سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۹:۱۴Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاوره حقوقی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی در تعطیلات نوروز 1402 تعطیلات نوروزی 1402 نیز نزدیک است و داریم به پایان سال می رسیم. در تعطیلات ممکن است اتفاق های مختلفی رخ دهد که برای آن ها آماده نبوده و نتوانید به درستی نسبت به آن ها واکنش نشان دهید.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۱:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
بعد از فوت مادر، مسائل مختلفی در میان وراث وی مطرح شده که نیازمند حل وفصل، مطابق مقررات قانونی است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ در حال حاضر اغلب پرونده هایی که در مراجع قضایی وجود دارد مربوط به تقسیم ارث و نحوه اجرا و تقسیم آن است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ زمانی که صیغه عقد بین خانم و آقایی جاری می شود، در واقعاً قراردادی بین این دو نفر شکل گرفته است که یک سری مسئولیت ها برای هر دو نفر دارد که در صورت رسیدگی نکردن به این وظایف طرف دیگر می تواند عقد را به هم زند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۵۸   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با بیان اینکه امکان مشاوره حقوقی ایرانیان خارج از کشور با قوه قضائیه فراهم شده، گفت: در حال راه اندازی مرکزی هستیم که 24 ساعته پاسخگوی تلفن ایرانیان خارج از کشور باشد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ در شهرنشینی واژه ای که دارای اهمیت بسیار است آپارتمان است. محل زندگی که انسان ها با هم در چندین طبقه زندگی می کنند آپارتمان نام دارد و این برخلاف خانه های سنتی است که دارای یک پشت بام هستند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ شاید در مورد طلاق به دلیل ناباروری مردانه، طلاق به دلیل بیماری زنانه و دلایل دیگر شنیده باشید اما طلاق به دلیل نخواستن فرزند کمی عجیب و متأسفانه بسیار رایج است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
در حال حاضر این سامانه در همه استان های کشور برقرار شده و مشاوره حقوقی به مردم ارائه می دهد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ اگر طلبکار به دنبال توقیف اموال بدهکار باشد باید بداند که امکان توقیف بسیاری از اموال را ندارد.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۲    
اگر به دنبال پذیرش تحصیلی یا درصدد طلاق هستید، اگر تصادف کرده اید یا متهم به جرم شده اید، به یک وکیل خوب نیاز دارید. این موارد تنها چند نمونه از دلایل بی پایان نیاز به مشاوره حقوقی را نشان می دهد. موسسه مشاوره حقوقی عدل با ارائه مشاوره و خدمات حضوری و آنلاین در این راستا فعالیت می کند ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ گاهی اوقات بر اثر بی توجهی پولی به حساب دیگری واریز می گردد. چگونه می توان آن را پس گرفت؟ سوالی پر تکرار که افراد در این شرایط پر استرس می پرسند.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۱۷    
هرگز نباید در مواجهه با مسائل پیچیده حقوقی یا اخلاقی، بدون اطلاعات وارد عمل شد. مشاوره حقوقی تلفنی یا حضوری و ... با منابع قابل اعتماد، آن هم زمانی که پیچیدگی های این حوزه در دنیای واقعی تبدیل به چالش می شود، تنها به کمک یک مشاور قابل حل است. ...
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
با مصوبه نمایندگان مجلس تمامی صاحبان حرف و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی، داروخانه ها، دامپزشکی و فروشندگان تجهیزات پزشکی و اشخاص شاغل در کسب و کارهای حقوقی اعم از وکالت و مشاوره حقوقی و خانواده مکلف به استفاده از پایانه فروشگاهی شدند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
با تصویب نمایندگان مجلس، تمامی صاحبان حرفه و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی، داروخانه ها و دامپزشکی و فروشندگان تجهیزات پزشکی و اشخاص شاغل در کسب و کار های حقوقی اعم از وکالت و مشاوره حقوقی و خانواده مکلف به استفاده از پایانه فروشگاهی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
با تصویب مجلس، کلیه صاحبان حرف و مشاغل پزشکی، و شاغل در کسب و کارهای حقوقی اعم از وکالت و مشاوره حقوقی و خانواده مکلف به استفاده از پایانه فروشگاهی شدند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از ما ممکن است تحت شرایط قرار بگیریم که نیاز به وکیل یا مشاوره حقوقی داشته باشیم چرا که قطعا ما نمیتوانیم همانند یک وکیل حرفه ای بر قوانین و تبصره های آنها تسلط و اگاهی دقیق و کاملی داشته باشیم ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ با وجودی که سربازی در ایران اجباری است؛ اما برای افرادی که شرایط خاصی دارند، معافیت از خدمت وجود دارد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
