یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۷:۱۴Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فنی و حرفه ای»

هورگان   ۹ ساعت پیش    
بخش مکانیک خودرو هنرستان فنی و حرفه ای باهنر نی ریز
سازمان بهزیستی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
کارگاه آموزش مدیریت کسب وکار وآشنایی با خدمات اداره فنی وحرفه ای و قوانین کاروبیمه به مدت دو روز درمرکز مثبت زندگی کد 1721 ویژه بانوان سرپرست خانوار برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه در حال حاضر یک دوره آموزشی تعمیر و نگهداری خودرو با شرکت نمایندگانی از هفت کشور حوزه غرب آفریقا از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشورمان در حال برگزاری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای لرستان از برگزاری مسابقۀ آزاد مهارت در رشته رباتیک بین دانش آموزان این استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۳    
وزارت کار، سازمان تأمین اجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای بر الزام مقرری بگیران بیکاری به آموزش مهارتی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای و اجرای ماده 9 قانون بیمه بیکاری به توافق رسیدند.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۱    
وزارت کار، سازمان تأمین اجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای بر سر الزام مقرری بگیران بیکاری به آموزش مهارتی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای و اجرای ماده 9قانون بیمه بیکاری به توافق رسیدند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نقدینه - سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: شرکت مقرری بگیران بیکاری در دوره های مهارت آموزی سازمان فنی و حرفه ای الزامی است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، دریافت بیمه بیکاری در گذشته، قانون و مقررات خود را داشت و مدتی دستخوش تغییر نشده بود ...
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۴۸   + ۴۵ سایت دیگر  
وزارت کار، سازمان تأمین اجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای بر سر الزام مقرری بگیران بیکاری به آموزش مهارتی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای و اجرای ماده 9قانون بیمه بیکاری به توافق رسیدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
وزارت کار، سازمان تأمین اجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای بر سر الزام مقرری بگیران بیکاری به آموزش مهارتی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای و اجرای ماده 9قانون بیمه بیکاری به توافق رسیدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
تمامی مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی و فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، در تمامی مقاطع فردا غیرحضوری برگزار می شود.
ربیع   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
زهرا نصیری به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مدیر اداره آموزش و تعالی منابع انسانی هلدینگ پترو پالایش اصفهان در گفتگو با روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پترو پالایش اصفهان گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان با حضور در آموزشکده فنی و حرفه ای دختران شعبه قائم زنجان، رای خود را به صندوق انداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
اسامی پذیرفته شدگان نهایی تکمیل ظرفیت کد رشته محل های مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای بهمن 1402 اعلام شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۲    
فرماندار کرج و رئیس مرکز حوزه انتخابیه کرج،فردیس و اشتهارد گفت: در لبیک به فرمان رهبر عزیزمان به دنبال ایجاد مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو هستیم. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اسامی پذیرفته شدگان نهایی تکمیل ظرفیت (ظرفیت های خالی مانده) کدرشته محل های مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای (بهمن ماه سال 1402) اعلام شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۸    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به منظور افزایش مشارکت مردمی در انتخابات، انجمن علمی دانش آموزی شهید فخری زاده هنرستان فنی و حرفه ای شبانه روزی شهید باهنر فردوس ایستگاه تبلیغاتی هوشمند، راه اندازی کرد. ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
حبیب بهادری، امروز (نهم اسفندماه)، در نشست صمیمی هنرجویان دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه فاطمه الزهرا سلام الله علیها، در خصوص جایگاه انتخابات در حل مشکلات کشور و تأثیر مشارکت مردم در پیشرفت و تحول کشور اظهار کرد ...
دانشگاه هرمزگان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۷    
مجتمع آموزش عالی میناب با همکاری دانشکده فنی و حرفه ای برگزار می کند 0 0 بازدید امروز: 11 بازدید کل: 39
قم فردا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۲    
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان قم گفت: انتخابات مهم ترین و بارزترین نوع مشارکت افراد در عرصه سیاسی و اجتماع است که روح تازه و شور و تحول نوینی به کالبد جامعه می دمد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۱   + ۹۱ سایت دیگر  
وزارت کار، سازمان تامین اجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای بر الزام مقرری بگیران بیکاری به آموزش مهارتی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای به توافق رسیدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهدی ملک مدیر کل راه و شهرسازی استان اظهار کرد: با هدف ارتقای توانمندی ساکنان محلات کم برخوردار و بافت فرسوده تفاهم نامه ای بین اداره کل راه و شهرسازی به نمایندگی شرکت بازآفرینی ایران با اداره کل آموزش فنی و ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۲    
یکی از مربیان رسمی سازمان فنی و حرفه ای گفت: هیأت تخلفات سازمان فنی و حرفه ای در حکمی برای من، کسرِ یک سوم از حقوق به مدت شش ماه و توبیخ کتبی و درج در پرونده صادر کرده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۰    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ اداره آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش استان در راستای بهره وری آموزش ها و نحوه نگاشت طراحی یادگیری (طرح درس مبتنی بر برنامه درس ملی) ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:تفاهم نامه همکاری با دانشگاه های فنی و حرفه ای پسرانه و دخترانه استان انعقاد شد. ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۴۲    
