شاغلین در حوزه صنایع دستی از مزایای گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای بهرمند می شوند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۹    
بسیاری از مشاغل در حوزه های مختلف نیازمند دریافت کارت مهارت هستند، در نتیجه کارگران بیش از هر چیز نیاز به کارت مهارت فنی و حرفه ای دارند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اهداف فنی و حرفه ای آموزش مهارت برای ایجاد شغل بوده و رسالت آن تربیت تکنیسین و پرورش نیروی متخصص خواهد بود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۴    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان در خصوص مسابقات آزاد مهارت گفت این رقابت میان داوطلبین دارای مهارت در رسته های فنی و حرفه ای با مدیریت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار می شود.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از تدوین طرح اساسنامه این سازمان در مجلس شورای اسلامی پیرو نشست های متعدد با اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی مبنی خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۹    
به گزارش ایرنا؛ رییس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش البرز در آیین تجلیل از هنرجویان برتر که با حضور مادر شهید رضا پناهی از شهدای دانش آموز دوران دفاع مقدس برگزار شد، گفت: در این دوره از مسابقات 13 تیم سه تا هفت نفره از هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش البرز به رقابت پرداختند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل گفت: یک هزار و هفتصد و پنجاه نفر واجد شرایط دریافت تسهیلات مهارت آموزی توسط قرارگاه مهارت آموزی استان اردبیل شناسایی شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۶    
چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در فارس با حضور 40 تیم از سراسر استان فارس آغاز به کار کرد. شرکت کنندگان در این رویداد تا یازدهم آذرماه در دانشکده فنی و حرفه ای شهید باهنر شیراز با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۶    
چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در فارس با حضور 40 تیم از سراسر استان فارس آغاز به کار کرد. شرکت کنندگان در این رویداد تا یازدهم آذرماه در دانشکده فنی و حرفه ای شهید باهنر شیراز با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.