طلاق توافقی نوعی از طلاق است که در آن زوجین، در مورد تمامی مواردی که در هنگام طلاق می بایست درباره آن ها تصمیم گرفته شود، توافق کنند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ یکی از مهم ترین و مرسوم ترین اختلافات در اختلافات حقوقی، توقیف کردن اموال است. توقیف اموال و توقیف ملک شرایط و قوانینی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز گفت: در 10 ماهه سال جاری، به 11830 نفر در مساجد و مصلی های استان مشاوره حقوقی ارائه شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی توسعه حل اختلاف استان اردبیل ، برنامه فرهنگی با عنوان مشاوره حقوقی با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل و توسعه حل اختلاف استان اردبیل در فرهنگسرای سوم خرداد جهت ارتقاء دانش حقوقی شهروندان برگزار شد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۰    
مشاوره حقوقی آنلاین؛ ماه های آخر سال معمولا زمانی است که بسیاری از کارمندان و بازنشستگان دوست دارند تا درباره درصد افزایش حقوق بدانند تا بتوانند برای سال آینده برنامه ریزی مالی انجام دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مشاوره حقوقی آنلاین، موضوعی است که شاید بارها در فضای مجازی با آن مواجه شده باشیم. تبلیغات خوش رنگ و لعابی که در صفحات مختلف مجازی وجود دارد و شما را ترغیب می کند تا در صورت مواجهه با مسأله حقوقی از این وکلا استفاده کنید اما آیا این نوع مشاوره پاسخگوی نیاز موکلین است؟
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اگر به دنبال معتبرترین موسسه حقوقی در تهران هستید، به شما مژده می دهیم که موسسه حقوقی زعفری رحقی با همکاری جمعی از وکلا و کارشناسان حقوقی آماده ارائه مشاوره حقوقی و خدمات وکالتی تخصصی به شهروندان گرامی می باشد. معتبرترین موسسه حقوقی ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ غالب مردم با این پرسش مواجه هستند که ارث باقی مانده از مادر بین فرزند دختر و پسر به تساوی تقسیم می گردد یا به تفاضل؟
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس کانون وکلای دادگستری استان قم با اشاره به اینکه در ایران بیشتر از استاندارد جهانی وکیل داریم، افزود: در ایران متاسفانه به دلیل هجمه هایی که در سریال ها و فیلم ها نسبت به وکلا انجام می شد و وکلا را آدم هایی شیطانی و گاهی کلاه بردار نشان می دادند سبب شده اقبال مردم از وکیل کم باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
متأسفانه شاهد بحران های زیادی در سطح جامعه هستیم و این امر باعث ایجاد تردیدها و ابهامات زیادی در جامعه می شود. هر روز اقدامات جدیدی تصویب می شود، فریب های زیادی در شبکه های اجتماعی وجود دارد. همچنین شک و ترس هم در شرکت ها و هم در هر نوع فعالیتی بیشتر می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۰    
مشاوره حقوقی تلفنی می تواند سریع ترین دسترسی شما به وکیل پایه یک دادگستری باشد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ اطلاع از این موضوع که نحوه تنظیم متن اجاره نامه دستی به صورت ساده چگونه است و میزان اعتبار آن تا چه اندازه است، برای طرفین قرارداد اجاره ضرورت دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۴    
مشاوره حقوقی می تواند در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری یا خانواده صورت گیرد. که می توان از موارد شایع آن به طلاق، مهریه، قراردادها، ملکی، شهرداری و ... اشاره کرد ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ مهریه های سنگین و زندانی شدن بسیاری از مردان، به دلیل عدم توانایی پرداخت این مهریه ها، از جمله مشکلاتی است که قوه قضاییه در سال های اخیر با آن مواجه بوده و راه حل های متعددی نیز برای حل این مشکل ارائه کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۷    
مرکز مشاوره حقوقی عصر امروز در قزوین برای مددجویان کمیته امداد آغاز به کار کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۹    
عضو هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان گفت: هر شخصی می تواند به شعبه معاضدت کانون وکلا مراجعه کند و از خدمات حقوقی مشاوره رایگان استفاده کند و برای این خدمات هیچ محدودیتی وجود ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بهترین وکیل در کرج را از کجا پیدا کنم؟ بهترین مشاوره حقوقی رایگان در کرج را از کجا بگیرم؟ این سوالی است که اغلب افرادی می پرسند که درگیر پرونده های خانوادگی، حقوقی و ملکی هستند و نمی دانند از چه راه هایی می توانند اقدام کنند تا بتوانند به نتیجه دلخواه برسند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به تقاضای بالا برای ثبت شرکت، و وجود افراد سودجو در این زمینه شما می توانید خودتان ثبت نام و تکمیل مدارک در سامانه را انجام دهید اما اگر در امر ثبت شرکت و امور رایانه ای ماهر نیستید به شما توصیه می شود تا طی مسیر ثبت، از مشاوره حقوقی متخصصان مجرب ثبت سفیر بهره بگیرید