در گفتگو با رئیس اداره فنی و حرفه ای لارستان انجام گرفت:
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان غربی گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای استان درصدد ایجاد فضایی است تا دانشجویان در آن فضا بتوانند شناخت بهتری نسبت به امامت و به خصوص حضرت حجت پیدا کنند و مسابقه کتابخوانی او خواهد آمد در همین راستا برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان از اعزام دانشجویان این دانشگاه به اردو راهیان نور خبر داد و گفت: این دانشجویان از یادمان های اروند رود، شلمچه، دوکوهه، فکه، طلائیه، هویزه و معراج شهدا در مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می کنند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر آموزشکده فنی و حرفه ای پروفسور حسابی شیروان گفت: 40 نفر از دانشجویان پسر این آموزشکده به اردوی راهیان نور عملیات مناطق جنوب اعزام شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - وزیر کار کشور عمان ظرفیت های مهارتی و امکانات آموزش فنی و حرفه ای ایران را بسیار بالا توصیف کرد و خواستار گسترش همکاری ها در این بخش شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۳    
ایسنا/البرز وزیر کار سلطنت عمان گفت: هرچند سلطنت عمان در بحث آموزش نیروی کار خود اقدامات مناسبی انجام می دهد ولی برای ارتقای کیفیت و کمیت این آموزش ها از همکاری با سازمان فنی حرفه ای ایران استقبال می کند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۷    
رئیس دانشگاه فنی وحرفه ای مازندران با اشاره به اینکه مشارکت و انتخاب اصلح در انتخابات مورد توجه قرار گیرد، گفت: دانشجویان برای مشارکت حداکثری نقش آفرینی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
کرج – ایرنا - معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد: بیش از چهار میلیون و 500 هزار نفر طی 2 سال گذشته در مراکز دولتی و خصوصی کشور مهارت های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: در مرکز تربیت مربی کرج امکان میزبانی از 1000 مهارت آموز وجود دارد و در حال حاضر مهارت آموزانی از هفت کشور در این مرکز، آموزش می بینند.
پایگاه خبری کوه سرفراز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای توسعه راهبری مدیریت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان با حضور اعضای کارگروه مربوطه در محل این اداره کل برگزار شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
محاد سعید بن باعوین وزیر کار سلطنت عمان که با هدف آشنایی با ظرفیت های اقتصادی شرکت های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و برگزاری نشست های دوجانبه در حوزه های کار، اشتغال و آموزش های فنی و حرفه ای به ایران سفر کرده است ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۴    
نشست بصیرتی رای اولی ها همراه با پرسش و پاسخ در هنرستان فنی و حرفه ای چهل شهید شهرستان آمل برگزار شد.
پایگاه خبری روزنگار البرز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۱    
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ با توجه به تعیین دیپلماسی مهارت به عنوان یکی از راهبردهای اساسی سازمان آموزش فنی و حرفه ای، این سیاست می تواند به بحران تکنولوژی و آموزش نیروهای واحد در کشورهای دیگر کمک شایانی کند. ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
یزد_ اولین نشست اعضای گروه جهادی سفیران مهارت در محل دپارتمان کارآفرینی و نوآوری آیت الله خامنه ای فنی و حرفه ای استان یزد برگزار شد. به گزارش سایت خبری تحلیلی انتهاج یزد به نقل از رسانه گروه جهادی سفیران مهارت استان یزد، این گروه جهادی در تاریخ شنبه 5 اسفند ماه 1402 اولین نشست با [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای همدان گفت: در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و توانمند سازی زندانیان برای بازگشت به جامعه و خانواده، 2 هزار و 148 زندانی از ابتدای سالجاری تاکنون آموزش های مهارتی را فراگرفتند.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سعیده علیپور:به تازگی سازمان ملی مهاجرت جزئیات طرح جذب و مدیریت منابع مالی و سپرده گذاری اتباع و مهاجرین را اعلام کرد. اما آنچه در این طرح از منظر برخی از کاربران شبکه های اجتماعی عجیب و توهین آمیز به ایرانی ها تلقی شده ...
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اولین مرکز تخصصی آموزش صنایع شیلاتی و بندری کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان دیر استان بوشهر به بهره برداری رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۳۰    
دومین یادواره شهید گمنام دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران امروز با حضور آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۶    
کارگاه آموزشی دومین جشنواره صنایع دستی خلاق ویژه دانش آموزان فنی و حرفه ای و کارودانش استان اصفهان امروز دوشنبه هفتم اسفند در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار شد.
اولین مرکز آموزش فنی وحرفه ای صنایع دریایی و شیلات و بندری شهرستان دیّر با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
همه فعالیت های آموزشی در مشهد و خراسان رضوی برای سه شنبه و چهارشنبه غیرحضوری شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۲    
سرخط خبرها: افتخار آفرینی خانواده قرآنی ایران خودرو خراسان همایش مدیریت انرژی در 1403 برگزار شد افزایش تعامل آموزشی و مهارتی ایران خودرو خراسان با سازمان فنی و حرفه ای تکرار قهرمانی تیم حراست در مسابقات والیبال
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۶۷ سایت دیگر  
جواد خدائی، معاون استاندار خراسان رضوی: با توجه به برودت هوا و به منظور مصرف انرژی با تصویب ستاد انرژی استان مقرر شد کلیه فعالیت های آموزشی اعم از مهدکودک ها، مدارس، مراکز فنی و حرفه ای و دانشگاه ها در سراسر استان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 8 و 9 اسفند 1402 ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای و کار و دانش اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه صنایع دستی خلاق، هویت ماندگار اصفهان است، گفت: خلاقیت، اساسی ترین و مهم ترین رکن جشنواره صنایع دستی خلاق سال جاری است.