یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۶:۳۰Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دامغان»

باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان گفت: 256 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان در راستای پیشگیری از زمین خواری و جلوگیری از تصرف اراضی ملی، تثبیت مالکیت شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان گفت: 256 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان در راستای پیشگیری از زمین خواری و جلوگیری از تصرف اراضی ملی، تثبیت مالکیت شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۰    
دانشجوی کارشناسی ارشد رشته حقوق گرایش حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد اسلامی دامغان به قله نقره سر با ارتفاع 2 هزار و 60 متر صعود کرد.
فیلمبرداری تله فیلم آفتِ گندم به کارگردانی حسین ابراهیمی دستگردی در شهر دامغان آغاز شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، در اعلام شامگاه جمعه سامانه ماسک، همچنان شهرستان های سمنان، شاهرود، گرمسار و دامغان در وضعیت نارنجی کرونایی باقی ماندند. وضعیت زرد کرونایی شهرستان های مهدیشهر و سرخه نیز حفظ شد و تنها تغییر در استان سمنان تبدیل وضعیت آرادان از آبی به زرد بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان در یک روز تعطیل کاری امروز جمعه به روستاهای مناطق جنوبی دامغان و شاهرود سفر و از نزدیک مشکلات مردم این نواحی محروم را رصد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۹    
نماینده مردم دامغان در جلسه پیگیری راه اندازی دی کلینیک 50 تختخوابی دامغان گفت: تصمیم جمعی بر این شد تا مرکز درمانی رضائی به عنوان دی کلینیک دامغان در جلسه ای با حضور استاندار محترم و رئیس دانشگاه پزشکی سمنان مطرح و مصوب شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
این روزها باغداران دامغانی ، مشغول برداشت محصول گردو از 540 هکتار از باغ های سیصد ساله خود هستند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۶    
امام جمعه دامغان گفت: وحدت مسلمین راه نفوذ دشمنان اسلام را مسدود می کند، هوشیار باشیم که با دامن زدن به اختلافات زمینه نفوذ دشمنان مشترک مسلمین را فراهم نکنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دامغان- امام جمعه دامغان با بیان اینکه دشمنان به سرکردگی آمریکا به دنبال اختلاف افکنی بین مسلمانان است، گفت: عداوت دشمنان نه شیعه می شناسد و نه سنی لذا باید هوشیار بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- امام جمعه دامغان گفت: هفته وحدت، فرصتی برای تکیه بر مشترکات دینی بین شیعه و سنی و توجه بر وحدت و همدلی بیشتر و جلوگیری از نفوذ دشمن است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۴    
سرپرست دانشکده داروسازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در مراسمی با حضور اعضای شورای دانشگاه و رئیس واحد دامغان معرفی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز فنی و حرفه ای برادران دامغان گفت: 2 مرکز آزاد زیر نظر فنی و حرفه ای، با عنوان مرکز آموزش جهش و مرکز بین کارگاهی صنعت خودرو در دامغان آغاز به کار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت آغاز هفته وحدت و تربیت بدنی ، همایش پیاده روی خانوادگی درگرمسار، دامغان و ایوان کی برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۲:۳۰    
سمنان - امام جمعه دامغان آیین های تودیع و معارفه را عبرت آموز دانست و گفت: دل بستن به پست ها و مسئولیت ها بامدیریت اسلامی و خدمت به مردم در تضاد است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۴    
با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان ماموریت 9 ساله مسلم نصرتی در شهرداری دامغان پایان یافت و سیدمحمد تقوی به عنوان شهردار دامغان معارفه شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۴    
رئیس شورای اسلامی شهر دامغان از وقوع 700 فقره تصادف درون شهری طی سال گذشته در شهرستان دامغان خبر داد و بیان کرد: برای اصلاح نقاط حادثه خیز شهرستان به 30 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دامغان- رئیس شورای اسلامی شهر دامغان با بیان اینکه شهرداری دامغان 20 میلیارد تومان از دستگاه های اجرایی مطالبه دارد، گفت: سهم شهرداری از محل جرائم رانندگی باید افزایش یابد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۹    
تیم های والیبال نشسته جانبازان و معلولان سمنان، شاهرود، دامغان و فارس به مناسبت بزرگداشت هفته پاراالمپیک با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان، تیم دامغان به عنوان قهرمان این دوره از مسابقات شناخته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- سیدمحمد تقوی روز پنجشنبه در آیینی با حضور مسوولان استان سمنان و شهرستان دامغان به عنوان شهردار این شهر معرفی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۲    
به مناسبت هفته خوشنویسی کارگاه خوشنویسی در مجتمع فرهنگی و هنری شهید شاهچراغی دامغان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۲    
نمایشگاه خوشنویسی آثار هنرمندان و هنرجویان انجمن خوشنویسان دامغان در مجتمع فرهنگی و هنری شهید شاهچراغی برپا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت در ادامه سفر دو روزه به سمنان، ضمن بررسی مشکلات واحد های تولیدی دامغان و شاهرود ، از توسعه و تامین زیرساخت های صنعتی در این دو شهرستان خبر داد.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۲    
علی رسولیان در جریان سفر دو روزه خود به استان سمنان از تخصیص اعتبار 14 میلیارد تومانی به شهرک صنعتی دامغان خبرداد و گفت : جهت افزایش زیر بنای نواحی صنعتی این شهرستان به مساحت 580هکتار در مجمع عمومی صنایع کوچک مصوب و عملی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- علی رسولیان معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران روز چهارشنبه به همراه سید محمد رضا هاشمی استاندار سمنان از سه واحد صنعتی و تولیدی دامغان بازدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۵    