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ نکاح موقت در مقابل نکاح دائم است که هر یک احکام خاص خود را دارند، همانطور که روشن است نکاح چه موقت و چه دائم بین زن و مرد یک علقه زوجیت یا به عبارت ساده تر یک محرمیت خوانده می شود اما تفاوت بارز آن از نکاح دائم داشتن مدت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ارتباط موکلین با وکیل در تهران به منظور مشاوره حقوقی و کیفری تخصصی و سهولت در احقاق حقوق خود با توجه به مسائل روز در دنیای حقوقی می باشد. بسیاری از ما با دعاوی حقوقی و کیفری مواجه گشته یا با افرادی رو به رو شده ایم که در حال طی کردن مراحلی قانونی دعاوی مختلف هستند ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۵    
مشاوره حقوقی آنلاین؛ امروزه یکی از پرونده های رایج و مطرح در دادگاه ها، پرونده های مربوط به خیانت و رابطه نامشروع است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۰    
مشاوره حقوقی آنلاین؛ افرادی که قصد ازدواج موقت دارند، قبل از اقدام به این عمل، باید نکات حقوقی ازدواج موقت را بدانند و از آثار حقوقی این نوع ازدواج آگاهی کاملی داشته باشند.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ زن بدون داشتن دلایل محکمه پسند نمی تواند طلاق بگیرد زیرا در قانون ما حق طلاق با مرد است. زن برای طلاق ناگزیر باید دلایل محکم و قابل قبولی را به دادگاه ارئه بدهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۲    
از مهمترین سؤالاتی که در زمینه حقوقی، مطرح می شود آن است که از چه کسی مشاوره حقوقی بگیریم؟ آیا وکلا می توانند این خدمات را ارائه دهند؟ پاسخ سؤال مثبت است و باید گفت بله وکلا نیز می توانند مشاوره حقوقی ارائه دهند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
با برپایی میز خدمت در مصلی امام خمینی (ره) شهرستان اردکان مسئولان قضایی این شهر پای درد دل 60 نفر از مراجعین نشستند .
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
در قوانین مدنی و کیفری ایران نسبت به پرداخت نفقه تاکید بسیاری شده است تا از طریق آن، مردان ملزم به پرداخت حق و حقوق شرعی و قانونی همسر خود باشند، اما در مواردی نیز به آنان اجازه داده شده است که از پرداخت آن خودداری کنند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از افتتاح دو مرکز معاضدت قضایی جدید در این استان خبر داد. خبرگزاری میزان – مجتبی قهرمانی اظهار کرد: با همکاری مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه دو مرکز جدید معاضدت قضایی در شهر بندرعباس و بخش فین افتتاح شد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۰    
مشاوره حقوقی آنلاین؛ در جوامع امروز توسعه و پیشرفت تکنولوژی سبب سهولت در کار ها و صرفه جویی در زمان شده است و این خود موجب استفاده روزافزون مردم از تکنولوژی می گردد؛ اما بااین وجود مسائل و مشکلاتی را هم با خود به همراه داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۰:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روز گذشته سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1402 در نشست خبری به تشریح مصوبات کمیسیون پرداخت. از مهم ترین مصوبات کمیسیون تلفیق می توان به مکلف شدن کلیه صاحبان حرف و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش سپید، رحیم زارع در نشست خبری در توضیح آخرین مصوبات کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402 اظهار کرد: کلیه صاحبان حِرف و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی و فروشندگان تجهیزات پزشکی که پروانه کار آنها توسط وزارت بهداشت و یا سازمان نظام پزشکی صادر می شود و کلیه اشخاص شاغل در کسب و کارهای ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ اصل بر این است که زوجین، به تعهدات اخلاقی خود، پایبند بمانند؛ بی آنکه نیازی به ثبت این تعهدات در جای خاصی باشد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
آقای محمد جعفر عبدالهی ، رئیس کل دادگستری استان سمنان ، مسئولان ارشد استان و شورای قضایی در جمع گسترده و با نشاط اقشار مختلف مردم عزتمند،شهیدپرور،انقلابی و ولایت مدار شهرستان سمنان در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22/بهمن/1401 شرکت کردند . ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
آیا با انواع مشاوره حقوقی آشنا هستید؟ یا از اهمیتی که ارائه ی این خدمات به افراد حقیقی و حقوقی برای ثبت دادخواست یا طرح شکایت در محاکم قضایی دارد آگاه هستید؟