دامغان- مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با هدف تقویت زیرساخت های تولیدی در شهرک صنعتی دامغان، 140 میلیارد تومان پروژه در این شهرستان اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- معاون وزیر صنعت معدن و تجارت، درباره تقویت واحدهای صنعتی گفت: 140 میلیارد ریال اعتبار طرح بخش زیر ساختی شهرک صنعتی دامغان در حال اجرا است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۸    
ایسنا/سمنان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از وجود 1980 طرح زیرساختی در حال اجرا در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۵    
گروه استان ها- استاندار سمنان با تأکید بر اینکه تأمین برق واحدهای صنعتی یک ضرورت انکارناپذیر است گفت: بسیاری از سرمایه گذاران قصد سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی نظیر شهرک صنعتی دامغان را دارند؛ اما به دلیل کمبود برق به مشکل برخورده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها- امام جمعه دامغان با اشاره به ظرفیت بالا و افتخارات ورزش جانبازان و معلولان این شهرستان خواستار رفع کمبود ها و مشکلات اماکن، امکانات و تجهیزات در این بخش شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دامغان- معاون وزیر صمت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با حضور در شهرک صنعتی دامغان از سه پروژه شامل دو طرح صنعتی و یک پروژه برق رسانی بازدید کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۲    
سه نمایش ارائه شده از سوی انجمن هنرهای نمایشی شهرستان دامغان در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری شهید شاهچراغی با حضور کارشناسان انجمن هنر های نمایشی بازبینی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
علی رسولیان معاون وزیر صمت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با حضور در شهرک صنعتی دامغان از طرح صنعتی " مجتمع فولاد گلستان" بازدید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران روز چهارشنبه در جریان دومین روز از سفر 2 روزه خود به استان سمنان با حضور در شهرک صنعتی دامغان از شرکت طرح صنعتی "صنایع فرو آلیاژ پارس"، امکانات زیربنایی و آخرین وضعیت زیرساخت های شهرک صنعتی دامغان بازدید می کند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۷    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی دامغان عنوان کرد که با راه اندازی انجمن علمی تربیت بدنی در این دانشگاه موافقت شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
علی رسولیان معاون وزیر صمت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با حضور در شهرک صنعتی دامغان از شرکت " صنایع چوب حیدرهایی" بازدید کرد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
3 خوابگاه دخترانه دانشجویی جدید به همت بنیاد 15 خرداد وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام، در دامغان، ارومیه و سنندج احداث و تحویل وزارتخانه های علوم و بهداشت شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
انحراف از جاده خودروی ساندرو در محور دامغان به سمنان 3 نفر مصدوم بر جای گذاشت
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- خوابگاه دانشجویی 15 خرداد دانشکده بهداشت دامغان با حضور ویدئوکنفرانسی محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بهره برداری شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۵    
به مناسبت هفته تربیت بدنی و پاراالمپیک، مراسم تجلیل از قهرمانان پیشکسوت پاراتیرانداز دامغان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دامغان- امام جمعه دامغان با بیان اینکه حفظ منابع طبیعی پیوست فرهنگی می طلبد، گفت: ضرورت دارد تا دستگاه های فرهنگی شهرستان در این زمینه دقت نظر داشته باشند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۷    
کارگاه و نمایشگاه خوشنویسی به مناسبت هفته خوشنویسی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۹    
رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان گفت: همایش پیاده روی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی دامغان به مناسبت روز تربیت بدنی با هدف ایجاد نشاط و شادابی و ترویج ورزش برگزار شد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان از آغاز عملیات نصب تجهیزات برقی، ترانسفورماتور های قدرت و کمکی پروژه احداث پست 63.20 کیلوولت صنعتی دامغان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
واژگونی خودروی کوئیک و پژو پارس در جاده سمنان - دامغان ، 8 مصدوم بر جای گذاشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۹    
هر ساله با شروع فصل پاییز عملیات زهرگیری و تولید پادزهر از مارهای افعی شاخدار منطقه مارکوه دامغان ناجی افرادی است که در اقصی نقاط ایران به مارگزیدگی دچار می شوند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای مهندس صباغیان مسئول فنی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان از نمونه برداری از کود کلرو پتاسیم تخلیه شده در انبار مرکزی شهرستان دامغان خبر داد مهندس صباغیان با اعلام این مطلب فزودند: ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای خالق مسئول بازرگانی استان سمنان از کیسه گیری کود اوره فله در انبار دامغان خبر داد مهندس خالق با اعلام این مطلب افزودند: ...
شب شعر با حضور معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و شاعر برجسته کشوری و نیز شاعران و اهالی فرهنگ و ادب شهرستان دامغان در تالار منوچهری دامغانی برگزار شد.